Vittsjö Idrottshall

Adress
Vittsjö





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-17 10:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402001 Emmaljunga GOIF P11 - Frosta IBF P11/12-2
2021-10-17 11:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402002 Frosta IBF P11/12-2 - Vakant
2021-10-17 12:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402003 Vakant - Emmaljunga GOIF P11
November
2021-11-28 14:00 Damer Div 3 Skåne 132003031 Emmaljunga GOIF - Gantofta IBK
December
2021-12-05 10:00 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502037 Willands IBK P14/15 - IBK Osby 1
2021-12-05 10:00 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502038 Emmaljunga GOIF - Lönsboda IBK P/F14 Röd
2021-12-05 10:45 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502039 IBK Osby 1 - Lönsboda IBK P/F-14 Svart
2021-12-05 10:45 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502040 Lönsboda IBK P/F14 Röd - IBK Osby 2
2021-12-05 11:30 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502041 Lönsboda IBK P/F-14 Svart - Willands IBK P14/15
2021-12-05 11:30 Grön Nivå Pojkar C Nordöstra Knatteligan 134502042 IBK Osby 2 - Emmaljunga GOIF
2021-12-05 12:30 Pantamera Pojkar E (P09) Norra 131071033 Emmaljunga GOIF P08/09 - Röke IBK P09
2021-12-10 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003061 Emmaljunga GOIF - Höganäs IBF
2021-12-12 12:00 Pantamera Flickor D 132023066 Emmaljunga GOIF F07 - Örkelljunga IF F07/09
2021-12-12 14:00 Damer Div 3 Skåne 132003041 Emmaljunga GOIF - Förslövs IF
2021-12-19 12:00 Pantamera Pojkar E (P09) Norra 131071045 Emmaljunga GOIF P08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10
Januari
2022-01-13 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003073 Emmaljunga GOIF - Bromölla IBK
2022-01-16 14:00 Damer Div 3 Skåne 132003046 Emmaljunga GOIF - VV-84 SK Bjuv
2022-01-21 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003085 Emmaljunga GOIF - Eslövs IBF B
2022-01-23 14:00 Pantamera Flickor D 132023084 Emmaljunga GOIF F07 - Tygelsjö IK F08-09
Februari
2022-02-04 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003099 Emmaljunga GOIF - Perstorp Bälinge IK
2022-02-06 12:00 Pantamera Flickor D 132023092 Emmaljunga GOIF F07 - IBK Lund F08/09 SÖ-1
2022-02-06 14:00 Damer Div 3 Skåne 132003061 Emmaljunga GOIF - Lomma FBC
2022-02-16 19:30 Herrar Div 4 Norra Skåne 131003110 Emmaljunga GOIF - FBC Engelholm B
2022-02-17 19:30 Damer Div 3 Skåne 132003071 Emmaljunga GOIF - Skurups IBK DU
2022-02-20 14:00 Pantamera Flickor D 132023107 Emmaljunga GOIF F07 - Åstorp/Kvidinge F07/08-2
Mars
2022-03-06 10:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402078 Frosta IBF P11/12-1 - Emmaljunga GOIF P11
2022-03-06 10:45 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402079 Willands IBK PF12 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd
2022-03-06 11:30 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402080 Frosta IBF P11/12-1 - Willands IBK PF12
2022-03-06 12:15 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402081 Emmaljunga GOIF P11 - Lönsboda IBK P/F11-12 Röd
2022-03-06 13:00 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402077 Lönsboda IBK P/F11-12 Röd - Frosta IBF P11/12-1
2022-03-06 13:45 Blå Nivå Pojkar C Nordöstra Poolspel 133402076 Emmaljunga GOIF P11 - Willands IBK PF12
2022-03-08 19:00 Pantamera Flickor D 132023119 Emmaljunga GOIF F07 - IBK Osby F07
2022-03-13 12:00 Pantamera Flickor D 132023126 Emmaljunga GOIF F07 - VV-84 SK Bjuv 08-10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis