Husum

Adress
Bruksvägen 169, 896 32 HUSUM
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2023-01-28 09:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051160 Jäbo IK F12 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F11-12
2023-01-28 09:45 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051161 Örnsköldsvik IBK F12-13 Vit - Moälvens IBK F12
2023-01-28 10:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051162 IBK Härnösand F12-13 Blå - Husums IBK F11
2023-01-28 11:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051163 Gullänget-Kroksta IBS F11-12 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Vit
2023-01-28 12:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051164 Husums IBK F11 - Jäbo IK F12 Svart
2023-01-28 12:45 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051165 Moälvens IBK F12 - IBK Härnösand F12-13 Vit
2023-01-28 13:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051166 IBK Härnösand F12-13 Blå - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart
2023-01-28 14:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051167 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Jäbo IK F12 Rosa
2023-01-28 15:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051168 Höglands AIF F12 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart
2023-01-28 15:45 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051169 IBK Härnösand F12-13 Blå - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd
2023-01-28 16:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051170 Jäbo IK F12 Rosa - IBK Härnösand F12-13 Vit
2023-01-28 17:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051171 Moälvens IBK F12 - Höglands AIF F12
Februari
2023-02-11 09:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063056 G/K IBS P11 Vit - Örnsköldsvik IBK P11 Röd
2023-02-11 10:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063057 G/K IBS P11 Blå - Jäbo IK P10
2023-02-11 11:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063058 Moälvens IBK P11/12 Orange - Husums IBK P11-12
2023-02-11 12:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063059 Moälvens IBK P11/12 Svart - Örnsköldsvik IBK P10
2023-02-11 13:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063060 Örnsköldsvik IBK P11 Svart - Jäbo IK P10
2023-02-11 14:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063061 Jäbo IK P11 - Husums IBK P11-12
2023-02-11 15:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063062 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - G/K IBS P11 Blå
2023-02-11 16:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063063 Örnsköldsvik IBK P10 - G/K IBS P11 Vit
2023-02-11 17:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063064 Jäbo IK P11 - Moälvens IBK P11/12 Orange
2023-02-11 18:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063065 Moälvens IBK P11/12 Svart - Örnsköldsvik IBK P11 Svart
2023-02-25 09:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063066 Örnsköldsvik IBK P10 - Örnsköldsvik IBK P11 Röd
2023-02-25 10:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063067 Örnsköldsvik IBK P11 Svart - Moälvens IBK P11/12 Svart
2023-02-25 11:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063068 G/K IBS P11 Vit - Jäbo IK P10
2023-02-25 12:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063069 Moälvens IBK P11/12 Orange - Örnsköldsvik IBK P10
2023-02-25 13:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063070 Örnsköldsvik IBK P11 Röd - Jäbo IK P11
2023-02-25 14:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063071 Jäbo IK P10 - G/K IBS P11 Blå
2023-02-25 15:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063072 G/K IBS P11 Vit - Husums IBK P11-12
2023-02-25 16:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063073 Jäbo IK P11 - Örnsköldsvik IBK P11 Svart
2023-02-25 17:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063074 Husums IBK P11-12 - Moälvens IBK P11/12 Orange
2023-02-26 09:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051172 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Jäbo IK F12 Svart
2023-02-26 10:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051173 Höglands AIF F12 - Moälvens IBK F12
2023-02-26 10:45 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051174 Örnsköldsvik IBK F12-13 Vit - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd
2023-02-26 11:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051175 Gullänget-Kroksta IBS F11-12 - Jäbo IK F12 Rosa
2023-02-26 12:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051176 Husums IBK F11 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart
2023-02-26 13:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051177 Örnsköldsvik IBK F12-13 Vit - Höglands AIF F12
2023-02-26 13:45 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051178 Moälvens IBK F12 - Jäbo IK F12 Svart
2023-02-26 14:30 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051179 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Gullänget-Kroksta IBS F11-12
2023-02-26 15:15 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051180 Jäbo IK F12 Rosa - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart
2023-02-26 16:00 Pantamera Flickor Division 7 Nord 247051181 Husums IBK F11 - Moälvens IBK F12
Mars
2023-03-04 11:15 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042038 Husums IBK PF09 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2023-03-04 14:45 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042047 Husums IBK PF09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2023-03-25 09:00 Pantamera Flickor Division 6 247041078 Höglands AIF F10-11 Blå - Timrå IBC F08-10
2023-03-25 10:00 Pantamera Flickor Division 6 247041079 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Klockarbergets BK F11
2023-03-25 11:00 Pantamera Flickor Division 6 247041080 Moälvens IBK F11 - Vattjom F10-11 Svart
2023-03-25 12:00 Pantamera Flickor Division 6 247041081 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Timrå IBC F08-10
2023-03-25 13:00 Pantamera Flickor Division 6 247041082 Moälvens IBK F11 - Klockarbergets BK F11
2023-03-25 14:00 Pantamera Flickor Division 6 247041083 Höglands AIF F10-11 Blå - Vattjom F10-11 Svart
2023-03-25 15:00 Pantamera Flickor Division 6 247041084 Moälvens IBK F11 - Timrå IBC F08-10
2023-03-25 16:00 Pantamera Flickor Division 6 247041085 Höglands AIF F10-11 Blå - Klockarbergets BK F11
2023-03-25 17:00 Pantamera Flickor Division 6 247041086 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Vattjom F10-11 Svart
2023-03-26 09:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063083 Jäbo IK P10 - Moälvens IBK P11/12 Svart
2023-03-26 10:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063084 Husums IBK P11-12 - G/K IBS P11 Blå
2023-03-26 11:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063085 Jäbo IK P11 - Örnsköldsvik IBK P10
2023-03-26 12:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063086 Moälvens IBK P11/12 Svart - G/K IBS P11 Blå
2023-03-26 13:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063087 G/K IBS P11 Vit - Örnsköldsvik IBK P10
2023-03-26 14:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063088 Husums IBK P11-12 - Örnsköldsvik IBK P11 Svart
2023-03-26 15:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063089 Jäbo IK P10 - Jäbo IK P11
2023-03-26 16:00 Pantamera Pojkar Division 6 Nord 248063090 Örnsköldsvik IBK P11 Svart - Moälvens IBK P11/12 Orange

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis