Spelprogram - Träningsmatcher Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P08 Jimmy Åkerlund aikinnebandyp08@gmail.com 070-361 20 91 Svart, Svart, Svartgul
Balrog Botkyrka IK (Div 1) Rasmus Hebrant rasmus.hebrant@gmail.com 070-149 99 50
Bergs IK H1 Patrick Liedberg packe@bergsik.se 0709-233837 Gul, Svart, Svart
Djurgårdens IF IBS Herr Janette Nordahl janette.nordahl@outlook.com 0706350167 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Ekerö IK Herrlag A div 2 Nicklas Jonsson nicke.jon@hotmail.com 079 - 079 62 18 Blå, Blå, Blå
Eskilstuna Nyfors IK A-lag Alexander Fredriksson ShiftF1@live.com 070-3804023
FBC Nyköping H1 Lucas Öijvall lucasoijvall@hotmail.com 0731813311 Svart, Signalgul, Signalgul
FBI Tullinge HJ Kalle Ekman kalleekman@hotmail.com Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge P07 Ljusröd M Marielle Ericsson p07@fbitullinge.nu 070-270 68 42 Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Div 1 Gabriel Isoz Gabbebajen@gmail.com 0739-86 16 53 Grön, Vit, Vit
IBF Offensiv Lidingö Herrar div2 Stefan Gantelius stefan.gantelius@gmail.com 0729875482 blå, blå, blå
IBF Västerås Anna Nordström anna.nordstrom@vib.se 0708198854 Vit, Vit, Vit
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd, svart, svart
IFK Arboga H2 Magnus Andersson magnus.andersson1972@gmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Gnesta A-lag Ulrica Blomkvist ulricablomkvist86@gmail.com Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta HJ Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 Vi spelar i blå/vitt/blå/vit
IFK Gnesta P 06-08 Ida Larsson idaln@live.se 0702203770 Blå/vit, blå, blå
IFK Gnesta/Telge SIBK JAS Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 Blå/vit, blå, blå
IK Sirius IBK Henrik Wallenborg henrik.wallenborg@siriusinnebandy.se 0762405572 Blå/Svart, Svart, Svart
Järna SK Herrar Div 3 Rolf Berg rolf.berg@jarnask.se 070-2652600 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Herrar Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF HJ Jani Pyykönen janip98@live.se 072-2345340 Vit, svart, vit
Katrineholms IBF P06 Patric Lindblom plive6@yahoo.se 076-1005071 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF P07 Jimmy Sjögren jimmy.sjogren@lfs.se 0702094057 Vit, Svart, Svart
Kumla IBK H1 Magnus Oskarsson magnus.oskarsson@sanda.se 073-0334577 Blå, blå, Blå
Lillån IBK Allsvenskan Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grön, Vit , Vit
Linköping FBC H1 Maria Serrander miaserrander73@gmail.com Svart, Svart, Svart
Malmköpings IBF /Flens IBF HJ Svart/röd, Svart/Röd H3 och Flicklag), Svart/Röd H3)
Malmköpings IBF P04/05 Marie Aav marieaav@gmail.com Svart/röd, Svart/Röd H3 och Flicklag), Svart/Röd H3)
Nacka Wallenstam IBK HERR Nina Stark stark.nina@gmail.com 0761-85 20 96 Vit, Svart, Vit
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Sebastian Wahlgren sebastian.wahlgren@wurth.se 070-6124829 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P07 Christina Svartsjö christina.svartsjo@gmail.com 0705553782 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P08 Anne Josefsson anne.josefsson77@gmail.com 070-239 47 89 Svart/svart/svart
Onyx IBK Tobias Palm tobbe@onyxinnebandy.se 073-6229901 Orange/Svart/Svart
Onyx IBS H2 Richard Gårdman richard.gardman@solna.se 0739-958546 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS H3 Fredrik Johansson fredrik.solsidan@gmail.com Orange, Svart, Svart
Onyx IBS HJ Richard Gårdman richard.gardman@solna.se 0739-958546 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P06 Nyköping Åsa Bergkvist asa.bergkvist72@gmail.com 076-2575327 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P07 Nyköping Susanna Eklöf sussie_eklof@hotmail.com 073-9166220 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS PF15/16 Lars Lööf lars.loof@ekonomitorget.com 0703-787766 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Veteran Jonas Olsson jonas.olsson@innebandy.se 070-5214749 Orange, Svart, Svart
Rosersberg Arlanda IBK HJ17 Birgitta Eklund birgittaeklund@telia.com 0708800601 Blå, Blå, Blå
Rosersberg Arlanda IBK P05-07 Anne-Merethe Lund ankapankalund@gmail.com 0708-493971 Blå, Blå, Blå
Salems IF Herr A Markus Kjellberg markus.kjellberg@salemsif.se 0761159120 Lila, Vit, Vit
Salems IF JAS HJ18 Erika Svedberg erika.svedberg@salemsif.se 0730-582809 Lila, Vit, Vit
Salems IF Pljusröd Kim Svedberg kimmen1997@hotmail.com 0722370787 Lila, Vit, Vit
Salems IF Röd Mörkröd Medel Andreas Svedberg andreas.svedberg@salemsif.se 0790107552 Lila, Vit, Vit
Skälby IBK H1 Mika Kaipainen mika.kaipainen@se.abb.com 0730301773 Svart, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 Jens Johansson jens.johansson@sandbackens.se 076-000 26 72 Röd, Röd, Svart
Strängnäs IBK AS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd/Röd/Röd
Strängnäs IBK JAS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK P07 Johan Karman johan@karman.se 0739410103 Röd, Röd, Röd
Södermanland F16
Södermanland P16
Telge SIBK H2 Mikael Wikner mikael.wikner@telgesibk.se 070-727 03 70 Röd/Röd/Vit
Torshälla IBK Peter Zackrisson peterzackrizon@yahoo.se 0705141615 RÖD / SVART / SVART
Torshälla IBK HJ Mattias Blank mattias.blank@a-hus.se Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Röd B Johan Jonsson johan@ceti.se 0709-199046 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK H2 Helena Persson helena.x.persson@outlook.com 070-6808718 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK H3 Patrik Lindqvist patrik@boas.se 070-2585550 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK HJ JAS Mia Lindholm mialindholm74@gmail.com 0705529505 Svart/Svart/Svart
Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E Tony Swärdhammar tony.swardhammar@kungsbud.se 070-491 39 25 SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Väsby AIK P06 LJR Medel A Claes Carlsson stb78cc@gmail.com 070-829 23 92 Röd, Röd, Vit+Röd
Västerås IBS Ungdom H2 Patrik Enberg patrik.enberg@kgk.se 076-137 33 81 Vit, Svart, Vit
Åby IBK Tommy Karlsson tommykarlsson1985@hotmail.com 0737086967 svart, svart, svart
Åby IBK Ungdom Div2 Mikael Rondahl micke.rondahl@outlook.com 0702034954 Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom P05 Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom P07/08 Svart Heidi Jannert hjannert@gmail.com 070-733 08 99 Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom RÖD B Steffi Selander steffiselander@gmail.com 0738541846 Svart, Svart, Svart
Älvsjö AIK IBF Mia Anttila mia.anttila@alvsjoaik.nu 0709-98 58 42 Blå, Blå, Blå
Östergötland F 16 Dan Leijon danleijon846@gmail.com 0706 61 51 40
Östergötland P 16 Marcus Johansson marcusmaleri@gmail.com 0708490971
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-07 15:00 1 Onyx IBK - Åby IBK 5 - 2 Ramdalens Sportcenter
2021-08-08 16:00 1 Strängnäs IBK AS - Skälby IBK H1 5 - 6 Thomas Arena 80
2021-08-14 15:30 1 Katrineholms IBF HJ - AIK IBF 5 - 12 Duveholmshallen A 102
2021-08-14 17:15 1 IBF Offensiv Lidingö Herrar div2 - Åby IBK Ungdom Div2 Rosvalla B-hall
2021-08-15 09:00 1 Katrineholms IBF P07 - AIK IBF P08 Duveholmshallen A
2021-08-15 10:00 1 Katrineholms IBF P07 - AIK IBF P08 Duveholmshallen A
2021-08-18 19:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Djurgårdens IF IBS Herr Furuborgshallen
2021-08-21 13:15 1 Telge SIBK H2 - Ekerö IK Herrlag A div 2 2 - 1 Västergård Arena A
2021-08-21 15:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - AIK IBF Furuborgshallen
2021-08-21 16:00 1 Strängnäs IBK AS - Vakant plats Inst. Thomas Arena
2021-08-22 11:00 1 Onyx IBS H2 - Bergs IK H1 5 - 4 Ramdalens Sportcenter
2021-08-22 13:30 1 Onyx IBK - Bergs IK H1 7 - 7 Ramdalens Sportcenter 97
2021-08-22 15:00 1 Torshälla IBK - Eskilstuna Nyfors IK A-lag Stiga Sports Arena A2
2021-08-25 20:15 1 Torshälla IBK - Västerås IBS Ungdom H2 9 - 5 Skjulstahallen A
2021-08-25 20:15 1 FBC Nyköping H1 - Katrineholms IBF Herrar Inst. Nyköpings Sporthall
2021-08-26 20:15 1 Telge SIBK H2 - IBF Offensiv Lidingö Herrar div2 Västergård Arena A
2021-08-27 19:30 1 Onyx IBK - Balrog Botkyrka IK (Div 1) 6 - 1 Rosvalla B-hall
2021-08-27 19:45 1 Katrineholms IBF HJ - FBI Tullinge HJ Duveholmshallen A
2021-08-28 10:00 1 Katrineholms IBF HJ - FBI Tullinge HJ Duveholmshallen A
2021-08-28 10:00 1 Onyx IBS HJ - Rosersberg Arlanda IBK HJ17 4 - 4 Ramdalens Sportcenter
2021-08-28 11:30 1 Trosa Edanö IBK HJ JAS - Salems IF JAS HJ18 4 - 5 Hedebyhallen
2021-08-28 13:00 1 FBC Nyköping H1 - Nacka Wallenstam IBK HERR 5 - 7 Nyköpings Sporthall
2021-08-28 13:30 1 Trosa Edanö IBK H2 - Hammarby IF IBF Div 1 -1 - -1 Hedebyhallen
2021-08-29 13:30 1 Onyx IBS P06 Nyköping - Väsby AIK P06 LJR Medel A 1 - 7 Rosvalla C-hall
2021-08-30 19:00 1 Katrineholms IBF Herrar - Åby IBK Ungdom Div2 Duveholmshallen A
2021-08-31 19:30 1 Onyx IBK - Linköping FBC H1 7 - 3 Rosvalla C-hall
2021-09-01 18:45 1 Katrineholms IBF Herrar - Kumla IBK H1 Duveholmshallen A
2021-09-01 19:00 1 Strängnäs IBK AS - IBF Örebro Allsv Inst. Thomas Arena
2021-09-01 19:30 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Salems IF Herr A Furuborgshallen
2021-09-04 10:00 1 Telge SIBK H2 - FBC Nyköping H1 4 - 6 Västergård Arena A
2021-09-04 12:00 1 Trosa Edanö IBK HJ JAS - Strängnäs IBK JAS 5 - 2 Hedebyhallen
2021-09-04 13:00 1 Torshälla IBK HJ - Eskilstuna Nyfors IK A-lag 6 - 3 Skjulstahallen A
2021-09-04 13:00 1 Balrog Botkyrka IK (Div 1) - IBF Västerås 3 - 3 Västergård Arena A
2021-09-04 16:00 1 Telge SIBK H2 - Balrog Botkyrka IK (Div 1) 5 - 10 Västergård Arena A
2021-09-05 10:00 1 FBC Nyköping H1 - IBF Västerås 7 - 3 Västergård Arena A
2021-09-05 13:00 1 Balrog Botkyrka IK (Div 1) - FBC Nyköping H1 4 - 4 Västergård Arena A
2021-09-05 16:00 1 Telge SIBK H2 - IBF Västerås 4 - 4 Västergård Arena A
2021-09-08 20:20 1 FBC Nyköping H1 - Trosa Edanö IBK H2 Inst. Nyköpings Sporthall
2021-09-11 13:00 1 Torshälla IBK HJ - Malmköpings IBF /Flens IBF HJ Inst. Skjulstahallen A
2021-09-11 16:00 1 Strängnäs IBK AS - Åby IBK 5 - 3 Thomas Arena 90
2021-09-12 11:00 1 Nykvarns IF P07 - Strängnäs IBK P07 3 - 9 Vilsta Sporthall
2021-09-12 12:00 1 Nykvarns IF P07 - Strängnäs IBK P07 6 - 5 Vilsta Sporthall
2021-09-12 14:00 1 Onyx IBK - Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 6 - 2 Nyköpings Sporthall 120
2021-09-13 19:15 1 Onyx IBS H2 - Åby IBK Ungdom Div2 5 - 5 Rosvalla C-hall
2021-09-13 20:00 1 IFK Gnesta HJ - Katrineholms IBF HJ 5 - 5 Gnesta Sporthall
2021-09-14 19:00 1 Trosa Edanö IBK HJ JAS - IFK Gnesta/Telge SIBK JAS 7 - 6 Hedebyhallen 50
2021-09-14 20:00 1 Järna SK Herrar Div 3 - Trosa Edanö IBK H3 7 - 6 Hölö Allaktivitetshall 26
2021-09-15 19:30 1 IFK Gnesta A-lag - Södermanland P16 8 - 6 Gnesta Sporthall
2021-09-16 17:50 1 Katrineholms IBF P06 - Åby IBK Ungdom RÖD B 1 - 5 Duveholmshallen A
2021-09-19 09:00 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - IFK Gnesta P 06-08 4 - 4 Hedebyhallen
2021-09-19 11:00 1 IFK Gnesta P 06-08 - Strängnäs IBK P07 5 - 4 Hedebyhallen
2021-09-19 13:00 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - Strängnäs IBK P07 1 - 7 Hedebyhallen
2021-09-21 19:00 1 Trosa Edanö IBK HJ JAS - IFK Gnesta HJ 4 - 0 Hedebyhallen 72
2021-09-26 11:30 1 Onyx IBS P07 Nyköping - IFK Gnesta P 06-08 Rosvalla B-hall
2021-09-27 19:30 1 Södermanland P16 - Onyx IBS HJ Rosvalla Arena
2021-10-16 10:30 1 Södermanland P16 - Östergötland P 16 2 - 4 Ramdalens Sportcenter
2021-10-19 20:15 1 Södermanland P16 - Nykvarns IF 0 - 1 Furuborgshallen 63
2021-10-20 19:30 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - Trosa Edanö IBK HJ JAS 1 - 0 Hedebyhallen
2021-11-06 15:30 1 Malmköpings IBF P04/05 - Torshälla IBK Röd B Hammarvallen
2021-11-27 13:00 1 Nykvarns IF P08 - Salems IF Röd Mörkröd Medel 8 - 1 Björkestahallen
2021-12-03 19:30 1 IFK Gnesta HJ - Strängnäs IBK JAS Inst. Gnesta Sporthall
2021-12-05 13:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Lillån IBK Allsvenskan 9 - 12 Furuborgshallen 79
2021-12-09 19:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - IK Sirius IBK Inst. Furuborgshallen
2021-12-28 19:15 1 Torshälla IBK - IFK Arboga H2 4 - 5 Stiga Sports Arena A2
2022-01-02 13:00 1 Södermanland P16 - Östergötland P 16 Inst. Rosvalla Arena
2022-01-08 14:00 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - FBI Tullinge P07 Ljusröd M 9 - 9 Hedebyhallen 40
2022-04-30 21:01 1 Onyx IBS Veteran - Onyx IBS PF15/16 Rosvalla Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis