Spelprogram - Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF Håkan Nykvist hakan.nykvist75@gmail.com 0734147998 Svart/vit/Svart/Svarta
Billingsfors IBK 1 Glenn Fredriksson fredriksson_glenn@hotmail.com Svart/röd/Svart/röd/Svart
Billingsfors IBK 2 Glenn Fredriksson fredriksson_glenn@hotmail.com Svart/röd/Svart/röd/Svart
Billingsfors IBK 3 Glenn Fredriksson fredriksson_glenn@hotmail.com Svart/röd/Svart/röd/Svart
BKI Sunnanå 1 Peter Röhr peterrohr90@hotmail.com 0706987284 Gul/Svart/Svart
BKI Sunnanå 2 Peter Röhr peterrohr90@hotmail.com 0706987284 Gul/Svart/Svart
Eda IF Jonathan Appelskog arvikingen@hotmail.com röd/röd/röd
Edebäck IBF Erik Bengtsson romboland@live.se 073-8124005 Vit/Blå/Blå
Fagerås BK Gul Johan Ekberg johan@ekbergs.net 070-549 74 09 Gul/Svart/svart
Fagerås BK Svart Johan Ekberg johan@ekbergs.net 070-549 74 09 Gul/Svart/svart
Filipstad IBK 1 Linn Jansson linnjansson9@hotmail.com 0727259940 svart/svart/svart
Filipstad IBK 2 Linn Jansson linnjansson9@hotmail.com 0727259940 svart, svart, svart
Grums IBK 1 Zandra Nordmark znordmark@gmail.com 076-2237024 Orange, Svart, Svart
Grums IBK 2 Zandra Nordmark znordmark@gmail.com 076-2237024 Orange, Svart, Svart
GS 86 AIF Nord Niklas Eriksson nike24nike@gmail.com 0763366257 Rosa/Svart/Svart
GS 86 AIF Syd Niklas Eriksson nike24nike@gmail.com 0763366257 Rosa/Svart/Svart
Hagfors IBS Lars Spångberg lars.spangberg18@gmail.com 0725531119 Röd/Vit/Röd
Herrhagens IF 1 Klas Jansson Klasjansson17@hotmail.com 0706815849 Tröja: Orange Byxor: Svart Strumpor Svart
Herrhagens IF 2 Klas Jansson Klasjansson17@hotmail.com 0706815849 Orange tröja, svarta shorts och strumpor
Hertzöga BK Grön Jonas Skogfält jonas.skogfalt@teamexact.com
Hertzöga BK Gul Jonas Calen JTMC77@gmail.com
Hultsberg IBF 1 Henrik Salomonsson henrik.salomonsson87@gmail.com 073-9422123 Svart/svart/svart
Hultsberg IBF 2 Henrik Salomonsson henrik.salomonsson87@gmail.com 073-9422123 Svart/svart/svart
IFK Heden Tomas Hägerström tomhag1980@gmail.com Blå/Blå/Blå
Karlskoga IBF Joakim Tiger Jokzon89@gmail.com 076 1128681 Blå/Blå/Blå
Karlstad IBF Bredd Central 1 Johannes Tidén johannes.tiden@gmail.com 0702400991 Blå /Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Central 2 Johannes Tidén johannes.tiden@gmail.com 0702400991 Blå /Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Norr 1 Andreas Olsson 6019@email.com 0702449132 Blå /Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Syd 1 Martin Suserud martin.suserud@gmail.com 0705660886 Blå /Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Syd 2 Martin Suserud martin.suserud@gmail.com 0705660886 Blå /Svart/Svart
Kristinehamns IBF 1 Svart, Svart, Svart
Mangskog SK Peter Andersson peter_andersson23@hotmail.com 070-2438198 Röd/Svart/Röd
Munkfors IBK Therese Rybeck Therese_ifk@hotmail.com Orange/Svart/Svart
Nordmarkens IBF 1 Thomas Pettersson Nat_88@hotmail.com 0763550033 Svart /Svart/Svart
Nordmarkens IBF 2 Svart , Svart, Svart
SK Örnen Henrik Hjalmarsson henrik.hjalmarsson87@gmail.com 0767852670 Orange/Svart/Svart
Skattkärrs IK 1 Andreas Wester andreas@flexscandinavia.se 070-9301362 blå/blå/blå
Skattkärrs IK 2 Andreas Wester andreas@flexscandinavia.se 070-9301362 blå/blå/blå
Skoghalls IBK Utveckling Blå Michael Axelsson mickeaxelsson72@gmail.com 070-8502048 Blå/Blå/Blå
Skoghalls IBK Utveckling Grön Michael Axelsson mickeaxelsson72@gmail.com 070-8502048 Blå/Blå/Blå
Skoghalls IBK Utveckling Röd Michael Axelsson mickeaxelsson72@gmail.com 070-8502048 Blå/Blå/Blå
Skoghalls IBK Utveckling Svart Michael Axelsson mickeaxelsson72@gmail.com 070-8502048 Blå/Blå/Blå
Skoghalls IBK Utveckling Vit Michael Axelsson mickeaxelsson72@gmail.com 070-8502048 Blå/Blå/Blå
Storfors IBF Markus Ståhl markus@jordkullen.se 070-6637330 Röd/Svarta/Svarta
Sunne IBK 1 Per-Olof Lindgren perolov.lindgren@gmail.com 070-230 26 99 svart/svart/svart
Sunne IBK 2 Per-Olof Lindgren perolov.lindgren@gmail.com 070-230 26 99 svart/svart/svart
Säffle SK 1 Jonas Askås jonasaskas@hotmail.com 070-6060890 Orange /Marinblå /Marinblå
Säffle SK 2 Jonas Askås jonasaskas@hotmail.com 070-6060890 Orange /Marinblå /Marinblå
Åmåls IBK 1 Dennis Lundborg Dennis.lundborg@live.se 0767820494 Orange/Svart/Svart
Åmåls IBK 2 Emil Svensson emil16242@me.com 073-830 22 33 Orange/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-23 10:20 1 Edebäck IBF - Sunne IBK 1 Ekshärads Sporthall
2022-10-23 10:20 1 Hagfors IBS - Sunne IBK 2 Ekshärads Sporthall
2022-10-23 11:30 1 Sunne IBK 1 - Fagerås BK Gul Ekshärads Sporthall
2022-10-23 11:30 1 Sunne IBK 2 - Fagerås BK Svart Ekshärads Sporthall
2022-10-23 12:40 1 Fagerås BK Gul - Edebäck IBF Ekshärads Sporthall
2022-10-23 12:40 1 Fagerås BK Svart - Hagfors IBS Ekshärads Sporthall
Omgång 2
2022-10-22 10:30 2 Hultsberg IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ramirent Arena
2022-10-22 10:30 2 Hultsberg IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Grön Ramirent Arena
2022-10-22 11:40 2 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hultsberg IBF 2 Ramirent Arena
2022-10-22 11:40 2 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Hultsberg IBF 1 Ramirent Arena
Omgång 3
2022-10-23 12:40 3 GS 86 AIF Nord - SK Örnen Forshaga Sporthall
2022-10-23 12:40 3 GS 86 AIF Syd - IFK Heden Forshaga Sporthall
2022-10-23 13:50 3 SK Örnen - Eda IF Forshaga Sporthall
2022-10-23 13:50 3 IFK Heden - Munkfors IBK Forshaga Sporthall
2022-10-23 15:00 3 Eda IF - GS 86 AIF Nord Forshaga Sporthall
2022-10-23 15:00 3 Munkfors IBK - GS 86 AIF Syd Forshaga Sporthall
Omgång 4
2022-10-22 10:20 4 BKI Sunnanå 1 - Grums IBK 1 Sannerudshallen
2022-10-22 10:20 4 BKI Sunnanå 2 - Grums IBK 2 Sannerudshallen
2022-10-22 11:30 4 Filipstad IBK 1 - Grums IBK 1 Sannerudshallen
2022-10-22 11:30 4 Filipstad IBK 2 - Grums IBK 2 Sannerudshallen
2022-10-22 12:40 4 BKI Sunnanå 1 - Filipstad IBK 1 Sannerudshallen
2022-10-22 12:40 4 BKI Sunnanå 2 - Filipstad IBK 2 Sannerudshallen
Omgång 5
2022-10-22 10:20 5 Herrhagens IF 1 - Karlstad IBF Bredd Syd 1 Sporthallen Gjutaren
2022-10-22 10:20 5 Herrhagens IF 2 - Karlstad IBF Bredd Syd 2 Sporthallen Gjutaren
2022-10-22 11:30 5 Karlstad IBF Bredd Syd 1 - Nordmarkens IBF 1 Sporthallen Gjutaren
2022-10-22 11:30 5 Karlstad IBF Bredd Syd 2 - Nordmarkens IBF 2 Sporthallen Gjutaren
2022-10-22 12:40 5 Nordmarkens IBF 1 - Herrhagens IF 1 Sporthallen Gjutaren
2022-10-22 12:40 5 Nordmarkens IBF 2 - Herrhagens IF 2 Sporthallen Gjutaren
Omgång 6
2022-10-23 10:00 6 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Bredd Norr 1 Karlbergshallen A Karlskoga
2022-10-23 10:00 6 Storfors IBF - Skoghalls IBK Utveckling Vit Karlbergshallen A Karlskoga
2022-10-23 11:10 6 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Karlskoga IBF Karlbergshallen A Karlskoga
2022-10-23 11:10 6 Karlstad IBF Bredd Norr 1 - Storfors IBF Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 7
2022-10-22 10:20 7 Billingsfors IBK 1 - Åmåls IBK 1 Billingsfors Bollhall
2022-10-22 10:20 7 Billingsfors IBK 2 - Åmåls IBK 2 Billingsfors Bollhall
2022-10-22 11:30 7 Åmåls IBK 1 - Säffle SK 1 Billingsfors Bollhall
2022-10-22 11:30 7 Åmåls IBK 2 - Säffle SK 2 Billingsfors Bollhall
2022-10-22 12:40 7 Säffle SK 1 - Billingsfors IBK 1 Billingsfors Bollhall
2022-10-22 12:40 7 Säffle SK 2 - Billingsfors IBK 2 Billingsfors Bollhall
Omgång 8
2022-10-23 11:50 8 Hertzöga BK Grön - Karlstad IBF Bredd Central 1 Ilandaskolan
2022-10-23 11:50 8 Hertzöga BK Gul - Karlstad IBF Bredd Central 2 Ilandaskolan
2022-10-23 13:00 8 Karlstad IBF Bredd Central 1 - Arvika IBF Ilandaskolan
2022-10-23 13:00 8 Karlstad IBF Bredd Central 2 - Mangskog SK Ilandaskolan
2022-10-23 14:10 8 Arvika IBF - Hertzöga BK Grön Ilandaskolan
2022-10-23 14:10 8 Mangskog SK - Hertzöga BK Gul Ilandaskolan
Omgång 9
2022-10-22 10:20 9 Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Väse Sporthall
2022-10-22 10:20 9 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Väse Sporthall
2022-10-22 11:30 9 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skattkärrs IK 1 Väse Sporthall
2022-10-22 11:30 9 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Skattkärrs IK 2 Väse Sporthall
Omgång 10
2022-11-12 10:30 10 Karlstad IBF Bredd Central 1 - Edebäck IBF Klubbhuset Arena
2022-11-12 10:30 10 Hagfors IBS - Karlstad IBF Bredd Central 2 Klubbhuset Arena
2022-11-12 11:40 10 Hagfors IBS - Karlstad IBF Bredd Central 1 Klubbhuset Arena
2022-11-12 11:40 10 Edebäck IBF - Karlstad IBF Bredd Central 2 Klubbhuset Arena
Omgång 11
2022-11-12 10:00 11 Sunne IBK 1 - Hultsberg IBF 1 Sparbankshallen
2022-11-12 10:00 11 Sunne IBK 2 - Hultsberg IBF 2 Sparbankshallen
2022-11-12 11:10 11 Hultsberg IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Sparbankshallen
2022-11-12 11:10 11 Hultsberg IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Sparbankshallen
2022-11-12 12:20 11 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Sunne IBK 1 Sparbankshallen
2022-11-12 12:20 11 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Sunne IBK 2 Sparbankshallen
Omgång 12
2022-11-12 09:20 12 Kristinehamns IBF 1 - GS 86 AIF Nord Södermalmshallen
2022-11-12 09:20 12 Fagerås BK Svart - GS 86 AIF Syd Södermalmshallen
2022-11-12 10:30 12 GS 86 AIF Nord - Fagerås BK Svart Södermalmshallen
2022-11-12 10:30 12 GS 86 AIF Syd - Fagerås BK Gul Södermalmshallen
2022-11-12 11:40 12 Fagerås BK Gul - Kristinehamns IBF 1 Södermalmshallen
Omgång 13
2022-11-13 10:20 13 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Blå Molkoms Sporthall
2022-11-13 10:20 13 IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling Grön Molkoms Sporthall
2022-11-13 11:30 13 Skoghalls IBK Utveckling Blå - BKI Sunnanå 1 Molkoms Sporthall
2022-11-13 11:30 13 Skoghalls IBK Utveckling Grön - BKI Sunnanå 2 Molkoms Sporthall
2022-11-13 12:40 13 BKI Sunnanå 1 - SK Örnen Molkoms Sporthall
2022-11-13 12:40 13 BKI Sunnanå 2 - IFK Heden Molkoms Sporthall
Omgång 14
2022-11-13 09:00 14 Grums IBK 1 - Herrhagens IF 1 Grums Sporthall
2022-11-13 09:00 14 Grums IBK 2 - Herrhagens IF 2 Grums Sporthall
2022-11-13 10:15 14 Eda IF - Grums IBK 1 Grums Sporthall
2022-11-13 10:15 14 Herrhagens IF 1 - Grums IBK 2 Grums Sporthall
2022-11-13 11:30 14 Herrhagens IF 2 - Eda IF Grums Sporthall
Omgång 15
2022-11-12 10:30 15 Karlstad IBF Bredd Syd 1 - Filipstad IBK 1 Ramirent Arena
2022-11-12 10:30 15 Karlstad IBF Bredd Syd 2 - Filipstad IBK 2 Ramirent Arena
2022-11-12 11:40 15 Filipstad IBK 2 - Karlskoga IBF Ramirent Arena
2022-11-12 11:40 15 Filipstad IBK 1 - Storfors IBF Ramirent Arena
2022-11-12 12:50 15 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Bredd Syd 1 Ramirent Arena
2022-11-12 12:50 15 Storfors IBF - Karlstad IBF Bredd Syd 2 Ramirent Arena
Omgång 16
2022-11-13 10:20 16 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Billingsfors IBK 1 Hammarö Arena B
2022-11-13 11:30 16 Nordmarkens IBF 1 - Munkfors IBK Hammarö Arena B
2022-11-13 11:30 16 Nordmarkens IBF 2 - Billingsfors IBK 1 Hammarö Arena B
2022-11-13 12:40 16 Nordmarkens IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Hammarö Arena B
2022-11-13 12:40 16 Nordmarkens IBF 2 - Munkfors IBK Hammarö Arena B
Omgång 17
2022-11-13 09:20 17 Åmåls IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Norr 1 Karlbergshallen Åmål
2022-11-13 10:30 17 Karlstad IBF Bredd Norr 1 - Hertzöga BK Gul Karlbergshallen Åmål
2022-11-13 10:30 17 Åmåls IBK 2 - Hertzöga BK Grön Karlbergshallen Åmål
2022-11-13 11:40 17 Hertzöga BK Grön - Åmåls IBK 1 Karlbergshallen Åmål
2022-11-13 11:40 17 Hertzöga BK Gul - Åmåls IBK 2 Karlbergshallen Åmål
Omgång 18
2022-11-12 09:30 18 Mangskog SK - Skattkärrs IK 1 Strandhallen
2022-11-12 09:30 18 Arvika IBF - Skattkärrs IK 2 Strandhallen
2022-11-12 10:40 18 Skattkärrs IK 1 - Säffle SK 1 Strandhallen
2022-11-12 10:40 18 Skattkärrs IK 2 - Säffle SK 2 Strandhallen
2022-11-12 11:50 18 Säffle SK 1 - Mangskog SK Strandhallen
2022-11-12 11:50 18 Säffle SK 2 - Arvika IBF Strandhallen
Omgång 19
2022-12-10 14:30 19 Karlstad IBF Bredd Norr 1 - Hagfors IBS Ramirent Arena
2022-12-10 14:30 19 Mangskog SK - Edebäck IBF Ramirent Arena
2022-12-10 15:40 19 Edebäck IBF - Arvika IBF Ramirent Arena
2022-12-10 15:40 19 Hagfors IBS - Mangskog SK Ramirent Arena
2022-12-10 16:50 19 Arvika IBF - Karlstad IBF Bredd Norr 1 Ramirent Arena
Omgång 20
2022-12-04 10:00 20 Säffle SK 1 - Hultsberg IBF 1 Tegnérhallen
2022-12-04 10:00 20 Säffle SK 2 - Hultsberg IBF 2 Tegnérhallen
2022-12-04 11:10 20 Hultsberg IBF 2 - Säffle SK 1 Tegnérhallen
2022-12-04 11:10 20 Hultsberg IBF 1 - Säffle SK 2 Tegnérhallen
Omgång 21
2022-12-10 10:30 21 Karlstad IBF Bredd Central 1 - GS 86 AIF Nord Klubbhuset Arena
2022-12-10 10:30 21 Karlstad IBF Bredd Central 2 - GS 86 AIF Syd Klubbhuset Arena
2022-12-10 11:40 21 GS 86 AIF Nord - Sunne IBK 1 Klubbhuset Arena
2022-12-10 11:40 21 GS 86 AIF Syd - Sunne IBK 2 Klubbhuset Arena
2022-12-10 12:50 21 Sunne IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Central 1 Klubbhuset Arena
2022-12-10 12:50 21 Sunne IBK 2 - Karlstad IBF Bredd Central 2 Klubbhuset Arena
Omgång 22
2022-12-11 14:30 22 Skoghalls IBK Utveckling Röd - BKI Sunnanå 1 Hammarö Arena B
2022-12-11 14:30 22 Skoghalls IBK Utveckling Svart - BKI Sunnanå 2 Hammarö Arena B
2022-12-11 15:50 22 BKI Sunnanå 1 - Kristinehamns IBF 1 Hammarö Arena B
2022-12-11 15:50 22 BKI Sunnanå 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena B
2022-12-11 17:10 22 Kristinehamns IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Hammarö Arena B
Omgång 23
2022-11-26 10:00 23 Fagerås BK Svart - Herrhagens IF 1 Fageråshallen
2022-11-26 10:00 23 Fagerås BK Gul - Herrhagens IF 2 Fageråshallen
2022-11-26 11:10 23 Herrhagens IF 1 - IFK Heden Fageråshallen
2022-11-26 11:10 23 Herrhagens IF 2 - SK Örnen Fageråshallen
2022-11-26 12:20 23 IFK Heden - Fagerås BK Svart Fageråshallen
2022-11-26 12:20 23 SK Örnen - Fagerås BK Gul Fageråshallen
Omgång 24
2022-12-04 09:30 24 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Grums IBK 1 Hammarö Arena B
2022-12-04 09:30 24 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Grums IBK 2 Hammarö Arena B
2022-12-04 10:50 24 Grums IBK 1 - Karlskoga IBF Hammarö Arena B
2022-12-04 10:50 24 Grums IBK 2 - Storfors IBF Hammarö Arena B
2022-12-04 12:10 24 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
2022-12-04 12:10 24 Storfors IBF - Skoghalls IBK Utveckling Grön Hammarö Arena B
Omgång 25
2022-12-10 14:30 25 Karlstad IBF Bredd Syd 1 - Billingsfors IBK 1 Klubbhuset Arena
2022-12-10 14:30 25 Karlstad IBF Bredd Syd 2 - Billingsfors IBK 2 Klubbhuset Arena
2022-12-10 15:40 25 Eda IF - Karlstad IBF Bredd Syd 1 Klubbhuset Arena
2022-12-10 15:40 25 Billingsfors IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Syd 2 Klubbhuset Arena
2022-12-10 16:50 25 Billingsfors IBK 2 - Eda IF Klubbhuset Arena
Omgång 26
2022-12-04 10:20 26 Filipstad IBK 1 - Hertzöga BK Grön Filipstads Sporthall
2022-12-04 10:20 26 Filipstad IBK 2 - Hertzöga BK Gul Filipstads Sporthall
2022-12-04 11:30 26 Hertzöga BK Gul - Skoghalls IBK Utveckling Vit Filipstads Sporthall
2022-12-04 11:30 26 Hertzöga BK Grön - Munkfors IBK Filipstads Sporthall
2022-12-04 12:40 26 Filipstad IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Filipstads Sporthall
2022-12-04 12:40 26 Filipstad IBK 2 - Munkfors IBK Filipstads Sporthall
Omgång 27
2022-12-04 10:20 27 Nordmarkens IBF 1 - Åmåls IBK 1 Årjängs Sporthall A
2022-12-04 10:20 27 Nordmarkens IBF 2 - Åmåls IBK 2 Årjängs Sporthall A
2022-12-04 11:30 27 Åmåls IBK 1 - Skattkärrs IK 1 Årjängs Sporthall A
2022-12-04 11:30 27 Åmåls IBK 2 - Skattkärrs IK 2 Årjängs Sporthall A
2022-12-04 12:40 27 Skattkärrs IK 1 - Nordmarkens IBF 1 Årjängs Sporthall A
2022-12-04 12:40 27 Skattkärrs IK 2 - Nordmarkens IBF 2 Årjängs Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis