Spelprogram - Pantamera Flickor blå 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Björklinge BK F12/13 Andreas Jansson andreas__jansson@hotmail.com 0707518762 Svart, Svart, Svart
Frötuna IBF F12/13 röd Sandra Westman sandra.westman@hotmail.com 070-9944292 Röd, Marinblå, Röd
Hagunda IF F12 Therese Westman therese1westman@gmail.com Blå, Svart, Blå
IK Sirius IBK F11/12 Elenore Nordin elenoreengvall@hotmail.com 0736761361 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK F13_ Lina Ramsell lina@bwnbygg.com Blå/Svart, Svart, Svart
Rasbo IK F10/13 Fredrik Sadjak Fredrik.sadjak@gmail.com Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Storvreta Ungdom IBK F13 Terese Falk tereseeriksson@msn.com Röd, Svart, Röd
Tierp IBK F13 Johan Viklund Jv@abus-nordic.com 0706313009 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 09:00 1 IK Sirius IBK F11/12 - Storvreta Ungdom IBK F13 Johan Svärling, Elias Westerlund IFU Arena Upplands Energi
2023-10-14 12:30 1 Frötuna IBF F12/13 röd - Björklinge BK F12/13 Sigrid Thun, Alice Morley Sävja Sporthall
Omgång 2
2023-10-21 11:00 2 Rasbo IK F10/13 - Frötuna IBF F12/13 röd , Georgios Papadakis Hall 2000
2023-10-21 15:30 2 Björklinge BK F12/13 - Tierp IBK F13 Nelly Hultgren, Felicia Svensk Björklinge Sporthall
Omgång 3
2023-10-28 10:00 3 Tierp IBK F13 - Storvreta Ungdom IBK F13 , Jimmy Johansson Aspenhallen
2023-10-28 11:30 3 Björklinge BK F12/13 - Rasbo IK F10/13 William Björnström, Maia Björnström Björklinge Sporthall
2023-10-28 12:30 3 Frötuna IBF F12/13 röd - IK Sirius IBK F11/12 Elsa Öhrn, Rebecka Ulriksson Sävja Sporthall
Omgång 4
2023-11-11 12:00 4 Rasbo IK F10/13 - Tierp IBK F13 Hanna Hultgren, Tuva Zetterman-Reinholtz Hall 2000
2023-11-12 10:15 4 IK Sirius IBK F11/12 - Björklinge BK F12/13 Maja Hörnqvist, Mabel Jonasson IFU Arena Upplands Energi
Omgång 5
2023-11-19 10:15 5 Rasbo IK F10/13 - IK Sirius IBK F11/12 Fredrik Longgren, Astrid Andersson Hall 2000
2023-11-19 10:40 5 Storvreta Ungdom IBK F13 - Frötuna IBF F12/13 röd Sigrid Thun, Alice Morley Ärentunaskolan
Omgång 6
2023-11-25 14:45 6 Björklinge BK F12/13 - Storvreta Ungdom IBK F13 Issa Sawah, Astrid Andersson Björklinge Sporthall
2023-11-25 17:45 6 IK Sirius IBK F11/12 - Tierp IBK F13 Mabel Jonasson, Hannes Ahlborg IFU Arena Upplands Energi
Omgång 7
2023-12-02 11:30 7 Tierp IBK F13 - Frötuna IBF F12/13 röd Fredrik Longgren, Jouni Myller Aspenhallen
2023-12-03 11:30 7 Hagunda IF F12 - Björklinge BK F12/13 Rebeca Fahlgren, Hanna Haglund Vänge Sporthall
2024-02-17 11:00 7 Rasbo IK F10/13 - Storvreta Ungdom IBK F13 Felicia Svensk, Johan Svärling Hall 2000
Omgång 8
2023-12-09 11:30 8 Björklinge BK F12/13 - Frötuna IBF F12/13 röd Astrid Andersson, Maia Björnström Björklinge Sporthall
2023-12-09 12:30 8 Hagunda IF F12 - Rasbo IK F10/13 Felicia Bergström, Elina Sand Vänge Sporthall
2023-12-09 15:20 8 Storvreta Ungdom IBK F13 - IK Sirius IBK F11/12 Maja Loklint, Elina Söderberg Ärentunaskolan
Omgång 9
2023-12-16 10:00 9 Tierp IBK F13 - Björklinge BK F12/13 Anders Åsell Aspenhallen
2023-12-16 10:15 9 Frötuna IBF F12/13 röd - Rasbo IK F10/13 Noelia Tornberg, Stella Krohn Sävja Sporthall
2023-12-17 13:30 9 Hagunda IF F12 - IK Sirius IBK F11/12 Rebeca Fahlgren, Emmy Bergström Vänge Sporthall
Omgång 10
2024-01-13 12:00 10 Rasbo IK F10/13 - Björklinge BK F12/13 Jonas Farhat, Christoffer Stenlund Hall 2000
2024-01-14 09:00 10 IK Sirius IBK F11/12 - Frötuna IBF F12/13 röd Mabel Jonasson, Vendela Gäreskog IFU Arena Gibon
2024-01-14 12:00 10 Storvreta Ungdom IBK F13 - Tierp IBK F13 Hannes Ahlborg, Stella Krohn Ärentunaskolan
2024-01-14 17:45 10 IK Sirius IBK F13_ - Hagunda IF F12 Signe Wennberg Thelin, Edwin Wallin IFU Arena Upplands Energi
Omgång 11
2024-01-20 11:30 11 Tierp IBK F13 - Rasbo IK F10/13 Isabelle Johansson, Anders Åsell Aspenhallen
2024-01-20 13:30 11 Björklinge BK F12/13 - IK Sirius IBK F11/12 William Björnström, Maia Björnström Björklinge Sporthall
2024-01-21 09:00 11 Storvreta Ungdom IBK F13 - Hagunda IF F12 Hannes Ahlborg, Viktor Bergman Storvreta IBK Sporthall
Omgång 12
2024-01-27 13:15 12 Frötuna IBF F12/13 röd - Storvreta Ungdom IBK F13 Elvira Lindeman, Thea Boivie Sävja Sporthall
2024-01-28 09:00 12 Hagunda IF F12 - Tierp IBK F13 Noelia Tornberg, Nelly Hultgren IFU Arena A
2024-01-28 11:15 12 IK Sirius IBK F11/12 - Rasbo IK F10/13 Felicia Bergström, Vendela Gäreskog IFU Arena Upplands Energi
Omgång 13
2024-02-03 10:00 13 Tierp IBK F13 - IK Sirius IBK F11/12 Haris Hodzic, Markus Lundquist Aspenhallen
2024-02-03 12:20 13 Storvreta Ungdom IBK F13 - Björklinge BK F12/13 Hannes Ahlborg, Viktor Bergman Ärentunaskolan
2024-02-03 15:00 13 Rasbo IK F10/13 - Frötuna IBF F12/13 röd Andreas Pettersson, Clara Fredriksson Hall 2000
2024-02-04 11:30 13 Hagunda IF F12 - Frötuna IBF F12/13 röd Olivia Tunemar, Emmy Bergström Vänge Sporthall
Omgång 14
2024-02-10 10:15 14 Björklinge BK F12/13 - IK Sirius IBK F11/12 Olivia Rosenvald, Stella Krohn Björklinge Sporthall
2024-02-10 11:30 14 Frötuna IBF F12/13 röd - Tierp IBK F13 Felicia Bergström, Thea Boivie Sävja Sporthall
2024-02-10 15:00 14 Storvreta Ungdom IBK F13 - Rasbo IK F10/13 Elina Söderberg, Viktor Bergman Ärentunaskolan
2024-02-17 11:45 14 Björklinge BK F12/13 - Hagunda IF F12 Jörgen Bergström, Anders Åsell Björklinge Sporthall
2024-03-22 19:00 14 IK Sirius IBK F11/12 - Rasbo IK F10/13 IFU Arena Upplands Energi
Omgång 15
2024-03-02 15 Rasbo IK F10/13 - Hagunda IF F12 Hall 2000
2024-03-02 09:00 15 Frötuna IBF F12/13 röd - Björklinge BK F12/13 Sävja Sporthall
2024-03-02 10:00 15 Tierp IBK F13 - Rasbo IK F10/13 Aspenhallen
2024-03-03 16:30 15 IK Sirius IBK F11/12 - Storvreta Ungdom IBK F13 IFU Arena Upplands Energi
Omgång 16
2024-03-09 10:15 16 Björklinge BK F12/13 - Tierp IBK F13 Björklinge Sporthall
2024-03-09 11:30 16 Rasbo IK F10/13 - Frötuna IBF F12/13 röd Hall 2000
2024-03-09 13:40 16 IK Sirius IBK F11/12 - Hagunda IF F12 IFU Arena Tell Media Group (B)
2024-03-10 11:00 16 Storvreta Ungdom IBK F13 - Frötuna IBF F12/13 röd Ärentunaskolan
Omgång 17
2024-03-16 09:00 17 Frötuna IBF F12/13 röd - IK Sirius IBK F11/12 Sävja Sporthall
2024-03-16 11:00 17 Björklinge BK F12/13 - Rasbo IK F10/13 Björklinge Sporthall
2024-03-16 13:00 17 Tierp IBK F13 - Storvreta Ungdom IBK F13 Aspenhallen
2024-03-17 18:15 17 Hagunda IF F12 - Rasbo IK F10/13 IFU Arena Upplands Energi
Omgång 18
2024-03-23 09:00 18 IK Sirius IBK F11/12 - Björklinge BK F12/13 IFU Arena Upplands Energi
2024-03-23 10:00 18 Frötuna IBF F12/13 röd - Hagunda IF F12 Sävja Sporthall
2024-03-23 10:00 18 Rasbo IK F10/13 - Björklinge BK F12/13 Hall 2000
2024-03-23 12:00 18 Rasbo IK F10/13 - Tierp IBK F13 Hall 2000
2024-03-24 15:15 18 Hagunda IF F12 - Storvreta Ungdom IBK F13 IFU Arena Tell Media Group (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis