Flickor Blå (2019/20)

Gruppspel
Flickor Blå A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 10:00 168500003 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart , Henrik Ibjer Västergård Arena A
2019-10-12 11:30 168500002 IFK Gnesta - IK Standard Leo Lindh, Ingela Hedlund Frejahallen
2019-10-12 12:15 168500001 Onyx IBS - Nykvarns IF Anton Hänström, Martin Dalsgard Rosvalla B-hall
2019-10-19 10:00 168500006 Telge SIBK - IFK Gnesta Josef Johancsik, Kjell Rolin Västergård Arena A
2019-10-19 11:30 168500004 Nykvarns IF Svart - IK Standard Petter Johansson, Felix Ögren Björkestahallen
2019-10-20 13:45 168500005 Nykvarns IF - Onyx IBS Henrik Dahlgren, Felix Ögren Björkestahallen
2019-10-26 09:00 168500008 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Fredrik Licke, Patrik Andersén Björkestahallen
2019-10-27 12:00 168500007 IK Standard - Nykvarns IF Albin Von Carlsburg, Linus Broberg Skjulstahallen A
2019-10-27 13:00 168500009 Onyx IBS - IFK Gnesta Magnus Appelkvist, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2019-11-02 13:00 168500011 Onyx IBS - Telge SIBK Magnus Appelkvist, Niclas Andersson Rosvalla Arena A
2019-11-09 12:00 168500010 Nykvarns IF - IK Standard Petter Johansson, Fredrik Licke Björkestahallen
2019-11-10 11:30 168500012 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart Oscar Gärling, Dennis Wagermark Frejahallen
2019-11-16 09:30 168500014 Nykvarns IF - IFK Gnesta Christian Engfors, Filip Broström Björkestahallen
2019-11-17 11:00 168500015 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Fredrik Licke, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2019-11-17 12:00 168500013 IK Standard - Telge SIBK Ludvig Carlsson, Linus Broberg Skjulstahallen A
2019-11-23 09:30 168500016 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart Felicia Rask, Julia Rask Frejahallen
2019-11-24 11:15 168500051 Nykvarns IF - IK Standard Petter Johansson, Fredrik Licke Björkestahallen
2019-11-24 14:45 168500017 Onyx IBS - Telge SIBK Emil Üksik Clausen, Liam Bodingh Rosvalla C-hall
2019-12-01 14:00 168500020 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart Josef Johancsik, Kjell Rolin Västergård Arena A
2019-12-08 10:00 168500019 IK Standard - Onyx IBS Martin Dalsgard, Göran Karlsson Skjulstahallen A
2019-12-08 13:15 168500021 Nykvarns IF - IFK Gnesta Mathias Lindvall, Fredrik Licke Björkestahallen
2019-12-15 14:00 168500023 IK Standard - IFK Gnesta Håkan Rask, Felicia Rask Skjulstahallen A
2019-12-21 09:15 168500024 Nykvarns IF - Telge SIBK Peter Sigurbjörnsson, Petter Johansson Björkestahallen
2019-12-22 10:30 168500022 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2020-01-18 12:00 168500026 Onyx IBS - Nykvarns IF Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla Arena A
2020-01-19 09:30 168500027 IFK Gnesta - Telge SIBK Ingela Hedlund, Göran Karlsson Gnesta Sporthall
2020-01-19 11:30 168500025 IK Standard - Nykvarns IF Svart Ludvig Carlsson, Daniel Jävergren Skjulstahallen A
2020-01-25 10:30 168500030 IFK Gnesta - Onyx IBS Sigge Maurer, Dennis Wagermark Gnesta Sporthall
2020-01-26 09:30 168500028 Telge SIBK - Nykvarns IF Kjell Rolin, Josef Johancsik Västergård Arena A
2020-01-26 11:00 168500050 Nykvarns IF Svart - IK Standard Petter Johansson, Astrid Levin Björkestahallen
2020-02-01 11:00 168500032 Nykvarns IF - Telge SIBK Petter Johansson, Göran Engfors Björkestahallen
2020-02-02 14:00 168500031 IK Standard - Onyx IBS Kevin Bergman, Göran Engfors Skjulstahallen A
2020-02-02 14:00 168500033 Nykvarns IF Svart - IFK Gnesta Felix Ögren, Fredrik Licke Björkestahallen
2020-02-08 13:30 168500035 IFK Gnesta - Nykvarns IF Oscar Gärling, Dennis Wagermark Gnesta Sporthall
2020-02-08 17:30 168500036 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart Daniel Jävergren, Rickard Andersson Gripenskolan
2020-02-09 12:30 168500034 Telge SIBK - IK Standard Mattias Lönnborg, Robin Hynninen Västergård Arena A
2020-03-07 09:00 168500049 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart Oscar Gärling, Robin Hynninen Gnesta Sporthall
2020-03-08 10:30 168500037 IK Standard - Nykvarns IF Ludvig Carlsson, Albin Von Carlsburg Skjulstahallen A
2020-03-08 11:30 168500038 Telge SIBK - Onyx IBS Kjell Rolin, Josef Johancsik Västergård Arena A
2020-03-14 12:30 168500040 Onyx IBS - IK Standard Ramdalens Sportcenter
2020-03-15 10:15 168500041 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Björkestahallen
2020-03-15 13:00 168500042 IFK Gnesta - Nykvarns IF Gnesta Sporthall
2020-03-21 13:30 168500045 Telge SIBK - Nykvarns IF Västergård Arena A
2020-03-22 09:00 168500044 IK Standard - IFK Gnesta Skjulstahallen A
2020-03-22 10:00 168500043 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart Ramdalens Sportcenter
2020-03-28 11:00 168500048 Telge SIBK - IFK Gnesta Västergård Arena A
2020-03-28 11:15 168500047 Nykvarns IF - Onyx IBS Björkestahallen
2020-03-29 11:15 168500046 Nykvarns IF Svart - IK Standard Björkestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis