Spelprogram - Pantamera Pojkar E (P09) Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Emmaljunga GOIF P08/09 Emmie Simonsson emmie.simonsson@hotmail.com 0736-784188 Grön, Svart, Svart
FBC Engelholm P09 Niclas Lindberg niclas.lindbergh@hotmail.com 0733-929830 Vit/Svart/Orange
FC Helsingborg P08/09 A Peter Wijk peter_wijk@icloud.com 073-545 90 03 Blå/svart/Svart/Svart
FC Helsingborg P10 Matts Björklund matts@mico.se 070-841 64 97 Blå/svart/Svart/Svart
Munka-Ljungby IBK Fredrik Danielsson danielsson_fredrik@hotmail.com 0705322894 Mörkblå/Mörkblå/Blå
Perstorp Bälinge IK P08 Filip Sernert f.sernert@gmail.com 070-82 70 326 Cerise/svart/cerise
Röke IBK P09 Jörgen Sandqvist jorgen.sandqvist@bergendahls.se 0736208151 Vinrött/Svart/Svart
Willands IBK P08/09-2 Christian Persson skogsmusen@hotmail.com 0706486487 Neongrön/Svart/Svart
Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 Per Käck per@kack.nu 070-001 97 39 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 11:00 1 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - Willands IBK P08/09-2 3 - 6 Åstorps Sporthall
2021-10-16 12:30 1 FBC Engelholm P09 - Emmaljunga GOIF P08/09 3 - 2 Ängelholms Idrottshall
2021-10-16 13:00 1 Munka-Ljungby IBK - FC Helsingborg P10 16 - 6 Munkahallen
2021-10-17 12:30 1 Röke IBK P09 - FC Helsingborg P08/09 A 2 - 10 Qpoolen
Omgång 2
2021-10-23 09:00 2 FC Helsingborg P10 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 2 - 11 Helsingborg Arena B
2021-10-23 10:30 2 FC Helsingborg P08/09 A - Munka-Ljungby IBK 9 - 4 Helsingborg Arena B
2021-10-23 11:00 2 Perstorp Bälinge IK P08 - Röke IBK P09 5 - 8 Ugglehallen
2021-10-23 11:00 2 Willands IBK P08/09-2 - FBC Engelholm P09 6 - 6 Nosabyhallen
Omgång 3
2021-10-30 10:15 3 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - FC Helsingborg P08/09 A 6 - 4 Åstorps Sporthall
2021-10-30 12:30 3 FBC Engelholm P09 - FC Helsingborg P10 16 - 4 Ängelholms Idrottshall
2021-10-31 10:30 3 Munka-Ljungby IBK - Perstorp Bälinge IK P08 14 - 6 Munkahallen
2021-10-31 14:00 3 Emmaljunga GOIF P08/09 - Willands IBK P08/09-2 2 - 7 Vittsjö Idrottshall
Omgång 4
2021-11-13 11:00 4 Perstorp Bälinge IK P08 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 2 - 12 Ugglehallen
2021-11-13 13:00 4 FC Helsingborg P08/09 A - FBC Engelholm P09 5 - 7 Helsingborg Arena A 52
2021-11-13 15:00 4 FC Helsingborg P10 - Emmaljunga GOIF P08/09 3 - 5 Harlyckans Sporthall
2021-11-14 10:30 4 Röke IBK P09 - Munka-Ljungby IBK 7 - 8 Qpoolen
Omgång 5
2021-11-20 10:30 5 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - Röke IBK P09 2 - 1 Åstorps Sporthall
2021-11-20 12:30 5 FBC Engelholm P09 - Perstorp Bälinge IK P08 2 - 7 Ängelholms Idrottshall
2021-11-20 15:00 5 Emmaljunga GOIF P08/09 - FC Helsingborg P08/09 A 5 - 8 Vittsjö Idrottshall
2021-11-21 14:00 5 Willands IBK P08/09-2 - FC Helsingborg P10 14 - 1 Nosabyhallen
Omgång 6
2021-11-27 11:00 6 Perstorp Bälinge IK P08 - Emmaljunga GOIF P08/09 6 - 3 Ugglehallen
2021-11-28 10:30 6 Munka-Ljungby IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 4 - 4 Munkahallen
2021-11-28 11:00 6 FC Helsingborg P08/09 A - Willands IBK P08/09-2 1 - 2 Helsingborg Arena B
2021-11-28 14:00 6 Röke IBK P09 - FBC Engelholm P09 7 - 7 Qpoolen
Omgång 7
2021-12-04 12:30 7 FBC Engelholm P09 - Munka-Ljungby IBK 7 - 8 Ängelholms Idrottshall
2021-12-05 09:00 7 FC Helsingborg P10 - FC Helsingborg P08/09 A 2 - 6 Helsingborg Arena B
2021-12-05 11:00 7 Willands IBK P08/09-2 - Perstorp Bälinge IK P08 12 - 2 Nosabyhallen
2021-12-05 12:30 7 Emmaljunga GOIF P08/09 - Röke IBK P09 Vittsjö Idrottshall
Omgång 8
2021-12-11 10:30 8 Perstorp Bälinge IK P08 - FC Helsingborg P10 Ugglehallen
2021-12-11 11:00 8 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 - FBC Engelholm P09 Åstorps Sporthall
2021-12-12 10:30 8 Munka-Ljungby IBK - Emmaljunga GOIF P08/09 Munkahallen
2021-12-12 12:00 8 Röke IBK P09 - Willands IBK P08/09-2 Qpoolen
Omgång 9
2021-11-06 11:00 9 Willands IBK P08/09-2 - Munka-Ljungby IBK 2 - 4 Nosabyhallen
2021-12-18 11:15 9 FC Helsingborg P08/09 A - Perstorp Bälinge IK P08 Helsingborg Arena B
2021-12-19 12:00 9 Emmaljunga GOIF P08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 Vittsjö Idrottshall
2021-12-19 14:00 9 FC Helsingborg P10 - Röke IBK P09 Västergårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis