Spelprogram - Träningsmatcher Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lo H3 Sara Asplund sara.asplund@kramfors.se 070-6755231 Röd, Svart, Svart
FBC Nordic Håkan Nilsson nillens50@gmail.com 070-2418464 Blå/svart, Svart, Svart
Fränsta IK Andreas Lindqvist andreas.lindqvist28@gmail.com 0730493391 Blå, Blå, Blå
IBF Dalen Herr Div.1 Eva Lindgren evalindgren_73@hotmail.com 070-2547201 Svart, Svart, Svart
IBK Härnösand Thomas Westman ibkharnosand@gmail.com 070-6533200 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IBK Härnösand U (H3) Patrik Näsman rolf.patrik.nasman@gmail.com 070-566 94 11 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Jäbo IK Herr 3 Västernorrland Linus Fougt linus.fougt@hotmail.com 0730737490 Rosa/Svart, Svart, Rosa
Klockarbergets BK H3 Svart, Svart, Svart
Klockarbergets BK HJ Joakim Könberg utbildning.klockarbergetsbk@gmail.com> Svart, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U Sean Kettle seankettle91@gmail.com 0738464308 Orange, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U Utveckling Rickard Eriksson rigge_21@hotmail.com 073-08 47 380 Orange, Svart, Svart
Sundsvall FBC Niklas Hedman niklas.r.hedman@gmail.com 070-2094622 Svart , Svart, Svart
Sundsvall FBC Ungdom J18 Patrik Norlander patrik.norlander@gmail.com 070-5667777 Svart, Svart, Svart
Timrå IBC HERR Anders Hjälm anders.hjalm@sundsvall.se Röd, Röd, Svart
Wallviks IK H1 Jörgen Wasberg jwasberg@hotmail.se 070-669 13 92 Blå, Blå, Gul
Vattjoms IK Torbjörn Wallin torbjorn.wallin@telia.com 070-2461338 Svart, Svart, Svart
Vattjoms IK Herr Utv Per Rosen per.rosen@storel.se 070-3337060 Svart, Svart, Svart
Örnsköldsvik IBK Johan Kindberg kindberg@hallstaberget.se 073-035 25 61 Röd, Svart, Röd
Örnsköldsvik IBK P05 Jenny Nordlund jennyno@telia.com 0706655905 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-16 14:00 1 Sundsvall City IBC U - Timrå IBC HERR Jan Öberg, Thomas Eriksson Sundsvalls Sporthall-A
2020-08-16 14:00 1 Fränsta IK - Vattjoms IK 5 - 11 Josephine Eriksson, Pierre Björklund Fränsta Sporthall
2020-08-20 19:00 1 Timrå IBC HERR - IBK Härnösand Pierre Björklund, Kent Jansson Timrå Sporthall
2020-08-22 12:00 1 Timrå IBC HERR - Sundsvall FBC Ungdom J18 Mattias Karlsson, Kent Jansson Timrå Sporthall
2020-08-23 12:00 1 IBK Härnösand - Sundsvall FBC Inst. Timrå Sporthall
2020-08-23 17:00 1 Timrå IBC HERR - Sundsvall FBC 2 - 4 Robin Palander, Peter Palander Timrå Sporthall
2020-08-27 18:30 1 Sundsvall FBC Ungdom J18 - FBC Nordic Josephine Eriksson, Pierre Björklund Hagahallen
2020-08-30 13:00 1 Fränsta IK - Sundsvall City IBC U 6 - 8 Markus Helsing, Patrik Sjöberg Fränsta Sporthall
2020-08-30 13:15 1 IBK Härnösand - Örnsköldsvik IBK Kenny Windahl, Thomas Berglund Öbacka SC
2020-09-04 19:30 1 Jäbo IK Herr 3 Västernorrland - IBK Härnösand U (H3) Maria Dahlin, Stefan Nyberg Skyttis Arena
2020-09-05 13:15 1 IBK Härnösand - Wallviks IK H1 Göran Norberg, Ivica Matanovic Öbacka SC
2020-09-05 14:00 1 Sundsvall City IBC U Utveckling - Vattjoms IK Herr Utv Anders Johansson, Patrick Cederblad Höglunda
2020-09-06 13:00 1 Fränsta IK - Sundsvall FBC Ungdom J18 13 - 10 Pierre Björklund, Per Pålsson Fränsta Sporthall
2020-09-08 20:00 1 Sundsvall City IBC U - Vattjoms IK 6 - 11 Alexander Bergman, Peter Palander Höglunda
2020-09-11 18:30 1 FBC Nordic - Fränsta IK Jan Öberg, Thomas Eriksson Hagahallen
2020-09-14 20:30 1 Klockarbergets BK HJ - Klockarbergets BK H3 Josephine Eriksson, Patrik Sjöberg Njurundahallen
2020-09-18 19:00 1 Örnsköldsvik IBK - IBF Dalen Herr Div.1 6 - 8 Ivica Matanovic, Göran Norberg Skyttis Arena
2020-09-20 15:00 1 Sundsvall FBC - IBK Härnösand 11 - 7 Alexander Bergman, Robin Palander Sundsvalls Sporthall-A
2020-09-22 20:45 1 FBC Nordic - Timrå IBC HERR 5 - 14 Kenny Windahl, Peter Palander Hagahallen
2020-09-28 20:30 1 Klockarbergets BK HJ - Vattjoms IK 7 - 8 Markus Helsing, Josephine Eriksson Njurundahallen
2020-10-04 12:00 1 FBC Lo H3 - IBK Härnösand U (H3) Mikael Berglund, Peder Lövdahl Bollstahallen
2020-10-06 20:00 1 Örnsköldsvik IBK P05 - Jäbo IK Herr 3 Västernorrland 7 - 3 Mikael Körning, Peder Lövdahl Nolaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis