Spelprogram - Träningmatch Dam

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alunda IBF Dam Magdalena Danielsson danielsson.solbacken@gmail.com 076-1090496 Blå, Svart, Svart
Endre IF A-Lag Bruno Lundberg bruno.lundberg@endreif.se 0733913481 Gul, Gul, Gul
Enköpings IBK D3 Henrik Norell benkebusen@msn.com +46704469650 Vit, Svart, Vit
FBC Katrineholm A-lag Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart, Svart, Svart
FBC Katrineholm U-lag Kent Olsson kentolsson61@hotmail.com 0707-530 485 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Dam A Markus Lehtola markus.lehtola@destaco.se Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge F07 Röd M Anders Sveno anders.sveno@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS (A) - Allsvenskan Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS JAS DJ18 Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
IBF Linköping DJ Johan Hagenbrant johanhagenbrant@hotmail.com 0708-538087 Blå, Blå, Vit
IBF Norrköping D2 Camilla Ceder camilla_lofgren@hotmail.com 070-825 56 67 Blå, Blå, Blå
IFK Gnesta Damlag Blå/vit, blå, blå
IK Standard Dam Pernilla Söderström Pernilla_Soderstrom@hotmail.com 070-6126962 Svart, Svart, Svart
Järna SK Flickor 06-08 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Damer Cecilia Blixt cecilia.blixt@vingaker.se 076-394 87 63 Vit/svart/svart
Malmö FBC Dam A Patric Johansson patric.johansson@malmofbc.se 0708-819900 Magenta, Magenta, Svart
Nacka Wallenstam IBK DAM SSL Tova Lindby tova.lindby@icloud.com 0708504749 Vit, Svart, Vit
Nykvarns IBF Ungdom A-lag Magnus Högqvist magnus.hogqvist@gmail.com Svart/svart/svart
Nykvarns IBF Ungdom DJ Johanna Ottosson ottosson77@gmail.com 070-7508303 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS D1 Anders Jonsson saik@allt2.se 070- 5351991 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS DJ Dennis Barawe dennis@onyxinnebandy.se 076-3901993 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS F07/08 Jonas Linder jonas.linder@lapp.com 070-5604395 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS F11/12 Daniel Karlsson danielpkarlsson@gmail.com 0703-091650 Orange, Svart, Svart
Rönnby Västerås IBK Ungdom Allsvenska Ulrika Pettersson Nogelius ulrika.nogelius@gmail.com Orange, Svart, Vit
Sköndals IK Dam Blå, Svart, Svart
Storvreta IBK Dam Allsvenskan Noél Alm Johansson noelalmjohansson@storvretaibk.se 070-318 70 27 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK JAS Flick Göran Rohlin goran.rohlin@gmail.com 073-6917725 Röd, Svart, Röd
Strängnäs IBK DJ Sara Dahbo saradahbo@hotmail.com 070-9787852 Röd, Röd, Röd
Södermanland F16 Viktor Taavitsainen Viktor.Taavitsainen@hotmail.com
Telge SIBK Allsvenskan Tove Brodin Tove.brodin70@gmail.com 0765486618 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK D1 Joakim Höög joakim.hoog@volkswagen.se 0705686522 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK F08/09 Lisa Hedh lisa.hedh@gmail.com 0703131566 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK JAS Joakim Höög joakim.hoog@volkswagen.se 0705686522 Röd, Röd, Vita
Trosa Edanö IBK D1 Jenny Jagersten jenny@jagersten.com 070-7534287 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK DJ Robert Grafford robster100@hotmail.com 0733165942 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK F 07/08 Robert Eriksson robban7@live.com 0704155834 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK F05/06 Robert Grafford robster100@hotmail.com 0733165942 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK F12-13 Krister Bergström krister.j.bergstrom@gmail.com 0725305626 SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Värmdö IF DJ/JAS Blå, Blå, Blå
Åby IBK Ungdom DJ Hanna Jacobsson h.jacobsson75@gmail.com 0706469076 Svart, Svart, Svart
Älvsjö AIK IBF Peter Lundin ludde@pllel.se Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF F06/07 Medelsvår Patrik Meissner patrik.meissner@gmail.com 0706987830 Blå, Blå, Blå
Östergötland F 16
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-07-01 17:30 1 Telge SIBK JAS - Storvreta IBK JAS Flick 2 - 0 Västergård Arena A
2021-07-01 19:30 1 Telge SIBK Allsvenskan - Storvreta IBK Dam Allsvenskan Västergård Arena A
2021-08-05 19:00 1 Nacka Wallenstam IBK DAM SSL - Telge SIBK Allsvenskan Västergård Arena A
2021-08-06 17:00 1 Nacka Wallenstam IBK DAM SSL - Malmö FBC Dam A Västergård Arena A
2021-08-06 19:30 1 Endre IF A-Lag - Telge SIBK Allsvenskan Västergård Arena A
2021-08-07 15:00 1 Endre IF A-Lag - Malmö FBC Dam A Västergård Arena A
2021-08-07 16:00 1 Trosa Edanö IBK DJ - IBF Linköping DJ 0 - 3 Hedebyhallen
2021-08-08 11:00 1 Telge SIBK Allsvenskan - Malmö FBC Dam A Västergård Arena A
2021-08-11 19:30 1 Trosa Edanö IBK D1 - Telge SIBK D1 Hedebyhallen
2021-08-22 13:00 1 IFK Gnesta Damlag - Telge SIBK D1 Gnesta Sporthall
2021-08-24 20:10 1 Telge SIBK D1 - Trosa Edanö IBK D1 5 - 2 Västergård Arena A 69
2021-08-28 14:00 1 Onyx IBS D1 - FBI Tullinge Dam A 4 - 4 Rosvalla B-hall
2021-08-28 16:15 1 Onyx IBS DJ - Värmdö IF DJ/JAS Rosvalla C-hall
2021-08-29 14:00 1 FBC Katrineholm A-lag - Älvsjö AIK IBF 4 - 6 Duveholmshallen A
2021-09-01 20:20 1 Trosa Edanö IBK D1 - FBI Tullinge Dam A 4 - 2 Hedebyhallen
2021-09-04 12:15 1 Nykvarns IBF Ungdom DJ - Strängnäs IBK DJ Björkestahallen
2021-09-12 12:15 1 Nykvarns IBF Ungdom DJ - Huddinge IBS JAS DJ18 Inst. Björkestahallen
2021-09-12 15:30 1 Trosa Edanö IBK D1 - Nykvarns IBF Ungdom A-lag Hedebyhallen
2021-09-13 20:00 1 Telge SIBK Allsvenskan - Rönnby Västerås IBK Ungdom Allsvenska 10 - 1 Västergård Arena A 55
2021-09-15 19:30 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Huddinge IBS (A) - Allsvenskan Furuborghallen
2021-09-15 19:30 1 Onyx IBS D1 - FBC Katrineholm A-lag Ramdalens Sportcenter
2021-09-19 13:30 1 FBC Katrineholm A-lag - IBF Norrköping D2 12 - 1 Duveholmshallen A 41
2021-09-24 18:30 1 Strängnäs IBK DJ - Enköpings IBK D3 Thomas Arena
2021-10-07 18:45 1 Katrineholms IBF Damer - IK Standard Dam 7 - 2 Duveholmshallen C
2021-10-16 12:30 1 Onyx IBS F07/08 - Trosa Edanö IBK F 07/08 Rosvalla Arena
2021-10-16 17:00 1 Södermanland F16 - Östergötland F 16 Ramdalens Sportcenter
2021-10-20 19:30 1 Södermanland F16 - Onyx IBS D1 2 - 4 Ramdalens Sportcenter 63
2021-10-31 10:30 1 Onyx IBS F11/12 - Trosa Edanö IBK F12-13 Herrhagsskolan
2021-11-16 20:00 1 Södermanland F16 - IFK Gnesta Damlag 2 - 3 Gnesta Sporthall
2021-12-04 12:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Alunda IBF Dam 2 - 6 Furuborghallen 20
2021-12-05 14:30 1 Södermanland F16 - Trosa Edanö IBK DJ 1 - 0 Hedebyhallen 66
2021-12-06 19:30 1 Södermanland F16 - Onyx IBS D1 3 - 1 Ramdalens Sportcenter
2021-12-19 12:00 1 Södermanland F16 - Katrineholms IBF Damer Inst. Hammarvallen
2022-01-02 11:00 1 Södermanland F16 - Östergötland F 16 Inst. Rosvalla Arena
2022-01-10 18:30 Match skapad för sekretariatsutbildning 1 Trosa Edanö IBK F 07/08 - Trosa Edanö IBK F12-13 1 - 1 Hedebyhallen 104
2022-01-29 11:30 1 Trosa Edanö IBK F 07/08 - FBI Tullinge F07 Röd M 6 - 2 Hedebyhallen 42
2022-02-03 19:30 1 Katrineholms IBF Damer - FBC Katrineholm U-lag 2 - 8 Duveholmshallen A 124
2022-03-20 10:30 1 Telge SIBK D1 - Onyx IBS D1 4 - 4 Västergård Arena A 39
2022-03-27 16:00 1 Nykvarns IBF Ungdom DJ - Södermanland F16 2 - 2 Furuborghallen
2022-04-21 19:15 1 Telge SIBK JAS - Telge SIBK Allsvenskan Västergård Arena A
2022-05-14 14:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Sköndals IK Dam Furuborghallen
2022-05-21 11:00 1 Trosa Edanö IBK DJ - Åby IBK Ungdom DJ 10 - 2 Hedebyhallen
2022-05-22 10:00 1 Trosa Edanö IBK F05/06 - Älvsjö AIK IBF F06/07 Medelsvår Hedebyhallen
2022-06-07 19:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Trosa Edanö IBK D1 4 - 4 Furuborghallen 40
2022-06-14 19:00 1 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Huddinge IBS (A) - Allsvenskan 6 - 6 Furuborghallen 55

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis