Pojkar Udda serier Ljusröd nivå (2014/15)

Gruppspel
Pojkar Division 15
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-01 11:00 194115001 Hörnefors IF - Obbola IK Rolf Eriksson Bråvallahallen
2014-11-01 14:30 194115002 Gimonäs Umeå IF - Spöland Vännäs IF Andreas Eriksson, Mattias Eriksson Sjöfruhallen
2014-11-09 10:00 194115004 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF Oscar Wass, Gustav Wass Olasjöhallen
2014-11-09 12:00 194115006 Hörnefors IF - Vindelns IF Per Fallbjörk, Rasmus Dahlgren Bråvallahallen
2014-11-15 16:00 194115007 Vindelns IF - Spöland Vännäs IF , Rolf Eriksson FC Vindeln
2014-11-15 17:00 194115009 Gimonäs Umeå IF - Hörnefors IF Andreas Eriksson Sjöfruhallen
2014-11-30 11:00 194115012 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Rolf Eriksson, Rasmus Dahlgren Bråvallahallen
2014-11-30 13:00 194115010 Vindelns IF - Obbola IK Kim Fallbjörk, Anastasia Oberlauf FC Vindeln
2014-12-21 11:00 194115013 Spöland Vännäs IF - Obbola IK , Robert Segerstedt Hammarhallen Vännäs
2014-12-21 12:00 194115014 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF Thanasis Provatas FC Vindeln
2015-01-10 14:00 194115017 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF Hanna Axelsson, Nora Fjällström Hammarhallen Vännäs
2015-01-11 13:00 194115016 Obbola IK - Hörnefors IF Alice Timsäter, Lydia Elstig Olasjöhallen
2015-01-24 17:15 194115019 Gimonäs Umeå IF - Obbola IK Bjarne Andersson, Ulf Stödberg Sjöfruhallen
2015-01-25 12:00 194115021 Vindelns IF - Hörnefors IF Kim Fallbjörk, Andreas Eriksson FC Vindeln
2015-02-07 12:00 194115024 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF Rasmus Dahlgren, Kim Fallbjörk Bråvallahallen
2015-02-07 14:30 194115022 Spöland Vännäs IF - Vindelns IF Anton Broman, Jacob Laggar Hammarhallen Vännäs
2015-02-21 09:30 194115025 Obbola IK - Vindelns IF Pontus Gabriel, Joakim Norman Olasjöhallen
2015-02-22 17:00 194115027 Spöland Vännäs IF - Hörnefors IF Emil Mukkala Hammarhallen Vännäs
2015-03-14 15:00 194115029 Gimonäs Umeå IF - Vindelns IF Pontus Gabriel, Rasmus Säfvenberg Ålidhemshallen
2015-03-15 10:00 194115028 Obbola IK - Spöland Vännäs IF Robert Segerstedt, Pontus Gabriel Olasjöhallen
Pojkar Division 17
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-31 18:30 194117001 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF Ludwig Svensson, Philip Öster Musköten 1
2014-11-02 14:00 194117002 Team Thorengruppen SK - Röbäcks IF Mattias Eriksson, Anton Broman Umeå Energi Arena Öst
2014-11-07 18:00 194117005 Röbäcks IF - Umeå City IBF Sofia Deijer, Tilde Åberg Elofssonhallen
2014-11-08 14:00 194117004 Gimonäs Umeå IF - Team Thorengruppen SK Ej offentliggjord, Emil Mukkala Umeå Energi Arena Öst
2014-11-16 11:30 194117008 Umeå City IBF - Gimonäs Umeå IF David Hansson, Simon Andersson Ersängshallen
2014-11-16 12:30 194117009 Team Thorengruppen SK - IBF Dalen David Hansson, Simon Andersson Ersängshallen
2014-11-29 11:00 194117012 IBF Dalen - Röbäcks IF Pontus Gabriel, Love Redin Musköten 1
2014-11-30 16:00 194117011 Umeå City IBF - Team Thorengruppen SK Wilma Parkle, Johanna Junes Sporthushallen
2014-12-18 18:30 194117013 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF Emma Jönsson, Nora Fjällström Elofssonhallen
2014-12-20 14:00 194117015 Umeå City IBF - IBF Dalen Johanna Junes, Wilma Parkle Umeå Energi Arena Öst
2015-01-10 10:00 194117017 Röbäcks IF - Team Thorengruppen SK , Per Fallbjörk Elofssonhallen
2015-01-10 16:00 194117016 Gimonäs Umeå IF - IBF Dalen Wilma Parkle, Hanna Axelsson Sjöfruhallen
2015-02-01 10:00 194117020 Umeå City IBF - Röbäcks IF Nora Fjällström, Hanna Axelsson Umeå Energi Arena Väst
2015-02-01 11:00 194117019 Team Thorengruppen SK - Gimonäs Umeå IF Nora Fjällström, Hanna Axelsson Umeå Energi Arena Väst
2015-02-08 15:00 194117024 IBF Dalen - Team Thorengruppen SK Thanasis Provatas Musköten 1
2015-02-08 16:30 194117023 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF Jacob Laggar, Anton Broman Sjöfruhallen
2015-02-22 12:00 194117027 Röbäcks IF - IBF Dalen David Hansson, Simon Andersson Elofssonhallen
2015-02-22 15:00 194117026 Team Thorengruppen SK - Umeå City IBF Nora Fjällström, Hanna Axelsson Vildmannahallen
2015-03-15 11:30 194117028 Gimonäs Umeå IF - Röbäcks IF Love Redin, Andreas Eriksson Sjöfruhallen
2015-03-15 11:30 194117030 IBF Dalen - Umeå City IBF Ej offentliggjord, David Hansson Musköten 1
Pojkar Division 19
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-01 10:00 194119001 Umeå City IBF - Gimonäs Umeå IF Bengt Wass, Gustav Wass Umeå Energi Arena Väst
2014-11-01 11:00 194119002 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK Peter Poopuu, Therese Jensen Hammarhallen Vännäs
2014-11-01 12:30 194119003 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/P04 Pontus Gabriel, Robert Segerstedt Olasjöhallen
2014-11-09 10:00 194119006 Umeå City IBF - Sandåkerns SK/P04 Rasmus Säfvenberg, Theo Hägglund Sporthushallen
2014-11-09 12:30 194119004 Gimonäs Umeå IF - Spöland Vännäs IF Mattias Eriksson, Andreas Eriksson Sjöfruhallen
2014-11-09 12:30 194119005 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC Roger Karlsson Vildmannahallen
2014-11-15 10:30 194119009 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF Rolf Eriksson, Thanasis Provatas Hammarhallen Vännäs
2014-11-15 15:30 194119007 Sandåkerns SK/P04 - Sandåkerns SK Ludvig Carlborg, Emeric Sisask Ålidhemshallen
2014-11-15 17:00 194119008 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF Pontus Gabriel, Joakim Norman Storsjöhallen
2014-11-30 15:00 194119012 Umeå City IBF - Sandåkerns SK Wilma Parkle, Johanna Junes Sporthushallen
2014-11-30 16:30 194119010 Sandåkerns SK/P04 - Gimonäs Umeå IF Thanasis Provatas, Rolf Eriksson Vildmannahallen
2014-11-30 16:30 194119011 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF Robert Segerstedt, Andreas Eriksson Storsjöhallen
2014-12-21 10:00 194119013 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF Wilma Parkle, Johanna Junes Umeå Energi Arena Väst
2014-12-21 11:00 194119014 Sandåkerns SK/P04 - Spöland Vännäs IF Wilma Parkle, Johanna Junes Umeå Energi Arena Väst
2014-12-21 12:30 194119015 Holmsund City IBC - Umeå City IBF Emeric Sisask, Ludvig Carlborg Storsjöhallen
2015-01-10 10:30 194119016 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF Lisa Vestman, Pontus Gabriel Umeå Energi Arena Öst
2015-01-11 11:30 194119018 Sandåkerns SK/P04 - Holmsund City IBC Anton Broman, Jacob Laggar Vildmannahallen
2015-01-11 12:30 194119017 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF Jacob Laggar, Anton Broman Vildmannahallen
2015-01-25 10:30 194119019 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF Anton Broman, Jacob Laggar Hammarhallen Vännäs
2015-01-25 14:00 194119021 Sandåkerns SK/P04 - Umeå City IBF Theo Hägglund, Rasmus Säfvenberg Vildmannahallen
2015-01-25 17:00 194119020 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK Jimmy Halldin, Erik Hörnros Storsjöhallen
2015-01-31 11:00 194119022 Sandåkerns SK - Sandåkerns SK/P04 Hanna Axelsson, Nora Fjällström Musköten 1
2015-01-31 11:30 194119024 Umeå City IBF - Spöland Vännäs IF Sofia Deijer, Love Redin Umeå Energi Arena Öst
2015-01-31 16:30 194119023 Gimonäs Umeå IF - Holmsund City IBC Marcus Eliasson, Andreas Eriksson Sjöfruhallen
2015-02-21 15:00 194119025 Gimonäs Umeå IF - Sandåkerns SK/P04 Love Redin, Kim Fallbjörk Ålidhemshallen
2015-02-22 16:00 194119026 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC Emil Mukkala Hammarhallen Vännäs
2015-03-13 18:45 194119027 Sandåkerns SK - Umeå City IBF Mattias Karlsson Vildmannahallen
2015-03-14 11:00 194119028 Gimonäs Umeå IF - Sandåkerns SK Love Redin, Andreas Eriksson Sjöfruhallen
2015-03-14 12:00 194119029 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK/P04 Rasmus Rönngren Hammarhallen Vännäs
2015-03-14 13:00 194119030 Umeå City IBF - Holmsund City IBC Jim Lundström, Anton Nordström Umeå Energi Arena Öst
Pojkar Division 21
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-02 11:45 194121003 Vindelns IF - Sävar IBF , Mattias Karlsson FC Vindeln
2014-11-02 14:30 194121001 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF Rolf Eriksson, Thanasis Provatas Bråvallahallen
2014-11-02 15:00 194121002 Umeå City IBF - Holmsund City IBC Mattias Eriksson, Emma Jaede Umeå Energi Arena Öst
2014-11-08 11:00 194121006 Hörnefors IF - Sävar IBF Hanna Axelsson, Nora Fjällström Bråvallahallen
2014-11-08 12:30 194121005 Holmsund City IBC - Vindelns IF , Simon Andersson Storsjöhallen
2014-11-08 15:00 194121004 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF Hanna Axelsson, Nora Fjällström Umeå Energi Arena Öst
2014-11-16 10:30 194121009 Umeå City IBF - Hörnefors IF Nora Fjällström, Hanna Axelsson Ersängshallen
2014-11-16 13:30 194121008 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF Mattias Karlsson, Manuel Garzon FC Vindeln
2014-11-16 14:00 194121007 Sävar IBF - Holmsund City IBC Hanna Wendén, Andreas Eriksson Täftehallen
2014-12-07 11:30 194121011 Vindelns IF - Umeå City IBF Manuel Garzon, Mattias Karlsson FC Vindeln
2014-12-07 11:30 194121012 Hörnefors IF - Holmsund City IBC Johanna Junes, Hanna Axelsson Bråvallahallen
2014-12-07 12:30 194121010 Sävar IBF - Gimonäs Umeå IF Oscar Wass, Gustav Wass Sävaråhallen
2014-12-20 13:30 194121015 Vindelns IF - Hörnefors IF Fredrik Jönsson, Johannes Granath FC Vindeln
2014-12-20 14:00 194121014 Sävar IBF - Umeå City IBF Simon Andersson, David Hansson Sävaråhallen
2014-12-20 17:30 194121013 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF Lydia Elstig, Alice Timsäter Storsjöhallen
2015-01-10 17:00 194121016 Gimonäs Umeå IF - Hörnefors IF Wilma Parkle, Hanna Axelsson Sjöfruhallen
2015-01-11 12:30 194121017 Holmsund City IBC - Umeå City IBF Simon Andersson, David Hansson Storsjöhallen
2015-01-11 15:30 194121018 Sävar IBF - Vindelns IF Anastasia Oberlauf, Liv Falk Sävaråhallen
2015-01-24 13:30 194121020 Vindelns IF - Holmsund City IBC , Rolf Eriksson FC Vindeln
2015-01-24 15:00 194121019 Umeå City IBF - Gimonäs Umeå IF Simon Andersson, David Hansson Sporthushallen
2015-01-24 15:00 194121021 Sävar IBF - Hörnefors IF Hanna Axelsson, Nora Fjällström Sävaråhallen
2015-02-07 15:00 194121023 Gimonäs Umeå IF - Vindelns IF Nora Fjällström, Hanna Axelsson Ålidhemshallen
2015-02-08 11:30 194121024 Hörnefors IF - Umeå City IBF Rasmus Dahlgren Bråvallahallen
2015-02-08 17:00 194121022 Holmsund City IBC - Sävar IBF Robert Segerstedt, Pontus Gabriel Storsjöhallen
2015-02-22 15:00 194121025 Gimonäs Umeå IF - Sävar IBF Oscar Wass, Mayhar Aftasi Ålidhemshallen
2015-02-22 16:00 194121026 Umeå City IBF - Vindelns IF Kristina Åström, Matilda Karlsson Sporthushallen
2015-02-22 17:00 194121027 Holmsund City IBC - Hörnefors IF Joakim Norman, Pontus Gabriel Storsjöhallen
2015-03-15 10:30 194121028 Gimonäs Umeå IF - Holmsund City IBC Love Redin Sjöfruhallen
2015-03-15 12:00 194121029 Umeå City IBF - Sävar IBF Rasmus Rönngren Umeå Energi Arena Öst
2015-03-15 12:00 194121030 Hörnefors IF - Vindelns IF Mathias Bergsdorf Bråvallahallen
Pojkar Division 23
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-01 12:00 194123001 Täfteå IK - Hörnefors IF Rasmus Säfvenberg, Theo Hägglund Täftehallen
2014-11-01 13:00 194123002 Täfteå IK/P05 - Håknäs Idrottsförening Theo Hägglund, Rasmus Säfvenberg Täftehallen
2014-11-09 12:00 194123005 Håknäs Idrottsförening - Hissjö SK Bjarne Andersson Norrskenshallen
2014-11-09 13:30 194123006 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit , Ulf Jönsson Täftehallen
2014-11-15 10:30 194123007 Umeå City IBF/Vit - Håknäs Idrottsförening , Pontus Estholm Vildmannahallen
2014-11-15 13:00 194123009 Täfteå IK/P05 - Täfteå IK Andreas Eriksson Täftehallen
2014-12-06 11:00 194123012 Täfteå IK - Håknäs Idrottsförening Lydia Elstig, Alice Timsäter Täftehallen
2014-12-20 16:00 194123015 Hissjö SK - Täfteå IK Johanna Junes, Wilma Parkle Umeå Energi Arena Väst
2014-12-21 11:00 194123013 Håknäs Idrottsförening - Hörnefors IF Rolf Eriksson, Rasmus Dahlgren Norrskenshallen
2015-01-10 12:00 194123016 Hörnefors IF - Täfteå IK Gustav Wass, Oscar Wass Bråvallahallen
2015-01-10 12:00 194123017 Håknäs Idrottsförening - Täfteå IK/P05 Rasmus Dahlgren Norrskenshallen
2015-01-31 12:30 194123020 Hissjö SK - Håknäs Idrottsförening Love Redin, Sofia Deijer Umeå Energi Arena Öst
2015-02-12 18:15 194123021 Umeå City IBF/Vit - Täfteå IK Emma Jönsson, Ebba Öberg Sporthushallen
2015-02-06 19:00 194123022 Håknäs Idrottsförening - Umeå City IBF/Vit , Mathias Bergsdorf Norrskenshallen
2015-02-07 12:00 194123024 Täfteå IK - Täfteå IK/P05 Anastasia Oberlauf Täftehallen
2015-02-21 12:30 194123027 Håknäs Idrottsförening - Täfteå IK Mathias Bergsdorf Norrskenshallen
2015-03-13 18:00 194123028 Hörnefors IF - Håknäs Idrottsförening Mathias Bergsdorf Bråvallahallen
2015-03-14 12:00 194123030 Täfteå IK - Hissjö SK Pontus Gabriel, Rasmus Säfvenberg Täftehallen
Pojkar Division 5 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-09 11:30 194155001 Skellefteå IBS P01-02 - Skellefteå IBK P03 Simon Enqvist, Markus Wikström Anderstorpshallen
2014-11-09 11:30 194155002 Kågedalens AIF P03 - Kågedalens AIF P00-02 Lasse Ekesryd, Jörgen Lundberg Lejonströmshallen
2014-11-09 13:00 194155003 Clemensnäs IF P02-03 - Skellefteå IBS P03 Johan Rönnberg Örjanshallen
2014-11-15 11:00 194155006 Skellefteå IBS P01-02 - Skellefteå IBS P03 Lasse Ekesryd Anderstorpshallen
2014-11-15 11:30 194155005 Kågedalens AIF P00-02 - Clemensnäs IF P02-03 Andreas Åström, David Morén Lejonströmshallen
2014-11-15 14:00 194155004 Skellefteå IBK P03 - Kågedalens AIF P03 Jörgen Lundberg, Peter Poopuu Eddahallen
2014-11-22 12:00 194155008 Clemensnäs IF P02-03 - Skellefteå IBK P03 Pierre Sundström, Bobby Hjelte Örjanshallen
2014-11-22 12:00 194155009 Kågedalens AIF P03 - Skellefteå IBS P01-02 David Morén, Isak Morén Lejonströmshallen
2014-11-22 15:00 194155007 Skellefteå IBS P03 - Kågedalens AIF P00-02 Isak Morén, David Morén Anderstorpshallen
2014-12-06 10:30 194155010 Skellefteå IBS P03 - Skellefteå IBK P03 Joakim Broman, Anton Nystedt Eddahallen
2014-12-06 11:30 194155012 Skellefteå IBS P01-02 - Kågedalens AIF P00-02 Jens Marklund, Joakim Broman Eddahallen
2014-12-06 12:00 194155011 Clemensnäs IF P02-03 - Kågedalens AIF P03 Bobby Hjelte, Pierre Sundström Örjanshallen
2014-12-21 10:30 194155013 Kågedalens AIF P00-02 - Skellefteå IBK P03 Jörgen Lundberg, Lasse Ekesryd Lejonströmshallen
2014-12-21 11:00 194155014 Skellefteå IBS P03 - Kågedalens AIF P03 Andreas Åström, Joakim Broman Anderstorpshallen
2014-12-21 12:00 194155015 Clemensnäs IF P02-03 - Skellefteå IBS P01-02 Peder Sundbom Örjanshallen
2015-01-10 11:30 194155016 Skellefteå IBK P03 - Skellefteå IBS P01-02 Peder Sundbom, Simon Enqvist Eddahallen
2015-01-10 15:00 194155018 Skellefteå IBS P03 - Clemensnäs IF P02-03 , Joakim Broman Anderstorpshallen
2015-01-11 12:00 194155017 Kågedalens AIF P00-02 - Kågedalens AIF P03 Patrik Häggström, Jens Marklund Eddahallen
2015-01-24 11:30 194155020 Clemensnäs IF P02-03 - Kågedalens AIF P00-02 Anton Nystedt, Markus Wikström Örjanshallen
2015-01-25 10:30 194155019 Kågedalens AIF P03 - Skellefteå IBK P03 Larry Johansson, Anders Karinen Lejonströmshallen
2015-01-25 11:30 194155021 Skellefteå IBS P03 - Skellefteå IBS P01-02 David Morén, Christoffer Edlund Eddahallen
2015-01-31 11:00 194155023 Skellefteå IBK P03 - Clemensnäs IF P02-03 Anton Nystedt, Isak Morén Eddahallen
2015-01-31 11:00 194155024 Skellefteå IBS P01-02 - Kågedalens AIF P03 , Johan Rönnberg Anderstorpshallen
2015-01-31 13:00 194155022 Kågedalens AIF P00-02 - Skellefteå IBS P03 David Morén, Lasse Ekesryd Lejonströmshallen
2015-02-07 14:00 194155026 Kågedalens AIF P03 - Clemensnäs IF P02-03 Lasse Ekesryd, Jörgen Lundberg Campushallen
2015-02-07 16:00 194155027 Kågedalens AIF P00-02 - Skellefteå IBS P01-02 Lasse Ekesryd, Jörgen Lundberg Campushallen
2015-02-21 11:30 194155025 Skellefteå IBK P03 - Skellefteå IBS P03 Andreas Åström, Joakim Broman Lejonströmshallen
2015-03-14 10:30 194155029 Kågedalens AIF P03 - Skellefteå IBS P03 Anton Nystedt, Markus Wikström Lejonströmshallen
2015-03-14 11:30 194155028 Skellefteå IBK P03 - Kågedalens AIF P00-02 David Morén, Pierre Sundström Eddahallen
2015-03-14 12:00 194155030 Skellefteå IBS P01-02 - Clemensnäs IF P02-03 , Johan Rönnberg Anderstorpshallen
Pojkar Division 7 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-08 11:00 194157003 Kågedalens AIF P04 - Gamla Stan IBK P04 David Morén, Joakim Broman Lejonströmshallen
2014-11-08 12:00 194157001 Gamla Stan IBK P03 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 Joakim Broman, David Morén Lejonströmshallen
2014-11-08 14:00 194157002 Clemensnäs IF P04 - Boliden FFI P03-04 Simon Enqvist, Markus Wikström Örjanshallen
2014-11-16 11:00 194157006 Gamla Stan IBK P03 - Gamla Stan IBK P04 Jörgen Lundberg, Larry Johansson Lejonströmshallen
2014-11-16 12:00 194157004 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 - Clemensnäs IF P04 , Isak Morén Lövånger Sporthall
2014-11-16 12:00 194157005 Boliden FFI P03-04 - Kågedalens AIF P04 Jörgen Lundberg, Larry Johansson Lejonströmshallen
2014-11-23 10:30 194157007 Gamla Stan IBK P04 - Boliden FFI P03-04 Joakim Broman, Markus Wikström Lejonströmshallen
2014-11-23 11:30 194157008 Kågedalens AIF P04 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 Markus Wikström, Joakim Broman Lejonströmshallen
2014-11-23 16:00 194157009 Clemensnäs IF P04 - Gamla Stan IBK P03 Pierre Sundström, Simon Enqvist Örjanshallen
2014-12-07 11:00 194157011 Kågedalens AIF P04 - Clemensnäs IF P04 Joakim Broman, David Morén Lejonströmshallen
2014-12-07 12:00 194157012 Gamla Stan IBK P03 - Boliden FFI P03-04 Joakim Broman, David Morén Lejonströmshallen
2014-12-07 13:00 194157010 Gamla Stan IBK P04 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 Joakim Broman, David Morén Lejonströmshallen
2014-12-20 10:30 194157015 Kågedalens AIF P04 - Gamla Stan IBK P03 Peder Sundbom Lejonströmshallen
2014-12-20 11:00 194157014 Gamla Stan IBK P04 - Clemensnäs IF P04 Andreas Åström Korpenhallen
2014-12-20 12:00 194157013 Boliden FFI P03-04 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 Andreas Åström Korpenhallen
2015-01-11 10:30 194157016 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 - Gamla Stan IBK P03 , Isak Morén Lövånger Sporthall
2015-01-11 13:00 194157018 Gamla Stan IBK P04 - Kågedalens AIF P04 Micael Holmbom, Larry Johansson Lejonströmshallen
2015-01-11 14:00 194157017 Boliden FFI P03-04 - Clemensnäs IF P04 Lasse Ekesryd, Jörgen Lundberg Lejonströmshallen
2015-02-01 10:30 194157021 Gamla Stan IBK P04 - Gamla Stan IBK P03 Jesper Zakrisson, Christoffer Edlund Lejonströmshallen
2015-02-01 11:30 194157020 Kågedalens AIF P04 - Boliden FFI P03-04 Jesper Zakrisson, Christoffer Edlund Lejonströmshallen
2015-02-01 15:00 194157019 Clemensnäs IF P04 - Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 Bobby Hjelte, Johan Rönnberg Örjanshallen
2015-02-08 10:30 194157023 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 - Kågedalens AIF P04 David Morén Lövånger Sporthall
2015-02-08 12:00 194157024 Gamla Stan IBK P03 - Clemensnäs IF P04 Lejonströmshallen
2015-02-23 18:00 194157022 Boliden FFI P03-04 - Gamla Stan IBK P04 Andreas Åström Korpenhallen
2015-02-21 10:30 194157025 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 - Gamla Stan IBK P04 David Morén Lövånger Sporthall
2015-02-22 14:00 194157026 Clemensnäs IF P04 - Kågedalens AIF P04 Jörgen Lundberg, Anton Nystedt Örjanshallen
2015-02-22 16:00 194157027 Boliden FFI P03-04 - Gamla Stan IBK P03 Jesper Zakrisson, Christoffer Edlund Lejonströmshallen
2015-03-15 11:00 194157028 Lövånger/Uttersjöbäcken AIK P04 - Boliden FFI P03-04 Isak Morén Lövånger Sporthall
2015-03-15 11:00 194157030 Gamla Stan IBK P03 - Kågedalens AIF P04 Markus Wikström Lejonströmshallen
2015-03-15 13:00 194157029 Clemensnäs IF P04 - Gamla Stan IBK P04 , Bobby Hjelte Örjanshallen
Pojkar Division 9 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-09 09:30 194159001 Skellefteå IBS P04 - Skellefteå IBK P05/Röd Simon Enqvist, Markus Wikström Anderstorpshallen
2014-11-09 11:00 194159003 Rönnskär Railcare IF P03-04 - Skellefteå IBK P05/Svart Christoffer Edlund, Anton Nystedt Örjanshallen
2014-11-09 12:00 194159002 Clemensnäs IF P05 - Skellefteå IBK P04 Anton Nystedt, Christoffer Edlund Örjanshallen
2014-11-15 00:00 194159004 Skellefteå IBK P05/Röd - Clemensnäs IF P05 Korpenhallen
2014-11-15 11:00 194159005 Skellefteå IBK P04 - Rönnskär Railcare IF P03-04 , Markus Wikström Korpenhallen
2014-11-15 12:00 194159006 Skellefteå IBS P04 - Skellefteå IBK P05/Svart , Lasse Ekesryd Anderstorpshallen
2014-11-22 10:00 194159008 Rönnskär Railcare IF P03-04 - Skellefteå IBK P05/Röd , Johan Rönnberg Örjanshallen
2014-11-22 11:00 194159007 Skellefteå IBK P05/Svart - Skellefteå IBK P04 Markus Wikström Eddahallen
2014-11-22 11:00 194159009 Clemensnäs IF P05 - Skellefteå IBS P04 , Johan Rönnberg Örjanshallen
2014-12-06 00:00 194159010 Skellefteå IBK P05/Svart - Skellefteå IBK P05/Röd Korpenhallen
2014-12-06 10:30 194159012 Skellefteå IBS P04 - Skellefteå IBK P04 , Simon Enqvist Lejonströmshallen
2014-12-06 11:00 194159011 Rönnskär Railcare IF P03-04 - Clemensnäs IF P05 , Johan Rönnberg Örjanshallen
2014-12-21 00:00 194159014 Skellefteå IBK P05/Svart - Clemensnäs IF P05 Korpenhallen
2014-12-21 11:00 194159015 Rönnskär Railcare IF P03-04 - Skellefteå IBS P04 Peder Sundbom Örjanshallen
2014-12-21 17:15 194159013 Skellefteå IBK P04 - Skellefteå IBK P05/Röd Johan Rönnberg Eddahallen
2015-01-10 10:30 194159017 Skellefteå IBK P04 - Clemensnäs IF P05 Simon Enqvist Eddahallen
2015-01-10 14:00 194159016 Skellefteå IBK P05/Röd - Skellefteå IBS P04 , David Morén Lejonströmshallen
2015-01-10 15:00 194159018 Skellefteå IBK P05/Svart - Rönnskär Railcare IF P03-04 , David Morén Lejonströmshallen
2015-01-24 00:00 194159019 Clemensnäs IF P05 - Skellefteå IBK P05/Röd Örjanshallen
2015-01-25 10:00 194159021 Skellefteå IBK P05/Svart - Skellefteå IBS P04 , David Morén Eddahallen
2015-01-25 16:00 194159020 Rönnskär Railcare IF P03-04 - Skellefteå IBK P04 , Markus Wikström Örjanshallen
2015-01-31 10:00 194159022 Skellefteå IBK P04 - Skellefteå IBK P05/Svart Isak Morén, Anton Nystedt Eddahallen
2015-02-24 19:00 194159023 Skellefteå IBK P05/Röd - Rönnskär Railcare IF P03-04 , Jörgen Lundberg Korpenhallen
2015-02-26 18:00 194159024 Skellefteå IBS P04 - Clemensnäs IF P05 , Pierre Sundström Örjanshallen
2015-02-21 00:00 194159025 Skellefteå IBK P05/Röd - Skellefteå IBK P05/Svart Lejonströmshallen
2015-02-21 10:30 194159027 Skellefteå IBK P04 - Skellefteå IBS P04 Andreas Åström, Joakim Broman Lejonströmshallen
2015-02-21 13:00 194159026 Clemensnäs IF P05 - Rönnskär Railcare IF P03-04 Markus Wikström, Peder Sundbom Örjanshallen
2015-03-14 00:00 194159029 Clemensnäs IF P05 - Skellefteå IBK P05/Svart Örjanshallen
2015-03-14 10:30 194159028 Skellefteå IBK P05/Röd - Skellefteå IBK P04 Pierre Sundström Eddahallen
2015-03-14 11:00 194159030 Skellefteå IBS P04 - Rönnskär Railcare IF P03-04 , Anton Åkerlund Anderstorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis