Pantamera Pojkar Röd (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd Klass A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-14 13:00 165000002 Nykvarns IF - Torshälla IBK 5 - 2 Mathias Lindvall, Filip Broström Björkestahallen
2019-03-02 11:00 165000005 Torshälla IBK - Telge SIBK 4 - 6 Christian Engfors, Göran Engfors Skjulstahallen A
2018-10-28 14:30 165000009 Nykvarns IF - Torshälla IBK 6 - 2 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Björkestahallen
2018-11-17 19:30 165000011 Telge SIBK - Nykvarns IF 2 - 5 Robin Hynninen, Sigge Maurer Västergård Arena A
2018-12-16 12:00 165000015 Telge SIBK - Nykvarns IF 5 - 4 Niclas Andersson, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-01-13 19:30 165000017 Torshälla IBK - Nykvarns IF 4 - 7 Fredrik Wernqvist, Håkan Rask Skjulstahallen A
2019-01-26 18:15 165000020 Telge SIBK - Torshälla IBK 10 - 1 Mattias Lönnborg, Mikael Andersson Västergård Arena A
2019-02-03 16:00 165000022 Torshälla IBK - Nykvarns IF 1 - 13 Anton Carlsson, Michael Amberg Skjulstahallen A
2019-02-09 17:45 165000026 Nykvarns IF - Telge SIBK 4 - 4 Mats Hällgren, Dennis Wagermark Björkestahallen
2019-03-09 17:30 165000029 Nykvarns IF - Telge SIBK 6 - 3 Aarre Hietanen, Ken Johansson Björkestahallen
2018-09-30 12:30 165000034 Telge SIBK - Torshälla IBK 3 - 2 Mathias Lindvall, Arne Brattehag Västergård Arena A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF 8 6 1 1 50-23 27 19
2. Telge SIBK 8 5 1 2 38-30 8 16
3. Torshälla IBK 8 0 0 8 20-55 -35 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass AB
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-07 14:30 165001002 Torshälla IBK - IFK Mariefred/Strängnäs IBK 9 - 1 Bethel Zaya, Göran Karlsson Skjulstahallen A
2018-11-11 12:45 165001005 Torshälla IBK - Telge SIBK 3 - 5 Martin Dalsgard, Michael Amberg Skjulstahallen A
2018-11-24 12:45 165001008 Nykvarns IF - Torshälla IBK 6 - 2 Håkan Rask, Mikael Samuelsson Björkestahallen
2019-01-19 14:00 165001011 IFK Mariefred/Strängnäs IBK - Torshälla IBK 2 - 8 Christian Engfors, Anton Carlsson Hammarens IP
2019-03-22 19:00 165001014 Telge SIBK - Torshälla IBK 7 - 4 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2019-03-17 15:00 165001017 Torshälla IBK - Nykvarns IF 3 - 9 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Stiga Sports Arena A2
2019-02-10 00:00 165001020 Nykvarns IF - IFK Mariefred/Strängnäs IBK 17 - 1
2018-10-20 00:00 165001022 Nykvarns IF - Telge SIBK 11 - 2
2018-12-15 00:00 165001024 IFK Mariefred/Strängnäs IBK - Telge SIBK 2 - 12
2018-11-18 00:00 165001026 IFK Mariefred/Strängnäs IBK - Nykvarns IF 1 - 6
2019-01-27 00:00 165001028 Telge SIBK - Nykvarns IF 2 - 8
2019-03-09 00:00 165001030 Telge SIBK - IFK Mariefred/Strängnäs IBK 13 - 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF 6 6 0 0 57-11 46 18
2. Telge SIBK 6 4 0 2 41-29 12 12
3. Torshälla IBK 6 2 0 4 29-30 -1 6
4. IFK Mariefred/ Strängnäs IBK 6 0 0 6 8-65 -57 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-12 19:00 165002003 Trosa Edanö IBK - IFK Mariefred/ Strängnäs IBK 7 - 5 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Hedebyhallen
2018-10-13 15:30 165002002 Telge SIBK - Torshälla IBK 5 - 2 Mikael Celik, Göran Karlsson Västergård Arena A
2018-10-14 10:45 165002001 Onyx IBS - Nykvarns IF P03 1 - 9 Gabriel Cakici, Josef Cakici Rosvalla C-hall
2018-10-21 14:30 165002005 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK 2 - 5 Ludvig Carlsson, Karl-Gustav Bergström Skjulstahallen A
2018-10-21 17:15 165002006 Onyx IBS - IFK Mariefred/ Strängnäs IBK 4 - 3 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Rosvalla Arena
2018-10-28 19:00 165002004 Nykvarns IF P03 - Telge SIBK 11 - 2 Jesper Asplund, Dennis Wagermark Björkestahallen
2018-10-27 12:45 165002008 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF P03 1 - 5 Viktor Taavitsainen, Emil Moberg Hedebyhallen
2018-10-27 14:00 165002007 IFK Mariefred/ Strängnäs IBK - Torshälla IBK 2 - 8 Martin Dalsgard, Michael Amberg Hammarens IP
2018-10-28 15:00 165002009 Telge SIBK - Onyx IBS 2 - 3 Joacim Hansson, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2018-11-18 15:00 165002010 IFK Mariefred/ Strängnäs IBK - Nykvarns IF P03 1 - 6 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hammarens IP
2018-11-18 16:30 165002011 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 5 - 3 Dennis Wagermark, Patrik Andersén Hedebyhallen
2018-11-18 17:15 165002012 Onyx IBS - Torshälla IBK 7 - 1 Christian Jarl, Daniel Lindbom-Rydell Rosvalla Arena
2018-12-15 10:15 165002015 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS 2 - 1 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Hedebyhallen
2018-12-15 14:00 165002014 IFK Mariefred/ Strängnäs IBK - Telge SIBK 2 - 12 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Hammarens IP
2018-12-16 13:00 165002013 Torshälla IBK - Nykvarns IF P03 1 - 15 Ludvig Carlsson, Michael Amberg Skjulstahallen A
2019-01-12 13:45 165002016 Nykvarns IF P03 - Onyx IBS 13 - 1 Arne Brattehag, Sigge Maurer Björkestahallen
2019-01-12 15:30 165002018 IFK Mariefred/ Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK 4 - 5 Peter Sigurbjörnsson, Christian Engfors Hammarens IP
2019-01-13 16:30 165002017 Torshälla IBK - Telge SIBK 4 - 9 Fredrik Wernqvist, Håkan Rask Skjulstahallen A
2019-01-26 13:30 165002020 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK 10 - 2 Viktor Taavitsainen, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2019-01-26 14:30 165002021 IFK Mariefred/ Strängnäs IBK - Onyx IBS 6 - 2 Peter Sigurbjörnsson, Göran Karlsson Hammarens IP
2019-01-27 15:00 165002019 Telge SIBK - Nykvarns IF P03 2 - 8 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-02-02 15:00 165002024 Onyx IBS - Telge SIBK 1 - 8 Admir Brkic, Camilla Örnebro Ramdalens Sportcenter
2019-02-03 14:30 165002022 Torshälla IBK - IFK Mariefred/ Strängnäs IBK 6 - 6 Anton Carlsson, Michael Amberg Skjulstahallen A
2019-03-26 20:15 165002023 Nykvarns IF P03 - Trosa Edanö IBK 9 - 3 Stefan Öberg, Ej offentliggjord, Peter Palmelius Björkestahallen
2019-02-09 13:30 165002027 Torshälla IBK - Onyx IBS 5 - 11 Linus Broberg, Göran Karlsson Skjulstahallen B
2019-02-10 10:00 165002026 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK 1 - 1 Emil Lindhe, Daniel Edlund Västergård Arena A
2019-02-10 19:00 165002025 Nykvarns IF P03 - IFK Mariefred/ Strängnäs IBK 17 - 1 Kent Erlandsson, Henrik Ibjer Björkestahallen
2019-03-09 10:45 165002030 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK 3 - 11 Josef Cakici, Karl-Gustav Bergström Rosvalla Arena
2019-03-09 13:15 165002028 Nykvarns IF P03 - Torshälla IBK 7 - 1 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Björkestahallen
2019-03-17 16:00 165002029 Telge SIBK - IFK Mariefred/ Strängnäs IBK 13 - 1 Kjell-olof Ingvar Rolin, Patrik Andersén Västergård Arena A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF P03 10 10 0 0 100-14 86 30
2. Trosa Edanö IBK 10 7 1 2 50-35 15 22
3. Telge SIBK 10 5 1 4 57-38 19 16
4. Onyx IBS 10 4 0 6 34-60 -26 12
5. Torshälla IBK 10 1 1 8 32-77 -45 4
6. IFK Mariefred/ Strängnäs IBK 10 1 1 8 31-80 -49 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass BC
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:00 165003003 Trosa Edanö IBK - IFK Mariefred 4 - 2 Josef Cakici, Gabriel Cakici Hedebyhallen
2018-10-07 11:30 165003002 Torshälla IBK - IFK Gnesta 4 - 3 Göran Karlsson, Linus Broberg Skjulstahallen A
2018-11-10 08:45 165003004 IFK Gnesta - Onyx IBS 1 - 4 Michael Amberg, Martin Dalsgard Frejahallen
2018-11-11 10:15 165003005 Torshälla IBK - IFK Mariefred 6 - 4 Martin Dalsgard, Michael Amberg Skjulstahallen A
2018-11-24 11:30 165003009 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK 2 - 12 Anton Carlsson, Dennis Wagermark Frejahallen
2018-11-24 14:00 165003007 IFK Mariefred - Onyx IBS 4 - 2 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hammarens IP
2019-01-19 12:30 165003012 IFK Mariefred - Trosa Edanö IBK 6 - 7 Anton Carlsson, Christian Engfors Hammarens IP
2019-02-10 15:00 165003011 IFK Gnesta - Torshälla IBK 2 - 3 Mats Hällgren, Mats Jernmo Frejahallen
2019-02-17 14:30 165003013 Onyx IBS - IFK Gnesta 5 - 1 Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla Arena
2019-03-02 16:30 165003014 IFK Mariefred - Torshälla IBK 4 - 5 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Hammarens IP
2019-03-16 13:30 165003016 Onyx IBS - IFK Mariefred 10 - 4 Camilla Örnebro, Admir Brkic Rosvalla Arena
2019-03-16 15:00 165003018 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta 7 - 0 Niclas Andersson, Michael Amberg Hedebyhallen
2018-11-12 00:00 165003019 Onyx IBS - Torshälla IBK 7 - 1
2019-03-04 00:00 165003021 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK 3 - 11
2018-10-15 00:00 165003023 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK 2 - 5
2018-12-10 00:00 165003024 IFK Gnesta - IFK Mariefred 1 - 1
2018-12-10 00:00 165003027 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS 2 - 1
2019-02-04 00:00 165003025 Torshälla IBK - Onyx IBS 5 - 11
2019-01-21 00:00 165003029 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK 10 - 2
2019-03-04 00:00 165003030 IFK Mariefred - IFK Gnesta 11 - 5
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Trosa Edanö IBK 8 8 0 0 58-18 40 24
2. Onyx IBS 8 5 0 3 43-29 14 15
3. Torshälla IBK 8 4 0 4 28-46 -18 12
4. IFK Mariefred 8 2 1 5 36-40 -4 7
5. IFK Gnesta 8 0 1 7 15-47 -32 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 12:15 165004003 Visby IBK P 03 - IFK Gnesta 2 - 5 Jonas Jatko, Dennis Wagermark Kvarnängshallen
2018-10-13 12:30 165004002 IFK Mariefred - FBC Nyköping 3 - 5 Fredrik Wernqvist, Göran Engfors Hammarens IP
2018-10-20 14:00 165004005 FBC Nyköping - Visby IBK P 03 5 - 2 Emil Lindhe, Daniel Edlund Nyköpings Sporthall
2018-10-21 16:30 165004006 Strängnäs IBK - IFK Gnesta 3 - 1 Fredrik Wernqvist, Stefan Öberg Thomas Arena
2018-10-27 12:30 165004009 IFK Mariefred - Strängnäs IBK 1 - 2 Martin Dalsgard, Michael Amberg Hammarens IP
2018-10-27 13:00 165004007 IFK Gnesta - FBC Nyköping 1 - 2 Admir Brkic, Robin Hynninen Frejahallen
2018-11-17 10:30 165004012 Strängnäs IBK - FBC Nyköping 6 - 1 Robin Hynninen, Niclas Andersson Thomas Arena
2018-11-17 17:30 165004011 Visby IBK P 03 - IFK Mariefred 5 - 5 Liz Lyander, Robert Lyander ICA Maxi Arena
2018-11-03 18:00 165004015 Visby IBK P 03 - Strängnäs IBK 3 - 4 Liz Lyander, Robert Lyander Innebandycenter
2018-12-15 12:00 165004014 IFK Gnesta - IFK Mariefred 1 - 1 Jesper Asplund, Dennis Wagermark Frejahallen
2019-01-12 13:45 165004018 IFK Gnesta - Visby IBK P 03 8 - 2 Patrik Andersén, Håkan Rask Frejahallen
2019-01-13 18:00 165004017 FBC Nyköping - IFK Mariefred 3 - 8 Robin Hynninen, Mats Jernmo Nyköpings Sporthall
2018-11-24 14:00 165004020 Visby IBK P 03 - FBC Nyköping 1 - 4 Johan Ståhl, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-01-26 10:30 165004021 IFK Gnesta - Strängnäs IBK 5 - 7 Robin Hynninen, Mats Jernmo Frejahallen
2019-02-02 13:30 165004024 Strängnäs IBK - IFK Mariefred 3 - 4 Ludvig Carlsson, Mikko Mäkelä Thomas Arena
2019-02-02 14:00 165004022 FBC Nyköping - IFK Gnesta 5 - 5 Kent Erlandsson, Henrik Ibjer Nyköpings Sporthall
2018-11-18 10:30 165004026 IFK Mariefred - Visby IBK P 03 3 - 4 Emil Karlsson, Magnus Pettersson Innebandycenter
2019-02-08 19:45 165004027 FBC Nyköping - Strängnäs IBK 1 - 0 Camilla Örnebro, Niclas Andersson Nyköpings Sporthall
2018-11-04 12:00 165004030 Strängnäs IBK - Visby IBK P 03 3 - 2 Liz Lyander, Robert Lyander Innebandycenter
2019-03-09 12:30 165004029 IFK Mariefred - IFK Gnesta 11 - 5 Jesper Asplund, Robin Hynninen Hammarens IP
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Strängnäs IBK 8 6 0 2 28-18 10 18
2. FBC Nyköping 8 5 1 2 26-26 0 16
3. IFK Mariefred 8 3 2 3 36-28 8 11
4. IFK Gnesta 8 2 2 4 31-33 -2 8
5. Visby IBK P 03 8 1 1 6 21-37 -16 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass CD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:00 165005002 FBC Nyköping - Telge SIBK 1 - 4 Camilla Örnebro, Admir Brkic Nyköpings Sporthall
2018-10-06 13:00 165005001 Strängnäs IBK - Nykvarns IF 3 - 1 Felix Wernqvist, Göran Engfors Thomas Arena
2019-01-26 14:15 165005003 Visby IBK - Torshälla IBK 0 - 13 Jonas Jatko, Ida Sandberg Kvarnängshallen
2018-11-10 10:00 165005004 Telge SIBK - Strängnäs IBK 4 - 5 Robin Hynninen, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2018-11-10 14:15 165005006 Visby IBK - Nykvarns IF 1 - 3 Sam Robertsson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-11-11 17:30 165005005 FBC Nyköping - Torshälla IBK 3 - 1 Gabriel Cakici, Josef Cakici Nyköpings Sporthall
2018-11-23 18:00 165005008 Nykvarns IF - FBC Nyköping 0 - 6 Kent Erlandsson, Henrik Ibjer Björkestahallen
2018-11-25 13:00 165005007 Torshälla IBK - Strängnäs IBK 4 - 4 Anton Carlsson, Christian Engfors Skjulstahallen A
2018-11-25 14:00 165005009 Telge SIBK - Visby IBK 2 - 0 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Västergård Arena A
2019-01-19 10:15 165005011 Telge SIBK - FBC Nyköping 6 - 1 Patrik Andersén, Josef Johancsik Västergård Arena A
2019-01-19 14:00 165005012 Torshälla IBK - Visby IBK 12 - 8 Albin Von Carlsburg, Ludvig Carlsson Skjulstahallen B
2019-01-19 18:30 165005010 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 2 - 1 Arne Brattehag, Sigge Maurer Björkestahallen
2019-02-16 12:30 165005013 Strängnäs IBK - Telge SIBK 0 - 7 Christian Engfors, Göran Engfors Thomas Arena
2019-02-16 14:00 165005015 Nykvarns IF - Visby IBK 6 - 3 Mathias Lindvall, Peter Sigurbjörnsson Björkestahallen
2019-03-02 10:00 165005014 Torshälla IBK - FBC Nyköping 4 - 4 Ludvig Carlsson, Michael Amberg Skjulstahallen B
2019-03-17 16:30 165005016 Strängnäs IBK - Torshälla IBK 10 - 2 Peter Sigurbjörnsson, Albin Von Carlsburg Karinslundshallen
2019-03-23 14:15 165005018 Visby IBK - Telge SIBK 1 - 10 Joacim Hansson, Fredrik Pålsson Kvarnängshallen
2019-03-30 11:00 165005017 FBC Nyköping - Nykvarns IF 3 - 5 Gabriel Cakici, Sigge Maurer Nyköpings Sporthall
2018-11-04 00:00 165005021 Strängnäs IBK - Visby IBK 3 - 2
2018-11-12 00:00 165005019 Strängnäs IBK - FBC Nyköping 6 - 1
2019-02-04 00:00 165005020 Nykvarns IF - Telge SIBK 2 - 4
2018-10-15 00:00 165005022 Nykvarns IF - Torshälla IBK 8 - 3
2018-10-15 00:00 165005023 FBC Nyköping - Visby IBK 5 - 2
2018-12-10 00:00 165005024 Telge SIBK - Torshälla IBK 3 - 4
2018-11-03 00:00 165005027 Visby IBK - Strängnäs IBK 3 - 4
2018-11-12 00:00 165005026 Telge SIBK - Nykvarns IF 6 - 1
2019-02-04 00:00 165005025 FBC Nyköping - Strängnäs IBK 1 - 0
2019-01-21 00:00 165005028 Torshälla IBK - Nykvarns IF 4 - 3
2019-01-21 00:00 165005029 Visby IBK - FBC Nyköping 1 - 4
2019-03-04 00:00 165005030 Torshälla IBK - Telge SIBK 4 - 4
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Telge SIBK 10 7 1 2 50-19 31 22
2. Strängnäs IBK 10 6 1 3 36-27 9 19
3. FBC Nyköping 10 5 1 4 29-29 0 16
4. Torshälla IBK 10 4 3 3 51-47 4 15
5. Nykvarns IF 10 5 0 5 31-34 -3 15
6. Visby IBK 10 0 0 10 21-62 -41 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-12 19:00 165006003 Katrineholms IBF - Telge SIBK 3 - 7 Mikael Samuelsson, Håkan Rask Duveholmshallen A
2018-10-14 13:15 165006002 Torshälla IBK - Onyx IBS 3 - 10 Ludvig Carlsson, Fredrik Wernqvist Skjulstahallen A
2018-10-20 10:00 165006005 Onyx IBS - Katrineholms IBF 10 - 2 Gabriel Cakici, Josef Cakici Rosvalla Arena
2018-10-20 12:15 165006004 Nykvarns IF - Torshälla IBK 8 - 3 Martin Dalsgard, Ivan Wahlström Björkestahallen
2018-10-27 09:00 165006007 Telge SIBK - Onyx IBS 6 - 6 Joacim Hansson, Josef Johancsik Västergård Arena A
2018-10-28 10:00 165006008 Katrineholms IBF - Nykvarns IF 3 - 5 Karl-Gustav Bergström, Niclas Andersson Duveholmshallen A
2018-11-16 19:00 165006011 Katrineholms IBF - Torshälla IBK 5 - 5 Anton Carlsson, Göran Karlsson Duveholmshallen C
2018-11-18 14:00 165006010 Telge SIBK - Nykvarns IF 6 - 1 Mattias Lönnborg, Daniel Edlund Västergård Arena A
2018-12-15 11:00 165006014 Telge SIBK - Torshälla IBK 3 - 4 Patrik Andersén, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2019-03-23 18:30 165006013 Onyx IBS - Nykvarns IF 12 - 3 Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Rosvalla B-hall
2019-01-13 11:00 165006017 Onyx IBS - Torshälla IBK 3 - 4 Admir Brkic, Niclas Andersson Rosvalla C-hall
2019-03-08 19:00 165006018 Telge SIBK - Katrineholms IBF 0 - 5 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Västergård Arena A
2019-01-27 11:00 165006020 Katrineholms IBF - Onyx IBS 3 - 9 Håkan Rask, Daniel Jävergren Valla Sporthall
2019-01-27 18:00 165006019 Torshälla IBK - Nykvarns IF 4 - 3 Christian Engfors, Göran Karlsson Skjulstahallen A
2019-02-03 11:00 165006022 Onyx IBS - Telge SIBK 5 - 4 Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla C-hall
2019-03-24 14:00 165006023 Nykvarns IF - Katrineholms IBF 2 - 8 Ej offentliggjord, Mats Jernmo, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2019-02-10 13:30 165006026 Torshälla IBK - Katrineholms IBF 9 - 6 Michael Amberg, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2019-02-10 14:45 165006025 Nykvarns IF - Telge SIBK 2 - 4 Mathias Lindvall, Fredrik Licke Björkestahallen
2019-03-09 11:45 165006028 Nykvarns IF - Onyx IBS 2 - 4 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Björkestahallen
2019-03-10 17:30 165006029 Torshälla IBK - Telge SIBK 4 - 4 Anton Carlsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Onyx IBS 8 6 1 1 59-27 32 19
2. Torshälla IBK 8 4 2 2 36-42 -6 14
3. Telge SIBK 8 3 2 3 34-30 4 11
4. Katrineholms IBF 8 2 1 5 35-47 -12 7
5. Nykvarns IF 8 2 0 6 26-44 -18 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass DE
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 09:15 165007002 Onyx IBS - Telge SIBK 7 - 3 Ingela Hedlund, Peter Sigurbjörnsson Rosvalla B-hall
2018-10-07 11:00 165007003 Katrineholms IBF - Torshälla IBK 6 - 3 Karl-Gustav Bergström, Mikael Samuelsson Duveholmshallen A
2018-11-03 14:00 165007005 Onyx IBS - Torshälla IBK 8 - 3 Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla Arena
2018-12-16 15:00 165007006 Katrineholms IBF - Nykvarns IF 5 - 3 Håkan Rask, Mikael Samuelsson Duveholmshallen A
2018-11-24 10:00 165007009 Telge SIBK - Katrineholms IBF 1 - 6 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Västergård Arena A
2018-11-25 13:45 165007008 Nykvarns IF - Onyx IBS 7 - 4 Dennis Wagermark, Patrik Andersén Björkestahallen
2019-01-20 11:45 165007011 Telge SIBK - Onyx IBS 4 - 2 Aarre Hietanen, Robin Hynninen Västergård Arena A
2019-03-02 12:15 165007012 Torshälla IBK - Katrineholms IBF 4 - 5 Christian Engfors, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2019-02-17 11:30 165007014 Torshälla IBK - Onyx IBS 4 - 5 Michael Amberg, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2019-03-27 20:15 165007015 Nykvarns IF - Katrineholms IBF 6 - 2 Fredrik Licke, Mats Jernmo Björkestahallen
2019-03-16 17:15 165007017 Onyx IBS - Nykvarns IF 3 - 5 Admir Brkic, Camilla Örnebro Rosvalla Arena
2019-04-09 19:30 165007018 Katrineholms IBF - Telge SIBK 5 - 8 Göran Karlsson, Karl-Gustav Bergström Duveholmshallen A
2019-02-04 00:00 165007020 Nykvarns IF - Telge SIBK 8 - 2
2018-10-15 00:00 165007022 Nykvarns IF - Torshälla IBK 5 - 3
2018-10-15 00:00 165007023 Onyx IBS - Katrineholms IBF 10 - 2
2018-12-10 00:00 165007024 Telge SIBK - Torshälla IBK 6 - 1
2018-11-12 00:00 165007026 Telge SIBK - Nykvarns IF 4 - 2
2019-01-21 00:00 165007028 Torshälla IBK - Nykvarns IF 3 - 11
2019-01-21 00:00 165007029 Katrineholms IBF - Onyx IBS 3 - 9
2019-03-04 00:00 165007030 Torshälla IBK - Telge SIBK 1 - 7
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF 8 6 0 2 47-26 21 18
2. Onyx IBS 8 5 0 3 48-31 17 15
3. Telge SIBK 8 5 0 3 35-32 3 15
4. Katrineholms IBF 8 4 0 4 34-44 -10 12
5. Torshälla IBK 8 0 0 8 22-53 -31 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 14:10 165008001 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF 3 - 4 Joacim Hansson, Josef Johancsik Hedebyhallen
2018-10-14 12:00 165008002 Torshälla IBK - Onyx IBS 7 - 2 Ludvig Carlsson, Fredrik Wernqvist Skjulstahallen A
2018-10-14 15:30 165008003 IFK Gnesta - Telge SIBK 1 - 9 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Frejahallen
2018-10-20 12:30 165008005 Onyx IBS - IFK Gnesta 4 - 0 Josef Cakici, Gabriel Cakici Rosvalla Arena
2018-10-21 15:15 165008004 Nykvarns IF - Torshälla IBK 5 - 3 Sigge Maurer, Ivan Wahlström Björkestahallen
2018-10-26 19:00 165008006 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 7 - 4 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Hedebyhallen
2018-10-27 11:30 165008008 IFK Gnesta - Nykvarns IF 8 - 5 Admir Brkic, Robin Hynninen Frejahallen
2018-10-28 12:00 165008007 Telge SIBK - Onyx IBS 3 - 1 Joacim Hansson, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2018-10-28 14:30 165008009 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK 5 - 12 Christian Engfors, Anton Carlsson Skjulstahallen A
2018-11-17 11:30 165008011 IFK Gnesta - Torshälla IBK 4 - 6 Christian Engfors, Filip Broström Frejahallen
2018-11-18 10:00 165008010 Telge SIBK - Nykvarns IF 4 - 2 Admir Brkic, Camilla Örnebro Västergård Arena A
2018-11-18 12:30 165008012 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS 6 - 5 Robin Hynninen, Patrik Andersén Hedebyhallen
2018-12-15 11:00 165008013 Onyx IBS - Nykvarns IF 4 - 12 Camilla Örnebro, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2018-12-15 13:30 165008015 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK 2 - 5 Jesper Asplund, Dennis Wagermark Frejahallen
2018-12-15 16:00 165008014 Telge SIBK - Torshälla IBK 6 - 1 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Västergård Arena A
2019-01-11 19:00 165008016 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK 4 - 4 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2019-01-12 11:00 165008018 Telge SIBK - IFK Gnesta 7 - 2 Jennifer Boyaci, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2019-01-13 13:30 165008017 Onyx IBS - Torshälla IBK 4 - 3 Admir Brkic, Niclas Andersson Rosvalla C-hall
2019-01-26 09:00 165008020 IFK Gnesta - Onyx IBS 4 - 6 Robin Hynninen, Mats Jernmo Frejahallen
2019-01-26 09:30 165008021 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK 2 - 3 Mats Hällgren, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-01-27 16:30 165008019 Torshälla IBK - Nykvarns IF 3 - 11 Adam Åsén, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2019-02-02 10:30 165008024 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK 7 - 5 Felicia Rask, Håkan Rask Hedebyhallen
2019-02-02 11:00 165008023 Nykvarns IF - IFK Gnesta 7 - 3 Adam Lönnborg, Ingela Hedlund Björkestahallen
2019-02-02 13:45 165008022 Onyx IBS - Telge SIBK 5 - 6 Josef Cakici, Camilla Örnebro Ramdalens Sportcenter
2019-02-08 18:00 165008025 Nykvarns IF - Telge SIBK 8 - 2 Jesper Asplund, Robin Hynninen Björkestahallen
2019-02-08 20:00 165008027 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK 5 - 6 Josef Cakici, Gabriel Cakici Rosvalla B-hall
2019-02-09 12:00 165008026 Torshälla IBK - IFK Gnesta 6 - 9 Ludvig Carlsson, Göran Karlsson Skjulstahallen B
2019-03-09 13:30 165008030 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta 16 - 2 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hedebyhallen
2019-03-10 11:45 165008028 Nykvarns IF - Onyx IBS 7 - 4 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2019-03-10 16:00 165008029 Torshälla IBK - Telge SIBK 1 - 7 Anton Carlsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Trosa Edanö IBK 10 8 1 1 69-38 31 25
2. Nykvarns IF 10 7 1 2 65-38 27 22
3. Telge SIBK 10 7 0 3 50-31 19 21
4. Onyx IBS 10 3 0 7 40-54 -14 9
5. Torshälla IBK 10 2 0 8 40-67 -27 6
6. IFK Gnesta 10 2 0 8 35-71 -36 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass EF
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 12:30 165009001 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF 2 - 6 Gabriel Cakici, Josef Cakici Hedebyhallen
2018-10-07 12:30 165009002 Onyx IBS - Telge SIBK 3 - 5 Josef Cakici, Gabriel Cakici Rosvalla C-hall
2018-10-07 15:00 165009003 IFK Gnesta - Strängnäs IBK 4 - 4 Viktor Taavitsainen, Ingela Hedlund Frejahallen
2018-11-10 14:00 165009005 Onyx IBS - Strängnäs IBK 3 - 3 Arne Brattehag, Sigge Maurer Nyköpings Sporthall
2018-11-11 11:00 165009006 IFK Gnesta - Nykvarns IF 1 - 1 Mathias Lindvall, Niclas Andersson Frejahallen
2018-11-11 13:00 165009004 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK 0 - 6 Mattias Lönnborg, Adam Lönnborg Västergård Arena A
2018-11-24 11:30 165009009 Telge SIBK - IFK Gnesta 6 - 7 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Västergård Arena A
2018-11-25 09:15 165009008 Nykvarns IF - Onyx IBS 7 - 5 Dennis Wagermark, Patrik Andersén Björkestahallen
2018-11-25 13:00 165009007 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK 1 - 7 Aarre Hietanen, Jonas Holm Thomas Arena
2019-01-19 11:45 165009011 Telge SIBK - Onyx IBS 8 - 8 Patrik Andersén, Josef Johancsik Västergård Arena A
2019-01-20 11:00 165009012 Strängnäs IBK - IFK Gnesta 4 - 7 Peter Sigurbjörnsson, Michael Amberg Thomas Arena
2019-01-20 11:30 165009010 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK 0 - 4 Martin Dalsgard, Göran Engfors Björkestahallen
2019-02-09 13:20 165009013 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 12 - 1 Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Hedebyhallen
2019-02-16 11:00 165009014 Strängnäs IBK - Onyx IBS 1 - 6 Christian Engfors, Göran Engfors Thomas Arena
2019-02-16 12:15 165009015 Nykvarns IF - IFK Gnesta 4 - 6 Peter Sigurbjörnsson, Mathias Lindvall Björkestahallen
2019-03-16 12:00 165009016 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK 7 - 1 Niclas Andersson, Michael Amberg Hedebyhallen
2019-03-16 12:15 165009017 Onyx IBS - Nykvarns IF 1 - 4 Gabriel Cakici, Josef Cakici Rosvalla Arena
2019-03-16 14:15 165009018 IFK Gnesta - Telge SIBK 10 - 2 Sigge Maurer, Mats Jernmo Frejahallen
2018-11-12 00:00 165009019 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS 6 - 5
2019-02-04 00:00 165009020 Nykvarns IF - Telge SIBK 8 - 2
2019-03-04 00:00 165009021 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta 16 - 2
2018-10-15 00:00 165009022 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 10 - 1
2018-10-15 00:00 165009023 Onyx IBS - IFK Gnesta 4 - 0
2018-12-10 00:00 165009024 Telge SIBK - Strängnäs IBK 2 - 4
2018-11-12 00:00 165009026 Telge SIBK - Nykvarns IF 3 - 2
2018-12-10 00:00 165009027 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK 2 - 5
2019-02-04 00:00 165009025 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK 5 - 6
2019-01-21 00:00 165009028 Strängnäs IBK - Nykvarns IF 2 - 2
2019-01-21 00:00 165009029 IFK Gnesta - Onyx IBS 4 - 6
2019-03-04 00:00 165009030 Strängnäs IBK - Telge SIBK 2 - 4
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Trosa Edanö IBK 10 9 0 1 71-23 48 27
2. Nykvarns IF 10 5 2 3 44-27 17 17
3. IFK Gnesta 10 4 2 4 43-52 -9 14
4. Onyx IBS 10 3 2 5 46-44 2 11
5. Telge SIBK 10 3 1 6 33-62 -29 10
6. Strängnäs IBK 10 1 3 6 23-52 -29 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 12:45 165010002 Strängnäs IBK - Onyx IBS 10 - 3 Mikko Mäkelä, Christian Engfors Thomas Arena
2018-10-13 13:30 165010003 Malmköpings IBF - Telge SIBK 4 - 5 Karl-Gustav Bergström, Filip Broström Malmköpings Sporthall
2018-10-20 10:45 165010004 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 10 - 1 Martin Dalsgard, Ivan Wahlström Björkestahallen
2018-10-20 11:15 165010005 Onyx IBS - Malmköpings IBF 4 - 2 Josef Cakici, Gabriel Cakici Rosvalla Arena
2018-10-27 13:30 165010007 Telge SIBK - Onyx IBS 10 - 5 Joacim Hansson, Josef Johancsik Västergård Arena A
2018-10-27 13:30 165010008 Malmköpings IBF - Nykvarns IF 3 - 6 Linus Broberg, Göran Engfors Malmköpings Sporthall
2018-11-17 09:15 165010010 Telge SIBK - Nykvarns IF 3 - 2 Patrik Andersén, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2018-11-17 12:00 165010011 Malmköpings IBF - Strängnäs IBK 2 - 10 Felix Wernqvist, Albin Von Carlsburg Malmköpings Sporthall
2018-12-15 09:45 165010013 Onyx IBS - Nykvarns IF 0 - 4 Camilla Örnebro, Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2018-12-16 13:30 165010014 Telge SIBK - Strängnäs IBK 2 - 4 Ivan Wahlström, Niclas Andersson Västergård Arena A
2019-01-13 12:15 165010017 Onyx IBS - Strängnäs IBK 1 - 9 Arne Brattehag, Sigge Maurer Ramdalens Sportcenter
2019-01-13 12:30 165010018 Telge SIBK - Malmköpings IBF 12 - 1 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Västergård Arena A
2019-01-26 09:00 165010019 Strängnäs IBK - Nykvarns IF 2 - 2 Göran Engfors, Göran Karlsson Thomas Arena
2019-01-26 13:30 165010020 Malmköpings IBF - Onyx IBS 2 - 5 Daniel Jävergren, Karl-Gustav Bergström Malmköpings Sporthall
2019-02-02 11:00 165010022 Onyx IBS - Telge SIBK 4 - 11 Camilla Örnebro, Josef Cakici Ramdalens Sportcenter
2019-02-02 15:30 165010023 Nykvarns IF - Malmköpings IBF 13 - 3 Mathias Lindvall, Niclas Andersson Björkestahallen
2019-02-09 10:15 165010025 Nykvarns IF - Telge SIBK 6 - 1 Mats Jernmo, Sigge Maurer Björkestahallen
2019-02-10 18:30 165010026 Strängnäs IBK - Malmköpings IBF 8 - 1 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Karinslundshallen
2019-03-09 10:15 165010028 Nykvarns IF - Onyx IBS 12 - 3 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Björkestahallen
2019-03-10 16:30 165010029 Strängnäs IBK - Telge SIBK 2 - 4 Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF 8 6 1 1 55-16 39 19
2. Telge SIBK 8 6 0 2 48-28 20 18
3. Strängnäs IBK 8 5 1 2 46-25 21 16
4. Onyx IBS 8 2 0 6 25-60 -35 6
5. Malmköpings IBF 8 0 0 8 18-63 -45 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass FG
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:45 165011002 Onyx IBS - Nykvarns IF 0 - 8 Ingela Hedlund, Peter Sigurbjörnsson Rosvalla B-hall
2018-10-07 15:30 165011003 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK 3 - 10 Niclas Andersson, Karl-Gustav Bergström Malmköpings Sporthall
2018-11-03 12:45 165011005 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK 2 - 9 Anton Hänström, Sigge Maurer Rosvalla Arena
2018-11-11 16:30 165011006 Malmköpings IBF - Telge SIBK 4 - 9 Felicia Rask, Håkan Rask Malmköpings Sporthall
2018-11-24 11:30 165011009 Nykvarns IF - Malmköpings IBF 3 - 0 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2018-11-25 11:00 165011008 Telge SIBK - Onyx IBS 3 - 9 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Västergård Arena A
2019-01-19 11:30 165011011 Nykvarns IF - Onyx IBS 4 - 4 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2019-04-02 19:00 165011012 Trosa Edanö IBK - Malmköpings IBF 12 - 4 Leo Lindh, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2019-02-16 12:00 165011014 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS 12 - 2 Daniel Jävergren, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2019-02-17 11:30 165011015 Telge SIBK - Malmköpings IBF 7 - 3 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-03-16 09:45 165011017 Onyx IBS - Telge SIBK 3 - 7 Gabriel Cakici, Josef Cakici Rosvalla Arena
2019-03-16 12:00 165011018 Malmköpings IBF - Nykvarns IF 3 - 3 Göran Engfors, Göran Karlsson Malmköpings Sporthall
2019-02-04 00:00 165011020 Telge SIBK - Nykvarns IF 1 - 7
2018-10-15 00:00 165011022 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK 4 - 1
2018-10-15 00:00 165011023 Onyx IBS - Malmköpings IBF 4 - 2
2018-12-10 00:00 165011024 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK 4 - 2
2018-11-12 00:00 165011026 Nykvarns IF - Telge SIBK 7 - 1
2019-01-21 00:00 165011028 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 8 - 5
2019-01-21 00:00 165011029 Malmköpings IBF - Onyx IBS 2 - 5
2019-03-04 00:00 165011030 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF 4 - 6
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF 8 6 2 0 42-15 27 20
2. Trosa Edanö IBK 8 5 0 3 58-30 28 15
3. Telge SIBK 8 4 0 4 37-42 -5 12
4. Onyx IBS 8 3 1 4 29-47 -18 10
5. Malmköpings IBF 8 0 1 7 21-53 -32 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass G
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-14 10:45 165012003 Torshälla IBK / Mesta IBK - Nykvarns IF 1 - 14 Ludvig Carlsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2018-10-14 11:30 165012002 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK 10 - 0 Ingela Hedlund, Peter Sigurbjörnsson Hedebyhallen
2018-11-15 18:45 165012001 Järna SK - Telge SIBK 5 - 5 Emil Moberg, Dennis Wagermark Hölö Allaktivitetshall
2018-10-20 17:30 165012004 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK 4 - 1 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Västergård Arena A
2018-10-21 13:00 165012006 Järna SK - Nykvarns IF 0 - 11 Robin Hynninen, Mats Jernmo Hölö Allaktivitetshall
2018-10-21 13:30 165012005 Strängnäs IBK - Torshälla IBK / Mesta IBK 3 - 4 Fredrik Wernqvist, Stefan Öberg Karinslundshallen
2018-10-27 11:30 165012009 Trosa Edanö IBK - Järna SK 7 - 1 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Hedebyhallen
2018-10-28 13:00 165012007 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 12 - 1 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Björkestahallen
2018-10-28 13:00 165012008 Torshälla IBK / Mesta IBK - Telge SIBK 3 - 5 Anton Carlsson, Christian Engfors Skjulstahallen A
2018-11-18 12:30 165012012 Järna SK - Strängnäs IBK 5 - 4 Mats Hällgren, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2018-11-18 13:00 165012011 Torshälla IBK / Mesta IBK - Trosa Edanö IBK 1 - 10 Albin Von Carlsburg, Adam Åsén Skjulstahallen A
2018-11-18 18:30 165012010 Nykvarns IF - Telge SIBK 7 - 1 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Björkestahallen
2018-12-14 18:00 165012014 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK 4 - 2 Mikael Samuelsson, Håkan Rask Björkestahallen
2018-12-15 12:30 165012013 Strängnäs IBK - Telge SIBK 4 - 9 Felix Wernqvist, Christian Engfors Thomas Arena
2018-12-16 10:00 165012015 Torshälla IBK / Mesta IBK - Järna SK 5 - 3 Michael Amberg, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2019-01-12 10:00 165012018 Nykvarns IF - Torshälla IBK / Mesta IBK 11 - 2 Arne Brattehag, Sigge Maurer Björkestahallen
2019-01-13 14:00 165012016 Telge SIBK - Järna SK 8 - 6 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Västergård Arena A
2019-01-13 18:00 165012017 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK 1 - 9 Peter Sigurbjörnsson, Karl-Gustav Bergström Karinslundshallen
2019-01-25 18:30 165012021 Nykvarns IF - Järna SK 8 - 1 Mats Hällgren, Göran Karlsson Björkestahallen
2019-01-26 12:00 165012019 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 8 - 5 Viktor Taavitsainen, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2019-01-27 15:00 165012020 Torshälla IBK / Mesta IBK - Strängnäs IBK 3 - 2 Anton Carlsson, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2019-02-02 10:00 165012024 Järna SK - Trosa Edanö IBK 1 - 14 Viktor Taavitsainen, Daniel Edlund Hölö Allaktivitetshall
2019-02-02 12:00 165012022 Strängnäs IBK - Nykvarns IF 1 - 5 Ludvig Carlsson, Mikko Mäkelä Thomas Arena
2019-03-23 12:00 165012023 Telge SIBK - Torshälla IBK / Mesta IBK 8 - 2 Agnes Lundberg, Jennifer Boyaci Västergård Arena A
2019-02-09 12:00 165012026 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK / Mesta IBK 7 - 2 Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Hedebyhallen
2019-02-10 14:00 165012027 Strängnäs IBK - Järna SK 10 - 3 Felix Wernqvist, Fredrik Wernqvist Karinslundshallen
2019-02-10 15:15 165012025 Telge SIBK - Nykvarns IF 1 - 7 Jennifer Boyaci, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-03-09 17:45 165012028 Telge SIBK - Strängnäs IBK 6 - 6 Jesper Asplund, Robin Hynninen Västergård Arena A
2019-03-10 11:30 165012029 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF 4 - 6 Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen
2019-03-10 14:45 165012030 Järna SK - Torshälla IBK / Mesta IBK 1 - 7 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Hölö Allaktivitetshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF 10 10 0 0 85-14 71 30
2. Trosa Edanö IBK 10 7 0 3 72-25 47 21
3. Telge SIBK 10 5 2 3 52-49 3 17
4. Torshälla IBK / Mesta IBK 10 4 0 6 30-64 -34 12
5. Strängnäs IBK 10 1 1 8 32-66 -34 4
6. Järna SK 10 1 1 8 26-79 -53 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass GH
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 12:00 165013003 Torshälla IBK / Mesta IBK - Katrineholms IBF 7 - 1 Ludvig Carlsson, Albin Von Carlsburg Skjulstahallen A
2018-10-07 12:30 165013001 Järna SK - Nyfors IK 6 - 6 Sigge Maurer, Arne Brattehag Hölö Allaktivitetshall
2018-10-07 19:00 165013002 Strängnäs IBK - Nykvarns IF 4 - 9 Christian Engfors, Mikael Samuelsson Karinslundshallen
2018-11-10 11:00 165013005 Strängnäs IBK - Katrineholms IBF 6 - 4 Aarre Hietanen, Göran Engfors Thomas Arena
2018-11-10 13:45 165013004 Nykvarns IF - Järna SK 10 - 5 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Björkestahallen
2018-11-11 09:00 165013006 Torshälla IBK / Mesta IBK - Nyfors IK 2 - 1 Adam Åsén, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2018-11-24 12:30 165013007 Katrineholms IBF - Järna SK 4 - 3 Bemir Brkic, Rasmus Widén Valla Sporthall
2018-11-25 10:45 165013009 Nykvarns IF - Torshälla IBK / Mesta IBK 8 - 4 Dennis Wagermark, Patrik Andersén Björkestahallen
2018-11-25 13:00 165013008 Nyfors IK - Strängnäs IBK 6 - 1 Ludvig Carlsson, Michael Amberg Vilsta Sporthall
2019-01-20 09:00 165013011 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 4 - 8 Martin Dalsgard, Göran Engfors Björkestahallen
2019-01-20 11:00 165013010 Nyfors IK - Järna SK 5 - 2 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Vilsta Sporthall
2019-02-10 15:00 165013012 Katrineholms IBF - Torshälla IBK / Mesta IBK 2 - 2 Jesper Asplund, Robin Hynninen Duveholmshallen A
2019-02-17 12:30 165013014 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK 2 - 7 Aarre Hietanen, Håkan Rask Duveholmshallen A
2019-03-03 13:00 165013015 Nyfors IK - Torshälla IBK / Mesta IBK 2 - 2 Ludvig Carlsson, Michael Amberg Vilsta Sporthall
2019-03-14 18:30 165013013 Järna SK - Nykvarns IF 2 - 6 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2019-03-16 14:30 165013016 Järna SK - Katrineholms IBF 3 - 5 Kjell-olof Ingvar Rolin, Ingela Hedlund Hölö Allaktivitetshall
2019-03-17 13:45 165013018 Torshälla IBK / Mesta IBK - Nykvarns IF 0 - 6 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Stiga Sports Arena A2
2019-03-17 15:00 165013017 Strängnäs IBK - Nyfors IK 4 - 4 Felix Wernqvist, Albin Von Carlsburg Karinslundshallen
2018-11-12 00:00 165013019 Järna SK - Strängnäs IBK 5 - 4
2019-02-04 00:00 165013020 Nyfors IK - Nykvarns IF 2 - 7
2019-03-04 00:00 165013021 Järna SK - Torshälla IBK / Mesta IBK 1 - 7
2018-10-15 00:00 165013022 Nyfors IK - Katrineholms IBF 7 - 4
2018-10-15 00:00 165013023 Strängnäs IBK - Torshälla IBK / Mesta IBK 3 - 4
2018-12-10 00:00 165013024 Nykvarns IF - Katrineholms IBF 1 - 3
2018-11-12 00:00 165013026 Nykvarns IF - Nyfors IK 3 - 4
2018-12-10 00:00 165013027 Torshälla IBK / Mesta IBK - Järna SK 5 - 3
2019-02-04 00:00 165013025 Strängnäs IBK - Järna SK 10 - 3
2019-01-21 00:00 165013028 Katrineholms IBF - Nyfors IK 2 - 2
2019-01-21 00:00 165013029 Torshälla IBK / Mesta IBK - Strängnäs IBK 3 - 2
2019-03-04 00:00 165013030 Katrineholms IBF - Nykvarns IF 2 - 5
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF 10 7 0 3 59-34 25 21
2. Torshälla IBK / Mesta IBK 10 6 2 2 36-29 7 20
3. Nyfors IK 10 4 4 2 39-33 6 16
4. Strängnäs IBK 10 4 1 5 49-44 5 13
5. Katrineholms IBF 10 3 2 5 29-43 -14 11
6. Järna SK 10 1 1 8 33-62 -29 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass H
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 11:30 165014001 Trosa Edanö IBK - Nyfors IK 10 - 0 Joacim Hansson, Josef Johancsik Hedebyhallen
2018-10-14 15:30 165014002 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK 6 - 8 Mattias Lönnborg, Adam Lönnborg Valla Sporthall
2018-10-21 09:00 165014003 Telge SIBK - Nykvarns IF 4 - 8 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2018-10-20 08:30 165014005 Strängnäs IBK - Telge SIBK 9 - 5 Joacim Hansson, Karl-Gustav Bergström Thomas Arena
2018-10-20 10:00 165014006 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF 6 - 3 Jesper Asplund, Sigge Maurer Hedebyhallen
2018-10-20 10:30 165014004 Nyfors IK - Katrineholms IBF 7 - 4 Göran Engfors, Christian Johnsson Vilsta Sporthall
2018-10-27 10:30 165014008 Telge SIBK - Nyfors IK 3 - 4 Joacim Hansson, Josef Johancsik Västergård Arena A
2018-10-28 13:00 165014009 Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK 0 - 7 Karl-Gustav Bergström, Niclas Andersson Duveholmshallen A
2018-12-01 16:45 165014007 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 1 - 1 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2018-11-17 18:15 165014011 Telge SIBK - Katrineholms IBF 3 - 3 Robin Hynninen, Sigge Maurer Västergård Arena A
2018-11-18 17:00 165014010 Nykvarns IF - Nyfors IK 3 - 4 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Björkestahallen
2018-11-20 18:15 165014012 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK 7 - 4 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Hedebyhallen
2018-12-15 11:00 165014013 Strängnäs IBK - Nyfors IK 4 - 2 Felix Wernqvist, Christian Engfors Thomas Arena
2018-12-16 15:00 165014015 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK 2 - 11 Ivan Wahlström, Niclas Andersson Västergård Arena A
2018-12-16 16:15 165014014 Nykvarns IF - Katrineholms IBF 1 - 3 Emil Lindhe, Daniel Edlund Björkestahallen
2019-01-12 11:00 165014016 Nyfors IK - Trosa Edanö IBK 1 - 6 Martin Dalsgard, Linus Broberg Vilsta Sporthall
2019-01-13 11:15 165014018 Nykvarns IF - Telge SIBK 6 - 7 Mats Hällgren, Ivan Wahlström Björkestahallen
2019-01-13 16:30 165014017 Strängnäs IBK - Katrineholms IBF 7 - 5 Anton Carlsson, Karl-Gustav Bergström Karinslundshallen
2019-01-27 11:30 165014021 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK 4 - 8 Michael Amberg, Mathias Lindvall Björkestahallen
2019-01-27 12:30 165014019 Katrineholms IBF - Nyfors IK 2 - 2 Håkan Rask, Daniel Jävergren Valla Sporthall
2019-01-27 16:30 165014020 Telge SIBK - Strängnäs IBK 3 - 9 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-02-02 10:30 165014022 Strängnäs IBK - Nykvarns IF 3 - 5 Felix Wernqvist, Fredrik Wernqvist Thomas Arena
2019-02-02 12:00 165014024 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF 9 - 2 Håkan Rask, Felicia Rask Hedebyhallen
2019-03-24 13:00 165014023 Nyfors IK - Telge SIBK 4 - 5 Göran Engfors, Göran Karlsson Vilsta Sporthall
2019-02-09 11:30 165014026 Katrineholms IBF - Telge SIBK 6 - 6 Mikael Samuelsson, Molly Samuelsson Duveholmshallen A
2019-02-10 11:00 165014025 Nyfors IK - Nykvarns IF 2 - 7 Ludvig Carlsson, Linus Broberg Vilsta Sporthall
2019-02-10 12:30 165014027 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK 1 - 10 Fredrik Wernqvist, Felix Wernqvist Karinslundshallen
2019-03-09 10:00 165014029 Katrineholms IBF - Nykvarns IF 2 - 5 Molly Samuelsson, Mikael Samuelsson Duveholmshallen B
2019-03-09 10:00 165014030 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 11 - 3 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hedebyhallen
2019-03-10 11:00 165014028 Nyfors IK - Strängnäs IBK 2 - 8 Michael Amberg, Linus Broberg Vilsta Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Trosa Edanö IBK 10 10 0 0 85-20 65 30
2. Strängnäs IBK 10 6 1 3 54-46 8 19
3. Nykvarns IF 10 4 1 5 43-40 3 13
4. Nyfors IK 10 3 1 6 28-52 -24 10
5. Telge SIBK 10 2 2 6 41-71 -30 8
6. Katrineholms IBF 10 1 3 6 33-55 -22 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass HI
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:30 165015002 Strängnäs IBK - Pershagens SK 2 - 7 Felix Wernqvist, Göran Engfors Thomas Arena
2018-10-07 11:30 165015001 Trosa Edanö IBK - Flens IBF 15 - 2 Jan Berg, Göran Engfors Hedebyhallen
2018-10-07 13:00 165015003 Telge SIBK - Nykvarns IF 3 - 6 Adam Lönnborg, Robin Hynninen Västergård Arena A
2018-11-10 12:00 165015004 Pershagens SK - Trosa Edanö IBK 4 - 9 Josef Johancsik, Dennis Wagermark Pershagens Sporthall
2018-11-10 12:30 165015005 Strängnäs IBK - Nykvarns IF 1 - 6 Aarre Hietanen, Göran Engfors Thomas Arena
2018-11-11 11:30 165015006 Telge SIBK - Flens IBF 6 - 5 Adam Lönnborg, Mattias Lönnborg Västergård Arena A
2018-11-24 09:00 165015007 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK 2 - 3 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2018-11-24 12:00 165015009 Pershagens SK - Telge SIBK 5 - 4 Aarre Hietanen, Marko Maikkunen Pershagens Sporthall
2018-11-25 14:00 165015008 Flens IBF - Strängnäs IBK 4 - 7 Mikael Samuelsson, Molly Samuelsson Hammarvallen
2019-01-19 08:45 165015012 Nykvarns IF - Telge SIBK 9 - 6 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2019-01-19 13:00 165015011 Pershagens SK - Strängnäs IBK 5 - 2 Aarre Hietanen, Mats Hällgren Pershagens Sporthall
2019-01-20 14:00 165015010 Flens IBF - Trosa Edanö IBK 0 - 10 Peter Sigurbjörnsson, Michael Amberg Hammarvallen
2019-02-16 10:30 165015013 Trosa Edanö IBK - Pershagens SK 8 - 1 Daniel Jävergren, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2019-02-16 10:45 165015015 Flens IBF - Telge SIBK 5 - 2 Magnus Nordahl, Aarre Hietanen Hammarvallen
2019-02-17 10:30 165015014 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 6 - 6 Peter Sigurbjörnsson, Dennis Wagermark Björkestahallen
2019-03-17 10:00 165015016 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF 7 - 3 Jesper Asplund, Robin Hynninen Hedebyhallen
2019-03-17 10:00 165015018 Telge SIBK - Pershagens SK 6 - 8 Kjell-olof Ingvar Rolin, Patrik Andersén Västergård Arena A
2019-03-17 13:30 165015017 Strängnäs IBK - Flens IBF 4 - 1 Albin Von Carlsburg, Felix Wernqvist Karinslundshallen
2018-11-12 00:00 165015019 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK 7 - 4
2019-02-04 00:00 165015020 Flens IBF - Pershagens SK 6 - 9
2019-03-04 00:00 165015021 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 11 - 3
2018-10-15 00:00 165015022 Flens IBF - Nykvarns IF 5 - 2
2018-10-15 00:00 165015023 Strängnäs IBK - Telge SIBK 9 - 5
2018-12-10 00:00 165015024 Pershagens SK - Nykvarns IF 7 - 6
2018-11-12 00:00 165015026 Pershagens SK - Flens IBF 5 - 1
2018-12-10 00:00 165015027 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK 2 - 11
2019-02-04 00:00 165015025 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK 1 - 10
2019-01-21 00:00 165015028 Nykvarns IF - Flens IBF 5 - 5
2019-01-21 00:00 165015029 Telge SIBK - Strängnäs IBK 3 - 9
2019-03-04 00:00 165015030 Nykvarns IF - Pershagens SK 4 - 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Trosa Edanö IBK 10 10 0 0 91-22 69 30
2. Pershagens SK 10 7 0 3 52-48 4 21
3. Nykvarns IF 10 4 2 4 49-44 5 14
4. Strängnäs IBK 10 4 1 5 45-54 -9 13
5. Flens IBF 10 2 1 7 34-65 -31 7
6. Telge SIBK 10 1 0 9 40-78 -38 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass I
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-14 14:00 165016003 Katrineholms IBF - Pershagens SK 6 - 4 Mattias Lönnborg, Adam Lönnborg Valla Sporthall
2018-12-02 16:30 165016002 Nykvarns IF - IFK Mariefred 8 - 1 Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2018-10-20 10:45 165016004 Flens IBF - Nykvarns IF 5 - 2 Sonny Weideborg, Tom Nilsson Hammarvallen
2018-10-20 14:00 165016005 IFK Mariefred - Katrineholms IBF 8 - 6 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Hammarens IP
2018-10-28 16:00 165016008 Katrineholms IBF - Flens IBF 4 - 5 Felicia Rask, Niclas Andersson Duveholmshallen A
2018-10-28 16:45 165016007 Pershagens SK - IFK Mariefred 2 - 4 Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Pershagens Sporthall
2018-11-11 15:00 165016010 Pershagens SK - Flens IBF 5 - 1 Mattias Lönnborg, Adam Lönnborg Pershagens Sporthall
2018-11-18 14:30 165016011 Katrineholms IBF - Nykvarns IF 5 - 5 Michael Amberg, Karl-Gustav Bergström Duveholmshallen A
2018-12-15 12:30 165016013 IFK Mariefred - Flens IBF 10 - 3 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Hammarens IP
2018-12-15 15:45 165016014 Pershagens SK - Nykvarns IF 7 - 6 Jennifer Boyaci, Ingela Hedlund Pershagens Sporthall
2019-01-12 14:00 165016017 IFK Mariefred - Nykvarns IF 3 - 4 Christian Engfors, Göran Engfors Hammarens IP
2019-01-12 14:00 165016018 Pershagens SK - Katrineholms IBF 6 - 6 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Pershagens Sporthall
2019-01-27 13:15 165016019 Nykvarns IF - Flens IBF 5 - 5 Michael Amberg, Mathias Lindvall Björkestahallen
2019-03-17 11:30 165016020 Katrineholms IBF - IFK Mariefred 6 - 4 Håkan Rask, Göran Engfors Valla Sporthall
2019-02-02 16:15 165016022 IFK Mariefred - Pershagens SK 7 - 12 Michaela Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hammarens IP
2019-03-02 16:15 165016023 Flens IBF - Katrineholms IBF 13 - 2 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Hammarvallen
2019-02-09 11:45 165016026 Nykvarns IF - Katrineholms IBF 4 - 4 Mats Jernmo, Sigge Maurer Björkestahallen
2019-02-10 12:30 165016025 Flens IBF - Pershagens SK 6 - 9 Jesper Asplund, Robin Hynninen Hammarvallen
2019-03-10 10:15 165016029 Nykvarns IF - Pershagens SK 4 - 1 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2019-03-10 12:30 165016028 Flens IBF - IFK Mariefred 9 - 6 Felicia Rask, Håkan Rask Hammarvallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pershagens SK 8 4 1 3 46-40 6 13
2. Flens IBF 8 4 1 3 47-43 4 13
3. Nykvarns IF 8 3 3 2 38-31 7 12
4. IFK Mariefred 8 3 0 5 43-50 -7 9
5. Katrineholms IBF 8 2 3 3 39-49 -10 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis