Sök
 
Foto: Per Wiklund
Herr3an

Sveriges bästa poängmakare i Herr3an

Ta reda på vilken plats du har i poängligan bland Sveriges 2862 spelare som spelat minst fem matcher och gjort minst ett poäng i Herr3an denna säsong.

Det finns 170 Herr3an-lag denna säsong och totalt har 4521 spelare(+104 från förra veckan)  spelat en match. Av dem har 3261 (+138) spelat minst fem matcher vilket är ett kriterie för att platsa på listan nedan och av dem har 2862(+127) spelare gjort minst ett poäng. Nedan har vi samlat ihop alla dem till en gemensam poängliga för alla Sveriges Herr3an-spelare baserat på poängsnitt. Använd din webbläsares sökfunktion för att hitta ditt namn och se vilken plats du har på Sverigelistan.

Sverigeligan -Herr3an

Placering-Namn-Lag-Matcher-Mål-Ass-Poäng-Snitt

1 Johan Grabö

IBK Wasahus-73 H3 − 12 − 42 − 29 − 71 − 5,92

2 Christoffer Nilsson
Dotteviks IF − 9 − 32 − 20 − 52 − 5,78

5 Daniel Eklund
Arlanda IBK − 18 − 62 − 28 − 90 − 5,00

4 Peter Berlin
Loke IBK − 10 − 29 − 21 − 50 − 5,00

3 Kim Johansson
Loke IBK − 5 − 8 − 17 − 25 − 5,00

6 Magnus Åström
Galagowear FBC Södertälje − 14 − 47 − 18 − 65 − 4,64

7 Robin Sjöberg
IBK Wasahus-73 H3 − 14 − 35 − 30 − 65 − 4,64

8 Lucas Ojala Orrebrink
Skälby IBK Ung H3 − 6 − 12 − 15 − 27 − 4,50

9 Mattias Ager
IBF Hedemora − 10 − 29 − 14 − 43 − 4,30

10 Erik Svenson

Loke IBK − 11 − 24 − 21 − 45 − 4,09


11 Johan Anders Karinen
Guldstaden IBK − 12 − 20 − 29 − 49 − 4,08

12 Mattias Lundberg
Loke IBK − 11 − 24 − 19 − 43 − 3,91

13 Tommie Standerth
Floda IBK H3 − 10 − 24 − 15 − 39 − 3,90

14 Oskar Käll
Varla IBK 2 − 12 − 23 − 23 − 46 − 3,83

15 Isac Jeppsson
Kustens IF 2 − 5 − 6 − 13 − 19 − 3,80

16 Ronny Hagen
IBK Hallsta H3 − 17 − 34 − 30 − 64 − 3,76

17 Mattias Forslund
Dotteviks IF − 12 − 34 − 11 − 45 − 3,75

18 Kim Wall
BK Vingen − 10 − 24 − 13 − 37 − 3,70

19 Filip Fagernäs
Järna SK − 10 − 27 − 10 − 37 − 3,70

20 Patrik Sernelid
Smedjans IF − 16 − 37 − 22 − 59 − 3,69

22 Marcus Glännbro
Smedjans IF − 15 − 21 − 34 − 55 − 3,67

21 Didrick Wallerstedt
Linköping IBK Ungdom U-lag − 9 − 25 − 8 − 33 − 3,67

23 Fredrik Ruohonen
Bankeryds Skid o MK − 17 − 26 − 36 − 62 − 3,65

24 Albin Jansson
Varla IBK 2 − 13 − 33 − 14 − 47 − 3,62

25 Petter Rheborg Andersson
Guldstaden IBK − 15 − 42 − 12 − 54 − 3,60

26 Josef Wiberg
Väster IBK Örebro H3 − 14 − 31 − 19 − 50 − 3,57

27 Andreas Ahonen
Väster IBK Örebro H3 − 20 − 54 − 17 − 71 − 3,55

28 Henrik Ilmanen
Lomma FBC H3 − 13 − 21 − 24 − 45 − 3,46

29 Jonathan Harald
IBF Hedemora − 9 − 19 − 12 − 31 − 3,44

30 Mathias Hagstedt
Bräckans IBK − 9 − 19 − 12 − 31 − 3,44

31 Jacob Davidsson
IBK Puma − 12 − 28 − 13 − 41 − 3,42

32 Thomas Berntsson
Dotteviks IF − 12 − 18 − 23 − 41 − 3,42

33 Marcus Berg
Tillberga IK Roosters H3 − 15 − 14 − 37 − 51 − 3,40

34 Thommie Saarenpää
IBK Hallsta H3 − 16 − 38 − 16 − 54 − 3,38

35 Linus Persson
Skälby IBK Ung H3 − 11 − 13 − 24 − 37 − 3,36

36 Vincent Jordan
Arlanda IBK − 6 − 7 − 13 − 20 − 3,33

37 Henrik Aho
IBK Hallsta H3 − 17 − 25 − 31 − 56 − 3,29

39 Emil Lundberg
Skutskärs IBK − 14 − 29 − 17 − 46 − 3,29

38 Adam Torkelsson
Varla IBK 2 − 7 − 20 − 3 − 23 − 3,29

40 Jonas Engberg
Forserums IF − 17 − 27 − 28 − 55 − 3,24

41 Mattias Hallengärd
Bräckans IBK − 9 − 15 − 14 − 29 − 3,22

42 Patrick Axelsson
Bua IF − 5 − 4 − 12 − 16 − 3,20

43 Max Vidlund
Forsbacka IK − 11 − 19 − 16 − 35 − 3,18

44 Christoffer Hermansson
Olsäters SK − 11 − 30 − 5 − 35 − 3,18

45 Mikael Andersson
IBF Ludvika − 12 − 29 − 9 − 38 − 3,17

46 Jonas Orebrand Hruby
Loke IBK − 12 − 27 − 11 − 38 − 3,17

47 Martin Åström
Galagowear FBC Södertälje − 15 − 17 − 30 − 47 − 3,13

48 Oscar Johansson
IBK Wasahus-73 H3 − 15 − 31 − 16 − 47 − 3,13

49 Christoffer Wrangle
Bankeryds Skid o MK − 8 − 21 − 4 − 25 − 3,13

50 Robin Andersson
Dotteviks IF − 9 − 10 − 18 − 28 − 3,11

51 Mikael Nilsson
IBK Wasahus-73 H3 − 11 − 13 − 21 − 34 − 3,09

59 Kim Gustafsson
Bankeryds Skid o MK − 17 − 22 − 29 − 51 − 3,00

57 Marcus Larsson
IBF Norrköping − 12 − 16 − 20 − 36 − 3,00

58 Joacim Yderström
Järna SK − 12 − 14 − 22 − 36 − 3,00

56 Martin Burström
Alhem FF − 9 − 15 − 12 − 27 − 3,00

55 Liam Pettersson
Barkarö SK H3 − 8 − 14 − 10 − 24 − 3,00

54 Magnus Anderberg
IK Stanstad H3 − 6 − 12 − 6 − 18 − 3,00

52 Simon Calmerberg
Bergs IK U-lag − 5 − 7 − 8 − 15 − 3,00

53 Kim Sundin
Bergs IK U-lag − 5 − 3 − 12 − 15 − 3,00

60 Niklas Wain
IBS Svedala H3 − 17 − 30 − 20 − 50 − 2,94

61 Patrik Andersson
Bälinge IF − 17 − 31 − 19 − 50 − 2,94

62 Rickard Crona
Forserums IF − 17 − 21 − 29 − 50 − 2,94

63 Otto Carlsson
Båstads GIF − 15 − 29 − 15 − 44 − 2,93

64 Andreas Fridner
Runby IBK − 12 − 8 − 27 − 35 − 2,92

65 Magnus Nilsson
IBK Puma − 12 − 21 − 14 − 35 − 2,92

66 Jacob Arvidsson
Förslövs IF − 10 − 12 − 17 − 29 − 2,90

67 Karl Andrén
Sickla IF − 10 − 14 − 15 − 29 − 2,90

68 John Pettersson
Vimmerby IBK B − 10 − 16 − 13 − 29 − 2,90

69 David Lundberg
IBK Wasahus-73 H3 − 9 − 12 − 14 − 26 − 2,89

70 Josef Steiner
Nora IBK H3 − 16 − 24 − 22 − 46 − 2,88

72 Stefan Bergman
Eskilstuna Nyfors IK − 14 − 24 − 16 − 40 − 2,86

73 Andreas Ögren
Guldstaden IBK − 14 − 12 − 28 − 40 − 2,86

71 Johan Strandberg
BK Vingen − 7 − 7 − 13 − 20 − 2,86

76 Emil Persson Fondelius
Storvreta IBK U − 18 − 30 − 21 − 51 − 2,83

75 Marcus Ewelind
Bräckans IBK − 12 − 20 − 14 − 34 − 2,83

74 Deniz Barbal
IBK Wasahus-73 H3 − 6 − 7 − 10 − 17 − 2,83

77 Oscar Berglund
Tillberga IK Roosters H3 − 17 − 32 − 16 − 48 − 2,82

78 Daniel Kjenslie
Smedjebackens IBK − 11 − 17 − 14 − 31 − 2,82

84 Sebastian Ohlsson
Dingle AIK H3 − 15 − 28 − 14 − 42 − 2,80

81 Josef Celik
Telge SIBK U − 10 − 15 − 13 − 28 − 2,80

82 Dan Himmelsköld
Loke IBK − 10 − 9 − 19 − 28 − 2,80

83 Pontus Höstman
IBF Falun Ungdom 2 − 10 − 18 − 10 − 28 − 2,80

79 David Berg
Halmstads IBK 2 − 5 − 11 − 3 − 14 − 2,80

80 Kevin Mattsson
Nykvarns IF U-lag − 5 − 9 − 5 − 14 − 2,80

85 Hugo Österberg
Ekbackskyrkans IBK − 9 − 22 − 3 − 25 − 2,78

86 Patrik Larsen
Alhem FF − 9 − 14 − 11 − 25 − 2,78

87 Jonathan Hermansson
Nora IBK H3 − 20 − 34 − 21 − 55 − 2,75

88 Robin Grönvik
Rasbo IK U − 11 − 14 − 16 − 30 − 2,73

89 Olle Sergård
FBC Vinga H3 − 14 − 28 − 10 − 38 − 2,71

90 Johan Södergren
IBK Finn - Lund − 17 − 29 − 17 − 46 − 2,71

91 Viktor Hägerström
Båstads GIF − 10 − 10 − 17 − 27 − 2,70

92 Rasmus Grönvik
Rasbo IK U − 10 − 20 − 7 − 27 − 2,70

93 Emil Gustavsson
Gropens IF H3 − 16 − 24 − 19 − 43 − 2,69

96 Linus Klinga
IBF Lokomotiv Avesta − 12 − 21 − 11 − 32 − 2,67

95 Dennis Solid
Loke IBK − 9 − 7 − 17 − 24 − 2,67

94 Kim Varga
IBF Falun Ungdom 2 − 6 − 8 − 8 − 16 − 2,67

97 Ludwig Eriksson
Gropens IF H3 − 14 − 20 − 17 − 37 − 2,64

98 Mikko Toivonen
Järna SK − 14 − 29 − 8 − 37 − 2,64

99 Andreas Lööf
IFK Gnesta U-lag − 11 − 20 − 9 − 29 − 2,64

100 Melker Klingström-Adelmor
Strängnäs IBK U − 8 − 16 − 5 − 21 − 2,63

101 Magnus Persson
Skutskärs IBK − 8 − 14 − 7 − 21 − 2,63

102 Toni Haverinen
IK Råby Västerås H3 − 8 − 11 − 10 − 21 − 2,63

104 Albin Rondahl
Åby IBK Ungdom − 10 − 21 − 5 − 26 − 2,60

105 Viktor Rudsvik
Kristinehamns IBF − 10 − 14 − 12 − 26 − 2,60

103 Daniel Pereira Arnesen
Edebäck IBF − 5 − 9 − 4 − 13 − 2,60

108 Viktor Björklind
Skälby IBK Ung H3 − 14 − 20 − 16 − 36 − 2,57

109 Jacob Kihlberg
Tillberga IK Roosters H3 − 14 − 19 − 17 − 36 − 2,57

106 Fredric Carlsson
Solfjäderstaden IBK U-lag − 7 − 9 − 9 − 18 − 2,57

107 Joakim Ottosson
Loke IBK − 7 − 7 − 11 − 18 − 2,57

110 Robin Clarén
Lomma FBC H3 − 16 − 20 − 21 − 41 − 2,56

111 Max Molin
Åmots IF − 9 − 16 − 7 − 23 − 2,56

112 Mike Sterner
Strömsbro IF − 9 − 4 − 19 − 23 − 2,56

113 Gustav Thorell
Boxholms IBK − 13 − 11 − 22 − 33 − 2,54

114 Jona Alfzon
Jämjö IBK − 15 − 32 − 6 − 38 − 2,53

115 Elias Fischer
FBC Lerum Utveckling H3 − 15 − 27 − 11 − 38 − 2,53

116 William Folkesson
Bjärreds IBK H3 − 15 − 14 − 24 − 38 − 2,53

117 Daniel Ahlnäs
Tillberga IK Roosters H3 − 15 − 20 − 18 − 38 − 2,53

122 Alfred Johansson
IBF Horsby − 16 − 23 − 17 − 40 − 2,50

121 Marcus Persson
Edebäck IBF − 12 − 7 − 23 − 30 − 2,50

120 Philip Haglund
Telge SIBK U − 10 − 11 − 14 − 25 − 2,50

118 Viktor Broström
Strängnäs IBK U − 6 − 7 − 8 − 15 − 2,50

119 Rasmus Karlsson
IF Ariel − 6 − 8 − 7 − 15 − 2,50

123 Tobias Jonsson
Fliseryds IBK − 17 − 15 − 27 − 42 − 2,47

124 Leo Jonsson
Forsbacka IK − 11 − 12 − 15 − 27 − 2,45

125 Mikael Nöjd
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 9 − 14 − 8 − 22 − 2,44

126 Erik Henriksson
Boxholms IBK − 9 − 10 − 12 − 22 − 2,44

129 Emil Gustafsson
Floda IBK H3 − 14 − 20 − 14 − 34 − 2,43

127 Simon Lundvold
Fröjereds IF − 7 − 11 − 6 − 17 − 2,43

128 Fredrik Hammarberg
IBF Ludvika − 7 − 3 − 14 − 17 − 2,43

130 Samuel Karlsson
Köpings IS Ung H3 − 12 − 17 − 12 − 29 − 2,42

131 Sebastian Håkansson
IBF Norrköping − 12 − 14 − 15 − 29 − 2,42

136 Niklas Bork
IBK Hallsta H3 − 15 − 25 − 11 − 36 − 2,40

134 Melker Blomberg
IBF Lokomotiv Avesta − 10 − 14 − 10 − 24 − 2,40

135 Alexander Vildin
Bräckans IBK − 10 − 19 − 5 − 24 − 2,40

132 Magnus Wärlinge
Alhem FF − 5 − 7 − 5 − 12 − 2,40

133 Robin Karlsson
Lagan IBK B − 5 − 5 − 7 − 12 − 2,40

137 Jonas Björn
IK Råby Västerås H3 − 18 − 19 − 24 − 43 − 2,39

138 Andreas Öhlin
Ekbackskyrkans IBK − 13 − 22 − 9 − 31 − 2,38

139 Dennis Larsson
Köpings IS Ung H3 − 13 − 15 − 16 − 31 − 2,38

144 Jonas Andersson
IBK Elfhög − 16 − 18 − 20 − 38 − 2,38

140 Joel Högberg
Åmots IF − 8 − 11 − 8 − 19 − 2,38

141 Gustav Bäckevall
FBC Lerum Utveckling H3 − 8 − 14 − 5 − 19 − 2,38

142 Andreas Livh
Forserums IF − 8 − 8 − 11 − 19 − 2,38

143 Robin Pantefors
Hagunda IBF − 8 − 13 − 6 − 19 − 2,38

145 Oliver Nordqvist
Skälby IBK Ung H3 − 19 − 37 − 8 − 45 − 2,37

146 Albin Magnusson
FBC Vinga H3 − 11 − 20 − 6 − 26 − 2,36

147 Robert Mikaelsson
BK Solbacken − 14 − 18 − 15 − 33 − 2,36

148 Ludvig Nyberg
IBK Elfhög − 14 − 17 − 16 − 33 − 2,36

149 Sebastian Dahlbom
Kärra IBK H3 − 14 − 23 − 10 − 33 − 2,36

150 Christopher Eriksson
Ekbackskyrkans IBK − 14 − 22 − 11 − 33 − 2,36

151 Casper Bergström
Ekbackskyrkans IBK − 14 − 14 − 19 − 33 − 2,36

159 Edvin Modier
Arlanda IBK − 15 − 22 − 13 − 35 − 2,33

156 David Lindgren
BK Solbacken − 12 − 16 − 12 − 28 − 2,33

157 Simon Mossberg
Forsbacka IK − 12 − 18 − 10 − 28 − 2,33

158 Tommy Löfstrand
Bräckans IBK − 12 − 16 − 12 − 28 − 2,33

154 Martin Sjödin
KAIS Mora UIF − 9 − 17 − 4 − 21 − 2,33

155 Oliver Papmehl-Dufay
IBF Falun Ungdom 2 − 9 − 10 − 11 − 21 − 2,33

152 Sven Nilsson
Guldstaden IBK − 6 − 11 − 3 − 14 − 2,33

153 Victor Bisseberg
Kustens IF 2 − 6 − 6 − 8 − 14 − 2,33

160 Tim Appelros
Gropens IF H3 − 19 − 21 − 23 − 44 − 2,32

161 Daniel Johansson
BK Solbacken − 13 − 6 − 24 − 30 − 2,31

162 Samuel Johansson
IBF Antvarden − 13 − 22 − 8 − 30 − 2,31

163 Rasmus Klashed
Linköping IBK Ungdom U-lag − 13 − 20 − 10 − 30 − 2,31

164 Fredrik Blomfeldt
Smedjans IF − 13 − 22 − 8 − 30 − 2,31

165 Jesper Kindblad
Gransholms IF − 17 − 28 − 11 − 39 − 2,29

166 Victor Tvingsell
IF Ariel − 17 − 18 − 21 − 39 − 2,29

167 Jonas Nyqvist
FBI Tullinge (B) − 14 − 22 − 10 − 32 − 2,29

168 Oskar Bååth
Solfjäderstaden IBK U-lag − 11 − 15 − 10 − 25 − 2,27

169 Eric Hult
Nykvarns IF U-lag − 15 − 20 − 14 − 34 − 2,27

170 John Lindhagen
KFUM Örebro H3 − 19 − 17 − 26 − 43 − 2,26

179 Ludvig Rudberg
Knäppmora AIK H3 − 16 − 23 − 13 − 36 − 2,25

172 Martin Eineskog
Varla IBK 2 − 12 − 14 − 13 − 27 − 2,25

173 Alexander Spinord
Hagunda IBF − 12 − 17 − 10 − 27 − 2,25

174 Håkan Fröberg
Högalids IF − 12 − 10 − 17 − 27 − 2,25

175 Viktor Henningsson
Hovshaga AIF B − 12 − 21 − 6 − 27 − 2,25

176 Emil Johansson
IBF Antvarden − 12 − 19 − 8 − 27 − 2,25

177 Marcus Larsson
Åsa IF − 12 − 22 − 5 − 27 − 2,25

178 Emil Ljungström
BK Vingen − 12 − 18 − 9 − 27 − 2,25

171 Samuel Jansson
Skogsgymnastikens IBS H3 − 8 − 10 − 8 − 18 − 2,25

182 Kristoffer Ringström
Gropens IF H3 − 18 − 24 − 16 − 40 − 2,22

183 Emil Ström
Kumla IBK H3 (B-lag) − 18 − 23 − 17 − 40 − 2,22

180 Filip Johqvist
Halmstads IBK 2 − 9 − 7 − 13 − 20 − 2,22

181 Timmy Kvist
IF Ariel − 9 − 12 − 8 − 20 − 2,22

184 Oliver Bergman
Hagunda IBF − 14 − 22 − 9 − 31 − 2,21

192 Philip Svahn
Westerviks IBK − 15 − 24 − 9 − 33 − 2,20

193 Lukas Olsson
Skälby IBK Ung H3 − 15 − 28 − 5 − 33 − 2,20

194 Emil Widenborg
Bjärreds IBK H3 − 15 − 23 − 10 − 33 − 2,20

188 Emil Pettersson
Åsa IF − 10 − 7 − 15 − 22 − 2,20

189 Oscar Thormählen
Bräckans IBK − 10 − 6 − 16 − 22 − 2,20

190 Patrik Larsson
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 10 − 15 − 7 − 22 − 2,20

191 Johan Vestin
Runby IBK − 10 − 20 − 2 − 22 − 2,20

185 Viktor Svanholm
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 5 − 9 − 2 − 11 − 2,20

186 Jesper Bäckström
Åby IBK Ungdom − 5 − 7 − 4 − 11 − 2,20

187 Viktor Seth
Strängnäs IBK U − 5 − 3 − 8 − 11 − 2,20

195 Oscar Harryson
KFUM Örebro H3 − 16 − 26 − 9 − 35 − 2,19

196 Marcus Lindholm
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 17 − 23 − 14 − 37 − 2,18

197 Adam Munkevik
Skälby IBK Ung H3 − 17 − 18 − 19 − 37 − 2,18

203 Vilhelm Karlsson
Barkarö SK H3 − 18 − 9 − 30 − 39 − 2,17

201 David Eriksson
IBF Hedemora − 12 − 8 − 18 − 26 − 2,17

202 Mattias Lundberg
Floda IBK H3 − 12 − 13 − 13 − 26 − 2,17

198 Adam Pettersson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 6 − 8 − 5 − 13 − 2,17

199 Max Gruvaeus
IBK Wasahus-73 H3 − 6 − 9 − 4 − 13 − 2,17

200 Linus Wickberg
Brickebackens IF H3 − 6 − 6 − 7 − 13 − 2,17

204 Johannes Rönnmark
Storvreta IBK U − 13 − 20 − 8 − 28 − 2,15

205 Jens Hägglöf
Alhem FF − 13 − 9 − 19 − 28 − 2,15

208 Pontus Päivinen
Järna SK − 14 − 12 − 18 − 30 − 2,14

209 Anton Ekström
IK Standard U-lag − 14 − 9 − 21 − 30 − 2,14

210 Robin Ek
Husqvarna IK − 14 − 22 − 8 − 30 − 2,14

206 Jonas Hilmerström
Bräckans IBK − 7 − 9 − 6 − 15 − 2,14

207 Mikael Hansson
IK Standard U-lag − 7 − 11 − 4 − 15 − 2,14

211 Isac Berglund
Skälby IBK Ung H3 − 15 − 20 − 12 − 32 − 2,13

212 Johan Pedersen
IBK Kungälv H3 − 15 − 23 − 9 − 32 − 2,13

213 Albin Karlsson
Almunge IK − 16 − 18 − 16 − 34 − 2,13

214 Axel Nyqvist
Brickebackens IF H3 − 16 − 26 − 8 − 34 − 2,13

215 Victor Gustafsson
Tenhults IF − 16 − 17 − 17 − 34 − 2,13

216 Isac Sellberg
IBF Falun Ungdom 2 − 9 − 10 − 9 − 19 − 2,11

217 Johan Westbom
Skutskärs IBK − 9 − 6 − 13 − 19 − 2,11

218 Andreas Eriksson
Bro IK − 10 − 9 − 12 − 21 − 2,10

219 Lukas Jonsborg
Halmstads IBK 2 − 10 − 17 − 4 − 21 − 2,10

220 Pierre Ahlbom
IBF Hedemora − 10 − 15 − 6 − 21 − 2,10

221 Markus Stenberg
BK Solbacken − 11 − 16 − 7 − 23 − 2,09

222 Emil Risberg
Kopparbergs BK H3 − 11 − 15 − 8 − 23 − 2,09

223 Manne Pettersson
Strömsbro IF − 12 − 16 − 9 − 25 − 2,08

224 Niklas Hansson
Bua IF − 12 − 12 − 13 − 25 − 2,08

225 Andreas Ljunggren
Fritsla IF − 12 − 13 − 12 − 25 − 2,08

226 Daniel Johansson
BK Vingen − 12 − 11 − 14 − 25 − 2,08

227 Oskar Andersson
Lomma FBC H3 − 12 − 17 − 8 − 25 − 2,08

228 Tim Rohde
KaRo IBF − 13 − 11 − 16 − 27 − 2,08

229 Alexander Miller
Lillån IBK H3 (B-lag) − 13 − 13 − 14 − 27 − 2,08

230 Eric Jinneskog
Växjö IBK Utveckling B − 13 − 13 − 14 − 27 − 2,08

231 Fredrik Alexandré
Kopparbergs BK H3 − 14 − 19 − 10 − 29 − 2,07

232 Jimmy Eriksson
IBK Wasahus-73 H3 − 14 − 12 − 17 − 29 − 2,07

233 Jonatan Bergström
Båstads GIF − 15 − 14 − 17 − 31 − 2,07

234 Jesper Asplund
IFK Gnesta U-lag − 15 − 16 − 15 − 31 − 2,07

235 Pontus Aspenlind
Stenhagens KK − 15 − 14 − 17 − 31 − 2,07

236 David Iggström
Tillberga IK Roosters H3 − 16 − 20 − 13 − 33 − 2,06

237 Axel Johansson
Hovmantorps GOIF − 16 − 19 − 14 − 33 − 2,06

238 Lukas Sundström
IBK Lund H3 − 17 − 19 − 16 − 35 − 2,06

239 Hannes Fasth
IBF Tranås − 17 − 13 − 22 − 35 − 2,06

240 Tom Warman
Örebro SK Ung H3 − 18 − 18 − 19 − 37 − 2,06

272 Christoffer Hanell
Kumla IBK H3 (B-lag) − 20 − 18 − 22 − 40 − 2,00

270 Linus Simons
Bälinge IF − 17 − 18 − 16 − 34 − 2,00

271 Emil Åhlén
Knäppmora AIK H3 − 17 − 23 − 11 − 34 − 2,00

266 Jimmy Haglund
IBK Wasahus-73 H3 − 16 − 20 − 12 − 32 − 2,00

267 Jakob Pettersson
Hovmantorps GOIF − 16 − 12 − 20 − 32 − 2,00

268 Samuel Dahlström
Fröjereds IF − 16 − 14 − 18 − 32 − 2,00

269 Edvin Dageson
Lomma FBC H3 − 16 − 14 − 18 − 32 − 2,00

265 Johan Alm
Smedjans IF − 15 − 19 − 11 − 30 − 2,00

263 Martin Zupancic
Surte IS IBK H3 − 14 − 16 − 12 − 28 − 2,00

264 Hampus Wackfelt
Dingle AIK H3 − 14 − 8 − 20 − 28 − 2,00

262 Erik Johan Streijffert
IBK Wasahus-73 H3 − 13 − 10 − 16 − 26 − 2,00

261 Mattias Öberg
Bro IK − 12 − 11 − 13 − 24 − 2,00

255 Simon Olofsson
Alhem FF − 11 − 14 − 8 − 22 − 2,00

256 Alexander Karlsson
Hjulsbro IK − 11 − 11 − 11 − 22 − 2,00

257 Per Erkki
Grästorps IBK − 11 − 9 − 13 − 22 − 2,00

258 Erik Lutz
Jämjö IBK − 11 − 9 − 13 − 22 − 2,00

259 Niklas Pettersson
Surte IS IBK H3 − 11 − 16 − 6 − 22 − 2,00

260 Karl Förare
IBK Uppsala Teknologer U − 11 − 11 − 11 − 22 − 2,00

250 Tobias Jönsson
Bro IK − 10 − 14 − 6 − 20 − 2,00

251 Thomas Fredriksson
Dotteviks IF − 10 − 15 − 5 − 20 − 2,00

252 Christoffer Thuné
Kustens IF 2 − 10 − 16 − 4 − 20 − 2,00

253 Samuel Gahnsby
Växjö IBK Utveckling B − 10 − 12 − 8 − 20 − 2,00

254 Patric Kruse
Loke IBK − 10 − 12 − 8 − 20 − 2,00

249 Robin Seiko
IBK Wasahus-73 H3 − 9 − 10 − 8 − 18 − 2,00

245 Carl Svärd
KAIS Mora UIF − 7 − 4 − 10 − 14 − 2,00

246 Patrik Olsson
Sala IBF H3 − 7 − 7 − 7 − 14 − 2,00

247 Daniel Alexandersson
Knäppmora AIK H3 − 7 − 6 − 8 − 14 − 2,00

248 Sebastian Öhman
Gottsunda IBF − 7 − 10 − 4 − 14 − 2,00

243 Viktor Johansson
Rasbo IK U − 6 − 6 − 6 − 12 − 2,00

244 Pontus Furevik
Sickla IF − 6 − 7 − 5 − 12 − 2,00

241 William Lundell
Onsala IBK 2 − 5 − 7 − 3 − 10 − 2,00

242 Daniel Lindell
Bräckans IBK − 5 − 5 − 5 − 10 − 2,00

273 Peter Bergvall
Arlanda IBK − 18 − 19 − 16 − 35 − 1,94

274 Petter Hjalmarsson
Västerås IBS − 18 − 21 − 14 − 35 − 1,94

275 Wilmer Parkatti
Knäppmora AIK H3 − 18 − 17 − 18 − 35 − 1,94

276 Olof Özbay
Hagunda IBF − 17 − 12 − 21 − 33 − 1,94

277 Axel Guldmar
Väster IBK Örebro H3 − 17 − 9 − 24 − 33 − 1,94

278 Filip Strömberg
Bankeryds Skid o MK − 17 − 27 − 6 − 33 − 1,94

279 Fredrik Lindh
Fliseryds IBK − 16 − 9 − 22 − 31 − 1,94

280 Jesper Nyborg
Gottsunda IBF − 16 − 12 − 19 − 31 − 1,94

281 Alexander Brannefalk
Lomma FBC H3 − 15 − 14 − 15 − 29 − 1,93

282 Josef Brixmark
IFK Gnesta U-lag − 14 − 10 − 17 − 27 − 1,93

283 Love Arenbeck
Fröjereds IF − 13 − 14 − 11 − 25 − 1,92

284 Felix Hofte
Bjärreds IBK H3 − 13 − 16 − 9 − 25 − 1,92

285 Max Boström
Råsunda IS − 13 − 19 − 6 − 25 − 1,92

286 Simon Svanström
IBF Norrköping − 12 − 20 − 3 − 23 − 1,92

287 Christer Hallén
Smedjans IF − 12 − 5 − 18 − 23 − 1,92

288 William Lindström
Kärra IBK H3 − 12 − 14 − 9 − 23 − 1,92

289 Stefan Henriksson
Högalids IF − 12 − 7 − 16 − 23 − 1,92

290 Andreas Svanberg
Sunne IBK − 11 − 12 − 9 − 21 − 1,91

291 Mikael Nilsson
Hultsberg/Björkås IBF − 11 − 10 − 11 − 21 − 1,91

292 Lucas Dahlberg
KAIS Mora UIF − 11 − 16 − 5 − 21 − 1,91

293 Gustav Hagman
IF Ariel − 11 − 13 − 8 − 21 − 1,91

294 Emil Cederqvist
Husqvarna IK − 11 − 7 − 14 − 21 − 1,91

295 Kim Mäki
Billingsfors IBK − 11 − 14 − 7 − 21 − 1,91

296 Andreas Holmér
Sickla IF − 10 − 12 − 7 − 19 − 1,90

297 Tobias Lilja
IBF Lokomotiv Avesta − 10 − 3 − 16 − 19 − 1,90

298 Alexander Nicklasson
Tibro IBK − 10 − 6 − 13 − 19 − 1,90

299 Anton Malmqvist Scott
Telge SIBK U − 10 − 10 − 9 − 19 − 1,90

300 Andreas Johansson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 19 − 16 − 20 − 36 − 1,89

302 David Sundberg
Skutskärs IBK − 18 − 24 − 10 − 34 − 1,89

301 Daniel Nilsson
Östra SK − 9 − 14 − 3 − 17 − 1,89

303 Marcus Johansson
Forserums IF − 17 − 21 − 11 − 32 − 1,88

304 Ludvig Mattsson
IBF Tranås − 17 − 20 − 12 − 32 − 1,88

305 David Samuelsson
Westerviks IBK − 17 − 18 − 14 − 32 − 1,88

306 Lucas Bäckström
Forserums IF − 17 − 16 − 16 − 32 − 1,88

307 Eric Blomqvist
Lillån IBK H3 (B-lag) − 17 − 15 − 17 − 32 − 1,88

308 Markus Jansson
Kopparbergs BK H3 − 17 − 14 − 18 − 32 − 1,88

310 Henrik Nilsson
Fliseryds IBK − 16 − 25 − 5 − 30 − 1,88

311 Marcus Gustavsson
Forserums IF − 16 − 23 − 7 − 30 − 1,88

312 Ozborne Johnsson
IBF Tranås − 16 − 21 − 9 − 30 − 1,88

313 Filip Sandstedt
IBK Husar − 16 − 20 − 10 − 30 − 1,88

314 Martin Edlund
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 16 − 8 − 22 − 30 − 1,88

315 Sven Johansson
IBF Horsby − 16 − 10 − 20 − 30 − 1,88

309 Isak Löwander
Onsala IBK 2 − 8 − 9 − 6 − 15 − 1,88

316 Petter Gustavsson
Westerviks IBK − 15 − 18 − 10 − 28 − 1,87

318 Emil Bech
IBF Älvstranden H3 − 14 − 16 − 10 − 26 − 1,86

319 Filip Karlsson
Moheda IBK − 14 − 13 − 13 − 26 − 1,86

320 Robin Ekeberg
IFK Gnesta U-lag − 14 − 15 − 11 − 26 − 1,86

317 Jonatan Jerndahl
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 7 − 7 − 6 − 13 − 1,86

321 Jesper Hede
Varla IBK 2 − 13 − 10 − 14 − 24 − 1,85

322 Sebastian Jansson
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 13 − 19 − 5 − 24 − 1,85

323 Melker Johansson
Järna SK − 13 − 13 − 11 − 24 − 1,85

333 Isak Peterson
Storvreta IBK U − 18 − 14 − 19 − 33 − 1,83

334 Nils Moritzen
Väster IBK Örebro H3 − 18 − 25 − 8 − 33 − 1,83

335 Emil Reijonen
Knäppmora AIK H3 − 18 − 15 − 18 − 33 − 1,83

336 Jesper Sandberg
Örebro SK Ung H3 − 18 − 17 − 16 − 33 − 1,83

327 Johan Löfqvist
Åby IBK Ungdom − 12 − 12 − 10 − 22 − 1,83

328 Alexander Lindström
Åmots IF − 12 − 10 − 12 − 22 − 1,83

329 Jonas Mickelsson
Öckerö IBK H3 − 12 − 6 − 16 − 22 − 1,83

330 Emil Swahn
Råsunda IS − 12 − 8 − 14 − 22 − 1,83

331 Dan Lövfors
Bedarö BK − 12 − 10 − 12 − 22 − 1,83

332 Emil Pettersson
Olsäters SK − 12 − 11 − 11 − 22 − 1,83

324 Christian Ofstad
Skogsgymnastikens IBS H3 − 6 − 6 − 5 − 11 − 1,83

325 Anton Bildström
Alhem FF − 6 − 8 − 3 − 11 − 1,83

326 Jimmie Peeters
Arvika IBF U − 6 − 8 − 3 − 11 − 1,83

337 Max Forsgren
Västerås IBS − 17 − 13 − 18 − 31 − 1,82

338 Christopher Viklund
Sala IBF H3 − 17 − 12 − 19 − 31 − 1,82

339 Emanuel Leinonen
Edebäck IBF − 11 − 15 − 5 − 20 − 1,82

340 Oskar Engström
Linköping IBK Ungdom U-lag − 11 − 3 − 17 − 20 − 1,82

341 Marcus Collén
IBF Lokomotiv Avesta − 11 − 12 − 8 − 20 − 1,82

342 Jonathan Hammander
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 11 − 17 − 3 − 20 − 1,82

343 Robert Florén
Skogsgymnastikens IBS H3 − 16 − 14 − 15 − 29 − 1,81

344 Alexander Lindahl
Nora IBK H3 − 16 − 12 − 17 − 29 − 1,81

345 Albin Rylander
Hovmantorps GOIF − 16 − 18 − 11 − 29 − 1,81

362 Andreas Rosenborg
Kopparbergs BK H3 − 20 − 12 − 24 − 36 − 1,80

357 Anton Larsson
Östra SK − 15 − 17 − 10 − 27 − 1,80

358 Eric Kjellström
Vetlanda IBF B − 15 − 15 − 12 − 27 − 1,80

359 Jimmie Berglund
IBF Tranås − 15 − 15 − 12 − 27 − 1,80

360 Andreas Aspenlind
Stenhagens KK − 15 − 14 − 13 − 27 − 1,80

361 Nils Groen
Skälby IBK Ung H3 − 15 − 16 − 11 − 27 − 1,80

352 Alexander Dahlberg
Huddinge IBS − 10 − 11 − 7 − 18 − 1,80

353 Nicklas Bjunér
Runby IBK − 10 − 7 − 11 − 18 − 1,80

354 Samuel Olsson
Hultsberg/Björkås IBF − 10 − 13 − 5 − 18 − 1,80

355 Andreas Karlsson
Bua IF − 10 − 13 − 5 − 18 − 1,80

356 Anton Holmberg
IBS Svedala H3 − 10 − 12 − 6 − 18 − 1,80

346 Adam Sundvall
Kopparbergs BK H3 − 5 − 6 − 3 − 9 − 1,80

347 Thobias Månsson
IBF Norrköping − 5 − 5 − 4 − 9 − 1,80

348 Tobias Svensson
Bua IF − 5 − 8 − 1 − 9 − 1,80

349 Stefan Zumaeta
IK Standard U-lag − 5 − 8 − 1 − 9 − 1,80

350 Adam Svahn
Hovshaga AIF B − 5 − 9 − 0 − 9 − 1,80

351 Oskar Johansson
Hovshaga AIF B − 5 − 2 − 7 − 9 − 1,80

363 Mathias Stenberg
BK Solbacken − 14 − 10 − 15 − 25 − 1,79

364 Marcus Siitonen
Kärra IBK H3 − 14 − 12 − 13 − 25 − 1,79

365 Jonathan Hedlund
Hagunda IBF − 14 − 5 − 20 − 25 − 1,79

366 Jimmy Jonsson
Åmotfors IF − 9 − 7 − 9 − 16 − 1,78

367 Simon Dyyk
Boxholms IBK − 9 − 10 − 6 − 16 − 1,78

368 Niclas Eskros
IBK Hallsta H3 − 9 − 5 − 11 − 16 − 1,78

369 Oscar Capobianco
Örebro SK Ung H3 − 9 − 10 − 6 − 16 − 1,78

370 Peter Degerman
BK Solbacken − 13 − 15 − 8 − 23 − 1,77

371 Jesper Hallqvist
FBC Lerum Utveckling H3 − 13 − 14 − 9 − 23 − 1,77

372 Claes Norén
Skogås/Trångsunds IBK − 13 − 10 − 13 − 23 − 1,77

373 Daniel Carlsson
Båstads GIF − 17 − 19 − 11 − 30 − 1,76

374 Adam Wikner
IBF Tranås − 17 − 22 − 8 − 30 − 1,76

375 Martin Storäng
Alunda IBF U − 17 − 14 − 16 − 30 − 1,76

376 Filip Åström
Tillberga IK Roosters H3 − 17 − 16 − 14 − 30 − 1,76

378 Robert Sedvall
Kälvesta FBC − 12 − 8 − 13 − 21 − 1,75

379 Viktor Östlund
Åsa IF − 12 − 14 − 7 − 21 − 1,75

380 Jonas Ahlin
Sala IBF H3 − 12 − 14 − 7 − 21 − 1,75

377 John Lundberg
Citykamraterna BK − 8 − 5 − 9 − 14 − 1,75

381 Niklas Öster
Skutskärs IBK − 19 − 14 − 19 − 33 − 1,74

382 Oscar Öholm
KFUM Örebro H3 − 19 − 25 − 8 − 33 − 1,74

383 Marcus Ernlund
KFUM Örebro H3 − 19 − 13 − 20 − 33 − 1,74

384 Mahmoud Elsaadi
Loke IBK − 15 − 21 − 5 − 26 − 1,73

385 Albin Conradsson
Brickebackens IF H3 − 15 − 13 − 13 − 26 − 1,73

386 Olof Molin
Högalids IF − 11 − 12 − 7 − 19 − 1,73

387 David Sjöberg
Åmotfors IF − 11 − 12 − 7 − 19 − 1,73

388 Simon Björk
Edebäck IBF − 11 − 10 − 9 − 19 − 1,73

389 Melwin Karlsson
Åby IBK Ungdom − 11 − 14 − 5 − 19 − 1,73

390 Jesper Åkeson
Åsa IF − 11 − 10 − 9 − 19 − 1,73

391 Otto Johansson
Strömsbro IF − 11 − 15 − 4 − 19 − 1,73

392 Herman Nyholm
Åmots IF − 11 − 5 − 14 − 19 − 1,73

393 Andreas Ravetti
Eskilstuna Nyfors IK − 11 − 15 − 4 − 19 − 1,73

394 Filip Alfredsson
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 11 − 9 − 10 − 19 − 1,73

395 Alexander Ylitalo
Knäppmora AIK H3 − 11 − 13 − 6 − 19 − 1,73

396 Alexander Kinell
Arlanda IBK − 18 − 11 − 20 − 31 − 1,72

402 Mikke Ejrevi
Skellefteå IBS − 14 − 9 − 15 − 24 − 1,71

403 Kevin Hjertberg
Surte IS IBK H3 − 14 − 13 − 11 − 24 − 1,71

404 John Tedesäter
Fliseryds IBK − 14 − 17 − 7 − 24 − 1,71

397 Rasmus Östlund
Väster IBK Örebro H3 − 7 − 5 − 7 − 12 − 1,71

398 William Löf
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 7 − 8 − 4 − 12 − 1,71

399 Christian Erichsen-Fendinge
Onsala IBK 2 − 7 − 8 − 4 − 12 − 1,71

400 Carl Tara-Eriksson
KAIS Mora UIF − 7 − 1 − 11 − 12 − 1,71

401 Phelix Rönnemark
Torshälla IBK U-lag − 7 − 9 − 3 − 12 − 1,71

405 Tobias Johansson
Sundbybergs IK − 10 − 11 − 6 − 17 − 1,70

406 Adam Axelsson-Gullström
Sunne IBK − 10 − 13 − 4 − 17 − 1,70

407 Johan Grönqvist
Sunne IBK − 10 − 8 − 9 − 17 − 1,70

408 Alexander Larsson
Kälvesta FBC − 10 − 7 − 10 − 17 − 1,70

409 Pelle Wallin
Forsbacka IK − 10 − 13 − 4 − 17 − 1,70

410 Isac Lindblad
IBK Lockerud Ungdom − 10 − 5 − 12 − 17 − 1,70

411 Simon Lejholm
Almunge IK − 10 − 14 − 3 − 17 − 1,70

412 Martin Johansson
Enköpings IBK − 10 − 7 − 10 − 17 − 1,70

413 Rasem Chebil
Citykamraterna BK − 13 − 12 − 10 − 22 − 1,69

414 Alexander Alphede
Öckerö IBK H3 − 13 − 12 − 10 − 22 − 1,69

415 Anton Anjou-Hebbel
Telge SIBK U − 13 − 11 − 11 − 22 − 1,69

416 Linus Warnholtz
Surte IS IBK H3 − 13 − 7 − 15 − 22 − 1,69

417 Jens Larsson
Forserums IF − 13 − 10 − 12 − 22 − 1,69

418 Daniel Hallberg
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 16 − 11 − 16 − 27 − 1,69

419 Simon Löf
Malmö FBC H3 − 16 − 10 − 17 − 27 − 1,69

420 Henrik Bosell-Olsson
Stenhagens KK − 19 − 24 − 8 − 32 − 1,68

421 Simon Alsterlund
Brickebackens IF H3 − 19 − 17 − 15 − 32 − 1,68

445 William Sjöberg
Barkarö SK H3 − 18 − 19 − 11 − 30 − 1,67

446 Tim Bostedt
Barkarö SK H3 − 18 − 14 − 16 − 30 − 1,67

440 Nicklas Karlsson
IBK Kungälv H3 − 15 − 14 − 11 − 25 − 1,67

441 Julius Baumann Rais
FBI Tullinge (B) − 15 − 11 − 14 − 25 − 1,67

442 Martin Holgersson
IBK Lund H3 − 15 − 9 − 16 − 25 − 1,67

443 Simon Äng
Enköpings IBK − 15 − 12 − 13 − 25 − 1,67

444 Janne Ojala
Köpings IS Ung H3 − 15 − 13 − 12 − 25 − 1,67

433 Alexander Edvinsson
Olsäters SK − 12 − 5 − 15 − 20 − 1,67

434 Alexander Forsdal
Edebäck IBF − 12 − 3 − 17 − 20 − 1,67

435 Isac Andersson
Åmots IF − 12 − 15 − 5 − 20 − 1,67

436 André Strömberg
Örkelljunga IF − 12 − 12 − 8 − 20 − 1,67

437 Tobias Darrell
IBF Älvstranden H3 − 12 − 12 − 8 − 20 − 1,67

438 Anton Lindström
Carlshamns IBK − 12 − 9 − 11 − 20 − 1,67

439 Martin Ardryd
Lillån IBK H3 (B-lag) − 12 − 17 − 3 − 20 − 1,67

428 Filip Mathson
Sundbybergs IK − 9 − 8 − 7 − 15 − 1,67

429 Henrik Nillson
Åsa IF − 9 − 8 − 7 − 15 − 1,67

430 Sebastian Larsson
IBF Ludvika − 9 − 11 − 4 − 15 − 1,67

431 Andreas Johansson
Smedjebackens IBK − 9 − 9 − 6 − 15 − 1,67

432 Patrik Heidenberg Sjögren
IBF Falun Ungdom 2 − 9 − 8 − 7 − 15 − 1,67

422 Niklas Nilsson
IBK Wasahus-73 H3 − 6 − 8 − 2 − 10 − 1,67

423 Calle Holmquist
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 6 − 6 − 4 − 10 − 1,67

424 Joakim Andersson
Onsala IBK 2 − 6 − 5 − 5 − 10 − 1,67

425 Anton Amandusson
Onsala IBK 2 − 6 − 4 − 6 − 10 − 1,67

426 Saku Turunen
Strängnäs IBK U − 6 − 6 − 4 − 10 − 1,67

427 Tomas Bida
Järna SK − 6 − 1 − 9 − 10 − 1,67

447 Tobias Roth
IF Ariel − 17 − 14 − 14 − 28 − 1,65

448 Sam Linder
Väckelsångs IK − 17 − 17 − 11 − 28 − 1,65

449 Fabian Ekdahl
Gransholms IF − 17 − 11 − 17 − 28 − 1,65

450 Jim Johnsen
IBK Elfhög − 14 − 12 − 11 − 23 − 1,64

451 Jonas Almqvist
Fritsla IF − 14 − 10 − 13 − 23 − 1,64

452 Niklas Åberg
Eskilstuna Nyfors IK − 14 − 9 − 14 − 23 − 1,64

453 Khim Vanninen
Tillberga IK Roosters H3 − 14 − 14 − 9 − 23 − 1,64

454 Edvin Eriksson
Lillån IBK H3 (B-lag) − 14 − 12 − 11 − 23 − 1,64

455 Jonathan Andersson
Sköndals IK A − 14 − 13 − 10 − 23 − 1,64

456 Mikael Ranta
Dotteviks IF − 11 − 6 − 12 − 18 − 1,64

457 David Johansson
BK Solbacken − 11 − 8 − 10 − 18 − 1,64

458 Jonathan Gunnarsson
IBK Puma − 11 − 12 − 6 − 18 − 1,64

459 Adam Björsson
Boxholms IBK − 11 − 15 − 3 − 18 − 1,64

460 Tom Nilsson
IBF Norrköping − 11 − 13 − 5 − 18 − 1,64

461 Patrik Lindström Jacobson
FBC Vinga H3 − 11 − 8 − 10 − 18 − 1,64

462 Linus Ekstrand
IBK Hallsta H3 − 11 − 1 − 17 − 18 − 1,64

463 Magnus Frid
Brickebackens IF H3 − 11 − 7 − 11 − 18 − 1,64

468 Philip Hultegård
Rottne IF − 16 − 22 − 4 − 26 − 1,63

469 Gustav Bertilsson
IBK Osby − 16 − 5 − 21 − 26 − 1,63

470 Linus Sjöquist
Enköpings IBK − 16 − 14 − 12 − 26 − 1,63

471 Gustav Odén
Skälby IBK Ung H3 − 16 − 18 − 8 − 26 − 1,63

464 Samuel Öhman
BK Solbacken − 8 − 10 − 3 − 13 − 1,63

465 Andreas Milos
Bro IK − 8 − 10 − 3 − 13 − 1,63

466 Mikael Nilsson
BK Vingen − 8 − 6 − 7 − 13 − 1,63

467 Samuel Björk
Husqvarna IK − 8 − 9 − 4 − 13 − 1,63

472 Christoffer Ström
IBF Horsby − 13 − 15 − 6 − 21 − 1,62

473 Sami Halonen
IBK Elfhög − 13 − 15 − 6 − 21 − 1,62

474 Wilhelm Kjellgren
Almunge IK − 13 − 7 − 14 − 21 − 1,62

475 Erik Abrahamsson
Kälvesta FBC − 13 − 14 − 7 − 21 − 1,62

483 Robin Enoksson
Tibro IBK − 15 − 20 − 4 − 24 − 1,60

484 Andree Lagerblad
Carlshamns IBK − 15 − 19 − 5 − 24 − 1,60

485 Marcus Broby
Huddinge IBS − 15 − 15 − 9 − 24 − 1,60

486 Linus Lundin
Skutskärs IBK − 15 − 16 − 8 − 24 − 1,60

487 Lukas Fredholm
Gottsunda IBF − 15 − 15 − 9 − 24 − 1,60

488 Mikael Forsell
FBI Tullinge (B) − 15 − 15 − 9 − 24 − 1,60

489 Linus Park
Hagunda IBF − 15 − 15 − 9 − 24 − 1,60

490 Petter Hiding
Väster IBK Örebro H3 − 15 − 7 − 17 − 24 − 1,60

476 Marcus Olsson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 5 − 7 − 1 − 8 − 1,60

477 Viktor Lundqvist
Rasbo IK U − 5 − 3 − 5 − 8 − 1,60

478 Oliver Forslind
Huddinge IBS − 5 − 5 − 3 − 8 − 1,60

479 Viktor Hansson
Torshälla IBK U-lag − 5 − 6 − 2 − 8 − 1,60

480 Mathias Johansson
Järna SK − 5 − 5 − 3 − 8 − 1,60

481 Viktor Hedlund
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 5 − 3 − 5 − 8 − 1,60

482 Johan Bertilsson
IBS Svedala H3 − 5 − 2 − 6 − 8 − 1,60

491 Jesper Andersson
Moheda IBK − 17 − 9 − 18 − 27 − 1,59

492 Oskar Rönnmark
BK Solbacken − 12 − 13 − 6 − 19 − 1,58

493 Lukas Rondahl
Åby IBK Ungdom − 12 − 6 − 13 − 19 − 1,58

494 William Regnstrand
FBC Vinga H3 − 12 − 13 − 6 − 19 − 1,58

495 Dennis Tärnström
Galagowear FBC Södertälje − 12 − 8 − 11 − 19 − 1,58

496 Ludwig Signal
Moheda IBK − 12 − 17 − 2 − 19 − 1,58

497 Victor Mattsson
FBC Vinga H3 − 12 − 6 − 13 − 19 − 1,58

498 Pierre Svensson
IK Stanstad H3 − 12 − 5 − 14 − 19 − 1,58

499 Mikael Leander
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 12 − 15 − 4 − 19 − 1,58

500 Ville Lindbäck
Västerås IBS − 7 − 5 − 6 − 11 − 1,57

501 David Löf
IBK Uppsala Teknologer U − 7 − 7 − 4 − 11 − 1,57

502 Tobias Backström
Loke IBK − 7 − 3 − 8 − 11 − 1,57

503 Nicolas Saldias
KAIS Mora UIF − 7 − 9 − 2 − 11 − 1,57

504 Joakim Carlsson
Västerås IBS − 7 − 10 − 1 − 11 − 1,57

505 Oscar Söderström
Knäppmora AIK H3 − 7 − 7 − 4 − 11 − 1,57

506 Alfred Karlsson
Väckelsångs IK − 16 − 15 − 10 − 25 − 1,56

507 Daniel Jönsson
Värnamo IK − 16 − 13 − 12 − 25 − 1,56

508 Manfred Thalin
Bälinge IF − 16 − 11 − 14 − 25 − 1,56

509 Robin Andersson
Sundbybergs IK − 9 − 7 − 7 − 14 − 1,56

510 Erik Engzell
Arvika IBF U − 9 − 5 − 9 − 14 − 1,56

511 Filip Sjöström
Åkersberga IBF (B) − 13 − 14 − 6 − 20 − 1,54

512 Dennis Hallander
Erikslunds KF − 13 − 11 − 9 − 20 − 1,54

513 Tomas Burström
Alhem FF − 13 − 7 − 13 − 20 − 1,54

514 Emil Carlsson
Hjulsbro IK − 13 − 14 − 6 − 20 − 1,54

515 Filip Oscar Daniel Ekdahl
Carlshamns IBK − 15 − 14 − 9 − 23 − 1,53

516 Oskar Gustavsen
IBF Älvstranden H3 − 15 − 13 − 10 − 23 − 1,53

517 Gabriel Friman
IBK Uppsala Teknologer U − 17 − 17 − 9 − 26 − 1,53

518 Melvin Alm
Storvreta IBK U − 17 − 15 − 11 − 26 − 1,53

556 Erik Gerdtsson
Kopparbergs BK H3 − 20 − 20 − 10 − 30 − 1,50

553 Jesper Forslund
IBK Lockerud Ungdom − 16 − 14 − 10 − 24 − 1,50

554 Daniel Björklund
Västerås IBS − 16 − 12 − 12 − 24 − 1,50

555 Gustav Borneback
Lillån IBK H3 (B-lag) − 16 − 10 − 14 − 24 − 1,50

544 Morgan Söderlund
Fullersta IBK − 14 − 11 − 10 − 21 − 1,50

545 Jacob Gustavsson
Hovmantorps GOIF − 14 − 13 − 8 − 21 − 1,50

546 Robert Hurtig
Galagowear FBC Södertälje − 14 − 13 − 8 − 21 − 1,50

547 Victor Samson Tvrdek
Floda IBK H3 − 14 − 13 − 8 − 21 − 1,50

548 Johan Kvist
IFK Gnesta U-lag − 14 − 13 − 8 − 21 − 1,50

549 Marcus Thörnqvist
Tenhults IF − 14 − 12 − 9 − 21 − 1,50

550 William Wessling
Örebro SK Ung H3 − 14 − 14 − 7 − 21 − 1,50

551 Kim Lindström
Västerås IBS − 14 − 11 − 10 − 21 − 1,50

552 David Olsson
KFUM Örebro H3 − 14 − 14 − 7 − 21 − 1,50

537 John Nordström
Älvsjö AIK IBF (B) − 12 − 13 − 5 − 18 − 1,50

538 Pontus Johnsson
Sköndals IK A − 12 − 13 − 5 − 18 − 1,50

539 Jacob Nilsson
Edebäck IBF − 12 − 15 − 3 − 18 − 1,50

540 Björn Kärnebro
Citykamraterna BK − 12 − 9 − 9 − 18 − 1,50

541 Fabian Sjölin Johansson
Halmstads IBK 2 − 12 − 9 − 9 − 18 − 1,50

542 Simon Pettersson
Åby IBK Ungdom − 12 − 7 − 11 − 18 − 1,50

543 Gustav Andersson
Skälby IBK Ung H3 − 12 − 8 − 10 − 18 − 1,50

530 Richard Pettersson
Västerhaninge IBK (A) − 10 − 11 − 4 − 15 − 1,50

531 Rasmus Logärd
Sundbybergs IK − 10 − 5 − 10 − 15 − 1,50

532 Linus Södergren
IBF Hedemora − 10 − 12 − 3 − 15 − 1,50

533 Joakim Johansson
FBC Hjälmared − 10 − 13 − 2 − 15 − 1,50

534 Johannes Björklund
Strömsbro IF − 10 − 8 − 7 − 15 − 1,50

535 Jesper Dal
Ekbackskyrkans IBK − 10 − 11 − 4 − 15 − 1,50

536 Tobias Wenngren
Bälinge IF − 10 − 10 − 5 − 15 − 1,50

522 Andreas Söderström
Citykamraterna BK − 8 − 6 − 6 − 12 − 1,50

523 Jesper Jarl
Onsala IBK 2 − 8 − 8 − 4 − 12 − 1,50

524 Joel Wallin
Halmstads IBK 2 − 8 − 5 − 7 − 12 − 1,50

525 Hugo Budenberg
Kustens IF 2 − 8 − 4 − 8 − 12 − 1,50

526 Vincent Göransson
IFK Gnesta U-lag − 8 − 7 − 5 − 12 − 1,50

527 Elias Wallén
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 8 − 7 − 5 − 12 − 1,50

528 Anton Ranta
KaRo IBF − 8 − 10 − 2 − 12 − 1,50

529 Felix Söderström
Skutskärs IBK − 8 − 10 − 2 − 12 − 1,50

519 Emil Eliasson
Knäppmora AIK H3 − 6 − 7 − 2 − 9 − 1,50

520 Viktor Hultquist
IBF Falun Ungdom 2 − 6 − 6 − 3 − 9 − 1,50

521 Hugo Frivold
Varla IBK 2 − 6 − 7 − 2 − 9 − 1,50

557 Robert Nilsson
IBS Svedala H3 − 17 − 11 − 14 − 25 − 1,47

558 Kristoffer Ekstrand
Lomma FBC H3 − 17 − 10 − 15 − 25 − 1,47

559 Elliot Collin
Alunda IBF U − 15 − 14 − 8 − 22 − 1,47

560 Peter Edfors
Bedarö BK − 15 − 11 − 11 − 22 − 1,47

561 André Olofsson
IBF Antvarden − 13 − 11 − 8 − 19 − 1,46

562 Tommy Nilsson
IBF Antvarden − 13 − 7 − 12 − 19 − 1,46

563 Robert Rosenqvist
Dotteviks IF − 11 − 8 − 8 − 16 − 1,45

564 Teo Erlandsson
FBC Hjälmared − 11 − 11 − 5 − 16 − 1,45

565 Fredrik Eriksson
Strömsbro IF − 11 − 10 − 6 − 16 − 1,45

566 Jonas Loqvist
Sala IBF H3 − 11 − 7 − 9 − 16 − 1,45

571 Pontus Gustavsson
Stenhagens KK − 18 − 16 − 10 − 26 − 1,44

567 Jonas Rosen
Surte IS IBK H3 − 9 − 6 − 7 − 13 − 1,44

568 Felix Wärmlöv
Hovmantorps GOIF − 9 − 10 − 3 − 13 − 1,44

569 Emil Nilsson
Skogsgymnastikens IBS H3 − 9 − 6 − 7 − 13 − 1,44

570 Oscar Jakobsson
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 9 − 10 − 3 − 13 − 1,44

572 David Sjödahl
IK Råby Västerås H3 − 16 − 16 − 7 − 23 − 1,44

573 Albin Pettersson
Enköpings IBK − 16 − 18 − 5 − 23 − 1,44

574 Gabriel Kohonen
Storvreta IBK U − 16 − 12 − 11 − 23 − 1,44

575 Jack Johansson
Köpings IS Ung H3 − 16 − 11 − 12 − 23 − 1,44

576 Kim Larsson
Tillberga IK Roosters H3 − 16 − 7 − 16 − 23 − 1,44

579 Hampus Skattman
Västerhaninge IBK (A) − 14 − 10 − 10 − 20 − 1,43

580 Arvid Broman
Fritsla IF − 14 − 13 − 7 − 20 − 1,43

581 Christopher Uhrbom
Tibro IBK − 14 − 5 − 15 − 20 − 1,43

582 Jesper Sundh
IK Stanstad H3 − 14 − 13 − 7 − 20 − 1,43

583 Filip Magnusson
Rottne IF − 14 − 14 − 6 − 20 − 1,43

584 Henrik Lindh
IBS Svedala H3 − 14 − 8 − 12 − 20 − 1,43

585 Lucas Carlbäck
Jämjö IBK − 14 − 6 − 14 − 20 − 1,43

586 Oscar Carlsson Schaden
Westerviks IBK − 14 − 11 − 9 − 20 − 1,43

587 Victor Bohlin
Westerviks IBK − 14 − 11 − 9 − 20 − 1,43

577 Jansson Johannes
Kopparbergs BK H3 − 7 − 4 − 6 − 10 − 1,43

578 Adam Nilsson
Guldstaden IBK − 7 − 4 − 6 − 10 − 1,43

588 Joakim Karlsson Wallgert
Råsunda IS − 12 − 13 − 4 − 17 − 1,42

589 Niklas Halvarsson
Kälvesta FBC − 12 − 12 − 5 − 17 − 1,42

590 Dennis Brag
Halmstads IBK 2 − 12 − 7 − 10 − 17 − 1,42

591 Hugo Edin
Strömsbro IF − 12 − 10 − 7 − 17 − 1,42

592 Joakim Lingblom
Åmots IF − 12 − 9 − 8 − 17 − 1,42

593 Alexander Westberg
Åby IBK Ungdom − 12 − 10 − 7 − 17 − 1,42

594 Daniel Eriksson
IBF Ludvika − 12 − 8 − 9 − 17 − 1,42

595 Anders Egerstad
Floda IBK H3 − 12 − 4 − 13 − 17 − 1,42

596 Joakim Tydell
Förslövs IF − 12 − 9 − 8 − 17 − 1,42

603 Tobias Nilsson
FBC Hjälmared − 15 − 16 − 5 − 21 − 1,40

604 Niclas Jansson
Arlanda IBK − 15 − 12 − 9 − 21 − 1,40

605 Marcus Enocsson
Brickebackens IF H3 − 15 − 12 − 9 − 21 − 1,40

606 Gabriel Nääs
Boo IBK − 15 − 15 − 6 − 21 − 1,40

601 Oskar Karlsson
Högalids IF − 10 − 9 − 5 − 14 − 1,40

602 Filip Kloo
Kärra IBK H3 − 10 − 7 − 7 − 14 − 1,40

597 Elias Ericsson
Åby IBK Ungdom − 5 − 4 − 3 − 7 − 1,40

598 Viktor Edberg
Hultsberg/Björkås IBF − 5 − 4 − 3 − 7 − 1,40

599 Kasper E. Svensson
IBK Lockerud Ungdom − 5 − 5 − 2 − 7 − 1,40

600 Tim Svan
FBC Lerum Utveckling H3 − 5 − 5 − 2 − 7 − 1,40

607 Christoffer Leijon
Tumba GOIF − 13 − 13 − 5 − 18 − 1,38

608 Skog Sebastian Eriksson
Tungelsta IF (A) − 13 − 10 − 8 − 18 − 1,38

609 Markus Kaski
Telge SIBK U − 13 − 13 − 5 − 18 − 1,38

610 Mattias Dahlberg
Brickebackens IF H3 − 13 − 11 − 7 − 18 − 1,38

617 Christoffer Holmstrand
IBF Horsby − 16 − 15 − 7 − 22 − 1,38

618 Robin Berggren
IF Ariel − 16 − 13 − 9 − 22 − 1,38

619 Adam Sandstedt
IBK Husar − 16 − 11 − 11 − 22 − 1,38

620 Casper Moreau
Husqvarna IK − 16 − 10 − 12 − 22 − 1,38

621 Oskar Agné
IBK Uppsala Teknologer U − 16 − 17 − 5 − 22 − 1,38

611 Stellan Gilljam
Loke IBK − 8 − 9 − 2 − 11 − 1,38

612 Mathias Lejholm
Almunge IK − 8 − 4 − 7 − 11 − 1,38

613 Nicholaus Eriksson
Åkersberga IBF (B) − 8 − 4 − 7 − 11 − 1,38

614 Andreas Eldh
Runby IBK − 8 − 3 − 8 − 11 − 1,38

615 David Hoff
Växjö IBK Utveckling B − 8 − 6 − 5 − 11 − 1,38

616 Tobias Björling
Husqvarna IK − 8 − 8 − 3 − 11 − 1,38

622 Klas Taylor
Arvika IBF U − 11 − 11 − 4 − 15 − 1,36

623 Marcus Svensson
Sunne IBK − 11 − 1 − 14 − 15 − 1,36

624 Eddie Grahm-Rabe
Åsa IF − 11 − 9 − 6 − 15 − 1,36

625 Marcus Berggården
Linköping IBK Ungdom U-lag − 11 − 8 − 7 − 15 − 1,36

626 Robin Hagman
IBF Norrköping − 11 − 8 − 7 − 15 − 1,36

627 Tobias Sundkvist
Smedjebackens IBK − 11 − 7 − 8 − 15 − 1,36

628 Simon Engelhardt
Eskilstuna Nyfors IK − 11 − 11 − 4 − 15 − 1,36

629 Per Nyström
IBK Finn - Lund − 11 − 7 − 8 − 15 − 1,36

630 Samuel Gustavsson
Vimmerby IBK B − 11 − 10 − 5 − 15 − 1,36

631 Johan Anton Fröström
Erikslunds KF − 14 − 11 − 8 − 19 − 1,36

632 Victor Ingemarsson
FBC Hjälmared − 14 − 9 − 10 − 19 − 1,36

633 Robin Carlsson
IBK Osby − 14 − 17 − 2 − 19 − 1,36

634 Jakob Bergman
IBF Älvstranden H3 − 14 − 7 − 12 − 19 − 1,36

635 Mathias Bergvall
Moheda IBK − 14 − 11 − 8 − 19 − 1,36

636 Viktor Karlsson
Gransholms IF − 14 − 9 − 10 − 19 − 1,36

637 Petter Jerndal
Gottsunda IBF − 14 − 13 − 6 − 19 − 1,36

638 Filip Johansson
Gransholms IF − 17 − 8 − 15 − 23 − 1,35

639 David Hemström
IK Råby Västerås H3 − 17 − 15 − 8 − 23 − 1,35

655 Gabriel Arsic
FBC Hjälmared − 15 − 8 − 12 − 20 − 1,33

656 Daniel Bryngelson
Dingle AIK H3 − 15 − 14 − 6 − 20 − 1,33

657 Melvin Fagerberg
Växjö IBK Utveckling B − 15 − 13 − 7 − 20 − 1,33

658 Robin Wass
IBF Tranås − 15 − 3 − 17 − 20 − 1,33

659 Emil Larsson
Skutskärs IBK − 15 − 14 − 6 − 20 − 1,33

660 Daniel Sjödahl
IK Råby Västerås H3 − 15 − 13 − 7 − 20 − 1,33

661 Mathias Berlin
Almunge IK − 15 − 11 − 9 − 20 − 1,33

650 Michael Svedin
Olsäters SK − 12 − 4 − 12 − 16 − 1,33

651 Lukas Thelander
Billingsfors IBK − 12 − 4 − 12 − 16 − 1,33

652 Tomi Järvinen
IK Standard U-lag − 12 − 8 − 8 − 16 − 1,33

653 Adam Bengtsson
FBC Vinga H3 − 12 − 5 − 11 − 16 − 1,33

654 Henrik Lord Johansson
FBC Vinga H3 − 12 − 1 − 15 − 16 − 1,33

645 Edwin Forslund
IBF Hedemora − 9 − 6 − 6 − 12 − 1,33

646 David Törnqvist
Nykvarns IF U-lag − 9 − 8 − 4 − 12 − 1,33

647 Fabian Janz
Kärra IBK H3 − 9 − 4 − 8 − 12 − 1,33

648 Oliver Landvall
Lomma FBC H3 − 9 − 8 − 4 − 12 − 1,33

649 Patrik Jansson
KFUM Örebro H3 − 9 − 8 − 4 − 12 − 1,33

640 Axel Andersson
Skälby IBK Ung H3 − 6 − 6 − 2 − 8 − 1,33

641 Martin Hansson
IBF Roslagsalliansen − 6 − 3 − 5 − 8 − 1,33

642 Jacob Skog
Tungelsta IF (A) − 6 − 5 − 3 − 8 − 1,33

643 Ove Zetterström
Billingsfors IBK − 6 − 6 − 2 − 8 − 1,33

644 Marcus Persson
Erikslunds KF − 6 − 4 − 4 − 8 − 1,33

662 Dennis Broström
Växjö IBK Utveckling B − 16 − 12 − 9 − 21 − 1,31

663 Martin Dahl
Moheda IBK − 16 − 11 − 10 − 21 − 1,31

664 Fredrik Thydell
Förslövs IF − 16 − 16 − 5 − 21 − 1,31

665 Hampus Wiklund
Väckelsångs IK − 16 − 11 − 10 − 21 − 1,31

666 Tobias Gothred
IBS Svedala H3 − 16 − 10 − 11 − 21 − 1,31

667 Fredrik Löfgren
Köpings IS Ung H3 − 16 − 12 − 9 − 21 − 1,31

668 Andreas Wårstam
Kälvesta FBC − 13 − 9 − 8 − 17 − 1,31

669 Kasper Rosén
Vaxholms IBF (A) − 13 − 8 − 9 − 17 − 1,31

670 Andreas Almgren
IK Standard U-lag − 13 − 8 − 9 − 17 − 1,31

671 Viktor Nilsson
Vimmerby IBK B − 13 − 12 − 5 − 17 − 1,31

672 David Frisk
Arlanda IBK − 13 − 11 − 6 − 17 − 1,31

673 Albin Segerstig
Brickebackens IF H3 − 13 − 11 − 6 − 17 − 1,31

682 Ludwig Johansson
Nora IBK H3 − 20 − 13 − 13 − 26 − 1,30

674 Filip Jerlström
Kristinehamns IBF − 10 − 8 − 5 − 13 − 1,30

675 Viktor Bergand
Åsa IF − 10 − 4 − 9 − 13 − 1,30

676 Emil Granander
Åmotfors IF − 10 − 8 − 5 − 13 − 1,30

677 Johan Jönsson
Jämjö IBK − 10 − 7 − 6 − 13 − 1,30

678 Pontus Enberg
Örkelljunga IF − 10 − 11 − 2 − 13 − 1,30

679 Adam Knutsson
Jämjö IBK − 10 − 2 − 11 − 13 − 1,30

680 Elliot Kronstrand
Vimmerby IBK B − 10 − 4 − 9 − 13 − 1,30

681 Anton Magnusson
Skälby IBK Ung H3 − 10 − 5 − 8 − 13 − 1,30

683 Christoffer Pettersson
Westerviks IBK − 17 − 12 − 10 − 22 − 1,29

684 Joakim Karlsson
IBK Hallsta H3 − 17 − 11 − 11 − 22 − 1,29

685 Andreas Larsson
Väster IBK Örebro H3 − 17 − 10 − 12 − 22 − 1,29

693 Adam Nyqvist Nilsson
FBI Tullinge (B) − 14 − 7 − 11 − 18 − 1,29

694 Tim Åhlund
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 14 − 10 − 8 − 18 − 1,29

695 Andreas Hamberg
Galagowear FBC Södertälje − 14 − 15 − 3 − 18 − 1,29

696 Johan Andersson
IFK Gnesta U-lag − 14 − 14 − 4 − 18 − 1,29

697 Gustav Pernow
IBK Finn - Lund − 14 − 11 − 7 − 18 − 1,29

698 Timmy Magnusson
IK Stanstad H3 − 14 − 8 − 10 − 18 − 1,29

699 Kasper Dahlstrand
Jämjö IBK − 14 − 11 − 7 − 18 − 1,29

700 Martin Erlandsson
Vetlanda IBF B − 14 − 12 − 6 − 18 − 1,29

701 Mathias Svensson
Westerviks IBK − 14 − 7 − 11 − 18 − 1,29

702 Jakob Kärrbom
Brickebackens IF H3 − 14 − 11 − 7 − 18 − 1,29

703 Nils Nyborg
Gottsunda IBF − 14 − 13 − 5 − 18 − 1,29

686 Adam Edlund
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 7 − 4 − 5 − 9 − 1,29

687 Axel Fridell
Linköping IBK Ungdom U-lag − 7 − 5 − 4 − 9 − 1,29

688 Henrik Österås
Edebäck IBF − 7 − 5 − 4 − 9 − 1,29

689 Andreas Larsson
Olsäters SK − 7 − 5 − 4 − 9 − 1,29

690 Christopher Axelsson
Bua IF − 7 − 2 − 7 − 9 − 1,29

691 Andreas Sevelin
Strängnäs IBK U − 7 − 6 − 3 − 9 − 1,29

692 Gustav Lundström
Carlshamns IBK − 7 − 6 − 3 − 9 − 1,29

704 Anton Rundblad
Skälby IBK Ung H3 − 18 − 12 − 11 − 23 − 1,28

705 Joel Andersson
KFUM Örebro H3 − 18 − 9 − 14 − 23 − 1,28

706 Erik Olsson
BK Solbacken − 11 − 7 − 7 − 14 − 1,27

707 Alexander Ulriksson
Boo IBK − 11 − 12 − 2 − 14 − 1,27

708 Tom Hellström
Sunne IBK − 11 − 10 − 4 − 14 − 1,27

709 Alexander Gunnarsson
Kristinehamns IBF − 11 − 8 − 6 − 14 − 1,27

710 Simon Strömner
Åmots IF − 11 − 3 − 11 − 14 − 1,27

711 Felix Blom
Bjärreds IBK H3 − 11 − 6 − 8 − 14 − 1,27

712 Linus Westholm
Lillån IBK H3 (B-lag) − 11 − 7 − 7 − 14 − 1,27

713 Edvin Ottosson
IBK Lund H3 − 15 − 14 − 5 − 19 − 1,27

726 Felix Mårtensson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 16 − 12 − 8 − 20 − 1,25

727 Philip Hagelberg
Tenhults IF − 16 − 13 − 7 − 20 − 1,25

728 Sebastian Elmér
Vimmerby IBK B − 16 − 6 − 14 − 20 − 1,25

729 Jimmy Bülow
Väster IBK Örebro H3 − 16 − 12 − 8 − 20 − 1,25

730 Nils Ådahl
IBK Uppsala Teknologer U − 16 − 8 − 12 − 20 − 1,25

719 Hjalmar Fahlgren
Älvsjö AIK IBF (B) − 12 − 6 − 9 − 15 − 1,25

720 Emil Åkerlund
Edebäck IBF − 12 − 11 − 4 − 15 − 1,25

721 Kristoffer Råsäter
IBK Puma − 12 − 7 − 8 − 15 − 1,25

722 Fredric Caesar
Åby IBK Ungdom − 12 − 9 − 6 − 15 − 1,25

723 Linus Stigenberg
Strömsbro IF − 12 − 10 − 5 − 15 − 1,25

724 Viktor Nilsson
Väckelsångs IK − 12 − 6 − 9 − 15 − 1,25

725 Marcus Elsilä
Skogsgymnastikens IBS H3 − 12 − 5 − 10 − 15 − 1,25

714 Hantoft Joakim Rosenhed
IBK Wasahus-73 H3 − 8 − 6 − 4 − 10 − 1,25

715 Julius Wallin
IBF Falun Ungdom 2 − 8 − 4 − 6 − 10 − 1,25

716 Jacob Johansson
Tvååkers IBK − 8 − 3 − 7 − 10 − 1,25

717 Erik Lindqvist
IBF Älvstranden H3 − 8 − 7 − 3 − 10 − 1,25

718 Linus Lundström
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 8 − 4 − 6 − 10 − 1,25

731 Erik Albinsson
Hovmantorps GOIF − 17 − 14 − 7 − 21 − 1,24

732 Mattias Ringius
Moheda IBK − 17 − 8 − 13 − 21 − 1,24

733 Fredrik Almqvist
IBK Husar − 17 − 13 − 8 − 21 − 1,24

734 Erik Jägare
Stenhagens KK − 17 − 11 − 10 − 21 − 1,24

735 Martin Jansson
Knäppmora AIK H3 − 17 − 10 − 11 − 21 − 1,24

736 Magnus Haaparanta
Vaxholms IBF (A) − 13 − 6 − 10 − 16 − 1,23

737 Adam Sparw
FBC Lerum Utveckling H3 − 13 − 11 − 5 − 16 − 1,23

738 Max Ahl
Dingle AIK H3 − 13 − 8 − 8 − 16 − 1,23

739 Linus Sjösten
IBK Kungälv H3 − 13 − 5 − 11 − 16 − 1,23

740 Elias Mylläri
IBK Hallsta H3 − 13 − 7 − 9 − 16 − 1,23

741 Pontus Tillqvist
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 13 − 9 − 7 − 16 − 1,23

750 Nikola Jovanovic
Nora IBK H3 − 18 − 7 − 15 − 22 − 1,22

742 Linus Högkvist
Kristinehamns IBF − 9 − 8 − 3 − 11 − 1,22

743 Jonathan Larsson
Hultsberg/Björkås IBF − 9 − 7 − 4 − 11 − 1,22

744 Pontus Jansson-Cabrera
IBF Ludvika − 9 − 9 − 2 − 11 − 1,22

745 Johan Hussfeldt
IBF Ludvika − 9 − 4 − 7 − 11 − 1,22

746 Simon Ljunggren
Floda IBK H3 − 9 − 3 − 8 − 11 − 1,22

747 Alexander Ekman
IFK Gnesta U-lag − 9 − 4 − 7 − 11 − 1,22

748 Tim Konradsson
Galagowear FBC Södertälje − 9 − 4 − 7 − 11 − 1,22

749 Anders Blychert
Tenhults IF − 9 − 3 − 8 − 11 − 1,22

751 Albin Nyman
Tungelsta IF (A) − 14 − 10 − 7 − 17 − 1,21

752 Pontus Jonsson
Surte IS IBK H3 − 14 − 11 − 6 − 17 − 1,21

753 Linus Broberg
Torshälla IBK U-lag − 14 − 8 − 9 − 17 − 1,21

754 Mikael Andersson
IFK Gnesta U-lag − 14 − 7 − 10 − 17 − 1,21

755 Pontus Gullstrand
Husqvarna IK − 14 − 14 − 3 − 17 − 1,21

756 Alexander Ekqvist
Köpings IS Ung H3 − 14 − 5 − 12 − 17 − 1,21

776 Christer Låås
Fullersta IBK − 15 − 11 − 7 − 18 − 1,20

777 Linus Kvist
Gransholms IF − 15 − 11 − 7 − 18 − 1,20

778 Elias Malmkvist
Väckelsångs IK − 15 − 8 − 10 − 18 − 1,20

779 Johan Mattsson
IBK Finn - Lund − 15 − 6 − 12 − 18 − 1,20

780 Lucas Frising
Vetlanda IBF B − 15 − 11 − 7 − 18 − 1,20

781 Fredrik Seppas
Tenhults IF − 15 − 9 − 9 − 18 − 1,20

782 Simon Beskow
Gropens IF H3 − 15 − 11 − 7 − 18 − 1,20

768 Erik Olason
Högalids IF − 10 − 6 − 6 − 12 − 1,20

769 Niklas Andersson
Billingsfors IBK − 10 − 8 − 4 − 12 − 1,20

770 Tobias Wickman
Hjulsbro IK − 10 − 8 − 4 − 12 − 1,20

771 Calle Inglander
IBF Falun Ungdom 2 − 10 − 7 − 5 − 12 − 1,20

772 Martin Andersson
Eskilstuna Nyfors IK − 10 − 9 − 3 − 12 − 1,20

773 Daniel Giraud
Torslanda IBF H3 − 10 − 6 − 6 − 12 − 1,20

774 David Hallsten
Gransholms IF − 10 − 7 − 5 − 12 − 1,20

775 Jesper Söderström
Knäppmora AIK H3 − 10 − 8 − 4 − 12 − 1,20

757 Martin Strandhagen
FBC Vinga H3 − 5 − 4 − 2 − 6 − 1,20

758 Daniel Granberg
Torshälla IBK U-lag − 5 − 6 − 0 − 6 − 1,20

759 Jonathan Zackrisson
Torshälla IBK U-lag − 5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

760 Jesper Sipola
IBK Wasahus-73 H3 − 5 − 1 − 5 − 6 − 1,20

761 Viktor Bergman
Hagunda IBF − 5 − 4 − 2 − 6 − 1,20

762 Erik Bergqvist
BK Solbacken − 5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

763 Niklas Stålnacke
IBF Norrköping − 5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

764 Casper Pettersson Persson
Hjulsbro IK − 5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

765 Andreas Zirath
Tumba GOIF − 5 − 4 − 2 − 6 − 1,20

766 Christian Hellström
Älvsjö AIK IBF (B) − 5 − 3 − 3 − 6 − 1,20

767 Anton Johansson
Grästorps IBK − 5 − 4 − 2 − 6 − 1,20

783 Filip Mineur
Båstads GIF − 16 − 7 − 12 − 19 − 1,19

784 Sebastian Olofsson
Örkelljunga IF − 16 − 6 − 13 − 19 − 1,19

785 Edvin Carlsson
Husqvarna IK − 16 − 10 − 9 − 19 − 1,19

786 Alexander Åberg
Bankeryds Skid o MK − 16 − 9 − 10 − 19 − 1,19

787 Rasmus Hemstad
Gropens IF H3 − 16 − 9 − 10 − 19 − 1,19

788 Emil Sandqvist
Alhem FF − 11 − 10 − 3 − 13 − 1,18

789 Mattias Eriksson
BK Solbacken − 11 − 5 − 8 − 13 − 1,18

790 Andreas Jonsson
Citykamraterna BK − 11 − 5 − 8 − 13 − 1,18

791 Jacob Henningsson
Tumba GOIF − 11 − 6 − 7 − 13 − 1,18

792 Theo Kihlman
Bergs IK U-lag − 11 − 6 − 7 − 13 − 1,18

793 Niclas Törnros
Öckerö IBK H3 − 11 − 9 − 4 − 13 − 1,18

807 Rickard Avander
Alhem FF − 12 − 7 − 7 − 14 − 1,17

808 Jimmy Lundblad
Runby IBK − 12 − 10 − 4 − 14 − 1,17

809 Martin Ekman
Vaxholms IBF (A) − 12 − 9 − 5 − 14 − 1,17

810 Mårten Engström
Boo IBK − 12 − 2 − 12 − 14 − 1,17

811 Erik Mattsson
Olsäters SK − 12 − 9 − 5 − 14 − 1,17

812 Joel Rossier
Högalids IF − 12 − 7 − 7 − 14 − 1,17

813 Filip Nilsson
IBK Puma − 12 − 9 − 5 − 14 − 1,17

814 Patrik Husén
Råsunda IS − 12 − 4 − 10 − 14 − 1,17

815 André Håkansson
IBK Puma − 12 − 7 − 7 − 14 − 1,17

816 Arvid Skrapste
Torslanda IBF H3 − 12 − 9 − 5 − 14 − 1,17

817 Tobias Jonsson
Eskilstuna Nyfors IK − 12 − 9 − 5 − 14 − 1,17

818 Mattias Anerdal
Bankeryds Skid o MK − 12 − 3 − 11 − 14 − 1,17

819 Joachim Norling
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 12 − 2 − 12 − 14 − 1,17

820 Jimmy Berglind
Hagunda IBF − 12 − 9 − 5 − 14 − 1,17

794 Oliver Ingmarsson
Hovshaga AIF B − 6 − 5 − 2 − 7 − 1,17

795 Johan Lazar
Husqvarna IK − 6 − 3 − 4 − 7 − 1,17

796 Måns Brorsson
Köpings IS Ung H3 − 6 − 6 − 1 − 7 − 1,17

797 David Carlström
Väster IBK Örebro H3 − 6 − 4 − 3 − 7 − 1,17

798 Rasmus Karlsson
Alunda IBF U − 6 − 3 − 4 − 7 − 1,17

799 Simon Blom
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 6 − 6 − 1 − 7 − 1,17

800 Adam Bolling
Boxholms IBK − 6 − 3 − 4 − 7 − 1,17

801 Philip Hirschman
IBF Antvarden − 6 − 3 − 4 − 7 − 1,17

802 Viktor Ingesson
Kustens IF 2 − 6 − 5 − 2 − 7 − 1,17

803 Andreas Hoke
Hultsberg/Björkås IBF − 6 − 5 − 2 − 7 − 1,17

804 Mikael Börjesson
Bro IK − 6 − 4 − 3 − 7 − 1,17

805 Herman Mårtensson
FBC Hjälmared − 6 − 3 − 4 − 7 − 1,17

806 Elliot Ahlén Andersson
Strängnäs IBK U − 6 − 5 − 2 − 7 − 1,17

821 August Berminge
Boxholms IBK − 13 − 13 − 2 − 15 − 1,15

822 Albin Borg
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 13 − 11 − 4 − 15 − 1,15

823 Jesper Kongstad
Dingle AIK H3 − 13 − 9 − 6 − 15 − 1,15

824 Björn Danielsson
Nykvarns IF U-lag − 13 − 7 − 8 − 15 − 1,15

825 Mikael Bohlin
Båstads GIF − 13 − 10 − 5 − 15 − 1,15

826 Michael Rosén
Västerås IBS − 13 − 11 − 4 − 15 − 1,15

827 Marcus Sandberg
Westerviks IBK − 13 − 9 − 6 − 15 − 1,15

828 Emil Sjödin
Alunda IBF U − 13 − 10 − 5 − 15 − 1,15

829 Olov Wiik
Bälinge IF − 13 − 2 − 13 − 15 − 1,15

830 Calle Erikson
Tungelsta IF (A) − 14 − 9 − 7 − 16 − 1,14

831 Adam Lundqvist Blom
Surte IS IBK H3 − 14 − 6 − 10 − 16 − 1,14

832 Pontus Enulf
IK Stanstad H3 − 14 − 13 − 3 − 16 − 1,14

833 Filip Sandberg
Östra SK − 14 − 8 − 8 − 16 − 1,14

834 Oscar Wågman
IBF Tranås − 14 − 7 − 9 − 16 − 1,14

835 Ludwig van der Swan
Kumla IBK H3 (B-lag) − 14 − 8 − 8 − 16 − 1,14

836 Johan Johansson
IBK Wasahus-73 H3 − 14 − 7 − 9 − 16 − 1,14

837 Patrik Näppi
Bedarö BK − 15 − 13 − 4 − 17 − 1,13

838 Alexander Svensson
Fröjereds IF − 15 − 8 − 9 − 17 − 1,13

839 Mathias Undeland
IBK Lund H3 − 15 − 13 − 4 − 17 − 1,13

840 Axel Göransson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 15 − 11 − 6 − 17 − 1,13

841 Malte Fredholm
Gottsunda IBF − 15 − 12 − 5 − 17 − 1,13

842 Dennis Johansson
Stenhagens KK − 15 − 9 − 8 − 17 − 1,13

843 August Fricking
Gottsunda IBF − 15 − 7 − 10 − 17 − 1,13

844 Gustaf Nordström
Arlanda IBK − 15 − 7 − 10 − 17 − 1,13

850 Johan Gustafsson
Tibro IBK − 16 − 14 − 4 − 18 − 1,13

851 Jesper Edin
Jämjö IBK − 16 − 15 − 3 − 18 − 1,13

852 Dennis Gustafsson
Tenhults IF − 16 − 8 − 10 − 18 − 1,13

853 Emil Ramström
Enköpings IBK − 16 − 13 − 5 − 18 − 1,13

845 Johannes Fagergren
Örebro SK Ung H3 − 8 − 4 − 5 − 9 − 1,13

846 Sebastian Olsson
Forsbacka IK − 8 − 5 − 4 − 9 − 1,13

847 Gustav Eurén
Torslanda IBF H3 − 8 − 6 − 3 − 9 − 1,13

848 Alex Åkesson
IBK Lund H3 − 8 − 8 − 1 − 9 − 1,13

849 William Axelsson
Östra SK − 8 − 7 − 2 − 9 − 1,13

854 Casper Ivarsson
Förslövs IF − 17 − 11 − 8 − 19 − 1,12

855 Lucas Hedberg
Väckelsångs IK − 17 − 15 − 4 − 19 − 1,12

856 Isac Pettersson
Hovmantorps GOIF − 17 − 12 − 7 − 19 − 1,12

857 Noah Tornberg
Storvreta IBK U − 17 − 15 − 4 − 19 − 1,12

858 Oscar Rask
Kumla IBK H3 (B-lag) − 9 − 8 − 2 − 10 − 1,11

859 Filip Nilsson
Hultsberg/Björkås IBF − 9 − 6 − 4 − 10 − 1,11

860 Hampus Johansson
BK Vingen − 9 − 2 − 8 − 10 − 1,11

861 Linus Bergsten
Arvika IBF U − 9 − 6 − 4 − 10 − 1,11

862 Tomas Ahlbom
Galagowear FBC Södertälje − 9 − 2 − 8 − 10 − 1,11

863 Elias Enström
Nora IBK H3 − 19 − 17 − 4 − 21 − 1,11

864 Edvin Svedberg
Lillån IBK H3 (B-lag) − 10 − 5 − 6 − 11 − 1,10

865 Oscar Wahlberg
Sickla IF − 10 − 7 − 4 − 11 − 1,10

866 Johannes Nilsson-Hagland
Tumba GOIF − 10 − 3 − 8 − 11 − 1,10

867 Erik Sundell
BK Vingen − 10 − 7 − 4 − 11 − 1,10

868 Daniel Aronsson
BK Vingen − 10 − 2 − 9 − 11 − 1,10

869 Alex Holm
Billingsfors IBK − 10 − 7 − 4 − 11 − 1,10

870 Jan Henrik Möllergren
Nykvarns IF U-lag − 10 − 8 − 3 − 11 − 1,10

871 Marcus Söderström-Gardevåg
Nykvarns IF U-lag − 10 − 3 − 8 − 11 − 1,10

872 Samuel Ek
Alunda IBF U − 11 − 6 − 6 − 12 − 1,09

873 Niklas Wallén
Loke IBK − 11 − 1 − 11 − 12 − 1,09

874 Andreas Carlsson
Edebäck IBF − 11 − 8 − 4 − 12 − 1,09

875 Marcus Nilsson
IBK Puma − 11 − 5 − 7 − 12 − 1,09

876 Hampus Larsson
Kristinehamns IBF − 11 − 8 − 4 − 12 − 1,09

877 Tony Carlsson
Kristinehamns IBF − 11 − 7 − 5 − 12 − 1,09

878 Simon Swanö
Arvika IBF U − 11 − 5 − 7 − 12 − 1,09

879 Andreas Kristoffersson
Hjulsbro IK − 11 − 7 − 5 − 12 − 1,09

880 Jaldestam Gustav Bogren
Onsala IBK 2 − 11 − 2 − 10 − 12 − 1,09

881 Johan Persson
IBK Puma − 11 − 1 − 11 − 12 − 1,09

882 Jonathan Andersson
Sävens BK − 11 − 7 − 5 − 12 − 1,09

883 Ali Al Tamimi
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 11 − 7 − 5 − 12 − 1,09

884 Dennis Larsen
Edebäck IBF − 12 − 12 − 1 − 13 − 1,08

885 Erik Uriksson
Erikslunds KF − 12 − 7 − 6 − 13 − 1,08

886 Fredrik Jigland
Runby IBK − 12 − 5 − 8 − 13 − 1,08

887 Tobias Hägglund
Forsbacka IK − 12 − 4 − 9 − 13 − 1,08

888 Mikael Räisänen
Eskilstuna Nyfors IK − 12 − 5 − 8 − 13 − 1,08

889 Markus Mårtensson
KaRo IBF − 12 − 7 − 6 − 13 − 1,08

890 Erik Nilsson
IBK Lund H3 − 12 − 7 − 6 − 13 − 1,08

891 Max Johansson
IBF Antvarden − 13 − 10 − 4 − 14 − 1,08

892 Simon Marinder
Sävens BK − 13 − 8 − 6 − 14 − 1,08

893 Adam Albinsson
Öckerö IBK H3 − 13 − 10 − 4 − 14 − 1,08

894 Kristoffer Pettersson
Tillberga IK Roosters H3 − 13 − 6 − 8 − 14 − 1,08

895 Simon Alm
Storvreta IBK U − 13 − 8 − 6 − 14 − 1,08

896 Adam Carlsson
Nora IBK H3 − 13 − 8 − 6 − 14 − 1,08

897 Christian Björklund
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 13 − 5 − 9 − 14 − 1,08

898 Sean Marx Norén
Rasbo IK U − 13 − 7 − 7 − 14 − 1,08

899 Mikael Bardun
Fullersta IBK − 14 − 14 − 1 − 15 − 1,07

900 Lars Lindelöf
Bedarö BK − 14 − 9 − 6 − 15 − 1,07

901 Jonas Weiderstål Nyman
Fullersta IBK − 14 − 8 − 7 − 15 − 1,07

902 Nils Forsgren
Högalids IF − 14 − 9 − 6 − 15 − 1,07

903 Mattias Linus Bergfors
FBI Tullinge (B) − 14 − 8 − 7 − 15 − 1,07

904 Marcus Fridell
Fullersta IBK − 14 − 5 − 10 − 15 − 1,07

905 Axel Schill
IBF Horsby − 14 − 8 − 7 − 15 − 1,07

906 Robin Teike
Galagowear FBC Södertälje − 14 − 11 − 4 − 15 − 1,07

907 Hugo Spalding
Kärra IBK H3 − 14 − 6 − 9 − 15 − 1,07

908 Jonatan Karlsson
Gransholms IF − 14 − 12 − 3 − 15 − 1,07

909 Drahomír Mach
Malmö FBC H3 − 14 − 11 − 4 − 15 − 1,07

910 Simon Andersson
Östra SK − 14 − 7 − 8 − 15 − 1,07

911 Alexander Eriksson
Gropens IF H3 − 14 − 9 − 6 − 15 − 1,07

912 Fredrik Olaisson
Stenhagens KK − 14 − 5 − 10 − 15 − 1,07

913 Carl Johansson
Tibro IBK − 15 − 10 − 6 − 16 − 1,07

914 Felix Brewitz
Tibro IBK − 15 − 5 − 11 − 16 − 1,07

915 Kevin Broström
Moheda IBK − 15 − 11 − 5 − 16 − 1,07

916 Samuel Flemming-Dahlgren
Jämjö IBK − 15 − 6 − 10 − 16 − 1,07

917 Ludvig Holm
IBK Sala H3 − 15 − 11 − 5 − 16 − 1,07

918 Tobias Alsdal
Barkarö SK H3 − 15 − 7 − 9 − 16 − 1,07

919 Pierre Ylvenberg
Örkelljunga IF − 16 − 9 − 8 − 17 − 1,06

920 Edvin Gustafsson
IBF Tranås − 16 − 10 − 7 − 17 − 1,06

921 Joel Steen
Forserums IF − 16 − 7 − 10 − 17 − 1,06

922 Jonas Perlkvist
Alunda IBF U − 16 − 9 − 8 − 17 − 1,06

923 Johan Reinholtz
Moheda IBK − 17 − 11 − 7 − 18 − 1,06

924 Simon Lundvall
IBS Svedala H3 − 17 − 7 − 11 − 18 − 1,06

925 Martin Hesselgren
IBK Husar − 17 − 8 − 10 − 18 − 1,06

926 Joacim Bard
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 17 − 4 − 14 − 18 − 1,06

927 Wiktor Jonasson
Kopparbergs BK H3 − 18 − 12 − 7 − 19 − 1,06

928 Martin Rydell
KFUM Örebro H3 − 18 − 11 − 8 − 19 − 1,06

929 Linus Rehnström
Gropens IF H3 − 19 − 9 − 11 − 20 − 1,05

930 Felix Mallalieu
Nora IBK H3 − 19 − 7 − 13 − 20 − 1,05

1065 Jon Åsberg
Hagunda IBF − 18 − 9 − 9 − 18 − 1,00

1064 Andreas Halt
IBK Sala H3 − 17 − 7 − 10 − 17 − 1,00

1058 Gustav Synnerbjörk
KaRo IBF − 16 − 8 − 8 − 16 − 1,00

1059 Oskar Syrén
Malmö FBC H3 − 16 − 6 − 10 − 16 − 1,00

1060 Rasmus Berglund
Bankeryds Skid o MK − 16 − 11 − 5 − 16 − 1,00

1061 Tim Karlsson
Westerviks IBK − 16 − 6 − 10 − 16 − 1,00

1062 Hampus Bergholm
Alunda IBF U − 16 − 7 − 9 − 16 − 1,00

1063 Jacob Johansson
Storvreta IBK U − 16 − 5 − 11 − 16 − 1,00

1049 Lars Wallberg
Guldstaden IBK − 15 − 7 − 8 − 15 − 1,00

1050 Abdi Ahmed
Sävens BK − 15 − 8 − 7 − 15 − 1,00

1051 Lucas Sjökvist
Hovshaga AIF B − 15 − 13 − 2 − 15 − 1,00

1052 Daniel Karlsson
Gransholms IF − 15 − 5 − 10 − 15 − 1,00

1053 Eric Karlsson
IF Ariel − 15 − 11 − 4 − 15 − 1,00

1054 Viktor Stenbacka
Västerås IBS − 15 − 11 − 4 − 15 − 1,00

1055 Erik Flink
IK Råby Västerås H3 − 15 − 8 − 7 − 15 − 1,00

1056 Serdar Camuz
Skutskärs IBK − 15 − 4 − 11 − 15 − 1,00

1057 Naj Lomjabok Karlsson
Nora IBK H3 − 15 − 7 − 8 − 15 − 1,00

1039 Niklas Fjellström
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 14 − 9 − 5 − 14 − 1,00

1040 Tobias Johnsson
Västerhaninge IBK (A) − 14 − 11 − 3 − 14 − 1,00

1041 Axel Lindberg
Tibro IBK − 14 − 11 − 3 − 14 − 1,00

1042 John Burman
Tibro IBK − 14 − 8 − 6 − 14 − 1,00

1043 Neo Gustafsson
Fröjereds IF − 14 − 7 − 7 − 14 − 1,00

1044 Sam Knijnenburg
Galagowear FBC Södertälje − 14 − 4 − 10 − 14 − 1,00

1045 Anton Elgan
Lagan IBK B − 14 − 10 − 4 − 14 − 1,00

1046 Leo Ghafari
Lomma FBC H3 − 14 − 9 − 5 − 14 − 1,00

1047 Tommy Savander
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 14 − 8 − 6 − 14 − 1,00

1048 Oliver Hedborg
Kopparbergs BK H3 − 14 − 9 − 5 − 14 − 1,00

1036 David Fagerström
IBK Kungälv H3 − 13 − 8 − 5 − 13 − 1,00

1037 Jonny Paridon
Floda IBK H3 − 13 − 4 − 9 − 13 − 1,00

1038 David Wahlberg
Tillberga IK Roosters H3 − 13 − 9 − 4 − 13 − 1,00

1023 Jesper Westerlund
IBK Uppsala Teknologer U − 12 − 4 − 8 − 12 − 1,00

1024 Andreas Moe
Skogås/Trångsunds IBK − 12 − 11 − 1 − 12 − 1,00

1025 Douglas Lundberg
Huddinge IBS − 12 − 8 − 4 − 12 − 1,00

1026 Ludvig Smedberg
Hultsberg/Björkås IBF − 12 − 11 − 1 − 12 − 1,00

1027 Timo Poikela
Runby IBK − 12 − 5 − 7 − 12 − 1,00

1028 Alfons Thysell
Forsbacka IK − 12 − 8 − 4 − 12 − 1,00

1029 Kristoffer Bäck
Tvååkers IBK − 12 − 4 − 8 − 12 − 1,00

1030 Mattias Törnqvist
Dotteviks IF − 12 − 3 − 9 − 12 − 1,00

1031 Thomas Andersson
Hjulsbro IK − 12 − 4 − 8 − 12 − 1,00

1032 Johan Nelson
Dotteviks IF − 12 − 1 − 11 − 12 − 1,00

1033 Sebastian Nordström
IBF Ludvika − 12 − 5 − 7 − 12 − 1,00

1034 Tommy Wiklund
Åmots IF − 12 − 3 − 9 − 12 − 1,00

1035 Jonathan Delin
IBK Lund H3 − 12 − 8 − 4 − 12 − 1,00

1012 Alexander Jörgensen
Tungelsta IF (A) − 11 − 4 − 7 − 11 − 1,00

1013 Markus Hilmerson
Solfjäderstaden IBK U-lag − 11 − 8 − 3 − 11 − 1,00

1014 Reidar Spets
Åmotfors IF − 11 − 8 − 3 − 11 − 1,00

1015 Daniel Hjärtner
Bro IK − 11 − 5 − 6 − 11 − 1,00

1016 Isac Hammargren
Åsa IF − 11 − 3 − 8 − 11 − 1,00

1017 Oskar Adolfsson
Åmotfors IF − 11 − 7 − 4 − 11 − 1,00

1018 Eric Lundgren
Smedjans IF − 11 − 7 − 4 − 11 − 1,00

1019 Robert Andersson
IBF Ludvika − 11 − 3 − 8 − 11 − 1,00

1020 Jonathan Berglund
Forsbacka IK − 11 − 2 − 9 − 11 − 1,00

1021 Max Hållander
IBK Lockerud Ungdom − 11 − 3 − 8 − 11 − 1,00

1022 Hampus Svensson
Fliseryds IBK − 11 − 9 − 2 − 11 − 1,00

1000 Eric Fritioff
Brickebackens IF H3 − 10 − 4 − 6 − 10 − 1,00

1001 Felix Sjögren
IBF Norrköping − 10 − 8 − 2 − 10 − 1,00

1002 Oliver Kellgren
IBF Antvarden − 10 − 5 − 5 − 10 − 1,00

1003 Filip Wästefors
IBK Lockerud Ungdom − 10 − 8 − 2 − 10 − 1,00

1004 Oscar Harjunmaa
Sickla IF − 10 − 2 − 8 − 10 − 1,00

1005 Jakob Wickman
FBC Vinga H3 − 10 − 5 − 5 − 10 − 1,00

1006 Max Ahlberg
Nykvarns IF U-lag − 10 − 8 − 2 − 10 − 1,00

1007 Dennis Sundgren
Nykvarns IF U-lag − 10 − 6 − 4 − 10 − 1,00

1008 Jerry Idström
IBK Osby − 10 − 9 − 1 − 10 − 1,00

1009 Joakim Jönsson
IBK Lund H3 − 10 − 9 − 1 − 10 − 1,00

1010 Lukas Richardsson
Gransholms IF − 10 − 4 − 6 − 10 − 1,00

1011 Jonathan Bremark
Växjö IBK Utveckling B − 10 − 3 − 7 − 10 − 1,00

990 Edvin Esselin
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 9 − 7 − 2 − 9 − 1,00

991 Alvin Lundbergh
Kumla IBK H3 (B-lag) − 9 − 4 − 5 − 9 − 1,00

992 Robin Karlsson
Bälinge IF − 9 − 3 − 6 − 9 − 1,00

993 Fredrik Hiller
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 9 − 3 − 6 − 9 − 1,00

994 Kennet Johansson
Alhem FF − 9 − 5 − 4 − 9 − 1,00

995 Alexander Sigurdsson
Åsa IF − 9 − 7 − 2 − 9 − 1,00

996 Jonathan Manning
Varla IBK 2 − 9 − 3 − 6 − 9 − 1,00

997 Anders Isaksson
Råsunda IS − 9 − 2 − 7 − 9 − 1,00

998 Linus Sandberg
Dotteviks IF − 9 − 2 − 7 − 9 − 1,00

999 Alexander Olofsson
Galagowear FBC Södertälje − 9 − 4 − 5 − 9 − 1,00

970 Jack Fridh
Vimmerby IBK B − 8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

971 Oscar Fischer
Tenhults IF − 8 − 3 − 5 − 8 − 1,00

972 Viktor Stunz
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 8 − 7 − 1 − 8 − 1,00

973 Johan Marksved
Väster IBK Örebro H3 − 8 − 3 − 5 − 8 − 1,00

974 Max Tillman
Kumla IBK H3 (B-lag) − 8 − 3 − 5 − 8 − 1,00

975 Elias Högberg Brodin
Stenhagens KK − 8 − 2 − 6 − 8 − 1,00

976 Fredrik Bäckman
Citykamraterna BK − 8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

977 Martin Hjelte
Hjulsbro IK − 8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

978 Emil Johansson
KAIS Mora UIF − 8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

979 Erik Persson
IBF Hedemora − 8 − 3 − 5 − 8 − 1,00

980 Simon Olsson
Strömsbro IF − 8 − 2 − 6 − 8 − 1,00

981 Linus Ohlsson
Halmstads IBK 2 − 8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

982 Simon Kvibäck
Runby IBK − 8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

983 Linus Malm
Åmotfors IF − 8 − 2 − 6 − 8 − 1,00

984 Melvin Lundqvist
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 8 − 3 − 5 − 8 − 1,00

985 Richard Tillander
IBK Kungälv H3 − 8 − 2 − 6 − 8 − 1,00

986 Robin Callin
Järna SK − 8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

987 David Ingvarsson
Båstads GIF − 8 − 6 − 2 − 8 − 1,00

988 Jonatan Arvidsson
Förslövs IF − 8 − 5 − 3 − 8 − 1,00

989 Benjamin John
IBK Lund H3 − 8 − 2 − 6 − 8 − 1,00

954 Mattias Brofelth
IBK Finn - Lund − 7 − 4 − 3 − 7 − 1,00

955 Simon Hagman
Torshälla IBK U-lag − 7 − 1 − 6 − 7 − 1,00

956 Jesper Dahlberg
Galagowear FBC Södertälje − 7 − 1 − 6 − 7 − 1,00

957 Anton Jarl
Hovshaga AIF B − 7 − 2 − 5 − 7 − 1,00

958 Hampus Enlund
Skälby IBK Ung H3 − 7 − 1 − 6 − 7 − 1,00

959 Alfred Eriksson
Enköpings IBK − 7 − 7 − 0 − 7 − 1,00

960 Johannes Holm
Alunda IBF U − 7 − 5 − 2 − 7 − 1,00

961 Jonas Berggren
Loke IBK − 7 − 2 − 5 − 7 − 1,00

962 Sebastian Sandberg
Hjulsbro IK − 7 − 5 − 2 − 7 − 1,00

963 Adam Holmgren
Forsbacka IK − 7 − 5 − 2 − 7 − 1,00

964 Jens Glimmefelt
Bräckans IBK − 7 − 2 − 5 − 7 − 1,00

965 Fredrik Wigsten
Boo IBK − 7 − 5 − 2 − 7 − 1,00

966 Max Zetterberg
Kärra IBK H3 − 7 − 5 − 2 − 7 − 1,00

967 Oscar Lavebäck
Öckerö IBK H3 − 7 − 3 − 4 − 7 − 1,00

968 Emil Larsson
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 7 − 3 − 4 − 7 − 1,00

969 Andreas Lundin
Strängnäs IBK U − 7 − 5 − 2 − 7 − 1,00

945 Emil Boqvist
IBK Kungälv H3 − 6 − 5 − 1 − 6 − 1,00

946 Fabian Enroth
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 6 − 3 − 3 − 6 − 1,00

947 Fredrik Thunberg
IK Råby Västerås H3 − 6 − 3 − 3 − 6 − 1,00

948 Sebastian Sundqvist
Örebro SK Ung H3 − 6 − 3 − 3 − 6 − 1,00

949 Tobias Pettersson
IBK Wasahus-73 H3 − 6 − 2 − 4 − 6 − 1,00

950 Kristoffer Öhrn
BK Vingen − 6 − 3 − 3 − 6 − 1,00

951 Anton Eriksson
KAIS Mora UIF − 6 − 4 − 2 − 6 − 1,00

952 Tommi Svensson
BK Vingen − 6 − 1 − 5 − 6 − 1,00

953 Robin Kraft
IBF Falun Ungdom 2 − 6 − 1 − 5 − 6 − 1,00

931 Fabian Westring
IBF Antvarden − 5 − 0 − 5 − 5 − 1,00

932 Albin Wadström
IBK Lockerud Ungdom − 5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

933 Axel Evebring
Värnamo IK − 5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

934 Chris Kämpe
IK Standard U-lag − 5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

935 Joacim Svedling
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

936 Pontus Pallman
KFUM Örebro H3 − 5 − 3 − 2 − 5 − 1,00

937 Andreas Bäcker
Kopparbergs BK H3 − 5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

938 Marcus Wahlberg
Stenhagens KK − 5 − 4 − 1 − 5 − 1,00

939 Kevin Ohlsson
Storvreta IBK U − 5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

940 Niko Lehtonen
Bälinge IF − 5 − 0 − 5 − 5 − 1,00

941 Daniel Ågerup
Onsala IBK 2 − 5 − 4 − 1 − 5 − 1,00

942 Anton Levenholm
KAIS Mora UIF − 5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

943 Paul-Oscar Magnusson
Erikslunds KF − 5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

944 Walter Bertius
Åby IBK Ungdom − 5 − 1 − 4 − 5 − 1,00

1066 Erik Jonasson
Skutskärs IBK − 19 − 5 − 13 − 18 − 0,95

1067 Oskar Johansson
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 19 − 10 − 8 − 18 − 0,95

1068 William Granath
IBK Uppsala Teknologer U − 18 − 10 − 7 − 17 − 0,94

1069 Martin Lindh
Skutskärs IBK − 18 − 6 − 11 − 17 − 0,94

1070 Tim Grankvist
Förslövs IF − 17 − 5 − 11 − 16 − 0,94

1071 Oscar Sandell
Vetlanda IBF B − 17 − 5 − 11 − 16 − 0,94

1072 Mårten Stenbacka
Västerås IBS − 17 − 6 − 10 − 16 − 0,94

1073 David Skaremark
KFUM Örebro H3 − 17 − 8 − 8 − 16 − 0,94

1074 Simon Winbo
IBF Horsby − 16 − 10 − 5 − 15 − 0,94

1075 Oskar Snickars
Vimmerby IBK B − 16 − 9 − 6 − 15 − 0,94

1076 Edvin Medin
Barkarö SK H3 − 16 − 9 − 6 − 15 − 0,94

1077 Albin Olsson
Fliseryds IBK − 16 − 8 − 7 − 15 − 0,94

1078 Emil Lindholm
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 16 − 8 − 7 − 15 − 0,94

1079 Victor Baldemark
Västerås IBS − 16 − 6 − 9 − 15 − 0,94

1080 Alfred Näverstedt
Sävens BK − 15 − 7 − 7 − 14 − 0,93

1081 Timmy Thunwall
FBC Hjälmared − 14 − 3 − 10 − 13 − 0,93

1082 Thomas Hultqvist
Rottne IF − 14 − 3 − 10 − 13 − 0,93

1083 Alexander Rydberg
IBK Finn - Lund − 14 − 6 − 7 − 13 − 0,93

1084 Kevin Johansson
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 14 − 7 − 6 − 13 − 0,93

1085 Kim Fröjd-Arvidsson
Knäppmora AIK H3 − 14 − 6 − 7 − 13 − 0,93

1086 Gustav Ågren
IBK Hallsta H3 − 14 − 5 − 8 − 13 − 0,93

1087 Jim Wiik-Nedrup
Brickebackens IF H3 − 13 − 4 − 8 − 12 − 0,92

1088 Vincent Myhrberg
Rasbo IK U − 13 − 5 − 7 − 12 − 0,92

1089 Max Arvidsson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 13 − 4 − 8 − 12 − 0,92

1090 William Laahanen
Högalids IF − 13 − 7 − 5 − 12 − 0,92

1091 Filip Eriksson
Tungelsta IF (A) − 13 − 4 − 8 − 12 − 0,92

1092 Mattias Kahlin
Grästorps IBK − 13 − 9 − 3 − 12 − 0,92

1093 Rasmus Wickman
Smedjans IF − 13 − 7 − 5 − 12 − 0,92

1094 Peter Hogart
IBF Älvstranden H3 − 13 − 7 − 5 − 12 − 0,92

1095 Niklas Netz
Järna SK − 13 − 7 − 5 − 12 − 0,92

1096 Adrian Östman
Dingle AIK H3 − 13 − 6 − 6 − 12 − 0,92

1097 Mikael Celik
Telge SIBK U − 13 − 2 − 10 − 12 − 0,92

1098 Marcus Emil Olsson
KaRo IBF − 13 − 7 − 5 − 12 − 0,92

1099 August Åhman
Lagan IBK B − 13 − 5 − 7 − 12 − 0,92

1100 Johan Lander
Hovshaga AIF B − 13 − 5 − 7 − 12 − 0,92

1101 Otto Petersson
Fliseryds IBK − 13 − 8 − 4 − 12 − 0,92

1102 Albin Wahlquist
Brickebackens IF H3 − 12 − 6 − 5 − 11 − 0,92

1103 Aron Berglund
Stenhagens KK − 12 − 8 − 3 − 11 − 0,92

1104 Lowe Solhovd
IBK Uppsala Teknologer U − 12 − 6 − 5 − 11 − 0,92

1105 Conny Johansson
Citykamraterna BK − 12 − 5 − 6 − 11 − 0,92

1106 Sebastian Eriksson Torkkel
Högalids IF − 12 − 8 − 3 − 11 − 0,92

1107 Mattias Johansson
Tvååkers IBK − 12 − 8 − 3 − 11 − 0,92

1108 Christian Sugiardjo
Varla IBK 2 − 12 − 7 − 4 − 11 − 0,92

1109 Johan Tageson
IBK Puma − 12 − 3 − 8 − 11 − 0,92

1110 Anton Kamholm
Fritsla IF − 12 − 10 − 1 − 11 − 0,92

1111 Robin Olsen
Olsäters SK − 12 − 5 − 6 − 11 − 0,92

1112 Ludvig Gustafsson
FBC Lerum Utveckling H3 − 12 − 5 − 6 − 11 − 0,92

1113 Kalle Höglund
Torshälla IBK U-lag − 12 − 4 − 7 − 11 − 0,92

1114 Robin Runermark
Alunda IBF U − 11 − 5 − 5 − 10 − 0,91

1115 Victor Weinberg
Tumba GOIF − 11 − 7 − 3 − 10 − 0,91

1116 Oscar Wikström
Skogås/Trångsunds IBK − 11 − 5 − 5 − 10 − 0,91

1117 Fabian Forsgren
Åby IBK Ungdom − 11 − 6 − 4 − 10 − 0,91

1118 Benny Sätterström
Sköndals IK A − 11 − 2 − 8 − 10 − 0,91

1119 Dennis Hagelin
Åkersberga IBF (B) − 11 − 5 − 5 − 10 − 0,91

1120 Tobias Johansson
Kristinehamns IBF − 11 − 5 − 5 − 10 − 0,91

1121 Ola Henrysson
Dotteviks IF − 11 − 5 − 5 − 10 − 0,91

1122 Adrian Jansson-Elfstrand
Hultsberg/Björkås IBF − 11 − 4 − 6 − 10 − 0,91

1123 Albin Djup
Kristinehamns IBF − 11 − 3 − 7 − 10 − 0,91

1124 Ted Gustafsson
IBK Kungälv H3 − 11 − 2 − 8 − 10 − 0,91

1125 Melvin Stagmo
Bjärreds IBK H3 − 11 − 8 − 2 − 10 − 0,91

1139 Rasmus Lindberg
Nora IBK H3 − 20 − 12 − 6 − 18 − 0,90

1126 Linus Malm
Storvreta IBK U − 10 − 8 − 1 − 9 − 0,90

1127 Björn Pålsson
Hagunda IBF − 10 − 6 − 3 − 9 − 0,90

1128 Albin Wistrand
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 10 − 4 − 5 − 9 − 0,90

1129 Lino Montin
Enköpings IBK − 10 − 3 − 6 − 9 − 0,90

1130 Arvid Gustavsson
Boxholms IBK − 10 − 6 − 3 − 9 − 0,90

1131 Andre Bergman
Dotteviks IF − 10 − 6 − 3 − 9 − 0,90

1132 William Forslund
IBF Hedemora − 10 − 4 − 5 − 9 − 0,90

1133 André Lindgren
Edebäck IBF − 10 − 5 − 4 − 9 − 0,90

1134 Richard Holmqvist
Hultsberg/Björkås IBF − 10 − 1 − 8 − 9 − 0,90

1135 Marcus Burman
FBC Lerum Utveckling H3 − 10 − 5 − 4 − 9 − 0,90

1136 Andree Modari
Lomma FBC H3 − 10 − 3 − 6 − 9 − 0,90

1137 Adam Stolina
Rottne IF − 10 − 4 − 5 − 9 − 0,90

1138 Melker Andersson
Husqvarna IK − 10 − 5 − 4 − 9 − 0,90

1140 David Ågren
Gropens IF H3 − 19 − 11 − 6 − 17 − 0,89

1141 Lucas Viktorsson
Gropens IF H3 − 19 − 11 − 6 − 17 − 0,89

1153 Egil Svensson
Väster IBK Örebro H3 − 18 − 5 − 11 − 16 − 0,89

1142 Robin Jonsson
Loke IBK − 9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

1143 Petter Berlin
Bergs IK U-lag − 9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

1144 Elias Lundblad
Bergs IK U-lag − 9 − 4 − 4 − 8 − 0,89

1145 Elias Pettersson
IBF Hedemora − 9 − 1 − 7 − 8 − 0,89

1146 Ville Pesonen
Arvika IBF U − 9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

1147 Hugo Andreasson
Erikslunds KF − 9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

1148 Kalle Mourujärvi
Surte IS IBK H3 − 9 − 6 − 2 − 8 − 0,89

1149 Dennis Fagerlund
Nykvarns IF U-lag − 9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

1150 Andreas Adolfsson
IBK Finn - Lund − 9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

1151 Robin Larsson
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

1152 Rhodell Esguerra
IBK Lund H3 − 9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

1154 Fredrik Ohlsson
Moheda IBK − 17 − 6 − 9 − 15 − 0,88

1155 Mattias Karlsson
Carlshamns IBK − 17 − 5 − 10 − 15 − 0,88

1156 Andreas Berglind
IBK Hallsta H3 − 17 − 9 − 6 − 15 − 0,88

1157 Jonatan Olsson
Östra SK − 17 − 9 − 6 − 15 − 0,88

1158 Benjamin Schiller
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 17 − 8 − 7 − 15 − 0,88

1168 Måns Carlsson
Vetlanda IBF B − 16 − 7 − 7 − 14 − 0,88

1169 Andreas Salomaa
IBK Hallsta H3 − 16 − 7 − 7 − 14 − 0,88

1170 Gustav Öberg
IBK Uppsala Teknologer U − 16 − 9 − 5 − 14 − 0,88

1171 Mikael Andersson
KFUM Örebro H3 − 16 − 9 − 5 − 14 − 0,88

1172 Anton Forslund
Alunda IBF U − 16 − 8 − 6 − 14 − 0,88

1173 Joakim Berglind
Hagunda IBF − 16 − 7 − 7 − 14 − 0,88

1174 Björn Aspenlind
Stenhagens KK − 16 − 3 − 11 − 14 − 0,88

1159 Emil Isaksson Torgilsman
IBK Lund H3 − 8 − 2 − 5 − 7 − 0,88

1160 Sebastian Rollne
Barkarö SK H3 − 8 − 2 − 5 − 7 − 0,88

1161 Fredrik Brevik
Kopparbergs BK H3 − 8 − 4 − 3 − 7 − 0,88

1162 Emil Eriksson
Rasbo IK U − 8 − 5 − 2 − 7 − 0,88

1163 Joakim Melin
Rasbo IK U − 8 − 3 − 4 − 7 − 0,88

1164 Karl Bergfeldt
Linköping IBK Ungdom U-lag − 8 − 4 − 3 − 7 − 0,88

1165 William Berndtsson
Åsa IF − 8 − 4 − 3 − 7 − 0,88

1166 Marcus Hellgren
Sundbybergs IK − 8 − 6 − 1 − 7 − 0,88

1167 Erik Andreasson
IBK Kungälv H3 − 8 − 3 − 4 − 7 − 0,88

1175 Johan Forslund
IBK Finn - Lund − 15 − 6 − 7 − 13 − 0,87

1176 Nicholas Morgan
Östra SK − 15 − 8 − 5 − 13 − 0,87

1177 Alfred Olander
Örebro SK Ung H3 − 15 − 11 − 2 − 13 − 0,87

1178 Filip Peterson
Storvreta IBK U − 15 − 4 − 9 − 13 − 0,87

1192 Robin Fallsten
Tungelsta IF (A) − 14 − 7 − 5 − 12 − 0,86

1193 Fredrik Zettergren
Västerhaninge IBK (A) − 14 − 4 − 8 − 12 − 0,86

1194 Rasmus Jonsson
Fullersta IBK − 14 − 4 − 8 − 12 − 0,86

1195 Nichlas Staberg
Skogås/Trångsunds IBK − 14 − 4 − 8 − 12 − 0,86

1196 William Junestål
IBK Lockerud Ungdom − 14 − 8 − 4 − 12 − 0,86

1197 Andreas Zimmerblad
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 14 − 9 − 3 − 12 − 0,86

1198 Max Hansson-Sjöström
IBF Älvstranden H3 − 14 − 7 − 5 − 12 − 0,86

1199 William Wetterling
Torshälla IBK U-lag − 14 − 5 − 7 − 12 − 0,86

1200 Filip Älverdal
Värnamo IK − 14 − 7 − 5 − 12 − 0,86

1201 Felix Lindblad
Malmö FBC H3 − 14 − 8 − 4 − 12 − 0,86

1202 Eric Segerby
Malmö FBC H3 − 14 − 8 − 4 − 12 − 0,86

1203 Adam Gustafsson
Förslövs IF − 14 − 8 − 4 − 12 − 0,86

1179 Oscar Jenarp Johansson
Torslanda IBF H3 − 7 − 3 − 3 − 6 − 0,86

1180 Jacob Åhrberg
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 7 − 5 − 1 − 6 − 0,86

1181 Alexander Bullert
IK Standard U-lag − 7 − 2 − 4 − 6 − 0,86

1182 Arnar Bachmann
IK Stanstad H3 − 7 − 1 − 5 − 6 − 0,86

1183 Julius Dickfors
IBK Sala H3 − 7 − 3 − 3 − 6 − 0,86

1184 Joel Gusén
Rasbo IK U − 7 − 5 − 1 − 6 − 0,86

1185 Marcus Gozzi
Rasbo IK U − 7 − 5 − 1 − 6 − 0,86

1186 Oliver Thorén
Bergs IK U-lag − 7 − 4 − 2 − 6 − 0,86

1187 Oliver Collin
KAIS Mora UIF − 7 − 4 − 2 − 6 − 0,86

1188 Naoures Tememi
Hultsberg/Björkås IBF − 7 − 3 − 3 − 6 − 0,86

1189 Robin Klinga
IBF Lokomotiv Avesta − 7 − 3 − 3 − 6 − 0,86

1190 Filip Johansson
Sundbybergs IK − 7 − 3 − 3 − 6 − 0,86

1191 Axel Eklund
IBK Lockerud Ungdom − 7 − 6 − 0 − 6 − 0,86

1204 Johan Stenlund
Alhem FF − 13 − 4 − 7 − 11 − 0,85

1205 Johan Eriksson
Västerhaninge IBK (A) − 13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

1206 Alfred Andersson-Vass
Västerhaninge IBK (A) − 13 − 4 − 7 − 11 − 0,85

1207 Niklas Lundkvist
Högalids IF − 13 − 7 − 4 − 11 − 0,85

1208 Alexander Ekman
Vaxholms IBF (A) − 13 − 7 − 4 − 11 − 0,85

1209 Anton Tegelstam
Vaxholms IBF (A) − 13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

1210 Olle Sandell
Strängnäs IBK U − 13 − 7 − 4 − 11 − 0,85

1211 Anton Knutsson
Torshälla IBK U-lag − 13 − 5 − 6 − 11 − 0,85

1212 August Jakobsson Dahlfjord
Sala IBF H3 − 13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

1229 Buster Häggström
Lillån IBK H3 (B-lag) − 12 − 9 − 1 − 10 − 0,83

1230 Tim Apelgren
Tvååkers IBK − 12 − 7 − 3 − 10 − 0,83

1231 Linus Nivelius
Sickla IF − 12 − 8 − 2 − 10 − 0,83

1232 Martin Östring Pettersson
Råsunda IS − 12 − 7 − 3 − 10 − 0,83

1233 Linus Larsson
Erikslunds KF − 12 − 6 − 4 − 10 − 0,83

1234 Johnnie Löfqvist
Bedarö BK − 12 − 1 − 9 − 10 − 0,83

1235 Olle Lundgren
Åsa IF − 12 − 5 − 5 − 10 − 0,83

1236 Victor Johansson
Erikslunds KF − 12 − 4 − 6 − 10 − 0,83

1237 Robert Lilja
IBF Lokomotiv Avesta − 12 − 2 − 8 − 10 − 0,83

1238 Linus Frödén
Edebäck IBF − 12 − 1 − 9 − 10 − 0,83

1239 Mathias Larsson
Surte IS IBK H3 − 12 − 1 − 9 − 10 − 0,83

1213 Patrik Wretfalk
Fullersta IBK − 6 − 4 − 1 − 5 − 0,83

1214 Oscar Hedén
IBK Kungälv H3 − 6 − 5 − 0 − 5 − 0,83

1215 Victor Johansson
Grästorps IBK − 6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1216 Erik Theander
Torslanda IBF H3 − 6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1217 Johan Henrysson
IBK Kungälv H3 − 6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1218 Ville Leander
Torshälla IBK U-lag − 6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1219 William Kerman
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1220 Hampus Nordling
IK Standard U-lag − 6 − 1 − 4 − 5 − 0,83

1221 Tobias Stark
Skälby IBK Ung H3 − 6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1222 Gabriel Hällqvist
Brickebackens IF H3 − 6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1223 Jonathan Bäckström
Halmstads IBK 2 − 6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1224 Erik Gillberg
Dotteviks IF − 6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1225 Oscar Hammenstål
Sickla IF − 6 − 4 − 1 − 5 − 0,83

1226 Axel Kronberg
KAIS Mora UIF − 6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1227 Patrik Svensson
Bräckans IBK − 6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1228 Mattias Bohlin
Sundbybergs IK − 6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1240 Mathias Gidbark
IBS Svedala H3 − 17 − 7 − 7 − 14 − 0,82

1241 Andreas Rundberg
Westerviks IBK − 17 − 1 − 13 − 14 − 0,82

1242 Erik Noren
Gottsunda IBF − 17 − 8 − 6 − 14 − 0,82

1243 Elias Sahlin
Barkarö SK H3 − 11 − 8 − 1 − 9 − 0,82

1244 Alexander Wilhelmsson
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 11 − 5 − 4 − 9 − 0,82

1245 Mattias Gagnert
Lillån IBK H3 (B-lag) − 11 − 3 − 6 − 9 − 0,82

1246 Andre Johansson
Citykamraterna BK − 11 − 7 − 2 − 9 − 0,82

1247 Dennis Perttula
Alhem FF − 11 − 5 − 4 − 9 − 0,82

1248 David Stenberg
Guldstaden IBK − 11 − 4 − 5 − 9 − 0,82

1249 Melker Isaksson
Solfjäderstaden IBK U-lag − 11 − 1 − 8 − 9 − 0,82

1250 Alexander Breisch
Forsbacka IK − 11 − 7 − 2 − 9 − 0,82

1251 Tobias Munkhammar
Sundbybergs IK − 11 − 5 − 4 − 9 − 0,82

1252 Erik Nilsson-Onnerfors
Sunne IBK − 11 − 5 − 4 − 9 − 0,82

1253 Max Gustafsson
Kristinehamns IBF − 11 − 4 − 5 − 9 − 0,82

1254 Jakob Mentzer
IBF Älvstranden H3 − 11 − 7 − 2 − 9 − 0,82

1255 Casper Zeidlitz
IBK Lockerud Ungdom − 11 − 4 − 5 − 9 − 0,82

1256 Gustav Bolander
FBC Lerum Utveckling H3 − 11 − 6 − 3 − 9 − 0,82

1257 Jonathan Bylow
Fritsla IF − 11 − 2 − 7 − 9 − 0,82

1258 Max Pelkonen
Lagan IBK B − 11 − 6 − 3 − 9 − 0,82

1259 Pontus Grindberg
IBK Elfhög − 16 − 5 − 8 − 13 − 0,81

1260 Patric Jönsson
Gransholms IF − 16 − 11 − 2 − 13 − 0,81

1261 Niklas Nordkvist
IBK Osby − 16 − 8 − 5 − 13 − 0,81

1262 Rasmus Henriksen
Lomma FBC H3 − 16 − 7 − 6 − 13 − 0,81

1263 Albin Olin
Örkelljunga IF − 16 − 4 − 9 − 13 − 0,81

1264 Linus Skrubbe
IBF Tranås − 16 − 9 − 4 − 13 − 0,81

1265 Fredrik Thorén
IK Råby Västerås H3 − 16 − 6 − 7 − 13 − 0,81

1266 Lucas Hansson
Örebro SK Ung H3 − 16 − 8 − 5 − 13 − 0,81

1267 Markus Johnsson
IBK Uppsala Teknologer U − 16 − 6 − 7 − 13 − 0,81

1268 Joakim Gustafsson
Stenhagens KK − 16 − 6 − 7 − 13 − 0,81

1297 Daniel Nyborg
Gottsunda IBF − 15 − 5 − 7 − 12 − 0,80

1298 Andreas Åkerberg
FBI Tullinge (B) − 15 − 6 − 6 − 12 − 0,80

1299 Stevan Arsic
FBC Hjälmared − 15 − 2 − 10 − 12 − 0,80

1300 Lukas Magnusson
Rottne IF − 15 − 9 − 3 − 12 − 0,80

1301 Martin Gustafsson
Väckelsångs IK − 15 − 7 − 5 − 12 − 0,80

1302 Fredrik Persson
Bjärreds IBK H3 − 15 − 6 − 6 − 12 − 0,80

1303 Viktor Karlsson
Carlshamns IBK − 15 − 5 − 7 − 12 − 0,80

1304 Jesper Henningsson
Värnamo IK − 15 − 4 − 8 − 12 − 0,80

1305 Daniel Andersson
Sala IBF H3 − 15 − 11 − 1 − 12 − 0,80

1306 Johan Brånn
Kumla IBK H3 (B-lag) − 15 − 9 − 3 − 12 − 0,80

1307 Marcus Simons
Bälinge IF − 15 − 7 − 5 − 12 − 0,80

1308 Emil Eriksson
Stenhagens KK − 15 − 7 − 5 − 12 − 0,80

1284 Eric Walfridsson
Forserums IF − 10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1285 Kim Wendt
Vetlanda IBF B − 10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1286 Henrik Karlsson 95
IF Ariel − 10 − 2 − 6 − 8 − 0,80

1287 Alexander Björk
Hagunda IBF − 10 − 4 − 4 − 8 − 0,80

1288 Simon Rydhen
Kumla IBK H3 (B-lag) − 10 − 1 − 7 − 8 − 0,80

1289 Lars Bergström
Boo IBK − 10 − 6 − 2 − 8 − 0,80

1290 Kasper Almqvist
Sickla IF − 10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1291 Dennis Wigren
Forsbacka IK − 10 − 1 − 7 − 8 − 0,80

1292 Fredrik Nilsson
IBK Puma − 10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1293 Linus Sander
Edebäck IBF − 10 − 3 − 5 − 8 − 0,80

1294 Christoffer Olausson
Grästorps IBK − 10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1295 Robin Magnusson
IBK Finn - Lund − 10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1296 Jeff Axelsson
Lagan IBK B − 10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1269 Petter Johansson
Arvika IBF U − 5 − 3 − 1 − 4 − 0,80

1270 Erik Myrlöv
Sickla IF − 5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

1271 Pontus Larsson Kvist
IBK Lockerud Ungdom − 5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1272 Niclas Bergstrand
IBK Kungälv H3 − 5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1273 Hugo Algotsson
Öckerö IBK H3 − 5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1274 Anton Andersson
Hovmantorps GOIF − 5 − 4 − 0 − 4 − 0,80

1275 Fredric Larsson
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 5 − 4 − 0 − 4 − 0,80

1276 Alexander Hultqvist
Hovshaga AIF B − 5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

1277 Oliver Fahlman
Strängnäs IBK U − 5 − 3 − 1 − 4 − 0,80

1278 Fredrik Hammarman
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1279 Isaac Karlsson
Strängnäs IBK U − 5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1280 Johan Bister
Torshälla IBK U-lag − 5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

1281 Rasmus Zarins
Västerås IBS − 5 − 3 − 1 − 4 − 0,80

1282 Jonas Segerstedt
Citykamraterna BK − 5 − 4 − 0 − 4 − 0,80

1283 Jimmie Ericsson
Citykamraterna BK − 5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1309 Markus Falk
Högalids IF − 14 − 8 − 3 − 11 − 0,79

1310 Jakob Mårth
Tungelsta IF (A) − 14 − 5 − 6 − 11 − 0,79

1311 Anders Raneskog
Smedjans IF − 14 − 6 − 5 − 11 − 0,79

1312 Tommy Tengblad
Grästorps IBK − 14 − 5 − 6 − 11 − 0,79

1313 Jacob Tärnberg
Torslanda IBF H3 − 14 − 4 − 7 − 11 − 0,79

1314 Alex Jönsson
Lomma FBC H3 − 14 − 6 − 5 − 11 − 0,79

1315 Olle Winst
Värnamo IK − 14 − 9 − 2 − 11 − 0,79

1316 Ale Albinsson
Malmö FBC H3 − 14 − 5 − 6 − 11 − 0,79

1317 Lukas Bäckman
IBK Sala H3 − 14 − 6 − 5 − 11 − 0,79

1334 Gustav Eklund
Örebro SK Ung H3 − 18 − 8 − 6 − 14 − 0,78

1318 Sebastian Becke
IBK Finn - Lund − 9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1319 Marcus Gökstorp
IK Standard U-lag − 9 − 3 − 4 − 7 − 0,78

1320 Felix Schandersson
Hovshaga AIF B − 9 − 6 − 1 − 7 − 0,78

1321 Patrik Henriksson
IBK Finn - Lund − 9 − 1 − 6 − 7 − 0,78

1322 Patrik Vedin
Almunge IK − 9 − 6 − 1 − 7 − 0,78

1323 Benjamin Ersson Hakala
Solfjäderstaden IBK U-lag − 9 − 7 − 0 − 7 − 0,78

1324 Viktor Lindskog
Åby IBK Ungdom − 9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1325 David Carlsson
Tvååkers IBK − 9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1326 Martin Warefelt
Tvååkers IBK − 9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1327 Anton Näslund
IBF Hedemora − 9 − 1 − 6 − 7 − 0,78

1328 Olsson Linus Borg
Sickla IF − 9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1329 Jens Somnell
Erikslunds KF − 9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1330 Simon Rosshagen
Åkersberga IBF (B) − 9 − 2 − 5 − 7 − 0,78

1331 Daniel Thelander
Västerhaninge IBK (A) − 9 − 2 − 5 − 7 − 0,78

1332 Oliwer Nilsson
IBK Kungälv H3 − 9 − 2 − 5 − 7 − 0,78

1333 Jacob Ingeström
IK Standard U-lag − 9 − 5 − 2 − 7 − 0,78

1335 Sebastian Henriksson
IBK Uppsala Teknologer U − 13 − 7 − 3 − 10 − 0,77

1336 Per Nyberg
IBK Wasahus-73 H3 − 13 − 0 − 10 − 10 − 0,77

1337 David Larsson
Fullersta IBK − 13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

1338 Simon Rolf Marwin Dahl
Sköndals IK A − 13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

1339 Olof Ekström
FBI Tullinge (B) − 13 − 4 − 6 − 10 − 0,77

1340 Niclas Lekander
Kälvesta FBC − 13 − 3 − 7 − 10 − 0,77

1341 Ivar Johansson
FBC Hjälmared − 13 − 4 − 6 − 10 − 0,77

1342 Marcus Fromholz Asplund
Nykvarns IF U-lag − 13 − 4 − 6 − 10 − 0,77

1343 Jens Ölmedal
IBK Finn - Lund − 13 − 8 − 2 − 10 − 0,77

1344 Philip Zanden
Lomma FBC H3 − 13 − 7 − 3 − 10 − 0,77

1345 Kasper Lundmark
Bjärreds IBK H3 − 13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

1346 Ceasar Beckström
Växjö IBK Utveckling B − 13 − 4 − 6 − 10 − 0,77

1347 Andreas Andersson
Forserums IF − 17 − 8 − 5 − 13 − 0,76

1348 Hugo Simonsson
Örebro SK Ung H3 − 17 − 6 − 7 − 13 − 0,76

1393 Hugo Bergman
Kopparbergs BK H3 − 20 − 8 − 7 − 15 − 0,75

1386 Marcus Norlin
Almunge IK − 16 − 7 − 5 − 12 − 0,75

1387 Victor Blad
Alunda IBF U − 16 − 2 − 10 − 12 − 0,75

1388 Vilhelm Sandberg
Växjö IBK Utveckling B − 16 − 6 − 6 − 12 − 0,75

1389 Pontus Schavon
Östra SK − 16 − 5 − 7 − 12 − 0,75

1390 Johan Hedlund
IK Råby Västerås H3 − 16 − 9 − 3 − 12 − 0,75

1391 William Gotti
Barkarö SK H3 − 16 − 7 − 5 − 12 − 0,75

1392 Jesse Haverinen
IK Råby Västerås H3 − 16 − 1 − 11 − 12 − 0,75

1365 Lukas Hansson
IBF Roslagsalliansen − 12 − 8 − 1 − 9 − 0,75

1366 Dick Lyngbrant
Arlanda IBK − 12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

1367 Jonathan Viktorsson
Gropens IF H3 − 12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

1368 Linus Molin
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

1369 Adam Pettersson
Brickebackens IF H3 − 12 − 1 − 8 − 9 − 0,75

1370 Mikko Kaitainen
Tumba GOIF − 12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

1371 Jonatan Alvarson
Tvååkers IBK − 12 − 9 − 0 − 9 − 0,75

1372 Alfred Engbom
Fullersta IBK − 12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

1373 Ludwig Jannerdahl
Högalids IF − 12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

1374 Wictor Lundholm
Vaxholms IBF (A) − 12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

1375 Marcus Johansson
Åsa IF − 12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

1376 Robin Karke
Råsunda IS − 12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

1377 Anders Nystedt
Bro IK − 12 − 2 − 7 − 9 − 0,75

1378 Elias Lindberg
Öckerö IBK H3 − 12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

1379 Linus Karlsson
Torshälla IBK U-lag − 12 − 6 − 3 − 9 − 0,75

1380 Aron Nilsson
Telge SIBK U − 12 − 6 − 3 − 9 − 0,75

1381 Sebastian Kristensson
Förslövs IF − 12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

1382 Emil Palmenäs
IBK Lund H3 − 12 − 3 − 6 − 9 − 0,75

1383 Daniel Bergstedt
IBK Lund H3 − 12 − 2 − 7 − 9 − 0,75

1384 Max Andersson
Hovmantorps GOIF − 12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

1385 Filip Eidstedt
Husqvarna IK − 12 − 6 − 3 − 9 − 0,75

1349 Christian Abrahamsson
Telge SIBK U − 8 − 5 − 1 − 6 − 0,75

1350 Mårten Karlsson
Torshälla IBK U-lag − 8 − 2 − 4 − 6 − 0,75

1351 Albin Bergqvist
Strängnäs IBK U − 8 − 1 − 5 − 6 − 0,75

1352 Pontus Erlandsson
IF Ariel − 8 − 6 − 0 − 6 − 0,75

1353 David Frank
Sala IBF H3 − 8 − 5 − 1 − 6 − 0,75

1354 Jimmy Dunberg
Tillberga IK Roosters H3 − 8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

1355 Emil Lennebring
Sala IBF H3 − 8 − 2 − 4 − 6 − 0,75

1356 Vidar Ander
Brickebackens IF H3 − 8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

1357 Christofer Broberg
KFUM Örebro H3 − 8 − 1 − 5 − 6 − 0,75

1358 Stefan Eriksson
Loke IBK − 8 − 3 − 3 − 6 − 0,75

1359 Daniel Söderberg
IBF Hedemora − 8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

1360 Albin Andersson / Karlsson
Åby IBK Ungdom − 8 − 2 − 4 − 6 − 0,75

1361 David Lundqvist
IBF Norrköping − 8 − 2 − 4 − 6 − 0,75

1362 Daniel Samuelsson
Erikslunds KF − 8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

1363 Mattias Persson
Erikslunds KF − 8 − 3 − 3 − 6 − 0,75

1364 Herman Henström
FBC Hjälmared − 8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

1394 Oliver Pettersson
Nora IBK H3 − 19 − 12 − 2 − 14 − 0,74

1395 Magnus Lundqvist
Kumla IBK H3 (B-lag) − 15 − 5 − 6 − 11 − 0,73

1396 August Davidsson
Sävens BK − 15 − 5 − 6 − 11 − 0,73

1397 Mikael Svensson
Väckelsångs IK − 15 − 3 − 8 − 11 − 0,73

1398 Johan d.y Carlsson
Vimmerby IBK B − 11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

1399 Eric Nordström
Arlanda IBK − 11 − 6 − 2 − 8 − 0,73

1400 Fredric Lindman
Hagunda IBF − 11 − 2 − 6 − 8 − 0,73

1401 Anders Berglund
BK Solbacken − 11 − 8 − 0 − 8 − 0,73

1402 Carl Nyberg
Citykamraterna BK − 11 − 5 − 3 − 8 − 0,73

1403 Magnus Danielsson
Guldstaden IBK − 11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

1404 Kevin Svensson
IBF Antvarden − 11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

1405 Marcus Jansson
Tungelsta IF (A) − 11 − 5 − 3 − 8 − 0,73

1406 Joakim Zackrisson
Sköndals IK A − 11 − 5 − 3 − 8 − 0,73

1407 Hampus Lavett
Älvsjö AIK IBF (B) − 11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

1408 Alexander Payman
Floda IBK H3 − 11 − 8 − 0 − 8 − 0,73

1409 Ludvig Elg
Järna SK − 11 − 6 − 2 − 8 − 0,73

1410 Anton Höglund
Torshälla IBK U-lag − 11 − 2 − 6 − 8 − 0,73

1411 Victor Stenholm
Carlshamns IBK − 11 − 7 − 1 − 8 − 0,73

1412 Hugo Sundblad
Tillberga IK Roosters H3 − 18 − 12 − 1 − 13 − 0,72

1413 Pontus Österling
Tillberga IK Roosters H3 − 18 − 7 − 6 − 13 − 0,72

1414 Robin Öster
Skutskärs IBK − 18 − 9 − 4 − 13 − 0,72

1430 Simon Tella
Skogsgymnastikens IBS H3 − 14 − 8 − 2 − 10 − 0,71

1431 Adam Lindholm
Skogsgymnastikens IBS H3 − 14 − 5 − 5 − 10 − 0,71

1432 Ludvig Kaneberg
Storvreta IBK U − 14 − 4 − 6 − 10 − 0,71

1433 Jesper Andersson
Tungelsta IF (A) − 14 − 6 − 4 − 10 − 0,71

1434 Marcus Björklund
Erikslunds KF − 14 − 7 − 3 − 10 − 0,71

1435 Viktor Hasselqvist
IBK Lockerud Ungdom − 14 − 7 − 3 − 10 − 0,71

1436 Adam Berg
FBC Vinga H3 − 14 − 7 − 3 − 10 − 0,71

1437 Oscar Ahlsén
FBC Lerum Utveckling H3 − 14 − 3 − 7 − 10 − 0,71

1438 Jonas Wågman
FBC Vinga H3 − 14 − 3 − 7 − 10 − 0,71

1439 Joacim Lindqvist
Järna SK − 14 − 8 − 2 − 10 − 0,71

1440 Gustav Boström
Nykvarns IF U-lag − 14 − 3 − 7 − 10 − 0,71

1441 Martin Lavesson
Moheda IBK − 14 − 8 − 2 − 10 − 0,71

1442 Marcus Pettersson
Vimmerby IBK B − 14 − 0 − 10 − 10 − 0,71

1415 Joel Olofsson
FBC Hjälmared − 7 − 5 − 0 − 5 − 0,71

1416 Martin Gustavsson
Fröjereds IF − 7 − 4 − 1 − 5 − 0,71

1417 Fredrik Forsberg
Kärra IBK H3 − 7 − 4 − 1 − 5 − 0,71

1418 Johan Karlsson
IFK Gnesta U-lag − 7 − 3 − 2 − 5 − 0,71

1419 Patrick Gillsin
IBS Svedala H3 − 7 − 1 − 4 − 5 − 0,71

1420 Hampus Jonsson
Galagowear FBC Södertälje − 7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1421 Robin Karlsson
Köpings IS Ung H3 − 7 − 3 − 2 − 5 − 0,71

1422 Erik Pihl
Alunda IBF U − 7 − 4 − 1 − 5 − 0,71

1423 Björn Jönsson
KFUM Örebro H3 − 7 − 1 − 4 − 5 − 0,71

1424 Marcus Andreassen
IBK Uppsala Teknologer U − 7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1425 Tyrone Svensson
Linköping IBK Ungdom U-lag − 7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1426 Tobias Franzén
Sundbybergs IK − 7 − 3 − 2 − 5 − 0,71

1427 Manne Sandberg
IBF Norrköping − 7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1428 Gustav Wahlstedt
IBF Norrköping − 7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1429 Oliver Fahlstedt
Forsbacka IK − 7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1443 Sebastian Andersson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 17 − 6 − 6 − 12 − 0,71

1444 Liam Pettersson
KaRo IBF − 17 − 7 − 5 − 12 − 0,71

1445 Markus Wilhelmsson
IBF Tranås − 17 − 4 − 8 − 12 − 0,71

1446 Jonas Carlsson
IBK Hallsta H3 − 17 − 9 − 3 − 12 − 0,71

1447 Martin Löfgren
IBK Sala H3 − 17 − 8 − 4 − 12 − 0,71

1448 Christoffer Granath
IBK Uppsala Teknologer U − 17 − 7 − 5 − 12 − 0,71

1449 Albin Elg
Järna SK − 10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

1450 Filip Elster
Arlanda IBK − 10 − 2 − 5 − 7 − 0,70

1451 Urban Olofsson
Skellefteå IBS − 10 − 7 − 0 − 7 − 0,70

1452 Jonas Nordén
Citykamraterna BK − 10 − 4 − 3 − 7 − 0,70

1453 Jakob Kristofer Holmlund
Citykamraterna BK − 10 − 2 − 5 − 7 − 0,70

1454 Mattias Eriksson
IBF Ludvika − 10 − 4 − 3 − 7 − 0,70

1455 Emil Aronsson
IBF Falun Ungdom 2 − 10 − 2 − 5 − 7 − 0,70

1456 Victor Jändel-holst
Sköndals IK A − 10 − 5 − 2 − 7 − 0,70

1457 Gustav Hållenius
Sköndals IK A − 10 − 4 − 3 − 7 − 0,70

1458 Markus Bohlin
Älvsjö AIK IBF (B) − 10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

1459 Hampus Born
Hultsberg/Björkås IBF − 10 − 2 − 5 − 7 − 0,70

1460 Jacob Gyllenbring
Västerhaninge IBK (A) − 10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

1461 Fredrik Aronsson
Boo IBK − 10 − 1 − 6 − 7 − 0,70

1462 Jakob Nordin
Skälby IBK Ung H3 − 13 − 4 − 5 − 9 − 0,69

1463 Joakim Blom
Nora IBK H3 − 13 − 1 − 8 − 9 − 0,69

1464 Linus Axelsson
Huddinge IBS − 13 − 4 − 5 − 9 − 0,69

1465 Rasmus Larsson
IBK Elfhög − 13 − 3 − 6 − 9 − 0,69

1466 Elias Ekelund
IBF Horsby − 13 − 1 − 8 − 9 − 0,69

1467 Jacob Johansson
FBC Lerum Utveckling H3 − 13 − 4 − 5 − 9 − 0,69

1468 Jonathan Bergqvist
Hovshaga AIF B − 13 − 5 − 4 − 9 − 0,69

1469 Elliot Nielsen
Växjö IBK Utveckling B − 13 − 3 − 6 − 9 − 0,69

1470 Peter Eriksson-Ahlin
Enköpings IBK − 16 − 5 − 6 − 11 − 0,69

1471 Jonathan Piispanen
Enköpings IBK − 16 − 4 − 7 − 11 − 0,69

1472 Viktor Rickardsson
IBK Osby − 16 − 8 − 3 − 11 − 0,69

1473 Edvin Fransson
Värnamo IK − 16 − 6 − 5 − 11 − 0,69

1474 Adam Nilsson
Nora IBK H3 − 19 − 8 − 5 − 13 − 0,68

1516 Jacob Wallin
Skogsgymnastikens IBS H3 − 15 − 7 − 3 − 10 − 0,67

1517 Filip Larsson-Lindh
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 15 − 6 − 4 − 10 − 0,67

1518 Patrik Andersson
FBI Tullinge (B) − 15 − 5 − 5 − 10 − 0,67

1519 David Clement
IBK Elfhög − 15 − 8 − 2 − 10 − 0,67

1520 Axel Davidsson
Sävens BK − 15 − 5 − 5 − 10 − 0,67

1521 Linus Johansson
IFK Gnesta U-lag − 15 − 6 − 4 − 10 − 0,67

1522 Max Ericsson
Värnamo IK − 15 − 8 − 2 − 10 − 0,67

1523 Gustav Åberg
Gransholms IF − 15 − 7 − 3 − 10 − 0,67

1524 Adam Myrinder
Lomma FBC H3 − 15 − 6 − 4 − 10 − 0,67

1525 Isac Thelander
Lagan IBK B − 15 − 2 − 8 − 10 − 0,67

1502 Oscar Lönefelt
Tenhults IF − 12 − 7 − 1 − 8 − 0,67

1503 Axel Henriksson
Skogsgymnastikens IBS H3 − 12 − 5 − 3 − 8 − 0,67

1504 Robin Olsson
Sala IBF H3 − 12 − 4 − 4 − 8 − 0,67

1505 Tobias Westerlund
IK Råby Västerås H3 − 12 − 4 − 4 − 8 − 0,67

1506 Daniel Stockfors
Arlanda IBK − 12 − 5 − 3 − 8 − 0,67

1507 David Tjernqvist
Alhem FF − 12 − 6 − 2 − 8 − 0,67

1508 Fredrik Stålstierna
Västerhaninge IBK (A) − 12 − 6 − 2 − 8 − 0,67

1509 Kristoffer Mosell
IBF Lokomotiv Avesta − 12 − 6 − 2 − 8 − 0,67

1510 Daniel Lindblom
Vaxholms IBF (A) − 12 − 6 − 2 − 8 − 0,67

1511 Hugo Suurna
Huddinge IBS − 12 − 4 − 4 − 8 − 0,67

1512 Fredrik Gunnarsson
Bua IF − 12 − 6 − 2 − 8 − 0,67

1513 Linus Andrén
Hultsberg/Björkås IBF − 12 − 3 − 5 − 8 − 0,67

1514 Anders Olofsson
Smedjans IF − 12 − 3 − 5 − 8 − 0,67

1515 Hilding Martinsson
IBK Lockerud Ungdom − 12 − 2 − 6 − 8 − 0,67

1489 Andreas Augustsson
Öckerö IBK H3 − 9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

1490 Andreas Malmberg
IK Stanstad H3 − 9 − 5 − 1 − 6 − 0,67

1491 Max Andersson-Nilsson
IBS Svedala H3 − 9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1492 Simon Danielsson
IF Ariel − 9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1493 Niclas Blychert
Tenhults IF − 9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1494 Hannes Hammarbäck
Sala IBF H3 − 9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

1495 Filip Djerfh
Rasbo IK U − 9 − 1 − 5 − 6 − 0,67

1496 Elias Lindqvist
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

1497 Anders Mörk
Sundbybergs IK − 9 − 5 − 1 − 6 − 0,67

1498 Alexander Edman
Kustens IF 2 − 9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1499 Simon Gutke
Varla IBK 2 − 9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1500 Jesper Ericsson
Hjulsbro IK − 9 − 0 − 6 − 6 − 0,67

1501 Emil Abrahamsson
Torslanda IBF H3 − 9 − 5 − 1 − 6 − 0,67

1475 Johan Nilsson
Tvååkers IBK − 6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1476 Jesper Thedéen
Sundbybergs IK − 6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1477 Tomas Widfeldt
IBF Norrköping − 6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1478 Felix Klahr
Fröjereds IF − 6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1479 Simon Johansson
Dingle AIK H3 − 6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1480 Edvin Svensson
Dingle AIK H3 − 6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1481 Hampus Johansson
IBK Osby − 6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1482 Simon Ekdahl
Carlshamns IBK − 6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1483 Ludwig Karlsson
Väckelsångs IK − 6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1484 Simon Lundberg
Fliseryds IBK − 6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1485 Gabriel Hjelm
Torshälla IBK U-lag − 6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1486 Daniel Svanberg
IK Standard U-lag − 6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1487 Joakim Hagman
Brickebackens IF H3 − 6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1488 Oskar Wallin
Onsala IBK 2 − 6 − 4 − 0 − 4 − 0,67

1526 Viktor Flink
IK Råby Västerås H3 − 17 − 5 − 6 − 11 − 0,65

1527 Daniel Persson
IK Råby Västerås H3 − 17 − 5 − 6 − 11 − 0,65

1528 Johan Brugger
Väster IBK Örebro H3 − 17 − 1 − 10 − 11 − 0,65

1529 Hampus Forsberg
Örkelljunga IF − 17 − 8 − 3 − 11 − 0,65

1530 Simon Lindström
Förslövs IF − 17 − 4 − 7 − 11 − 0,65

1531 Robert Hakkarainen
Forserums IF − 17 − 5 − 6 − 11 − 0,65

1532 Simon Holmberg
Skogsgymnastikens IBS H3 − 14 − 8 − 1 − 9 − 0,64

1533 Albin Sjöstedt
Örebro SK Ung H3 − 14 − 7 − 2 − 9 − 0,64

1534 William Samuelsson
Fullersta IBK − 14 − 6 − 3 − 9 − 0,64

1535 Anton Lundgren
Fröjereds IF − 14 − 5 − 4 − 9 − 0,64

1536 Kalle Elvin
IBK Lockerud Ungdom − 14 − 5 − 4 − 9 − 0,64

1537 Fabian Lakander
FBC Lerum Utveckling H3 − 14 − 5 − 4 − 9 − 0,64

1538 Johannes Hasselkvist
Eskilstuna Nyfors IK − 14 − 8 − 1 − 9 − 0,64

1539 Andreas Peterback
Järna SK − 14 − 4 − 5 − 9 − 0,64

1540 Martin Nilsson
Rottne IF − 14 − 3 − 6 − 9 − 0,64

1541 Andreas Wahlström
Tenhults IF − 14 − 6 − 3 − 9 − 0,64

1542 Emil Svensson
IF Ariel − 11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1543 Emil Holgersson
IF Ariel − 11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

1544 Julian Strijker
Skogsgymnastikens IBS H3 − 11 − 3 − 4 − 7 − 0,64

1545 Zebastian Moraglio
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1546 Adam Olsson
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 11 − 2 − 5 − 7 − 0,64

1547 Ronny Larsson
Guldstaden IBK − 11 − 3 − 4 − 7 − 0,64

1548 Mikael Nilsson
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 11 − 1 − 6 − 7 − 0,64

1549 Axel Kjellberg
Forsbacka IK − 11 − 6 − 1 − 7 − 0,64

1550 Robert Bergman
Runby IBK − 11 − 7 − 0 − 7 − 0,64

1551 Sabri Papalexi
Runby IBK − 11 − 6 − 1 − 7 − 0,64

1552 Kim Eriksson
Olsäters SK − 11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

1553 Henrik Davidsson
Arvika IBF U − 11 − 3 − 4 − 7 − 0,64

1554 Iskander Sauma
Tumba GOIF − 11 − 3 − 4 − 7 − 0,64

1555 Wille Nygren
Torslanda IBF H3 − 11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1556 Pontus Andersson
FBI Tullinge (B) − 11 − 1 − 6 − 7 − 0,64

1557 Jonathan Tärnberg
Torslanda IBF H3 − 11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1558 Hampus Lindgren-Jouppi
IK Standard U-lag − 11 − 6 − 1 − 7 − 0,64

1575 Joakim Hvidfeldt
Knäppmora AIK H3 − 16 − 4 − 6 − 10 − 0,63

1576 David Ohrlander
Västerås IBS − 16 − 3 − 7 − 10 − 0,63

1577 Fredrik Åhlberg
Kumla IBK H3 (B-lag) − 16 − 10 − 0 − 10 − 0,63

1578 Victor Raak
IBK Uppsala Teknologer U − 16 − 5 − 5 − 10 − 0,63

1579 Joakim Henricsson
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 16 − 4 − 6 − 10 − 0,63

1580 Lucas Joelsson
Fröjereds IF − 16 − 6 − 4 − 10 − 0,63

1581 Jon Larsson Karlsson
Örkelljunga IF − 16 − 3 − 7 − 10 − 0,63

1582 Alex Jonsson
Lagan IBK B − 16 − 2 − 8 − 10 − 0,63

1583 Albin Kohlberg
Carlshamns IBK − 16 − 1 − 9 − 10 − 0,63

1584 Alexander Ritamäki
Forserums IF − 16 − 8 − 2 − 10 − 0,63

1585 Ludvig Ekberg
Bankeryds Skid o MK − 16 − 7 − 3 − 10 − 0,63

1586 Jonas Andersson
Bankeryds Skid o MK − 16 − 4 − 6 − 10 − 0,63

1559 Christoffer Hedberg
FBC Hjälmared − 8 − 5 − 0 − 5 − 0,63

1560 Joel Ahlby
Älvsjö AIK IBF (B) − 8 − 3 − 2 − 5 − 0,63

1561 Alexander Lennström
Huddinge IBS − 8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1562 Petter André
IBK Lockerud Ungdom − 8 − 1 − 4 − 5 − 0,63

1563 Viktor Utriainen
FBC Vinga H3 − 8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1564 Anton Dahlén
Strängnäs IBK U − 8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1565 Simon Fasth
Husqvarna IK − 8 − 0 − 5 − 5 − 0,63

1566 Samuel Hedman
Barkarö SK H3 − 8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1567 Edvin Svensson
Brickebackens IF H3 − 8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1568 Anton Tannerstad
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1569 Patrik Johnsson
Skellefteå IBS − 8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1570 Ugge Karl Ludvig Rod Karlsson
Halmstads IBK 2 − 8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1571 Joakim Engström
Hjulsbro IK − 8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1572 Viktor Bergqvist
Erikslunds KF − 8 − 3 − 2 − 5 − 0,63

1573 Malkolm Rolfsman
IBF Norrköping − 8 − 1 − 4 − 5 − 0,63

1574 Ola Schüllerqvist
Smedjans IF − 8 − 5 − 0 − 5 − 0,63

1587 Robin Månsson
KaRo IBF − 13 − 4 − 4 − 8 − 0,62

1588 Jesper Ekström
Värnamo IK − 13 − 3 − 5 − 8 − 0,62

1589 Linus Hiljanen
Husqvarna IK − 13 − 2 − 6 − 8 − 0,62

1590 Adam Andersson
Skälby IBK Ung H3 − 13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

1591 Anton Eriksson
Tillberga IK Roosters H3 − 13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

1592 Daniel Ringh
Västerås IBS − 13 − 4 − 4 − 8 − 0,62

1593 Ulf Pettersson
IBF Roslagsalliansen − 13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

1594 Tom Gunnarsson
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 13 − 3 − 5 − 8 − 0,62

1595 Oskar Norrström
Almunge IK − 13 − 3 − 5 − 8 − 0,62

1596 Gustav Delawyer
Almunge IK − 13 − 2 − 6 − 8 − 0,62

1597 Viktor Edström
Guldstaden IBK − 13 − 4 − 4 − 8 − 0,62

1598 Jimmie Löfqvist
Bedarö BK − 13 − 4 − 4 − 8 − 0,62

1599 Mikael Forstén
Åkersberga IBF (B) − 13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

1600 Gattas Gaorie
Tumba GOIF − 13 − 3 − 5 − 8 − 0,62

1601 Rasmus Åberg
Galagowear FBC Södertälje − 13 − 3 − 5 − 8 − 0,62

1602 Martin Nilsson
IK Stanstad H3 − 13 − 4 − 4 − 8 − 0,62

1603 Linus Karlsson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 18 − 7 − 4 − 11 − 0,61

1604 Hannes Rohlin
Stenhagens KK − 18 − 6 − 5 − 11 − 0,61

1647 Ludvig Roselius Bäckman
IBK Sala H3 − 15 − 7 − 2 − 9 − 0,60

1648 Jimmie Nilsson
Knäppmora AIK H3 − 15 − 4 − 5 − 9 − 0,60

1649 Carl Eidnert
Hagunda IBF − 15 − 4 − 5 − 9 − 0,60

1650 Filip Vuu
Arlanda IBK − 15 − 1 − 8 − 9 − 0,60

1651 Emil Whass
Sävens BK − 15 − 7 − 2 − 9 − 0,60

1652 Elias Särnbäck
IBK Elfhög − 15 − 5 − 4 − 9 − 0,60

1653 Mattias Ahonen
IBK Elfhög − 15 − 3 − 6 − 9 − 0,60

1654 Fredrik Birgersson
Dingle AIK H3 − 15 − 3 − 6 − 9 − 0,60

1655 Martin Erenstedt
IBF Älvstranden H3 − 15 − 1 − 8 − 9 − 0,60

1656 Adam Kylberg
IBK Finn - Lund − 15 − 7 − 2 − 9 − 0,60

1657 Felix Böös
Carlshamns IBK − 15 − 8 − 1 − 9 − 0,60

1658 Rasmus Rydberg
Gransholms IF − 15 − 6 − 3 − 9 − 0,60

1659 Algot Sundlöv
IBK Husar − 15 − 8 − 1 − 9 − 0,60

1628 Gustav Klasson
IBF Älvstranden H3 − 10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1629 Daniel Johansson
IBK Kungälv H3 − 10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1630 Isak Oskarsson
IK Stanstad H3 − 10 − 5 − 1 − 6 − 0,60

1631 William Strand
Hovmantorps GOIF − 10 − 1 − 5 − 6 − 0,60

1632 Eric Linder
BK Vingen − 10 − 5 − 1 − 6 − 0,60

1633 Jerry Hjort
Hjulsbro IK − 10 − 4 − 2 − 6 − 0,60

1634 Adrian Christiansen
Solfjäderstaden IBK U-lag − 10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1635 Hugo Bjelksjö
Solfjäderstaden IBK U-lag − 10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1636 Karl Palbrant
Varla IBK 2 − 10 − 4 − 2 − 6 − 0,60

1637 Rasmus Torstensson
IBK Puma − 10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1638 Christian Haglund Södergren
Sickla IF − 10 − 4 − 2 − 6 − 0,60

1639 Adam Wall
Sunne IBK − 10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1640 Johan Johansson-Bergman
Varla IBK 2 − 10 − 2 − 4 − 6 − 0,60

1641 Johan Eriksson
IBF Ludvika − 10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1642 Christian Byman
Strömsbro IF − 10 − 2 − 4 − 6 − 0,60

1643 John Fellenius
Vaxholms IBF (A) − 10 − 2 − 4 − 6 − 0,60

1644 Anton Hjelm
Tumba GOIF − 10 − 4 − 2 − 6 − 0,60

1645 Jesper Peterson
Sköndals IK A − 10 − 2 − 4 − 6 − 0,60

1646 Felix Ström
FBC Vinga H3 − 10 − 5 − 1 − 6 − 0,60

1605 Isak Wiman
Bua IF − 5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1606 Anton Johansson
Bua IF − 5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1607 Joakim Johansson
BK Vingen − 5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1608 Melker Axelsson
KAIS Mora UIF − 5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1609 John Graudums
Bua IF − 5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1610 Christian Sahlgren
Sickla IF − 5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1611 Niklas Granevi
FBI Tullinge (B) − 5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1612 Elias Erlandsson
Smedjans IF − 5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1613 Sebastian Edén
Grästorps IBK − 5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1614 Vincent Stenholm
IBK Elfhög − 5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1615 Kalle Berntsson
Grästorps IBK − 5 − 0 − 3 − 3 − 0,60

1616 Ted Granvik
Vetlanda IBF B − 5 − 3 − 0 − 3 − 0,60

1617 Jesper Grönblad
KaRo IBF − 5 − 3 − 0 − 3 − 0,60

1618 Tobias Bengtsson
Dingle AIK H3 − 5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1619 Isak Roos
Gransholms IF − 5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1620 Adrian Kivijärvi
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1621 Rasmus Nordström
Skogsgymnastikens IBS H3 − 5 − 3 − 0 − 3 − 0,60

1622 Pontus Cederqvist
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1623 David Jovanovic
Nora IBK H3 − 5 − 3 − 0 − 3 − 0,60

1624 Hannes Söderqvist
Rasbo IK U − 5 − 3 − 0 − 3 − 0,60

1625 Vilde Westerlund
Lillån IBK H3 (B-lag) − 5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1626 Hugo Nilsson
Örebro SK Ung H3 − 5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1627 Patrik Ekbom
Loke IBK − 5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1660 Daniel Köld
Köpings IS Ung H3 − 17 − 7 − 3 − 10 − 0,59

1661 Alexander Leander
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 17 − 3 − 7 − 10 − 0,59

1662 William Gunnarsson
IBK Sala H3 − 17 − 2 − 8 − 10 − 0,59

1663 Joakim Jansson
Bälinge IF − 17 − 6 − 4 − 10 − 0,59

1664 Malte Schmidt
Lagan IBK B − 17 − 10 − 0 − 10 − 0,59

1665 Andreas Ström
Hovshaga AIF B − 17 − 4 − 6 − 10 − 0,59

1666 Marcus Gunnarsson
IBK Husar − 17 − 6 − 4 − 10 − 0,59

1667 Wille Elheim
Väckelsångs IK − 12 − 1 − 6 − 7 − 0,58

1668 Hampus Åhman Dahl
Tillberga IK Roosters H3 − 12 − 3 − 4 − 7 − 0,58

1669 Andreas Riddarström
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 12 − 5 − 2 − 7 − 0,58

1670 Simon Darnell
IBF Roslagsalliansen − 12 − 6 − 1 − 7 − 0,58

1671 Henrik Burman
Skellefteå IBS − 12 − 4 − 3 − 7 − 0,58

1672 Adam Olofsson
IBF Antvarden − 12 − 5 − 2 − 7 − 0,58

1673 Rasmus Wiklund
Åmots IF − 12 − 6 − 1 − 7 − 0,58

1674 Anton Hansson
Billingsfors IBK − 12 − 4 − 3 − 7 − 0,58

1675 Manne Fornander
Strömsbro IF − 12 − 1 − 6 − 7 − 0,58

1676 Philip Lövdahl
Varla IBK 2 − 12 − 1 − 6 − 7 − 0,58

1677 Adam Mälberg
Skogås/Trångsunds IBK − 12 − 5 − 2 − 7 − 0,58

1678 Jonathan Stamming
Sköndals IK A − 12 − 3 − 4 − 7 − 0,58

1679 Isac Wänerstig
Fröjereds IF − 12 − 6 − 1 − 7 − 0,58

1680 Eric Blom
Fröjereds IF − 12 − 5 − 2 − 7 − 0,58

1681 Gustav Holm
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 12 − 3 − 4 − 7 − 0,58

1682 Filip Bengtsson
Kärra IBK H3 − 12 − 1 − 6 − 7 − 0,58

1683 Emil Lundström
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 12 − 5 − 2 − 7 − 0,58

1700 Andreas Nilsson
Rottne IF − 14 − 5 − 3 − 8 − 0,57

1701 Oscar Bastman
Westerviks IBK − 14 − 4 − 4 − 8 − 0,57

1702 Adam Adler
IF Ariel − 14 − 2 − 6 − 8 − 0,57

1703 Markus Sjöberg
Rasbo IK U − 14 − 5 − 3 − 8 − 0,57

1704 Joakim Olsson
Skogås/Trångsunds IBK − 14 − 6 − 2 − 8 − 0,57

1705 Johan Fridell
Fullersta IBK − 14 − 4 − 4 − 8 − 0,57

1706 Axel Lindell Nilsson
Huddinge IBS − 14 − 3 − 5 − 8 − 0,57

1707 Rasmus Edling
Grästorps IBK − 14 − 8 − 0 − 8 − 0,57

1708 Sixten Ljungklint-Ekman
FBC Lerum Utveckling H3 − 14 − 3 − 5 − 8 − 0,57

1709 Simon Lunnevi
Floda IBK H3 − 14 − 1 − 7 − 8 − 0,57

1684 Tim Strömblad
Åsa IF − 7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

1685 Daniel Eriksson
Sundbybergs IK − 7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1686 Oscar Wilhelmsson
Bergs IK U-lag − 7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1687 Hannes Yngve
Kristinehamns IBF − 7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

1688 Jacob Granstedt
Bedarö BK − 7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

1689 Daniel Sternebratt
Öckerö IBK H3 − 7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1690 Anthon Zeylon
FBC Vinga H3 − 7 − 0 − 4 − 4 − 0,57

1691 Oscar Rudstam
Tenhults IF − 7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1692 Simon Kannerby
Hovshaga AIF B − 7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

1693 Jesper Nilsson
Vimmerby IBK B − 7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

1694 Thomas Asp
Galagowear FBC Södertälje − 7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

1695 Simon Eriksson
Järna SK − 7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

1696 Isak Melin
Skogsgymnastikens IBS H3 − 7 − 4 − 0 − 4 − 0,57

1697 Ludvig Langemar
Strängnäs IBK U − 7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

1698 Patrik Markström
Citykamraterna BK − 7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1699 Anders Lundberg
Guldstaden IBK − 7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1710 Erik Nordlund
IBK Husar − 16 − 2 − 7 − 9 − 0,56

1711 Marcus Broberg
Knäppmora AIK H3 − 16 − 1 − 8 − 9 − 0,56

1712 William Lindgren Fahimi
Bälinge IF − 16 − 8 − 1 − 9 − 0,56

1713 Andreas Lundin
Bälinge IF − 16 − 6 − 3 − 9 − 0,56

1714 August Sundquist
KFUM Örebro H3 − 16 − 4 − 5 − 9 − 0,56

1715 Oscar Edbom
Enköpings IBK − 16 − 1 − 8 − 9 − 0,56

1716 Niclas Prytz
KFUM Örebro H3 − 16 − 2 − 7 − 9 − 0,56

1717 Sebastian Olsson
IBK Elfhög − 16 − 7 − 2 − 9 − 0,56

1718 Jacob Lindberg
Fröjereds IF − 16 − 4 − 5 − 9 − 0,56

1719 Konrad Jönsson
Förslövs IF − 16 − 2 − 7 − 9 − 0,56

1720 Daniel Fast
IBK Husar − 16 − 7 − 2 − 9 − 0,56

1733 Daniel Larsén
Bälinge IF − 18 − 5 − 5 − 10 − 0,56

1721 Tobias Samuelsson
Vaxholms IBF (A) − 9 − 1 − 4 − 5 − 0,56

1722 Simon Berglund
FBC Hjälmared − 9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1723 Lukas Ferreira Stradiotto
Älvsjö AIK IBF (B) − 9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1724 Hugo Göransson
IK Stanstad H3 − 9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1725 Anton Erickson
Östra SK − 9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1726 Anders Sköld
Telge SIBK U − 9 − 1 − 4 − 5 − 0,56

1727 Eetu Koskinen
Örebro SK Ung H3 − 9 − 1 − 4 − 5 − 0,56

1728 Martin Bisseberg
Kustens IF 2 − 9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1729 Christian Persson
IBF Lokomotiv Avesta − 9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1730 Martin Fredriksson
Olsäters SK − 9 − 0 − 5 − 5 − 0,56

1731 Wilmer Vesterlund
Bergs IK U-lag − 9 − 2 − 3 − 5 − 0,56

1732 Lucas Waerme
Solfjäderstaden IBK U-lag − 9 − 1 − 4 − 5 − 0,56

1734 Elliot Martinsson
Kopparbergs BK H3 − 20 − 5 − 6 − 11 − 0,55

1735 Daniel Sundberg
Huddinge IBS − 11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1736 Filip Evergren
Malmö FBC H3 − 11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1737 Martin Edlund
Ekbackskyrkans IBK − 11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1738 Nickolai Larm
IBK Husar − 11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1739 Sebastian Back
Barkarö SK H3 − 11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1740 Mustafa Salih
IK Råby Västerås H3 − 11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1741 Daniel Skott
Väster IBK Örebro H3 − 11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1742 Leif Wennerlöf
Citykamraterna BK − 11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1743 Peter Lundin
Skellefteå IBS − 11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1744 Albert Henriksson
Hjulsbro IK − 11 − 5 − 1 − 6 − 0,55

1745 Max Normark
Varla IBK 2 − 11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1746 Peter Liljeholm
Bua IF − 11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1747 Mikael Johansson
Åmotfors IF − 11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1748 Gabriel Backman
Hultsberg/Björkås IBF − 11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1749 Robin Forsgren
Strömsbro IF − 11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1750 Anton Stavvik
Billingsfors IBK − 11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1751 Andreas Parling
Smedjebackens IBK − 11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1752 Richard Drott
Sköndals IK A − 11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1753 Tore palm
IBK Lockerud Ungdom − 11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1754 Markus Olofsson
Grästorps IBK − 11 − 1 − 5 − 6 − 0,55

1755 Ludvig Pettersson
IBK Lockerud Ungdom − 11 − 1 − 5 − 6 − 0,55

1756 Gabriel Bilic
Torshälla IBK U-lag − 13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

1757 Jimmy Kihlberg
Värnamo IK − 13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

1758 Lucas Brunzell
IFK Gnesta U-lag − 13 − 1 − 6 − 7 − 0,54

1759 Adam Lergeborg
IF Ariel − 13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

1760 Mathias Westholm
IBK Hallsta H3 − 13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

1761 Filip Arvidsson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 13 − 3 − 4 − 7 − 0,54

1762 Oscar Sundquist
Skellefteå IBS − 13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

1763 Alexander Vårhall
Sävens BK − 13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

1764 Hugo Stridh
Fritsla IF − 13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

1765 Per Lingehed
Tibro IBK − 13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

1766 Samuel Nystedt
Fritsla IF − 13 − 2 − 5 − 7 − 0,54

1767 Axel Gertsson
Tibro IBK − 13 − 2 − 5 − 7 − 0,54

1768 Anton Sederström
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

1769 Noel Engvall
Fritsla IF − 13 − 2 − 5 − 7 − 0,54

1770 Adam Samuelsson
Dingle AIK H3 − 13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

1771 Daniel Eriksson
IK Standard U-lag − 13 − 6 − 1 − 7 − 0,54

1772 Otto Maxon
Jämjö IBK − 15 − 2 − 6 − 8 − 0,53

1773 Mattias Larsson
IBK Sala H3 − 15 − 4 − 4 − 8 − 0,53

1774 Isak Ekström
Enköpings IBK − 15 − 6 − 2 − 8 − 0,53

1775 Ted Bruzelius
Boo IBK − 15 − 4 − 4 − 8 − 0,53

1776 Marcus Krüger
Boo IBK − 15 − 3 − 5 − 8 − 0,53

1777 Casper Langdell
Sävens BK − 15 − 4 − 4 − 8 − 0,53

1778 Max Lundqvist
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 15 − 6 − 2 − 8 − 0,53

1779 Roger Carlsson
IBF Roslagsalliansen − 17 − 6 − 3 − 9 − 0,53

1780 Gustaf Jansson
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 17 − 6 − 3 − 9 − 0,53

1781 Simon Lange
IBK Uppsala Teknologer U − 17 − 4 − 5 − 9 − 0,53

1782 Adam Thorell
Arlanda IBK − 17 − 3 − 6 − 9 − 0,53

1783 Jacob Wiberg
Lagan IBK B − 17 − 6 − 3 − 9 − 0,53

1887 Martin Hedborg
Kopparbergs BK H3 − 20 − 6 − 4 − 10 − 0,50

1885 Filip Carlström
Storvreta IBK U − 18 − 2 − 7 − 9 − 0,50

1886 Emil Nilsson
Kopparbergs BK H3 − 18 − 3 − 6 − 9 − 0,50

1877 Albin Liffner
Westerviks IBK − 16 − 5 − 3 − 8 − 0,50

1878 Johan Bergstrand
Fliseryds IBK − 16 − 5 − 3 − 8 − 0,50

1879 Henrik Mourujärvi
Tillberga IK Roosters H3 − 16 − 4 − 4 − 8 − 0,50

1880 Simon Tångring
Västerås IBS − 16 − 2 − 6 − 8 − 0,50

1881 Filip Blomqvist
Almunge IK − 16 − 6 − 2 − 8 − 0,50

1882 Simon Ågestedt
IBF Horsby − 16 − 4 − 4 − 8 − 0,50

1883 Markus Piltorp
Smedjans IF − 16 − 2 − 6 − 8 − 0,50

1884 Andreas Brorsson
IBK Osby − 16 − 0 − 8 − 8 − 0,50

1870 Jonas Jonsson
Telge SIBK U − 14 − 3 − 4 − 7 − 0,50

1871 Lucas Taengh
IFK Gnesta U-lag − 14 − 2 − 5 − 7 − 0,50

1872 Oskar Runsten
KaRo IBF − 14 − 3 − 4 − 7 − 0,50

1873 Adam Bengtsson
Carlshamns IBK − 14 − 1 − 6 − 7 − 0,50

1874 Thom Gustafsson
Fliseryds IBK − 14 − 4 − 3 − 7 − 0,50

1875 Jesper Liedström
Barkarö SK H3 − 14 − 4 − 3 − 7 − 0,50

1876 Rasmus Nacklin
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 14 − 4 − 3 − 7 − 0,50

1843 Adam Lindersson
Nykvarns IF U-lag − 12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1844 Tobias Eklund
Ekbackskyrkans IBK − 12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

1845 Ludvig Wu
Malmö FBC H3 − 12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

1846 Daniel Gustafsson
Ekbackskyrkans IBK − 12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

1847 Jonathan Wrååk
Gransholms IF − 12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

1848 Ossian Thorsson
Westerviks IBK − 12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1849 Simon Ek
Östra SK − 12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1850 Andreas Ekqvist
Köpings IS Ung H3 − 12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1851 Lucas Larsson
IBF Roslagsalliansen − 12 − 5 − 1 − 6 − 0,50

1852 Adam Benyahia
Bälinge IF − 12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1853 Ted Törngren
IBF Roslagsalliansen − 12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

1854 Dennis Karlsson
IBF Lokomotiv Avesta − 12 − 4 − 2 − 6 − 0,50

1855 Viktor Johansson
IBK Puma − 12 − 4 − 2 − 6 − 0,50

1856 Andreas Källving
IBF Ludvika − 12 − 4 − 2 − 6 − 0,50

1857 Aron Hall
Boxholms IBK − 12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

1858 William Christiansson
KAIS Mora UIF − 12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1859 Kasper Berglund
Bro IK − 12 − 4 − 2 − 6 − 0,50

1860 Elias Hermansson
Solfjäderstaden IBK U-lag − 12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

1861 Henrik Berggren
Olsäters SK − 12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

1862 Simon Montenius
FBI Tullinge (B) − 12 − 5 − 1 − 6 − 0,50

1863 Tobias Åkerblom
Sickla IF − 12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

1864 Marcus Holmberg
FBI Tullinge (B) − 12 − 4 − 2 − 6 − 0,50

1865 Jim Rönnqvist
Boo IBK − 12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1866 Daniel Johansson
FBC Hjälmared − 12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

1867 Sam Elkhoury
Tumba GOIF − 12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1868 Jonny Welander
Öckerö IBK H3 − 12 − 5 − 1 − 6 − 0,50

1869 Harald Bälte
Älvsjö AIK IBF (B) − 12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

1830 Max Jörlind
Sävens BK − 10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

1831 Samuel Lönnström
Knäppmora AIK H3 − 10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

1832 Albin Collin
Alunda IBF U − 10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

1833 Benjamin Hafdell
Storvreta IBK U − 10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

1834 Kalle Enqvist
Storvreta IBK U − 10 − 1 − 4 − 5 − 0,50

1835 Erik Lundqvist
Citykamraterna BK − 10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

1836 Joakim Lindqvist
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

1837 Adrian Stark
IBF Antvarden − 10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

1838 Johan Hagelin
Sunne IBK − 10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

1839 Emil Bärefalk
Åby IBK Ungdom − 10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

1840 Nikolas Lundström
Erikslunds KF − 10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

1841 Johan Gunell
IBF Lokomotiv Avesta − 10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

1842 Pontus Kristensson
KAIS Mora UIF − 10 − 1 − 4 − 5 − 0,50

1812 Joel Karlsson
Strömsbro IF − 8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1813 Joel Forslund
Bergs IK U-lag − 8 − 4 − 0 − 4 − 0,50

1814 Johan Lokgård
IBF Ludvika − 8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

1815 Marcus Nyström
Erikslunds KF − 8 − 3 − 1 − 4 − 0,50

1816 Danny Chalmers
Boxholms IBK − 8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1817 Tobias Bengtsson
Smedjans IF − 8 − 4 − 0 − 4 − 0,50

1818 Edvin Scheja
Grästorps IBK − 8 − 3 − 1 − 4 − 0,50

1819 David Jansson
Älvsjö AIK IBF (B) − 8 − 3 − 1 − 4 − 0,50

1820 Demmian Barasin Andersson
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

1821 Joel Qvist
Jämjö IBK − 8 − 4 − 0 − 4 − 0,50

1822 Johan Henricsson
Torslanda IBF H3 − 8 − 0 − 4 − 4 − 0,50

1823 Alvar Aav
Strängnäs IBK U − 8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

1824 Rasmus Hedlund
Sala IBF H3 − 8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1825 Noël Klarberg
IBK Uppsala Teknologer U − 8 − 3 − 1 − 4 − 0,50

1826 Lukas Styrman
Skutskärs IBK − 8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1827 Lars Hedlund
Skellefteå IBS − 8 − 3 − 1 − 4 − 0,50

1828 Oliver Ingman
Arvika IBF U − 8 − 4 − 0 − 4 − 0,50

1829 Johan Widal
Kustens IF 2 − 8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1784 Hampus Åkeson
Åsa IF − 6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1785 Marcus Kjellin
Billingsfors IBK − 6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1786 Christofer Högberg
Bro IK − 6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1787 Henrik Karlsson
Sunne IBK − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1788 Linus Johansson
Bräckans IBK − 6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1789 Markus Andersson-Yngwe
Solfjäderstaden IBK U-lag − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1790 Casper Mattsson
Erikslunds KF − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1791 Markus Tapper
Älvsjö AIK IBF (B) − 6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1792 Viktor Olbrant
Erikslunds KF − 6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1793 Erik Sandström
Linköping IBK Ungdom U-lag − 6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1794 Daniel Norén Asp
Råsunda IS − 6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1795 Jonas Fors
Floda IBK H3 − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1796 Henrik Nilsson
Båstads GIF − 6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1797 Alfons Geremyr
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1798 Emil Karlsson
Dingle AIK H3 − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1799 Noah Kindberg
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1800 Casper Hägg
IBS Svedala H3 − 6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1801 Marcus Möller
Eskilstuna Nyfors IK − 6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1802 Filip Söderberg
Torshälla IBK U-lag − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1803 Hampus Vestholm
IBK Hallsta H3 − 6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1804 Victor Andersson
Skälby IBK Ung H3 − 6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1805 Filip Norgren
Sala IBF H3 − 6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1806 Marcus Glaser
Bälinge IF − 6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1807 Melvin Einarsson
Örebro SK Ung H3 − 6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1808 Hampus Nilsson
Arlanda IBK − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1809 Hampus Johansson
Gottsunda IBF − 6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1810 Benjamin Lundmark
Alhem FF − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1811 Peter Widblom
Alhem FF − 6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1888 Axel Cato
Vetlanda IBF B − 17 − 6 − 2 − 8 − 0,47

1889 Anton Jältborn
Vetlanda IBF B − 17 − 4 − 4 − 8 − 0,47

1890 Emil Isaksson
Östra SK − 17 − 3 − 5 − 8 − 0,47

1891 Jonathan Granström
Bankeryds Skid o MK − 17 − 3 − 5 − 8 − 0,47

1892 Simon Andersson
IBK Hallsta H3 − 17 − 3 − 5 − 8 − 0,47

1893 Albert Stillnert
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 17 − 5 − 3 − 8 − 0,47

1894 Dennis Jansson
IBF Roslagsalliansen − 17 − 5 − 3 − 8 − 0,47

1895 Emil Jönsson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 15 − 5 − 2 − 7 − 0,47

1896 Gustav Zachrisson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 15 − 1 − 6 − 7 − 0,47

1897 Max Gustafsson
Lagan IBK B − 15 − 4 − 3 − 7 − 0,47

1898 Adam Carlstedt
Östra SK − 15 − 2 − 5 − 7 − 0,47

1899 Timothy Westlund
Enköpings IBK − 15 − 3 − 4 − 7 − 0,47

1900 William Olsson
Öckerö IBK H3 − 15 − 6 − 1 − 7 − 0,47

1901 Jimmy Larsson
Torslanda IBF H3 − 15 − 5 − 2 − 7 − 0,47

1902 Erik Malmgren
Skogås/Trångsunds IBK − 13 − 2 − 4 − 6 − 0,46

1903 Jacob Carlander-Oskarsson
Dingle AIK H3 − 13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1904 Linus Hernebjörk
Järna SK − 13 − 5 − 1 − 6 − 0,46

1905 Tobias Tilling
Örkelljunga IF − 13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1906 Vilhelm Dahl
Värnamo IK − 13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1907 Andreas Liedberg
Örebro SK Ung H3 − 13 − 1 − 5 − 6 − 0,46

1908 Conny Ölund
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

1909 Klas Starkenberg
Guldstaden IBK − 13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

1910 Andreas Konstantinou
Kälvesta FBC − 13 − 6 − 0 − 6 − 0,46

1911 Michael Wistrand-Johannesson
Skogås/Trångsunds IBK − 13 − 5 − 1 − 6 − 0,46

1912 Gabriel Lindbom
Huddinge IBS − 13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1913 Dennis Pettersson
Bedarö BK − 13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1914 Marcus Hellström Giörtz
Älvsjö AIK IBF (B) − 11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1915 Mattias Stålered
Västerhaninge IBK (A) − 11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1916 Anton Johansson
Torslanda IBF H3 − 11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1917 Emil Fallqvist
FBC Hjälmared − 11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1918 Adam Björn
Älvsjö AIK IBF (B) − 11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1919 Adam Widebert
FBC Vinga H3 − 11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1920 John Lundh
Floda IBK H3 − 11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

1921 Jens Larsson
Båstads GIF − 11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1922 Martin Ekelund
IBK Lund H3 − 11 − 0 − 5 − 5 − 0,45

1923 Viktor Johnsson
Hovmantorps GOIF − 11 − 0 − 5 − 5 − 0,45

1924 Johan Edlund
IBK Hallsta H3 − 11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1925 Johannes Sörman
Sala IBF H3 − 11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1926 Andreas Nyberg
Almunge IK − 11 − 5 − 0 − 5 − 0,45

1927 Harald Andersson
Lillån IBK H3 (B-lag) − 11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1928 Lucas Krave
Billingsfors IBK − 11 − 5 − 0 − 5 − 0,45

1929 Robin Svensson
IBK Puma − 11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

1930 Robert Andersson
IBF Ludvika − 11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1931 Erik Bergström
Sunne IBK − 11 − 1 − 4 − 5 − 0,45

1932 Oskar Sjöblom
Arvika IBF U − 11 − 1 − 4 − 5 − 0,45

1933 Fors Erik Brodahl
Sundbybergs IK − 11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

1934 Linus Osbäck
IBF Falun Ungdom 2 − 11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1954 Mårten Lidberg
Skutskärs IBK − 18 − 3 − 5 − 8 − 0,44

1955 Andreas Eriksson
Gottsunda IBF − 18 − 2 − 6 − 8 − 0,44

1935 Max Mori
IBF Falun Ungdom 2 − 9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1936 Oscar Ryen
Hultsberg/Björkås IBF − 9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1937 Anton Hult
Sundbybergs IK − 9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1938 Johan Andersson
Hjulsbro IK − 9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1939 Christoffer Hagström
IBF Antvarden − 9 − 0 − 4 − 4 − 0,44

1940 Viktor Berglund
FBC Hjälmared − 9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1941 Anders Johansson
Tibro IBK − 9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1942 Alexander Olsson Rafalski
Dingle AIK H3 − 9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1943 Daniel Antonsson
Surte IS IBK H3 − 9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1944 Ludvig Trofast
Hovshaga AIF B − 9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1945 Samuel Burman
Tenhults IF − 9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1946 Kasper Tellander
Ekbackskyrkans IBK − 9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1947 Oskar Hagström
Strängnäs IBK U − 9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1948 Alexander Norkola
Barkarö SK H3 − 9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1949 Robin Lundin
Väster IBK Örebro H3 − 9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1950 Måns Wettermark
Örebro SK Ung H3 − 9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1951 Fabian Samuelsson
IBF Roslagsalliansen − 9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1952 Markus Lundqvist
Stenhagens KK − 9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1953 Johan Gustafsson
Åmotfors IF − 9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1956 Alexander Jones
IBF Tranås − 16 − 4 − 3 − 7 − 0,44

1957 Adam Österlund
Gottsunda IBF − 16 − 4 − 3 − 7 − 0,44

1958 Max Karlsson
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 16 − 1 − 6 − 7 − 0,44

1959 David Svanborg
IBF Roslagsalliansen − 16 − 3 − 4 − 7 − 0,44

1960 Pontus Widén
IBK Uppsala Teknologer U − 16 − 2 − 5 − 7 − 0,44

1961 Axel Stäveryd
Fröjereds IF − 16 − 1 − 6 − 7 − 0,44

1962 Sebastian Taavitsainen
IBS Svedala H3 − 16 − 6 − 1 − 7 − 0,44

1988 Johan Magnusson
Eskilstuna Nyfors IK − 14 − 3 − 3 − 6 − 0,43

1989 Mattias Bolin
Båstads GIF − 14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1990 Viktor Thelander
Lagan IBK B − 14 − 3 − 3 − 6 − 0,43

1991 Johan Forsman
IBK Lund H3 − 14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1992 Ludvig Kylberg
Forserums IF − 14 − 5 − 1 − 6 − 0,43

1993 Casper Liakos
Vetlanda IBF B − 14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1994 Gabriel Östlund
Väster IBK Örebro H3 − 14 − 4 − 2 − 6 − 0,43

1995 Jonny Makdesi
Örebro SK Ung H3 − 14 − 3 − 3 − 6 − 0,43

1996 Andreas Pettersson
Kopparbergs BK H3 − 14 − 3 − 3 − 6 − 0,43

1963 Christoffer Karlsson
Hultsberg/Björkås IBF − 7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1964 Adam Kisterud
Arvika IBF U − 7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1965 Emil Hakkarainen
Olsäters SK − 7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1966 Emil Johansson
BK Vingen − 7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1967 David Boqvist
Halmstads IBK 2 − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1968 Viktor Sterner-Hinders
KAIS Mora UIF − 7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1969 Elliot Johansson
Varla IBK 2 − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1970 Linus Gavelin
IBF Norrköping − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1971 Ludwig Björklund
Åkersberga IBF (B) − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1972 Gustaf Bergqvist
Boo IBK − 7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1973 Kim Suopanki
IBF Älvstranden H3 − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1974 Casper Hultin
Vetlanda IBF B − 7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1975 Martin Björnåsen
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1976 Anton Carlsson
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1977 Daniel Mariedahl
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1978 Oskar Åberg
IK Standard U-lag − 7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1979 Mikael Centervärn
IK Standard U-lag − 7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1980 Henrik Gustafsson
Tillberga IK Roosters H3 − 7 − 0 − 3 − 3 − 0,43

1981 Arvid Öhlin
Ekbackskyrkans IBK − 7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1982 Emil Bylund
Eskilstuna Nyfors IK − 7 − 0 − 3 − 3 − 0,43

1983 Andreas Holmsved
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1984 Viktor Örnhammar
Örebro SK Ung H3 − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1985 Olle Sjöberg
Skutskärs IBK − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1986 Anton Widmark
Loke IBK − 7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1987 Ola Stenberg
Alhem FF − 7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1997 Tobias Pettersson
Boxholms IBK − 12 − 1 − 4 − 5 − 0,42

1998 Johan Anton Holewa
Tungelsta IF (A) − 12 − 5 − 0 − 5 − 0,42

1999 Kevin Ryrström
Huddinge IBS − 12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

2000 Jimmy Källström
Tumba GOIF − 12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

2001 Lucas Mejenqvist
Torshälla IBK U-lag − 12 − 4 − 1 − 5 − 0,42

2002 August Svensson
Värnamo IK − 12 − 4 − 1 − 5 − 0,42

2003 Martin Lehmann
IBK Finn - Lund − 12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

2004 Henrik Nordström
Malmö FBC H3 − 12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

2005 Ola Johansson
Örkelljunga IF − 12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

2006 Oskar Olsson
Malmö FBC H3 − 12 − 1 − 4 − 5 − 0,42

2007 Johan Karlsson
Rottne IF − 12 − 1 − 4 − 5 − 0,42

2008 Torgny Karlsson
Ekbackskyrkans IBK − 12 − 1 − 4 − 5 − 0,42

2009 Love Bridén
Västerås IBS − 12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

2010 Per Gunnarsson
Arlanda IBK − 12 − 1 − 4 − 5 − 0,42

2011 Markus Rosenlind
Kälvesta FBC − 12 − 5 − 0 − 5 − 0,42

2012 Johan Jansson
Billingsfors IBK − 12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

2013 Daniel Jansson
Billingsfors IBK − 12 − 1 − 4 − 5 − 0,42

2014 Hampus Torlabo
IBK Puma − 12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

2015 Adam Bogren
Förslövs IF − 17 − 4 − 3 − 7 − 0,41

2016 Casper Runesson
Hovmantorps GOIF − 17 − 4 − 3 − 7 − 0,41

2017 Hampus Thyrén
Forserums IF − 17 − 3 − 4 − 7 − 0,41

2018 Henry Grönvall
KFUM Örebro H3 − 17 − 1 − 6 − 7 − 0,41

2019 Nils Wallin
Alunda IBF U − 17 − 3 − 4 − 7 − 0,41

2020 William Lundgren
IBF Roslagsalliansen − 17 − 1 − 6 − 7 − 0,41

2057 Isak Overud
FBC Lerum Utveckling H3 − 15 − 4 − 2 − 6 − 0,40

2058 Hugo Stjernqvist
IBK Osby − 15 − 3 − 3 − 6 − 0,40

2059 Edwin Jonsson
Hovshaga AIF B − 15 − 4 − 2 − 6 − 0,40

2060 William Nilsson
Växjö IBK Utveckling B − 15 − 4 − 2 − 6 − 0,40

2061 Hugo Bäckström
Växjö IBK Utveckling B − 15 − 3 − 3 − 6 − 0,40

2062 Mikael Reszke
Moheda IBK − 15 − 0 − 6 − 6 − 0,40

2063 Erik Svensson
IF Ariel − 15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

2064 David Ahlin
Sala IBF H3 − 15 − 3 − 3 − 6 − 0,40

2065 Sixten Landin
Skälby IBK Ung H3 − 15 − 2 − 4 − 6 − 0,40

2066 Sam Mansoori
IBK Hallsta H3 − 15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

2067 Johan Nilsson
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 15 − 4 − 2 − 6 − 0,40

2068 Max Kivelä
Bälinge IF − 15 − 5 − 1 − 6 − 0,40

2069 Kim Eriksson
Skutskärs IBK − 15 − 3 − 3 − 6 − 0,40

2070 Nils Johansson
Bedarö BK − 15 − 3 − 3 − 6 − 0,40

2047 Robin Redlund
Tvååkers IBK − 10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

2048 Filip Malmgren
Tvååkers IBK − 10 − 1 − 3 − 4 − 0,40

2049 Dennis Jans
IBF Hedemora − 10 − 1 − 3 − 4 − 0,40

2050 Henrik Lindbert
Åby IBK Ungdom − 10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

2051 Anton Johansson
Linköping IBK Ungdom U-lag − 10 − 1 − 3 − 4 − 0,40

2052 David Persson
Lomma FBC H3 − 10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

2053 Andreas Evaldsson
Tenhults IF − 10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

2054 Johan Vestlund
Skogsgymnastikens IBS H3 − 10 − 0 − 4 − 4 − 0,40

2055 Arvid Marklund
Guldstaden IBK − 10 − 1 − 3 − 4 − 0,40

2056 Marcus Schultz
Sunne IBK − 10 − 4 − 0 − 4 − 0,40

2021 Nehom Tewolde
Skellefteå IBS − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2022 Martin Gustavsson
Kristinehamns IBF − 5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

2023 Göran Lindquist
Smedjebackens IBK − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2024 Dan Boström-Fors
IBF Ludvika − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2025 William Zivlak
Halmstads IBK 2 − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2026 Jerker Hansson
Hjulsbro IK − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2027 Fabian Sundberg
Älvsjö AIK IBF (B) − 5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

2028 David Elmeke
Vetlanda IBF B − 5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

2029 Hampus Karlsson
Lagan IBK B − 5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

2030 Rickard Pettersson
Dingle AIK H3 − 5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

2031 Anton Östman
Bankeryds Skid o MK − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2032 Anton Enge
IBF Älvstranden H3 − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2033 Oskar Olsén
Växjö IBK Utveckling B − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2034 Magnus Öhrn
Torslanda IBF H3 − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2035 Max Nilsson
IK Stanstad H3 − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2036 Anton Pihlkvist
Husqvarna IK − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2037 Robert Krantz
IBK Sala H3 − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2038 Johan Barkskog
Sala IBF H3 − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2039 Axel Kjellin
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2040 Rasmus Haume
Torshälla IBK U-lag − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2041 Zack Rundström
Skogsgymnastikens IBS H3 − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2042 Jens Karlsson
Lillån IBK H3 (B-lag) − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2043 Albin Livén
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2044 Linus Asplund
Skutskärs IBK − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2045 Jesper Hallin
Arlanda IBK − 5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

2046 Anders Eriksson
Citykamraterna BK − 5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

2071 Jesper Ståhlbrand
Barkarö SK H3 − 18 − 2 − 5 − 7 − 0,39

2072 Filip Ragnarsson
Väster IBK Örebro H3 − 18 − 4 − 3 − 7 − 0,39

2073 Axel Backström
Storvreta IBK U − 18 − 5 − 2 − 7 − 0,39

2074 Johan Gustafsson
IBK Lockerud Ungdom − 13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

2075 Joel Sivedal
Fritsla IF − 13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

2076 Tobias Klasson
IBF Horsby − 13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

2077 Simon Larsson
Smedjans IF − 13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

2078 Marcus Ogeborg
Västerhaninge IBK (A) − 13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

2079 Kristofer Eriksson
Sköndals IK A − 13 − 1 − 4 − 5 − 0,38

2080 Noah Oxhagen
Bedarö BK − 13 − 0 − 5 − 5 − 0,38

2081 Mikael Johansson
IBF Älvstranden H3 − 13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

2082 Wilhelm Jönsson
KaRo IBF − 13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

2083 Hampus Sandberg
KaRo IBF − 13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

2084 Mattias Sonestedt
Husqvarna IK − 13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

2085 Niklas Sohlberg
IBK Sala H3 − 13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

2086 Johan Lindström
Sala IBF H3 − 13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

2087 Olle Stillnert
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 13 − 5 − 0 − 5 − 0,38

2088 Filip Lindström
IBF Roslagsalliansen − 13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

2089 Tim Lindqvist
Linköping IBK Ungdom U-lag − 13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

2114 Jonathan Olsson
IBS Svedala H3 − 16 − 4 − 2 − 6 − 0,38

2115 Peter Nyberg
IBS Svedala H3 − 16 − 4 − 2 − 6 − 0,38

2116 Andreas Söderström
Värnamo IK − 16 − 1 − 5 − 6 − 0,38

2117 Hampus Nilsson
IBK Husar − 16 − 2 − 4 − 6 − 0,38

2118 Robin Nilsson
Knäppmora AIK H3 − 16 − 1 − 5 − 6 − 0,38

2090 Jakob Nyström
Arvika IBF U − 8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2091 Gustav Johansson
Arvika IBF U − 8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2092 Alexander Carlberg
Forsbacka IK − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2093 Hans Hall
Boxholms IBK − 8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2094 Peter Lundstedt
Sickla IF − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2095 Patrik Nilsson
Bedarö BK − 8 − 3 − 0 − 3 − 0,38

2096 Felix Dimberg
Sundbybergs IK − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2097 Calle Petersson
Åby IBK Ungdom − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2098 Christian Nielsen
Smedjans IF − 8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2099 Oliwer Winderståhl
Tibro IBK − 8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2100 Michel Berglund
Bro IK − 8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2101 Christopher Granberg
Sävens BK − 8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2102 Eric Schmitt
Huddinge IBS − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2103 Martin Korpås
Smedjans IF − 8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2104 Marcus Bergsman
Älvsjö AIK IBF (B) − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2105 Joacim Ericson
Kärra IBK H3 − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2106 Petter Karlqvist
Vetlanda IBF B − 8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2107 Hampe Gustavsson
Malmö FBC H3 − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2108 William Johansson
Strängnäs IBK U − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2109 Max Gardh
IBK Hallsta H3 − 8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2110 Marcus Ekshagen
IBK Wasahus-73 H3 − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2111 Simon Gustafsson
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2112 Isak Nilsson
Alunda IBF U − 8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2113 Douglas Dammert
Storvreta IBK U − 8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2119 Vilhelm Back
Stenhagens KK − 19 − 3 − 4 − 7 − 0,37

2120 Dennis Lundwall
IBF Lokomotiv Avesta − 11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2121 Richard Nilsson Myhrman
Åmotfors IF − 11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2122 Felix Klein-Zetterström
Edebäck IBF − 11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2123 Henrik Tönnsen
Edebäck IBF − 11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2124 Patrik Andersson
Sunne IBK − 11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2125 Daniel Hallander
Erikslunds KF − 11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2126 Joel Andersson
Smedjans IF − 11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2127 Mats Stenson
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2128 Sam Quinn
Öckerö IBK H3 − 11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2129 Malte Steinbach
Jämjö IBK − 11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2130 Samuel Hammar
Strängnäs IBK U − 11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2131 Adam Eriksson
IBK Sala H3 − 11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

2132 Ted Henningsson
Galagowear FBC Södertälje − 11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2133 Rasmus Eidmén
IBK Sala H3 − 11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

2134 Olle Mattsson
Gottsunda IBF − 11 − 4 − 0 − 4 − 0,36

2135 Oliver Kriström
Lillån IBK H3 (B-lag) − 11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2136 Filip Luning
Stenhagens KK − 11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2137 Isak Åkerström
IBK Uppsala Teknologer U − 11 − 0 − 4 − 4 − 0,36

2138 Gustav Johansson
Skellefteå IBS − 11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

2139 Oscar Svensson Silfverhielm
Skogås/Trångsunds IBK − 14 − 1 − 4 − 5 − 0,36

2140 Rasmus Gyllenhammar
FBC Lerum Utveckling H3 − 14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

2141 Karl Hestreus
Galagowear FBC Södertälje − 14 − 4 − 1 − 5 − 0,36

2142 Kristoffer Yngberg
Rottne IF − 14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

2143 Joakim Kun
Eskilstuna Nyfors IK − 14 − 0 − 5 − 5 − 0,36

2144 Lukas Öqvist
Väster IBK Örebro H3 − 14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

2145 Viktor Ringström
Gropens IF H3 − 14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

2146 Pontus Tjäderbäck
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

2147 Emil Larsson
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

2148 Rasmus Wass
Kopparbergs BK H3 − 14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

2149 Philip Jansson
Gropens IF H3 − 14 − 2 − 3 − 5 − 0,36

2150 Nicklas Jansson
Almunge IK − 14 − 2 − 3 − 5 − 0,36

2151 Anton Wänblad
Arlanda IBK − 14 − 1 − 4 − 5 − 0,36

2152 Anders Nilsson
IBS Svedala H3 − 17 − 5 − 1 − 6 − 0,35

2153 Edwin Bernhardsson
Lagan IBK B − 17 − 2 − 4 − 6 − 0,35

2154 Pontus Kvist
Gransholms IF − 17 − 1 − 5 − 6 − 0,35

2155 Carl Mikael Gustafsson
Sala IBF H3 − 17 − 2 − 4 − 6 − 0,35

2156 Emil Trogen
IBF Roslagsalliansen − 17 − 5 − 1 − 6 − 0,35

2157 Glenn Lindberg
Arlanda IBK − 17 − 2 − 4 − 6 − 0,35

2158 Marcus Jansson
Bälinge IF − 17 − 1 − 5 − 6 − 0,35

2243 Elias Fahlström
Gropens IF H3 − 18 − 2 − 4 − 6 − 0,33

2233 Robbin Grönberg
IBS Svedala H3 − 15 − 5 − 0 − 5 − 0,33

2234 Viking Hagman
Öckerö IBK H3 − 15 − 1 − 4 − 5 − 0,33

2235 Felix Svensson
KaRo IBF − 15 − 3 − 2 − 5 − 0,33

2236 Ville Johansson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 15 − 3 − 2 − 5 − 0,33

2237 Simon Karlsson
IBK Husar − 15 − 0 − 5 − 5 − 0,33

2238 David Eklöv
Järna SK − 15 − 0 − 5 − 5 − 0,33

2239 Anders Gunnarsson
KFUM Örebro H3 − 15 − 4 − 1 − 5 − 0,33

2240 Alfons Sjöman
IBK Uppsala Teknologer U − 15 − 3 − 2 − 5 − 0,33

2241 Julius Ögger
Gottsunda IBF − 15 − 1 − 4 − 5 − 0,33

2242 William Thuuri
Enköpings IBK − 15 − 1 − 4 − 5 − 0,33

2206 Marcus Bergstrand
Hjulsbro IK − 12 − 4 − 0 − 4 − 0,33

2207 Oscar Hauger
Dotteviks IF − 12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2208 Andreas Danielsson
IBF Hedemora − 12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

2209 Oskar Hallenheim
Vaxholms IBF (A) − 12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2210 Sam Larsson
Hjulsbro IK − 12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2211 Marcus Jansson
IBF Lokomotiv Avesta − 12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

2212 Malkolm Landréus
Sickla IF − 12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2213 Tomas Jerlenius
Åkersberga IBF (B) − 12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2214 Mathias Berg
Råsunda IS − 12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

2215 Pontus Dargren
Kälvesta FBC − 12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

2216 Jacob Bärndal
Tibro IBK − 12 − 4 − 0 − 4 − 0,33

2217 Karl Ekman
Bedarö BK − 12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2218 Benjamin Thuresson
Grästorps IBK − 12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2219 Carl Thorin
IBK Elfhög − 12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

2220 Dennis Babic
Västerhaninge IBK (A) − 12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2221 Erik Andreasson
Skogås/Trångsunds IBK − 12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2222 Leo Skogfält
Huddinge IBS − 12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

2223 Otto Broberg
Floda IBK H3 − 12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2224 Edwin Morin
IK Stanstad H3 − 12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

2225 Samuel Strand
Hovmantorps GOIF − 12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2226 Jonathan Lagerquist
Östra SK − 12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

2227 Tommi Kokko Gidelius
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

2228 Rasmus Joons
Skutskärs IBK − 12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2229 Elias Karlsson
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

2230 David Karlsson
BK Solbacken − 12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

2231 Tomas Forsman
Skellefteå IBS − 12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

2232 Robin Holmer
Dotteviks IF − 12 − 4 − 0 − 4 − 0,33

2182 David Fjellström
IBF Hedemora − 9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2183 Jack Lagerstedt
Tvååkers IBK − 9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2184 Markus Wettby
Råsunda IS − 9 − 3 − 0 − 3 − 0,33

2185 Martin Perlström
Dotteviks IF − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2186 Mattias Hellström
Strömsbro IF − 9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

2187 Eric Hedrén
Åkersberga IBF (B) − 9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2188 Jonas Ahlblom
Runby IBK − 9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2189 Elias Olsson
Sunne IBK − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2190 Oskar Röös
Kristinehamns IBF − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2191 Johan Kristiansson
Tvååkers IBK − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2192 Fredrik Svensson
Kristinehamns IBF − 9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

2193 Viktor Bolling
Boxholms IBK − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2194 Mikael Sjöstrand
Högalids IF − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2195 Sioutas Theodor Dahlgren
Tumba GOIF − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2196 Henric Lundqvist
IBF Norrköping − 9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

2197 Cristian Nilsson
Lomma FBC H3 − 9 − 3 − 0 − 3 − 0,33

2198 Lucas Andrén
Förslövs IF − 9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2199 William Setterdahl
Westerviks IBK − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2200 Christopher Jeansson
Båstads GIF − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2201 Marcus Zingmark
Ekbackskyrkans IBK − 9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2202 Gustav Fält
IBK Uppsala Teknologer U − 9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2203 Andreas Hallin
Skellefteå IBS − 9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2204 Emanuel Carlsson
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2205 Filip Hedlund
Alhem FF − 9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2159 Alexander Lind
IBF Falun Ungdom 2 − 6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

2160 Linus Bergman
KAIS Mora UIF − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2161 Markus Andersson
Halmstads IBK 2 − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2162 Andreas Grotte
Kustens IF 2 − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2163 Jesper Eriksson
Halmstads IBK 2 − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2164 Simon Erlandsson
Sundbybergs IK − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2165 Hugo Hultsved
Åkersberga IBF (B) − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2166 Oscar Eliasson
Åby IBK Ungdom − 6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2167 Marc Andersson
Sickla IF − 6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2168 Oscar Berntsson
Tvååkers IBK − 6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2169 Oskar Dahlgren
Högalids IF − 6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2170 Håkan Hammarberg
Boo IBK − 6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2171 Stig Lagerwall
Fliseryds IBK − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2172 Anton Staf
Torslanda IBF H3 − 6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

2173 Markus Lindblom
Bankeryds Skid o MK − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2174 Pontus Frykenstrand
Surte IS IBK H3 − 6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2175 Gustaf Björkdahl
IBK Kungälv H3 − 6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2176 Anton Svensson
Gransholms IF − 6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2177 David Hansen
Torshälla IBK U-lag − 6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

2178 Fredrik Licke
Nykvarns IF U-lag − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2179 Jonas Tygesén
Galagowear FBC Södertälje − 6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2180 Robin Nyström
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

2181 Marcus Josefsson
IBK Uppsala Teknologer U − 6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2244 Felix Ahl
KFUM Örebro H3 − 19 − 2 − 4 − 6 − 0,32

2245 Viktor Fredriksson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 16 − 3 − 2 − 5 − 0,31

2246 Wille Martinsson
Förslövs IF − 16 − 3 − 2 − 5 − 0,31

2247 Adam Färdigh
Hovmantorps GOIF − 16 − 3 − 2 − 5 − 0,31

2248 Erik Olofsson
Båstads GIF − 16 − 0 − 5 − 5 − 0,31

2249 Dennis Larsson
Lillån IBK H3 (B-lag) − 16 − 4 − 1 − 5 − 0,31

2250 Alexander Wallin
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 16 − 1 − 4 − 5 − 0,31

2251 Tony Andersson
IBF Roslagsalliansen − 16 − 1 − 4 − 5 − 0,31

2252 Tobias Hagelin
Åkersberga IBF (B) − 13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

2253 Tobias Bobeck
Linköping IBK Ungdom U-lag − 13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

2254 Christoffer Fridlund
Boxholms IBK − 13 − 2 − 2 − 4 − 0,31

2255 Joakim Tambour-Fjärwall
Grästorps IBK − 13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

2256 Kristofer Cammersand
IBF Horsby − 13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

2257 Martin Skånberg
Kärra IBK H3 − 13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

2258 Hampus Larsson
Bjärreds IBK H3 − 13 − 2 − 2 − 4 − 0,31

2259 Filip Sundin
KaRo IBF − 13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

2260 Daniel Allansson
Kärra IBK H3 − 13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

2261 Tommy Nielsen
Moheda IBK − 13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

2262 Fredrik Johansson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

2263 Robert Marklund
IBK Finn - Lund − 13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

2264 Viktor Edlund
Tenhults IF − 13 − 2 − 2 − 4 − 0,31

2265 Andreas Jakobsson
Rottne IF − 13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

2266 Albin Axelsson
Lagan IBK B − 13 − 0 − 4 − 4 − 0,31

2267 Melvin Karlsson
Ekbackskyrkans IBK − 13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

2291 Hampus Sundström
Kumla IBK H3 (B-lag) − 20 − 4 − 2 − 6 − 0,30

2268 Andreas Berglund
KAIS Mora UIF − 10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2269 Lucas Lorin
Solfjäderstaden IBK U-lag − 10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2270 Oskar Karlsson
Åmotfors IF − 10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2271 Mattias Munter
Bro IK − 10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2272 Jakob Peterson
Linköping IBK Ungdom U-lag − 10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2273 Alexander Johansson
Åby IBK Ungdom − 10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2274 Felix Tidén
IBF Horsby − 10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2275 Melvin Svartling
Solfjäderstaden IBK U-lag − 10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2276 Anton Stridh
IBK Lockerud Ungdom − 10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2277 Alexander Tistam
Högalids IF − 10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

2278 Oscar Larsson
Örkelljunga IF − 10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2279 Jerry Johansson
Jämjö IBK − 10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2280 Joel Lindström
Carlshamns IBK − 10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2281 Linus Lundin
Torslanda IBF H3 − 10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2282 Hampus Holm
Hovmantorps GOIF − 10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2283 Elias Karlholm
FBC Lerum Utveckling H3 − 10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

2284 William Stenström
Jämjö IBK − 10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2285 David Pockar
Hovmantorps GOIF − 10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2286 Anton Fröström
Floda IBK H3 − 10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

2287 Joakim Ek
Rottne IF − 10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2288 Kim Tuvgren
IK Standard U-lag − 10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2289 Mattias Patrik Robert Thorsén
Stenhagens KK − 10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2290 Gustaf Eriksson
Gottsunda IBF − 10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

2292 Adrian Leander-Edh
Moheda IBK − 17 − 3 − 2 − 5 − 0,29

2322 Mathias Haane
Tibro IBK − 14 − 2 − 2 − 4 − 0,29

2323 Thom Linné
Boo IBK − 14 − 3 − 1 − 4 − 0,29

2324 Felix Öiangen
Huddinge IBS − 14 − 3 − 1 − 4 − 0,29

2325 Max Kuurne
Huddinge IBS − 14 − 0 − 4 − 4 − 0,29

2326 Ronny Ottosson
Fliseryds IBK − 14 − 0 − 4 − 4 − 0,29

2327 Jakob Holm
Nora IBK H3 − 14 − 3 − 1 − 4 − 0,29

2328 Marcus Vallin
Brickebackens IF H3 − 14 − 2 − 2 − 4 − 0,29

2329 Robin Johnsson
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 14 − 0 − 4 − 4 − 0,29

2330 Tobias Granberg
Rasbo IK U − 14 − 0 − 4 − 4 − 0,29

2293 Isak Jahncke
IBF Falun Ungdom 2 − 7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2294 Jacob Sjöström
Strömsbro IF − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2295 Max Bengtsson
Kustens IF 2 − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2296 Tim Nilsson
Bua IF − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2297 Erik Röring
Råsunda IS − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2298 Henrik Berndtson
Boo IBK − 7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2299 Viktor Holmkvist
Bergs IK U-lag − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2300 David Malone
Varla IBK 2 − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2301 Joakim Einerth
Erikslunds KF − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2302 Hugo Eriksson
Fröjereds IF − 7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2303 Albin Ekendahl
Tungelsta IF (A) − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2304 Andreas Derdak
FBI Tullinge (B) − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2305 Gustav Thorin
IBK Elfhög − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2306 Adam Jones
Vimmerby IBK B − 7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2307 Simon Holgersson
Husqvarna IK − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2308 Martin Ingvarsson
Värnamo IK − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2309 Johannes Kalling
Östra SK − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2310 Emil Sandahl
Vetlanda IBF B − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2311 Liam Stagmo Jensen
Bjärreds IBK H3 − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2312 Pontus Lövgren
Husqvarna IK − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2313 Simon Johansson
IK Stanstad H3 − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2314 Viktor Andersson
Jämjö IBK − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2315 Viktor Lindberg
IBK Hallsta H3 − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2316 Gustav Borg
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2317 Niklas Johnsson
Galagowear FBC Södertälje − 7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2318 Kristoffer Norrman
Arlanda IBK − 7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2319 Andreas Runermark
Alunda IBF U − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2320 Daniel Larsson
Storvreta IBK U − 7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2321 Nicklas Jacobsson
Skellefteå IBS − 7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2331 Martin Persson
Knäppmora AIK H3 − 18 − 4 − 1 − 5 − 0,28

2332 Anton Luomaniemi
Knäppmora AIK H3 − 18 − 0 − 5 − 5 − 0,28

2333 Linus Lindberg
Alunda IBF U − 18 − 4 − 1 − 5 − 0,28

2334 David Molander
Väster IBK Örebro H3 − 18 − 0 − 5 − 5 − 0,28

2335 Christian Adamsson
Kristinehamns IBF − 11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2336 Adam Hedefur
Åmotfors IF − 11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2337 Tor Averland
Linköping IBK Ungdom U-lag − 11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2338 Philip Widen
IBF Norrköping − 11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2339 Christian Schoultze
Skogås/Trångsunds IBK − 11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2340 Andreas Eriksson
Floda IBK H3 − 11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2341 Fredrik Augustsson
Torslanda IBF H3 − 11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2342 Jesper Gullers
Bjärreds IBK H3 − 11 − 3 − 0 − 3 − 0,27

2343 Christoffer Lindahl
Östra SK − 11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2344 Elliot Fredäng
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2345 Kristoffer Welinder
Öckerö IBK H3 − 11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2346 Sten-Åke Åkesson
Bjärreds IBK H3 − 11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2347 Hampus Johansson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2348 Victor Prytz
Järna SK − 11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2349 Caleb Björnler
Eskilstuna Nyfors IK − 11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2350 Pontus Jonsson
Örebro SK Ung H3 − 11 − 3 − 0 − 3 − 0,27

2351 Sebastian Arokiam
Väster IBK Örebro H3 − 11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2352 Jonas Tenselius
Brickebackens IF H3 − 11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2353 Sebastian Skoglund
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2354 Frans Ignberg
Skellefteå IBS − 11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2355 Robin Florbäck
Fritsla IF − 15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

2356 Rasmus Langdell
Sävens BK − 15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

2357 Niclas Zärnblom
IBK Kungälv H3 − 15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

2358 Joakim Lindberg
IBF Älvstranden H3 − 15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

2359 Lukas Bielsten
Malmö FBC H3 − 15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

2360 Oskar Hasselblad
Bankeryds Skid o MK − 15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

2361 Edwin Moback
IFK Gnesta U-lag − 15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

2362 Mats Sandling
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 15 − 4 − 0 − 4 − 0,27

2363 Marcus Eriksson
IBK Sala H3 − 15 − 0 − 4 − 4 − 0,27

2364 Jonatan Kedebro
IK Råby Västerås H3 − 15 − 0 − 4 − 4 − 0,27

2365 Per Kallin
IBF Roslagsalliansen − 15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

2407 Gustav Larsson
Nora IBK H3 − 20 − 1 − 4 − 5 − 0,25

2405 Philip Frölin
Tibro IBK − 16 − 0 − 4 − 4 − 0,25

2406 Johan Fredriksson
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 16 − 3 − 1 − 4 − 0,25

2386 Hampus Westberg
Strömsbro IF − 12 − 3 − 0 − 3 − 0,25

2387 Arvid Svensson
Billingsfors IBK − 12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2388 Jakob Bååth
Edebäck IBF − 12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2389 Tobias Björkman
Sköndals IK A − 12 − 3 − 0 − 3 − 0,25

2390 Gustav Andrén
Sickla IF − 12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2391 Carl Sjöberg
Boo IBK − 12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

2392 Johan Öhlin
Erikslunds KF − 12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2393 Niklas Häggkvist
Kälvesta FBC − 12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2394 Erik Tobiasson
Torslanda IBF H3 − 12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

2395 Tom Wennerström
Fliseryds IBK − 12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2396 Martin Rylander
Vetlanda IBF B − 12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2397 Oscar Wennerholm
Vetlanda IBF B − 12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2398 Johan Deréus Thorn
IBK Kungälv H3 − 12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2399 Linus Bäckman
Skogsgymnastikens IBS H3 − 12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

2400 David Bhannini
Nykvarns IF U-lag − 12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2401 Tim Ericsson Molin
Gropens IF H3 − 12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2402 Wiberg Carl-Magnus Sundström
Enköpings IBK − 12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2403 Ludvig Matton
IBK Uppsala Teknologer U − 12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2404 Johan Eriksson
Guldstaden IBK − 12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2366 Robin Marcusson
Skellefteå IBS − 8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2367 Jimmy Persson
Bräckans IBK − 8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

2368 Tobias Wallberg
Onsala IBK 2 − 8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2369 Teodor Avesson
Älvsjö AIK IBF (B) − 8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

2370 Axel Risfelt
Onsala IBK 2 − 8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2371 Ivar Svahn
Bua IF − 8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2372 Jalmar Sandberg
IBF Horsby − 8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2373 Filip Waldenstedt
Torslanda IBF H3 − 8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

2374 Rikard Nilsson
IF Ariel − 8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2375 Albin Frostfelt
Östra SK − 8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2376 Felix Dahlqvist
Dingle AIK H3 − 8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2377 Arvid Laveno-Ling
Öckerö IBK H3 − 8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2378 Calle Yxell
Carlshamns IBK − 8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2379 Filip Magnusson
Hovshaga AIF B − 8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2380 Daniel Bogren
Skogsgymnastikens IBS H3 − 8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2381 Rasmus Andersson
Skälby IBK Ung H3 − 8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2382 Oscar Lundström
Telge SIBK U − 8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

2383 Samuel Flykt
Barkarö SK H3 − 8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2384 Martin Tolén
IK Standard U-lag − 8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2385 Oscar Grunder
Eskilstuna Nyfors IK − 8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2408 Simon Andersson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 17 − 2 − 2 − 4 − 0,24

2409 Pontus Alm
IK Stanstad H3 − 17 − 1 − 3 − 4 − 0,24

2410 Jonatan Lennkvist
Barkarö SK H3 − 17 − 3 − 1 − 4 − 0,24

2411 Jakob Gunnarsson
Skutskärs IBK − 17 − 2 − 2 − 4 − 0,24

2412 Jacob Augustsson
Linköping IBK Ungdom U-lag − 13 − 3 − 0 − 3 − 0,23

2413 Isak Amundsson
Högalids IF − 13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2414 Fredrik Lundholm
Vaxholms IBF (A) − 13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2415 Billy Engström
Grästorps IBK − 13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2416 Kazem Afshar
Grästorps IBK − 13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2417 Viktor Lundqvist
Tungelsta IF (A) − 13 − 0 − 3 − 3 − 0,23

2418 Mikael Gunnarsson
Dingle AIK H3 − 13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2419 Kevin Ekstrand
IBK Osby − 13 − 3 − 0 − 3 − 0,23

2420 Pontus Werner
IK Stanstad H3 − 13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2421 Mattias Thorén
Lomma FBC H3 − 13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2422 Mattias Avander
IBK Osby − 13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

2423 Simon Lundmark
FBC Moröbacke (Utv-lag) − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2424 Olof Palm
Citykamraterna BK − 9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2425 Ola Enros
Alhem FF − 9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2426 Martin Olsson
Åmots IF − 9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2427 Albin Riddargård Persson
Åmotfors IF − 9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2428 Simon Utter
Strömsbro IF − 9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2429 Fredrik Johansson
Bräckans IBK − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2430 Carl Olsson
Huddinge IBS − 9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2431 Viggo Backman
Varla IBK 2 − 9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2432 Fredrik Jonsson
Vaxholms IBF (A) − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2433 Mikael Johansson
Boo IBK − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2434 Patrick Sundberg
Skogås/Trångsunds IBK − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2435 Johan Nordström
Sköndals IK A − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2436 Henrik Dagerskog
Sundbybergs IK − 9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2437 Pontus Sivegård
Tumba GOIF − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2438 Jimmy Lindqvist
Sickla IF − 9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2439 Johan Wallengren
IBK Lockerud Ungdom − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2440 Karl Hjelmland
Vimmerby IBK B − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2441 Mark Ericsson
IBK Lund H3 − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2442 Johan Nilsson
IBK Kungälv H3 − 9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2443 Philip Lundblad
IK Råby Västerås H3 − 9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2444 Johan Karlsson
Västerås IBS − 9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2445 Marcus Schörling
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2446 Max Sahlén
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2447 Hugo Jerlström
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2448 Linus Stockling
Fullersta IBK − 14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

2449 Alexander Olofsson
IBK Lockerud Ungdom − 14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

2450 Jakob Engström
FBC Lerum Utveckling H3 − 14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2451 Adnan Mehmedagic
Surte IS IBK H3 − 14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2452 Jonas Uskali
KaRo IBF − 14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2453 Marcus Fischer
Tenhults IF − 14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

2454 Simon Walan
FBC Vinga H3 − 14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

2455 Kristoffer Jandelius
Barkarö SK H3 − 14 − 0 − 3 − 3 − 0,21

2456 Simon Ström
Ekbackskyrkans IBK − 14 − 0 − 3 − 3 − 0,21

2457 Jesper Frisk Björkmyr
Galagowear FBC Södertälje − 14 − 0 − 3 − 3 − 0,21

2458 Filip Törner
Kumla IBK H3 (B-lag) − 14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2459 Mathias Olausson
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

2460 Per-Anders Andersson
Örebro SK Ung H3 − 19 − 2 − 2 − 4 − 0,21

2461 Ludwig Cederblom
IBF Roslagsalliansen − 19 − 0 − 4 − 4 − 0,21

2512 Noa Andersson
Sävens BK − 15 − 2 − 1 − 3 − 0,20

2513 Acke Hallengren
IBF Horsby − 15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

2514 André Pettersson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 15 − 2 − 1 − 3 − 0,20

2515 Petter Leander
Vimmerby IBK B − 15 − 2 − 1 − 3 − 0,20

2516 Alfred Andersson
Växjö IBK Utveckling B − 15 − 2 − 1 − 3 − 0,20

2517 Elof Malmkvist
Väckelsångs IK − 15 − 2 − 1 − 3 − 0,20

2518 Oscar Montelius
IBK Lund H3 − 15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

2519 Alexander Persson
Örkelljunga IF − 15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

2520 Oscar Eriksson
IBK Sala H3 − 15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

2521 Felix Holmström
Arlanda IBK − 15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

2495 Sebastian Ekman
Sunne IBK − 10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

2496 Mikael Asker
IBF Ludvika − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2497 Oliver Karlsson
Sunne IBK − 10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

2498 Mattias Carlsson
Kristinehamns IBF − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2499 Victor Bergman
Arvika IBF U − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2500 Erik Augustsson
Billingsfors IBK − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2501 Patrik Lilja
Hjulsbro IK − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2502 Lucas Moschos
Fröjereds IF − 10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2503 Mikael Westlund
Bro IK − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2504 Fredrik Arnerstad
Tumba GOIF − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2505 Karl Andersson
Vetlanda IBF B − 10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2506 Jesper Klintin
Hovmantorps GOIF − 10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2507 Ivar Delefelt
Hovshaga AIF B − 10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

2508 Isak Oderling
IK Stanstad H3 − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2509 Johannes Birath
Husqvarna IK − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2510 Linus Karlsson
Barkarö SK H3 − 10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2511 Emil Andersson
IK Råby Västerås H3 − 10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2462 Andreas Åman
Alhem FF − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2463 Johan Vahlberg
Guldstaden IBK − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2464 Daniel Karlsson
Åmots IF − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2465 Julius Dickfors
IBF Lokomotiv Avesta − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2466 Daniel Nohrstedt
Strömsbro IF − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2467 Pontus Granvik
Erikslunds KF − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2468 Linus Hansson
IBF Hedemora − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2469 Carl-Johan Preis
Onsala IBK 2 − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2470 Oskar Dahlberg
Åmotfors IF − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2471 Victor Lejroth
Arvika IBF U − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2472 Simon Larsson
Boxholms IBK − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2473 Henrik Edberg
Åkersberga IBF (B) − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2474 Simon Berggren
BK Vingen − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2475 William Klasson
Älvsjö AIK IBF (B) − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2476 Christian Wiklund
Älvsjö AIK IBF (B) − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2477 Theo Jönne
Kustens IF 2 − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2478 Jens Svensson
Sköndals IK A − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2479 Carl Andersson
Vimmerby IBK B − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2480 Tobias Svensson
Carlshamns IBK − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2481 David Linfeldt
Malmö FBC H3 − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2482 Oskar Brandt
Skogsgymnastikens IBS H3 − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2483 Jonatan Granström
Floda IBK H3 − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2484 Daniel Petrovski
Hovshaga AIF B − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2485 William Hultman
Växjö IBK Utveckling B − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2486 Adam Arnedal
Tenhults IF − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2487 Emil Malmborg
Värnamo IK − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2488 Filip Ingemarsson
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2489 William Klippel
Brickebackens IF H3 − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2490 Sebastian Mikaelsson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2491 Christian Martinsson
IBK Wasahus-73 H3 − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2492 Fredrik Toll
Arlanda IBK − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2493 Melker Johansson
Alunda IBF U − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2494 Jacob Axelsson
Rasbo IK U − 5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2522 Ivan Vovk
IBK Husar − 16 − 3 − 0 − 3 − 0,19

2523 Filip Olin
Örkelljunga IF − 16 − 2 − 1 − 3 − 0,19

2524 Pontus Ostrell
Väckelsångs IK − 16 − 2 − 1 − 3 − 0,19

2525 Filip Jonsson
Brickebackens IF H3 − 16 − 2 − 1 − 3 − 0,19

2526 Martin Stensson
KFUM Örebro H3 − 16 − 0 − 3 − 3 − 0,19

2527 Adam Bergström
Åmotfors IF − 11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2528 Adam Enarsson
Billingsfors IBK − 11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2529 Tim Gustavsson
Solfjäderstaden IBK U-lag − 11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2530 Fabian Gombas
Solfjäderstaden IBK U-lag − 11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2531 Martin Larsson Möller
Linköping IBK Ungdom U-lag − 11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

2532 Markus Johansson
Fritsla IF − 11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2533 Kasper Mandelholm
Växjö IBK Utveckling B − 11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2534 Carl Kajsjö
Öckerö IBK H3 − 11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2535 Eskil Andersson-Widing
Bjärreds IBK H3 − 11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2536 Jonathan Frick
Lagan IBK B − 11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

2537 Rasmus Johansson
Ekbackskyrkans IBK − 11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2538 Andreas Eklund
Sala IBF H3 − 11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

2539 Filip Ekström
Lillån IBK H3 (B-lag) − 11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2540 Mattis Gillstam
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

2541 Oskar Sjöstedt
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 17 − 2 − 1 − 3 − 0,18

2542 Eric Christenson
IBS Svedala H3 − 17 − 1 − 2 − 3 − 0,18

2543 Jesper Bengtsson
IBK Husar − 17 − 1 − 2 − 3 − 0,18

2544 Hampus Bolmefors
Lagan IBK B − 17 − 2 − 1 − 3 − 0,18

2568 Marcus Johansson
Skellefteå IBS − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2569 Fredrik Törnkvist
Edebäck IBF − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2570 Richard Åhs
Skogås/Trångsunds IBK − 12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2571 Jonatan Holmberg
Råsunda IS − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2572 Marcus Hermansson
Bedarö BK − 12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2573 Alexander Cronström
Fullersta IBK − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2574 Lenny Berneljung
Smedjans IF − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2575 Joakim Kvist
Grästorps IBK − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2576 Edvin Hild-Källman
IBF Tranås − 12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

2577 Leo Widstrand
Gransholms IF − 12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

2578 Viktor Wu
Malmö FBC H3 − 12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

2579 Sebastian Westin
Jämjö IBK − 12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2580 Dennis Öberg
Surte IS IBK H3 − 12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2581 Ismael Hallbäck
IBK Finn - Lund − 12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2582 Tage Nilsson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2583 Max Lundmark
Bjärreds IBK H3 − 12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2584 Albin Petersson
Gransholms IF − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2585 Gustav Bohlin
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2586 Robert Gunnarsson
Köpings IS Ung H3 − 12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

2587 Calle Klang
Strängnäs IBK U − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2588 Theodor Norgren
Kopparbergs BK H3 − 12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

2589 Marcus Lönnström
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

2590 Anton Fahlgren
Väster IBK Örebro H3 − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2591 Victor Ileklint
Rasbo IK U − 12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2545 Lars Lindqvist
Guldstaden IBK − 6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2546 Josef Långberg
BK Solbacken − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2547 Clas Hellsten
Smedjebackens IBK − 6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2548 Robin Borg
Smedjebackens IBK − 6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2549 Jonas Björkman
Råsunda IS − 6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2550 Sebastian Lindblom
Åmots IF − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2551 Josef Olsson
Forsbacka IK − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2552 Karl Isak Boqvist
Halmstads IBK 2 − 6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2553 Christoffer Ahl
Åsa IF − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2554 Milton Fernström
Halmstads IBK 2 − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2555 Henrik-preet Singh
Bedarö BK − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2556 Christoffer Wirström
BK Vingen − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2557 Adam Johansson
Väckelsångs IK − 6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2558 Nils Bergqvist
Bjärreds IBK H3 − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2559 Oskar Olsson
IK Stanstad H3 − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2560 Robin Gustavsson
IF Ariel − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2561 Tobias Imer
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2562 Mattias Torstensson
IBK Wasahus-73 H3 − 6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2563 Paul Karlsson
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2564 Carl Runnegård
Rasbo IK U − 6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2565 Carl-Oscar Jansson
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2566 Simon Kristersson
Rasbo IK U − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2567 Patrick Backman
Väster IBK Örebro H3 − 6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2592 Andreas Pettersson
Nora IBK H3 − 19 − 0 − 3 − 3 − 0,16

2593 John Tullsten
Åkersberga IBF (B) − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2594 Niclas Pilwind
Skogås/Trångsunds IBK − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2595 Viktor Gunnarsson
Fritsla IF − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2596 Benjamin Hallberg
Fritsla IF − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2597 Robin Ek
Östra SK − 13 − 2 − 0 − 2 − 0,15

2598 Albin Kristiansson
Westerviks IBK − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2599 Adam Gabrielii
Kärra IBK H3 − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2600 Casper Westerdahl
IBK Lund H3 − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2601 Simon Äng
IBF Tranås − 13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

2602 Simon Hitzeroth
Kärra IBK H3 − 13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

2603 Lucas Nilsson
Jämjö IBK − 13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

2604 Isac Cederholm
IBK Sala H3 − 13 − 2 − 0 − 2 − 0,15

2605 Daniel Sandberg
Nykvarns IF U-lag − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2606 Lucas Jonsson
Flens IBF /Malmköping IBF U-lag − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2607 Alexander Edelsvärd
Järna SK − 13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

2608 Isak Breidenskog
Alunda IBF U − 13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2636 Fredrik Lager
IBF Horsby − 14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

2637 Marius Ivarsson
Fritsla IF − 14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

2638 Kristoffer Ridell
Sköndals IK A − 14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

2639 Adrian Emanuelsson
Sävens BK − 14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

2640 David Olesen
Bjärreds IBK H3 − 14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

2641 Fredrik Jeppsson
Malmö FBC H3 − 14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

2642 Johannes Klintenberg
Malmö FBC H3 − 14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

2643 Patric Ekdahl
IBF Älvstranden H3 − 14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

2644 Oskar Ström
Hovmantorps GOIF − 14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

2645 Simon Leining
Värnamo IK − 14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

2646 Oskar Westling
Torshälla IBK U-lag − 14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

2647 Albin Skotte
Rasbo IK U − 14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

2648 Tobias Lindholm
Enköpings IBK − 14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

2649 Marcus Malmenstedt-Kovaleff
Hagunda IBF − 14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

2650 Jesper Laakso
Almunge IK − 14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

2651 Sebastian Lundberg
IBF Roslagsalliansen − 14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

2609 Per Alfzon
Smedjebackens IBK − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2610 Magnus Ehrndal
Olsäters SK − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2611 Linus Söderlund
BK Vingen − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2612 Lukas Sjöholm
FBI Tullinge (B) − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2613 Linus Wilhelmsson
Runby IBK − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2614 Andreas Kihlgren Kallander
Sundbybergs IK − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2615 Simon Nerstedt
FBC Hjälmared − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2616 Mattias Siggelin
Sundbybergs IK − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2617 Fredrik Hell
Älvsjö AIK IBF (B) − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2618 Linus Berntsson
Bua IF − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2619 Edvin Pettersson
Linköping IBK Ungdom U-lag − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2620 Oscar Wirström
BK Vingen − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2621 Jonathan Larsson
Båstads GIF − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2622 Erik Mattsson
Tenhults IF − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2623 Anton Segerhjelm
IF Ariel − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2624 Alex Munk
Surte IS IBK H3 − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2625 Sverker Norlin
Jämjö IBK − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2626 Sebastian Christiansen
Hovshaga AIF B − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2627 Viktor Zetterling
IF Ariel − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2628 Mathias Erdeös
FBC Vinga H3 − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2629 Fredrik Yxell
Rottne IF − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2630 Oskar Andersson
Skälby IBK Ung H3 − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2631 Petter Johansson
Nykvarns IF U-lag − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2632 Johan Söderqvist
Alunda IBF U − 7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2633 Christian Lindberg
Kumla IBK H3 (B-lag) − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2634 David Jonsson
Storvreta IBK U − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2635 Viktor Eriksson
Kopparbergs BK H3 − 7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2652 Kim Öström
Guldstaden IBK − 15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2653 Kristoffer Gustafsson
IBK Elfhög − 15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2654 Calle Holmstedt
IBF Tranås − 15 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2655 Simon Lenegård
Vimmerby IBK B − 15 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2656 Mathias Olsson
Carlshamns IBK − 15 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2657 Philip Elofsson
IBK Kungälv H3 − 15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2658 Ludvig Lindhe
Storvreta IBK U − 15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2689 Ola Lindholm
IBK Elfhög − 16 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2690 Simon Larano
Växjö IBK Utveckling B − 16 − 2 − 0 − 2 − 0,13

2691 Edvin Berg
KaRo IBF − 16 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2692 Linus Hilding
Värnamo IK − 16 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2693 Simon Waltersson
IBF Tranås − 16 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2694 Edvin Herbertsson
KaRo IBF − 16 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2695 Åman Tomas
Sala IBF H3 − 16 − 2 − 0 − 2 − 0,13

2696 Jonatan Lie
Skälby IBK Ung H3 − 16 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2697 Lucas Carlström
Storvreta IBK U − 16 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2698 Simon Hellström
Storvreta IBK U − 16 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2659 Gustav Lycksell
Alhem FF − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2660 David Ekström
Citykamraterna BK − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2661 Joel Andersson
Citykamraterna BK − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2662 Jacob Jacobsén
KAIS Mora UIF − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2663 Jonathan Forslund
BK Vingen − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2664 Olle Engdahl
Halmstads IBK 2 − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2665 Kristoffer Ström
Boxholms IBK − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2666 Mattias Carlsson
Solfjäderstaden IBK U-lag − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2667 Fredrik Thorsén
Skogås/Trångsunds IBK − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2668 Albin Svahn
Bua IF − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2669 Niklas Nilsson
Runby IBK − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2670 Joakim Carlsson
Hjulsbro IK − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2671 Sondre Kristiansen
BK Vingen − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2672 Kasper Beckman
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2673 Daniel Helge
Vimmerby IBK B − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2674 Andreas Karlsson
Carlshamns IBK − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2675 Victor Stellrot
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2676 Simon Linder
IBS Svedala H3 − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2677 Elias Jenvén
Carlshamns IBK − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2678 Sebastian Järvinen
Västerås IBS − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2679 Jacob Bengtsson
Växjö IBK Utveckling B − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2680 Kenny Linna
Köpings IS Ung H3 − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2681 Morgan Emet
Köpings IS Ung H3 − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2682 Robin Klasson
IFK Gnesta U-lag − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2683 Mikael Hansson
Telge SIBK U − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2684 Alexander Henriksson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2685 Linus Oskarsson
Lillån IBK H3 (B-lag) − 8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2686 Mikael Karlsson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2687 Emil Lindblom
Storvreta IBK U − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2688 Jonatan Gustavsson
Enköpings IBK − 8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2699 Emil Larsson
IBK Sala H3 − 17 − 1 − 1 − 2 − 0,12

2700 Sebastian Nordlander
Tillberga IK Roosters H3 − 17 − 0 − 2 − 2 − 0,12

2701 Kim Johansson
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) − 17 − 1 − 1 − 2 − 0,12

2702 Tommy Koivukorpi
Väster IBK Örebro H3 − 17 − 0 − 2 − 2 − 0,12

2731 Pär Karlsson
Köpings IS Ung H3 − 18 − 2 − 0 − 2 − 0,11

2732 Elias Arnolds
IBF Roslagsalliansen − 18 − 2 − 0 − 2 − 0,11

2703 Sebastian Lundwall
IBF Lokomotiv Avesta − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2704 Ola Carlsson
Olsäters SK − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2705 Per Hultsved
Åkersberga IBF (B) − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2706 Karmaa Andreas Svanberg
Kälvesta FBC − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2707 Jonas Wibjörk
Tibro IBK − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2708 Rikard Lindblad
Skogås/Trångsunds IBK − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2709 Mattias Langeville
IBF Norrköping − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2710 Olliver Franzén
IBF Norrköping − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2711 Andreas Höglund
FBI Tullinge (B) − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2712 Dennis Olsson
Tibro IBK − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2713 Fredrik Wass
Bergs IK U-lag − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2714 Max Ericsson
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2715 Robin Helander
Lomma FBC H3 − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2716 Elmer Gustavsson
Rottne IF − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2717 Gustav Ringhagen
Torslanda IBF H3 − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2718 David Pihl
Lagan IBK B − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2719 Dennis Sjödahl
IK Råby Västerås H3 − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2720 Linus Björklund
Eskilstuna Nyfors IK − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2721 Marcus Sund
Sala IBF H3 − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2722 Pontus Christer Ekdahl
IBF Älvstranden H3 − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2723 Andreas Jansson
Skogsgymnastikens IBS H3 − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2724 Alexander Johnsson
Galagowear FBC Södertälje − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2725 John Ohlsson
Jämjö IBK − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2726 Adam Brandt
Skogsgymnastikens IBS H3 − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2727 Pasi Haahkala
Eskilstuna Nyfors IK − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2728 Casper Terner
Nykvarns IF U-lag − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2729 Emil Arvidsson
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2730 Lucas Gunnarsson
Alunda IBF U − 9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2761 Daniel Lundin
Nora IBK H3 − 20 − 0 − 2 − 2 − 0,10

2733 Rickard Johansson
Skellefteå IBS − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2734 Johan Granström
Skellefteå IBS − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2735 Rasmus Kindstrand
IBF Norrköping − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2736 Niklas Sudin
Runby IBK − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2737 Fredrik Sjöström
Åkersberga IBF (B) − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2738 Dennis Lindblom
Kälvesta FBC − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2739 Johan Nordahl
Bedarö BK − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2740 Teodor Edefors
Åsa IF − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2741 Johan Hedlund
Fröjereds IF − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2742 Viktor Johansson
Grästorps IBK − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2743 Gustaf Nilsson
Vimmerby IBK B − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2744 Eddie Viippola
KaRo IBF − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2745 Josef Braahfw
IBK Kungälv H3 − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2746 Kasper Blomkvist
Väckelsångs IK − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2747 Ted Davidsson
Rottne IF − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2748 Kim Tegvall
Tenhults IF − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2749 Marcus Erdeös
FBC Vinga H3 − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2750 Melker Titus
IBK Husar − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2751 Victor Ripström
Hovshaga AIF B − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2752 Noah Johansson
Vetlanda IBF B − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2753 Mats Blomberg
IBF Älvstranden H3 − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2754 Simon Bieberbach
Vimmerby IBK B − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2755 David Jansson
Skogsgymnastikens IBS H3 − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2756 Joakim Johansson
Telge SIBK U − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2757 Ludvig Lundmark
IFK Gnesta U-lag − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2758 Linus Angermayr
Kumla IBK H3 (B-lag) − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2759 Johannes Skoglund
WSK Lindesberg H3 (B-lag) − 10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2760 Christoffer Leijon
Bälinge IF − 10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2762 Joakim Sundin
Forsbacka IK − 11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2763 Filip Johansson
Billingsfors IBK − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2764 Niklas Wilhelmsson
Åmotfors IF − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2765 Viktor Tossman
Linköping IBK Ungdom U-lag − 11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2766 Niklas Abrahamsson
Åby IBK Ungdom − 11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2767 Marcus Heimdahl
Kälvesta FBC − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2768 Johan Krievins
Älvsjö AIK IBF (B) − 11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2769 Kim Kjellqvist
Tibro IBK − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2770 Jens Engvall
Fritsla IF − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2771 Hugo Berglin
Bua IF − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2772 Noel Heidenvall
Fröjereds IF − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2773 Tor Sundberg
Fullersta IBK − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2774 Anton Enoksson
Floda IBK H3 − 11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2775 Rasmus Hagman
Surte IS IBK H3 − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2776 Pablo Benavidez
IBK Gurkstaden Västerås H3 − 11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2777 Carl Björklund
Pixbo Wallenstam IBF H3 − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2778 Mathias Pettersson
Hovmantorps GOIF − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2779 Johan Magnusson
Tillberga IK Roosters H3 − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2780 Aron Scott
IBK Uppsala Teknologer U − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2781 Gustav Nilsson
Lillån IBK H3 (B-lag) − 11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2782 Anton Marklund
Skellefteå IBS − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2783 Philip Engström
Erikslunds KF − 12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2784 Daniel Wassinge
Skogås/Trångsunds IBK − 12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2785 Carl-Fredrik Kullenberg
IBK Puma − 12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2786 Alexander Liberg
IBK Elfhög − 12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2787 Linus Broström
IBF Antvarden − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2788 Fredrik Backman
Kälvesta FBC − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2789 Max Starck-Karlsson
Tungelsta IF (A) − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2790 Jimmy Magnusson
Fliseryds IBK − 12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2791 Emil Lindell
Åby IBK Ungdom − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2792 Erik Darlin
IBK Osby − 12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2793 Christian Sunesson
Örkelljunga IF − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2794 Jakob Johansson
Jämjö IBK − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2795 Oscar Dafgård
Västerås IBS − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2796 Joakim Ericsson
Almunge IK − 12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2797 Filip Eriksson
Brickebackens IF H3 − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2798 Jesper Carlsson
Almunge IK − 12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2799 Samuel Alfredsson
Nora IBK H3 − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2800 Filip Wäpneborg
Almunge IK − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2801 Jacob Bengtsson
Kumla IBK H3 (B-lag) − 12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2802 Patrich Borgqvist
Västerhaninge IBK (A) − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2803 Marcus Gren
Tumba GOIF − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2804 Patrik Zytomierski
Högalids IF − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2805 Erik Lemoine
Älvsjö AIK IBF (B) − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2806 Magnus Andersson
Skogås/Trångsunds IBK − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2807 Linus Olsson
IBK Elfhög − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2808 Samuel Engblom
Dingle AIK H3 − 13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2809 Hugo Elmhäll
Värnamo IK − 13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2810 Fredrik Gustavsson
Båstads GIF − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2811 Daniel Svensson
Sala IBF H3 − 13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2812 Daniel Arnesson
IBK Osby − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2813 Theo Franzén
Vetlanda IBF B − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2814 Max Spalding
Kärra IBK H3 − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2815 Robin Hultgren
Westerviks IBK − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2816 Jimmy Lindblom
Öckerö IBK H3 − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2817 Jesper Lindström
IBK Kungälv H3 − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2818 Axel Stjernkvist
Hovmantorps GOIF − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2819 Thomas Tenglin
Eskilstuna Nyfors IK − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2820 Andreas Eriksson
Eskilstuna Nyfors IK − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2821 Anton Hjort
Brickebackens IF H3 − 13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2822 Johan Eriksson
Brickebackens IF H3 − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2823 Marcus Persson
Pålsboda IBF H3 (B-lag) − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2824 William Hellström
Hagunda IBF − 13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2825 Felix Hedberg
IBF Horsby − 14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2826 Johan Löfgren
FBC Hjälmared − 14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2827 Rasmus Persson
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2828 Matiaz Olsson
Örkelljunga IF − 14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2829 Alvin Wilhelmsson
IBK Osby − 14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2830 Marthin Josefsson
IF Ariel − 14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2831 Jesper Ahnfeldt
Westerviks IBK − 14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2832 Isak Mörnstål
IBF Tranås − 14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2833 Sebastian Lundgren
IBF Älvstranden H3 − 14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2834 Rickard Hoffman
IBK Kungälv H3 − 14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2835 Viktor Karlsson
KaRo IBF − 14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2836 Albin Gunnarsson
Hovmantorps GOIF − 14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2837 Nicklas Larsson
IBK Elfhög − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2838 Victor Paulsson
Förslövs IF − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2839 Algot Bäck
IBF Tranås − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2840 Dennis Solander
IBK Husar − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2841 David Hansson
Dingle AIK H3 − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2842 Oliver Svensson
KaRo IBF − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2843 Rasmus Sjöholm
Jämjö IBK − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2844 Felix Albrekt
Väckelsångs IK − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2845 Arvid Karlsson Strömberg
Väckelsångs IK − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2846 Linus Österling
Tillberga IK Roosters H3 − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2847 Gustav Eklund
Gropens IF H3 − 15 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2848 Dennis Sandén
Örebro SK Ung H3 − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2849 Joakim Stenskog
Almunge IK − 15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2850 Richard Andersson
IBF Horsby − 16 − 1 − 0 − 1 − 0,06

2851 Mathias Nilsson
IK Stanstad H3 − 16 − 1 − 0 − 1 − 0,06

2852 Kasper Pettersson
Westerviks IBK − 16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2853 Jonathan Paulsson
Örkelljunga IF − 16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2854 Seth Möllebäck
IBS Svedala H3 − 16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2855 Arvid Bergstrand
Väckelsångs IK − 16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2856 Melker Berggren
Åstorp/Kvidinge IBS H3 − 16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2857 Emil Wannö Söderberg
IK Stanstad H3 − 17 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2858 Simon Åberg
Gransholms IF − 17 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2859 Patrik Hammar
Almunge IK − 17 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2860 Alexander Fredriksson
Knäppmora AIK H3 − 18 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2861 Linus Åhlen
IBF Roslagsalliansen − 18 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2862 Dustin Appelros
Gropens IF H3 − 19 − 0 − 1 − 1 − 0,05

Den här artikeln handlar om:

Laddar...
Tack för att du väljer att uppgradera ditt konto till Everysport Plus.
Genom att klicka på knappen nedan så kommer din återstående prenumerationstid på Innebandymagazinet ändras till ett konto på Everysport Plus. Vänligen notera att prenumerationstiden skiljer sig åt då priset är annorlunda.
Visa köpvillkor
Gå vidare Stäng
×

1. VILLKORENS TILLÄMPLIGHET

För att få tillgång till plus-tjänsten måste du ingå ett avtal med ESMG genom att registrera dig och betala prenumerationsavgiften.

2. PLUS-TJÄNSTENS INNEHÅLL

ESMG förnyar och förbättrar plus-tjänsten fortlöpande, vilket innebär att vi utan föregående meddelande kan komma att lägga till, förändra och ta bort innehåll och funktioner. ESMG reserverar sig för eventuella skrivfel på någon av våra sajter där det lämnas uppgifter om någon av våra plus-tjänster.

3. PRENUMERATION

Aktivering av plus-tjänsten

Ditt abonnemang startas när du fyller i registreringsformuläret och betalar avgiften för plus-tjänsten. Detta gör att du får tillgång till plus-tjänsten under tiden din prenumeration löper. I det fall ingen prenumerationsavgift utgår för den inledande perioden (som definieras vid din registrering) startas plus-tjänsten när du fyller i registreringsformuläret och registrerar ett betalningsalternativ.

Bekräftelse

Efter att du registrerat dig och betalat avgiften för plus-tjänsten så skickas en bekräftelse till dig via den e-postadress som du har uppgett vid registreringen. Bekräftelsen innehåller villkoren för din prenumeration. De uppgifter som du har angett vid registreringen kommer finnas på ditt konto. Vi ber dig kontrollera att dessa uppgifter stämmer. Om någon uppgift inte är korrekt ska du ändra dessa via ditt konto. Du ansvarar för att kontaktuppgifterna är korrekta.

Åldersgräns

För att teckna upp dig för plus-tjänsten måste du vara minst 18 år. Är du under 18 år krävs förälder eller annan förmyndares godkännande för att du ska få registrera dig och använda plus-tjänsten. Genom att registrera dig och betala avgiften intygar du samtidigt att du har inhämtat ett sådant godkännande från förälder eller annan förmyndare. Du anses alltid försäkra riktigheten av sådana uppgifter som du lämnar om dig själv.

Prenumerationens löptid och uppsägning

Din prenumeration kan antingen vara en tillsvidareprenumeration eller en tidsbestämd prenumeration. Det framgår vid din beställning och registrering för plus-tjänsten om din prenumeration är en tillsvidareprenumeration eller om den är tidsbestämd.

En tillsvidareprenumeration innebär att du får tillgång till plus-tjänsten för en viss tidsperiod (vanligen en (1) månad), vilken förlängs med samma period om du själv inte säger upp prenumerationen innan periodens upphörande. Om du inte vill att din tillsvidareprenumeration förlängs, måste du alltså säga upp prenumerationen 48 timmar innan den aktuella tidsperioden löper ut. Uppsägning kan ske på Min Sida under respektive sajt som du är inloggad på.

En tidsbestämd prenumeration innebär att du får tillgång till plus-tjänsten under den angivna tidsperioden och att prenumerationen därefter upphör per automatik. En tidsbestämd prenumeration kan inte sägas upp i förtid.

ESMG äger rätt att säga upp din prenumeration, oavsett om det är en tillsvidareprenumeration eller en tidsbestämd prenumeration, med trettio (30) dagars varsel. ESMG har även rätt att omedelbart säga upp eller frysa din prenumeration om ESMG misstänker att du bryter mot dessa Villkor.

Avgift för plus-tjänsten

Prenumerationsavgiften för plus-tjänsten utgörs av en vanligen månatlig avgift och betalas alltid i förskott. Om avgiften är annan än en månatlig framgår vid registrering. Aktuell avgift framgår även din vid din registrering. Avgiften som anges inkluderar moms.

ESMG förbehåller sig rätten att ändra avgiften för plus-tjänsten vid tillsvidareprenumerationer. Den ändrade avgiften gäller då från och med nästkommande period, förutsatt att du inte sagt upp din prenumeration innan perioden löpt ut. En tidsbestämd prenumeration påverkas inte av en eventuell prisändring under den avtalade bindningstiden.

4. BETALNINGSALTERNATIV

Klarna Payments

Som betalningslösning använder ESMG Klarna Payments. Klarna Payments presenterar viss information för dig så snart du är identifierad. Vilken information du behöver ange för att uppnå identifiering kan variera mellan olika köptillfällen och kunder. Någon kreditupplysning tas aldrig direkt i Klarna Payments utan vid behov beroende på det betalningsalternativ du har valt. Kreditupplysningar som tas av Klarna påverkar inte din kreditvärdighet och kan inte ses av andra som begär kreditupplysning om dig, till exempel banker. Sedan du har identifierats uppvisar Klarna Payments vilka alternativ som är tillgängliga för just dig. Faktura är förvalt som betalningsalternativ men du kan givetvis fritt välja något av de andra alternativen såsom direktbetalning via bank eller betalning med kort. Vilka alternativ du erbjuds kan växla från tid till annan. Du kan själv välja om du vill skydda din användning av Klarna Payments med en PIN-kod. För information om din betalning kontakta Klarna via https://www.klarna.com/se/kundservice/.

5. ANVÄNDNING AV PLUS-TJÄNSTEN

Plus-tjänsten får endast användas för privat, icke-kommersiellt bruk. Din prenumeration är personlig och dina rättigheter enligt dessa Villkor får inte överlåtas till någon annan. Du ska förvara dina användaruppgifter till ditt konto säkert och oåtkomliga för andra personer. Om du har skäl att misstänka att någon obehörig har tagit del av dina användaruppgifter ska du snarast underrätta ESMG om detta. Du ansvarar själv för skada som orsakas genom att någon obehörig har använt dina uppgifter.

Du får inte heller använda plus-tjänsten så att ESMG eller annan drabbas av olägenhet eller skada. Notera särskilt vad som gäller om rättigheterna till plus-tjänstens innehåll under punkt 6 nedan.

6. IMMATERIELLA RÄTTIGHETER

Allt innehåll som tillhandahålls genom plus-tjänsten, såsom texter, stillbilder och rörliga bilder, grafik, teckningar och datakoder, skyddas av lagen om upphovsrätt (1960:729) och rättigheterna därtill innehas av ESMG eller dess licensgivare. ESMGs varumärken och kännetecken är skyddade av varumärkesrättslig lagstiftning. Att du skapar ett konto och använder plus-tjänsten ger dig ingen rätt att mångfaldiga, kopiera, överlåta, upplåta, överföra eller i annan form utnyttja sådant innehåll som förekommer i plus-tjänsten och ej heller att använda att ESMGs varumärken och kännetecken.

7. BEHANDLING AV PERSONUPPGIFTER

ESMG behandlar dina personuppgifter i enlighet vår personuppgiftspolicy som finns tillgänglig på https://www.esmg.se/personuppgifter/

8. COOKIES

ESMG använder sig av cookies för att ge dig en bättre upplevelse på ESMGs plattformar. Läs mer här: https://www.esmg.se/cookiepolicy/

9. TEKNISKA FÖRUTSÄTTNINGAR

Din tillgång till plus-tjänsten är vid var tid beroende av att du innehar erforderlig hårdvara och mjukvaror, såsom program för webbläsare och e-post, samt abonnemang för Internetanslutning. ESMG åtar sig inget ansvar för din tillgång till hårdvara och mjukvaror och inte heller för funktionaliteten i dessa eller förekommande kostnader som tredje parter, såsom internet- eller mobiltelefonoperatörer, kan betinga sig av dig i anledning av din användning av plus-tjänsten. Plus-tjänsten stöds av de senaste operativsystemen.

10. ANSVARSBEGRÄNSNING

ESMG kan inte hållas ansvarig för plus-tjänstens funktion, tillgänglighet, kvalitet, användbarhet eller säkerhet. Denna ansvarsbegränsning omfattar varje skada, direkt eller indirekt, som kan hänföras till användningen, eller hinder att använda, plus-tjänsten och dess innehåll. ESMG kan inte heller hållas ansvarig för tredje parters innehåll eller information som du kan ha fått del av genom användning av plus-tjänsten.

ESMG har rätt att tillfälligt stänga plus-tjänsten för att genomföra systemunderhåll, uppgradering eller för att vidta andra tekniska åtgärder. ESMG ska, i möjligaste mån, utföra dessa åtgärder med så små störningar som möjligt för dig. ESMG ansvarar inte för skada eller förlust som du kan anse dig lida av på grund av plus-tjänstens begränsningar i tillgång enligt ovan.

11. LÄNKAR

Plus-tjänsten kan innehålla länkar till andra webbplatser som kontrolleras av tredje part. ESMG ansvarar inte för innehåll och överföringar från sådana länkade webbplatser.

12. VILLKORSÄNDRING

ESMG har rätt att ändra dessa Villkor. En villkorsändring träder i kraft tidigast trettio (30) dagar efter det att ändrade villkor har meddelats dig via den e-postadress som du har uppgett vid registrering för plus-tjänsten. Om du inte godtar villkorsändringen kan du inom ovan nämnda 30-dagarsfrist säga upp din prenumeration. En uppsägning kan göras via e-post till XXXOm du inte sagt upp din prenumeration eller om du använder plus-tjänsten efter det att de nya villkoren trätt i kraft, innebär detta att du anses ha accepterat de nya ändrade villkoren.

13. ÅNGERRÄTT

Om du tecknar en prenumeration som privatperson, har du rätt att ångra ditt köp. Om du vill utnyttja din ångerrätt, måste du meddela oss inom 14 dagar från din beställning av plus-tjänsten. Du kan meddela oss genom att kontakta ESMGs kundtjänst via XXXPå Konsumentverkets hemsida (www.konsumentverket.se) finns en blankett som du kan använda dig av för att utnyttja din ångerrätt.

Om prenumerationen redan är betald vid utövande av ångerrätten kommer vi att återbetala prenumerationsavgiften. Eftersom betalning för plus-tjänsten sker via Klarna Payments, så återbetalas avgiften via Klarna.

14. MEDDELANDEN

Du accepterar att ESMG kan komma att kontakta dig genom den e-postadress du angett vid din registrering, i syfte att informera dig om villkorsändringar eller andra meddelanden hänförliga till din prenumeration eller till plus-jänsten.

Vi använder även din e-post för att skicka dig meddelanden som avser direktmarknadsföring, såsom nyhetsbrev, information och erbjudanden om ESMGs olika tjänster och varumärken. Om du inte vill ta del av dessa meddelanden kan du avanmäla dig antingen genom att använda länken för avanmälan längst ned i mejlet eller genom att ändra kontoinställningar på Min Sida.

15. TILLÄMPLIG LAG OCH TVISTELÖSNING

Dessa Villkor ska tolkas och tillämpas i enlighet med svensk lag. Eventuell tvist ska avgöras av svensk allmän domstol, med Stockholms tingsrätt som första instans. Tvist kan också prövas av Allmänna reklamationsnämnden, vars beslut är en rekommendation till parterna om hur tvisten bör lösas.

16. KONTAKTUPPGIFTER

Du är alltid välkommen att kontakta ESMG via XXX

Ange din värdekod:

Lös in värdekod Stäng
×

Välkommen till vårt lag!

Som plus-medlem har du nu tillgång till ALLT material på Innebandymagazinet.se

Tack, ditt köp är nu genomfört. Du har nu tillgång till ALLT material på Hockeysverige, FotbollDirekt, Innebandymagazinet och Svenska Fans (bannerfritt). Vänligen gå in på mina sidor för att se hur lång tid du har innestående på din prenumeration.

×

Grattis, du har nu blivit medlem!

Framöver kommer du få nyhetsbrev från Hockeysverige, glöm inte att du även kan bli plusmedlem för att få tillgång till ALLT material på sajten