Spelprogram - Pantamera Flickor Division 6

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Höglands AIF F10-11 Blå Malin Palmér malin.palmer@telia.com 073-8077474 Vita
Klockarbergets BK F11 Markus Sjöholm markus.sjoholm80@gmail.com 073-5325895 Svart/Svart/Svart
Moälvens IBK F11 Anna Wedman Persson a.wedman.persson@gmail.com Orange/Svart/Svart
SKB Sundsvall IF F10 Magnus Svensson 1 svens_son10@hotmail.com
Timrå IBC F08-10 Per Silfver per.silfer@gmail.com 0704457947 Rött
Vattjom F10-11 Röd Sverker Groth svoth@home.se 0705518787 Svart, Svart, Svart
Vattjom F10-11 Svart Sverker Groth svoth@home.se 0705518787 Svart, Svart, Svart
Örnsköldsvik IBK F11 Röd Johanna Engwall prinsessan007@hotmail.com 0702661552 Röd, Svart, Röd
Örnsköldsvik IBK F11 Svart Johanna Engwall prinsessan007@hotmail.com 0702661552 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 10:00 1 Höglands AIF F10-11 Blå - Örnsköldsvik IBK F11 Röd Ida Lidström, Maja Kristoffersson Husum
2022-10-22 11:00 1 Moälvens IBK F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart Maja Kristoffersson, Ida Lidström Husum
2022-10-22 12:00 1 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Moälvens IBK F11 Ida Lidström, Maja Kristoffersson Husum
2022-10-22 13:00 1 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Höglands AIF F10-11 Blå Maja Kristoffersson, Ida Lidström Husum
2022-10-23 09:00 1 Klockarbergets BK F11 - Vattjom F10-11 Röd Hugo Söderberg, Merita Fejzulovic Njurundahallen
2022-10-23 10:00 1 SKB Sundsvall IF F10 - Timrå IBC F08-10 Hugo Söderberg, Merita Fejzulovic Njurundahallen
2022-10-23 11:00 1 Vattjom F10-11 Svart - Klockarbergets BK F11 Merita Fejzulovic, Albert Engstrand Njurundahallen
2022-10-23 12:00 1 Vattjom F10-11 Röd - SKB Sundsvall IF F10 Albert Engstrand, Ludvig Callhammar Njurundahallen
2022-10-23 13:00 1 Timrå IBC F08-10 - Vattjom F10-11 Svart Ludvig Callhammar, Albert Engstrand Njurundahallen
Omgång 2
2022-10-29 12:00 2 Höglands AIF F10-11 Blå - Vattjom F10-11 Röd Tindra Nordin, Kathrine-Louise Näslund Ängetskolan
2022-10-29 13:00 2 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Vattjom F10-11 Svart Kathrine-Louise Näslund, Tindra Nordin Ängetskolan
2022-10-29 14:00 2 Moälvens IBK F11 - Vattjom F10-11 Röd Wille Berglund, Casper Östman Robé Ängetskolan
2022-10-29 15:00 2 Höglands AIF F10-11 Blå - Vattjom F10-11 Svart Wille Berglund, Casper Östman Robé Ängetskolan
2022-10-29 16:00 2 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Vattjom F10-11 Röd Tindra Nordin, Wille Berglund Ängetskolan
2022-10-29 17:00 2 Moälvens IBK F11 - Vattjom F10-11 Svart Tindra Nordin, Emilia Schedin Ängetskolan
2022-10-30 15:10 2 SKB Sundsvall IF F10 - Klockarbergets BK F11 Merita Fejzulovic, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-30 16:05 2 Timrå IBC F08-10 - SKB Sundsvall IF F10 Merita Fejzulovic, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-30 17:00 2 Klockarbergets BK F11 - Timrå IBC F08-10 Merita Fejzulovic, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 3
2022-11-13 09:00 3 Timrå IBC F08-10 - Örnsköldsvik IBK F11 Röd , Casper Amrén Baldershallen 4
2022-11-13 10:00 3 Klockarbergets BK F11 - Moälvens IBK F11 Malte Viklund, Casper Amrén Baldershallen 4
2022-11-13 11:00 3 SKB Sundsvall IF F10 - Höglands AIF F10-11 Blå Casper Amrén, Oskar Dalin Baldershallen 4
2022-11-13 12:00 3 Klockarbergets BK F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Röd Albert Engstrand, Wille Lundbäck Baldershallen 4
2022-11-13 13:00 3 SKB Sundsvall IF F10 - Moälvens IBK F11 Albert Engstrand, Wille Lundbäck Baldershallen 4
2022-11-13 14:00 3 Timrå IBC F08-10 - Höglands AIF F10-11 Blå Albert Engstrand, Wille Lundbäck Baldershallen 4
2022-11-13 15:00 3 SKB Sundsvall IF F10 - Örnsköldsvik IBK F11 Röd Merita Fejzulovic, Joel Bergqvist Baldershallen 4
2022-11-13 16:00 3 Timrå IBC F08-10 - Moälvens IBK F11 Merita Fejzulovic, Joel Bergqvist Baldershallen 4
2022-11-13 17:00 3 Klockarbergets BK F11 - Höglands AIF F10-11 Blå Merita Fejzulovic, Joel Bergqvist Baldershallen 4
Omgång 4
2022-11-19 12:00 4 Höglands AIF F10-11 Blå - Örnsköldsvik IBK F11 Svart Julia Renström, Alissa Indevall Ängetskolan
2022-11-19 13:00 4 Moälvens IBK F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Röd Alissa Indevall, Julia Renström Ängetskolan
2022-11-19 14:00 4 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Moälvens IBK F11 Sebastian Forslund, Alexander Engström Ängetskolan
2022-11-19 15:00 4 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Höglands AIF F10-11 Blå Sebastian Forslund, Alexander Engström Ängetskolan
2022-11-19 16:00 4 Moälvens IBK F11 - Höglands AIF F10-11 Blå Alexander Engström, Sebastian Forslund Ängetskolan
2022-11-26 09:30 4 Vattjom F10-11 Röd - Klockarbergets BK F11 Lina Blixth, Cicilia Nyberg Matfors Sporthall
2022-11-26 10:30 4 Vattjom F10-11 Svart - Timrå IBC F08-10 Lina Blixth, Cicilia Nyberg Matfors Sporthall
2022-11-26 11:30 4 SKB Sundsvall IF F10 - Vattjom F10-11 Röd Lina Blixth, Cicilia Nyberg Matfors Sporthall
2022-11-26 12:30 4 Timrå IBC F08-10 - Klockarbergets BK F11 Merita Fejzulovic, Malte Viklund Matfors Sporthall
2022-11-26 13:30 4 Vattjom F10-11 Svart - SKB Sundsvall IF F10 Merita Fejzulovic, Malte Viklund Matfors Sporthall
2022-11-26 14:30 4 Timrå IBC F08-10 - Vattjom F10-11 Röd Merita Fejzulovic, Malte Viklund Matfors Sporthall
Omgång 5
2022-12-10 09:00 5 Höglands AIF F10-11 Blå - Timrå IBC F08-10 Jazlynne-Anne Näslund, Kathrine-Louise Näslund Nolaskolan
2022-12-10 09:55 5 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Klockarbergets BK F11 Kathrine-Louise Näslund, Jazlynne-Anne Näslund Nolaskolan
2022-12-10 10:50 5 Moälvens IBK F11 - SKB Sundsvall IF F10 Ida Eriksson, Casper Östman Robé Nolaskolan
2022-12-10 11:45 5 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Timrå IBC F08-10 Ida Eriksson, Casper Östman Robé Nolaskolan
2022-12-10 12:40 5 Höglands AIF F10-11 Blå - SKB Sundsvall IF F10 Kathrine-Louise Näslund, Jazlynne-Anne Näslund Nolaskolan
2022-12-10 13:35 5 Moälvens IBK F11 - Klockarbergets BK F11 Kathrine-Louise Näslund, Jazlynne-Anne Näslund Nolaskolan
2022-12-10 14:30 5 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - SKB Sundsvall IF F10 Ida Eriksson, Casper Östman Robé Nolaskolan
2022-12-10 15:25 5 Moälvens IBK F11 - Timrå IBC F08-10 Casper Östman Robé, Ida Eriksson Nolaskolan
2022-12-10 16:15 5 Höglands AIF F10-11 Blå - Klockarbergets BK F11 William Oldenborg, Ida Eriksson Nolaskolan
Omgång 6
2023-01-15 09:00 6 SKB Sundsvall IF F10 - Vattjom F10-11 Svart Casper Amrén, Albert Engstrand Timrå Sporthall
2023-01-15 10:00 6 Höglands AIF F10-11 Blå - Örnsköldsvik IBK F11 Röd Jazlynne-Anne Näslund, Kathrine-Louise Näslund Husum
2023-01-15 10:00 6 Timrå IBC F08-10 - Vattjom F10-11 Röd Albert Engstrand, Casper Amrén Timrå Sporthall
2023-01-15 11:00 6 Moälvens IBK F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart Jazlynne-Anne Näslund, Kathrine-Louise Näslund Husum
2023-01-15 11:00 6 Klockarbergets BK F11 - Vattjom F10-11 Svart Kian Keinia, Victor Ceder Timrå Sporthall
2023-01-15 12:00 6 Vattjom F10-11 Röd - SKB Sundsvall IF F10 Kian Keinia, Victor Ceder Timrå Sporthall
2023-01-15 12:15 6 Höglands AIF F10-11 Blå - Moälvens IBK F11 Jazlynne-Anne Näslund, Kathrine-Louise Näslund Husum
2023-01-15 13:00 6 Vattjom F10-11 Svart - Timrå IBC F08-10 Edvard Lundgren, Tayo Ullberg Timrå Sporthall
2023-01-15 13:15 6 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Moälvens IBK F11 Kathrine-Louise Näslund, Jazlynne-Anne Näslund Husum
2023-01-15 14:00 6 Klockarbergets BK F11 - SKB Sundsvall IF F10 Edvard Lundgren, Tayo Ullberg Timrå Sporthall
2023-01-15 14:15 6 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Höglands AIF F10-11 Blå Jazlynne-Anne Näslund, Kathrine-Louise Näslund Husum
Omgång 7
2023-02-26 09:00 7 Vattjom F10-11 Röd - Moälvens IBK F11 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-26 10:00 7 Vattjom F10-11 Svart - Örnsköldsvik IBK F11 Röd Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-26 11:00 7 SKB Sundsvall IF F10 - Höglands AIF F10-11 Blå Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-26 12:00 7 Vattjom F10-11 Svart - Moälvens IBK F11 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-26 13:00 7 SKB Sundsvall IF F10 - Örnsköldsvik IBK F11 Röd Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-26 14:00 7 Vattjom F10-11 Röd - Höglands AIF F10-11 Blå Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-26 15:00 7 SKB Sundsvall IF F10 - Moälvens IBK F11 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-26 16:00 7 Vattjom F10-11 Röd - Örnsköldsvik IBK F11 Röd Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-26 17:00 7 Vattjom F10-11 Svart - Höglands AIF F10-11 Blå Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 8
2023-03-18 10:00 8 Klockarbergets BK F11 - Vattjom F10-11 Röd Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-18 11:00 8 SKB Sundsvall IF F10 - Timrå IBC F08-10 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-18 12:00 8 Vattjom F10-11 Svart - Klockarbergets BK F11 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-18 13:00 8 Vattjom F10-11 Röd - SKB Sundsvall IF F10 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-18 14:00 8 Timrå IBC F08-10 - Vattjom F10-11 Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-19 13:30 8 Höglands AIF F10-11 Blå - Örnsköldsvik IBK F11 Röd Wille Berglund, Casper Östman Robé Geneskolan
2023-03-19 14:30 8 Moälvens IBK F11 - Örnsköldsvik IBK F11 Svart Wille Berglund, Casper Östman Robé Geneskolan
2023-03-19 15:30 8 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Moälvens IBK F11 Ida Eriksson, William Oldenborg Geneskolan
2023-03-19 16:30 8 Örnsköldsvik IBK F11 Svart - Höglands AIF F10-11 Blå Ida Eriksson, William Oldenborg Geneskolan
Omgång 9
2023-03-25 09:00 9 Höglands AIF F10-11 Blå - Timrå IBC F08-10 Alissa Indevall, Emilia Schedin Husum
2023-03-25 10:00 9 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Klockarbergets BK F11 Alissa Indevall, Emilia Schedin Husum
2023-03-25 11:00 9 Moälvens IBK F11 - Vattjom F10-11 Svart Emilia Schedin, Alissa Indevall Husum
2023-03-25 12:00 9 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Timrå IBC F08-10 Casper Östman Robé Husum
2023-03-25 13:00 9 Moälvens IBK F11 - Klockarbergets BK F11 Emilia Schedin, Alissa Indevall Husum
2023-03-25 14:00 9 Höglands AIF F10-11 Blå - Vattjom F10-11 Svart , Casper Östman Robé Husum
2023-03-25 15:00 9 Moälvens IBK F11 - Timrå IBC F08-10 Casper Östman Robé Husum
2023-03-25 16:00 9 Höglands AIF F10-11 Blå - Klockarbergets BK F11 , Casper Östman Robé Husum
2023-03-25 17:00 9 Örnsköldsvik IBK F11 Röd - Vattjom F10-11 Svart , Casper Östman Robé Husum

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis