Spelprogram - Träningsmatcher Herr

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF P07 Robert Ek ek_robert@yahoo.se 070-3544328 Svart, Vit, Svartgul
AIK IBF P08 Jimmy Åkerlund jimmy.akerlund@gmail.com 070-361 20 91 Svart, Vit, Svartgul
Bele Barkarby IF IBF JAS HJ18 Stefan Andersson stejaandersson@hotmail.com 0707131822 Svart, Svart, Svart
Bergs IK H1 Patrick Liedberg packe6@hotmail.com 0709-233837 Gul, Svart, Svart
Ekbackskyrkans IBK A-lag Tomas Eliasson pettsson1@gmail.com 070-440 20 13 Svart, Svart, Svart
Ekerö IK Herrlag A div 2 Nicklas Jonsson nicke.jon@hotmail.com 079 - 079 62 18 Blå, Blå, Blå
Enköpings IBK Pojkar 07 Christer Roheden 0708786525 Vit, Svart, Svart
Eskilstuna Nyfors IK A-lag Alexander Fredriksson ShiftF1@live.com 070-3804023
FBC Lerum Anton Olofsson anton.olofsson@fbclerum.se 0704244229 Röd, Röd, Vit
FBC Nyköping H1 Martin Svensson martin.svensson@fbcnykoping.se 070-4534026 Limegrön (gul), Svart, Svart
FBI Tullinge JAS Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge P03 S Orange, Svart, Svart
Galagowear FBC Södertälje H3 Sam Knijnenburg sam.knijnenburg@hotmail.com 0702983071 Svart, Svart, Svart
Galagowear FBC Södertälje testlag Sam Knijnenburg sam.knijnenburg@hotmail.com 0702983071 Svart, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Div 1 Gabriel Isoz Gabriel71@spray.se 0739-86 16 53 Grön, Vit, Vit
Huddinge IBS MR-Medel (05-06) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
IBF Norrköping P 07/08 Daniell Häll danstra@gmail.com Blå, Blå, Blå
IBF Västerås Anna Nordström anna.nordstrom@vib.se 0708198854 Vit, Vit, Vit
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne.ekengren@orebroinnebandy.se 070-6030703 röd/svart, svarta, svarta
IBF Örebro Ung H2 Marie Johansson mariejohansson1910@gmail.com 0704555919 Röd, svart, svarta
IFK Arboga H2 Magnus Andersson magnus.andersson1972@gmail.com Blå, Svart, Svart
IFK Gnesta A-lag Patrick Johansson Patrick.j.johansson@hotmail.com 0766326998 Blå/Blå/Vit
IFK Gnesta Herrjunior Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred H3 Ann-Kristin Licke anki.licke@gmail.com 070-6812314 Blå/vit/vit
Ingarö IF A Jonas Öhman jonas.ohman@arvidnordquist.se 0708761873 Svart, Svart, Svart
Järna SK Herrar Div 3 Rolf Berg rolf.berg@jarnask.se 070-2652600 Röd, Röd, Röd
Karlskoga IBF U-Lag Klemens Larsson klemens.larsson0526@gmail.com 073-668 22 84 Blå, Blå, Blå
Katrineholms IBF Herrar Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF HJ Jani Pyykönen janip98@live.se 072-2345340 Vit-svart-svart
Katrineholms IBF P06 Petra Jansson petracjansson@hotmail.com 0730772957 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF P07 Jimmy Sjögren jimmy.sjogren@lfs.se 0702094057 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF P08 Mårten Bohman martenbohman@me.com 0768 130 130 Vit, Svart, Svart
Kungsörs IBK H2 Lucas Andersson lucasandersson@hotmail.com 076-2333876 Svart, Svart , Svart
Ledberg IBF H1 Fredrik Hemmingberg fredrik.hemmingberg@gmail.com 0733-142059 Grön/Vit, Vit, Vit
Lillån IBK HJ Henning Christiansson henning.christiansson@gmail.com 0706-570298 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Linköping FBC H1 Svart, Svart, Svart
Linköping FBC Träningsmatcher Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom HJ Thomas Wettre thomas.wettre@gmail.com 073-3617166 Svart, Svart, Svart
Mesta IBK P07 Lena Widegren widegrenlena@hotmail.com 0702-270947 Svart, svart, svart
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Susanne Siimes lillbacka@live.se 070-6018770 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Malin Ångström malin.angstrom@hotmail.com 0731404225 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF HJ Magnus Hellqwist magnus.hellqwist@gmail.com 0734027004 Svart
Onyx IBK Tobias Palm tobbe@onyxinnebandy.se 073-6229901 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS H2 Richard Gårdman richard.gardman@solna.se 0739-958546 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS HJ Richard Gårdman richard.gardman@solna.se 0739-958546 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P06 Nyköping Sara Ekström ekstroms@yahoo.se 0706004457 Orange, Svart, Svart
Onyx P07/08 Oxelösund Johan Valberg johan.valberg@hotmail.com 070-6671099 Orange, Svart, Svart
Pershagens SK P09 Mikaela Eriksson mickis_83@hotmail.com Grön, Grön, Vit
Pålsboda IBF H3 Niklas Bergström niklas@palsbodaibf.se 0707707927 Lila, Svart, Svart
Rosersbergs IK B Pontus Jämtdal pontusjamtdal@hotmail.com 0722529566 Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK P07 Ljusröd Medel Lätt Jenny Wallner wallner.jenny@gmail.com 0739842832 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Salems IF A-Laget Richard Delsius richard@delsius.se Lila/blå, Vit, Vit
Salems IF JAS Erika Svedberg erika.svedberg@salemsif.se 0730-582809 Lila/blå, Vit, Vit
Salems IF P05/06 Christoffer Nilsson stoffe_n83@hotmail.com Lila/blå, Vit, Vit
Salems IF P08 Blå Svår-Svår (P08) Kim Svedberg kimmen1997@hotmail.com 0722370787 Lila/blå, Vit, Vit
Skälby IBK Ungdom / Skälby IBK Jonas Edberg jonas.edberg@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Stenhagens KK HJ18 JAS Stefan Eriksson stefanljeriksson@gmail.com 070-6372527 Röd, Svart, Svart
Strängnäs IBK AS Jan Lindholm fam-lindholm@telia.com 0706758817 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK Herrjunior Lelle Andersson lelleandersson79@gmail.com 0707562662 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK JAS Pierre Karlsson pierre721027@gmail.com 0703584703 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK P04 Boris Andzic boris.andzic@gmail.com 070-712 47 99 Röd, Röd, Röd
Sundbybergs IK Herrar div 3 norra Jonathan Andersson jontheand@gmail.com Grön, Vit, Grön
Telge SIBK H2 Mikael Wikner mikael.wikner@telgesibk.se 070-727 03 70 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK H3 Mikael Celik mikael.celik@scania.com 070-7514688 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK HJ/JAS Thomas Nilsson Thomas.Nilsson@tocbygg.se 070-557 07 28 Vit/Vit/Vit
Telge SIBK P04/05 Susanne Lindblom lindblomsussie@hotmail.com 076-189 40 79 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK P07/08 Linda Lindqvist linda.lindqvist@telgesibk.se 070-544 78 52 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK HJ Mattias Blank mattias.blank@a-hus.se Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P04 Mattias Blank mattias.blank@a-hus.se Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK P05 Johan Mejenqvist johan.mejenqvist@tibk.nu 070-643 13 78 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Representationslag Peter Zackrisson peterzackrizon@yahoo.se 0705141615 RÖD / SVART / SVART
Trosa Edanö IBK F 05/06 Robert Grafford robster100@hotmail.com 0733165942 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK H2 Helena Persson helena.x.persson@outlook.com 070-6808718 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK HJ Mia Lindholm mialindholm74@gmail.com 0705529505 Svart, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK P 05/06 Röd B Anna Alm anna@motor-service.se 070-796 57 90 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E Ola Fältö 073-3220091 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd D Rickard Skoog rickardskoog80@gmail.com 070-4577496 SVART, SVART, SVART
Tungelsta IF Hj 1 Div 2 Jonas Andersson fam.andersson85@gmail.com 0734612860 Orange, Svart, Svart
Vakant plats
Västerås IBS H3 Jimmy Haaga Jimpson80@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Åby IBK Tommy Karlsson tommykarlsson1985@hotmail.com 0737086967 svart, svart, svart
Åby IBK Herrjunior svart, svart, svart
Åby IBK Ungdom P06/05 Steffi Selander steffiselander@gmail.com 0738541846 Svart/Vit, Svart, Svart
Älvsjö AIK IBF Mia Anttila mia.anttila@alvsjoaik.nu 0709-98 58 42 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF HJ 3 Nathalie Ahlsén nathalie.ahlsen@gmail.com 0702680038 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-06-24 18:00 1 Torshälla IBK HJ - Strängnäs IBK Herrjunior Fredrik Wernqvist, Stefan Öberg Skjulstahallen A
2020-06-25 19:00 1 Nykvarns IF - Sundbybergs IK Herrar div 3 norra Mathias Lindvall, Stefan Öberg Björkestahallen
2020-08-01 16:00 1 Onyx IBK - Ledberg IBF H1 4 - 3 Rasmus Widén, Bemir Brkic Rosvalla A
2020-08-08 11:00 1 Onyx IBS H2 - Bergs IK H1 Bemir Brkic, Rasmus Widén Rosvalla A
2020-08-08 15:00 1 Strängnäs IBK JAS - Skälby IBK Ungdom / Skälby IBK Magnus Berg, Patrik Andersén Thomas Arena
2020-08-08 15:00 1 Onyx IBK - Bergs IK H1 1 - 2 Rasmus Widén, Bemir Brkic Rosvalla A
2020-08-09 13:00 1 Bergs IK H1 - Älvsjö AIK IBF 9 - 4 Henrik Ibjer, Kent Erlandsson Ramdalshallen
2020-08-09 15:00 1 Onyx IBS H2 - Rosersbergs IK B Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla A
2020-08-13 20:30 1 Telge SIBK H2 - Ekerö IK Herrlag A div 2 Henrik Ibjer, Aarre Hietanen Västergård Arena A
2020-08-15 12:00 1 Katrineholms IBF Herrar - Linköping FBC Träningsmatcher Aarre Hietanen, Karl-Gustav Bergström Duveholmshallen A
2020-08-15 14:00 1 Trosa Edanö IBK H2 - Nykvarns IF 7 - 5 Sigge Maurer, Arne Brattehag Hedebyhallen
2020-08-15 14:00 1 Torshälla IBK Representationslag - IFK Arboga H2 Inst. Stiga Sports Arena C
2020-08-16 09:00 1 AIK IBF P08 - Katrineholms IBF P08 Duveholmshallen A
2020-08-16 10:00 1 AIK IBF P07 - Katrineholms IBF P07 Duveholmshallen A
2020-08-16 10:30 1 Katrineholms IBF HJ - Tungelsta IF Hj 1 Div 2 Aarre Hietanen, Karl-Gustav Bergström Duveholmshallen B
2020-08-22 13:00 1 Torshälla IBK Representationslag - Kungsörs IBK H2 8 - 5 Stefan Öberg, Peter Palmelius Stiga Sports Arena C
2020-08-23 12:00 1 IFK Gnesta A-lag - FBC Nyköping H1 0 - 0 Daniel Pettersson, Richard Himberg Gnesta Sporthall
2020-08-23 13:00 1 Torshälla IBK HJ - Katrineholms IBF HJ Stefan Öberg, Viktor Taavitsainen Skjulstahallen A
2020-08-23 15:00 1 Torshälla IBK HJ - Telge SIBK HJ/JAS Viktor Taavitsainen, Stefan Öberg Skjulstahallen A
2020-08-23 15:30 1 Strängnäs IBK JAS - Bele Barkarby IF IBF JAS HJ18 Fredrik Wernqvist, Aarre Hietanen Thomas Arena
2020-08-25 20:00 1 Katrineholms IBF Herrar - Åby IBK Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Duveholmshallen A
2020-08-29 10:00 1 Katrineholms IBF HJ - Lillån IBK HJ Aarre Hietanen, Mikael Samuelsson Duveholmshallen A
2020-08-30 14:00 1 Torshälla IBK Representationslag - Eskilstuna Nyfors IK A-lag 10 - 5 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Stiga Sports Arena A2
2020-08-30 15:00 1 Strängnäs IBK AS - IBF Västerås 8 - 1 Stefan Öberg, Peter Palmelius Thomas Arena
2020-08-31 19:30 1 IFK Gnesta Herrjunior - FBI Tullinge P03 S 0 - 0 Stefan Öberg, Emil Moberg Gnesta Sporthall
2020-09-01 18:45 1 Trosa Edanö IBK HJ - Telge SIBK HJ/JAS 8 - 5 , Sigge Maurer Hedebyhallen 5
2020-09-02 20:00 1 Telge SIBK HJ/JAS - Torshälla IBK HJ 1 - 3 Emil Moberg, Stefan Öberg Västergård Arena A
2020-09-03 18:30 1 Katrineholms IBF Herrar - FBC Nyköping H1 Aarre Hietanen, Stefan Öberg Duveholmshallen A
2020-09-05 11:00 1 Strängnäs IBK JAS - Stenhagens KK HJ18 JAS 11 - 6 Magnus Berg, Patrik Andersén Thomas Arena
2020-09-06 10:00 1 Trosa Edanö IBK P 05/06 Röd B - Salems IF P05/06 10 - 1 , Sigge Maurer Hedebyhallen
2020-09-06 12:00 1 Huddinge IBS MR-Medel (05-06) - Salems IF P05/06 , Sigge Maurer Hedebyhallen
2020-09-06 12:45 1 Ekbackskyrkans IBK A-lag - Karlskoga IBF U-Lag Timo Granetin, Karl-Gustav Bergström Vingåkers Sporthall
2020-09-06 13:00 1 IFK Gnesta A-lag - Kungsörs IBK H2 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Gnesta Sporthall
2020-09-06 14:00 1 Trosa Edanö IBK P 05/06 Röd B - Huddinge IBS MR-Medel (05-06) 7 - 3 , Sigge Maurer Hedebyhallen
2020-09-06 15:00 1 Torshälla IBK Representationslag - IBF Örebro Ung H2 4 - 9 Anton Carlsson, Martin Morén Stiga Sports Arena A2
2020-09-10 19:00 1 Strängnäs IBK AS - Nykvarns IBF Ungdom A-lag 7 - 4 Richard Himberg, Daniel Pettersson Thomas Arena
2020-09-11 19:00 1 Katrineholms IBF HJ - Åby IBK Herrjunior Håkan Rask, Mikael Samuelsson Duveholmshallen A
2020-09-12 11:30 1 Katrineholms IBF HJ - Linköping IBK Ungdom HJ 7 - 3 Viktor Taavitsainen, Christian Johnsson Duveholmshallen A
2020-09-12 13:00 1 IFK Gnesta A-lag - Ingarö IF A Inst. Gnesta Sporthall
2020-09-12 13:00 1 Trosa Edanö IBK H2 - Salems IF JAS 2 - 6 Thomas Gjutarenäfve, Magnus Berg Hedebyhallen
2020-09-12 15:00 1 Telge SIBK P07/08 - Salems IF P08 Blå Svår-Svår (P08) 5 - 1 Malva Eriksson, Julia Södergren Västergård Arena A
2020-09-12 15:00 1 Telge SIBK HJ/JAS - Trosa Edanö IBK HJ 4 - 4 Thomas Gjutarenäfve, Magnus Berg Pershagens Sporthall 41
2020-09-12 16:00 1 Onyx IBK - Strängnäs IBK AS 4 - 4 Jonas Holm, Christer Avasjö Rosvalla A
2020-09-12 16:30 1 Telge SIBK P04/05 - Torshälla IBK P05 2 - 4 Västergård Arena A
2020-09-13 10:00 1 Telge SIBK H2 - Ledberg IBF H1 Inst. Västergård Arena A
2020-09-13 13:00 1 IBF Norrköping P 07/08 - Onyx IBS P06 Nyköping 1 - 5 Camilla Örnebro Ramdalshallen
2020-09-13 13:00 1 Ledberg IBF H1 - IFK Arboga H2 Inst. Västergård Arena A
2020-09-13 16:00 1 Telge SIBK H2 - IFK Arboga H2 Inst. Västergård Arena A
2020-09-14 19:30 1 IFK Gnesta Herrjunior - Onyx IBS HJ Jesper Asplund, Robin Hynninen Gnesta Sporthall
2020-09-16 19:00 1 Katrineholms IBF P06 - Åby IBK Ungdom P06/05 Daniel Jävergren, Rickard Andersson Duveholmshallen A
2020-09-19 15:00 1 Onyx IBK - Salems IF A-Laget 6 - 5 Rasmus Widén, Bemir Brkic Rosvalla A
2020-09-19 15:00 1 Strängnäs IBK AS - FBC Lerum 9 - 8 Daniel Pettersson, Richard Himberg Hammarens IP
2020-09-20 10:00 1 Torshälla IBK HJ - Västerås IBS H3 4 - 7 Stefan Öberg, Peter Palmelius Skjulstahallen A
2020-09-20 14:15 1 Torshälla IBK P04 - Strängnäs IBK P04 7 - 2 Martin Morén, Linus Broberg Skjulstahallen A 1
2020-09-20 14:30 1 Nykvarns IF HJ - Älvsjö AIK IBF HJ 3 3 - 6 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Björkestahallen 1
2020-09-20 18:00 1 IFK Mariefred H3 - Eskilstuna Nyfors IK A-lag 5 - 6 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Hammarens IP
2020-09-21 19:30 1 IFK Gnesta Herrjunior - FBI Tullinge JAS Jesper Asplund, Robin Hynninen Gnesta Sporthall
2020-09-23 19:30 1 Ekbackskyrkans IBK A-lag - Pålsboda IBF H3 12 - 8 Aarre Hietanen, Timo Granetin Vingåkers Sporthall
2020-09-24 23:59 1 Vakant plats - Vakant plats Göran Engfors, Niclas Andersson Rosvalla A
2020-09-26 12:00 1 IFK Mariefred H3 - Järna SK Herrar Div 3 4 - 6 Mikko Mäkelä, Göran Karlsson Hammarens IP
2020-09-29 21:00 1 Telge SIBK H3 - Galagowear FBC Södertälje H3 10 - 8 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Västergård Arena A
2020-09-30 18:30 1 Mesta IBK P07 - Enköpings IBK Pojkar 07 10 - 6 Casper Larsson, Adam Mejenqvist Skjulstahallen A
2020-11-01 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd D - Rotebro IS IBK P07 Ljusröd Medel Lätt Magnus Appelkvist, Oscar Gärling Hedebyhallen
2020-11-08   Uppskj. 1 Trosa Edanö IBK P 07/08 Röd E - Pershagens SK P09 Uppskj. Hedebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis