Pantamera Flickor Division 6 (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Flickor Division 6B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-21 00:00 247042001 Örnsköldsvik IBK F08 - FBC Lo F07/08 Mikaela Edlund, Maria Dahlin Husum
2018-10-21 09:45 247042002 Nätra IBK F07/09 - IBK Härnösand F07/08 Maja Gidlund, Alba Thelin Husum
2018-10-21 10:30 247042003 Jäbo IK F07 Rosa - Örnsköldsvik IBK F08 Mikaela Edlund, Maja Gidlund Husum
2018-10-21 11:15 247042004 Jäbo IK F07 Svart - Vattjoms IK F-06/08 Alba Thelin, Mikaela Edlund Husum
2018-10-21 12:00 247042005 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Klockarbergets BK F06/07 Alba Thelin, Göran Edlund Husum
2018-10-21 12:45 247042006 Nätra IBK F07/09 - Jäbo IK F07 Svart Maja Gidlund, Göran Edlund Husum
2018-10-21 13:30 247042007 Örnsköldsvik IBK F08 - IBK Härnösand F07/08 Mikaela Edlund, Göran Edlund Husum
2018-10-21 14:15 247042008 Nätra IBK F07/09 - Klockarbergets BK F06/07 Alba Thelin, Mikaela Edlund Husum
2018-10-21 15:00 247042009 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Vattjoms IK F-06/08 Maja Gidlund, Mikaela Edlund Husum
2018-10-21 15:45 247042010 Jäbo IK F07 Rosa - IBK Härnösand F07/08 Maja Gidlund, Alba Thelin Husum
2018-10-21 16:30 247042011 Jäbo IK F07 Svart - Klockarbergets BK F06/07 Maria Dahlin, Mikaela Edlund Husum
2018-10-21 17:15 247042012 Jäbo IK F07 Rosa - Vattjoms IK F-06/08 Maja Gidlund, Alba Thelin Husum
2018-11-11 09:30 247042013 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Klockarbergets BK F06/07 Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-11-11 10:15 247042014 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Vattjoms IK F-06/08 Vilma Pettersson, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-11-11 11:00 247042015 FBC Lo F07/08 - Klockarbergets BK F06/07 Vilma Pettersson, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-11-11 11:45 247042016 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - IBK Härnösand F07/08 Maja Strese, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-11-11 12:30 247042017 FBC Lo F07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Vilma Pettersson, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-11-11 13:15 247042018 Klockarbergets BK F06/07 - IBK Härnösand F07/08 Maja Strese, Vilma Pettersson Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-11-11 14:00 247042019 FBC Lo F07/08 - Vattjoms IK F-06/08 Abdirahman Sabria, Santiago Bedoya Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-11-11 14:45 247042020 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Klockarbergets BK F06/07 Abdirahman Sabria, Santiago Bedoya Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-11-11 15:30 247042021 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Vattjoms IK F-06/08 Abdirahman Sabria, Santiago Bedoya Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-11-10 10:45 247042023 G/K IBS F08 Vit - Moälvens IBK F08 Alba Thelin, Maja Gidlund Husum
2018-11-10 11:30 247042024 Örnsköldsvik IBK F08 - G/K IBS F08 Blå Ronja Edlund, My Sahlen Husum
2018-11-10 12:15 247042025 Moälvens IBK F07 - Jäbo IK F07 Svart Alba Thelin, Maja Gidlund Husum
2018-11-10 13:00 247042026 G/K IBS F08 Vit - Örnsköldsvik IBK F08 My Sahlen, Ronja Edlund Husum
2018-11-10 13:45 247042028 Nätra IBK F07/09 - Moälvens IBK F07 Alba Thelin, Maja Gidlund Husum
2018-11-10 14:30 247042029 G/K IBS F08 Blå - Moälvens IBK F08 My Sahlen, Ronja Edlund Husum
2018-11-10 15:15 247042030 Jäbo IK F07 Svart - Nätra IBK F07/09 Alba Thelin, Maja Gidlund Husum
2018-11-11 11:00 247042022 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Moälvens IBK F07 Isac Rönkä, Isak Dorell Höglandshallen Örnsköldsvik
2018-11-11 14:00 247042146 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Jäbo IK F07 Svart Isak Dorell, Isac Rönkä Höglandshallen Örnsköldsvik
2018-11-17 09:00 247042031 G/K IBS F08 Blå - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Fanny Delén, Olivia Viberg Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 09:45 247042032 G/K IBS F08 Vit - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Fanny Delén, Olivia Viberg Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 10:30 247042033 Moälvens IBK F07 - Klockarbergets BK F06/07 Alba Thelin, Maja Gidlund Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 11:15 247042034 G/K IBS F08 Blå - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Alba Thelin, Maja Gidlund Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 12:00 247042035 Örnsköldsvik IBK F08 - Vattjoms IK F-06/08 My Sahlen, Maja Gidlund Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 12:45 247042036 G/K IBS F08 Vit - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Fanny Delén, Olivia Viberg Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 13:30 247042037 Örnsköldsvik IBK F08 - Klockarbergets BK F06/07 Fanny Delén, Olivia Viberg Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 14:15 247042038 Moälvens IBK F07 - Vattjoms IK F-06/08 Alba Thelin, Maja Gidlund Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 15:00 247042039 Nätra IBK F07/09 - Vattjoms IK F-06/08 Alba Thelin, My Sahlen Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 15:45 247042040 Jäbo IK F07 Rosa - Sundsvalls IBF F07-08 Haga My Sahlen, Maja Gidlund Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 16:30 247042041 Nätra IBK F07/09 - Klockarbergets BK F06/07 Maja Gidlund, Alba Thelin Köpmanholmens Sporthall
2018-11-17 17:15 247042042 Jäbo IK F07 Rosa - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm My Sahlen, Maja Gidlund Köpmanholmens Sporthall
2018-11-25 09:00 247042043 IBK Härnösand F07/08 - Vattjoms IK F-06/08 Vilma Pettersson, Jennifer Österlund Timrå Sporthall
2018-11-25 09:45 247042044 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Moälvens IBK F08 Maja Strese, Vilma Pettersson Timrå Sporthall
2018-11-25 10:30 247042045 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Örnsköldsvik IBK F08 Maja Strese, Jennifer Österlund Timrå Sporthall
2018-11-25 11:15 247042046 IBK Härnösand F07/08 - Moälvens IBK F08 Jennifer Österlund, Vilma Pettersson Timrå Sporthall
2018-11-25 12:00 247042047 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Moälvens IBK F07 Vilma Pettersson, Maja Strese Timrå Sporthall
2018-11-25 12:45 247042048 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Örnsköldsvik IBK F08 Rasmus Larsson, Theo Sundin Timrå Sporthall
2018-11-25 13:30 247042049 Vattjoms IK F-06/08 - Moälvens IBK F07 Rasmus Larsson, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2018-11-25 14:15 247042050 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Moälvens IBK F08 Lukas Matslofva, Theo Sundin Timrå Sporthall
2018-11-25 15:00 247042051 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Moälvens IBK F07 Rasmus Larsson, Theo Sundin Timrå Sporthall
2018-11-25 15:45 247042052 IBK Härnösand F07/08 - Örnsköldsvik IBK F08 Rasmus Larsson, Lukas Matslofva Timrå Sporthall
2018-12-01 10:00 247042053 Moälvens IBK F08 - Jäbo IK F07 Rosa Andreas Nyman, Elin Lindgren Husum
2018-12-01 10:45 247042054 G/K IBS F08 Blå - Nätra IBK F07/09 Elin Lindgren, Andreas Nyman Husum
2018-12-01 11:30 247042055 Moälvens IBK F08 - Jäbo IK F07 Svart Andreas Nyman, Elin Lindgren Husum
2018-12-01 12:15 247042056 Jäbo IK F07 Rosa - G/K IBS F08 Vit Elin Lindgren, Andreas Nyman Husum
2018-12-01 13:00 247042057 Moälvens IBK F07 - G/K IBS F08 Blå Elin Lindgren, Andreas Nyman Husum
2018-12-01 13:45 247042058 Nätra IBK F07/09 - Jäbo IK F07 Rosa Andreas Nyman, Elin Lindgren Husum
2018-12-01 14:30 247042059 Jäbo IK F07 Svart - G/K IBS F08 Vit Andreas Nyman Husum
2018-12-01 15:15 247042060 Moälvens IBK F07 - Nätra IBK F07/09 , Andreas Nyman Husum
2018-12-15 09:00 247042061 G/K IBS F08 Blå - Örnsköldsvik IBK F08 Wilma Selin, Nova Dahlbäck Husum
2018-12-15 09:45 247042062 Jäbo IK F07 Svart - Nätra IBK F07/09 Maja Högdahl, Ebba Selin Husum
2018-12-15 10:30 247042063 FBC Lo F07/08 - Moälvens IBK F08 Wilma Selin, Nova Dahlbäck Husum
2018-12-15 11:15 247042064 G/K IBS F08 Blå - Moälvens IBK F08 Maja Högdahl, Ebba Selin Husum
2018-12-15 12:00 247042065 FBC Lo F07/08 - G/K IBS F08 Vit Wilma Selin, Nova Dahlbäck Husum
2018-12-15 12:45 247042066 Jäbo IK F07 Svart - Moälvens IBK F07 Ebba Selin, Maja Högdahl Husum
2018-12-15 13:30 247042067 FBC Lo F07/08 - Jäbo IK F07 Rosa Maja Gidlund, Alba Thelin Husum
2018-12-15 14:15 247042068 Nätra IBK F07/09 - Örnsköldsvik IBK F08 Alba Thelin, Maja Gidlund Husum
2018-12-15 15:00 247042069 Jäbo IK F07 Rosa - Moälvens IBK F08 Alba Thelin, Maja Gidlund Husum
2018-12-15 15:45 247042070 G/K IBS F08 Vit - Örnsköldsvik IBK F08 Alba Thelin, Maja Gidlund Husum
2019-01-12 09:00 247042071 Klockarbergets BK F06/07 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Maja Strese, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 09:45 247042072 IBK Härnösand F07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 10:30 247042073 Vattjoms IK F-06/08 - FBC Lo F07/08 Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 11:15 247042074 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - G/K IBS F08 Blå Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 12:00 247042075 Vattjoms IK F-06/08 - Nätra IBK F07/09 Albin Jutbo, Alex Thimstrand Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 12:45 247042076 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - G/K IBS F08 Blå Alex Thimstrand, Albin Jutbo Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 13:30 247042077 IBK Härnösand F07/08 - FBC Lo F07/08 Alex Thimstrand, Albin Jutbo Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 14:15 247042078 Vattjoms IK F-06/08 - G/K IBS F08 Blå Alex Thimstrand, Albin Jutbo Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 15:00 247042079 Klockarbergets BK F06/07 - Nätra IBK F07/09 Jan Lindberg, Rasmus Larsson Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 15:45 247042080 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - FBC Lo F07/08 Rasmus Larsson, Jan Lindberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 16:30 247042081 IBK Härnösand F07/08 - Nätra IBK F07/09 Rasmus Larsson, Jan Lindberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-12 17:15 247042082 Klockarbergets BK F06/07 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Rasmus Larsson, Jan Lindberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-01-27 09:00 247042083 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Jäbo IK F07 Rosa Jonas Wimar, Pernilla Silander Nolaskolan
2019-01-27 09:45 247042084 Örnsköldsvik IBK F08 - G/K IBS F08 Vit Jonas Wimar, Pernilla Silander Nolaskolan
2019-01-27 10:30 247042085 FBC Lo F07/08 - G/K IBS F08 Blå Maja Högdahl, Ebba Selin Nolaskolan
2019-01-27 11:15 247042086 Moälvens IBK F08 - G/K IBS F08 Vit Ebba Selin, Maja Högdahl Nolaskolan
2019-01-27 12:00 247042087 Moälvens IBK F07 - Jäbo IK F07 Svart Ebba Selin, Wilma Selin Nolaskolan
2019-01-27 12:45 247042088 Moälvens IBK F08 - FBC Lo F07/08 Maja Högdahl, Wilma Selin Nolaskolan
2019-01-27 13:30 247042089 Jäbo IK F07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F07 Ida Zakrisson, Nick Bandile Phulu Nolaskolan
2019-01-27 14:15 247042090 G/K IBS F08 Blå - Örnsköldsvik IBK F08 Nick Bandile Phulu, Ida Zakrisson Nolaskolan
2019-01-27 15:00 247042091 Moälvens IBK F07 - Jäbo IK F07 Rosa My Sahlen, Tindra Nordin Nolaskolan
2019-01-27 15:45 247042092 Moälvens IBK F08 - Örnsköldsvik IBK F08 Tindra Nordin, My Sahlen Nolaskolan
2019-02-09 09:30 247042093 Sundsvall FBC U F08/09 - IBK Härnösand F07/08 Jonas Wimar, Pernilla Silander Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-09 10:15 247042094 Klockarbergets BK F06/07 - Jäbo IK F07 Rosa Patrik Nilsson, Jonas Wimar Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-09 11:00 247042095 IBK Härnösand F07/08 - G/K IBS F08 Vit Pernilla Silander, Patrik Nilsson Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-09 11:45 247042096 Jäbo IK F07 Svart - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Jonas Wimar, Patrik Nilsson Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-09 12:30 247042097 Sundsvall FBC U F08/09 - G/K IBS F08 Vit Pernilla Silander, Patrik Nilsson Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-09 13:15 247042098 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Jäbo IK F07 Rosa Pernilla Silander, Jonas Wimar Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-09 14:00 247042099 FBC Lo F07/08 - G/K IBS F08 Vit Tindra Edlund, Elin Lindgren Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-09 14:45 247042100 Klockarbergets BK F06/07 - Jäbo IK F07 Svart Patrik Nilsson, Jonas Wimar Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-09 15:30 247042101 Sundsvall FBC U F08/09 - FBC Lo F07/08 Elin Lindgren, Tindra Edlund Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-09 16:15 247042102 Klockarbergets BK F06/07 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Pernilla Silander, Patrik Nilsson Landgrenshallen (Plan A)
2019-02-23 09:00 247042103 Örnsköldsvik IBK F08 - FBC Lo F07/08 Pernilla Silander, Isac Rönkä Bollstahallen
2019-02-23 09:45 247042104 G/K IBS F08 Blå - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Nick Bandile Phulu, Pernilla Silander Bollstahallen
2019-02-23 10:30 247042105 FBC Lo F07/08 - IBK Härnösand F07/08 Isac Rönkä, Nick Bandile Phulu Bollstahallen
2019-02-23 11:15 247042106 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Moälvens IBK F08 Isac Rönkä, Pernilla Silander Bollstahallen
2019-02-23 12:00 247042107 G/K IBS F08 Blå - IBK Härnösand F07/08 Nick Bandile Phulu, Pernilla Silander Bollstahallen
2019-02-23 12:45 247042108 Moälvens IBK F07 - Vattjoms IK F-06/08 Isac Rönkä, Nick Bandile Phulu Bollstahallen
2019-02-23 13:30 247042109 Örnsköldsvik IBK F08 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Isac Rönkä, Pernilla Silander Bollstahallen
2019-02-23 14:15 247042110 FBC Lo F07/08 - Moälvens IBK F08 Nick Bandile Phulu, Pernilla Silander Bollstahallen
2019-02-23 15:00 247042111 Nätra IBK F07/09 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Isac Rönkä, Nick Bandile Phulu Bollstahallen
2019-02-23 15:45 247042112 IBK Härnösand F07/08 - Vattjoms IK F-06/08 Pernilla Silander, Isac Rönkä Bollstahallen
2019-02-23 16:30 247042113 Moälvens IBK F07 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Pernilla Silander, Nick Bandile Phulu Bollstahallen
2019-02-23 17:15 247042114 Nätra IBK F07/09 - Vattjoms IK F-06/08 Isac Rönkä, Nick Bandile Phulu Bollstahallen
2019-03-16 09:00 247042115 Klockarbergets BK F06/07 - Vattjoms IK F-06/08 Lukas Matslofva, Johannes Wårlin Timrå Sporthall
2019-03-16 09:45 247042116 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - IBK Härnösand F07/08 Lukas Matslofva, Johannes Wårlin Timrå Sporthall
2019-03-16 10:30 247042117 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Lukas Matslofva, Johannes Wårlin Timrå Sporthall
2019-03-16 11:15 247042118 Sundsvall FBC U F08/09 - FBC Lo F07/08 Abdihakim Sabria, Tilde Mathiasson Timrå Sporthall
2019-03-16 12:00 247042119 Vattjoms IK F-06/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Tilde Mathiasson, Abdirahman Sabria Timrå Sporthall
2019-03-16 12:45 247042120 Sundsvall FBC U F08/09 - IBK Härnösand F07/08 Abdirahman Sabria, Abdihakim Sabria Timrå Sporthall
2019-03-16 13:30 247042121 Klockarbergets BK F06/07 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Tilde Mathiasson, Abdihakim Sabria Timrå Sporthall
2019-03-16 14:15 247042122 FBC Lo F07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Abdirahman Sabria, Tilde Mathiasson Timrå Sporthall
2019-03-16 15:00 247042123 IBK Härnösand F07/08 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Abdihakim Sabria, Abdirahman Sabria Timrå Sporthall
2019-03-16 09:00 247042124 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Jäbo IK F07 Rosa Julia Hållberg, Matilda Öhlén Husum
2019-03-16 09:45 247042125 Örnsköldsvik IBK F08 - G/K IBS F08 Blå Matilda Öhlén, Julia Hållberg Husum
2019-03-16 10:30 247042126 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Jäbo IK F07 Svart Mikael Körning, Peder Lövdahl Husum
2019-03-16 11:15 247042127 Moälvens IBK F08 - G/K IBS F08 Vit Peder Lövdahl, Mikael Körning Husum
2019-03-16 12:00 247042128 Nätra IBK F07/09 - Jäbo IK F07 Svart Julia Hållberg, Matilda Öhlén Husum
2019-03-16 12:45 247042129 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Moälvens IBK F07 Matilda Öhlén, Julia Hållberg Husum
2019-03-16 13:30 247042130 Örnsköldsvik IBK F08 - G/K IBS F08 Vit Julia Hållberg, Matilda Öhlén Husum
2019-03-16 14:15 247042131 Jäbo IK F07 Rosa - Moälvens IBK F07 Göran Edlund, Isac Rönkä Husum
2019-03-16 15:00 247042132 G/K IBS F08 Blå - Moälvens IBK F08 Isac Rönkä, Göran Edlund Husum
2019-03-16 15:45 247042133 Moälvens IBK F07 - Nätra IBK F07/09 Göran Edlund, Isac Rönkä Husum
2019-03-16 16:30 247042134 Örnsköldsvik IBK F08 - Moälvens IBK F08 Isac Rönkä, Göran Edlund Husum
2019-03-31 09:00 247042135 Örnsköldsvik IBK F08 - G/K IBS F08 Vit Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Nolaskolan
2019-03-31 09:45 247042136 Jäbo IK F07 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F07 Sebastian Forsberg, Emil Verbeij Nolaskolan
2019-03-31 10:30 247042137 G/K IBS F08 Vit - Sundsvall FBC U F08/09 Ida Zakrisson, Wilma Lundberg Nolaskolan
2019-03-31 11:15 247042138 G/K IBS F08 Blå - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Ida Zakrisson, Wilma Lundberg Nolaskolan
2019-03-31 12:00 247042139 Örnsköldsvik IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09 Ellen Söderlund, My Sahlen Nolaskolan
2019-03-31 12:45 247042140 Jäbo IK F07 Rosa - Gullänget-Kroksta IBS F07 Ellen Söderlund, My Sahlen Nolaskolan
2019-03-31 13:30 247042141 G/K IBS F08 Vit - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm My Sahlen, Ellen Söderlund Nolaskolan
2019-03-31 14:15 247042142 Moälvens IBK F08 - Sundsvall FBC U F08/09 My Sahlen, Ellen Söderlund Nolaskolan
2019-03-31 15:00 247042143 Gullänget-Kroksta IBS F07 - Nätra IBK F07/09 Kalle Dorell, Boo Hydling Nolaskolan
2019-03-31 15:45 247042144 Moälvens IBK F08 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Boo Hydling, Kalle Dorell Nolaskolan
2019-03-31 16:30 247042145 Jäbo IK F07 Svart - Nätra IBK F07/09 Boo Hydling, Kalle Dorell Nolaskolan
Pantamera Flickor Division 6C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-12-08 10:00 247043001 Vattjoms IK F-06/07 - Klockarbergets BK F06/07 Maja Strese, Vilma Pettersson Matfors Sporthall
2018-12-08 10:45 247043002 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Jennifer Österlund, Maja Strese Matfors Sporthall
2018-12-08 11:30 247043003 Sundsvall FBC U F08/09 - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Vilma Pettersson, Jennifer Österlund Matfors Sporthall
2018-12-08 12:15 247043004 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Klockarbergets BK F06/07 Vilma Pettersson, Maja Strese Matfors Sporthall
2018-12-08 13:00 247043005 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Vattjoms IK F-06/07 Jennifer Österlund, Maja Strese Matfors Sporthall
2018-12-08 13:45 247043006 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Klockarbergets BK F06/07 Vilma Pettersson, Jennifer Österlund Matfors Sporthall
2018-12-08 14:30 247043007 Sundsvall FBC U F08/09 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Vilma Pettersson, Maja Strese Matfors Sporthall
2018-12-08 15:15 247043008 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Jennifer Österlund, Maja Strese Matfors Sporthall
2018-12-08 16:00 247043009 Sundsvall FBC U F08/09 - Vattjoms IK F-06/07 Vilma Pettersson, Jennifer Österlund Matfors Sporthall
2018-12-22 10:00 247043010 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm Johanna Backlund, Sofie Öman Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-22 10:45 247043011 Klockarbergets BK F06/07 - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Johanna Backlund, Sofie Öman Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-22 11:30 247043012 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvall FBC U F08/09 Sofie Öman, Johanna Backlund Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-22 12:15 247043013 Vattjoms IK F-06/07 - Klockarbergets BK F06/07 Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-22 13:00 247043014 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Sundsvalls IBF F07-08 Haga Maja Strese, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-22 13:45 247043015 Sundsvall FBC U F08/09 - Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Jennifer Österlund, Abdihakim Sabria Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-22 14:30 247043016 Klockarbergets BK F06/07 - Vattjoms IK F-06/07 Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-22 15:15 247043017 Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm - Sundsvall FBC U F08/09 Maja Strese, Mohamed Abdirahman Sundsvalls Sporthall B-hall
2018-12-22 16:00 247043018 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Vattjoms IK F-06/07 Mohamed Abdirahman, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis