Åstorps Sporthall

Adress
Åstorp





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101010 Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 - IBK Lund F2012/13 SÖ
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101011 IBK Lund F2012/13 SÖ - FC Helsingborg F13-15
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101012 FC Helsingborg F13-15 - Åstorp/Kvidinge IBS F12/13
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101043 Åstorp/Kvidinge IBS F12/13 - IBK Landskrona F11/12
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101044 IBK Landskrona F11/12 - Höganäs IBF F11/12
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101045 Höganäs IBF F11/12 - Åstorp/Kvidinge IBS F12/13
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301034 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - FBC Engelholm P11 Röd
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301035 FBC Engelholm P11 Röd - IBK Osby P10/11
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301036 IBK Osby P10/11 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301082 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - Gantofta IBK P11-1
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301083 Gantofta IBK P11-1 - Bromölla IBK 12-13
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301084 Bromölla IBK 12-13 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301097 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - FBC Engelholm P11 Blå
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301098 FBC Engelholm P11 Blå - Hjärnarps IBK P10-11
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301099 Hjärnarps IBK P10-11 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401001 Åstorp/Kvidinge IBS P 13/14-2 - Gantofta IBK P14
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401002 Åstorp/Kvidinge IBS P13/14-1 - Röke IBK P14 vinröd
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401003 Gantofta IBK P14 - Röke IBK P14 Svart
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401004 Röke IBK P14 vinröd - Emmaljunga GOIF PF14
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401005 Röke IBK P14 Svart - Åstorp/Kvidinge IBS P 13/14-2
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401006 Emmaljunga GOIF PF14 - Åstorp/Kvidinge IBS P13/14-1
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401037 Åstorp/Kvidinge IBS P13/14-1 - Röke IBK P14 Svart
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401038 Åstorp/Kvidinge IBS P 13/14-2 - Röke IBK P14 vinröd
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401039 Röke IBK P14 Svart - IBK Osby 14 Vit
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401040 Röke IBK P14 vinröd - IBK Osby 14 Svart
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401041 IBK Osby 14 Vit - Åstorp/Kvidinge IBS P13/14-1
Grön Nivå Pojkar B Norra Knatteligan 134401042 IBK Osby 14 Svart - Åstorp/Kvidinge IBS P 13/14-2
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501079 FBC Engelholm P15 - FC Helsingborg P15
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501080 Åstorp/Kvidinge IBS P 15/16 - Gantofta IBK P15-1
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501081 FC Helsingborg P15 - Gantofta IBK P15-2
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501082 Gantofta IBK P15-1 - Hjärnarps IBK PF15-16
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501083 Gantofta IBK P15-2 - Åstorp/Kvidinge IBS P 15/16
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501084 Hjärnarps IBK PF15-16 - FBC Engelholm P15
Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201013 Åstorp/Kvidinge IBS F15/16 - Gantofta IBK F15
Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201014 FBC Engelholm F14/F15 - VV-84 SK Bjuv F14-15
Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201015 Gantofta IBK F15 - Röke IBK F15/16
Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201016 VV-84 SK Bjuv F14-15 - Höganäs IBF F14/15
Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201017 Röke IBK F15/16 - Åstorp/Kvidinge IBS F15/16
Grön Nivå Flickor C Norra Knatteligan 134201018 Höganäs IBF F14/15 - FBC Engelholm F14/F15
September
2022-09-25 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021002 Åstorp/Kvidinge IBS - Röke IBK HJ18
Oktober
2022-10-01 Pantamera Pojkar A (P06) 131030001 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Malmö FBC P06
2022-10-02 Pantamera Flickor C 132022004 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - Malmö FBC F07-08
2022-10-02 Pantamera Flickor A 132020001 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - Bjärreds IBK F06/08-1
2022-10-08 Pantamera Flickor B 132021003 Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - Munka-Ljungby IBK F07/08
2022-10-09 Pantamera Flickor A 132020006 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - FC Helsingborg F06/07
2022-10-09 Pantamera Pojkar D (P09) Norra 131061005 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-2 - Perstorp Bälinge IK P08/09
2022-10-09 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040003 Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08 - IBK Genarp/Skurups IBK PF07/08
2022-10-15 Pantamera Pojkar A (P06) 131030012 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Lönsboda IBK P06/07
2022-10-16 Pantamera Flickor C 132022016 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - Höganäs IBF F07-09
2022-10-16 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060007 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1 - FBC Engelholm P09
2022-10-16 Pantamera Flickor D 132023009 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-2 - Hjärnarps IBK F08-10
2022-10-16 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021016 Åstorp/Kvidinge IBS - Lönsboda IBK
2022-10-22 Pantamera Flickor B 132021014 Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - Malmö FBC F06-08
2022-10-23 Pantamera Flickor A 132020016 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - IBK Lund F2006/2007
2022-10-23 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021018 Åstorp/Kvidinge IBS - IBK Lund
2022-10-23 Pantamera Pojkar D (P09) Norra 131061015 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-2 - Röke IBK P09
2022-10-29 Pantamera Flickor B 132021017 Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - Bjärreds IBK F06/08-2
2022-10-29 Pantamera Pojkar A (P06) 131030025 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Malmhaug IBF P06/07
2022-10-30 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021023 Åstorp/Kvidinge IBS - Frosta IBF
November
2022-11-13 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021026 Åstorp/Kvidinge IBS - Munka-Ljungby IBK
2022-11-13 Pantamera Pojkar D (P09) Norra 131061019 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-2 - Gantofta IBK P08/09
2022-11-13 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040012 Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08 - IBK Lund P2007/08 Sandby
2022-11-13 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060020 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1 - Munka-Ljungby IBK P09/10
2022-11-13 Pantamera Flickor A 132020023 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - FBC Engelholm F06/07
2022-11-19 Pantamera Flickor B 132021026 Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - Häljarps SK F07/08
2022-11-20 Pantamera Flickor D 132023023 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-2 - IBK Lund F2010/11 Sandby
2022-11-24 Pantamera Flickor C 132022043 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - Örkelljunga IF F07/09
2022-11-26 Pantamera Pojkar A (P06) 131030034 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - FC Helsingborg P06
2022-11-27 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060029 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1 - FC Helsingborg P09
2022-11-27 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040016 Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08 - IBK Osby P07
2022-11-27 Pantamera Pojkar D (P09) Norra 131061028 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-2 - Emmaljunga GOIF P08/09
December
2022-12-04 Pantamera Flickor D 132023032 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-2 - Malmö FBC F09-10
2022-12-04 Pantamera Flickor C 132022056 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - IBK Landskrona F07/08
2022-12-10 Pantamera Flickor B 132021045 Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - IBK Lund F2008/09-1
2022-12-11 Pantamera Flickor A 132020039 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - Häljarps SK F06/07
2022-12-11 Pantamera Flickor D 132023040 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-2 - VV-84 SK Bjuv 08-10
2022-12-11 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060038 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1 - IBK Lund P2009 L
2022-12-11 Pantamera Pojkar D (P09) Norra 131061037 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-2 - Frosta IBF P08/09
2022-12-11 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021042 Åstorp/Kvidinge IBS - Höllvikens IBF
2022-12-17 Pantamera Pojkar A (P06) 131030043 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - IBK Lund P06
2022-12-18 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040022 Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08 - IBS Svedala P 07
Januari
2023-01-14 Pantamera Flickor B 132021053 Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - Lönsboda IBK F06-10
2023-01-15 Pantamera Flickor A 132020047 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - IK Stanstad F05-07
2023-01-15 Pantamera Flickor C 132022076 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - FBC Engelholm F08/F09
2023-01-15 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060050 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1 - IBK Genarp PF09/10
2023-01-15 Pantamera Flickor D 132023048 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-2 - Malmhaug IBF F08/09
2023-01-21 Pantamera Pojkar A (P06) 131030055 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Hofterups IBF P05-08
2023-01-22 Pantamera Flickor A 132020053 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - Malmhaug IBF F06/08
2023-01-22 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040028 Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08 - FC Helsingborg P07-2
2023-01-22 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021053 Åstorp/Kvidinge IBS - IBK Landskrona
2023-01-29 Pantamera Flickor D 132023057 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-2 - Gantofta IBK F09
2023-01-29 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060059 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1 - Lomma FBC P09
2023-01-29 Pantamera Flickor A 132020057 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - Bjärreds IBK F06/08-1
2023-01-29 Pantamera Flickor C 132022088 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - Gårdarike IBK F07-08
Februari
2023-02-04 Pantamera Pojkar A (P06) 131030062 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Munka-Ljungby IBK P06/07
2023-02-05 Pantamera Flickor D 132023064 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-2 - IBK Landskrona F09/10
2023-02-05 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021062 Åstorp/Kvidinge IBS - Skurups IBK
2023-02-11 Pantamera Flickor B 132021069 Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - Gantofta IBK F06
2023-02-12 Pantamera Flickor A 132020062 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - FC Helsingborg F06/07
2023-02-12 Pantamera Flickor C 132022100 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - Emmaljunga GOIF F07-09
2023-02-12 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060066 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1 - Malmö FBC P09/10
2023-02-12 Pantamera Pojkar D (P09) Norra 131061067 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-2 - IBK Osby P09/10
2023-02-18 Pantamera Pojkar A (P06) 131030073 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Röke IBK P06
2023-02-19 Pantamera Flickor C 132022105 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - IBK Lund F2008/09-2
2023-02-19 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040037 Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08 - FC Helsingborg P07-1
2023-02-19 Pantamera Flickor D 132023075 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-2 - Tygelsjö IK F08/09
Mars
2023-03-04 Pantamera Flickor B 132021080 Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - Båstads GIF F07-09
2023-03-05 Pantamera Flickor A 132020072 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - IBK Lund F2006/2007
2023-03-05 Pantamera Flickor C 132022116 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - Lomma FBC F08/09
2023-03-05 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060077 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1 - Palmstaden IK P09/10
2023-03-05 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040040 Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08 - FBC Engelholm P07/08
2023-03-05 Pantamera Pojkar D (P09) Norra 131061078 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-2 - Willands IBK P09-11
2023-03-09 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021078 Åstorp/Kvidinge IBS - FC Helsingborg
2023-03-11 Pantamera Pojkar A (P06) 131030084 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Höllvikens IBF P07
2023-03-11 Pantamera Flickor B 132021082 Åstorp/Kvidinge IBS F07/08 - FC Helsingborg F07
2023-03-12 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021082 Åstorp/Kvidinge IBS - Eslövs IBF
2023-03-16 Pantamera Flickor A 132020079 Åstorp/Kvidinge IBS F06 - FBC Engelholm F06/07
2023-03-19 Pantamera Flickor C 132022129 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10-1 - IK Stanstad F08/09
2023-03-19 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021085 Åstorp/Kvidinge IBS - FBC Engelholm
2023-03-19 Pantamera Pojkar D (P09) Norra 131061089 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-2 - Förslövs IF P/F09-11
2023-03-19 Pantamera Pojkar B (P07) Svår 131040046 Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08 - Höllvikens IBF P07
2023-03-19 Pantamera Pojkar D (09) Svår 131060088 Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1 - IBK Landskrona P09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis