Spelprogram - Pantamera PK8 GRÖN 2014 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBF Ludvika P-14 Grön 1 Marie-Louise Skålberg kickis_82@hotmail.com 070-6475916 Svart, Svart, Svart
IBK Köping P2014 PK8 Johan Åhlander johan_ahlander@hotmail.com 0730444744 Svart, Svart, Svart
IBK Sala 2014 PK8 Johan Blidmo Johan_gardner@hotmail.com 0709650706 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga 2014 PK8 Stefan Frölind Stefan.frolind@hotmail.com 0762305646 Blå, Blå, Blå
Knäppmora AIK P2014 PK8 RÖD, SVART, SVART
Kungsörs IBK 14/15 PK9 Peter Skogsberg peter.skogsberg@lyreco.com 0733138869 Svart, Svart , Svart
Kungsörs IBK 14/15 PK9 lag 2 Peter Skogsberg peter.skogsberg@lyreco.com 0733138869 Svart, Svart , Svart
Per-Ols IBF P2014 PK8 Daniel Hjelm daniel.hjelm@hotmail.com Röd, Svart, Svart
Skiljebo SK Gul P2014 PK8 Henrik Lago henrik.lago@hotmail.com 0733-916006 Svart och gul, Svart, Svart
Skiljebo SK Svart P2014 PK8 Henrik Lago henrik.lago@hotmail.com 0733-916006 Svart och gul, Svart, Svart
Smedjebackens IBK P14 Linus Simonsson limpan_1234@hotmail.com 0722023983 Svart, Svart, Svart
Surahammars IBF Gul 2014 PK8 Niclas Karlsson niclas.tnk.consulting@gmail.com 0705508830 Svart, Svart, Gul
Surahammars IBF Svart 2014 PK8 Jerry Gester chaian92@hotmail.com 070-415 04 00 Svart, Svart, Gul
Tillberga IK Ung P2014 PK8 Marcus Björklund Marcusbjorklund26@gmail.com 070-5196310 Grön, Svart, Svart
Ullvi SK P13-14 PK8 Sofie Fröjd sofieakerlind10@hotmail.com 0736526188 Lila, Svart, Lila
Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 Peter Olausson peter.olausson@martinservera.se 070-4496308 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 Peter Olausson peter.olausson@martinservera.se 070-4496308 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 10:00 1 IBK Sala 2014 PK8 - Surahammars IBF Gul 2014 PK8 Elias Karén, Noel Leeapple Sporthallen Lärkan
2023-10-14 11:30 1 Ullvi SK P13-14 PK8 - Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 Irstahallen
2023-10-14 12:00 1 IBK Köping P2014 PK8 - Skiljebo SK Gul P2014 PK8 Theo Gardh, Oscar Jakobsson Ullvihallen
2023-10-14 13:00 1 Knäppmora AIK P2014 PK8 - Tillberga IK Ung P2014 PK8 Skinnskattebergs Sporthall
2023-10-15 12:30 1 IFK Arboga 2014 PK8 - Per-Ols IBF P2014 PK8 Vasahallen
2023-10-15 14:00 1 Surahammars IBF Svart 2014 PK8 - Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 Rasmus Söderberg, Theodore Tindervik Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 2
2023-10-21 12:00 2 Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 - Ullvi SK P13-14 PK8 Ronja Johansson, Matilda Wiik Klövernhallen Plan 1
2023-10-21 15:00 2 Tillberga IK Ung P2014 PK8 - Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 Alva Carlsson, Leo Ullberg Tillberga Sporthall
2023-10-22 10:30 2 Skiljebo SK Svart P2014 PK8 - Knäppmora AIK P2014 PK8 Mälarenergi Arena B
2023-10-22 11:30 2 IFK Arboga 2014 PK8 - IBK Köping P2014 PK8 Ghena Ashkar, Moa Källberg Vasahallen
2023-10-22 12:00 2 Skiljebo SK Gul P2014 PK8 - IBK Sala 2014 PK8 Mälarenergi Arena B
2023-10-27 17:00 2 Surahammars IBF Gul 2014 PK8 - Surahammars IBF Svart 2014 PK8 Vilma Gustafsson, Meya Persson Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 3
2023-11-11 11:30 3 Ullvi SK P13-14 PK8 - Tillberga IK Ung P2014 PK8 Irstahallen
2023-11-11 13:00 3 Knäppmora AIK P2014 PK8 - Per-Ols IBF P2014 PK8 Alvin Larsson, Elliot Norgren Skinnskattebergs Sporthall
2023-11-12 12:00 3 Surahammars IBF Svart 2014 PK8 - Skiljebo SK Gul P2014 PK8 Vilma Gustafsson, Zaga Stålarv Mälarenergi Arena Surahammar
2023-11-12 14:00 3 Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 - Surahammars IBF Gul 2014 PK8 Elliot Melen Nordin, Wille Ahlfors Klövernhallen Plan 2
2023-11-12 15:00 3 Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 - Skiljebo SK Svart P2014 PK8 Elliot Melen Nordin, Wille Ahlfors Klövernhallen Plan 2
2023-11-18 17:00 Matchflytt pga DM i hallarna i Sala 3 IBK Sala 2014 PK8 - IFK Arboga 2014 PK8 Elias Karén, Noel Leeapple Sporthallen Lärkan
Omgång 4
2023-11-19 11:00 4 Per-Ols IBF P2014 PK8 - Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 Alvin Lundqvist, Calle Guldbrandsson Fagerstahallen
2023-11-19 11:30 4 IFK Arboga 2014 PK8 - Surahammars IBF Svart 2014 PK8 Vasahallen
2023-11-19 12:00 4 Skiljebo SK Gul P2014 PK8 - Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 Emausskolan
2023-11-19 13:30 4 Surahammars IBF Gul 2014 PK8 - Ullvi SK P13-14 PK8 Rasmus Söderberg, Theodore Tindervik Mälarenergi Arena Surahammar
2023-11-19 13:30 4 IBK Köping P2014 PK8 - Knäppmora AIK P2014 PK8 Engla Nylander, Ester Åberg Ullvihallen
2023-11-19 14:00 4 Skiljebo SK Svart P2014 PK8 - Tillberga IK Ung P2014 PK8 Emausskolan
Omgång 5
2023-12-09 10:00 5 Ullvi SK P13-14 PK8 - Skiljebo SK Svart P2014 PK8 Irstahallen
2023-12-09 13:00 5 Knäppmora AIK P2014 PK8 - IBK Sala 2014 PK8 Skinnskattebergs Sporthall
2023-12-09 14:00 5 Tillberga IK Ung P2014 PK8 - Per-Ols IBF P2014 PK8 Alexander German, Philip German Tillberga Sporthall
2023-12-10 10:00 5 Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 - IFK Arboga 2014 PK8 Selma Överfjord Salih, Ronja Johansson Klövernhallen Plan 1
2023-12-10 11:30 5 Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 - IBK Köping P2014 PK8 Wille Ahlfors, Elliot Melen Nordin Klövernhallen Plan 1
2023-12-10 12:00 5 Surahammars IBF Gul 2014 PK8 - Skiljebo SK Gul P2014 PK8 Ellen Trollvad, Meya Persson Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 6
2023-12-12 18:00 6 Per-Ols IBF P2014 PK8 - Skiljebo SK Svart P2014 PK8 Calle Guldbrandsson, Alvin Larsson Fagerstahallen
2023-12-16 13:00 6 Knäppmora AIK P2014 PK8 - Surahammars IBF Svart 2014 PK8 Skinnskattebergs Sporthall
2023-12-16 14:00 6 IBK Köping P2014 PK8 - Tillberga IK Ung P2014 PK8 Ester Åberg, Aila Rimsten Ullvihallen
2023-12-17 09:30 6 Skiljebo SK Gul P2014 PK8 - Ullvi SK P13-14 PK8 Emausskolan
2023-12-17 11:30 6 IFK Arboga 2014 PK8 - Surahammars IBF Gul 2014 PK8 Vasahallen
2023-12-17 12:00 6 IBK Sala 2014 PK8 - Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 Olov Östlund, Gabriel Lennebring Sporthallen Lärkan
Omgång 7
2024-01-13 10:00 7 Ullvi SK P13-14 PK8 - Per-Ols IBF P2014 PK8 Irstahallen
2024-01-13 10:00 7 Tillberga IK Ung P2014 PK8 - IBK Sala 2014 PK8 , Viktor Ericsson Tillberga Sporthall
2024-01-13 13:00 7 Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 - Knäppmora AIK P2014 PK8 Teodor Glas, Sixten Björk Klövernhallen Plan 1
2024-01-13 14:30 7 Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 - Surahammars IBF Svart 2014 PK8 Sixten Björk, Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1
2024-01-14 10:30 7 Skiljebo SK Svart P2014 PK8 - IBK Köping P2014 PK8 Emausskolan
2024-01-14 12:00 7 Skiljebo SK Gul P2014 PK8 - IFK Arboga 2014 PK8 Emausskolan
Omgång 8
2024-01-20 12:00 8 IBK Sala 2014 PK8 - Skiljebo SK Svart P2014 PK8 Lea Winberg, Unni Nordström Sporthallen Lärkan
2024-01-20 13:00 8 Knäppmora AIK P2014 PK8 - Surahammars IBF Gul 2014 PK8 Skinnskattebergs Sporthall
2024-01-20 14:00 8 IBK Köping P2014 PK8 - Per-Ols IBF P2014 PK8 Gabriel Rimsten, Karl Felde Leierudh Ullvihallen
2024-01-21 11:00 8 IFK Arboga 2014 PK8 - Ullvi SK P13-14 PK8 Vasahallen
2024-01-21 12:00 8 Surahammars IBF Svart 2014 PK8 - Tillberga IK Ung P2014 PK8 Zaga Stålarv, Ellen Trollvad Mälarenergi Arena Surahammar
2024-01-21 13:00 8 Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 - Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 Albin Gustafsson, Anton Graflund Klövernhallen Plan 1
Omgång 9
2024-02-10 11:00 9 Per-Ols IBF P2014 PK8 - IBK Sala 2014 PK8 Isak Borgström, Alvin Lundqvist Fagerstahallen
2024-02-10 11:15 9 Tillberga IK Ung P2014 PK8 - Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 Tillberga Sporthall
2024-02-10 11:30 9 Ullvi SK P13-14 PK8 - IBK Köping P2014 PK8 Irstahallen
2024-02-11 11:00 9 Skiljebo SK Svart P2014 PK8 - Surahammars IBF Svart 2014 PK8 Emausskolan
2024-02-11 12:00 9 Surahammars IBF Gul 2014 PK8 - Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 Zaga Stålarv, Meya Persson Mälarenergi Arena Surahammar
2024-02-11 12:30 9 Skiljebo SK Gul P2014 PK8 - Knäppmora AIK P2014 PK8 Emausskolan
Omgång 10
2024-02-17 10:30 10 IBK Sala 2014 PK8 - IBK Köping P2014 PK8 Elias Karén, Gabriel Lennebring Sporthallen Lärkan
2024-02-17 13:00 10 Knäppmora AIK P2014 PK8 - IFK Arboga 2014 PK8 Skinnskattebergs Sporthall
2024-02-17 13:00 10 Tillberga IK Ung P2014 PK8 - Surahammars IBF Gul 2014 PK8 Tillberga Sporthall
2024-02-18 09:30 10 Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 - Skiljebo SK Gul P2014 PK8 Hampus Yderfors, Albin Gustafsson Mälarenergi Arena B
2024-02-18 10:30 10 Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 - Skiljebo SK Svart P2014 PK8 Hampus Yderfors, Albin Gustafsson Mälarenergi Arena B
2024-02-18 11:15 10 IBK Köping P2014 PK8 - IFK Arboga 2014 PK8 Edvin Culum, Dani Zakidan Ullvihallen
2024-02-18 12:00 10 Kungsörs IBK 14/15 PK9 - Kungsörs IBK 14/15 PK9 lag 2 Edvin Culum, Dani Zakidan Ullvihallen
2024-02-18 12:45 10 IFK Arboga 2014 PK8 - Kungsörs IBK 14/15 PK9 Edvin Culum, Dani Zakidan Ullvihallen
2024-02-18 13:30 10 Kungsörs IBK 14/15 PK9 lag 2 - IBK Köping P2014 PK8 Justin Åhlander, Oscar Jakobsson Ullvihallen
2024-02-18 14:00 10 Surahammars IBF Svart 2014 PK8 - Per-Ols IBF P2014 PK8 Zaga Stålarv, Ellen Trollvad Mälarenergi Arena Surahammar
2024-02-18 14:15 10 IFK Arboga 2014 PK8 - Kungsörs IBK 14/15 PK9 lag 2 Justin Åhlander, Oscar Jakobsson Ullvihallen
2024-02-18 15:00 10 IBK Köping P2014 PK8 - Kungsörs IBK 14/15 PK9 Justin Åhlander, Oscar Jakobsson Ullvihallen
Omgång 11
2024-03-09 09:30 11 Skiljebo SK Gul P2014 PK8 - Tillberga IK Ung P2014 PK8 Emausskolan
2024-03-09 10:00 11 Ullvi SK P13-14 PK8 - IBK Sala 2014 PK8 Irstahallen
2024-03-09 11:00 11 Skiljebo SK Svart P2014 PK8 - Surahammars IBF Gul 2014 PK8 Emausskolan
2024-03-09 16:00 11 IBK Köping P2014 PK8 - Surahammars IBF Svart 2014 PK8 Dani Zakidan, Theo Gardh Ullvihallen
2024-03-10 11:00 11 IFK Arboga 2014 PK8 - Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 Vasahallen
2024-04-06 11:00 11 Per-Ols IBF P2014 PK8 - Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 , Camilla Eriksson Fagerstahallen
Omgång 12
2024-03-16 12:00 12 Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 - IBK Köping P2014 PK8 Niko Ludvigsson, Leon Björkbacka Zethtraeus Klövernhallen Plan 1
2024-03-16 13:00 12 Knäppmora AIK P2014 PK8 - Ullvi SK P13-14 PK8 Skinnskattebergs Sporthall
2024-03-16 14:00 12 Tillberga IK Ung P2014 PK8 - IFK Arboga 2014 PK8 Tillberga Sporthall
2024-03-17 12:00 12 Surahammars IBF Gul 2014 PK8 - Per-Ols IBF P2014 PK8 Zaga Stålarv, Vilma Gustafsson Mälarenergi Arena Surahammar
2024-03-17 13:30 12 Surahammars IBF Svart 2014 PK8 - IBK Sala 2014 PK8 Zaga Stålarv, Vilma Gustafsson Mälarenergi Arena Surahammar
2024-03-17 13:30 12 Skiljebo SK Svart P2014 PK8 - Skiljebo SK Gul P2014 PK8 Emausskolan
Omgång 13
2024-03-23 10:00 13 IBK Sala 2014 PK8 - Västerås IBS Ung Svart P2014 PK8 Olov Östlund, Gabriel Lennebring Sporthallen Lärkan
2024-03-23 11:30 13 Ullvi SK P13-14 PK8 - Surahammars IBF Svart 2014 PK8 Irstahallen
2024-03-23 13:00 13 Knäppmora AIK P2014 PK8 - Västerås IBS Ung Vit P2014 PK8 Skinnskattebergs Sporthall
2024-03-23 17:00 13 IBK Köping P2014 PK8 - Surahammars IBF Gul 2014 PK8 Erik Gravelie, Dani Zakidan Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2024-03-24 11:30 13 IFK Arboga 2014 PK8 - Skiljebo SK Svart P2014 PK8 Vasahallen
2024-03-24 13:00 13 Per-Ols IBF P2014 PK8 - Skiljebo SK Gul P2014 PK8 , Camilla Eriksson Fagerstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis