Spelprogram - Newbody F-13 O Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK F12-14 Robert Tander roberttander@hotmail.se 0723191855 Blå, Blå, Blå
FBC Lerum F13 Röd Johan Simm simm.goteborg@gmail.com Röd/Röd/Vit
FBC Lerum F13 Svart Johan Simm simm.goteborg@gmail.com Röd/Röd/Vit
Floda IBK F13-14 Svart Andreas Eriksson-Hammar hammar.floda@gmail.com 0767-970641 Vit/Svart/Svart
Floda IBK F13-14 Vit Andreas Eriksson-Hammar hammar.floda@gmail.com 0767-970641 Vit/Svart/Svart
IBF Backadalen F13 Röd Anna Carlsson annaifk@hotmail.com Röd, Röd, Röd
IBF Backadalen F13 Svart Anna Carlsson annaifk@hotmail.com Röd/Röd/Röd
IBK Kungälv F13/14 Anna Engholm anna.engholm@ibkkungalv.se 070-9904869 Vit/Svart/Svart
Landvetter IBK F13/14 Fredrik Högbom fredrik.hogbom@outlook.com 0703799096 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK F13 Grön Liselott Andersson liselott.andersson1978@gmail.com Grön/Vit/Vit
Pixbo Wallenstam IBK F13/14 Mattias Johansson kvibackavagen28@gmail.com 0703-869313 Rödvit/Röd/Röd
Öckerö IBK F12/13 Chanette Svensson chanette.svensson@ovarvet.se Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 11:15 1 Pixbo Wallenstam IBK F13/14 - Lindome IBK F13 Grön Viggo Malmström Keyling, Emil Widepalm Wallenstam Arena B
2022-10-15 12:00 1 IBF Backadalen F13 Röd - Öckerö IBK F12/13 Ted Larsson, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-10-16 12:30 1 IBK Kungälv F13/14 - Dingle AIK F12-14 Albin Wennersten, Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-10-16 14:00 1 FBC Lerum F13 Svart - IBF Backadalen F13 Svart Kasper Waborg, Filip Boman Rydsbergshallen
2022-10-16 15:00 1 FBC Lerum F13 Röd - Floda IBK F13-14 Vit Alexander Miriandis, Måns Eliason Rydsbergshallen
Omgång 2
2022-10-22 11:00 2 Dingle AIK F12-14 - IBF Backadalen F13 Röd Alfred Jonsson, Tindra Funevall Munkedals Idrottshall
2022-10-22 13:00 2 IBF Backadalen F13 Svart - FBC Lerum F13 Röd Noel Dittmer, Herman Rydin Tuve Sporthall
2022-10-22 13:30 2 Öckerö IBK F12/13 - FBC Lerum F13 Svart Melvin Ahlbaum, Philip Tindvall Hedenskolans Idrottshall
2022-10-23 11:00 2 Pixbo Wallenstam IBK F13/14 - Landvetter IBK F13/14 Kenne Kemoh, William Sandvad Wallenstam Arena B
2022-10-23 12:30 2 Lindome IBK F13 Grön - IBK Kungälv F13/14 Josefin Sannerholm, Hanna Liljeblad Almåshallen A
Omgång 3
2022-10-29 14:30 3 FBC Lerum F13 Svart - Dingle AIK F12-14 Albin Rosberg, Charlie Eriksson Rydsbergshallen
2022-10-30 10:00 3 Landvetter IBK F13/14 - IBK Kungälv F13/14 Annie Sigvardson, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-10-30 10:10 3 Floda IBK F13-14 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F13/14 Nova Floda Sportcenter
2022-10-30 13:00 3 IBF Backadalen F13 Röd - Lindome IBK F13 Grön Viggo Sandström, Isaac Evans Tuve Sporthall
2022-10-30 14:00 3 IBF Backadalen F13 Svart - Öckerö IBK F12/13 Isaac Evans, Viggo Sandström Tuve Sporthall
Omgång 4
2022-11-12 10:00 4 Dingle AIK F12-14 - IBF Backadalen F13 Svart Tindra Funevall, Melvin Funevall Munkedals Idrottshall
2022-11-12 13:00 4 Pixbo Wallenstam IBK F13/14 - Floda IBK F13-14 Vit Noel Myhrén, William Sandvad Wallenstam Arena B
2022-11-12 13:15 4 Öckerö IBK F12/13 - FBC Lerum F13 Röd Maja Hansson, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-11-12 15:15 4 Landvetter IBK F13/14 - IBF Backadalen F13 Röd Anton Yhr, Felix Enger Önnerödshallen
2022-11-13 09:00 4 Lindome IBK F13 Grön - FBC Lerum F13 Svart Sebastian Sannerholm, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2022-11-13 11:30 4 IBK Kungälv F13/14 - Floda IBK F13-14 Svart , Jonathan Hansson Munkegärdehallen
Omgång 5
2022-11-19 12:20 5 Floda IBK F13-14 Svart - IBF Backadalen F13 Röd Sebastian Cedgard, Anton Ryberg Nova Floda Sportcenter
2022-11-19 13:20 5 Floda IBK F13-14 Vit - IBK Kungälv F13/14 Sebastian Cedgard, Anton Ryberg Nova Floda Sportcenter
2022-11-19 13:30 5 FBC Lerum F13 Svart - Landvetter IBK F13/14 Sander Brenden, Charlie Eriksson Rydsbergshallen
2022-11-19 14:30 5 Öckerö IBK F12/13 - Dingle AIK F12-14 Nova Davidson Ringius, Melvin Ahlbaum Hedenskolans Idrottshall
2022-11-19 15:30 5 IBF Backadalen F13 Svart - Lindome IBK F13 Grön Viktor Dalgren, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
Omgång 6
2022-12-03 09:00 6 Lindome IBK F13 Grön - Öckerö IBK F12/13 Hanna Liljeblad, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2022-12-03 10:00 6 Dingle AIK F12-14 - FBC Lerum F13 Röd Melvin Funevall, Alfred Jonsson Munkedals Idrottshall
2022-12-03 11:00 6 Landvetter IBK F13/14 - IBF Backadalen F13 Svart Felix Enger, Lina Lind Pinntorps Idrottshall
2022-12-03 12:10 6 Floda IBK F13-14 Svart - FBC Lerum F13 Svart , Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2022-12-04 14:00 6 IBF Backadalen F13 Röd - Floda IBK F13-14 Vit Lucas Laukkanen, Noel Dittmer Tuve Sporthall
Omgång 7
2022-12-10 11:00 7 Dingle AIK F12-14 - Lindome IBK F13 Grön Martin Andersson, Tindra Adamsson Munkedals Idrottshall
2022-12-10 13:20 7 Floda IBK F13-14 Vit - FBC Lerum F13 Svart Sebastian Cedgard, Anton Ryberg Nova Floda Sportcenter
2022-12-10 13:30 7 Öckerö IBK F12/13 - Landvetter IBK F13/14 , Maja Hansson Hedenskolans Idrottshall
2022-12-11 12:00 7 FBC Lerum F13 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F13/14 Rydsbergshallen
Omgång 8
2022-12-17 09:00 8 Lindome IBK F13 Grön - FBC Lerum F13 Röd Josefin Sannerholm, Astrid Björk Streteredsskolan
2022-12-17 15:50 8 Floda IBK F13-14 Svart - Öckerö IBK F12/13 Oskar Hammar, Ludvig Nilsson Nova Floda Sportcenter
2022-12-18 09:20 8 Floda IBK F13-14 Vit - IBF Backadalen F13 Svart Nova Floda Sportcenter
2022-12-18 11:30 8 IBK Kungälv F13/14 - Pixbo Wallenstam IBK F13/14 Joel Gabrielsson, Albin Wennersten Munkegärdehallen
2022-12-18 12:00 8 Landvetter IBK F13/14 - Dingle AIK F12-14 Vincent Gårlin, Felix Enger Pinntorps Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis