Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Craftstadens IBK Oskarshamn Mattias Johansson astonvilla737808@gmail.com 0708157327 Röd, röd, vit
Fagerhult Habo IBK Ulf Björnell uffe_bj@hotmail.com 070- 42 85 720 Röd/Svart/Röd
FBC Kalmarsund Cyanblå, Marinblå, Marinblå
Floda IBK Thomas Nielsen thomas.dansken.nielsen@gmail.com 0735-124874 VIT/VIT/VIT
Hovslätts IK Henrik Jonsson henkejohn@gmail.com 073-982 00 28 Röd, Vit, Vit
IBK Göteborg Hacket Olsson Hacket_olsson@hotmail.com Svart/Svart/Svart
Lindome IBK Daniel Welin daniel.welin@maxm.se 0708876205 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK Anders Nilsson anders.vlm.nilsson@volvocars.com +46 733 331185 turkosblå/svart/turkosblå
Munka-Ljungby IBK Linnéa Olsson damelit@mibk.se 070-512 82 86 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Pixbo Wallenstam IBF Daniel Svartling innebandydaniel@outlook.com 0705-171135 Röd/vit, Röd, Röda
Warberg IBF Jonas Klavberg jonas.klavberg@warbergic.se 0709-679140 Blå/Blå/Blå
Växjö IBK Tommy Porselius tommy@porselius.se 0706-60 67 00 Blå/Blå/Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis