Spelprogram - Newbody P-13 O Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum Utveckling P13/P14 Malin Vikström malinvikstrom@hotmail.com 0703932487 Röd/Röd/Vita
FBC Vinga P13/14 Johan Granath johan@granath.tk 0736220868 Blå/Blå/Orange
Frölunda IBK P13 Hanna Lorentsson lorentsson.hanna@gmail.com 0705333524 Svart/Svart/Röda
Hindås IBK P13 Svart Emil Appeltofft emil.appeltofft@gmail.com 0736-757673 Svart, Svart, Svart
IBF Backadalen P13 Svart Claudia Jimenez claudia82a@gmail.com 076-077 34 56 Röd/Röd/Röd
IBF Älvstranden P13 Vit Tom Nyberg tom.j.nyberg@gmail.com 0739421632 Vit/Svart/Svart
IBK Bergum P13 Per-Arne Frykholm Pafrykholm@gmail.com Rosa/Svart/Svart
IK Zenith P13-14 Grön, Vit, Grön
Kärra IBK P13 Svart Mikael Algelid mikael.algelid@gmail.com 0703528830 Svart/Röd/Svart/Vit
Landvetter IBK P13 vit Hans Sjölin hasse_lake@hotmail.com 0706-849447 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK P13 Lila Jonas Wikberg Jonaswikberg3@gmail.com 0706949949 Grön/Vit/Vit
Lindome IBK P13 Vit Jonas Wikberg Jonaswikberg3@gmail.com 0706949949 Grön/Vit/Vit
Lindås IBK P13 Turkos Johannes Unsgaard johannesunsgaard@gmail.com 0761-497141 Turkosblå/Svart/Turkosblå
Lindås IBK P13 Vit Johannes Unsgaard johannesunsgaard@gmail.com 0761-497141 Turkosblå/Svart/Turkosblå
Mölndals IBF P13 Vit Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd Anna Windevall windevall@hotmail.com Rödvit/Röd/Röd
Utbynäs SK P 12/13 Blå Petter Nyberg petter.nyberg@vekst.se Gul/Blå/Gul
Utbynäs SK P 12/13 Gul Petter Nyberg petter.nyberg@vekst.se Gul/blå /gul
Öckerö IBK P13 Jonas Mickelsson jonas.mickelsson@elilund.se 0707310176 Blå/Blå/Svart
Överby IBK P13/14 Magnus Niva magnus_cykel@hotmail.com 070-5769698 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 09:00 1 Lindome IBK P13 Lila - Lindås IBK P13 Vit Josefin Sannerholm, Astrid Björk Almåshallen A
2022-10-15 11:00 1 Landvetter IBK P13 vit - Mölndals IBF P13 Vit Tindra Bäckvall, Annie Sigvardson Pinntorps Idrottshall
2022-10-15 13:15 1 Öckerö IBK P13 - IBF Älvstranden P13 Vit Melvin Ahlbaum, Philip Tindvall Hedenskolans Idrottshall
2022-10-15 14:00 1 IBF Backadalen P13 Svart - Kärra IBK P13 Svart Emil Lejon, Noel Dittmer Tuve Sporthall
2022-10-15 15:15 1 Lindås IBK P13 Turkos - Överby IBK P13/14 , Lucas Dahlin Askims Sporthall
2022-10-16 09:00 1 Lindome IBK P13 Vit - Utbynäs SK P 12/13 Gul Josefin Sannerholm, Astrid Björk Almåshallen A
2022-10-16 10:20 1 IK Zenith P13-14 - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd Alfred Löving, Gustav Löfving Björlanda Idrottshall
2022-10-16 11:00 1 Utbynäs SK P 12/13 Blå - FBC Lerum Utveckling P13/P14 Emilia Nikolic, Olivia Tornberg Torpahallen
2022-10-16 13:15 1 IBK Bergum P13 - Hindås IBK P13 Svart Stephanie Mojanovska, Cassandra Chidiac Bergumsskolan
2022-10-16 15:30 1 Frölunda IBK P13 - FBC Vinga P13/14 Isak Larsson, Axel Wigh Skyttesskolan
Omgång 2
2022-10-22 09:00 2 Mölndals IBF P13 Vit - Lindås IBK P13 Turkos Isak Lundström, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2022-10-22 09:45 2 Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd - Frölunda IBK P13 Noel Myhrén, Alexander Kargede Wallenstam Arena B
2022-10-22 13:15 2 FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Lindome IBK P13 Vit Karl Dahlsjö, Albin Rosberg Lerum Arena A
2022-10-23 09:00 2 Utbynäs SK P 12/13 Gul - Lindome IBK P13 Lila , Emma Maksimovska Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-10-23 09:00 2 IBF Älvstranden P13 Vit - Hindås IBK P13 Svart Wilma Björk, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
2022-10-23 09:15 2 FBC Vinga P13/14 - IBF Backadalen P13 Svart Amanda Dellgård, Nellie Jonsson Hall Of Flame
2022-10-23 11:00 2 Överby IBK P13/14 - Lindås IBK P13 Vit Alfred Andersson, Isac Johansson Nordby Supermarkethallen
2022-10-23 11:50 2 Kärra IBK P13 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Blå Filippa Färm, Nellie Björk Bonasoni Kärra Sporthall
2022-10-23 12:10 2 IK Zenith P13-14 - Öckerö IBK P13 Gustav Löfving, Jonathan Pettersson Björlanda Idrottshall
2022-10-23 13:15 2 IBK Bergum P13 - Landvetter IBK P13 vit Felicia Lundgren Narváez, Tyra Retzlaff Bergumsskolan
Omgång 3
2022-10-29 10:00 3 Lindome IBK P13 Vit - Kärra IBK P13 Svart Felix Juréen, Isak Bokesten Almåshallen A
2022-10-29 11:00 3 Lindome IBK P13 Lila - Överby IBK P13/14 Isak Bokesten, Felix Juréen Almåshallen A
2022-10-29 12:15 3 Hindås IBK P13 Svart - IK Zenith P13-14 Clara Bergström, Clara Bergström Hindås Idrottshall
2022-10-29 15:30 3 Lindås IBK P13 Vit - Mölndals IBF P13 Vit Elias Nilsson Wojtowicz, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-10-30 09:00 3 Utbynäs SK P 12/13 Blå - FBC Vinga P13/14 Emilia Nikolic, Olivia Tornberg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-10-30 09:00 3 Landvetter IBK P13 vit - IBF Älvstranden P13 Vit Lina Lind, Felicia Edwardh Pinntorps Idrottshall
2022-10-30 10:00 3 Utbynäs SK P 12/13 Gul - FBC Lerum Utveckling P13/P14 Arvid Biörnerud, Linus Engman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-10-30 12:00 3 IBF Backadalen P13 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd Emil Lejon, Noel Dittmer Tuve Sporthall
2022-10-30 14:15 3 IBK Bergum P13 - Lindås IBK P13 Turkos Johannes Lunde, Nora Larsen Bergumsskolan
2022-11-26 12:20 3 Frölunda IBK P13 - Öckerö IBK P13 Edvin Persson, Isak Larsson Skyttesskolan
Omgång 4
2022-10-30 14:00 4 Mölndals IBF P13 Vit - Överby IBK P13/14 , Isak Lundström Katrinebergshallen
2022-11-12 14:00 4 Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd - Utbynäs SK P 12/13 Blå Noel Myhrén, William Sandvad Wallenstam Arena B
2022-11-12 14:15 4 Öckerö IBK P13 - IBF Backadalen P13 Svart Melvin Ahlbaum, Philip Tindvall Hedenskolans Idrottshall
2022-11-12 14:30 4 Lindås IBK P13 Vit - IBK Bergum P13 Lucas Dahlin, Elias Nilsson Wojtowicz Askims Sporthall
2022-11-13 09:15 4 FBC Vinga P13/14 - Lindome IBK P13 Vit Johanna Sandberg, Amanda Dellgård Hall Of Flame
2022-11-13 10:00 4 FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Lindome IBK P13 Lila Albin Rosberg, Sander Brenden Hjällsnäshallen A-hallen
2022-11-13 11:10 4 IK Zenith P13-14 - Landvetter IBK P13 vit Alfred Löving, Max Molin Björlanda Idrottshall
2022-11-13 11:30 4 Kärra IBK P13 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Gul Arwid Hedlund, Oliver Engström Kärra Sporthall
2022-11-13 11:30 4 Frölunda IBK P13 - Hindås IBK P13 Svart Edvin Persson, Axel Wigh Skyttesskolan
2022-11-13 13:00 4 IBF Älvstranden P13 Vit - Lindås IBK P13 Turkos Bailasan Mohammed, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
Omgång 5
2022-11-06 09:00 5 Utbynäs SK P 12/13 Gul - FBC Vinga P13/14 Linus Engman, Viggo Lundbäck Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-11-06 10:00 5 Utbynäs SK P 12/13 Blå - Öckerö IBK P13 Lucas Ojaveski Bladin, Arvid Biörnerud Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-11-12 15:30 5 Lindås IBK P13 Turkos - IK Zenith P13-14 Lucas Dahlin, Elias Nilsson Wojtowicz Askims Sporthall
2022-11-19 09:00 5 Lindome IBK P13 Lila - Mölndals IBF P13 Vit Astrid Björk, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2022-11-19 10:00 5 Lindome IBK P13 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd Josefin Sannerholm, Astrid Björk Almåshallen A
2022-11-19 14:30 5 FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Kärra IBK P13 Svart Filip Boman, Albin Rosberg Hjällsnäshallen B-hallen
2022-11-19 15:00 5 Hindås IBK P13 Svart - IBF Backadalen P13 Svart , Idris Hasan Mohamed Hindås Idrottshall
2022-11-20 10:00 5 Landvetter IBK P13 vit - Frölunda IBK P13 Vincent Gårlin, Halina Karnili Pinntorps Idrottshall
2022-11-20 11:00 5 Överby IBK P13/14 - IBK Bergum P13 Alfred Andersson, Max Carlsson Nordby Supermarkethallen
2022-11-26 15:10 5 Lindås IBK P13 Vit - IBF Älvstranden P13 Vit Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Salming Arena
Omgång 6
2022-12-03 10:30 6 Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd - Utbynäs SK P 12/13 Gul Hanna Skarrie, Alice Ylving Wallenstam Arena B
2022-12-03 12:15 6 Hindås IBK P13 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Blå Clara Bergström, Tindra Stigevall Hindås Idrottshall
2022-12-03 15:15 6 Öckerö IBK P13 - Lindome IBK P13 Vit Ej offentliggjord, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-12-04 09:15 6 FBC Vinga P13/14 - FBC Lerum Utveckling P13/P14 Klara Lindholm, Alice Nordahl Hall Of Flame
2022-12-04 11:00 6 IBF Älvstranden P13 Vit - Överby IBK P13/14 Wilma Björk, Moa Ljungqvist Santoshallen
2022-12-04 11:00 6 IBF Backadalen P13 Svart - Landvetter IBK P13 vit Viktor Dalgren, Ted Larsson Tuve Sporthall
2022-12-04 11:45 6 Kärra IBK P13 Svart - Lindome IBK P13 Lila Arwid Hedlund, Viggo Sandström Kärra Sporthall
2022-12-04 12:10 6 IK Zenith P13-14 - Lindås IBK P13 Vit Alfred Löving, Jonathan Pettersson Björlanda Idrottshall
2022-12-04 12:15 6 IBK Bergum P13 - Mölndals IBF P13 Vit Stephanie Mojanovska, Lisa Ramberg Themelis Bergumsskolan
2022-12-04 14:30 6 Frölunda IBK P13 - Lindås IBK P13 Turkos Ruben Strömberg, Atakan Yapisan Skyttesskolan
Omgång 7
2022-12-10 09:00 7 Lindome IBK P13 Lila - IBK Bergum P13 Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud Almåshallen A
2022-12-10 10:00 7 Mölndals IBF P13 Vit - IBF Älvstranden P13 Vit Johan Östberg, Johan Elmeklo Katrinebergshallen
2022-12-10 12:30 7 Kärra IBK P13 Svart - FBC Vinga P13/14 Nellie Björk Bonasoni, Filippa Färm Kärra Sporthall
2022-12-10 13:30 7 Lindås IBK P13 Turkos - IBF Backadalen P13 Svart Elias Nilsson Wojtowicz, Tage Nyström Askims Sporthall
2022-12-10 14:30 7 Lindås IBK P13 Vit - Frölunda IBK P13 Elias Nilsson Wojtowicz, Tage Nyström Askims Sporthall
2022-12-11 09:00 7 Utbynäs SK P 12/13 Gul - Öckerö IBK P13 Arvid Biörnerud, Linus Engman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-12-11 09:00 7 Lindome IBK P13 Vit - Hindås IBK P13 Svart Astrid Björk, Josefin Sannerholm Almåshallen B
2022-12-11 10:00 7 Utbynäs SK P 12/13 Blå - Landvetter IBK P13 vit Ajla Bukvic, Olivia Tornberg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-12-11 11:00 7 Överby IBK P13/14 - IK Zenith P13-14 Max Carlsson, Isac Johansson Strömstad Gymnasium
2022-12-11 16:00 7 FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd Filip Boman, Alexander Miriandis Rydsbergshallen
Omgång 8
2022-12-17 09:00 8 Mölndals IBF P13 Vit - IK Zenith P13-14 Olle Olsson, Nils Pihlblad Aktiviteten A-Hall
2022-12-17 12:15 8 Hindås IBK P13 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Gul Clara Bergström Hindås Idrottshall
2022-12-17 13:30 8 Pixbo Wallenstam IBK P13 Röd - Kärra IBK P13 Svart Amanda Hahne Hofling, Ella Granvall Wallenstam Arena B
2022-12-17 14:20 8 Lindås IBK P13 Turkos - Utbynäs SK P 12/13 Blå Tage Nyström, Oliver Smith Askims Sporthall
2022-12-17 14:30 8 Öckerö IBK P13 - FBC Lerum Utveckling P13/P14 , Melvin Ahlbaum Hedenskolans Idrottshall
2022-12-18 08:00 8 Landvetter IBK P13 vit - Lindome IBK P13 Vit Felix Enger, Elof Lundqvist Pinntorps Idrottshall
2022-12-18 09:15 8 FBC Vinga P13/14 - Lindome IBK P13 Lila Nellie Jonsson, Amanda Dellgård Hall Of Flame
2022-12-18 10:00 8 IBF Älvstranden P13 Vit - IBK Bergum P13 Helin Beyza Altuntas, Emil Lejon Santoshallen
2022-12-18 10:59 8 Överby IBK P13/14 - Frölunda IBK P13 Nordby Supermarkethallen
2022-12-18 12:00 8 IBF Backadalen P13 Svart - Lindås IBK P13 Vit Noel Dittmer, Herman Rydin Tuve Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis