Spelprogram - Pantamera Pojkar Division 6A Syd

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Härnösand P09 Stefan Eriksson stefan@harnosand.comfort.se 0703691732 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IBK Härnösand P10 Linda Uhlander linda.uhlander@hotmail.com 0709146060 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Jemtland Innebandy P10 Henrik Forslin henrik.forslin@innebandy.se 076-8358623 Blå, Svart, Svart
Klockarberget BK P09 Svart, Svart, Svart
SKB Sundsvall IF P09-10
Sundsvall City IBC U P09 Pär Lindegren par.lindegren@yahoo.se 0702357155 Orange, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U P10 Lars Gustavsson Lars.gustavsson74@gmail.com 0703445657 Orange, svart, svart
Sundsvall FBC U P09 Väst Johan Nordell johannordell69@gmail.com 070-423 43 17 Svart, Svart, Svart
Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Fredrik Öberg fredrik.oberg75@yahoo.se 0705832812 Svart
Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Fredrik Öberg fredrik.oberg75@yahoo.se 0705832812 Vit/Vit/Vit
Sundsvall FBC U P10 Öst Christina Sjöström christina_sjostrom@outlook.com 0702100099 Svart, Svart, Svart
S-vall GBK PF09-10 Anders Johansson an_jo73@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Timrå IBC P10 Anna-Lena Engman a-lnyberg@hotmail.com 0706527382 Röd/Röd/Röd
Vattjom P10 Ted Ternestål ted.ternestal@gmail.com 0703676171 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 09:30 1 Sundsvall City IBC U P10 - Timrå IBC P10 Per Pålsson, Bruno Ventura Timrå Sporthall
2021-10-23 10:30 1 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - IBK Härnösand P10 Lucas Rolandsen, Noak Solnevik Timrå Sporthall
2021-10-23 11:30 1 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Lucas Rolandsen, Noak Solnevik Timrå Sporthall
2021-10-23 12:30 1 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Markus Sjöholm, Oskar Dalin Timrå Sporthall
2021-10-23 13:30 1 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall City IBC U P10 Markus Sjöholm, Oskar Dalin Timrå Sporthall
2021-10-23 14:30 1 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Nora Sjöberg, Hanna Buttner Timrå Sporthall
2021-10-23 15:30 1 IBK Härnösand P10 - Jemtland Innebandy P10 Nora Sjöberg, Hanna Buttner Timrå Sporthall
Omgång 2
2021-10-30 10:00 2 Sundsvall FBC U P09 Väst - Klockarberget BK P09 Hugo Söderberg, William Jonsson Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 11:00 2 IBK Härnösand P10 - Vattjom P10 Hugo Söderberg, William Jonsson Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 12:00 2 Sundsvall City IBC U P09 - SKB Sundsvall IF P09-10 Cicilia Nyberg, Lina Blixth Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 13:00 2 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall FBC U P09 Väst Cicilia Nyberg, Lina Blixth Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 14:00 2 Klockarberget BK P09 - IBK Härnösand P09 Morgan Karlström, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 15:00 2 Vattjom P10 - Sundsvall City IBC U P09 Morgan Karlström, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-30 16:00 2 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Morgan Karlström, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall-A
Omgång 3
2021-10-31 10:00 3 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Isak Bjurman, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-31 11:00 3 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P10 Isak Bjurman, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-31 12:00 3 Sundsvall FBC U P10 Öst - Timrå IBC P10 Noak Solnevik, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-31 13:00 3 Sundsvall City IBC U P10 - IBK Härnösand P10 Noak Solnevik, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-10-31 14:00 3 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Noak Solnevik, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall-A
Omgång 4
2021-11-13 10:00 4 Klockarberget BK P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Ida Lidström, Maja Kristoffersson Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 11:00 4 IBK Härnösand P09 - Sundsvall FBC U P09 Väst Kathrine-Louise Näslund, Ida Lidström Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 12:00 4 Vattjom P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Maja Kristoffersson, Kathrine-Louise Näslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 13:00 4 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P09 Ida Lidström, Maja Kristoffersson Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 14:00 4 SKB Sundsvall IF P09-10 - Klockarberget BK P09 Kathrine-Louise Näslund, Ida Lidström Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 15:00 4 Sundsvall FBC U P09 Väst - Vattjom P10 Maja Kristoffersson, Kathrine-Louise Näslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-11-13 16:00 4 Sundsvall City IBC U P09 - IBK Härnösand P09 Ida Lidström, Kathrine-Louise Näslund Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 5
2021-12-11 10:00 5 IBK Härnösand P09 - IBK Härnösand P10 Alissa Indevall, Agnes Arnqvist Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 11:00 5 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Alissa Indevall, Alexandra Forslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 12:00 5 Timrå IBC P10 - Klockarberget BK P09 Alexandra Forslund, Agnes Arnqvist Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 13:00 5 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - IBK Härnösand P09 Alissa Indevall, Agnes Arnqvist Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 14:00 5 IBK Härnösand P10 - Vattjom P10 Alissa Indevall, Alexandra Forslund Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 15:00 5 Klockarberget BK P09 - Sundsvall City IBC U P10 Alexandra Forslund, Agnes Arnqvist Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 16:00 5 Sundsvall FBC U P09 Väst - Timrå IBC P10 Alissa Indevall, Agnes Arnqvist Landgrenshallen (Plan A)
2021-12-11 17:00 5 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Alissa Indevall, Alexandra Forslund Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 6
2021-11-28 10:00 6 IBK Härnösand P09 - Sundsvall City IBC U P09 Moa Bergman, Nora Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 11:00 6 Sundsvall FBC U P10 Öst - SKB Sundsvall IF P09-10 Moa Bergman, Nora Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 12:00 6 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Hugo Söderberg, Bruno Ventura Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 13:00 6 SKB Sundsvall IF P09-10 - IBK Härnösand P09 Morgan Karlström, Bruno Ventura Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 14:00 6 Sundsvall City IBC U P09 - Jemtland Innebandy P10 Jakob Lindqvist, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 15:00 6 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall FBC U P10 Öst Jakob Lindqvist, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 16:00 6 Jemtland Innebandy P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Cicilia Nyberg, Lina Blixth Sundsvalls Sporthall B-hall
2021-11-28 17:00 6 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall City IBC U P09 Cicilia Nyberg, Lina Blixth Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 7
2021-12-05 10:00 7 IBK Härnösand P09 - Sundsvall City IBC U P10 Isak Bjurman, Joel Bergqvist Skönsbergshallen
2021-12-05 11:00 7 Klockarberget BK P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Isak Bjurman, Joel Bergqvist Skönsbergshallen
2021-12-05 12:00 7 Timrå IBC P10 - IBK Härnösand P09 Sofie O'Donoghue, Hanna Buttner Skönsbergshallen
2021-12-05 13:00 7 Sundsvall FBC U P09 Väst - IBK Härnösand P10 Sofie O'Donoghue, Hanna Buttner Skönsbergshallen
2021-12-05 14:00 7 Vattjom P10 - Timrå IBC P10 Nora Sjöberg, Moa Bergman Skönsbergshallen
2021-12-05 15:00 7 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall FBC U P09 Väst Nora Sjöberg, Moa Bergman Skönsbergshallen
2021-12-05 16:00 7 Sundsvall City IBC U P10 - Vattjom P10 Isak Bjurman, William Jonsson Skönsbergshallen
2021-12-05 17:00 7 IBK Härnösand P10 - Klockarberget BK P09 Isak Bjurman, William Jonsson Skönsbergshallen
Omgång 8
2022-03-27 09:30 8 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 10:25 8 IBK Härnösand P10 - Timrå IBC P10 Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 11:20 8 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall City IBC U P10 Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 12:15 8 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 13:10 8 Timrå IBC P10 - Jemtland Innebandy P10 Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 14:05 8 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall FBC U P10 Öst Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 15:00 8 Sundsvall City IBC U P10 - Timrå IBC P10 Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
2022-03-27 15:55 8 Jemtland Innebandy P10 - IBK Härnösand P10 Joel Nyström, Theo Westberg Torvallaskolans sporthall
Omgång 9
2021-12-19 10:00 9 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - IBK Härnösand P09 Lucas Rolandsen, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 11:00 9 Vattjom P10 - Klockarberget BK P09 Lucas Rolandsen, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 12:00 9 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Lina Blixth, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 13:00 9 Klockarberget BK P09 - Sundsvall City IBC U P09 Lina Blixth, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 14:00 9 IBK Härnösand P09 - SKB Sundsvall IF P09-10 Isak Bjurman, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 15:00 9 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Vattjom P10 Isak Bjurman, Sofie O'Donoghue Sundsvalls Sporthall-A
2021-12-19 16:00 9 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall City IBC U P09 William Jonsson, Sofie O'Donoghue Sundsvalls Sporthall-A
Omgång 10
2022-01-08 10 Jemtland Innebandy P10 - IBK Härnösand P09 Isak Bjurman, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 10:00 10 Sundsvall FBC U P10 Öst - Klockarberget BK P09 Isak Bjurman, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 11:30 10 Vattjom P10 - Klockarberget BK P09 Isak Bjurman, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 12:30 10 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall FBC U P10 Öst Isak Bjurman, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 13:30 10 Klockarberget BK P09 - Jemtland Innebandy P10 Lucas Rolandsen, Bruno Ventura Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 14:30 10 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Lucas Rolandsen, Bruno Ventura Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 15:30 10 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Lucas Sjödin, Moa Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-08 16:30 10 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Lucas Sjödin, Moa Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 11
2022-01-29 09:00 11 Sundsvall City IBC U P09 - Sundsvall City IBC U P10 William Jonsson, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 10:00 11 SKB Sundsvall IF P09-10 - Timrå IBC P10 William Jonsson, Lucas Rolandsen Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 11:00 11 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - IBK Härnösand P10 Sofie O'Donoghue, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 12:00 11 Sundsvall City IBC U P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Sofie O'Donoghue, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 13:00 11 IBK Härnösand P10 - Sundsvall City IBC U P09 Lucas Rolandsen, Bruno Ventura Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 14:00 11 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Lucas Rolandsen, Bruno Ventura Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 15:00 11 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P09 Cicilia Nyberg, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 16:00 11 IBK Härnösand P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Cicilia Nyberg, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-01-29 17:00 11 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P10 Cicilia Nyberg, Joel Bergqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 12
2022-02-12 09:00 12 Timrå IBC P10 - Sundsvall City IBC U P10 Hugo Söderberg, Sofie O'Donoghue Timrå Sporthall
2022-02-12 10:00 12 IBK Härnösand P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Hugo Söderberg, Sofie O'Donoghue Timrå Sporthall
2022-02-12 11:00 12 Sundsvall City IBC U P10 - Jemtland Innebandy P10 William Jonsson, Isak Bjurman Timrå Sporthall
2022-02-12 12:00 12 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Timrå IBC P10 William Jonsson, Isak Bjurman Timrå Sporthall
2022-02-12 13:00 12 Vattjom P10 - Jemtland Innebandy P10 Lina Blixth, Oskar Dalin Timrå Sporthall
2022-02-12 14:00 12 Sundsvall FBC U P10 Öst - IBK Härnösand P10 Lina Blixth, Oskar Dalin Timrå Sporthall (Plan A)
2022-02-12 15:00 12 Sundsvall City IBC U P09 - Timrå IBC P10 Lina Blixth, Lucas Rolandsen Timrå Sporthall (Plan A)
2022-02-12 16:00 12 Jemtland Innebandy P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Isak Bjurman, Lucas Rolandsen Timrå Sporthall
2022-02-12 17:00 12 Vattjom P10 - Sundsvall City IBC U P09 Isak Bjurman, Lucas Rolandsen Timrå Sporthall
Omgång 13
2022-02-19 10:00 13 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Sofie O'Donoghue, Lucas Rolandsen Matfors Sporthall
2022-02-19 11:00 13 Vattjom P10 - IBK Härnösand P09 Sofie O'Donoghue, Lucas Rolandsen Matfors Sporthall
2022-02-19 12:00 13 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall City IBC U P09 Lucas Sjödin, Oskar Dalin Matfors Sporthall
2022-02-19 13:00 13 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Lucas Sjödin, Oskar Dalin Matfors Sporthall
2022-02-19 14:00 13 IBK Härnösand P09 - Klockarberget BK P09 Cicilia Nyberg, Oskar Dalin Matfors Sporthall
2022-02-19 15:00 13 Sundsvall City IBC U P09 - Sundsvall FBC U P09 Väst Moa Bergman, William Jonsson Matfors Sporthall
2022-02-19 16:00 13 Vattjom P10 - Klockarberget BK P09 Moa Bergman, William Jonsson Matfors Sporthall
Omgång 14
2022-02-19 09:30 14 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Håkan Berglund, Wille Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 10:30 14 Jemtland Innebandy P10 - Timrå IBC P10 William Oldenborg, Wille Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 11:30 14 IBK Härnösand P10 - Sundsvall City IBC U P10 Håkan Berglund, William Oldenborg Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 12:30 14 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Jemtland Innebandy P10 Håkan Berglund, Wille Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 14:30 14 Timrå IBC P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst William Oldenborg, Wille Berglund Landgrenshallen (Plan A)
2022-02-19 15:30 14 IBK Härnösand P10 - Jemtland Innebandy P10 Håkan Berglund, William Oldenborg Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 15
2022-03-05 09:30 15 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Klockarberget BK P09 William Jonsson, Hugo Söderberg Njurundahallen
2022-03-05 10:30 15 Sundsvall FBC U P09 Väst - IBK Härnösand P09 William Jonsson, Hugo Söderberg Njurundahallen
2022-03-05 11:30 15 SKB Sundsvall IF P09-10 - Vattjom P10 Cicilia Nyberg, Lina Blixth Njurundahallen
2022-03-05 12:30 15 Sundsvall City IBC U P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Cicilia Nyberg, Lina Blixth Njurundahallen
2022-03-05 13:30 15 Klockarberget BK P09 - SKB Sundsvall IF P09-10 Oskar Dalin, Cicilia Nyberg Njurundahallen
2022-03-05 14:30 15 IBK Härnösand P09 - Sundsvall City IBC U P09 Oskar Dalin, Cicilia Nyberg Njurundahallen
2022-03-05 15:30 15 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P09 Väst Noak Solnevik, Lucas Sjödin Njurundahallen
2022-03-05 16:30 15 Sundsvall FBC U P10 Öst - IBK Härnösand P09 Noak Solnevik, Lucas Sjödin Njurundahallen
Omgång 16
2022-03-20 10:00 16 Timrå IBC P10 - IBK Härnösand P10 Morgan Karlström, Bruno Ventura Skönsbergshallen
2022-03-20 11:00 16 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall FBC U P10 Öst Morgan Karlström, Bruno Ventura Skönsbergshallen
2022-03-20 12:00 16 SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Hugo Söderberg, Joel Bergqvist Skönsbergshallen
2022-03-20 13:00 16 Sundsvall FBC U P10 Öst - IBK Härnösand P10 Hugo Söderberg, Joel Bergqvist Skönsbergshallen
2022-03-20 14:00 16 Timrå IBC P10 - Sundsvall City IBC U P10 Moa Bergman, Hanna Buttner Skönsbergshallen
2022-03-20 15:00 16 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit Moa Bergman, Hanna Buttner Skönsbergshallen
2022-03-20 16:00 16 Timrå IBC P10 - SKB Sundsvall IF P09-10 Lucas Rolandsen, Morgan Karlström Skönsbergshallen
Omgång 17
2022-04-02 12:15 17 IBK Härnösand P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Cicilia Nyberg, Lina Blixth Skönsbergshallen
2022-04-02 13:10 17 Klockarberget BK P09 - Vattjom P10 Cicilia Nyberg, Lina Blixth Skönsbergshallen
2022-04-02 14:05 17 Sundsvall FBC U P09 Väst - SKB Sundsvall IF P09-10 Hanna Buttner, Nora Sjöberg Skönsbergshallen
2022-04-02 15:00 17 Sundsvall City IBC U P09 - Klockarberget BK P09 Hanna Buttner, Nora Sjöberg Skönsbergshallen
2022-04-02 16:00 17 SKB Sundsvall IF P09-10 - IBK Härnösand P09 Lucas Rolandsen, Oskar Dalin Skönsbergshallen
2022-04-02 17:00 17 Vattjom P10 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart Lucas Rolandsen, Oskar Dalin Skönsbergshallen
2022-04-02 18:00 17 Sundsvall City IBC U P09 - Sundsvall FBC U P09 Väst Lucas Rolandsen, Oskar Dalin Skönsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis