Spelprogram - Pojkar Blå B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 Blå/blå/blå
IFK Mariefred Kristin Jägberger Gustavsson Gustavsson.kristin@gmail.com 070-6594664 blå/vit/blå
Järna SK Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit/Svart/Svart
Mesta IBK Fredrik Harlén fredrik.harlen@hotmail.com 0707153073 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart Tobias Skoglund tobias@byggteknik.nu 070-6452191 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Vit Magnus Karlsson magnus_z.karlsson@scania.com 0703089536 Svart/Svart/Svart
Onyx IBS Nyköping svart Susanna Eklöf sussie_eklof@hotmail.com 073-9166220 Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Nyköping Vit Nicklas Brunelius nicklas.brunelius@gryphons.nu 0709606197 Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Oxelösund Jonas Jensen jonas.jensens@gmail.com Orange/Svart/Svart
Pershagens SK Wictoria Ölverud wictoriaolverud@gmail.com 070-4834337 Grön/Grön/Vit
Strängnäs IBK Röd Mikael Torstensson mickessk74@gmail.com 0738369234 Röd.
Strängnäs IBK Vit Camilla Rosén camilla.rosen3@gmail.com 0709650782 Svart/svart/svart
Telge SIBK Klas Lundin klas.lundin@scania.com 070-598 36 06 Röd/Röd/Vita
Torshälla IBK SVART Per-Inge Eriksson p.eriksson@tradteknik.se 0702098251 Röd/Svart/Svart
Torshälla IBK Vit Per-Inge Eriksson p.eriksson@tradteknik.se 0702098251 Röd/Svart/Svart
Trosa Edanö IBK Daniel Mickelsson Mickelsson.daniel@outlook.com SVART/SVART/SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-09 10:00 1 Strängnäs IBK Vit - IFK Mariefred Dennie Rydén, Oscar Hagström Thomas Arena 30
2021-10-09 10:30 1 Järna SK - Onyx IBS Nyköping svart Leon Järnhäll Karlsson, Kjell-olof Ingvar Rolin Hölö Allaktivitetshall
2021-10-09 11:00 1 Mesta IBK - Strängnäs IBK Röd Sandra Gustavsson, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-10-09 12:00 1 Onyx IBS Nyköping Vit - Torshälla IBK Vit Niclas Andersson, Jacob Lindblom Rosvalla Arena
2021-10-09 12:00 1 Pershagens SK - Onyx IBS Oxelösund Mikael Tegel, Aarre Hietanen Pershagens Sporthall
2021-10-10 10:30 1 Nykvarns IF Svart - Katrineholms IBF Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Björkestahallen
2021-10-10 11:15 1 Torshälla IBK SVART - Telge SIBK Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-10-10 12:00 1 IFK Gnesta - Nykvarns IF Vit Oscar Gärling, Dennis Wagermark Gnesta Sporthall
Omgång 2
2021-10-16 10:00 2 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Vit Daniel Jävergren, Ingela Hedlund Thomas Arena
2021-10-16 12:15 2 Mesta IBK - Torshälla IBK SVART Casper Larsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2021-10-16 13:00 2 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart Albin Aro Rydén, Dennie Rydén Hammarens IP
2021-10-17 10:00 2 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS Nyköping Vit Göran Engfors, Linus Broberg Skjulstahallen A
2021-10-17 10:00 2 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Nyköping svart Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Hedebyhallen
2021-10-17 10:15 2 Katrineholms IBF - Järna SK Dennis Wagermark, Karl-Gustav Bergström Duveholmshallen A
2021-10-17 11:30 2 Telge SIBK - Strängnäs IBK Vit Leon Järnhäll Karlsson, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2021-10-17 15:30 2 IFK Gnesta - Pershagens SK Joacim Hansson, Mikael Tegel Gnesta Sporthall
Omgång 3
2021-10-23 11:30 3 Pershagens SK - Strängnäs IBK Röd Mikael Tegel, Joacim Hansson Pershagens Sporthall
2021-10-23 11:45 3 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Amanda Sigurbjörnsson, Mats Hällgren Björkestahallen
2021-10-23 13:00 3 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK SVART Mats Hällgren, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2021-10-23 13:30 3 Onyx IBS Nyköping svart - Onyx IBS Oxelösund Magnus Appelkvist, Daniel Jävergren Rosvalla C-hall
2021-10-23 13:45 3 Järna SK - IFK Mariefred Ivan Wahlström, Göran Karlsson Hölö Allaktivitetshall
2021-10-23 14:45 3 Onyx IBS Nyköping Vit - Trosa Edanö IBK Daniel Jävergren, Magnus Appelkvist Rosvalla C-hall
2021-10-24 10:00 3 Strängnäs IBK Vit - Mesta IBK Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Karinslundshallen
2021-10-24 12:30 3 Torshälla IBK Vit - Katrineholms IBF Göran Karlsson, Mikko Mäkelä Skjulstahallen A
Omgång 4
2021-11-13 10:30 4 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Vit Björkestahallen
2021-11-13 12:00 4 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart Vilsta Sporthall
2021-11-13 15:00 4 IFK Gnesta - Onyx IBS Nyköping svart Gnesta Sporthall
2021-11-14 10:00 4 Telge SIBK - Järna SK Västergård Arena A
2021-11-14 10:00 4 Torshälla IBK SVART - Pershagens SK Skjulstahallen A
2021-11-14 10:30 4 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK Ramdalens Sportcenter
2021-11-14 12:00 4 IFK Mariefred - Torshälla IBK Vit Hammarens IP
2021-11-14 13:30 4 Katrineholms IBF - Onyx IBS Nyköping Vit Duveholmshallen A
Omgång 5
2021-11-20 10:00 5 Onyx IBS Nyköping Vit - Nykvarns IF Vit Rosvalla Arena
2021-11-20 10:30 5 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Oxelösund Björkestahallen
2021-11-20 13:45 5 Onyx IBS Nyköping svart - Strängnäs IBK Röd Rosvalla Arena
2021-11-20 13:45 5 Järna SK - Mesta IBK Hölö Allaktivitetshall
2021-11-20 14:00 5 Katrineholms IBF - IFK Mariefred Duveholmshallen C
2021-11-21 09:00 5 Strängnäs IBK Vit - Pershagens SK Thomas Arena
2021-11-21 11:15 5 Torshälla IBK Vit - Telge SIBK Skjulstahallen A
2021-11-21 12:30 5 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Hedebyhallen
Omgång 6
2021-11-26 18:30 6 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxelösund Gnesta Sporthall
2021-11-27 10:30 6 Telge SIBK - Katrineholms IBF Västergård Arena A
2021-11-27 10:30 6 Nykvarns IF Vit - Järna SK Björkestahallen
2021-11-27 12:15 6 Mesta IBK - Torshälla IBK Vit Skjulstahallen A
2021-11-27 12:30 6 Pershagens SK - Nykvarns IF Svart Pershagens Sporthall
2021-11-27 13:00 6 IFK Mariefred - Onyx IBS Nyköping Vit Hammarens IP
2021-11-28 10:30 6 Strängnäs IBK Röd - Trosa Edanö IBK Karinslundshallen
2021-11-28 11:15 6 Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Nyköping svart Skjulstahallen A
Omgång 7
2021-12-04 10:00 7 Onyx IBS Nyköping Vit - IFK Gnesta Gripenskolan
2021-12-04 10:15 7 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK SVART Hedebyhallen
2021-12-04 11:15 7 Onyx IBS Nyköping svart - Strängnäs IBK Vit Gripenskolan
2021-12-04 11:45 7 Onyx IBS Oxelösund - Strängnäs IBK Röd Ramdalens Sportcenter
2021-12-04 13:00 7 IFK Mariefred - Telge SIBK Hammarens IP
2021-12-05 10:00 7 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF Vit Skjulstahallen A
2021-12-05 10:30 7 Katrineholms IBF - Mesta IBK Duveholmshallen A
2021-12-05 11:00 7 Järna SK - Pershagens SK Hölö Allaktivitetshall
Omgång 8
2021-12-06 8 Nykvarns IF Vit - Katrineholms IBF Björkestahallen
2021-12-06 8 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Nyköping svart Björkestahallen
2021-12-10 18:30 8 Strängnäs IBK Röd - IFK Gnesta Thomas Arena
2021-12-11 13:00 8 IFK Mariefred - Mesta IBK Hammarens IP
2021-12-11 15:45 8 Telge SIBK - Onyx IBS Nyköping Vit Pershagens Sporthall
2021-12-12 10:00 8 Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Oxelösund Skjulstahallen A
2021-12-12 10:30 8 Strängnäs IBK Vit - Trosa Edanö IBK Karinslundshallen
2021-12-12 11:30 8 Pershagens SK - Torshälla IBK Vit Pershagens Sporthall
Omgång 9
2021-12-18 11:45 9 Onyx IBS Oxelösund - Strängnäs IBK Vit Ramdalens Sportcenter
2021-12-18 12:15 9 Onyx IBS Nyköping Vit - Strängnäs IBK Röd Rosvalla C-hall
2021-12-18 13:00 9 IFK Mariefred - Nykvarns IF Vit Hammarens IP
2021-12-18 13:15 9 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Hedebyhallen
2021-12-18 14:15 9 IFK Gnesta - Torshälla IBK SVART Gnesta Sporthall
2021-12-19 10:00 9 Torshälla IBK Vit - Mesta IBK Skjulstahallen A
2021-12-19 11:00 9 Onyx IBS Nyköping svart - Järna SK Rosvalla C-hall
2021-12-19 14:30 9 Katrineholms IBF - Pershagens SK Sandbäckshallen
Omgång 10
2022-01-15 10:00 10 Strängnäs IBK Vit - IFK Gnesta Thomas Arena
2022-01-15 12:15 10 Mesta IBK - Onyx IBS Nyköping Vit Skjulstahallen A
2022-01-15 12:30 10 Pershagens SK - IFK Mariefred Pershagens Sporthall
2022-01-15 15:15 10 Onyx IBS Nyköping svart - Torshälla IBK Vit Gripenskolan
2022-01-16 10:30 10 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Oxelösund Björkestahallen
2022-01-16 11:00 10 Järna SK - Trosa Edanö IBK Hölö Allaktivitetshall
2022-01-16 11:15 10 Torshälla IBK SVART - Strängnäs IBK Röd Skjulstahallen A
2022-01-16 11:45 10 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Björkestahallen
Omgång 11
2022-01-22 09:15 11 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart Gnesta Sporthall
2022-01-22 10:00 11 Katrineholms IBF - Onyx IBS Nyköping svart Sandbäckshallen
2022-01-22 10:30 11 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Vit Hedebyhallen
2022-01-22 11:00 11 Mesta IBK - Strängnäs IBK Vit Skjulstahallen A
2022-01-22 11:30 11 Onyx IBS Nyköping Vit - Torshälla IBK SVART Rosvalla Arena
2022-01-22 12:30 11 Telge SIBK - Pershagens SK Västergård Arena A
2022-01-23 10:00 11 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Vit Thomas Arena
2022-01-23 10:30 11 Onyx IBS Oxelösund - Järna SK Ramdalens Sportcenter
Omgång 12
2022-01-29 10:00 12 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Hedebyhallen
2022-01-29 10:30 12 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Röd Björkestahallen
2022-01-29 10:30 12 Järna SK - IFK Gnesta Hölö Allaktivitetshall
2022-01-29 11:45 12 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Nyköping Vit Björkestahallen
2022-01-29 12:30 12 Pershagens SK - Mesta IBK Pershagens Sporthall
2022-01-30 11:00 12 Strängnäs IBK Vit - Torshälla IBK SVART Thomas Arena
2022-01-30 11:15 12 Onyx IBS Nyköping svart - IFK Mariefred Ramdalens Sportcenter
2022-01-30 11:15 12 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS Oxelösund Skjulstahallen A
Omgång 13
2022-02-05 10:30 13 Nykvarns IF Vit - Pershagens SK Björkestahallen
2022-02-05 13:00 13 IFK Mariefred - Trosa Edanö IBK Hammarens IP
2022-02-05 13:15 13 Telge SIBK - Onyx IBS Nyköping svart Västergård Arena A
2022-02-05 13:30 13 IFK Gnesta - Torshälla IBK Vit Gnesta Sporthall
2022-02-06 10:00 13 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF Svart Skjulstahallen A
2022-02-06 11:00 13 Strängnäs IBK Röd - Järna SK Thomas Arena
2022-02-06 11:30 13 Onyx IBS Nyköping Vit - Strängnäs IBK Vit Ramdalens Sportcenter
2022-02-06 12:45 13 Onyx IBS Oxelösund - Katrineholms IBF Ramdalens Sportcenter
Omgång 14
2022-02-12 10:30 14 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Vit Björkestahallen
2022-02-12 10:30 14 Onyx IBS Oxelösund - IFK Mariefred Ramdalens Sportcenter
2022-02-12 11:00 14 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Hedebyhallen
2022-02-12 11:45 14 Onyx IBS Nyköping svart - Mesta IBK Ramdalens Sportcenter
2022-02-12 12:00 14 Katrineholms IBF - IFK Gnesta Sandbäckshallen
2022-02-12 12:30 14 Pershagens SK - Onyx IBS Nyköping Vit Pershagens Sporthall
2022-02-13 11:00 14 Järna SK - Torshälla IBK SVART Hölö Allaktivitetshall
2022-02-13 11:15 14 Torshälla IBK Vit - Strängnäs IBK Röd Skjulstahallen A
Omgång 15
2022-02-19 10:30 15 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Nyköping svart Björkestahallen
2022-02-19 10:30 15 Telge SIBK - Onyx IBS Oxelösund Västergård Arena A
2022-02-19 11:00 15 Mesta IBK - Trosa Edanö IBK Skjulstahallen A
2022-02-20 09:30 15 Onyx IBS Nyköping Vit - Nykvarns IF Svart Ramdalens Sportcenter
2022-02-20 10:00 15 Strängnäs IBK Vit - Järna SK Thomas Arena
2022-02-20 10:00 15 Torshälla IBK SVART - IFK Mariefred Skjulstahallen A
2022-02-20 11:30 15 Strängnäs IBK Röd - Katrineholms IBF Thomas Arena
2022-02-20 15:00 15 IFK Gnesta - Torshälla IBK Vit Gnesta Sporthall
Omgång 16
2022-03-12 09:45 16 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit Hedebyhallen
2022-03-12 12:30 16 Onyx IBS Oxelösund - Mesta IBK Rosvalla Arena
2022-03-12 13:00 16 IFK Mariefred - Strängnäs IBK Röd Hammarens IP
2022-03-12 13:45 16 Onyx IBS Nyköping svart - Pershagens SK Rosvalla Arena
2022-03-12 17:00 16 Järna SK - Nykvarns IF Svart Hölö Allaktivitetshall
2022-03-13 11:00 16 Katrineholms IBF - Torshälla IBK SVART Duveholmshallen A
2022-03-13 14:00 16 IFK Gnesta - Telge SIBK Gnesta Sporthall
2022-03-13 15:00 16 Torshälla IBK Vit - Strängnäs IBK Vit Skjulstahallen A
Omgång 17
2022-03-19 10:00 17 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Thomas Arena
2022-03-19 10:30 17 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK Vit Björkestahallen
2022-03-19 10:45 17 Onyx IBS Nyköping Vit - Järna SK Ramdalens Sportcenter
2022-03-19 11:00 17 Mesta IBK - IFK Gnesta Skjulstahallen A
2022-03-19 11:30 17 Strängnäs IBK Vit - Katrineholms IBF Thomas Arena
2022-03-19 12:00 17 Pershagens SK - Trosa Edanö IBK Pershagens Sporthall
2022-03-20 13:00 17 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund Björkestahallen
2022-03-20 15:00 17 Torshälla IBK SVART - IFK Mariefred Skjulstahallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis