Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medellätt E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBF Offensiv Lidingö (A) Torbjörn Ädelqvist Torbjorn.adelqvist@tyrens.se blå/blå/blå
Nacka IBK (A) Elisabeth Andre Öhman elisabeth@ohman.ws 076-645 07 17 Vit/Svart/Vit
Nacka IBK (C) Lene Sandvoll Stern lene.stern@gmail.com 070-281 34 24 Vit/Svart/Vit
Norrtulls SK (B) Kristian Klevbom krisskless@gmail.com Gul/Svart/Gul
Saltsjöbadens IF Juan Carlos Zorzi juanqui_zorzi@hotmail.com +46721514764 Mellanblå/vitrandig/Mellanblå/Blå
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Cathy Lanner Öhman cathy.lannerohman@designgymnasiet.se 0704-139556 svart/svart/svart/svart
Värmdö IF (A) Josefin Forsberg josefin_forsberg@hotmail.com 073-954 97 47 Blå/Blå/Blå
Älta IF (B) Magnus Ahlkvist magnus.ahlkvist@gmail.com Svart/svart/svart
Älvsjö AIK IBF (B) Henric Modig henric.modig@gmail.com Blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 12:00 1 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Kämpetorpshallen 1
2022-10-01 14:15 1 Norrtulls SK (B) - Värmdö IF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Engelbrektshallen
2022-10-02 14:00 1 Älta IF (B) - Nacka IBK (A) Mattias Dahlgren, Ilias Neffling Stavsborgs sporthall
Omgång 2
2022-10-08 11:45 2 IBF Offensiv Lidingö (A) - Älta IF (B) Mats Andersson, Anna Mandelstam Torsviks Idrottshall
2022-10-08 13:15 2 Norrtulls SK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Albin Forsman, Niklas Forsman Engelbrektshallen
2022-10-08 17:15 2 Nacka IBK (A) - Värmdö IF (A) Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Järla Sporthall
2022-10-08 18:15 2 Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK IBF (B) Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Järla Sporthall
Omgång 3
2022-10-15 09:00 3 Älvsjö AIK IBF (B) - Norrtulls SK (B) Elliot Ålander, Sezgin Youmer Kämpetorpshallen 2
2022-10-15 09:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka IBK (A) Cornelia Ichu, Jonas Jatko Strandhallen - Tyresö
2022-10-15 11:00 3 Värmdö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Leo Ghiselli Fristedt, Christoffer Hellström Grantomtahallen
2022-10-15 13:15 3 Saltsjöbadens IF - Nacka IBK (C) Henrik Lönnstedt, Mårten Widström Järla Sporthall
Omgång 4
2022-10-22 10:00 4 IBF Offensiv Lidingö (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sadjad Nima, Johan Hessing Torsviks Idrottshall
2022-10-22 14:00 4 Nacka IBK (A) - Norrtulls SK (B) , Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2022-10-23 10:00 4 Nacka IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Christoffer Hellström, Julian Jacoel Ormingehallen 28
Omgång 5
2022-10-29 12:00 5 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (A) Mattias Patrik Robert Thorsén, Elliot Ålander Kämpetorpshallen 1
2022-10-29 14:15 5 Norrtulls SK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Dan Helmfrid, Ludvig Ström Engelbrektshallen
2022-10-29 16:15 5 Saltsjöbadens IF - Älta IF (B) Felix Fernström, Linus Söderblom Järla Sporthall
Omgång 6
2022-11-12 10:00 6 IBF Offensiv Lidingö (A) - Nacka IBK (A) Shabbir Ahmed, Oscar Olsson Berglund Torsviks Idrottshall
2022-11-13 09:15 6 Värmdö IF (A) - Saltsjöbadens IF Paulina Alzén, Christoffer Hellström Värmdö sporthall
2022-11-13 14:00 6 Älta IF (B) - Nacka IBK (C) John Degerkvist, Casper Brusell Stavsborgs sporthall
Omgång 7
2022-11-19 14:00 7 Nacka IBK (C) - Värmdö IF (A) Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Myrsjöskolan
2022-11-19 15:00 7 Älvsjö AIK IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Sam Robertsson Kämpetorpshallen 1
2022-11-19 16:15 7 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Julian Jacoel, Anton Zaitsev Järla Sporthall
Omgång 8
2022-11-26 18:15 8 Saltsjöbadens IF - Norrtulls SK (B) Isak Eriksson, Patrik Telland Järla Sporthall
2022-11-27 11:00 8 Nacka IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Christoffer Hellström, Jacob Hult Ormingehallen
2022-11-27 13:00 8 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Casper Brusell, Elliot Andersson Stavsborgs sporthall
Omgång 9
2022-12-03 14:15 9 Nacka IBK (A) - Saltsjöbadens IF Jacob Hult, Felix Fernström Järla Sporthall
2022-12-04 13:00 9 Nacka IBK (C) - Norrtulls SK (B) Jacob Kian Elhami, Paulina Alzén Ormingehallen
2022-12-04 16:00 9 Älta IF (B) - Värmdö IF (A) Isak Eriksson, Jonas Jatko Stavsborgs sporthall
Omgång 10
2022-12-10 16:15 10 Saltsjöbadens IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Järla Sporthall
2022-12-11 10:00 10 Nacka IBK (C) - Nacka IBK (A) Mats Andersson Ormingehallen
2022-12-11 10:15 10 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Värmdö sporthall
2022-12-11 12:15 10 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF (B) Strandhallen - Tyresö
Omgång 11
2022-12-17 10:30 11 IBF Offensiv Lidingö (A) - Nacka IBK (C) Andrii Semeniuk, Maryan Hrabovuk Torsviks Idrottshall
2022-12-17 12:15 11 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Mattias Nordlund, Christoffer Hellström Värmdö sporthall
2022-12-18 13:00 11 Älta IF (B) - Norrtulls SK (B) Adam Lönnborg, Filip Hållander Stavsborgs sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis