Spelprogram - Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bromölla IBK 12/13 Richard Håkansson richardhakansson@hotmail.com 073-445 46 05 Blå, Blå, Vit
Båstads GIF P 12/13 Johan Lundberg johan77lundberg@gmail.com 0706998787 Svart, Svart, Vit
Emmaljunga GOIF P11 Grön, Svart, Svart
FBC Engelholm P13 Zandra Blomqvist olssonzandra@hotmail.com 0768653686 Vit, Svart, Orange
Gantofta IBK P12-1 Camilla Torpling camilla@gantoftaibk.se 0707-986833 Rosa, Svart, Svart
Hjärnarps IBK P11/12 Marcus Welin Sandgren maw1975@hotmail.com 0705-289183 Grön, Svart, Svart
Höganäs IBF P12/13 Frida Trobro trobrofrida@gmail.com 0708950671 Röd, Blå, Vit
IBK Osby P11 David Camitz camme01@gmail.com 072-352 74 51 Svart, Svart, Svart
Lomma FBC P12 Henrik Schönbeck Henriko@hotmail.com 070-734 26 09 Neongrön, Svart, Svart
Lönsboda IBK P/F-13 Martin Frostensson Martin_frostensson@hotmail.com Röd, Svart, Svart
Munka-Ljungby IBK P12-13 Dennis Starnert dennan-ftw@hotmail.com +46701419442 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Röke IBK Pojkar 11-12 Magnus Rasmusson m.ras@live.se 0733909372 Vinröd, Svarta, Svarta
Willands IBK PF12 Niclas Persson Niclas_p@hotmail.com Neongrön, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 11:00 1 Bromölla IBK 12/13 - Emmaljunga GOIF P11 Edvin Engström, Mathias Orning Tianshallen
2023-10-14 12:00 1 Emmaljunga GOIF P11 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Edvin Engström, Mathias Orning Tianshallen
2023-10-14 13:00 1 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Bromölla IBK 12/13 Mathias Orning, Edvin Engström Tianshallen
Omgång 2
2023-10-14 10:30 2 IBK Osby P11 - Lönsboda IBK P/F-13 Osby Sporthall
2023-10-14 11:30 2 Lönsboda IBK P/F-13 - Båstads GIF P 12/13 Osby Sporthall
2023-10-14 12:30 2 Båstads GIF P 12/13 - IBK Osby P11 Osby Sporthall
Omgång 3
2023-10-21 14:45 3 Gantofta IBK P12-1 - Lomma FBC P12 Gantoftahallen
2023-10-21 15:45 3 Lomma FBC P12 - Willands IBK PF12 Gantoftahallen
2023-10-21 16:45 3 Willands IBK PF12 - Gantofta IBK P12-1 Gantoftahallen
Omgång 4
2023-10-15 12:00 4 Höganäs IBF P12/13 - FBC Engelholm P13 Höganäs Sportcenter B
2023-10-15 13:00 4 FBC Engelholm P13 - Hjärnarps IBK P11/12 Höganäs Sportcenter B
2023-10-15 14:00 4 Hjärnarps IBK P11/12 - Höganäs IBF P12/13 Höganäs Sportcenter B
Omgång 5
2023-11-11 09:30 5 Lönsboda IBK P/F-13 - FBC Engelholm P13 Lönsboda Sporthall
2023-11-11 10:30 5 FBC Engelholm P13 - Gantofta IBK P12-1 Lönsboda Sporthall
2023-11-11 11:30 5 Gantofta IBK P12-1 - Lönsboda IBK P/F-13 Lönsboda Sporthall
Omgång 6
2023-11-12 09:00 6 Båstads GIF P 12/13 - Bromölla IBK 12/13 Emil Olsson, Per-Philip Nilsson Strandängsskolan
2023-11-12 10:00 6 Bromölla IBK 12/13 - Höganäs IBF P12/13 Per-Philip Nilsson, Emil Olsson Strandängsskolan
2023-11-12 11:00 6 Höganäs IBF P12/13 - Båstads GIF P 12/13 Emil Olsson, Per-Philip Nilsson Strandängsskolan
Omgång 7
2023-11-18 09:00 7 Röke IBK Pojkar 11-12 - IBK Osby P11 T4 Sporthall
2023-11-18 10:00 7 IBK Osby P11 - Munka-Ljungby IBK P12-13 T4 Sporthall
2023-11-18 11:00 7 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Röke IBK Pojkar 11-12 T4 Sporthall
Omgång 8
2023-11-12 10:00 8 Willands IBK PF12 - Emmaljunga GOIF P11 Vittsjö Idrottshall
2023-11-12 11:00 8 Hjärnarps IBK P11/12 - Willands IBK PF12 Vittsjö Idrottshall
2023-11-12 12:00 8 Emmaljunga GOIF P11 - Hjärnarps IBK P11/12 Vittsjö Idrottshall
Omgång 9
2023-11-26 11:00 9 Hjärnarps IBK P11/12 - Röke IBK Pojkar 11-12 Söndrebaljshallen
2023-11-26 12:00 9 Röke IBK Pojkar 11-12 - Höganäs IBF P12/13 Söndrebaljshallen
2023-11-26 13:00 9 Höganäs IBF P12/13 - Hjärnarps IBK P11/12 Söndrebaljshallen
Omgång 10
2023-11-25 12:30 10 FBC Engelholm P13 - Emmaljunga GOIF P11 Ängelholms Idrottshall
2023-11-25 13:30 10 Emmaljunga GOIF P11 - IBK Osby P11 Ängelholms Idrottshall
2023-11-25 14:30 10 IBK Osby P11 - FBC Engelholm P13 Ängelholms Idrottshall
Omgång 11
2023-12-02 10:00 11 Willands IBK PF12 - Bromölla IBK 12/13 Nosabyhallen
2023-12-02 11:00 11 Bromölla IBK 12/13 - Lönsboda IBK P/F-13 Nosabyhallen
2023-12-02 12:00 11 Lönsboda IBK P/F-13 - Willands IBK PF12 Nosabyhallen
Omgång 12
2023-12-03 14:00 12 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Båstads GIF P 12/13 Christian Nilsson, Björn Zorec Munkahallen
2023-12-03 15:00 12 Båstads GIF P 12/13 - Gantofta IBK P12-1 Christian Nilsson, Björn Zorec Munkahallen
2023-12-03 16:00 12 Gantofta IBK P12-1 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Björn Zorec, Christian Nilsson Munkahallen
Omgång 13
2023-12-09 11:00 13 Bromölla IBK 12/13 - Willands IBK PF12 Linus Andersson, Edvin Engström Tianshallen
2023-12-09 12:00 13 Willands IBK PF12 - IBK Osby P11 Edvin Engström, Linus Andersson Tianshallen
2023-12-09 13:00 13 IBK Osby P11 - Bromölla IBK 12/13 Linus Andersson, Edvin Engström Tianshallen
Omgång 14
2023-12-09 13:00 14 Röke IBK Pojkar 11-12 - FBC Engelholm P13 T4 Sporthall
2023-12-09 14:00 14 FBC Engelholm P13 - Båstads GIF P 12/13 T4 Sporthall
2023-12-09 15:00 14 Båstads GIF P 12/13 - Röke IBK Pojkar 11-12 T4 Sporthall
Omgång 15
2023-12-16 10:00 15 Lönsboda IBK P/F-13 - Hjärnarps IBK P11/12 Lönsboda Sporthall
2023-12-16 11:00 15 Hjärnarps IBK P11/12 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Lönsboda Sporthall
2023-12-16 12:00 15 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Lönsboda IBK P/F-13 Lönsboda Sporthall
Omgång 16
2023-12-17 10:00 16 Höganäs IBF P12/13 - Gantofta IBK P12-1 Höganäs Sportcenter B
2023-12-17 11:00 16 Gantofta IBK P12-1 - Emmaljunga GOIF P11 Höganäs Sportcenter B
2023-12-17 12:00 16 Emmaljunga GOIF P11 - Höganäs IBF P12/13 Höganäs Sportcenter B
Omgång 17
2024-01-14 12:00 17 Gantofta IBK P12-1 - FBC Engelholm P13 Gantoftahallen
2024-01-14 13:00 17 FBC Engelholm P13 - Bromölla IBK 12/13 Gantoftahallen
2024-01-14 14:00 17 Bromölla IBK 12/13 - Gantofta IBK P12-1 Gantoftahallen
Omgång 18
2024-01-21 10:00 18 Röke IBK Pojkar 11-12 - Emmaljunga GOIF P11 Vittsjö Idrottshall
2024-01-21 11:00 18 Lönsboda IBK P/F-13 - Röke IBK Pojkar 11-12 Vittsjö Idrottshall
2024-01-21 12:00 18 Emmaljunga GOIF P11 - Lönsboda IBK P/F-13 Vittsjö Idrottshall
Omgång 19
2024-01-21 09:00 19 Båstads GIF P 12/13 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Erik Lövström, Per-Philip Nilsson Strandängsskolan
2024-01-21 10:00 19 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Willands IBK PF12 Per-Philip Nilsson, Erik Lövström Strandängsskolan
2024-01-21 11:00 19 Willands IBK PF12 - Båstads GIF P 12/13 Erik Lövström, Per-Philip Nilsson Strandängsskolan
Omgång 20
2024-01-20 14:00 20 IBK Osby P11 - Höganäs IBF P12/13 Osby Sporthall
2024-01-20 15:00 20 Höganäs IBF P12/13 - Hjärnarps IBK P11/12 Osby Sporthall
2024-01-20 16:00 20 Hjärnarps IBK P11/12 - IBK Osby P11 Osby Sporthall
Omgång 21
2024-01-27 10:00 21 Willands IBK PF12 - FBC Engelholm P13 Nosabyhallen
2024-01-27 11:00 21 FBC Engelholm P13 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Nosabyhallen
2024-01-27 12:00 21 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Willands IBK PF12 Nosabyhallen
Omgång 22
2024-02-04 11:00 22 Hjärnarps IBK P11/12 - Emmaljunga GOIF P11 Söndrebaljshallen
2024-02-04 12:00 22 Emmaljunga GOIF P11 - Båstads GIF P 12/13 Söndrebaljshallen
2024-02-04 13:00 22 Båstads GIF P 12/13 - Hjärnarps IBK P11/12 Söndrebaljshallen
Omgång 23
2024-01-28 11:00 23 Lönsboda IBK P/F-13 - Gantofta IBK P12-1 Lönsboda Sporthall
2024-01-28 12:00 23 Gantofta IBK P12-1 - IBK Osby P11 Lönsboda Sporthall
2024-01-28 13:00 23 IBK Osby P11 - Lönsboda IBK P/F-13 Lönsboda Sporthall
Omgång 24
2024-02-03 13:00 24 Röke IBK Pojkar 11-12 - Bromölla IBK 12/13 T4 Sporthall
2024-02-03 14:00 24 Bromölla IBK 12/13 - Höganäs IBF P12/13 T4 Sporthall
2024-02-03 15:00 24 Höganäs IBF P12/13 - Röke IBK Pojkar 11-12 T4 Sporthall
Omgång 25
2024-03-02 11:00 25 Bromölla IBK 12/13 - Lönsboda IBK P/F-13 Edvin Engström, Linus Andersson Tianshallen
2024-03-02 12:00 25 Lönsboda IBK P/F-13 - Willands IBK PF12 Edvin Engström, Linus Andersson Tianshallen
2024-03-02 13:00 25 Willands IBK PF12 - Bromölla IBK 12/13 Edvin Engström, Stefan Andersson Tianshallen
Omgång 26
2024-02-11 10:30 26 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Höganäs IBF P12/13 Hugo Starnert, Carl Axenbjer Munkahallen
2024-02-11 11:30 26 Höganäs IBF P12/13 - IBK Osby P11 Hugo Starnert, Carl Axenbjer Munkahallen
2024-02-11 12:30 26 IBK Osby P11 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Carl Axenbjer, Hugo Starnert Munkahallen
Omgång 27
2024-03-03 12:00 27 Gantofta IBK P12-1 - Röke IBK Pojkar 11-12 Gantoftahallen
2024-03-03 13:00 27 Röke IBK Pojkar 11-12 - Hjärnarps IBK P11/12 Gantoftahallen
2024-03-03 14:00 27 Hjärnarps IBK P11/12 - Gantofta IBK P12-1 Gantoftahallen
Omgång 28
2024-03-03 10:00 28 FBC Engelholm P13 - Emmaljunga GOIF P11 Vittsjö Idrottshall
2024-03-03 11:00 28 Båstads GIF P 12/13 - FBC Engelholm P13 Vittsjö Idrottshall
2024-03-03 12:00 28 Emmaljunga GOIF P11 - Båstads GIF P 12/13 Vittsjö Idrottshall
Omgång 29
2024-03-16 14:00 29 IBK Osby P11 - Emmaljunga GOIF P11 Magnus Henriksson, Elida Lexander Osby Sporthall
2024-03-16 15:00 29 Emmaljunga GOIF P11 - Bromölla IBK 12/13 Magnus Henriksson, Elida Lexander Osby Sporthall
2024-03-16 16:00 29 Bromölla IBK 12/13 - IBK Osby P11 Magnus Henriksson, Elida Lexander Osby Sporthall
Omgång 30
2024-03-17 15:00 30 Båstads GIF P 12/13 - Gantofta IBK P12-1 Per-Philip Nilsson, Emil Olsson Strandängsskolan
2024-03-17 16:00 30 Gantofta IBK P12-1 - Hjärnarps IBK P11/12 Emil Olsson, Per-Philip Nilsson Strandängsskolan
2024-03-17 17:00 30 Hjärnarps IBK P11/12 - Båstads GIF P 12/13 Per-Philip Nilsson, Emil Olsson Strandängsskolan
Omgång 31
2024-03-10 14:30 31 Munka-Ljungby IBK P12-13 - Lönsboda IBK P/F-13 Christian Nilsson, Björn Zorec Munkahallen
2024-03-10 15:30 31 Lönsboda IBK P/F-13 - Röke IBK Pojkar 11-12 Björn Zorec, Christian Nilsson Munkahallen
2024-03-10 16:30 31 Röke IBK Pojkar 11-12 - Munka-Ljungby IBK P12-13 Björn Zorec, Christian Nilsson Munkahallen
Omgång 32
2024-03-09 12:30 32 FBC Engelholm P13 - Willands IBK PF12 Ängelholms Idrottshall
2024-03-09 13:30 32 Willands IBK PF12 - Höganäs IBF P12/13 Ängelholms Idrottshall
2024-03-09 14:30 32 Höganäs IBF P12/13 - FBC Engelholm P13 Ängelholms Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis