Matfors Sporthall

Adress
Skölevägen 13, 864 31 MATFORS
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-22 09:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061001 Vattjoms IK P11 - Klockarberget BK P09-10
2022-10-22 10:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061002 Timrå IBC P11 - Sundsvall City IBC U P10
2022-10-22 11:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061003 FBC Nordic P12/Vattjom P10 - Sundsvall GBK P10-11
2022-10-22 12:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061004 IBK Härnösand PF11 - Klockarberget BK P09-10
2022-10-22 13:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061005 Sundsvall GBK P11 - Timrå IBC P11
2022-10-22 14:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061006 IBK Härnösand PF11 - Vattjoms IK P11
2022-10-22 15:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061007 Sundsvall City IBC U P10 - FBC Nordic P12/Vattjom P10
2022-10-22 16:00 Pantamera Pojkar Division 6 Syd 248061008 Sundsvall GBK P11 - Sundsvall GBK P10-11
2022-10-30 Pantamera Flickor Division 2B 247012007 Vattjom F07-09 - Sundsvall FBC U F08/09
November
2022-11-12 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031009 Vattjoms IK P08 - Vakant 1
2022-11-19 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022013 Vattjoms IK P08 - Moälvens IBK P09
2022-11-26 09:30 Pantamera Flickor Division 6 247041033 Vattjom F10-11 Röd - Klockarbergets BK F11
2022-11-26 10:30 Pantamera Flickor Division 6 247041034 Vattjom F10-11 Svart - Timrå IBC F08-10
2022-11-26 11:30 Pantamera Flickor Division 6 247041035 SKB Sundsvall IF F10 - Vattjom F10-11 Röd
2022-11-26 12:30 Pantamera Flickor Division 6 247041036 Timrå IBC F08-10 - Klockarbergets BK F11
2022-11-26 13:30 Pantamera Flickor Division 6 247041037 Vattjom F10-11 Svart - SKB Sundsvall IF F10
2022-11-26 14:30 Pantamera Flickor Division 6 247041038 Timrå IBC F08-10 - Vattjom F10-11 Röd
December
2022-12-03 09:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022020 Vattjoms IK P08 - Jäbo IK P08
2022-12-03 11:45 Pantamera Flickor Division 4B 247022005 Vattjom F10-11 Svart - Höglands AIF F10-11 Blå
2022-12-03 13:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202037 Vattjoms IK - Krokoms IBK
2022-12-04 11:15 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032020 Vattjom P10 - Timrå IBC P09 Öst
2022-12-10 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012022 Vattjoms IK P-07 - Vakant 4
2022-12-10 15:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011022 Vattjoms IK P-07 - Vakant 2
2022-12-11 Pantamera Flickor Division 2B 247012021 Vattjom F07-09 - Jäbo IK F09
2022-12-11 10:15 Pantamera Flickor Division 2A 247011021 Vattjom F07-09 - Jäbo IK F09
2022-12-17 12:15 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012028 Vattjoms IK P-07 - IBK Härnösand P08
2022-12-17 14:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022017 Vattjom F10-11 Svart - Jäbo IK F10
2022-12-18 09:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041027 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart
2022-12-18 10:45 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011057 Vattjoms IK P-07 - Moälvens IBK P07
2022-12-18 12:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031027 Vattjoms IK P08 - Sundsvall City IBC P07-08 Vit
Januari
2023-01-14 11:15 Pantamera Flickor Division 2B 247012001 Vattjom F07-09 - G/K IBS F09
2023-01-14 13:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022030 Vattjoms IK P08 - Timrå IBC P08
2023-01-15 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012032 Vattjoms IK P-07 - Vakant 2
2023-01-15 09:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011017 Vattjom F07-09 - G/K IBS F08
2023-01-15 11:45 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032030 Vattjom P10 - Timrå IBC P09
2023-01-21 10:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011020 Vattjoms IK P-07 - Örnsköldsvik IBK HJ17
2023-01-22 09:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011029 Vattjom F07-09 - Örnsköldsvik IBK F08
2023-01-22 14:00 Herrar Utveckling 241502075 Vattjoms IK Herr B-lag - Örnsköldsvik IBK Herrjunior
2023-01-28 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032034 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2023-01-28 14:15 Pantamera Flickor Division 2A 247011025 Vattjom F07-09 - Nätra IBK/ÖIBF F07/09
2023-01-28 15:45 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041034 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2023-01-29 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012036 Vattjoms IK P-07 - Timrå IBC P07-08
2023-01-29 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022034 Vattjoms IK P08 - Sundsvall FBC U P09 Väst
2023-01-29 12:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031034 Vattjoms IK P08 - Sundsvall FBC U P09 Väst
2023-01-29 15:15 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011036 Vattjoms IK P-07 - Timrå IBC P07-08
Februari
2023-02-04 13:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202070 Vattjoms IK - FBC Lo
2023-02-05 10:45 Pantamera Flickor Division 2A 247011037 Vattjom F07-09 - Sundsvalls IBF F07-08
2023-02-05 13:00 Herrar Utveckling 241502087 Vattjoms IK Herr B-lag - Sundsvall FBC Ungdom J18
2023-02-11 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032037 Vattjom P10 - vakant 1
2023-02-11 11:45 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012039 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall City IBC P07-08 Orange
2023-02-12 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022037 Vattjoms IK P08 - Vakant 3
2023-02-18 Pantamera Flickor Division 2B 247012043 Vattjom F07-09 - Vakant 3
2023-02-18 09:45 Pantamera Flickor Division 4B 247022041 Vattjom F10-11 Svart - Örnsköldsvik IBK F11 Svart
2023-02-18 16:00 Herrar Utveckling 241502099 Vattjoms IK Herr B-lag - IBK Härnösand Hj18
2023-02-19 Pantamera Flickor Division 2A 247011043 Vattjom F07-09 - Vakant 3
2023-02-25 10:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041048 Vattjom P10 - SKB Sundsvall IF P09-10
2023-02-26 11:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031048 Vattjoms IK P08 - Timrå IBC P09 Öst 1
2023-02-26 13:00 Herrar Utveckling 241502111 Vattjoms IK Herr B-lag - Moälvens IBK HJ
Mars
2023-03-04 09:15 Pantamera Flickor Division 4B 247022026 Vattjom F10-11 Svart - G/K IBS F10
2023-03-04 12:45 Pantamera Flickor Division 2B 247012045 Vattjom F07-09 - Örnsköldsvik IBK F09
2023-03-04 14:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202086 Vattjoms IK - Jemtland Innebandy
2023-03-05 11:45 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012048 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P09 Nord
2023-03-05 14:00 Herrar Utveckling 241502115 Vattjoms IK Herr B-lag - Timrå IBC HJ18
2023-03-18 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022051 Vattjoms IK P08 - Sundsvall GBK P08
2023-03-18 Pantamera Flickor Division 4B 247022052 Vattjom F10-11 Svart - Klockarbergets BK F11
2023-03-18 16:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031051 Vattjoms IK P08 - Sundsvall GBK P08
2023-03-19 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032051 Vattjom P10 - Sundsvall City IBC U P09
2023-03-19 14:15 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041051 Vattjom P10 - Sundsvall City IBC U P09
2023-03-25 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032055 Vattjom P10 - Sundsvall City IBC P07-08 Vit
2023-03-26 Pantamera Pojkar Division 1 A 248011056 Vattjoms IK P-07 - Vakant 1
2023-03-26 13:00 Herrar Utveckling 241502128 Vattjoms IK Herr B-lag - FBC Nordic/Sundsvall City

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis