Spelprogram - Flickor Blå A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta Ida Larsson idaln@live.se 0702203770 Blå,blå,blå
IK Standard Daniel Wallin danne7404@yahoo.se 070-551 72 89 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Malin Diberius sprallan29@hotmail.com 0707440483 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart Madeleine Källström madeleine.kallstrom@live.se 0704052024 Svart/Svart/Svart
Onyx IBS Fredrik Åberg f_aberg@telia.com 0703955503 Orange/Svart/Svart
Strängnäs IBK Linda Hellström linda.eriksson80@gmail.com 070-5419523 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Lisa Hedh lisa.hedh@gmail.com 0703131566 Röd/Röd/Vita
Trosa Edanö IBK Daniel Strandgren daniel.strandgren@hotmail.com 0707-952594 SVART/SVART/SVART
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 2
2021-10-09 09:30 2 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Mikael Tegel, Aarre Hietanen Västergård Arena A
2021-10-09 10:45 2 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart Niclas Andersson, Jacob Lindblom Rosvalla Arena
2021-10-10 11:45 2 Nykvarns IF - IK Standard Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Björkestahallen
2021-10-17 11:30 2 Strängnäs IBK - IFK Gnesta Mauricio Diaz, Michaela Sigurbjörnsson Thomas Arena
Omgång 3
2021-10-16 10:00 3 Telge SIBK - IFK Gnesta Kjell-olof Ingvar Rolin, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2021-10-16 10:00 3 IK Standard - Nykvarns IF Svart Göran Engfors, Sandra Gustavsson Hållstahallen
2021-10-16 10:30 3 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Peter Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Björkestahallen
2021-10-17 11:30 3 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Hedebyhallen
Omgång 4
2021-10-23 10:30 4 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Amanda Sigurbjörnsson, Mats Hällgren Björkestahallen
2021-10-23 11:00 4 Onyx IBS - IFK Gnesta Magnus Appelkvist, Mats-Ola Svensson Rosvalla C-hall
2021-10-24 13:00 4 Strängnäs IBK - IK Standard Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Karinslundshallen
Omgång 5
2021-11-13 11:45 5 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Björkestahallen
2021-11-13 12:00 5 Telge SIBK - Onyx IBS Västergård Arena A
2021-11-14 11:45 5 IFK Gnesta - Nykvarns IF Gnesta Sporthall
Omgång 6
2021-11-20 10:15 6 IK Standard - IFK Gnesta Hållstahallen
2021-11-20 13:00 6 Nykvarns IF - Onyx IBS Björkestahallen
2021-11-21 10:30 6 Strängnäs IBK - Telge SIBK Thomas Arena
2021-11-21 11:15 6 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Hedebyhallen
Omgång 7
2021-11-27 09:00 7 Telge SIBK - Nykvarns IF Västergård Arena A
2021-11-28 12:00 7 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Karinslundshallen
Omgång 8
2021-12-04 09:00 8 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Hedebyhallen
2021-12-04 14:30 8 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Gnesta Sporthall
2021-12-04 14:30 8 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Björkestahallen
Omgång 9
2021-12-11 10:30 9 Telge SIBK - IK Standard Pershagens Sporthall
2021-12-11 10:30 9 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Hedebyhallen
2021-12-11 11:00 9 Onyx IBS - Strängnäs IBK Ramdalens Sportcenter
Omgång 10
2021-12-18 10:30 10 Nykvarns IF Svart - IK Standard Björkestahallen
2021-12-18 11:30 10 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Thomas Arena
2021-12-18 12:45 10 IFK Gnesta - Telge SIBK Gnesta Sporthall
2021-12-19 12:15 10 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Rosvalla C-hall
Omgång 11
2022-01-15 11:00 11 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Hedebyhallen
2022-01-15 11:15 11 IFK Gnesta - Onyx IBS Gnesta Sporthall
2022-01-15 15:45 11 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart Västergård Arena A
2022-01-16 10:00 11 IK Standard - Strängnäs IBK Hållstahallen
Omgång 12
2022-01-22 10:15 12 Onyx IBS - Telge SIBK Rosvalla Arena
2022-01-22 12:00 12 Trosa Edanö IBK - IK Standard Hedebyhallen
2022-01-23 11:30 12 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Svart Thomas Arena
Omgång 13
2022-01-29 10:30 13 Telge SIBK - Strängnäs IBK Västergård Arena A
2022-01-29 10:30 13 IFK Gnesta - IK Standard Gnesta Sporthall
2022-01-30 10:30 13 Onyx IBS - Nykvarns IF Ramdalens Sportcenter
2022-01-30 10:30 13 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Björkestahallen
Omgång 14
2022-02-05 10:15 14 IK Standard - Onyx IBS Hållstahallen
2022-02-05 10:30 14 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart Gnesta Sporthall
2022-02-05 11:45 14 Nykvarns IF - Telge SIBK Björkestahallen
2022-02-06 15:00 14 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Hedebyhallen
Omgång 15
2022-02-12 13:00 15 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart Ramdalens Sportcenter
2022-02-13 10:30 15 Nykvarns IF - IK Standard Björkestahallen
Omgång 16
2022-02-19 12:45 16 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Gnesta Sporthall
2022-02-20 10:15 16 IK Standard - Telge SIBK Hållstahallen
Omgång 17
2022-02-26 10:15 17 IK Standard - Nykvarns IF Svart Hållstahallen
2022-02-26 11:00 17 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Hedebyhallen
Omgång 18
2022-03-12 09:00 18 Strängnäs IBK - IK Standard Thomas Arena
2022-03-12 11:15 18 Onyx IBS - IFK Gnesta Rosvalla Arena
2022-03-13 10:30 18 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Björkestahallen
2022-03-13 11:45 18 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK Björkestahallen
Omgång 19
2022-03-19 10:00 19 Telge SIBK - Onyx IBS Västergård Arena A
2022-03-19 10:00 19 IK Standard - Trosa Edanö IBK Hållstahallen
2022-03-19 10:30 19 IFK Gnesta - Nykvarns IF Gnesta Sporthall
2022-03-20 10:30 19 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Björkestahallen
Omgång 20
2022-03-26 10:15 20 IK Standard - IFK Gnesta Hållstahallen
Omgång 21
2022-04-02 10:00 21 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Thomas Arena
2022-04-02 10:30 21 Nykvarns IF Svart - IFK Gnesta Björkestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis