Spelprogram - Pantamera Pojkar D (P10) Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Båstads GIF P10/11 Erik Lövström e.lovstrom@hotmail.se 0700915065 Svart, Svart, Vit
FBC Engelholm P11 Jimmy Nyström fotografjimmynystrom@gmail.com 0708-16 85 86 Vit, Svart, Orange
FBC Viljan P09 Stefan Svedrin 0709527196 Marinblå, Svart, Svart
Hofterups IBF P10 Jacob Thollonen jacob.thollonen@yahoo.com 0707-745175 Svart, Svart, Svart
Höganäs IBF P09-11 Christian Trobro ctrobro@gmail.com 070-699 18 03 Röd, Blå, Vit
IBK Lund P2010 Svart Stefan Jakobsson Evennstevenn@hotmail.com 070-2576521 Svart-grön, Svart, Svart
Röke IBK P10 Erik Götborg erik.gotborg@gmail.com 0703649031 Vinröd, Svarta, Svarta
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-07 11:30 1 Hofterups IBF P10 - Höganäs IBF P09-11 3 - 4 Tolvåkershallen A
2023-10-08 14:00 1 FBC Viljan P09 - IBK Lund P2010 Svart 5 - 4 Ljungbyheds Idrottshall 41
2023-10-08 16:30 1 Båstads GIF P10/11 - Röke IBK P10 5 - 5 Strandängsskolan
Omgång 2
2023-10-14 12:00 2 Hofterups IBF P10 - FBC Viljan P09 3 - 7 Tolvåkershallen A
2023-10-15 11:00 2 FBC Engelholm P11 - Höganäs IBF P09-11 6 - 3 Ängelholms Idrottshall
2023-10-15 15:00 2 IBK Lund P2010 Svart - Båstads GIF P10/11 3 - 2 Lerbäckshallen A 28
Omgång 3
2023-10-21 11:00 3 Röke IBK P10 - FBC Engelholm P11 9 - 6 T4 Sporthall
2023-10-21 11:00 3 Höganäs IBF P09-11 - IBK Lund P2010 Svart 4 - 7 Höganäs Sportcenter B
2023-10-22 14:00 3 Båstads GIF P10/11 - Hofterups IBF P10 9 - 5 Strandängsskolan
Omgång 4
2023-10-28 11:00 4 Höganäs IBF P09-11 - Båstads GIF P10/11 9 - 5 Höganäs Sportcenter B
2023-10-28 13:00 4 IBK Lund P2010 Svart - Röke IBK P10 3 - 12 Lerbäckshallen A
2023-10-29 14:00 4 FBC Viljan P09 - FBC Engelholm P11 5 - 9 Ljungbyheds Idrottshall
Omgång 5
2023-11-11 10:00 5 Röke IBK P10 - Hofterups IBF P10 7 - 1 T4 Sporthall
2023-11-12 14:00 5 FBC Viljan P09 - Höganäs IBF P09-11 3 - 4 Ljungbyheds Idrottshall 102
2023-12-09 12:30 5 FBC Engelholm P11 - IBK Lund P2010 Svart 11 - 3 Ängelholms Idrottshall
Omgång 6
2023-11-18 10:00 6 Hofterups IBF P10 - FBC Engelholm P11 3 - 5 Tolvåkershallen A
2023-11-19 11:00 6 Båstads GIF P10/11 - FBC Viljan P09 4 - 7 Strandängsskolan
2023-11-19 13:30 6 Höganäs IBF P09-11 - Röke IBK P10 5 - 4 Höganäs Sportcenter B
Omgång 7
2023-11-22 19:30 7 Röke IBK P10 - FBC Viljan P09 8 - 6 Tyrs Hovs Sportcentra
2023-11-23 19:00 7 FBC Engelholm P11 - Båstads GIF P10/11 9 - 0 Ängelholms Idrottshall
2023-11-24 19:30 7 IBK Lund P2010 Svart - Hofterups IBF P10 8 - 7 Killebäckshallen 42
Omgång 8
2023-11-25 14:30 8 Höganäs IBF P09-11 - Hofterups IBF P10 5 - 3 Höganäs Sportcenter B
2023-11-26 13:00 8 Röke IBK P10 - Båstads GIF P10/11 6 - 1 Qpoolen
2023-11-26 14:00 8 IBK Lund P2010 Svart - FBC Viljan P09 4 - 6 Vipeholmshallen
Omgång 9
2023-12-03 13:45 9 Höganäs IBF P09-11 - FBC Engelholm P11 5 - 11 Höganäs Sportcenter B
2023-12-03 14:00 9 FBC Viljan P09 - Hofterups IBF P10 12 - 4 Ljungbyheds Idrottshall
2023-12-03 14:00 9 Båstads GIF P10/11 - IBK Lund P2010 Svart 4 - 3 Strandängsskolan
Omgång 10
2023-12-09 12:00 10 Hofterups IBF P10 - Båstads GIF P10/11 4 - 3 Tolvåkershallen B
2023-12-10 12:30 10 FBC Engelholm P11 - Röke IBK P10 7 - 7 Ängelholms Idrottshall
2023-12-10 14:30 10 IBK Lund P2010 Svart - Höganäs IBF P09-11 5 - 1 Lerbäckshallen A
Omgång 11
2023-12-17 13:00 11 FBC Engelholm P11 - FBC Viljan P09 15 - 3 Ängelholms Idrottshall
2023-12-17 13:00 11 Röke IBK P10 - IBK Lund P2010 Svart 6 - 6 Qpoolen
2023-12-17 14:00 11 Båstads GIF P10/11 - Höganäs IBF P09-11 4 - 4 Strandängsskolan
Omgång 12
2024-01-13 14:30 12 Höganäs IBF P09-11 - FBC Viljan P09 4 - 3 Höganäs Sportcenter B
2024-01-13 16:30 12 Hofterups IBF P10 - Röke IBK P10 2 - 10 Tolvåkershallen B
2024-01-14 12:30 12 IBK Lund P2010 Svart - FBC Engelholm P11 3 - 5 Vipeholmshallen
Omgång 13
2024-01-21 11:00 13 Röke IBK P10 - Höganäs IBF P09-11 5 - 2 Qpoolen
2024-01-21 12:30 13 FBC Engelholm P11 - Hofterups IBF P10 8 - 3 Ängelholms Idrottshall
2024-01-21 14:00 13 FBC Viljan P09 - Båstads GIF P10/11 5 - 5 Ljungbyheds Idrottshall
Omgång 14
2024-01-23 18:15 14 Hofterups IBF P10 - IBK Lund P2010 Svart 5 - 9 Tolvåkershallen B
2024-01-25 18:30 14 FBC Viljan P09 - Röke IBK P10 5 - 6 Ljungbyheds Idrottshall
2024-01-25 19:00 14 Båstads GIF P10/11 - FBC Engelholm P11 6 - 4 Strandängsskolan
Omgång 15
2024-01-27 12:30 15 Hofterups IBF P10 - Höganäs IBF P09-11 1 - 5 Tolvåkershallen B
2024-01-28 14:00 15 FBC Viljan P09 - IBK Lund P2010 Svart 5 - 2 Ljungbyheds Idrottshall
2024-01-28 14:00 15 Båstads GIF P10/11 - Röke IBK P10 4 - 6 Strandängsskolan
Omgång 16
2024-02-03 12:00 16 Hofterups IBF P10 - FBC Viljan P09 OW (0 - 5) Tolvåkershallen B
2024-02-04 11:30 16 IBK Lund P2010 Svart - Båstads GIF P10/11 6 - 6 Lerbäckshallen A
2024-02-04 13:00 16 FBC Engelholm P11 - Höganäs IBF P09-11 9 - 3 Ängelholms Idrottshall
Omgång 17
2024-02-10 14:30 17 Höganäs IBF P09-11 - IBK Lund P2010 Svart 5 - 5 Höganäs Sportcenter B
2024-02-11 11:00 17 Röke IBK P10 - FBC Engelholm P11 6 - 3 Qpoolen
2024-02-11 12:00 17 Båstads GIF P10/11 - Hofterups IBF P10 10 - 1 Strandängsskolan
Omgång 18
2024-02-17 10:30 18 Höganäs IBF P09-11 - Båstads GIF P10/11 5 - 6 Höganäs Sportcenter B
2024-02-18 14:00 18 FBC Viljan P09 - FBC Engelholm P11 5 - 9 Ljungbyheds Idrottshall
2024-03-06 19:45 18 IBK Lund P2010 Svart - Röke IBK P10 Vipeholmshallen
Omgång 19
2024-03-03 13:00 19 FBC Engelholm P11 - IBK Lund P2010 Svart Ängelholms Idrottshall
2024-03-03 13:00 19 Röke IBK P10 - Hofterups IBF P10 Qpoolen
2024-03-03 14:00 19 FBC Viljan P09 - Höganäs IBF P09-11 Ljungbyheds Idrottshall
Omgång 20
2024-03-09 15:00 20 Båstads GIF P10/11 - FBC Viljan P09 Strandängsskolan
2024-03-09 17:00 20 Hofterups IBF P10 - FBC Engelholm P11 Tolvåkershallen A
2024-03-10 12:30 20 Höganäs IBF P09-11 - Röke IBK P10 Höganäs Sportcenter B
Omgång 21
2024-03-17 13:00 21 Röke IBK P10 - FBC Viljan P09 Qpoolen
2024-03-17 13:00 21 FBC Engelholm P11 - Båstads GIF P10/11 Ängelholms Idrottshall
2024-03-17 15:45 21 IBK Lund P2010 Svart - Hofterups IBF P10 Lerbäckshallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis