Spelprogram - Newbody Flick Serie A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK F08/09 Magnus Bryntesson magnusbryntesson@live.se 076-1015892 Blå, Blå, Blå
Eken IBK F09/10 Gul Maria Gustafsson miagustavsson74@hotmail.com 0763-443218 Lila/gul, Svart, Svart
FBC Lerum F09 Röd Micael Haraldsson micael.haraldsson@gmail.com 0702622353 Röda, Röda, Vita
FBC Lerum F09 Svart Micael Haraldsson micael.haraldsson@gmail.com 0702622353 Röd/Röd/Vit
Floda IBK F08/09 Joakim Berg thejockeberg@gmail.com Vit/Vit/Vit
Kärra IBK F09 Klas Johnsson klasjohnsson@hotmail.com 0725068549 Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK F09 Blå Peter Zellén peter.zellen@gmail.com Vit/blå-randig, Svart, Svart
Landvetter IBK F09 vit Kristina Sigvardson kicki@sigvardson.net 0727279904 Ljusblå/vit-randig/Svart/Vit
Lindås Rasta IBK F10/11 Niclas Johansson tjaludden72@gmail.com Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Richard Olausson richard.olausson@telia.com Röd/Vit Randig/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Richard Olausson richard.olausson@telia.com Rödvit, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-04 09:00 1 FBC Lerum F09 Svart - Kärra IBK F09 Thor Sandqvist, Thea Brunbäck Rydsbergshallen
2020-10-04 13:40 1 Floda IBK F08/09 - Lindås Rasta IBK F10/11 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Nova Floda Sportcenter
2020-10-17 11:30 1 Dingle AIK F08/09 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Munkedals I-H
2020-10-24 11:00 1 Landvetter IBK F09 Blå - Eken IBK F09/10 Gul Nellie Stavås, Annie Sigvardson Landvetter Idrottshall
2020-11-21 15:45 1 FBC Lerum F09 Röd - Landvetter IBK F09 vit Rydsbergshallen
Omgång 2
2020-10-10 13:00 2 Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum F09 Svart Ida Körle, Tindra Stigevall Önnerödshallen
2020-10-10 16:00 2 Eken IBK F09/10 Gul - FBC Lerum F09 Röd Emelie Lebell, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2020-10-10 16:15 2 Lindås Rasta IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Daniel Kalentun, Bianca Fall Askims Sporthall
2020-10-11 16:50 2 Kärra IBK F09 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Melvin Indevall, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2020-11-22 16:00 2 Landvetter IBK F09 Blå - Floda IBK F08/09 Pinntorps Idrottshall
Omgång 3
2020-10-17 09:00 3 Landvetter IBK F09 vit - Kärra IBK F09 Minni Björsander, Linn Dahlin Pinntorps Idrottshall
2020-10-17 12:40 3 FBC Lerum F09 Röd - Floda IBK F08/09 Gustav Biveby, Thor Sandqvist Alléhallen
2020-10-17 13:40 3 FBC Lerum F09 Svart - Eken IBK F09/10 Gul Gustav Biveby, Thor Sandqvist Alléhallen
2020-10-18 09:40 3 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Landvetter IBK F09 Blå Anton Lindqvist, Arvid Wikström Wallenstamhallen
2020-10-18 11:40 3 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Dingle AIK F08/09 Axel Brännström, Olof Ekdahl Wallenstamhallen
Omgång 4
2020-11-08 4 Kärra IBK F09 - Dingle AIK F08/09 Kärra Sporthall
2020-11-08 4 Eken IBK F09/10 Gul - Landvetter IBK F09 vit Ekenhallen 1
2020-11-08 4 Lindås Rasta IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Salming Arena
2020-11-08 4 Floda IBK F08/09 - FBC Lerum F09 Svart Nova Floda Sportcenter
2020-11-08 4 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - FBC Lerum F09 Röd Mölnlycke Idrottshall
Omgång 5
2020-11-21 10:10 5 Dingle AIK F08/09 - Lindås Rasta IBK F10/11 Munkedals Idrottshall
2020-11-21 12:00 5 Landvetter IBK F09 vit - Floda IBK F08/09 Pinntorps Idrottshall
2020-11-22 10:00 5 Kärra IBK F09 - Eken IBK F09/10 Gul Lundbystrand 1
2020-11-22 10:30 5 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Landvetter IBK F09 Blå Mölnlycke Idrottshall
2020-11-22 12:15 5 FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Rydsbergshallen
Omgång 6
2020-11-28 14:40 6 Landvetter IBK F09 Blå - Dingle AIK F08/09 Pinntorps Idrottshall
2020-11-29 09:00 6 FBC Lerum F09 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Rydsbergshallen
2020-11-29 11:00 6 Landvetter IBK F09 vit - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Pinntorps Idrottshall
2020-11-29 14:45 6 Kärra IBK F09 - Lindås Rasta IBK F10/11 Kärra Sporthall
2020-11-29 16:20 6 Floda IBK F08/09 - Eken IBK F09/10 Gul Nova Floda Sportcenter
Omgång 7
2020-12-05 09:00 7 Eken IBK F09/10 Gul - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Ekenhallen 1
2020-12-05 11:10 7 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - FBC Lerum F09 Svart Wallenstamhallen
2020-12-05 11:30 7 Dingle AIK F08/09 - FBC Lerum F09 Röd Munkedals Idrottshall
2020-12-05 16:00 7 Lindås Rasta IBK F10/11 - Landvetter IBK F09 Blå Salming Arena
2020-12-06 16:20 7 Floda IBK F08/09 - Kärra IBK F09 Nova Floda Sportcenter
Omgång 8
2020-12-12 14:30 8 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Floda IBK F08/09 Mölnlycke Idrottshall
2020-12-12 15:30 8 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Landvetter IBK F09 vit Mölnlycke Idrottshall
2020-12-13 09:00 8 FBC Lerum F09 Röd - Lindås Rasta IBK F10/11 Rydsbergshallen
2020-12-13 10:00 8 FBC Lerum F09 Svart - Dingle AIK F08/09 Rydsbergshallen
2020-12-13 11:45 8 Kärra IBK F09 - Landvetter IBK F09 Blå Kärra Sporthall
Omgång 9
2020-12-19 09:00 9 Eken IBK F09/10 Gul - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Ekenhallen 1
2020-12-19 12:00 9 Dingle AIK F08/09 - Landvetter IBK F09 vit Munkedals Idrottshall
2020-12-19 13:10 9 Lindås Rasta IBK F10/11 - FBC Lerum F09 Svart Salming Arena
2020-12-20 09:00 9 Landvetter IBK F09 Blå - FBC Lerum F09 Röd Pinntorps Idrottshall
2020-12-20 11:30 9 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Kärra IBK F09 Mölnlycke Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis