Spelprogram - Pantamera P V Blå Gr3 (-13)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P13 Carin Sjödén carinsjoden@gmail.com 0702977622 röd, svart, svart
Carlshamns IBK P13/2 Kristian Nilsson kiddenilsson77@icloud.com 0738102698 Vit, Svart, Vit
FBC Karlskrona P13 Niklas Karlsson Kulti_24_@hotmail.com 0709947110 Svart, Svart, Svart
FBC Ljungby P14/1 Lina Danielsson linadanielsson@outlook.com 0730968787 Rosa, Svart, Rosa
Gantesbo IBK P12-13 Mattias Evaldsson matte.ewald@hotmail.com 073-1508979 Vit, Svart, Svart
Gransholms IF P12-13 Tobias Johsted t.johsted@hotmail.com 0706261177 Grön, Vit, Grön
Hovshaga AIF P13/1 Henrik Svensson henke_sve@hotmail.com 073-047 76 34 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF P13/2 Magnus Wickman mangewickman@gmail.com 070-543 32 69 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK P13/1 Hannah Moberg cassiopeija33@hotmail.com 0709505393 Röd, Svart, Röd
Väckelsångs IK P13 Anders Westhall anders.westhall@hotmail.se 0707181664 Grön/Svart randig, Svart, Grön
Växjö IBK Utveckling P13/1 Susanne Fransson fransson_susanne@yahoo.se Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-07 10:00 1 Hovshaga AIF P13/2 - Carlshamns IBK P13/2 Hovshaga Sporthall 45
2023-10-07 11:00 1 Carlshamns IBK P13/2 - Gransholms IF P12-13 Hovshaga Sporthall
2023-10-07 12:00 1 Gransholms IF P12-13 - Hovshaga AIF P13/2 Hovshaga Sporthall
Omgång 2
2023-10-14 10:00 2 Väckelsångs IK P13 - FBC Ljungby P14/1 Emanuel Thörn, Oliver Johansson Väckelsångs Idrottshall
2023-10-14 11:00 2 FBC Ljungby P14/1 - FBC Karlskrona P13 Emanuel Thörn, Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2023-10-14 12:00 2 FBC Karlskrona P13 - Väckelsångs IK P13 Oliver Johansson, Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall
Omgång 3
2023-10-07 12:00 3 Ingelstad IBK P13/1 - Hovshaga AIF P13/1 Ingelstads Sporthall
2023-10-07 13:00 3 Hovshaga AIF P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Ingelstads Sporthall
2023-10-07 14:00 3 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Ingelstad IBK P13/1 Ingelstads Sporthall
Omgång 4
2023-10-28 09:30 4 Carlshamns IBK P13/2 - Väckelsångs IK P13 Sparbanken Arena
2023-10-28 10:30 4 Väckelsångs IK P13 - Ingelstad IBK P13/1 Sparbanken Arena
2023-10-28 11:30 4 Ingelstad IBK P13/1 - Carlshamns IBK P13/2 Sparbanken Arena
Omgång 5
2023-10-21 13:30 5 Gransholms IF P12-13 - Alvesta IBK P13 Gemla Sporthall
2023-10-21 14:30 5 Alvesta IBK P13 - FBC Karlskrona P13 Gemla Sporthall
2023-10-21 15:30 5 FBC Karlskrona P13 - Gransholms IF P12-13 Gemla Sporthall
Omgång 6
2023-10-28 12:00 6 FBC Ljungby P14/1 - Hovshaga AIF P13/2 William Halvarsson, Benjamin Aronsson Innebandyhallen
2023-10-28 13:00 6 Hovshaga AIF P13/2 - Gantesbo IBK P12-13 Erik Gamberg, Benjamin Aronsson Innebandyhallen
2023-10-28 14:00 6 Gantesbo IBK P12-13 - FBC Ljungby P14/1 William Halvarsson, Erik Gamberg Innebandyhallen
Omgång 7
2023-11-18 09:30 7 Alvesta IBK P13 - Hovshaga AIF P13/2 Alvesta Sporthall
2023-11-18 11:00 7 Hovshaga AIF P13/2 - Ingelstad IBK P13/1 Alvesta Sporthall
2023-11-18 12:30 7 Ingelstad IBK P13/1 - Alvesta IBK P13 Alvesta Sporthall
Omgång 8
2023-11-12 08:30 8 Hovshaga AIF P13/1 - Väckelsångs IK P13 Hovshaga Sporthall
2023-11-12 09:30 8 Väckelsångs IK P13 - FBC Karlskrona P13 Hovshaga Sporthall
2023-11-12 10:30 8 FBC Karlskrona P13 - Hovshaga AIF P13/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 9
2023-11-12 09:30 9 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Carlshamns IBK P13/2 Fortnox Arena B-hall
2023-11-12 10:25 9 Carlshamns IBK P13/2 - Ingelstad IBK P13/1 Fortnox Arena B-hall
2023-11-12 11:20 9 Ingelstad IBK P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 10
2023-11-26 12:00 10 FBC Karlskrona P13 - FBC Ljungby P14/1 Anton Norrby, Isak Sköld Vedeby Sporthall B
2023-11-26 13:00 10 FBC Ljungby P14/1 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Anton Norrby, Benjamin Bohlin Vedeby Sporthall B
2023-11-26 14:00 10 Växjö IBK Utveckling P13/1 - FBC Karlskrona P13 Benjamin Bohlin, Isak Sköld Vedeby Sporthall B
Omgång 11
2023-12-03 10:00 11 Gantesbo IBK P12-13 - Väckelsångs IK P13 Wille Frögren, Isak Franzén Emmaboda Sporthall
2023-12-03 11:00 11 Väckelsångs IK P13 - Gransholms IF P12-13 Wille Frögren, Isak Franzén Emmaboda Sporthall
2023-12-03 12:00 11 Gransholms IF P12-13 - Gantesbo IBK P12-13 Isak Franzén, Wille Frögren Emmaboda Sporthall
Omgång 12
2023-11-25 08:30 12 Hovshaga AIF P13/2 - Alvesta IBK P13 Hovshaga Sporthall
2023-11-25 09:30 12 Alvesta IBK P13 - Hovshaga AIF P13/1 Hovshaga Sporthall
2023-11-25 10:30 12 Hovshaga AIF P13/1 - Hovshaga AIF P13/2 Hovshaga Sporthall
Omgång 13
2023-12-09 10:00 13 Väckelsångs IK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Emanuel Thörn, Oliver Johansson Väckelsångs Idrottshall
2023-12-09 11:00 13 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Gransholms IF P12-13 Hampus Jonsson, Emanuel Thörn Väckelsångs Idrottshall
2023-12-09 12:00 13 Gransholms IF P12-13 - Väckelsångs IK P13 Oliver Johansson, Emanuel Thörn Väckelsångs Idrottshall
Omgång 14
2023-12-09 09:15 14 Ingelstad IBK P13/1 - FBC Ljungby P14/1 Ingelstads Sporthall
2023-12-09 10:15 14 FBC Ljungby P14/1 - Hovshaga AIF P13/1 Ingelstads Sporthall
2023-12-09 11:15 14 Hovshaga AIF P13/1 - Ingelstad IBK P13/1 Ingelstads Sporthall
Omgång 15
2023-12-16 09:00 15 Carlshamns IBK P13/2 - Alvesta IBK P13 Sparbanken Arena
2023-12-16 10:00 15 Alvesta IBK P13 - FBC Karlskrona P13 Sparbanken Arena
2023-12-16 11:00 15 FBC Karlskrona P13 - Carlshamns IBK P13/2 Sparbanken Arena
Omgång 16
2024-01-13 10:00 16 Gransholms IF P12-13 - Ingelstad IBK P13/1 Gemla Sporthall
2024-01-13 11:00 16 Ingelstad IBK P13/1 - Gantesbo IBK P12-13 Gemla Sporthall
2024-01-13 12:00 16 Gantesbo IBK P12-13 - Gransholms IF P12-13 Gemla Sporthall
Omgång 17
2024-01-13 15:00 17 FBC Ljungby P14/1 - Carlshamns IBK P13/2 Benjamin Aronsson, Isac Källeholm Innebandyhallen
2024-01-13 16:00 17 Carlshamns IBK P13/2 - Hovshaga AIF P13/1 Erik Gamberg, William Halvarsson Innebandyhallen
2024-01-13 17:00 17 Hovshaga AIF P13/1 - FBC Ljungby P14/1 Isac Källeholm, Benjamin Aronsson Innebandyhallen
Omgång 18
2024-01-14 11:30 18 Alvesta IBK P13 - Hovshaga AIF P13/2 Alvesta Sporthall
2024-01-14 13:00 18 Hovshaga AIF P13/2 - Väckelsångs IK P13 Alvesta Sporthall
2024-01-14 14:30 18 Väckelsångs IK P13 - Alvesta IBK P13 Alvesta Sporthall
Omgång 19
2024-01-07 09:00 19 Hovshaga AIF P13/1 - Gransholms IF P12-13 Hovshaga Sporthall
2024-01-07 10:00 19 Gransholms IF P12-13 - Carlshamns IBK P13/2 Hovshaga Sporthall
2024-01-07 11:00 19 Carlshamns IBK P13/2 - Hovshaga AIF P13/1 Hovshaga Sporthall
Omgång 20
2024-01-20 12:55 20 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Hovshaga AIF P13/2 Fortnox Arena B-hall
2024-01-20 13:50 20 Hovshaga AIF P13/2 - Väckelsångs IK P13 Fortnox Arena B-hall
2024-01-20 14:45 20 Väckelsångs IK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 21
2024-01-21 11:00 21 FBC Karlskrona P13 - Ingelstad IBK P13/1 , Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2024-01-21 12:00 21 Ingelstad IBK P13/1 - Gantesbo IBK P12-13 , Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2024-01-21 13:00 21 Gantesbo IBK P12-13 - FBC Karlskrona P13 , Ida Hansson Vedeby Sporthall B
Omgång 22
2024-02-04 13:15 22 Gantesbo IBK P12-13 - Alvesta IBK P13 Emil Moberg, Elsa Alm Johansson Emmaboda Sporthall
2024-02-04 14:15 22 Alvesta IBK P13 - Hovshaga AIF P13/1 Emil Moberg, Elsa Alm Johansson Emmaboda Sporthall
2024-02-04 15:15 22 Hovshaga AIF P13/1 - Gantesbo IBK P12-13 Emil Moberg, Elsa Alm Johansson Emmaboda Sporthall
Omgång 23
2024-02-04 12:00 23 Hovshaga AIF P13/2 - FBC Karlskrona P13 Hovshaga Sporthall
2024-02-04 13:00 23 FBC Karlskrona P13 - Ingelstad IBK P13/1 Hovshaga Sporthall
2024-02-04 14:00 23 Ingelstad IBK P13/1 - Hovshaga AIF P13/2 Hovshaga Sporthall
Omgång 24
2024-02-03 10:00 24 Väckelsångs IK P13 - FBC Ljungby P14/1 Väckelsångs Idrottshall
2024-02-03 11:00 24 FBC Ljungby P14/1 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Väckelsångs Idrottshall
2024-02-03 12:00 24 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Väckelsångs IK P13 Väckelsångs Idrottshall
Omgång 25
2024-02-10 12:00 25 Ingelstad IBK P13/1 - FBC Ljungby P14/1 Ingelstads Sporthall
2024-02-10 13:00 25 FBC Ljungby P14/1 - Alvesta IBK P13 Ingelstads Sporthall
2024-02-10 14:00 25 Alvesta IBK P13 - Ingelstad IBK P13/1 Ingelstads Sporthall
Omgång 26
2024-02-17 11:30 26 Carlshamns IBK P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Sparbanken Arena
2024-02-17 12:30 26 Växjö IBK Utveckling P13/1 - FBC Karlskrona P13 Sparbanken Arena
2024-02-17 13:30 26 FBC Karlskrona P13 - Carlshamns IBK P13/2 Sparbanken Arena
Omgång 27
2024-02-11 11:00 27 Gransholms IF P12-13 - Hovshaga AIF P13/1 Gemla Sporthall
2024-02-11 12:00 27 Hovshaga AIF P13/1 - Gantesbo IBK P12-13 Gemla Sporthall
2024-02-11 13:00 27 Gantesbo IBK P12-13 - Gransholms IF P12-13 Gemla Sporthall
Omgång 28
2024-03-02 09:00 28 FBC Ljungby P14/1 - Gransholms IF P12-13 Amanda Johansson, Ellen Casteborn Innebandyhallen
2024-03-02 10:00 28 Gransholms IF P12-13 - Hovshaga AIF P13/2 Emmy Ellbring, Cedelia Östman Innebandyhallen 3-manna
2024-03-02 11:00 28 Hovshaga AIF P13/2 - FBC Ljungby P14/1 Clara Johansson, Maja Nilsson Innebandyhallen
Omgång 29
2024-03-02 08:30 29 Alvesta IBK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Alvesta Sporthall
2024-03-02 10:00 29 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Gantesbo IBK P12-13 Alvesta Sporthall
2024-03-02 11:30 29 Gantesbo IBK P12-13 - Alvesta IBK P13 Alvesta Sporthall
Omgång 30
2024-03-03 08:30 30 Hovshaga AIF P13/1 - Ingelstad IBK P13/1 Hovshaga Sporthall
2024-03-03 09:30 30 Ingelstad IBK P13/1 - Carlshamns IBK P13/2 Hovshaga Sporthall
2024-03-03 10:30 30 Carlshamns IBK P13/2 - Hovshaga AIF P13/1 Hovshaga Sporthall
Omgång 31
2024-03-10 09:15 31 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Hovshaga AIF P13/2 Fortnox Arena B-hall
2024-03-10 10:10 31 Hovshaga AIF P13/2 - Carlshamns IBK P13/2 Fortnox Arena B-hall
2024-03-10 11:05 31 Carlshamns IBK P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 32
2024-03-10 14:00 32 FBC Karlskrona P13 - Väckelsångs IK P13 Anna Blomberg, Melizza Fransson Vedeby Sporthall A
2024-03-10 15:00 32 Väckelsångs IK P13 - Alvesta IBK P13 Linus Persson, Zion Svensson Vedeby Sporthall A
2024-03-10 16:00 32 Alvesta IBK P13 - FBC Karlskrona P13 Melizza Fransson, Linus Persson Vedeby Sporthall A
Omgång 33
2024-03-10 10:00 33 Gantesbo IBK P12-13 - Gransholms IF P12-13 Lukas Frögren, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
2024-03-10 11:00 33 Gransholms IF P12-13 - FBC Ljungby P14/1 Lukas Frögren, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
2024-03-10 12:00 33 FBC Ljungby P14/1 - Gantesbo IBK P12-13 Emil Moberg, Lukas Frögren Emmaboda Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis