Pantamera Pojkar Division 6 (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Division 6A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
248061003 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Nätra IBK P07-08
248061006 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Nätra IBK P07-08
248061008 FBC Lo P07-08 - Nätra IBK P07-08
2018-10-20 09:00 248061001 FBC Lo P07-08 - Örnsköldsvik IBK P07 Isak Dorell, Kalle Dorell Nolaskolan
2018-10-20 09:45 248061002 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Moälvens IBK P07 Isak Dorell, Kalle Dorell Nolaskolan
2018-10-20 11:15 248061004 FBC Lo P07-08 - Moälvens IBK P07 Mikaela Edlund, Tindra Edlund Nolaskolan
2018-10-20 12:00 248061005 Örnsköldsvik IBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Mikaela Edlund, Tindra Edlund Nolaskolan
2018-10-20 13:30 248061007 Örnsköldsvik IBK P07 - Moälvens IBK P07 Jennifer Öberg, Fanny Delén Nolaskolan
2018-10-21 09:30 248061009 Sundsvall City IBC U P07 - Timrå IBC P07 Jennifer Österlund, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2018-10-21 10:15 248061010 Sundsvall FBC U P07 Vit - Vattjoms IK P-07 Rasmus Larsson, Andreas Bjurman Timrå Sporthall
2018-10-21 11:00 248061011 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall City IBC U P07 Rasmus Larsson, Jennifer Österlund Timrå Sporthall
2018-10-21 11:45 248061012 Timrå IBC P07 - Sundsvall GBK P07 Jennifer Österlund, Rasmus Larsson Timrå Sporthall
2018-10-21 12:30 248061013 Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall City IBC U P07 Abdihakim Sabria, Theo Sundin Timrå Sporthall
2018-10-21 13:15 248061014 Vattjoms IK P-07 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Viktor Ström, Theo Sundin Timrå Sporthall
2018-10-21 14:00 248061015 Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall GBK P07 Abdihakim Sabria, Viktor Ström Timrå Sporthall
2018-10-21 14:45 248061016 Sundsvall FBC U P07 Vit - Fränsta IK Pojkar 06-08 Abdihakim Sabria, Rasmus Larsson Timrå Sporthall
2018-10-21 15:30 248061017 Timrå IBC P07 - Vattjoms IK P-07 Viktor Ström, Rasmus Larsson Timrå Sporthall
2018-10-21 16:15 248061018 Sundsvall FBC U P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart Viktor Ström, Abdihakim Sabria Timrå Sporthall
248061027 Nätra IBK P07-08 - Timrå IBC P07
248061030 Nätra IBK P07-08 - Fränsta IK Pojkar 06-08
2018-10-28 09:00 248061019 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Moälvens IBK P07 Kalle Dorell, Isak Dorell Husum
2018-10-28 09:45 248061020 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Sundsvall FBC U P07 Vit Kalle Dorell, Isak Dorell Husum
2018-10-28 10:30 248061021 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Vattjoms IK P-07 Kalle Dorell, Isak Dorell Husum
2018-10-28 11:15 248061022 Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Vit Kalle Dorell, Isak Dorell Husum
2018-10-28 12:00 248061023 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Vattjoms IK P-07 Isak Dorell, Kalle Dorell Husum
2018-10-28 12:45 248061024 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Vit Boo Hydling, Jonas Hägglund Husum
2018-10-28 13:30 248061025 Moälvens IBK P07 - Vattjoms IK P-07 Boo Hydling, Jonas Hägglund Husum
2018-10-28 14:15 248061026 Örnsköldsvik IBK P07 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Boo Hydling, Jonas Hägglund Husum
2018-10-28 15:45 248061028 FBC Lo P07-08 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Boo Hydling Husum
2018-10-28 16:30 248061029 Örnsköldsvik IBK P07 - Timrå IBC P07 Patrik Nilsson, Göran Edlund Husum
2018-10-28 18:00 248061031 FBC Lo P07-08 - Timrå IBC P07 Patrik Nilsson, Göran Edlund Husum
2018-11-11 09:00 248061032 FBC Lo P07-08 - IBK Härnösand P07 Mikaela Edlund, Micael Ljung Bollstahallen
2018-11-11 09:45 248061033 Nätra IBK P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart Maria Dahlin, Micael Ljung Bollstahallen
2018-11-11 10:30 248061034 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - IBK Härnösand P07 Maria Dahlin, Mikaela Edlund Bollstahallen
2018-11-11 11:15 248061035 FBC Lo P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart Micael Ljung, Mikaela Edlund Bollstahallen
2018-11-11 12:00 248061036 Nätra IBK P07-08 - IBK Härnösand P07 Maria Dahlin, Micael Ljung Bollstahallen
2018-11-11 12:45 248061037 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Sundsvall FBC U P07 Svart Maria Dahlin, Mikaela Edlund Bollstahallen
2018-11-11 13:30 248061038 Moälvens IBK P07 - Sundsvall GBK P07 Mikaela Edlund, Micael Ljung Bollstahallen
2018-11-11 14:15 248061039 Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall City IBC U P07 Micael Ljung, Maria Dahlin Bollstahallen
2018-11-11 15:00 248061040 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall GBK P07 Maria Dahlin, Mikaela Edlund Bollstahallen
2018-11-11 15:45 248061041 Moälvens IBK P07 - Sundsvall City IBC U P07 Micael Ljung, Mikaela Edlund Bollstahallen
2018-11-11 16:30 248061042 Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall GBK P07 Stefan Nyberg, Mikael Berglund Bollstahallen
2018-11-11 17:15 248061043 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall City IBC U P07 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Bollstahallen
2018-11-11 18:00 248061044 Örnsköldsvik IBK P07 - FBC Lo P07-08 Stefan Nyberg, Mikael Berglund Bollstahallen
2018-11-24 09:00 248061045 Timrå IBC P07 - IBK Härnösand P07 Tindra Edlund, Ronja Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 09:45 248061046 Sundsvall FBC U P07 Svart - Moälvens IBK P07 Stefan Nyberg, Mikael Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 10:30 248061047 Sundsvall GBK P07 - Örnsköldsvik IBK P07 Ronja Edlund, Tindra Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 11:15 248061048 IBK Härnösand P07 - Moälvens IBK P07 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 12:00 248061049 Sundsvall FBC U P07 Svart - Örnsköldsvik IBK P07 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 12:45 248061050 Timrå IBC P07 - Moälvens IBK P07 Tindra Edlund, Ronja Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 13:30 248061051 IBK Härnösand P07 - Örnsköldsvik IBK P07 Tindra Edlund, Ronja Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 14:15 248061052 Timrå IBC P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Ronja Edlund, Tindra Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 15:00 248061053 Sundsvall FBC U P07 Vit - Nätra IBK P07-08 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 15:45 248061054 Vattjoms IK P-07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Mikael Berglund, Stefan Nyberg Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 16:30 248061055 Sundsvall GBK P07 - Nätra IBK P07-08 Tindra Edlund, Ronja Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 17:15 248061056 Sundsvall FBC U P07 Vit - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Mikael Berglund, Stefan Nyberg Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-24 18:00 248061057 Vattjoms IK P-07 - Nätra IBK P07-08 Ronja Edlund, Tindra Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-12-01 09:30 248061058 Sundsvall GBK P07 - Vattjoms IK P-07 Manne Sjögren Svedberg, Casper Sjödin Skönsbergshallen
2018-12-01 10:15 248061059 Sundsvall City IBC U P07 - Nätra IBK P07-08 Emil Svedberg Nyberg, Casper Sjödin Skönsbergshallen
2018-12-01 11:00 248061060 Vattjoms IK P-07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Manne Sjögren Svedberg, Emil Svedberg Nyberg Skönsbergshallen
2018-12-01 11:45 248061061 Sundsvall City IBC U P07 - Örnsköldsvik IBK P07 Casper Sjödin, Manne Sjögren Svedberg Skönsbergshallen
2018-12-01 12:30 248061062 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Nätra IBK P07-08 Emil Svedberg Nyberg, Casper Sjödin Skönsbergshallen
2018-12-01 13:15 248061063 Sundsvall GBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Manne Sjögren Svedberg, Emil Svedberg Nyberg Skönsbergshallen
2018-12-01 14:00 248061064 Sundsvall FBC U P07 Vit - Örnsköldsvik IBK P07 Johannes Wårlin, Jennifer Österlund Skönsbergshallen
2018-12-01 14:45 248061065 Sundsvall City IBC U P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Johannes Wårlin, Jennifer Österlund Skönsbergshallen
2018-12-01 15:30 248061066 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P07 Svart Johannes Wårlin, Jennifer Österlund Skönsbergshallen
2018-12-16 09:00 248061067 Sundsvall FBC U P07 Vit - Sundsvall GBK P07 Emil Svedberg Nyberg, Casper Sjödin Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-16 09:45 248061068 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall City IBC U P07 Manne Sjögren Svedberg, Casper Sjödin Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-16 10:30 248061069 Timrå IBC P07 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Emil Svedberg Nyberg, Manne Sjögren Svedberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-16 11:15 248061070 Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall GBK P07 Emil Svedberg Nyberg, Casper Sjödin Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-16 12:00 248061071 IBK Härnösand P07 - Timrå IBC P07 Casper Sjödin, Manne Sjögren Svedberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-16 12:45 248061072 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P07 Vit Emil Svedberg Nyberg, Manne Sjögren Svedberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-16 13:30 248061073 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P07 Svart Rasmus Larsson, Theo Sundin Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-16 14:15 248061074 IBK Härnösand P07 - Sundsvall GBK P07 Rasmus Larsson, Theo Sundin Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-16 15:00 248061075 Sundsvall FBC U P07 Svart - Fränsta IK Pojkar 06-08 Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-16 15:45 248061076 Sundsvall FBC U P07 Vit - IBK Härnösand P07 Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-27 09:15 248061077 Sundsvall GBK P07 - Sundsvall City IBC U P07 Manne Sjögren Svedberg, Pierre Björklund Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 10:00 248061078 Sundsvall FBC U P07 Vit - Moälvens IBK P07 Manne Sjögren Svedberg, Pierre Björklund Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 10:45 248061079 Sundsvall City IBC U P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Manne Sjögren Svedberg, Pierre Björklund Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 11:30 248061080 IBK Härnösand P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart Manne Sjögren Svedberg, Pierre Björklund Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 12:15 248061081 Timrå IBC P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Abdihakim Sabria, Mohamed Abdirahman Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 13:00 248061082 Sundsvall City IBC U P07 - Moälvens IBK P07 Abdihakim Sabria, Mohamed Abdirahman Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 13:45 248061083 Sundsvall GBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Mohamed Abdirahman, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 14:30 248061084 Vattjoms IK P-07 - IBK Härnösand P07 Gustaf Norredahl, Oskar Norredahl Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 15:15 248061085 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Oskar Norredahl, Gustaf Norredahl Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 16:00 248061086 IBK Härnösand P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Gustaf Norredahl, Oskar Norredahl Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 16:45 248061087 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall GBK P07 Abdihakim Sabria, Abdirahman Sabria Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 17:30 248061088 Sundsvall City IBC U P07 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-27 18:15 248061089 Sundsvall FBC U P07 Svart - Sundsvall FBC U P07 Vit Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall-A
2019-01-13 09:00 248061090 Sundsvall FBC U P07 Vit - Timrå IBC P07 Gustaf Norredahl, Oskar Norredahl Skönsbergshallen
2019-01-13 09:45 248061091 IBK Härnösand P07 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Oskar Norredahl, Gustaf Norredahl Skönsbergshallen
2019-01-13 10:30 248061092 Sundsvall FBC U P07 Svart - Timrå IBC P07 Gustaf Norredahl, Oskar Norredahl Skönsbergshallen
2019-01-13 11:15 248061093 IBK Härnösand P07 - Sundsvall City IBC U P07 Gustaf Norredahl, Oskar Norredahl Skönsbergshallen
2019-01-13 12:00 248061094 Sundsvall GBK P07 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Mohamed Abdirahman, Tilde Mathiasson Skönsbergshallen
2019-01-13 12:45 248061095 IBK Härnösand P07 - Vattjoms IK P-07 Mohamed Abdirahman, Tilde Mathiasson Skönsbergshallen
2019-01-13 13:30 248061096 Fränsta IK Pojkar 06-08 - FBC Lo P07-08 Tilde Mathiasson, Mohamed Abdirahman Skönsbergshallen
2019-01-13 14:15 248061097 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P07 Vit Jennifer Österlund, Tilde Mathiasson Skönsbergshallen
2019-01-13 15:00 248061098 Sundsvall GBK P07 - FBC Lo P07-08 Rasmus Larsson, Jennifer Österlund Skönsbergshallen
2019-01-13 15:45 248061099 Timrå IBC P07 - Sundsvall City IBC U P07 Jennifer Österlund, Rasmus Larsson Skönsbergshallen
2019-01-13 16:30 248061100 Sundsvall FBC U P07 Vit - FBC Lo P07-08 Rasmus Larsson, Jennifer Österlund Skönsbergshallen
2019-01-19 12:00 248061101 Nätra IBK P07-08 - Örnsköldsvik IBK P07 Maja Högdahl, Ebba Selin Köpmanholmens Sporthall
2019-01-19 12:45 248061102 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Ebba Selin, Wilma Selin Köpmanholmens Sporthall
2019-01-19 13:30 248061103 Moälvens IBK P07 - Örnsköldsvik IBK P07 Wilma Selin, Maja Högdahl Köpmanholmens Sporthall
2019-01-19 14:15 248061104 Nätra IBK P07-08 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Matilda Öhlén, Julia Hållberg Köpmanholmens Sporthall
2019-01-19 15:00 248061105 Örnsköldsvik IBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Julia Hållberg, Matilda Öhlén Köpmanholmens Sporthall
2019-01-19 15:45 248061106 Nätra IBK P07-08 - Moälvens IBK P07 Matilda Öhlén, Julia Hållberg Köpmanholmens Sporthall
2019-02-03 09:30 248061107 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Vattjoms IK P-07 Vilma Pettersson, Kent Jansson Fränsta Sporthall
2019-02-03 10:15 248061108 Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall FBC U P07 Vit Mohamed Abdirahman, Kent Jansson Fränsta Sporthall
2019-02-03 11:00 248061109 Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart Vilma Pettersson, Mohamed Abdirahman Fränsta Sporthall
2019-02-03 11:45 248061110 Sundsvall City IBC U P07 - Vattjoms IK P-07 Kent Jansson, Vilma Pettersson Fränsta Sporthall
2019-02-03 12:30 248061111 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Timrå IBC P07 Kent Jansson, Mohamed Abdirahman Fränsta Sporthall
2019-02-03 13:15 248061112 Sundsvall GBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Vit Vilma Pettersson, Mohamed Abdirahman Fränsta Sporthall
2019-02-03 14:00 248061113 Sundsvall City IBC U P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart Vilma Pettersson, Kent Jansson Fränsta Sporthall
2019-02-03 14:45 248061114 Vattjoms IK P-07 - Timrå IBC P07 Pierre Björklund, Jennifer Österlund Fränsta Sporthall
2019-02-03 15:30 248061115 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall GBK P07 Pierre Björklund, Jennifer Österlund Fränsta Sporthall
2019-02-03 16:15 248061116 Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart Pierre Björklund, Jennifer Österlund Fränsta Sporthall
2019-02-09 09:00 248061117 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Örnsköldsvik IBK P07 Julia Hållberg, Matilda Öhlén Nolaskolan
2019-02-09 09:45 248061118 Moälvens IBK P07 - Nätra IBK P07-08 Julia Hållberg, Matilda Öhlén Nolaskolan
2019-02-09 10:30 248061119 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - FBC Lo P07-08 Ida Zakrisson, Nick Bandile Phulu Nolaskolan
2019-02-09 11:15 248061120 Örnsköldsvik IBK P07 - Nätra IBK P07-08 Nick Bandile Phulu, Ida Zakrisson Nolaskolan
2019-02-09 12:00 248061121 Moälvens IBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Maja Gidlund, Alba Thelin Nolaskolan
2019-02-09 12:45 248061122 Nätra IBK P07-08 - FBC Lo P07-08 Maja Gidlund, Alba Thelin Nolaskolan
2019-02-09 13:30 248061123 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Örnsköldsvik IBK P07 Tindra Nordin, My Sahlen Nolaskolan
2019-02-09 14:15 248061124 Moälvens IBK P07 - FBC Lo P07-08 My Sahlen, Tindra Nordin Nolaskolan
2019-02-09 15:00 248061125 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå My Sahlen, Tindra Nordin Nolaskolan
2019-02-23 09:00 248061126 IBK Härnösand P07 - FBC Lo P07-08 Patrik Nilsson, Tony Strindlund Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 09:45 248061127 Sundsvall FBC U P07 Svart - Nätra IBK P07-08 Tony Strindlund, Patrik Nilsson Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 10:30 248061128 FBC Lo P07-08 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Tony Strindlund, Patrik Nilsson Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 11:15 248061129 IBK Härnösand P07 - Nätra IBK P07-08 Stefan Nyberg, Mikael Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 12:00 248061130 Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Mikael Berglund, Tony Strindlund Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 12:45 248061131 Timrå IBC P07 - Nätra IBK P07-08 Stefan Nyberg, Patrik Nilsson Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 13:30 248061132 Sundsvall FBC U P07 Svart - FBC Lo P07-08 Stefan Nyberg, Mikael Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 14:15 248061133 IBK Härnösand P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Stefan Nyberg, Mikael Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 15:00 248061134 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Örnsköldsvik IBK P07 Tony Strindlund, Patrik Nilsson Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 15:45 248061135 Vattjoms IK P-07 - Moälvens IBK P07 Tony Strindlund, Patrik Nilsson Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 16:30 248061136 Timrå IBC P07 - Örnsköldsvik IBK P07 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 17:15 248061137 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Moälvens IBK P07 Patrik Nilsson, Tony Strindlund Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 18:00 248061138 Vattjoms IK P-07 - Örnsköldsvik IBK P07 Stefan Nyberg, Mikael Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 18:45 248061139 Sundsvall GBK P07 - Moälvens IBK P07 Patrik Nilsson, Tony Strindlund Landgrenshallen (Plan A)
2019-03-16 09:00 248061140 Nätra IBK P07-08 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Jonas Wimar, Patrik Nilsson Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 09:45 248061141 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Timrå IBC P07 Jonas Wimar, Patrik Nilsson Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 10:30 248061142 Moälvens IBK P07 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Patrik Nilsson, Jonas Wimar Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 11:15 248061143 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Timrå IBC P07 Nova Dahlbäck, Simon Hedkvist Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 12:00 248061144 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Fränsta IK Pojkar 06-08 Nova Dahlbäck, Simon Hedkvist Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 12:45 248061145 Moälvens IBK P07 - Timrå IBC P07 Nova Dahlbäck, Simon Hedkvist Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 13:30 248061146 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Fränsta IK Pojkar 06-08 Maja Gidlund, Alba Thelin Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 14:15 248061147 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - FBC Lo P07-08 Alba Thelin, Maja Gidlund Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 15:00 248061148 Nätra IBK P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Vit Maja Gidlund, Alba Thelin Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 15:45 248061149 Örnsköldsvik IBK P07 - Vattjoms IK P-07 Tindra Edlund, Patrik Nilsson Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 16:30 248061150 FBC Lo P07-08 - Sundsvall FBC U P07 Vit Patrik Nilsson, Tindra Edlund Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 17:15 248061151 Nätra IBK P07-08 - Vattjoms IK P-07 Tindra Edlund, Patrik Nilsson Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 18:00 248061152 Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Vit Matilda Öhlén, Fanny Delén Köpmanholmens Sporthall
2019-03-16 18:45 248061153 FBC Lo P07-08 - Vattjoms IK P-07 Fanny Delén, Matilda Öhlén Köpmanholmens Sporthall
2019-03-24 09:00 248061154 Sundsvall FBC U P07 Svart - Vattjoms IK P-07 Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Skönsbergshallen
2019-03-24 09:45 248061155 Sundsvall FBC U P07 Vit - Sundsvall City IBC U P07 Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Skönsbergshallen
2019-03-24 10:30 248061156 Sundsvall FBC U P07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Skönsbergshallen
2019-03-24 11:15 248061158 Vattjoms IK P-07 - FBC Lo P07-08 Andreas Bjurman, Peterson Lugero Skönsbergshallen
2019-03-24 12:00 248061159 Sundsvall FBC U P07 Vit - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Peterson Lugero, Andreas Bjurman Skönsbergshallen
2019-03-24 12:45 248061160 Sundsvall City IBC U P07 - FBC Lo P07-08 Oskar Norredahl, Abdihakim Sabria Skönsbergshallen
2019-03-24 13:30 248061161 Sundsvall GBK P07 - Timrå IBC P07 Abdihakim Sabria, Oskar Norredahl Skönsbergshallen
2019-03-24 14:15 248061162 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Abdihakim Sabria, Oskar Norredahl Skönsbergshallen
2019-03-24 15:00 248061163 Timrå IBC P07 - FBC Lo P07-08 Tilde Mathiasson, Cristine Tjernström Skönsbergshallen
2019-03-24 15:45 248061164 Fränsta IK Pojkar 06-08 - IBK Härnösand P07 Tilde Mathiasson, Cristine Tjernström Skönsbergshallen
2019-03-24 16:30 248061165 Timrå IBC P07 - Sundsvall FBC U P07 Vit Cristine Tjernström, Tilde Mathiasson Skönsbergshallen
2019-03-30 09:00 248061166 Moälvens IBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå Ronja Edlund, Göran Norberg Husum
2019-03-30 09:45 248061167 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - IBK Härnösand P07 Göran Norberg, Ronja Edlund Husum
2019-03-30 10:30 248061168 Moälvens IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart Ronja Edlund, Göran Norberg Husum
2019-03-30 11:15 248061169 Örnsköldsvik IBK P07 - IBK Härnösand P07 Micael Ljung, Elin Lindgren Husum
2019-03-30 12:00 248061170 Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit - Sundsvall FBC U P07 Svart Elin Lindgren, Micael Ljung Husum
2019-03-30 12:45 248061171 Moälvens IBK P07 - IBK Härnösand P07 Micael Ljung, Elin Lindgren Husum
2019-03-30 13:30 248061172 Örnsköldsvik IBK P07 - Sundsvall FBC U P07 Svart Elin Lindgren, Patrik Nilsson Husum
2019-03-30 14:15 248061173 FBC Lo P07-08 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit Patrik Nilsson, Elin Lindgren Husum
2019-03-30 15:00 248061174 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Sundsvall GBK P07 Micael Ljung, Patrik Nilsson Husum
2019-03-30 15:45 248061175 Nätra IBK P07-08 - Sundsvall City IBC U P07 Micael Ljung, Patrik Nilsson Husum
2019-03-30 16:30 248061176 FBC Lo P07-08 - Sundsvall GBK P07 Micael Ljung, Patrik Nilsson Husum
2019-03-30 17:15 248061177 Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå - Sundsvall City IBC U P07 Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Husum
2019-03-30 18:00 248061178 Nätra IBK P07-08 - Sundsvall GBK P07 Emil Verbeij, Sebastian Forsberg Husum
2019-03-30 18:45 248061179 FBC Lo P07-08 - Sundsvall City IBC U P07 Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Husum
Pantamera Pojkar Division 6B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 09:00 248062001 G/K IBS P08 Blå - G/K IBS P08 Vit Emelie Hållberg, Ida Strömberg Nolaskolan
2018-10-27 09:45 248062002 Jäbo IK P08 - Moälvens IBK P08 Emelie Hållberg, Ida Strömberg Nolaskolan
2018-10-27 10:30 248062003 G/K IBS P08 Vit - Jäbo IK P08 Sebastian Forsberg, Isak Dorell Nolaskolan
2018-10-27 11:15 248062004 Moälvens IBK P08 - G/K IBS P08 Vit Isak Dorell, Sebastian Forsberg Nolaskolan
2018-10-27 12:00 248062005 G/K IBS P08 Blå - Jäbo IK P08 Olivia Viberg, Elin Lindgren Nolaskolan
2018-10-27 12:45 248062006 G/K IBS P08 Vit - Moälvens IBK P08 Olivia Viberg, Elin Lindgren Nolaskolan
2018-10-27 09:00 248062007 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Abdirahman Sabria, Markus Helsing Timrå Sporthall
2018-10-27 09:45 248062008 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Abdihakim Sabria, Markus Helsing Timrå Sporthall
2018-10-27 10:30 248062009 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Klockarbergets BK P-07/08 Abdihakim Sabria, Abdirahman Sabria Timrå Sporthall
2018-10-27 11:15 248062010 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Timrå Sporthall
2018-10-27 12:00 248062011 Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Markus Helsing, Malte Zetterberg Timrå Sporthall
2018-10-27 12:45 248062012 Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Markus Helsing, Alex Thimstrand Timrå Sporthall
2018-10-27 13:30 248062013 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Klockarbergets BK P-07/08 Alex Thimstrand, Malte Zetterberg Timrå Sporthall
2018-10-27 14:15 248062014 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Malte Zetterberg, Markus Helsing Timrå Sporthall
2018-10-27 15:00 248062015 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Alex Thimstrand, Markus Helsing Timrå Sporthall
2018-11-17 09:00 248062016 IBK Härnösand P08 - Sundsvall GBK P08 Jan Lindberg, Arvid Larsson Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-17 09:45 248062017 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Timrå IBC P08 Jan Lindberg, Arvid Larsson Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-17 10:30 248062018 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Vattjoms IK P-08 Tindra Edlund, Mikaela Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-17 11:15 248062019 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Mikaela Edlund, Tindra Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-17 12:00 248062020 Vattjoms IK P-08 - IBK Härnösand P08 Jan Lindberg, Tindra Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-17 12:45 248062021 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Mikaela Edlund, Jan Lindberg Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-17 13:30 248062022 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Vattjoms IK P-08 Mikaela Edlund, Tindra Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-17 14:15 248062023 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall GBK P08 Jan Lindberg, Tindra Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-17 15:00 248062024 IBK Härnösand P08 - Timrå IBC P08 Mikaela Edlund, Jan Lindberg Landgrenshallen (Plan A)
2018-11-17 09:00 248062025 Jäbo IK P08 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Nolaskolan
2018-11-17 09:45 248062026 Moälvens IBK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Isak Dorell, Emil Verbeij Nolaskolan
2018-11-17 10:30 248062027 Jäbo IK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Sebastian Forsberg, Isak Dorell Nolaskolan
2018-11-17 11:15 248062028 Moälvens IBK P08 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Nolaskolan
2018-11-17 12:00 248062029 Jäbo IK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Isak Dorell, Emil Verbeij Nolaskolan
2018-11-17 12:45 248062030 Moälvens IBK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Sebastian Forsberg, Isak Dorell Nolaskolan
2018-11-17 13:30 248062031 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Patrik Nilsson, Tony Strindlund Nolaskolan
2018-11-17 14:15 248062032 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Patrik Nilsson, Tony Strindlund Nolaskolan
2018-11-17 15:00 248062033 G/K IBS P08 Blå - Klockarbergets BK P-07/08 Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Nolaskolan
2018-11-17 15:45 248062034 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Nolaskolan
2018-11-17 16:30 248062035 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Peder Lövdahl, Ronja Edlund Nolaskolan
2018-11-17 17:15 248062036 G/K IBS P08 Vit - Klockarbergets BK P-07/08 Peder Lövdahl, Ronja Edlund Nolaskolan
2018-11-24 09:00 248062037 G/K IBS P08 Blå - IBK Härnösand P08 Maja Gidlund, Alba Thelin Husum
2018-11-24 09:45 248062038 G/K IBS P08 Vit - Timrå IBC P08 Alba Thelin, My Sahlen Husum
2018-11-24 10:30 248062039 G/K IBS P08 Blå - Vattjoms IK P-08 Maja Gidlund, My Sahlen Husum
2018-11-24 11:15 248062040 G/K IBS P08 Vit - IBK Härnösand P08 Maja Gidlund, Alba Thelin Husum
2018-11-24 12:00 248062041 G/K IBS P08 Blå - Timrå IBC P08 Maja Gidlund, Alba Thelin Husum
2018-11-24 12:45 248062042 G/K IBS P08 Vit - Vattjoms IK P-08 Maja Gidlund, My Sahlen Husum
2018-11-24 13:30 248062043 Jäbo IK P08 - Sundsvall GBK P08 Mikaela Edlund, Fanny Delén Husum
2018-11-24 14:15 248062044 Moälvens IBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Mikaela Edlund, Fanny Delén Husum
2018-11-24 15:00 248062045 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Mikaela Edlund, Fanny Delén Husum
2018-11-24 15:45 248062046 Moälvens IBK P08 - Sundsvall GBK P08 Emil Verbeij, Sebastian Forsberg Husum
2018-11-24 16:30 248062047 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Husum
2018-11-24 17:15 248062048 Moälvens IBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Husum
2018-12-01 09:00 248062049 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Abdihakim Sabria, Abdirahman Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 09:45 248062050 Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Abdihakim Sabria, Gustaf Norredahl Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 10:30 248062051 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall GBK P08 Gustaf Norredahl, Abdirahman Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 11:15 248062052 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 12:00 248062053 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Abdihakim Sabria, Gustaf Norredahl Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 12:45 248062054 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Klockarbergets BK P-07/08 Gustaf Norredahl, Abdirahman Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 13:30 248062055 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Alex Thimstrand, Albin Jutbo Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 14:15 248062056 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Albin Jutbo, Alex Thimstrand Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 15:00 248062057 Vattjoms IK P-08 - IBK Härnösand P08 Alex Thimstrand, Albin Jutbo Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 15:45 248062058 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Alex Thimstrand, Albin Jutbo Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 16:30 248062059 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Timrå IBC P08 Alex Thimstrand, Albin Jutbo Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 17:15 248062060 Vattjoms IK P-08 - IBK Härnösand P08 Albin Jutbo, Alex Thimstrand Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-01 18:00 248062061 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - IBK Härnösand P08 Alex Thimstrand, Albin Jutbo Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-08 09:00 248062062 G/K IBS P08 Blå - G/K IBS P08 Vit Maja Gidlund, Alba Thelin Nolaskolan
2018-12-08 09:45 248062063 Jäbo IK P08 - Moälvens IBK P08 Maja Gidlund, Alba Thelin Nolaskolan
2018-12-08 10:30 248062064 G/K IBS P08 Vit - Jäbo IK P08 Emil Verbeij, Sebastian Forsberg Nolaskolan
2018-12-08 11:15 248062065 Moälvens IBK P08 - G/K IBS P08 Blå Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Nolaskolan
2018-12-08 12:00 248062066 G/K IBS P08 Blå - Jäbo IK P08 Isak Dorell, Patrik Nilsson Nolaskolan
2018-12-08 12:45 248062067 G/K IBS P08 Vit - Moälvens IBK P08 Patrik Nilsson, Isak Dorell Nolaskolan
2018-12-16 09:00 248062068 Sundsvall GBK P08 - IBK Ånge PF07/08 Jennifer Österlund, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2018-12-16 09:45 248062069 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - G/K IBS P08 Vit Lukas Matslofva, Jennifer Österlund Timrå Sporthall
2018-12-16 10:30 248062070 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - IBK Ånge PF07/08 Jennifer Österlund, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2018-12-16 11:15 248062071 Sundsvall GBK P08 - G/K IBS P08 Vit Abdirahman Sabria, Mohamed Abdirahman Timrå Sporthall
2018-12-16 12:00 248062072 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - IBK Ånge PF07/08 Abdirahman Sabria, Mohamed Abdirahman Timrå Sporthall
2018-12-16 12:45 248062073 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - G/K IBS P08 Vit Mohamed Abdirahman, Abdirahman Sabria Timrå Sporthall
2018-12-16 13:30 248062074 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Jäbo IK P08 Mohamed Abdirahman, Abdihakim Sabria Timrå Sporthall
2018-12-16 14:15 248062075 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Moälvens IBK P08 Abdihakim Sabria, Abdirahman Sabria Timrå Sporthall
2018-12-16 15:00 248062076 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Jäbo IK P08 Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Timrå Sporthall
2018-12-16 15:45 248062077 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Moälvens IBK P08 Abdirahman Sabria, Mohamed Abdirahman Timrå Sporthall
2018-12-16 16:30 248062078 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Jäbo IK P08 Mohamed Abdirahman, Abdirahman Sabria Timrå Sporthall
2018-12-16 17:15 248062079 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Moälvens IBK P08 Abdirahman Sabria, Mohamed Abdirahman Timrå Sporthall
2019-01-12 09:30 248062080 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - IBK Härnösand P08 Johannes Wårlin, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2019-01-12 10:15 248062081 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Timrå IBC P08 Johannes Wårlin, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2019-01-12 11:00 248062082 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Vattjoms IK P-08 Johannes Wårlin, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2019-01-12 11:45 248062083 IBK Härnösand P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Timrå Sporthall
2019-01-12 12:30 248062084 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Abdihakim Sabria, Mohamed Abdirahman Timrå Sporthall
2019-01-12 13:15 248062085 Timrå IBC P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Abdirahman Sabria, Mohamed Abdirahman Timrå Sporthall
2019-01-12 14:00 248062086 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Vattjoms IK P-08 Abdihakim Sabria, Abdirahman Sabria Timrå Sporthall
2019-01-12 14:45 248062087 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - IBK Härnösand P08 Abdihakim Sabria, Mohamed Abdirahman Timrå Sporthall
2019-01-12 15:30 248062088 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Timrå IBC P08 Abdirahman Sabria, Mohamed Abdirahman Timrå Sporthall
2019-01-13 09:30 248062089 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Maja Strese, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-13 10:15 248062090 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-13 11:00 248062091 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Klockarbergets BK P-07/08 Maja Strese, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-13 11:45 248062092 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Maja Strese, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-13 12:30 248062093 Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall GBK P08 Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-13 13:15 248062094 Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Maja Strese, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-13 14:00 248062095 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Klockarbergets BK P-07/08 Maja Strese, Yngwe Lindström Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-13 14:45 248062096 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Yngwe Lindström, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-13 15:30 248062097 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Yngwe Lindström, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-19 11:30 248062098 G/K IBS P08 Blå - G/K IBS P08 Vit Wilma Lundberg, Tindra Nordin Nolaskolan
2019-01-19 12:15 248062099 Jäbo IK P08 - Moälvens IBK P08 Ellen Söderlund, Ida Zakrisson Nolaskolan
2019-01-19 13:00 248062100 G/K IBS P08 Vit - Jäbo IK P08 Alba Thelin, Maja Gidlund Nolaskolan
2019-01-19 13:45 248062101 Moälvens IBK P08 - G/K IBS P08 Blå Ida Zakrisson, Ellen Söderlund Nolaskolan
2019-01-19 14:30 248062102 G/K IBS P08 Blå - Jäbo IK P08 Wilma Lundberg, Tindra Nordin Nolaskolan
2019-01-19 15:15 248062103 G/K IBS P08 Vit - Moälvens IBK P08 Tindra Nordin, Wilma Lundberg Nolaskolan
2019-01-26 09:00 248062104 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 09:45 248062105 Timrå IBC P08 - Vattjoms IK P-08 Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 10:30 248062106 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - IBK Härnösand P08 Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 11:15 248062107 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 12:00 248062108 IBK Ånge PF07/08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Lukas Matslofva, Johannes Wårlin Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 12:45 248062109 IBK Härnösand P08 - IBK Ånge PF07/08 Johannes Wårlin, Lukas Matslofva Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 13:30 248062110 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Timrå IBC P08 Johannes Wårlin, Lukas Matslofva Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 14:15 248062111 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Maja Strese, Lukas Matslofva Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 15:00 248062112 Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Maja Strese, Emil Svedberg Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 15:45 248062113 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Klockarbergets BK P-07/08 Emil Svedberg Nyberg, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 16:30 248062114 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Manne Sjögren Svedberg, Emil Svedberg Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 17:15 248062115 Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall GBK P08 Manne Sjögren Svedberg, Emil Svedberg Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-26 18:00 248062116 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Emil Svedberg Nyberg, Manne Sjögren Svedberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-02 09:00 248062117 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Emil Verbeij, Sebastian Forsberg Nolaskolan
2019-02-02 09:45 248062118 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Emil Verbeij, Sebastian Forsberg Nolaskolan
2019-02-02 10:30 248062119 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Maja Högdahl, Ebba Selin Nolaskolan
2019-02-02 11:15 248062120 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Maja Högdahl, Ebba Selin Nolaskolan
2019-02-02 12:00 248062121 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Nova Dahlbäck, Wilma Selin Nolaskolan
2019-02-02 12:45 248062122 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Nova Dahlbäck, Wilma Selin Nolaskolan
2019-02-02 13:30 248062123 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Ida Zakrisson, Wilma Lundberg Nolaskolan
2019-02-02 14:15 248062124 Moälvens IBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Ellen Söderlund, Wilma Lundberg Nolaskolan
2019-02-02 15:00 248062125 Jäbo IK P08 - Klockarbergets BK P-07/08 Ida Zakrisson, Ellen Söderlund Nolaskolan
2019-02-02 15:45 248062126 Moälvens IBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Ida Zakrisson, Ellen Söderlund Nolaskolan
2019-02-02 16:30 248062127 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Matilda Öhlén, Julia Hållberg Nolaskolan
2019-02-02 17:15 248062128 Moälvens IBK P08 - Klockarbergets BK P-07/08 Julia Hållberg, Matilda Öhlén Nolaskolan
2019-02-16 09:00 248062129 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-16 09:45 248062130 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-16 10:30 248062131 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-16 11:15 248062132 Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Pierre Björklund, Cristine Tjernström Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-16 12:00 248062133 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall GBK P08 Pierre Björklund, Tilde Mathiasson Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-16 12:45 248062134 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Cristine Tjernström, Tilde Mathiasson Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-16 13:30 248062135 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Pierre Björklund, Cristine Tjernström Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-16 14:15 248062136 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Tilde Mathiasson, Pierre Björklund Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-16 15:00 248062137 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Cristine Tjernström, Tilde Mathiasson Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-17 09:00 248062138 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - IBK Härnösand P08 Abdihakim Sabria, Malte Zetterberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-17 09:45 248062139 Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Timrå IBC P08 Abdihakim Sabria, Malte Zetterberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-17 10:30 248062140 Klockarbergets BK P-07/08 - Vattjoms IK P-08 Malte Zetterberg, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-17 11:15 248062141 IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Theo Sundin, Rasmus Larsson Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-17 12:00 248062142 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Rasmus Larsson, Theo Sundin Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-17 12:45 248062143 Timrå IBC P08 - Klockarbergets BK P-07/08 Theo Sundin, Rasmus Larsson Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-17 13:30 248062144 Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - Vattjoms IK P-08 Vilma Pettersson, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-17 14:15 248062145 Klockarbergets BK P-07/08 - IBK Härnösand P08 Jennifer Österlund, Vilma Pettersson Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-17 15:00 248062146 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Timrå IBC P08 Vilma Pettersson, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-02-23 09:00 248062147 Jäbo IK P08 - IBK Härnösand P08 My Sahlen, Maja Gidlund Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 09:45 248062148 Moälvens IBK P08 - Timrå IBC P08 My Sahlen, Maja Gidlund Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 10:30 248062149 Jäbo IK P08 - Vattjoms IK P-08 Maja Gidlund, My Sahlen Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 11:15 248062150 Moälvens IBK P08 - IBK Härnösand P08 Olivia Viberg, Fanny Delén Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 12:00 248062151 Jäbo IK P08 - Timrå IBC P08 Olivia Viberg, Fanny Delén Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 12:45 248062152 Moälvens IBK P08 - Vattjoms IK P-08 Olivia Viberg, Fanny Delén Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 13:30 248062153 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall GBK P08 My Sahlen, Sebastian Forsberg Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 14:15 248062154 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit My Sahlen, Sebastian Forsberg Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 15:00 248062155 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Fanny Delén, Olivia Viberg Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 15:45 248062156 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall GBK P08 Olivia Viberg, Fanny Delén Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 16:30 248062157 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit My Sahlen, Ellen Söderlund Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-02-23 17:15 248062158 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart My Sahlen, Ellen Söderlund Höglandshallen Örnsköldsvik
2019-03-16 09:00 248062159 Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Oskar Norredahl, Gustaf Norredahl Njurundahallen
2019-03-16 09:45 248062160 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Gustaf Norredahl, Oskar Norredahl Njurundahallen
2019-03-16 10:30 248062161 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Oskar Norredahl, Gustaf Norredahl Njurundahallen
2019-03-16 11:15 248062162 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Jennifer Österlund, Theo Sundin Njurundahallen
2019-03-16 12:00 248062163 Klockarbergets BK P-07/08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Svart Rasmus Larsson, Jennifer Österlund Njurundahallen
2019-03-16 12:45 248062164 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall GBK P08 Rasmus Larsson, Theo Sundin Njurundahallen
2019-03-16 13:30 248062165 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Jennifer Österlund, Theo Sundin Njurundahallen
2019-03-16 14:15 248062166 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Jennifer Österlund, Rasmus Larsson Njurundahallen
2019-03-16 15:00 248062167 Timrå IBC P08 - IBK Härnösand P08 Theo Sundin, Rasmus Larsson Njurundahallen
2019-03-16 15:45 248062168 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P08 Väst Vit Albin Jutbo, Alex Thimstrand Njurundahallen
2019-03-16 16:30 248062169 IBK Härnösand P08 - Sundsvall City IBC U P 08 Orange Albin Jutbo, Alex Thimstrand Njurundahallen
2019-03-16 17:15 248062170 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Timrå IBC P08 Albin Jutbo, Alex Thimstrand Njurundahallen
2019-03-23 09:00 248062171 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - IBK Ånge PF07/08 Johannes Wårlin, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2019-03-23 09:45 248062172 Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - G/K IBS P08 Vit Johannes Wårlin, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2019-03-23 10:30 248062173 Klockarbergets BK P-07/08 - IBK Ånge PF07/08 Lukas Matslofva, Johannes Wårlin Timrå Sporthall
2019-03-23 11:15 248062174 Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - G/K IBS P08 Vit Johanna Backlund, Casper Sjödin Timrå Sporthall
2019-03-23 12:00 248062175 Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - IBK Ånge PF07/08 Johanna Backlund, Casper Sjödin Timrå Sporthall
2019-03-23 12:45 248062176 Klockarbergets BK P-07/08 - G/K IBS P08 Vit Johanna Backlund, Casper Sjödin Timrå Sporthall
2019-03-23 13:30 248062177 IBK Härnösand P08 - Jäbo IK P08 Abdirahman Sabria, Casper Sjödin Timrå Sporthall
2019-03-23 14:15 248062178 Timrå IBC P08 - Moälvens IBK P08 Casper Sjödin, Abdirahman Sabria Timrå Sporthall
2019-03-23 15:00 248062179 Vattjoms IK P-08 - Jäbo IK P08 Casper Sjödin, Abdirahman Sabria Timrå Sporthall
2019-03-23 15:45 248062180 IBK Härnösand P08 - Moälvens IBK P08 Jennifer Österlund, Maja Strese Timrå Sporthall
2019-03-23 16:30 248062181 Timrå IBC P08 - Jäbo IK P08 Maja Strese, Jennifer Österlund Timrå Sporthall
2019-03-23 17:15 248062182 Vattjoms IK P-08 - Moälvens IBK P08 Jennifer Österlund, Maja Strese Timrå Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis