Sök
 
Christoffer Nilsson-Peter Berlin-Mattias Ager
Foto: Kent Henrikssen/Per Wiklund/Privat
Herr3an

Sverigeligan vecka 5: Herr3an

Ta reda på vilken plats du har i poängligan bland Sveriges 2735 spelare som spelat minst fem matcher och gjort minst ett poäng i Herr3an denna säsong.

Det finns 170 Herr3an-lag denna säsong och totalt har 4417 spelare spelat en match. Av dem har 3123 spelat minst fem matcher vilket är ett kriterie för att platsa på listan nedan och av dem har 2735 spelare gjort minst ett poäng. Nedan har vi samlat ihop alla dem till en gemensam poängliga för alla Sveriges Herr3an-spelare baserat på poängsnitt. Använd din webbläsares sökfunktion för att hitta ditt namn och se vilken plats du har på Sverigelistan.

Sverigeligan - Herr3an

Placering-Namn-Lag-Matcher-Mål-Ass-Poäng-Snitt

1 Johan Grabö IBK Wasahus-73 H3

10 − 36 − 25 − 61 − 6,10

2 Christoffer Nilsson Dotteviks IF
9 − 32 − 20 − 52 − 5,78

3 Daniel Eklund Arlanda IBK
16 − 58 − 25 − 83 − 5,19

4 Robin Sjöberg IBK Wasahus-73 H3
12 − 31 − 26 − 57 − 4,75

5 Peter Berlin Loke IBK
8 − 22 − 15 − 37 − 4,63

6 Mattias Ager IBF Hedemora
9 − 27 − 13 − 40 − 4,44

7 Magnus Åström Galagowear FBC Södertälje
12 − 37 − 16 − 53 − 4,42

8 Erik Svenson Loke IBK
9 − 20 − 18 − 38 − 4,22

9 Filip Fagernäs Järna SK
9 − 27 − 10 − 37 − 4,11

10 Patrik Sernelid Smedjans IF
14 − 34 − 21 − 55 − 3,93


11 Tommie Standerth Floda IBK H3
10 − 24 − 15 − 39 − 3,90

12 Mattias Lundberg Loke IBK
9 − 19 − 16 − 35 − 3,89

13 Kim Wall BK Vingen
9 − 23 − 12 − 35 − 3,89

14 Marcus Glännbro Smedjans IF
13 − 19 − 31 − 50 − 3,85

15 Isac Jeppsson Kustens IF 2
5 − 6 − 13 − 19 − 3,80

16 Oskar Käll Varla IBK 2
10 − 17 − 21 − 38 − 3,80

17 Didrick Wallerstedt Linköping IBK Ungdom U-lag
8 − 24 − 6 − 30 − 3,75

18 Ronny Hagen IBK Hallsta H3
15 − 30 − 26 − 56 − 3,73

19 Albin Jansson Varla IBK 2
11 − 28 − 13 − 41 − 3,73

20 Fredrik Ruohonen Bankeryds Skid o MK
16 − 24 − 35 − 59 − 3,69

21 Johan Anders Karinen Guldstaden IBK
9 − 10 − 23 − 33 − 3,67

22 Marcus Berg Tillberga IK Roosters H3
12 − 13 − 30 − 43 − 3,58

23 Mathias Hagstedt Bräckans IBK
7 − 14 − 11 − 25 − 3,57

24 Mattias Hallengärd Bräckans IBK
7 − 13 − 12 − 25 − 3,57

25 Josef Wiberg Väster IBK Örebro H3
14 − 31 − 19 − 50 − 3,57

26 Jacob Davidsson IBK Puma
11 − 26 − 13 − 39 − 3,55

27 Jonathan Harald IBF Hedemora
8 − 17 − 11 − 28 − 3,50

28 Max Vidlund Forsbacka IK
10 − 19 − 16 − 35 − 3,50

29 Henrik Ilmanen Lomma FBC H3
12 − 19 − 23 − 42 − 3,50

30 Andreas Ahonen Väster IBK Örebro H3
18 − 48 − 15 − 63 − 3,50

31 Petter Rheborg Andersson Guldstaden IBK
12 − 34 − 7 − 41 − 3,42

32 Marcus Ewelind Bräckans IBK
10 − 20 − 14 − 34 − 3,40

33 Linus Persson Skälby IBK Ung H3
10 − 12 − 22 − 34 − 3,40

34 Henrik Aho IBK Hallsta H3
15 − 24 − 27 − 51 − 3,40

35 Martin Burström Alhem FF
8 − 15 − 12 − 27 − 3,38

36 Jonas Engberg Forserums IF
16 − 26 − 28 − 54 − 3,38

37 Mattias Forslund Dotteviks IF
11 − 29 − 8 − 37 − 3,36

38 Adam Torkelsson Varla IBK 2
6 − 17 − 3 − 20 − 3,33

39 Vincent Jordan Arlanda IBK
6 − 7 − 13 − 20 − 3,33

40 Oscar Johansson IBK Wasahus-73 H3
13 − 29 − 14 − 43 − 3,31

41 Marcus Larsson IBF Norrköping
10 − 15 − 18 − 33 − 3,30

42 Emil Lundberg Skutskärs IBK
14 − 29 − 17 − 46 − 3,29

43 Thomas Berntsson Dotteviks IF
11 − 16 − 20 − 36 − 3,27

44 Oscar Berglund Tillberga IK Roosters H3
14 − 29 − 16 − 45 − 3,21

45 Mikael Andersson IBF Ludvika
10 − 25 − 7 − 32 − 3,20

46 Jonas Orebrand Hruby Loke IBK
11 − 24 − 11 − 35 − 3,18

47 Christoffer Hermansson Olsäters SK
11 − 30 − 5 − 35 − 3,18

48 Thommie Saarenpää IBK Hallsta H3
15 − 32 − 15 − 47 − 3,13

49 Christoffer Wrangle Bankeryds Skid o MK
8 − 21 − 4 − 25 − 3,13

50 Kim Gustafsson Bankeryds Skid o MK
16 − 21 − 29 − 50 − 3,13

51 Robin Andersson Dotteviks IF
9 − 10 − 18 − 28 − 3,11

52 Josef Steiner Nora IBK H3
14 − 22 − 21 − 43 − 3,07

53 Johan Strandberg BK Vingen
6 − 7 − 11 − 18 − 3,00

54 Liam Pettersson Barkarö SK H3
8 − 14 − 10 − 24 − 3,00

55 Joacim Yderström Järna SK
10 − 11 − 19 − 30 − 3,00

56 Mikael Nilsson IBK Wasahus-73 H3
10 − 13 − 17 − 30 − 3,00

57 Magnus Nilsson IBK Puma
11 − 21 − 12 − 33 − 3,00

58 Martin Åström Galagowear FBC Södertälje
13 − 16 − 23 − 39 − 3,00

59 Sebastian Ohlsson Dingle AIK H3
13 − 27 − 12 − 39 − 3,00

60 Otto Carlsson Båstads GIF
14 − 28 − 14 − 42 − 3,00

61 Patrik Andersson Bälinge IF
15 − 28 − 17 − 45 − 3,00

62 Rickard Crona Forserums IF
16 − 21 − 27 − 48 − 3,00

63 Niklas Wain IBS Svedala H3
15 − 26 − 18 − 44 − 2,93

64 Stefan Bergman Eskilstuna Nyfors IK
13 − 24 − 14 − 38 − 2,92

65 Andreas Fridner Runby IBK
12 − 8 − 27 − 35 − 2,92

66 Jacob Kihlberg Tillberga IK Roosters H3
12 − 18 − 17 − 35 − 2,92

67 Daniel Kjenslie Smedjebackens IBK
10 − 16 − 13 − 29 − 2,90

68 Jacob Arvidsson Förslövs IF
10 − 12 − 17 − 29 − 2,90

69 John Pettersson Vimmerby IBK B
10 − 16 − 13 − 29 − 2,90

70 Karl Andrén Sickla IF
10 − 14 − 15 − 29 − 2,90

71 David Lundberg IBK Wasahus-73 H3
9 − 12 − 14 − 26 − 2,89

72 Dan Himmelsköld Loke IBK
8 − 6 − 17 − 23 − 2,88

73 Mike Sterner Strömsbro IF
7 − 4 − 16 − 20 − 2,86

74 Olle Sergård FBC Vinga H3
13 − 27 − 10 − 37 − 2,85

75 Deniz Barbal IBK Wasahus-73 H3
6 − 7 − 10 − 17 − 2,83

76 Emil Persson Fondelius Storvreta IBK U
17 − 29 − 19 − 48 − 2,82

77 David Berg Halmstads IBK 2
5 − 11 − 3 − 14 − 2,80

78 Robin Grönvik Rasbo IK U
9 − 13 − 12 − 25 − 2,78

79 Jonathan Hermansson Nora IBK H3
18 − 30 − 20 − 50 − 2,78

80 Patrik Larsen Alhem FF
8 − 12 − 10 − 22 − 2,75

81 Ludvig Nyberg IBK Elfhög
12 − 17 − 16 − 33 − 2,75

82 Daniel Ahlnäs Tillberga IK Roosters H3
12 − 17 − 16 − 33 − 2,75

83 Emil Gustavsson Gropens IF H3
15 − 24 − 17 − 41 − 2,73

84 Linus Klinga IBF Lokomotiv Avesta
11 − 20 − 10 − 30 − 2,73

85 Jona Alfzon Jämjö IBK
14 − 32 − 6 − 38 − 2,71

86 Viktor Hägerström Båstads GIF
10 − 10 − 17 − 27 − 2,70

87 Sebastian Håkansson IBF Norrköping
10 − 12 − 15 − 27 − 2,70

88 William Folkesson Bjärreds IBK H3
13 − 13 − 22 − 35 − 2,69

89 Kim Varga IBF Falun Ungdom 2
6 − 8 − 8 − 16 − 2,67

90 Pontus Höstman IBF Falun Ungdom 2
9 − 15 − 9 − 24 − 2,67

91 Andreas Lööf IFK Gnesta U-lag
9 − 16 − 8 − 24 − 2,67

92 Robert Mikaelsson BK Solbacken
12 − 18 − 14 − 32 − 2,67

93 Viktor Björklind Skälby IBK Ung H3
12 − 16 − 16 − 32 − 2,67

94 Alfred Johansson IBF Horsby
14 − 22 − 15 − 37 − 2,64

95 Marcus Persson Edebäck IBF
11 − 7 − 22 − 29 − 2,64

96 Melker Klingström-Adelmor Strängnäs IBK U
8 − 16 − 5 − 21 − 2,63

97 Niklas Bork IBK Hallsta H3
13 − 24 − 10 − 34 − 2,62

98 Elias Fischer FBC Lerum Utveckling H3
13 − 24 − 10 − 34 − 2,62

99 Ludwig Eriksson Gropens IF H3
13 − 17 − 17 − 34 − 2,62

100 Simon Lundvold Fröjereds IF
5 − 9 − 4 − 13 − 2,60

101 Leo Jonsson Forsbacka IK
10 − 11 − 15 − 26 − 2,60

102 Albin Rondahl Åby IBK Ungdom
10 − 21 − 5 − 26 − 2,60

103 Isac Berglund Skälby IBK Ung H3
12 − 20 − 11 − 31 − 2,58

104 Magnus Persson Skutskärs IBK
7 − 13 − 5 − 18 − 2,57

105 Joakim Ottosson Loke IBK
7 − 7 − 11 − 18 − 2,57

106 Fredric Carlsson Solfjäderstaden IBK U-lag
7 − 9 − 9 − 18 − 2,57

107 Oliver Nordqvist Skälby IBK Ung H3
16 − 34 − 7 − 41 − 2,56

108 Alexander Vildin Bräckans IBK
9 − 19 − 4 − 23 − 2,56

109 Johan Södergren IBK Finn - Lund
15 − 24 − 14 − 38 − 2,53

110 Rasmus Karlsson IF Ariel
6 − 8 − 7 − 15 − 2,50

111 Viktor Broström Strängnäs IBK U
6 − 7 − 8 − 15 − 2,50

112 Max Molin Åmots IF
8 − 14 − 6 − 20 − 2,50

113 Tommy Löfstrand Bräckans IBK
10 − 14 − 11 − 25 − 2,50

114 Martin Eineskog Varla IBK 2
10 − 13 − 12 − 25 − 2,50

115 Mikko Toivonen Järna SK
12 − 23 − 7 − 30 − 2,50

116 Christopher Eriksson Ekbackskyrkans IBK
12 − 21 − 9 − 30 − 2,50

117 Jonas Andersson IBK Elfhög
14 − 15 − 20 − 35 − 2,50

118 Andreas Ögren Guldstaden IBK
11 − 8 − 19 − 27 − 2,45

119 Fredrik Blomfeldt Smedjans IF
11 − 20 − 7 − 27 − 2,45

120 Dennis Larsson Köpings IS Ung H3
11 − 13 − 14 − 27 − 2,45

121 Emil Ljungström BK Vingen
11 − 18 − 9 − 27 − 2,45

122 Melker Blomberg IBF Lokomotiv Avesta
9 − 12 − 10 − 22 − 2,44

123 Viktor Rudsvik Kristinehamns IBF
9 − 13 − 9 − 22 − 2,44

124 Fredrik Hammarberg IBF Ludvika
7 − 3 − 14 − 17 − 2,43

125 Emil Pettersson Åsa IF
7 − 6 − 11 − 17 − 2,43

126 Robin Clarén Lomma FBC H3
14 − 15 − 19 − 34 − 2,43

127 Edvin Modier Arlanda IBK
14 − 21 − 13 − 34 − 2,43

128 Albin Magnusson FBC Vinga H3
10 − 19 − 5 − 24 − 2,40

129 Victor Tvingsell IF Ariel
15 − 17 − 19 − 36 − 2,40

130 Emil Gustafsson Floda IBK H3
13 − 17 − 14 − 31 − 2,38

131 Martin Sjödin KAIS Mora UIF
8 − 15 − 4 − 19 − 2,38

132 Andreas Livh Forserums IF
8 − 8 − 11 − 19 − 2,38

133 Robin Pantefors Hagunda IBF
8 − 13 − 6 − 19 − 2,38

134 Tobias Jonsson Fliseryds IBK
16 − 14 − 24 − 38 − 2,38

135 Simon Mossberg Forsbacka IK
11 − 17 − 9 − 26 − 2,36

136 David Lindgren BK Solbacken
11 − 15 − 11 − 26 − 2,36

137 Daniel Johansson BK Solbacken
11 − 6 − 20 − 26 − 2,36

138 Emil Widenborg Bjärreds IBK H3
14 − 23 − 10 − 33 − 2,36

139 Jonas Hilmerström Bräckans IBK
6 − 9 − 5 − 14 − 2,33

140 Victor Bisseberg Kustens IF 2
6 − 6 − 8 − 14 − 2,33

141 Gustav Bäckevall FBC Lerum Utveckling H3
6 − 10 − 4 − 14 − 2,33

142 Jens Hägglöf Alhem FF
12 − 9 − 19 − 28 − 2,33

143 Sebastian Dahlbom Kärra IBK H3
12 − 18 − 10 − 28 − 2,33

144 Jonas Björn IK Råby Västerås H3
16 − 16 − 21 − 37 − 2,31

145 Eric Hult Nykvarns IF U-lag
13 − 18 − 12 − 30 − 2,31

146 David Iggström Tillberga IK Roosters H3
13 − 20 − 10 − 30 − 2,31

147 Manne Pettersson Strömsbro IF
10 − 15 − 8 − 23 − 2,30

148 Oskar Andersson Lomma FBC H3
10 − 16 − 7 − 23 − 2,30

149 Joel Högberg Åmots IF
7 − 9 − 7 − 16 − 2,29

150 Toni Haverinen IK Råby Västerås H3
7 − 9 − 7 − 16 − 2,29

151 Philip Svahn Westerviks IBK
14 − 23 − 9 − 32 − 2,29

152 David Eriksson IBF Hedemora
11 − 7 − 18 − 25 − 2,27

153 Gustav Thorell Boxholms IBK
11 − 8 − 17 − 25 − 2,27

154 Jesper Kindblad Gransholms IF
15 − 24 − 10 − 34 − 2,27

155 Jesper Åkeson Åsa IF
8 − 9 − 9 − 18 − 2,25

156 Tobias Jönsson Bro IK
8 − 12 − 6 − 18 − 2,25

157 Andreas Eriksson Bro IK
8 − 8 − 10 − 18 − 2,25

158 Johan Westbom Skutskärs IBK
8 − 5 − 13 − 18 − 2,25

159 Samuel Jansson Skogsgymnastikens IBS H3
8 − 10 − 8 − 18 − 2,25

160 Casper Bergström Ekbackskyrkans IBK
12 − 12 − 15 − 27 − 2,25

161 Pontus Päivinen Järna SK
12 − 11 − 16 − 27 − 2,25

162 Josef Brixmark IFK Gnesta U-lag
12 − 10 − 17 − 27 − 2,25

163 Lukas Olsson Skälby IBK Ung H3
12 − 23 − 4 − 27 − 2,25

164 Anton Ekström IK Standard U-lag
13 − 9 − 20 − 29 − 2,23

165 Oliver Bergman Hagunda IBF
13 − 22 − 7 − 29 − 2,23

166 Pierre Ahlbom IBF Hedemora
9 − 15 − 5 − 20 − 2,22

167 Filip Johqvist Halmstads IBK 2
9 − 7 − 13 − 20 − 2,22

168 Timmy Kvist IF Ariel
9 − 12 − 8 − 20 − 2,22

169 Oskar Bååth Solfjäderstaden IBK U-lag
9 − 12 − 8 − 20 − 2,22

170 Tim Appelros Gropens IF H3
18 − 19 − 21 − 40 − 2,22

171 Albin Karlsson Almunge IK
14 − 17 − 14 − 31 − 2,21

172 Ludvig Rudberg Knäppmora AIK H3
14 − 21 − 10 − 31 − 2,21

173 Viktor Seth Strängnäs IBK U
5 − 3 − 8 − 11 − 2,20

174 Sebastian Öhman Gottsunda IBF
5 − 7 − 4 − 11 − 2,20

175 Anton Bildström Alhem FF
5 − 8 − 3 − 11 − 2,20

176 Sven Nilsson Guldstaden IBK
5 − 8 − 3 − 11 − 2,20

177 Johan Vestin Runby IBK
10 − 20 − 2 − 22 − 2,20

178 Mattias Öberg Bro IK
10 − 9 − 13 − 22 − 2,20

179 Håkan Fröberg Högalids IF
10 − 7 − 15 − 22 − 2,20

180 Markus Stenberg BK Solbacken
10 − 15 − 7 − 22 − 2,20

181 Samuel Karlsson Köpings IS Ung H3
10 − 13 − 9 − 22 − 2,20

182 Patrik Larsson Pålsboda IBF H3 (B-lag)
10 − 15 − 7 − 22 − 2,20

183 Olof Özbay Hagunda IBF
15 − 12 − 21 − 33 − 2,20

184 Vilhelm Karlsson Barkarö SK H3
16 − 8 − 27 − 35 − 2,19

185 Emil Ström Kumla IBK H3 (B-lag)
16 − 21 − 14 − 35 − 2,19

186 Viktor Henningsson Hovshaga AIF B
11 − 18 − 6 − 24 − 2,18

187 Mattias Lundberg Floda IBK H3
11 − 13 − 11 − 24 − 2,18

188 Emil Johansson IBF Antvarden
11 − 17 − 7 − 24 − 2,18

189 Samuel Johansson IBF Antvarden
11 − 16 − 8 − 24 − 2,18

190 Kristoffer Ringström Gropens IF H3
17 − 22 − 15 − 37 − 2,18

191 John Lindhagen KFUM Örebro H3
17 − 14 − 23 − 37 − 2,18

192 Adam Pettersson Åstorp/Kvidinge IBS H3
6 − 8 − 5 − 13 − 2,17

193 Max Gruvaeus IBK Wasahus-73 H3
6 − 9 − 4 − 13 − 2,17

194 Johannes Rönnmark Storvreta IBK U
12 − 19 − 7 − 26 − 2,17

195 Jimmy Eriksson IBK Wasahus-73 H3
12 − 10 − 16 − 26 − 2,17

196 Hugo Österberg Ekbackskyrkans IBK
7 − 13 − 2 − 15 − 2,14

197 Mikael Hansson IK Standard U-lag
7 − 11 − 4 − 15 − 2,14

198 Josef Celik Telge SIBK U
7 − 7 − 8 − 15 − 2,14

199 Jonatan Bergström Båstads GIF
14 − 13 − 17 − 30 − 2,14

200 Adam Munkevik Skälby IBK Ung H3
14 − 15 − 15 − 30 − 2,14

201 Oscar Harryson KFUM Örebro H3
14 − 22 − 8 − 30 − 2,14

202 Oliver Papmehl-Dufay IBF Falun Ungdom 2
8 − 6 − 11 − 17 − 2,13

203 Lukas Jonsborg Halmstads IBK 2
8 − 13 − 4 − 17 − 2,13

204 Rasmus Grönvik Rasbo IK U
8 − 13 − 4 − 17 − 2,13

205 Victor Gustafsson Tenhults IF
16 − 17 − 17 − 34 − 2,13

206 Hannes Fasth IBF Tranås
16 − 13 − 21 − 34 − 2,13

207 Isac Sellberg IBF Falun Ungdom 2
9 − 10 − 9 − 19 − 2,11

208 Oscar Thormählen Bräckans IBK
9 − 5 − 14 − 19 − 2,11

209 Alexander Karlsson Hjulsbro IK
9 − 9 − 10 − 19 − 2,11

210 Lucas Dahlberg KAIS Mora UIF
10 − 16 − 5 − 21 − 2,10

211 Niklas Hansson Bua IF
10 − 12 − 9 − 21 − 2,10

212 Kim Mäki Billingsfors IBK
10 − 14 − 7 − 21 − 2,10

213 Mikael Nilsson Hultsberg/Björkås IBF
10 − 10 − 11 − 21 − 2,10

214 Emil Risberg Kopparbergs BK H3
10 − 13 − 8 − 21 − 2,10

215 Simon Svanström IBF Norrköping
10 − 18 − 3 − 21 − 2,10

216 Emil Bech IBF Älvstranden H3
11 − 15 − 8 − 23 − 2,09

217 Jonas Nyqvist FBI Tullinge (B)
12 − 17 − 8 − 25 − 2,08

218 Martin Zupancic Surte IS IBK H3
12 − 14 − 11 − 25 − 2,08

219 Alexander Miller Lillån IBK H3 (B-lag)
12 − 13 − 12 − 25 − 2,08

220 Erik Johan Streijffert IBK Wasahus-73 H3
12 − 9 − 16 − 25 − 2,08

221 Robin Ek Husqvarna IK
13 − 20 − 7 − 27 − 2,08

222 Johan Alm Smedjans IF
13 − 17 − 10 − 27 − 2,08

223 Pontus Aspenlind Stenhagens KK
14 − 13 − 16 − 29 − 2,07

224 Fredrik Alexandré Kopparbergs BK H3
14 − 19 − 10 − 29 − 2,07

225 Lukas Sundström IBK Lund H3
15 − 19 − 12 − 31 − 2,07

226 Axel Nyqvist Brickebackens IF H3
15 − 23 − 8 − 31 − 2,07

227 Filip Strömberg Bankeryds Skid o MK
16 − 27 − 6 − 33 − 2,06

228 Wilmer Parkatti Knäppmora AIK H3
16 − 17 − 16 − 33 − 2,06

229 Christoffer Hanell Kumla IBK H3 (B-lag)
18 − 15 − 22 − 37 − 2,06

230 William Lundell Onsala IBK 2
5 − 7 − 3 − 10 − 2,00

231 Daniel Lindell Bräckans IBK
5 − 5 − 5 − 10 − 2,00

232 Anton Amandusson Onsala IBK 2
5 − 4 − 6 − 10 − 2,00

233 Viktor Johansson Rasbo IK U
5 − 5 − 5 − 10 − 2,00

234 Oscar Söderström Knäppmora AIK H3
5 − 7 − 3 − 10 − 2,00

235 Rasmus Östlund Väster IBK Örebro H3
5 − 5 − 5 − 10 − 2,00

236 Christian Erichsen-Fendinge Onsala IBK 2
6 − 8 − 4 − 12 − 2,00

237 Pontus Furevik Sickla IF
6 − 7 − 5 − 12 − 2,00

238 Carl Svärd KAIS Mora UIF
7 − 4 − 10 − 14 − 2,00

239 Mikael Nöjd FBC Moröbacke (Utv-lag)
7 − 9 − 5 − 14 − 2,00

240 Patrik Olsson Sala IBF H3
7 − 7 − 7 − 14 − 2,00

241 Daniel Alexandersson Knäppmora AIK H3
7 − 6 − 8 − 14 − 2,00

242 Alexander Dahlberg Huddinge IBS
8 − 10 − 6 − 16 − 2,00

243 Dennis Solid Loke IBK
8 − 3 − 13 − 16 − 2,00

244 Robin Seiko IBK Wasahus-73 H3
8 − 9 − 7 − 16 − 2,00

245 Alexander Ylitalo Knäppmora AIK H3
9 − 12 − 6 − 18 − 2,00

246 Samuel Gahnsby Växjö IBK Utveckling B
10 − 12 − 8 − 20 − 2,00

247 Christoffer Thuné Kustens IF 2
10 − 16 − 4 − 20 − 2,00

248 Karl Förare IBK Uppsala Teknologer U
10 − 9 − 11 − 20 − 2,00

249 Emanuel Leinonen Edebäck IBF
10 − 15 − 5 − 20 − 2,00

250 Thomas Fredriksson Dotteviks IF
10 − 15 − 5 − 20 − 2,00

251 Andreas Svanberg Sunne IBK
10 − 11 − 9 − 20 − 2,00

252 Erik Lutz Jämjö IBK
11 − 9 − 13 − 22 − 2,00

253 Tim Rohde KaRo IBF
11 − 9 − 13 − 22 − 2,00

254 William Lindström Kärra IBK H3
11 − 14 − 8 − 22 − 2,00

255 Rasmus Klashed Linköping IBK Ungdom U-lag
11 − 15 − 7 − 22 − 2,00

256 Daniel Johansson BK Vingen
11 − 10 − 12 − 22 − 2,00

257 Felix Hofte Bjärreds IBK H3
12 − 15 − 9 − 24 − 2,00

258 Jesper Asplund IFK Gnesta U-lag
13 − 13 − 13 − 26 − 2,00

259 Johan Pedersen IBK Kungälv H3
13 − 20 − 6 − 26 − 2,00

260 Axel Johansson Hovmantorps GOIF
15 − 16 − 14 − 30 − 2,00

261 Linus Simons Bälinge IF
15 − 16 − 14 − 30 − 2,00

262 Marcus Lindholm IBK Gurkstaden Västerås H3
15 − 21 − 9 − 30 − 2,00

263 Max Forsgren Västerås IBS
15 − 12 − 18 − 30 − 2,00

264 Christopher Viklund Sala IBF H3
15 − 12 − 18 − 30 − 2,00

265 Marcus Johansson Forserums IF
16 − 21 − 11 − 32 − 2,00

266 Petter Hjalmarsson Västerås IBS
16 − 20 − 12 − 32 − 2,00

267 Tom Warman Örebro SK Ung H3
17 − 17 − 16 − 33 − 1,94

268 Emil Reijonen Knäppmora AIK H3
16 − 13 − 18 − 31 − 1,94

269 Eric Blomqvist Lillån IBK H3 (B-lag)
16 − 15 − 16 − 31 − 1,94

270 Axel Guldmar Väster IBK Örebro H3
16 − 9 − 22 − 31 − 1,94

271 Marcus Gustavsson Forserums IF
15 − 22 − 7 − 29 − 1,93

272 Ozborne Johnsson IBF Tranås
15 − 21 − 8 − 29 − 1,93

273 Martin Storäng Alunda IBF U
15 − 13 − 16 − 29 − 1,93

274 Emil Åhlén Knäppmora AIK H3
15 − 20 − 9 − 29 − 1,93

275 Alexander Brannefalk Lomma FBC H3
14 − 14 − 13 − 27 − 1,93

276 Petter Gustavsson Westerviks IBK
14 − 17 − 10 − 27 − 1,93

277 Eric Kjellström Vetlanda IBF B
14 − 15 − 12 − 27 − 1,93

278 Samuel Dahlström Fröjereds IF
14 − 11 − 16 − 27 − 1,93

279 Jimmy Haglund IBK Wasahus-73 H3
14 − 16 − 11 − 27 − 1,93

280 Alexander Lindahl Nora IBK H3
14 − 11 − 16 − 27 − 1,93

281 Filip Karlsson Moheda IBK
13 − 12 − 13 − 25 − 1,92

282 Jesper Nyborg Gottsunda IBF
13 − 10 − 15 − 25 − 1,92

283 Eric Jinneskog Växjö IBK Utveckling B
12 − 10 − 13 − 23 − 1,92

284 Max Boström Råsunda IS
12 − 17 − 6 − 23 − 1,92

285 Hampus Wackfelt Dingle AIK H3
12 − 6 − 17 − 23 − 1,92

286 Jesper Hede Varla IBK 2
11 − 10 − 11 − 21 − 1,91

287 Emil Cederqvist Husqvarna IK
11 − 7 − 14 − 21 − 1,91

288 Emil Pettersson Olsäters SK
11 − 10 − 11 − 21 − 1,91

289 Peter Degerman BK Solbacken
11 − 13 − 8 − 21 − 1,91

290 Sebastian Jansson Pixbo Wallenstam IBF H3
11 − 16 − 5 − 21 − 1,91

291 Jesper Hallqvist FBC Lerum Utveckling H3
11 − 13 − 8 − 21 − 1,91

292 Herman Nyholm Åmots IF
10 − 5 − 14 − 19 − 1,90

293 Andreas Holmér Sickla IF
10 − 12 − 7 − 19 − 1,90

294 Dan Lövfors Bedarö BK
10 − 8 − 11 − 19 − 1,90

295 Alexander Spinord Hagunda IBF
10 − 11 − 8 − 19 − 1,90

296 Andreas Ljunggren Fritsla IF
10 − 10 − 9 − 19 − 1,90

297 Per Erkki Grästorps IBK
10 − 7 − 12 − 19 − 1,90

298 Christer Hallén Smedjans IF
10 − 4 − 15 − 19 − 1,90

299 Jonas Ahlin Sala IBF H3
10 − 14 − 5 − 19 − 1,90

300 Oskar Engström Linköping IBK Ungdom U-lag
10 − 3 − 16 − 19 − 1,90

301 Otto Johansson Strömsbro IF
9 − 13 − 4 − 17 − 1,89

302 Tobias Lilja IBF Lokomotiv Avesta
9 − 3 − 14 − 17 − 1,89

303 Marcus Larsson Åsa IF
9 − 12 − 5 − 17 − 1,89

304 Daniel Nilsson Östra SK
9 − 14 − 3 − 17 − 1,89

305 Patric Kruse Loke IBK
9 − 11 − 6 − 17 − 1,89

306 Samuel Olsson Hultsberg/Björkås IBF
9 − 12 − 5 − 17 − 1,89

307 Johan Grönqvist Sunne IBK
9 − 8 − 9 − 17 − 1,89

308 Adam Björsson Boxholms IBK
9 − 14 − 3 − 17 − 1,89

309 Nils Moritzen Väster IBK Örebro H3
17 − 24 − 8 − 32 − 1,88

310 Isak Löwander Onsala IBK 2
8 − 9 − 6 − 15 − 1,88

311 Philip Haglund Telge SIBK U
8 − 8 − 7 − 15 − 1,88

312 Simon Dyyk Boxholms IBK
8 − 10 − 5 − 15 − 1,88

313 David Samuelsson Westerviks IBK
16 − 17 − 13 − 30 − 1,88

314 Lucas Bäckström Forserums IF
16 − 14 − 16 − 30 − 1,88

315 Peter Bergvall Arlanda IBK
16 − 17 − 13 − 30 − 1,88

316 Filip Sandstedt IBK Husar
15 − 19 − 9 − 28 − 1,87

317 Markus Jansson Kopparbergs BK H3
15 − 12 − 16 − 28 − 1,87

318 Sebastian Larsson IBF Ludvika
7 − 10 − 3 − 13 − 1,86

319 Andreas Milos Bro IK
7 − 10 − 3 − 13 − 1,86

320 Niclas Eskros IBK Hallsta H3
7 − 3 − 10 − 13 − 1,86

321 Erik Henriksson Boxholms IBK
7 − 6 − 7 − 13 − 1,86

322 Edvin Dageson Lomma FBC H3
14 − 11 − 15 − 26 − 1,86

323 Simon Löf Malmö FBC H3
14 − 10 − 16 − 26 − 1,86

324 Jimmie Berglund IBF Tranås
14 − 14 − 12 − 26 − 1,86

325 Sven Johansson IBF Horsby
14 − 8 − 18 − 26 − 1,86

326 Albin Conradsson Brickebackens IF H3
13 − 13 − 11 − 24 − 1,85

327 Carl Tara-Eriksson KAIS Mora UIF
6 − 1 − 10 − 11 − 1,83

328 Anton Ranta KaRo IBF
6 − 9 − 2 − 11 − 1,83

329 Tobias Björling Husqvarna IK
6 − 8 − 3 − 11 − 1,83

330 Tobias Backström Loke IBK
6 − 3 − 8 − 11 − 1,83

331 Jimmie Peeters Arvika IBF U
6 − 8 − 3 − 11 − 1,83

332 Jonatan Jerndahl IBK Gurkstaden Västerås H3
6 − 5 − 6 − 11 − 1,83

333 Jens Larsson Forserums IF
12 − 10 − 12 − 22 − 1,83

334 Claes Norén Skogås/Trångsunds IBK
12 − 9 − 13 − 22 − 1,83

335 Mikke Ejrevi Skellefteå IBS
12 − 9 − 13 − 22 − 1,83

336 Jim Johnsen IBK Elfhög
12 − 12 − 10 − 22 − 1,83

337 Marcus Siitonen Kärra IBK H3
12 − 11 − 11 − 22 − 1,83

338 Kevin Hjertberg Surte IS IBK H3
12 − 11 − 11 − 22 − 1,83

339 Henrik Bosell-Olsson Stenhagens KK
17 − 24 − 7 − 31 − 1,82

340 Andreas Johansson Kumla IBK H3 (B-lag)
17 − 14 − 17 − 31 − 1,82

341 Marcus Collén IBF Lokomotiv Avesta
11 − 12 − 8 − 20 − 1,82

342 Anton Lindström Carlshamns IBK
11 − 9 − 11 − 20 − 1,82

343 Andreas Öhlin Ekbackskyrkans IBK
11 − 15 − 5 − 20 − 1,82

344 Melker Johansson Järna SK
11 − 11 − 9 − 20 − 1,82

345 Anton Anjou-Hebbel Telge SIBK U
11 − 10 − 10 − 20 − 1,82

346 Alexander Edvinsson Olsäters SK
11 − 5 − 15 − 20 − 1,82

347 Tomas Burström Alhem FF
11 − 7 − 13 − 20 − 1,82

348 Linus Warnholtz Surte IS IBK H3
11 − 7 − 13 − 20 − 1,82

349 Jonathan Hammander Pålsboda IBF H3 (B-lag)
11 − 17 − 3 − 20 − 1,82

350 Johan Löfqvist Åby IBK Ungdom
11 − 11 − 9 − 20 − 1,82

351 Adam Wikner IBF Tranås
16 − 21 − 8 − 29 − 1,81

352 Alexander Kinell Arlanda IBK
16 − 10 − 19 − 29 − 1,81

353 Adam Svahn Hovshaga AIF B
5 − 9 − 0 − 9 − 1,80

354 Oskar Johansson Hovshaga AIF B
5 − 2 − 7 − 9 − 1,80

355 Emil Eliasson Knäppmora AIK H3
5 − 7 − 2 − 9 − 1,80

356 Christian Ofstad Skogsgymnastikens IBS H3
5 − 4 − 5 − 9 − 1,80

357 Ville Lindbäck Västerås IBS
5 − 3 − 6 − 9 − 1,80

358 Adam Sundvall Kopparbergs BK H3
5 − 6 − 3 − 9 − 1,80

359 Thobias Månsson IBF Norrköping
5 − 5 − 4 − 9 − 1,80

360 Nicklas Bjunér Runby IBK
10 − 7 − 11 − 18 − 1,80

361 David Sjöberg Åmotfors IF
10 − 11 − 7 − 18 − 1,80

362 Simon Björk Edebäck IBF
10 − 9 − 9 − 18 − 1,80

363 Simon Olofsson Alhem FF
10 − 11 − 7 − 18 − 1,80

364 David Johansson BK Solbacken
10 − 8 − 10 − 18 − 1,80

365 Albin Rylander Hovmantorps GOIF
15 − 18 − 9 − 27 − 1,80

366 Jakob Pettersson Hovmantorps GOIF
15 − 10 − 17 − 27 − 1,80

367 Daniel Carlsson Båstads GIF
15 − 16 − 11 − 27 − 1,80

368 Henrik Nilsson Fliseryds IBK
15 − 23 − 4 − 27 − 1,80

369 Fredrik Lindh Fliseryds IBK
15 − 7 − 20 − 27 − 1,80

370 Daniel Hallberg Åstorp/Kvidinge IBS H3
14 − 10 − 15 − 25 − 1,79

371 Anton Larsson Östra SK
14 − 16 − 9 − 25 − 1,79

372 Andreas Aspenlind Stenhagens KK
14 − 12 − 13 − 25 − 1,79

373 Pelle Wallin Forsbacka IK
9 − 12 − 4 − 16 − 1,78

374 Gustav Hagman IF Ariel
9 − 9 − 7 − 16 − 1,78

375 Jimmy Jonsson Åmotfors IF
9 − 7 − 9 − 16 − 1,78

376 Niklas Pettersson Surte IS IBK H3
9 − 11 − 5 − 16 − 1,78

377 Tom Nilsson IBF Norrköping
9 − 13 − 3 − 16 − 1,78

378 Martin Holgersson IBK Lund H3
13 − 9 − 14 − 23 − 1,77

379 John Tedesäter Fliseryds IBK
13 − 17 − 6 − 23 − 1,77

380 Mikael Forsell FBI Tullinge (B)
13 − 15 − 8 − 23 − 1,77

381 Julius Baumann Rais FBI Tullinge (B)
13 − 11 − 12 − 23 − 1,77

382 Niklas Åberg Eskilstuna Nyfors IK
13 − 9 − 14 − 23 − 1,77

383 Janne Ojala Köpings IS Ung H3
13 − 11 − 12 − 23 − 1,77

384 Simon Alsterlund Brickebackens IF H3
17 − 16 − 14 − 30 − 1,76

385 Andreas Johansson Smedjebackens IBK
8 − 8 − 6 − 14 − 1,75

386 Filip Mathson Sundbybergs IK
8 − 7 − 7 − 14 − 1,75

387 Robin Ekeberg IFK Gnesta U-lag
12 − 13 − 8 − 21 − 1,75

388 Lukas Fredholm Gottsunda IBF
12 − 14 − 7 − 21 − 1,75

389 Khim Vanninen Tillberga IK Roosters H3
12 − 12 − 9 − 21 − 1,75

390 Nils Groen Skälby IBK Ung H3
12 − 11 − 10 − 21 − 1,75

391 Ludvig Mattsson IBF Tranås
16 − 18 − 10 − 28 − 1,75

392 David Sundberg Skutskärs IBK
16 − 21 − 7 − 28 − 1,75

393 Mahmoud Elsaadi Loke IBK
15 − 21 − 5 − 26 − 1,73

394 Emil Swahn Råsunda IS
11 − 8 − 11 − 19 − 1,73

395 Andreas Ravetti Eskilstuna Nyfors IK
11 − 15 − 4 − 19 − 1,73

396 William Regnstrand FBC Vinga H3
11 − 13 − 6 − 19 − 1,73

397 Martin Ardryd Lillån IBK H3 (B-lag)
11 − 16 − 3 − 19 − 1,73

398 Emil Carlsson Hjulsbro IK
11 − 13 − 6 − 19 − 1,73

399 Samuel Björk Husqvarna IK
7 − 8 − 4 − 12 − 1,71

400 Phelix Rönnemark Torshälla IBK U-lag
7 − 9 − 3 − 12 − 1,71

401 Elias Wallén Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
7 − 7 − 5 − 12 − 1,71

402 Samuel Öhman BK Solbacken
7 − 9 − 3 − 12 − 1,71

403 John Lundberg Citykamraterna BK
7 − 5 − 7 − 12 − 1,71

404 Mikael Nilsson BK Vingen
7 − 6 − 6 − 12 − 1,71

405 Philip Hultegård Rottne IF
14 − 20 − 4 − 24 − 1,71

406 Simon Äng Enköpings IBK
14 − 12 − 12 − 24 − 1,71

407 Filip Åström Tillberga IK Roosters H3
14 − 12 − 12 − 24 − 1,71

408 Martin Edlund IBK Gurkstaden Västerås H3
14 − 5 − 19 − 24 − 1,71

409 Isak Peterson Storvreta IBK U
17 − 13 − 16 − 29 − 1,71

410 Niklas Öster Skutskärs IBK
17 − 12 − 17 − 29 − 1,71

411 Hugo Edin Strömsbro IF
10 − 10 − 7 − 17 − 1,70

412 Tobias Johansson Sundbybergs IK
10 − 11 − 6 − 17 − 1,70

413 Stefan Henriksson Högalids IF
10 − 6 − 11 − 17 − 1,70

414 Martin Johansson Enköpings IBK
10 − 7 − 10 − 17 − 1,70

415 Adam Axelsson-Gullström Sunne IBK
10 − 13 − 4 − 17 − 1,70

416 Oskar Rönnmark BK Solbacken
10 − 11 − 6 − 17 − 1,70

417 Isac Lindblad IBK Lockerud Ungdom
10 − 5 − 12 − 17 − 1,70

418 Filip Alfredsson Pixbo Wallenstam IBF H3
10 − 8 − 9 − 17 − 1,70

419 Marcus Broby Huddinge IBS
13 − 14 − 8 − 22 − 1,69

420 Gustav Odén Skälby IBK Ung H3
13 − 16 − 6 − 22 − 1,69

421 Petter Hiding Väster IBK Örebro H3
13 − 6 − 16 − 22 − 1,69

422 Sam Linder Väckelsångs IK
16 − 17 − 10 − 27 − 1,69

423 Joakim Andersson Onsala IBK 2
6 − 5 − 5 − 10 − 1,67

424 David Löf IBK Uppsala Teknologer U
6 − 6 − 4 − 10 − 1,67

425 Niklas Nilsson IBK Wasahus-73 H3
6 − 8 − 2 − 10 − 1,67

426 Calle Holmquist Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
6 − 6 − 4 − 10 − 1,67

427 Viktor Östlund Åsa IF
9 − 9 − 6 − 15 − 1,67

428 Anton Holmberg IBS Svedala H3
9 − 10 − 5 − 15 − 1,67

429 Alexander Larsson Kälvesta FBC
9 − 5 − 10 − 15 − 1,67

430 Alexander Nicklasson Tibro IBK
9 − 5 − 10 − 15 − 1,67

431 Tobias Darrell IBF Älvstranden H3
9 − 9 − 6 − 15 − 1,67

432 Filip Sjöström Åkersberga IBF (B)
12 − 14 − 6 − 20 − 1,67

433 Erik Abrahamsson Kälvesta FBC
12 − 13 − 7 − 20 − 1,67

434 Wilhelm Kjellgren Almunge IK
12 − 7 − 13 − 20 − 1,67

435 Rasem Chebil Citykamraterna BK
12 − 12 − 8 − 20 − 1,67

436 Mathias Stenberg BK Solbacken
12 − 8 − 12 − 20 − 1,67

437 Daniel Jönsson Värnamo IK
15 − 13 − 12 − 25 − 1,67

438 Fabian Ekdahl Gransholms IF
15 − 10 − 15 − 25 − 1,67

439 Tobias Roth IF Ariel
15 − 13 − 12 − 25 − 1,67

440 Robert Florén Skogsgymnastikens IBS H3
15 − 11 − 14 − 25 − 1,67

441 Andreas Rosenborg Kopparbergs BK H3
18 − 11 − 19 − 30 − 1,67

442 Jesper Sandberg Örebro SK Ung H3
17 − 13 − 15 − 28 − 1,65

443 Gustav Bertilsson IBK Osby
14 − 5 − 18 − 23 − 1,64

444 Daniel Björklund Västerås IBS
14 − 12 − 11 − 23 − 1,64

445 Alexander Lindström Åmots IF
11 − 10 − 8 − 18 − 1,64

446 Jonathan Gunnarsson IBK Puma
11 − 12 − 6 − 18 − 1,64

447 Robert Sedvall Kälvesta FBC
11 − 6 − 12 − 18 − 1,64

448 Mikael Ranta Dotteviks IF
11 − 6 − 12 − 18 − 1,64

449 Alexander Forsdal Edebäck IBF
11 − 3 − 15 − 18 − 1,64

450 Love Arenbeck Fröjereds IF
11 − 12 − 6 − 18 − 1,64

451 Victor Mattsson FBC Vinga H3
11 − 6 − 12 − 18 − 1,64

452 Jonas Mickelsson Öckerö IBK H3
11 − 5 − 13 − 18 − 1,64

453 Robin Andersson Sundbybergs IK
8 − 7 − 6 − 13 − 1,63

454 Richard Pettersson Västerhaninge IBK (A)
8 − 9 − 4 − 13 − 1,63

455 Oscar Capobianco Örebro SK Ung H3
8 − 8 − 5 − 13 − 1,63

456 William Sjöberg Barkarö SK H3
16 − 16 − 10 − 26 − 1,63

457 Tim Bostedt Barkarö SK H3
16 − 12 − 14 − 26 − 1,63

458 Filip Oscar Daniel Ekdahl Carlshamns IBK
13 − 13 − 8 − 21 − 1,62

459 Marcus Thörnqvist Tenhults IF
13 − 12 − 9 − 21 − 1,62

460 Peter Edfors Bedarö BK
13 − 11 − 10 − 21 − 1,62

461 Sami Halonen IBK Elfhög
13 − 15 − 6 − 21 − 1,62

462 Edvin Eriksson Lillån IBK H3 (B-lag)
13 − 10 − 11 − 21 − 1,62

463 Nicolas Saldias KAIS Mora UIF
5 − 7 − 1 − 8 − 1,60

464 Johan Bertilsson IBS Svedala H3
5 − 2 − 6 − 8 − 1,60

465 Viktor Hansson Torshälla IBK U-lag
5 − 6 − 2 − 8 − 1,60

466 Tomas Bida Järna SK
5 − 1 − 7 − 8 − 1,60

467 Adam Edlund FBC Moröbacke (Utv-lag)
5 − 3 − 5 − 8 − 1,60

468 Axel Andersson Skälby IBK Ung H3
5 − 6 − 2 − 8 − 1,60

469 André Strömberg Örkelljunga IF
10 − 10 − 6 − 16 − 1,60

470 Olof Molin Högalids IF
10 − 10 − 6 − 16 − 1,60

471 John Nordström Älvsjö AIK IBF (B)
10 − 11 − 5 − 16 − 1,60

472 Dennis Tärnström Galagowear FBC Södertälje
10 − 5 − 11 − 16 − 1,60

473 Björn Kärnebro Citykamraterna BK
10 − 8 − 8 − 16 − 1,60

474 Patrik Lindström Jacobson FBC Vinga H3
10 − 7 − 9 − 16 − 1,60

475 Melwin Karlsson Åby IBK Ungdom
10 − 11 − 5 − 16 − 1,60

476 Alfred Karlsson Väckelsångs IK
15 − 14 − 10 − 24 − 1,60

477 Linus Sjöquist Enköpings IBK
15 − 13 − 11 − 24 − 1,60

478 Ludwig Signal Moheda IBK
12 − 17 − 2 − 19 − 1,58

479 Jonathan Andersson Sköndals IK A
12 − 11 − 8 − 19 − 1,58

480 Robert Hurtig Galagowear FBC Södertälje
12 − 12 − 7 − 19 − 1,58

481 Jonathan Hedlund Hagunda IBF
12 − 4 − 15 − 19 − 1,58

482 Christoffer Ström IBF Horsby
12 − 13 − 6 − 19 − 1,58

483 Jonas Almqvist Fritsla IF
12 − 9 − 10 − 19 − 1,58

484 Henrik Nillson Åsa IF
7 − 6 − 5 − 11 − 1,57

485 Joakim Carlsson Västerås IBS
7 − 10 − 1 − 11 − 1,57

486 Fabian Janz Kärra IBK H3
7 − 4 − 7 − 11 − 1,57

487 Gabriel Friman IBK Uppsala Teknologer U
14 − 15 − 7 − 22 − 1,57

488 Jesper Andersson Moheda IBK
16 − 8 − 17 − 25 − 1,56

489 Pontus Gustavsson Stenhagens KK
16 − 16 − 9 − 25 − 1,56

490 Manfred Thalin Bälinge IF
16 − 11 − 14 − 25 − 1,56

491 Linus Södergren IBF Hedemora
9 − 12 − 2 − 14 − 1,56

492 Fredrik Eriksson Strömsbro IF
9 − 9 − 5 − 14 − 1,56

493 Johannes Björklund Strömsbro IF
9 − 8 − 6 − 14 − 1,56

494 Oskar Karlsson Högalids IF
9 − 9 − 5 − 14 − 1,56

495 Simon Lejholm Almunge IK
9 − 11 − 3 − 14 − 1,56

496 Erik Engzell Arvika IBF U
9 − 5 − 9 − 14 − 1,56

497 Erik Olsson BK Solbacken
9 − 7 − 7 − 14 − 1,56

498 Erik Gerdtsson Kopparbergs BK H3
18 − 18 − 10 − 28 − 1,56

499 Isac Andersson Åmots IF
11 − 13 − 4 − 17 − 1,55

500 Jacob Nilsson Edebäck IBF
11 − 14 − 3 − 17 − 1,55

501 Anders Egerstad Floda IBK H3
11 − 4 − 13 − 17 − 1,55

502 Andree Lagerblad Carlshamns IBK
13 − 17 − 3 − 20 − 1,54

503 Lucas Carlbäck Jämjö IBK
13 − 6 − 14 − 20 − 1,54

504 Gabriel Nääs Boo IBK
13 − 14 − 6 − 20 − 1,54

505 Linus Lundin Skutskärs IBK
13 − 15 − 5 − 20 − 1,54

506 Robert Nilsson IBS Svedala H3
15 − 10 − 13 − 23 − 1,53

507 Melvin Alm Storvreta IBK U
17 − 15 − 11 − 26 − 1,53

508 Oscar Öholm KFUM Örebro H3
17 − 19 − 7 − 26 − 1,53

509 Marcus Ernlund KFUM Örebro H3
17 − 12 − 14 − 26 − 1,53

510 Viktor Hultquist IBF Falun Ungdom 2
6 − 6 − 3 − 9 − 1,50

511 Hugo Frivold Varla IBK 2
6 − 7 − 2 − 9 − 1,50

512 Andreas Larsson Olsäters SK
6 − 5 − 4 − 9 − 1,50

513 Eddie Grahm-Rabe Åsa IF
8 − 9 − 3 − 12 − 1,50

514 Jesper Jarl Onsala IBK 2
8 − 8 − 4 − 12 − 1,50

515 Joel Wallin Halmstads IBK 2
8 − 5 − 7 − 12 − 1,50

516 Hugo Budenberg Kustens IF 2
8 − 4 − 8 − 12 − 1,50

517 Vincent Göransson IFK Gnesta U-lag
8 − 7 − 5 − 12 − 1,50

518 Felix Söderström Skutskärs IBK
8 − 10 − 2 − 12 − 1,50

519 Joakim Johansson FBC Hjälmared
8 − 10 − 2 − 12 − 1,50

520 Emil Nilsson Skogsgymnastikens IBS H3
8 − 5 − 7 − 12 − 1,50

521 Rasmus Logärd Sundbybergs IK
10 − 5 − 10 − 15 − 1,50

522 Pontus Johnsson Sköndals IK A
10 − 10 − 5 − 15 − 1,50

523 Simon Engelhardt Eskilstuna Nyfors IK
10 − 11 − 4 − 15 − 1,50

524 Tobias Wenngren Bälinge IF
10 − 10 − 5 − 15 − 1,50

525 Robert Rosenqvist Dotteviks IF
10 − 7 − 8 − 15 − 1,50

526 Jonas Loqvist Sala IBF H3
10 − 6 − 9 − 15 − 1,50

527 Linus Ekstrand IBK Hallsta H3
10 − 1 − 14 − 15 − 1,50

528 Filip Magnusson Rottne IF
12 − 12 − 6 − 18 − 1,50

529 Johan Anton Fröström Erikslunds KF
12 − 10 − 8 − 18 − 1,50

530 Arvid Broman Fritsla IF
12 − 12 − 6 − 18 − 1,50

531 Gustav Andersson Skälby IBK Ung H3
12 − 8 − 10 − 18 − 1,50

532 Albin Pettersson Enköpings IBK
15 − 17 − 5 − 22 − 1,47

533 Elliot Collin Alunda IBF U
15 − 14 − 8 − 22 − 1,47

534 Anton Rundblad Skälby IBK Ung H3
15 − 11 − 11 − 22 − 1,47

535 Gustav Borneback Lillån IBK H3 (B-lag)
15 − 9 − 13 − 22 − 1,47

536 Oscar Carlsson Schaden Westerviks IBK
13 − 11 − 8 − 19 − 1,46

537 Victor Bohlin Westerviks IBK
13 − 10 − 9 − 19 − 1,46

538 Petter Jerndal Gottsunda IBF
13 − 13 − 6 − 19 − 1,46

539 Robin Enoksson Tibro IBK
13 − 16 − 3 − 19 − 1,46

540 Christopher Uhrbom Tibro IBK
13 − 4 − 15 − 19 − 1,46

541 Joakim Lingblom Åmots IF
11 − 8 − 8 − 16 − 1,45

542 Skog Sebastian Eriksson Tungelsta IF (A)
11 − 10 − 6 − 16 − 1,45

543 Tomi Järvinen IK Standard U-lag
11 − 8 − 8 − 16 − 1,45

544 Michael Svedin Olsäters SK
11 − 4 − 12 − 16 − 1,45

545 Lukas Thelander Billingsfors IBK
11 − 4 − 12 − 16 − 1,45

546 Teo Erlandsson FBC Hjälmared
11 − 11 − 5 − 16 − 1,45

547 Adam Sparw FBC Lerum Utveckling H3
11 − 11 − 5 − 16 − 1,45

548 Jakob Bergman IBF Älvstranden H3
11 − 5 − 11 − 16 − 1,45

549 André Olofsson IBF Antvarden
11 − 9 − 7 − 16 − 1,45

550 Simon Pettersson Åby IBK Ungdom
11 − 6 − 10 − 16 − 1,45

551 Felix Wärmlöv Hovmantorps GOIF
9 − 10 − 3 − 13 − 1,44

552 Jonas Rosen Surte IS IBK H3
9 − 6 − 7 − 13 − 1,44

553 Oscar Jakobsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
9 − 10 − 3 − 13 − 1,44

554 Robin Hagman IBF Norrköping
9 − 6 − 7 − 13 − 1,44

555 Joel Andersson KFUM Örebro H3
16 − 9 − 14 − 23 − 1,44

556 Nicholaus Eriksson Åkersberga IBF (B)
7 − 4 − 6 − 10 − 1,43

557 Andreas Söderström Citykamraterna BK
7 − 4 − 6 − 10 − 1,43

558 Jesper Sundh IK Stanstad H3
14 − 13 − 7 − 20 − 1,43

559 Robin Berggren IF Ariel
14 − 12 − 8 − 20 − 1,43

560 Robin Wass IBF Tranås
14 − 3 − 17 − 20 − 1,43

561 Christoffer Holmstrand IBF Horsby
14 − 14 − 6 − 20 − 1,43

562 Jesper Forslund IBK Lockerud Ungdom
14 − 12 − 8 − 20 − 1,43

563 David Sjödahl IK Råby Västerås H3
14 − 14 − 6 − 20 − 1,43

564 Fredrik Löfgren Köpings IS Ung H3
14 − 11 − 9 − 20 − 1,43

565 Jimmy Bülow Väster IBK Örebro H3
14 − 12 − 8 − 20 − 1,43

566 Marcus Enocsson Brickebackens IF H3
14 − 11 − 9 − 20 − 1,43

567 Henrik Lindh IBS Svedala H3
12 − 6 − 11 − 17 − 1,42

568 Morgan Söderlund Fullersta IBK
12 − 8 − 9 − 17 − 1,42

569 Andreas Hamberg Galagowear FBC Södertälje
12 − 14 − 3 − 17 − 1,42

570 Johan Kvist IFK Gnesta U-lag
12 − 12 − 5 − 17 − 1,42

571 Victor Ingemarsson FBC Hjälmared
12 − 9 − 8 − 17 − 1,42

572 Kim Lindström Västerås IBS
12 − 8 − 9 − 17 − 1,42

573 David Olsson KFUM Örebro H3
12 − 11 − 6 − 17 − 1,42

574 Elliot Ahlén Andersson Strängnäs IBK U
5 − 5 − 2 − 7 − 1,40

575 Viktor Edberg Hultsberg/Björkås IBF
5 − 4 − 3 − 7 − 1,40

576 Tim Svan FBC Lerum Utveckling H3
5 − 5 − 2 − 7 − 1,40

577 Jansson Johannes Kopparbergs BK H3
5 − 3 − 4 − 7 − 1,40

578 Elias Ericsson Åby IBK Ungdom
5 − 4 − 3 − 7 − 1,40

579 Philip Hirschman IBF Antvarden
5 − 3 − 4 − 7 − 1,40

580 Linus Stigenberg Strömsbro IF
10 − 9 − 5 − 14 − 1,40

581 Tobias Sundkvist Smedjebackens IBK
10 − 7 − 7 − 14 − 1,40

582 Simon Strömner Åmots IF
10 − 3 − 11 − 14 − 1,40

583 Per Nyström IBK Finn - Lund
10 − 7 − 7 − 14 − 1,40

584 Pierre Svensson IK Stanstad H3
10 − 3 − 11 − 14 − 1,40

585 Tom Hellström Sunne IBK
10 − 10 − 4 − 14 − 1,40

586 Marcus Svensson Sunne IBK
10 − 1 − 13 − 14 − 1,40

587 Arvid Skrapste Torslanda IBF H3
10 − 9 − 5 − 14 − 1,40

588 Magnus Frid Brickebackens IF H3
10 − 6 − 8 − 14 − 1,40

589 Hampus Wiklund Väckelsångs IK
15 − 11 − 10 − 21 − 1,40

590 Adam Sandstedt IBK Husar
15 − 10 − 11 − 21 − 1,40

591 Erik Jägare Stenhagens KK
15 − 11 − 10 − 21 − 1,40

592 Ludwig Johansson Nora IBK H3
18 − 12 − 13 − 25 − 1,39

593 Jacob Gustavsson Hovmantorps GOIF
13 − 11 − 7 − 18 − 1,38

594 Kasper Dahlstrand Jämjö IBK
13 − 11 − 7 − 18 − 1,38

595 Mathias Bergvall Moheda IBK
13 − 10 − 8 − 18 − 1,38

596 Mathias Svensson Westerviks IBK
13 − 7 − 11 − 18 − 1,38

597 Mathias Berlin Almunge IK
13 − 11 − 7 − 18 − 1,38

598 Niclas Jansson Arlanda IBK
13 − 10 − 8 − 18 − 1,38

599 Tobias Nilsson FBC Hjälmared
13 − 13 − 5 − 18 − 1,38

600 Gabriel Arsic FBC Hjälmared
13 − 8 − 10 − 18 − 1,38

601 Victor Samson Tvrdek Floda IBK H3
13 − 10 − 8 − 18 − 1,38

602 Jakob Kärrbom Brickebackens IF H3
13 − 11 − 7 − 18 − 1,38

603 Mattias Dahlberg Brickebackens IF H3
13 − 11 − 7 − 18 − 1,38

604 Pontus Jansson-Cabrera IBF Ludvika
8 − 9 − 2 − 11 − 1,38

605 Edwin Forslund IBF Hedemora
8 − 6 − 5 − 11 − 1,38

606 Patrik Heidenberg Sjögren IBF Falun Ungdom 2
8 − 6 − 5 − 11 − 1,38

607 David Hoff Växjö IBK Utveckling B
8 − 6 − 5 − 11 − 1,38

608 Andreas Karlsson Bua IF
8 − 7 − 4 − 11 − 1,38

609 Viktor Bergand Åsa IF
8 − 4 − 7 − 11 − 1,38

610 Andreas Eldh Runby IBK
8 − 3 − 8 − 11 − 1,38

611 David Törnqvist Nykvarns IF U-lag
8 − 7 − 4 − 11 − 1,38

612 Stellan Gilljam Loke IBK
8 − 9 − 2 − 11 − 1,38

613 Filip Kloo Kärra IBK H3
8 − 6 − 5 − 11 − 1,38

614 Andreas Larsson Väster IBK Örebro H3
16 − 10 − 12 − 22 − 1,38

615 Kristoffer Råsäter IBK Puma
11 − 7 − 8 − 15 − 1,36

616 Joakim Karlsson Wallgert Råsunda IS
11 − 12 − 3 − 15 − 1,36

617 Dennis Hallander Erikslunds KF
11 − 10 − 5 − 15 − 1,36

618 Kasper Rosén Vaxholms IBF (A)
11 − 7 − 8 − 15 − 1,36

619 Linus Broberg Torshälla IBK U-lag
11 − 7 − 8 − 15 − 1,36

620 Nils Nyborg Gottsunda IBF
11 − 10 − 5 − 15 − 1,36

621 Klas Taylor Arvika IBF U
11 − 11 − 4 − 15 − 1,36

622 Emil Åkerlund Edebäck IBF
11 − 11 − 4 − 15 − 1,36

623 Marcus Elsilä Skogsgymnastikens IBS H3
11 − 5 − 10 − 15 − 1,36

624 Adam Bengtsson FBC Vinga H3
11 − 4 − 11 − 15 − 1,36

625 Henrik Lord Johansson FBC Vinga H3
11 − 1 − 14 − 15 − 1,36

626 Alexander Westberg Åby IBK Ungdom
11 − 8 − 7 − 15 − 1,36

627 Melvin Fagerberg Växjö IBK Utveckling B
14 − 12 − 7 − 19 − 1,36

628 Edvin Ottosson IBK Lund H3
14 − 14 − 5 − 19 − 1,36

629 Tobias Gothred IBS Svedala H3
14 − 9 − 10 − 19 − 1,36

630 Linus Park Hagunda IBF
14 − 10 − 9 − 19 − 1,36

631 Marcus Persson Erikslunds KF
6 − 4 − 4 − 8 − 1,33

632 Ove Zetterström Billingsfors IBK
6 − 6 − 2 − 8 − 1,33

633 Henrik Österås Edebäck IBF
6 − 4 − 4 − 8 − 1,33

634 Oliver Landvall Lomma FBC H3
9 − 8 − 4 − 12 − 1,33

635 Elliot Kronstrand Vimmerby IBK B
9 − 4 − 8 − 12 − 1,33

636 Niklas Andersson Billingsfors IBK
9 − 8 − 4 − 12 − 1,33

637 Timmy Magnusson IK Stanstad H3
12 − 6 − 10 − 16 − 1,33

638 Albin Nyman Tungelsta IF (A)
12 − 9 − 7 − 16 − 1,33

639 Alexander Alphede Öckerö IBK H3
12 − 9 − 7 − 16 − 1,33

640 Oskar Gustavsen IBF Älvstranden H3
12 − 8 − 8 − 16 − 1,33

641 Ludwig van der Swan Kumla IBK H3 (B-lag)
12 − 8 − 8 − 16 − 1,33

642 Filip Johansson Hovshaga AIF B
15 − 6 − 14 − 20 − 1,33

643 Felix Mårtensson Åstorp/Kvidinge IBS H3
15 − 12 − 8 − 20 − 1,33

644 Kristoffer Ekstrand Lomma FBC H3
15 − 7 − 13 − 20 − 1,33

645 Casper Moreau Husqvarna IK
15 − 9 − 11 − 20 − 1,33

646 Sebastian Elmér Vimmerby IBK B
15 − 6 − 14 − 20 − 1,33

647 Emil Larsson Skutskärs IBK
15 − 14 − 6 − 20 − 1,33

648 Christoffer Pettersson Westerviks IBK
16 − 12 − 9 − 21 − 1,31

649 Martin Jansson Knäppmora AIK H3
16 − 10 − 11 − 21 − 1,31

650 Patrik Näppi Bedarö BK
13 − 13 − 4 − 17 − 1,31

651 Oskar Agné IBK Uppsala Teknologer U
13 − 15 − 2 − 17 − 1,31

652 August Fricking Gottsunda IBF
13 − 7 − 10 − 17 − 1,31

653 Daniel Sjödahl IK Råby Västerås H3
13 − 10 − 7 − 17 − 1,31

654 Kim Larsson Tillberga IK Roosters H3
13 − 5 − 12 − 17 − 1,31

655 Nicklas Karlsson IBK Kungälv H3
13 − 9 − 8 − 17 − 1,31

656 Johan Jönsson Jämjö IBK
10 − 7 − 6 − 13 − 1,30

657 Adam Knutsson Jämjö IBK
10 − 2 − 11 − 13 − 1,30

658 Fabian Sjölin Johansson Halmstads IBK 2
10 − 7 − 6 − 13 − 1,30

659 Samuel Gustavsson Vimmerby IBK B
10 − 9 − 4 − 13 − 1,30

660 Jacob Henningsson Tumba GOIF
10 − 6 − 7 − 13 − 1,30

661 Emil Granander Åmotfors IF
10 − 8 − 5 − 13 − 1,30

662 Alexander Gunnarsson Kristinehamns IBF
10 − 7 − 6 − 13 − 1,30

663 Andreas Sevelin Strängnäs IBK U
7 − 6 − 3 − 9 − 1,29

664 Patrik Jansson KFUM Örebro H3
7 − 6 − 3 − 9 − 1,29

665 Axel Fridell Linköping IBK Ungdom U-lag
7 − 5 − 4 − 9 − 1,29

666 Gustav Pernow IBK Finn - Lund
14 − 11 − 7 − 18 − 1,29

667 Lucas Frising Vetlanda IBF B
14 − 11 − 7 − 18 − 1,29

668 Jack Johansson Köpings IS Ung H3
14 − 10 − 8 − 18 − 1,29

669 Filip Nilsson IBK Puma
11 − 9 − 5 − 14 − 1,27

670 André Håkansson IBK Puma
11 − 7 − 7 − 14 − 1,27

671 Niklas Halvarsson Kälvesta FBC
11 − 11 − 3 − 14 − 1,27

672 Tobias Jonsson Eskilstuna Nyfors IK
11 − 9 − 5 − 14 − 1,27

673 David Frisk Arlanda IBK
11 − 9 − 5 − 14 − 1,27

674 Erik Mattsson Olsäters SK
11 − 9 − 5 − 14 − 1,27

675 Albin Segerstig Brickebackens IF H3
11 − 8 − 6 − 14 − 1,27

676 Linus Westholm Lillån IBK H3 (B-lag)
11 − 7 − 7 − 14 − 1,27

677 Tommy Nilsson IBF Antvarden
11 − 7 − 7 − 14 − 1,27

678 Dennis Broström Växjö IBK Utveckling B
15 − 11 − 8 − 19 − 1,27

679 Martin Dahl Moheda IBK
15 − 9 − 10 − 19 − 1,27

680 Philip Hagelberg Tenhults IF
15 − 12 − 7 − 19 − 1,27

681 David Hemström IK Råby Västerås H3
15 − 12 − 7 − 19 − 1,27

682 Rasmus Hemstad Gropens IF H3
15 − 9 − 10 − 19 − 1,27

683 Jacob Johansson Tvååkers IBK
8 − 3 − 7 − 10 − 1,25

684 Marcus Söderström-Gardevåg Nykvarns IF U-lag
8 − 3 − 7 − 10 − 1,25

685 Jonathan Larsson Hultsberg/Björkås IBF
8 − 7 − 3 − 10 − 1,25

686 Filip Wästefors IBK Lockerud Ungdom
8 − 8 − 2 − 10 − 1,25

687 Erik Lindqvist IBF Älvstranden H3
8 − 7 − 3 − 10 − 1,25

688 Oscar Rask Kumla IBK H3 (B-lag)
8 − 8 − 2 − 10 − 1,25

689 Hantoft Joakim Rosenhed IBK Wasahus-73 H3
8 − 6 − 4 − 10 − 1,25

690 Viktor Nilsson Väckelsångs IK
12 − 6 − 9 − 15 − 1,25

691 Pontus Enulf IK Stanstad H3
12 − 12 − 3 − 15 − 1,25

692 Pontus Gullstrand Husqvarna IK
12 − 12 − 3 − 15 − 1,25

693 Viktor Nilsson Vimmerby IBK B
12 − 10 − 5 − 15 − 1,25

694 Calle Erikson Tungelsta IF (A)
12 − 8 − 7 − 15 − 1,25

695 Hampus Skattman Västerhaninge IBK (A)
12 − 7 − 8 − 15 − 1,25

696 Adam Nyqvist Nilsson FBI Tullinge (B)
12 − 6 − 9 − 15 − 1,25

697 Johan Andersson IFK Gnesta U-lag
12 − 11 − 4 − 15 − 1,25

698 Björn Danielsson Nykvarns IF U-lag
12 − 7 − 8 − 15 − 1,25

699 Tim Åhlund FBC Moröbacke (Utv-lag)
12 − 9 − 6 − 15 − 1,25

700 Hugo Spalding Kärra IBK H3
12 − 6 − 9 − 15 − 1,25

701 Mattias Ringius Moheda IBK
16 − 8 − 12 − 20 − 1,25

702 Nikola Jovanovic Nora IBK H3
16 − 6 − 14 − 20 − 1,25

703 Martin Erlandsson Vetlanda IBF B
13 − 12 − 4 − 16 − 1,23

704 Christer Låås Fullersta IBK
13 − 10 − 6 − 16 − 1,23

705 Ludvig Holm IBK Sala H3
13 − 11 − 5 − 16 − 1,23

706 Elias Mylläri IBK Hallsta H3
13 − 7 − 9 − 16 − 1,23

707 Daniel Bryngelson Dingle AIK H3
13 − 11 − 5 − 16 − 1,23

708 Max Ahl Dingle AIK H3
13 − 8 − 8 − 16 − 1,23

709 William Wessling Örebro SK Ung H3
13 − 12 − 4 − 16 − 1,23

710 Isac Hammargren Åsa IF
9 − 3 − 8 − 11 − 1,22

711 Anders Blychert Tenhults IF
9 − 3 − 8 − 11 − 1,22

712 Oscar Wahlberg Sickla IF
9 − 7 − 4 − 11 − 1,22

713 Alexander Ulriksson Boo IBK
9 − 9 − 2 − 11 − 1,22

714 Samuel Ek Alunda IBF U
9 − 5 − 6 − 11 − 1,22

715 Filip Jerlström Kristinehamns IBF
9 − 7 − 4 − 11 − 1,22

716 Emil Sandqvist Alhem FF
9 − 8 − 3 − 11 − 1,22

717 Daniel Giraud Torslanda IBF H3
9 − 6 − 5 − 11 − 1,22

718 Andreas Kristoffersson Hjulsbro IK
9 − 7 − 4 − 11 − 1,22

719 Theo Kihlman Bergs IK U-lag
9 − 5 − 6 − 11 − 1,22

720 Sebastian Olofsson Örkelljunga IF
14 − 5 − 12 − 17 − 1,21

721 Fredrik Seppas Tenhults IF
14 − 9 − 8 − 17 − 1,21

722 Malte Fredholm Gottsunda IBF
14 − 12 − 5 − 17 − 1,21

723 Alexander Ekqvist Köpings IS Ung H3
14 − 5 − 12 − 17 − 1,21

724 Anton Eriksson KAIS Mora UIF
5 − 4 − 2 − 6 − 1,20

725 Robin Kraft IBF Falun Ungdom 2
5 − 1 − 5 − 6 − 1,20

726 Andreas Zirath Tumba GOIF
5 − 4 − 2 − 6 − 1,20

727 Saku Turunen Strängnäs IBK U
5 − 3 − 3 − 6 − 1,20

728 Viktor Bergman Hagunda IBF
5 − 4 − 2 − 6 − 1,20

729 Martin Hansson IBF Roslagsalliansen
5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

730 Rasmus Karlsson Alunda IBF U
5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

731 Jesper Sipola IBK Wasahus-73 H3
5 − 1 − 5 − 6 − 1,20

732 Kristoffer Öhrn BK Vingen
5 − 3 − 3 − 6 − 1,20

733 Casper Pettersson Persson Hjulsbro IK
5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

734 Niklas Stålnacke IBF Norrköping
5 − 2 − 4 − 6 − 1,20

735 Daniel Eriksson IBF Ludvika
10 − 5 − 7 − 12 − 1,20

736 David Hallsten Gransholms IF
10 − 7 − 5 − 12 − 1,20

737 Marcus Nilsson IBK Puma
10 − 5 − 7 − 12 − 1,20

738 Dennis Brag Halmstads IBK 2
10 − 5 − 7 − 12 − 1,20

739 Jaldestam Gustav Bogren Onsala IBK 2
10 − 2 − 10 − 12 − 1,20

740 Johan Persson IBK Puma
10 − 1 − 11 − 12 − 1,20

741 Erik Nilsson IBK Lund H3
10 − 6 − 6 − 12 − 1,20

742 Erik Olason Högalids IF
10 − 6 − 6 − 12 − 1,20

743 Mårten Engström Boo IBK
10 − 1 − 11 − 12 − 1,20

744 Martin Andersson Eskilstuna Nyfors IK
10 − 9 − 3 − 12 − 1,20

745 Niklas Wallén Loke IBK
10 − 1 − 11 − 12 − 1,20

746 Andreas Carlsson Edebäck IBF
10 − 8 − 4 − 12 − 1,20

747 Rickard Avander Alhem FF
10 − 6 − 6 − 12 − 1,20

748 Mattias Eriksson BK Solbacken
10 − 4 − 8 − 12 − 1,20

749 Mikael Leander IBK Gurkstaden Västerås H3
10 − 9 − 3 − 12 − 1,20

750 Niclas Törnros Öckerö IBK H3
10 − 8 − 4 − 12 − 1,20

751 Tobias Wickman Hjulsbro IK
10 − 8 − 4 − 12 − 1,20

752 Linus Kvist Gransholms IF
15 − 11 − 7 − 18 − 1,20

753 Elias Malmkvist Väckelsångs IK
15 − 8 − 10 − 18 − 1,20

754 Simon Lundvall IBS Svedala H3
15 − 7 − 11 − 18 − 1,20

755 Dennis Gustafsson Tenhults IF
15 − 8 − 10 − 18 − 1,20

756 Emil Ramström Enköpings IBK
15 − 13 − 5 − 18 − 1,20

757 Joakim Karlsson IBK Hallsta H3
15 − 10 − 8 − 18 − 1,20

758 Simon Beskow Gropens IF H3
15 − 11 − 7 − 18 − 1,20

759 Isac Pettersson Hovmantorps GOIF
16 − 12 − 7 − 19 − 1,19

760 Fredrik Almqvist IBK Husar
16 − 12 − 7 − 19 − 1,19

761 Albin Borg Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
11 − 9 − 4 − 13 − 1,18

762 Jimmy Berglind Hagunda IBF
11 − 8 − 5 − 13 − 1,18

763 Sean Marx Norén Rasbo IK U
11 − 6 − 7 − 13 − 1,18

764 Simon Marinder Sävens BK
11 − 8 − 5 − 13 − 1,18

765 Adam Carlsson Nora IBK H3
11 − 7 − 6 − 13 − 1,18

766 Lukas Rondahl Åby IBK Ungdom
11 − 4 − 9 − 13 − 1,18

767 Oliver Ingmarsson Hovshaga AIF B
6 − 5 − 2 − 7 − 1,17

768 Viktor Ingesson Kustens IF 2
6 − 5 − 2 − 7 − 1,17

769 Christopher Axelsson Bua IF
6 − 1 − 6 − 7 − 1,17

770 Johan Lazar Husqvarna IK
6 − 3 − 4 − 7 − 1,17

771 Mikael Börjesson Bro IK
6 − 4 − 3 − 7 − 1,17

772 Linus Lundström Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
6 − 3 − 4 − 7 − 1,17

773 Alfred Eriksson Enköpings IBK
6 − 7 − 0 − 7 − 1,17

774 Elias Högberg Brodin Stenhagens KK
6 − 2 − 5 − 7 − 1,17

775 Måns Brorsson Köpings IS Ung H3
6 − 6 − 1 − 7 − 1,17

776 Max Zetterberg Kärra IBK H3
6 − 5 − 2 − 7 − 1,17

777 David Carlström Väster IBK Örebro H3
6 − 4 − 3 − 7 − 1,17

778 Adam Bolling Boxholms IBK
6 − 3 − 4 − 7 − 1,17

779 Drahomír Mach Malmö FBC H3
12 − 10 − 4 − 14 − 1,17

780 Mattias Anerdal Bankeryds Skid o MK
12 − 3 − 11 − 14 − 1,17

781 Jimmy Lundblad Runby IBK
12 − 10 − 4 − 14 − 1,17

782 Andreas Wårstam Kälvesta FBC
12 − 8 − 6 − 14 − 1,17

783 Nils Forsgren Högalids IF
12 − 8 − 6 − 14 − 1,17

784 Mikael Bardun Fullersta IBK
12 − 14 − 0 − 14 − 1,17

785 Christoffer Leijon Tumba GOIF
12 − 10 − 4 − 14 − 1,17

786 Mattias Linus Bergfors FBI Tullinge (B)
12 − 8 − 6 − 14 − 1,17

787 Marcus Fridell Fullersta IBK
12 − 5 − 9 − 14 − 1,17

788 Robin Teike Galagowear FBC Södertälje
12 − 10 − 4 − 14 − 1,17

789 Mikael Andersson IFK Gnesta U-lag
12 − 6 − 8 − 14 − 1,17

790 Michael Rosén Västerås IBS
12 − 11 − 3 − 14 − 1,17

791 Robin Carlsson IBK Osby
13 − 13 − 2 − 15 − 1,15

792 Mikael Bohlin Båstads GIF
13 − 10 − 5 − 15 − 1,15

793 Marcus Sandberg Westerviks IBK
13 − 9 − 6 − 15 − 1,15

794 Filip Sandberg Östra SK
13 − 7 − 8 − 15 − 1,15

795 Olov Wiik Bälinge IF
13 − 2 − 13 − 15 − 1,15

796 Viktor Stenbacka Västerås IBS
13 − 11 − 4 − 15 − 1,15

797 Alexander Eriksson Gropens IF H3
13 − 9 − 6 − 15 − 1,15

798 Johan Hussfeldt IBF Ludvika
7 − 3 − 5 − 8 − 1,14

799 Alexander Sigurdsson Åsa IF
7 − 6 − 2 − 8 − 1,14

800 Alex Åkesson IBK Lund H3
7 − 7 − 1 − 8 − 1,14

801 Benjamin John IBK Lund H3
7 − 2 − 6 − 8 − 1,14

802 Jack Fridh Vimmerby IBK B
7 − 4 − 4 − 8 − 1,14

803 Oscar Fischer Tenhults IF
7 − 3 − 5 − 8 − 1,14

804 Tim Konradsson Galagowear FBC Södertälje
7 − 4 − 4 − 8 − 1,14

805 Alexander Ekman IFK Gnesta U-lag
7 − 3 − 5 − 8 − 1,14

806 Mathias Lejholm Almunge IK
7 − 2 − 6 − 8 − 1,14

807 Linus Malm Åmotfors IF
7 − 2 − 6 − 8 − 1,14

808 Fredrik Bäckman Citykamraterna BK
7 − 4 − 4 − 8 − 1,14

809 Anton Magnusson Skälby IBK Ung H3
7 − 4 − 4 − 8 − 1,14

810 Gustav Eurén Torslanda IBF H3
7 − 5 − 3 − 8 − 1,14

811 Mathias Undeland IBK Lund H3
14 − 12 − 4 − 16 − 1,14

812 Filip Mineur Båstads GIF
14 − 6 − 10 − 16 − 1,14

813 Edvin Carlsson Husqvarna IK
14 − 9 − 7 − 16 − 1,14

814 Oscar Wågman IBF Tranås
14 − 7 − 9 − 16 − 1,14

815 Johan Gustafsson Tibro IBK
14 − 13 − 3 − 16 − 1,14

816 Jesper Edin Jämjö IBK
15 − 14 − 3 − 17 − 1,13

817 Alexander Åberg Bankeryds Skid o MK
15 − 8 − 9 − 17 − 1,13

818 Joel Steen Forserums IF
15 − 7 − 10 − 17 − 1,13

819 Gabriel Kohonen Storvreta IBK U
15 − 9 − 8 − 17 − 1,13

820 Dennis Johansson Stenhagens KK
15 − 9 − 8 − 17 − 1,13

821 Andreas Halt IBK Sala H3
15 − 7 − 10 − 17 − 1,13

822 Sebastian Olsson Forsbacka IK
8 − 5 − 4 − 9 − 1,13

823 Pontus Enberg Örkelljunga IF
8 − 7 − 2 − 9 − 1,13

824 Anders Isaksson Råsunda IS
8 − 2 − 7 − 9 − 1,13

825 Max Ahlberg Nykvarns IF U-lag
8 − 7 − 2 − 9 − 1,13

826 Jesper Dal Ekbackskyrkans IBK
8 − 6 − 3 − 9 − 1,13

827 Tomas Ahlbom Galagowear FBC Södertälje
8 − 2 − 7 − 9 − 1,13

828 Linus Högkvist Kristinehamns IBF
8 − 7 − 2 − 9 − 1,13

829 Linus Sandberg Dotteviks IF
8 − 2 − 7 − 9 − 1,13

830 Simon Ljunggren Floda IBK H3
8 − 3 − 6 − 9 − 1,13

831 Johannes Fagergren Örebro SK Ung H3
8 − 4 − 5 − 9 − 1,13

832 Lucas Hedberg Väckelsångs IK
16 − 14 − 4 − 18 − 1,13

833 Johan Reinholtz Moheda IBK
16 − 11 − 7 − 18 − 1,13

834 Erik Albinsson Hovmantorps GOIF
16 − 11 − 7 − 18 − 1,13

835 Noah Tornberg Storvreta IBK U
17 − 15 − 4 − 19 − 1,12

836 Elias Enström Nora IBK H3
17 − 15 − 4 − 19 − 1,12

837 Jonathan Bremark Växjö IBK Utveckling B
9 − 3 − 7 − 10 − 1,11

838 Daniel Hjärtner Bro IK
9 − 5 − 5 − 10 − 1,11

839 Johannes Nilsson-Hagland Tumba GOIF
9 − 3 − 7 − 10 − 1,11

840 Dennis Sundgren Nykvarns IF U-lag
9 − 6 − 4 − 10 − 1,11

841 Robin Runermark Alunda IBF U
9 − 5 − 5 − 10 − 1,11

842 Alex Holm Billingsfors IBK
9 − 7 − 3 − 10 − 1,11

843 Filip Nilsson Hultsberg/Björkås IBF
9 − 6 − 4 − 10 − 1,11

844 Linus Bergsten Arvika IBF U
9 − 6 − 4 − 10 − 1,11

845 Jesper Söderström Knäppmora AIK H3
9 − 7 − 3 − 10 − 1,11

846 Eric Fritioff Brickebackens IF H3
9 − 4 − 6 − 10 − 1,11

847 Erik Sundell BK Vingen
9 − 6 − 4 − 10 − 1,11

848 Hampus Johansson BK Vingen
9 − 2 − 8 − 10 − 1,11

849 Sebastian Nordström IBF Ludvika
10 − 4 − 7 − 11 − 1,10

850 Martin Ekman Vaxholms IBF (A)
10 − 7 − 4 − 11 − 1,10

851 Erik Uriksson Erikslunds KF
10 − 5 − 6 − 11 − 1,10

852 Hjalmar Fahlgren Älvsjö AIK IBF (B)
10 − 3 − 8 − 11 − 1,10

853 Jan Henrik Möllergren Nykvarns IF U-lag
10 − 8 − 3 − 11 − 1,10

854 Reidar Spets Åmotfors IF
10 − 8 − 3 − 11 − 1,10

855 Oskar Adolfsson Åmotfors IF
10 − 7 − 4 − 11 − 1,10

856 Andreas Jonsson Citykamraterna BK
10 − 3 − 8 − 11 − 1,10

857 Eric Lundgren Smedjans IF
10 − 7 − 4 − 11 − 1,10

858 Joachim Norling IBK Gurkstaden Västerås H3
10 − 1 − 10 − 11 − 1,10

859 Edvin Svedberg Lillån IBK H3 (B-lag)
10 − 5 − 6 − 11 − 1,10

860 Markus Hilmerson Solfjäderstaden IBK U-lag
10 − 8 − 3 − 11 − 1,10

861 Daniel Aronsson BK Vingen
10 − 2 − 9 − 11 − 1,10

862 Tobias Hägglund Forsbacka IK
11 − 4 − 8 − 12 − 1,09

863 Markus Mårtensson KaRo IBF
11 − 7 − 5 − 12 − 1,09

864 Magnus Haaparanta Vaxholms IBF (A)
11 − 5 − 7 − 12 − 1,09

865 Patrik Husén Råsunda IS
11 − 4 − 8 − 12 − 1,09

866 Andreas Moe Skogås/Trångsunds IBK
11 − 11 − 1 − 12 − 1,09

867 Filip Eriksson Tungelsta IF (A)
11 − 4 − 8 − 12 − 1,09

868 Ludvig Smedberg Hultsberg/Björkås IBF
11 − 11 − 1 − 12 − 1,09

869 Dennis Larsen Edebäck IBF
11 − 11 − 1 − 12 − 1,09

870 Simon Swanö Arvika IBF U
11 − 5 − 7 − 12 − 1,09

871 Jonathan Andersson Sävens BK
11 − 7 − 5 − 12 − 1,09

872 Jesper Kongstad Dingle AIK H3
11 − 6 − 6 − 12 − 1,09

873 Linus Sjösten IBK Kungälv H3
11 − 4 − 8 − 12 − 1,09

874 Max Johansson IBF Antvarden
11 − 8 − 4 − 12 − 1,09

875 Fredric Caesar Åby IBK Ungdom
11 − 7 − 5 − 12 − 1,09

876 Anton Elgan Lagan IBK B
12 − 9 − 4 − 13 − 1,08

877 Viktor Karlsson Gransholms IF
12 − 7 − 6 − 13 − 1,08

878 Fredrik Jigland Runby IBK
12 − 5 − 8 − 13 − 1,08

879 Andreas Almgren IK Standard U-lag
12 − 6 − 7 − 13 − 1,08

880 Emil Sjödin Alunda IBF U
12 − 8 − 5 − 13 − 1,08

881 Simon Alm Storvreta IBK U
12 − 7 − 6 − 13 − 1,08

882 Fredrik Olaisson Stenhagens KK
12 − 4 − 9 − 13 − 1,08

883 Niklas Fjellström FBC Moröbacke (Utv-lag)
12 − 8 − 5 − 13 − 1,08

884 Axel Schill IBF Horsby
12 − 7 − 6 − 13 − 1,08

885 Pontus Jonsson Surte IS IBK H3
12 − 10 − 3 − 13 − 1,08

886 Jonny Paridon Floda IBK H3
12 − 4 − 9 − 13 − 1,08

887 Pontus Tillqvist Pålsboda IBF H3 (B-lag)
12 − 8 − 5 − 13 − 1,08

888 Johan Johansson IBK Wasahus-73 H3
12 − 5 − 8 − 13 − 1,08

889 Eric Karlsson IF Ariel
13 − 11 − 3 − 14 − 1,08

890 Kristoffer Pettersson Tillberga IK Roosters H3
13 − 6 − 8 − 14 − 1,08

891 Tobias Alsdal Barkarö SK H3
13 − 6 − 8 − 14 − 1,08

892 Lucas Sjökvist Hovshaga AIF B
14 − 13 − 2 − 15 − 1,07

893 Kevin Broström Moheda IBK
14 − 11 − 4 − 15 − 1,07

894 Gustav Synnerbjörk KaRo IBF
14 − 8 − 7 − 15 − 1,07

895 Samuel Flemming-Dahlgren Jämjö IBK
14 − 6 − 9 − 15 − 1,07

896 Axel Göransson Åstorp/Kvidinge IBS H3
14 − 10 − 5 − 15 − 1,07

897 Oskar Syrén Malmö FBC H3
14 − 6 − 9 − 15 − 1,07

898 Simon Andersson Östra SK
14 − 7 − 8 − 15 − 1,07

899 Gustaf Nordström Arlanda IBK
14 − 6 − 9 − 15 − 1,07

900 Carl Johansson Tibro IBK
14 − 9 − 6 − 15 − 1,07

901 Casper Ivarsson Förslövs IF
15 − 10 − 6 − 16 − 1,07

902 Edvin Gustafsson IBF Tranås
15 − 9 − 7 − 16 − 1,07

903 Jacob Johansson Storvreta IBK U
15 − 5 − 11 − 16 − 1,07

904 Martin Hesselgren IBK Husar
16 − 7 − 10 − 17 − 1,06

905 Wiktor Jonasson Kopparbergs BK H3
16 − 10 − 7 − 17 − 1,06

906 Felix Mallalieu Nora IBK H3
17 − 6 − 12 − 18 − 1,06

907 Joacim Bard Pålsboda IBF H3 (B-lag)
17 − 4 − 14 − 18 − 1,06

908 William Berndtsson Åsa IF
5 − 4 − 1 − 5 − 1,00

909 Daniel Ågerup Onsala IBK 2
5 − 4 − 1 − 5 − 1,00

910 Paul-Oscar Magnusson Erikslunds KF
5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

911 Johan Karlsson IFK Gnesta U-lag
5 − 3 − 2 − 5 − 1,00

912 William Kerman Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

913 Hampus Jonsson Galagowear FBC Södertälje
5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

914 Joacim Svedling Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

915 Kevin Ohlsson Storvreta IBK U
5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

916 Niko Lehtonen Bälinge IF
5 − 0 − 5 − 5 − 1,00

917 Andreas Hoke Hultsberg/Björkås IBF
5 − 3 − 2 − 5 − 1,00

918 Erik Gillberg Dotteviks IF
5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

919 Albin Wadström IBK Lockerud Ungdom
5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

920 Emil Boqvist IBK Kungälv H3
5 − 4 − 1 − 5 − 1,00

921 Andreas Bäcker Kopparbergs BK H3
5 − 2 − 3 − 5 − 1,00

922 Fabian Westring IBF Antvarden
5 − 0 − 5 − 5 − 1,00

923 David Ingvarsson Båstads GIF
6 − 5 − 1 − 6 − 1,00

924 Filip Johansson Sundbybergs IK
6 − 3 − 3 − 6 − 1,00

925 Fredrik Wigsten Boo IBK
6 − 5 − 1 − 6 − 1,00

926 Jacob Åhrberg Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
6 − 5 − 1 − 6 − 1,00

927 Jonas Berggren Loke IBK
6 − 2 − 4 − 6 − 1,00

928 Naoures Tememi Hultsberg/Björkås IBF
6 − 3 − 3 − 6 − 1,00

929 Sebastian Sundqvist Örebro SK Ung H3
6 − 3 − 3 − 6 − 1,00

930 Tobias Pettersson IBK Wasahus-73 H3
6 − 2 − 4 − 6 − 1,00

931 Sebastian Sandberg Hjulsbro IK
6 − 4 − 2 − 6 − 1,00

932 Martin Hjelte Hjulsbro IK
6 − 3 − 3 − 6 − 1,00

933 Tommi Svensson BK Vingen
6 − 1 − 5 − 6 − 1,00

934 Julius Wallin IBF Falun Ungdom 2
7 − 3 − 4 − 7 − 1,00

935 Anton Jarl Hovshaga AIF B
7 − 2 − 5 − 7 − 1,00

936 Jens Glimmefelt Bräckans IBK
7 − 2 − 5 − 7 − 1,00

937 Jonathan Manning Varla IBK 2
7 − 2 − 5 − 7 − 1,00

938 Mattias Brofelth IBK Finn - Lund
7 − 4 − 3 − 7 − 1,00

939 William Axelsson Östra SK
7 − 6 − 1 − 7 − 1,00

940 Hugo Andreasson Erikslunds KF
7 − 3 − 4 − 7 − 1,00

941 Anton Malmqvist Scott Telge SIBK U
7 − 2 − 5 − 7 − 1,00

942 Jesper Dahlberg Galagowear FBC Södertälje
7 − 1 − 6 − 7 − 1,00

943 Johannes Holm Alunda IBF U
7 − 5 − 2 − 7 − 1,00

944 Joakim Melin Rasbo IK U
7 − 3 − 4 − 7 − 1,00

945 Oscar Lavebäck Öckerö IBK H3
7 − 3 − 4 − 7 − 1,00

946 Petter Berlin Bergs IK U-lag
7 − 4 − 3 − 7 − 1,00

947 Emil Johansson KAIS Mora UIF
8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

948 Erik Persson IBF Hedemora
8 − 3 − 5 − 8 − 1,00

949 Simon Olsson Strömsbro IF
8 − 2 − 6 − 8 − 1,00

950 Linus Ohlsson Halmstads IBK 2
8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

951 Jonatan Arvidsson Förslövs IF
8 − 5 − 3 − 8 − 1,00

952 Simon Kvibäck Runby IBK
8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

953 Alexander Olofsson Galagowear FBC Södertälje
8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

954 Robin Callin Järna SK
8 − 4 − 4 − 8 − 1,00

955 Kennet Johansson Alhem FF
8 − 5 − 3 − 8 − 1,00

956 Christoffer Olausson Grästorps IBK
8 − 5 − 3 − 8 − 1,00

957 Melvin Lundqvist Pixbo Wallenstam IBF H3
8 − 3 − 5 − 8 − 1,00

958 Richard Tillander IBK Kungälv H3
8 − 2 − 6 − 8 − 1,00

959 Johan Marksved Väster IBK Örebro H3
8 − 3 − 5 − 8 − 1,00

960 Max Tillman Kumla IBK H3 (B-lag)
8 − 3 − 5 − 8 − 1,00

961 Felix Sjögren IBF Norrköping
8 − 7 − 1 − 8 − 1,00

962 Calle Inglander IBF Falun Ungdom 2
9 − 6 − 3 − 9 − 1,00

963 Benny Sätterström Sköndals IK A
9 − 2 − 7 − 9 − 1,00

964 Kalle Höglund Torshälla IBK U-lag
9 − 3 − 6 − 9 − 1,00

965 Robin Karlsson Bälinge IF
9 − 3 − 6 − 9 − 1,00

966 Andre Bergman Dotteviks IF
9 − 6 − 3 − 9 − 1,00

967 Richard Holmqvist Hultsberg/Björkås IBF
9 − 1 − 8 − 9 − 1,00

968 Ali Al Tamimi WSK Lindesberg H3 (B-lag)
9 − 6 − 3 − 9 − 1,00

969 Alvin Lundbergh Kumla IBK H3 (B-lag)
9 − 4 − 5 − 9 − 1,00

970 Fredrik Hiller Pålsboda IBF H3 (B-lag)
9 − 3 − 6 − 9 − 1,00

971 Marcus Berggården Linköping IBK Ungdom U-lag
9 − 4 − 5 − 9 − 1,00

972 Melker Isaksson Solfjäderstaden IBK U-lag
9 − 1 − 8 − 9 − 1,00

973 Lukas Richardsson Gransholms IF
10 − 4 − 6 − 10 − 1,00

974 Christian Sugiardjo Varla IBK 2
10 − 7 − 3 − 10 − 1,00

975 Jerry Idström IBK Osby
10 − 9 − 1 − 10 − 1,00

976 Joakim Tydell Förslövs IF
10 − 8 − 2 − 10 − 1,00

977 Hampus Svensson Fliseryds IBK
10 − 8 − 2 − 10 − 1,00

978 Douglas Lundberg Huddinge IBS
10 − 7 − 3 − 10 − 1,00

979 Oscar Wikström Skogås/Trångsunds IBK
10 − 5 − 5 − 10 − 1,00

980 Alexander Jörgensen Tungelsta IF (A)
10 − 3 − 7 − 10 − 1,00

981 Markus Kaski Telge SIBK U
10 − 7 − 3 − 10 − 1,00

982 Sebastian Henriksson IBK Uppsala Teknologer U
10 − 7 − 3 − 10 − 1,00

983 Tony Carlsson Kristinehamns IBF
10 − 6 − 4 − 10 − 1,00

984 Hampus Larsson Kristinehamns IBF
10 − 6 − 4 − 10 − 1,00

985 Ola Henrysson Dotteviks IF
10 − 5 − 5 − 10 − 1,00

986 Adrian Jansson-Elfstrand Hultsberg/Björkås IBF
10 − 4 − 6 − 10 − 1,00

987 Conny Johansson Citykamraterna BK
10 − 4 − 6 − 10 − 1,00

988 Jakob Wickman FBC Vinga H3
10 − 5 − 5 − 10 − 1,00

989 Fabian Forsgren Åby IBK Ungdom
10 − 6 − 4 − 10 − 1,00

990 August Åhman Lagan IBK B
11 − 5 − 6 − 11 − 1,00

991 Johan Lander Hovshaga AIF B
11 − 4 − 7 − 11 − 1,00

992 Johan Tageson IBK Puma
11 − 3 − 8 − 11 − 1,00

993 Jonathan Delin IBK Lund H3
11 − 8 − 3 − 11 − 1,00

994 William Laahanen Högalids IF
11 − 6 − 5 − 11 − 1,00

995 Olle Sandell Strängnäs IBK U
11 − 7 − 4 − 11 − 1,00

996 William Wetterling Torshälla IBK U-lag
11 − 4 − 7 − 11 − 1,00

997 Mikael Räisänen Eskilstuna Nyfors IK
11 − 3 − 8 − 11 − 1,00

998 Jesper Westerlund IBK Uppsala Teknologer U
11 − 4 − 7 − 11 − 1,00

999 Mattias Törnqvist Dotteviks IF
11 − 2 − 9 − 11 − 1,00

1000 David Wahlberg Tillberga IK Roosters H3
11 − 7 − 4 − 11 − 1,00

1001 Peter Hogart IBF Älvstranden H3
11 − 6 − 5 − 11 − 1,00

1002 Adrian Östman Dingle AIK H3
11 − 5 − 6 − 11 − 1,00

1003 August Berminge Boxholms IBK
11 − 9 − 2 − 11 − 1,00

1004 Timo Poikela Runby IBK
12 − 5 − 7 − 12 − 1,00

1005 Tobias Johnsson Västerhaninge IBK (A)
12 − 10 − 2 − 12 − 1,00

1006 Lars Lindelöf Bedarö BK
12 − 8 − 4 − 12 − 1,00

1007 Robin Fallsten Tungelsta IF (A)
12 − 7 − 5 − 12 − 1,00

1008 Rasmus Wickman Smedjans IF
12 − 7 − 5 − 12 − 1,00

1009 Neo Gustafsson Fröjereds IF
12 − 5 − 7 − 12 − 1,00

1010 Timmy Thunwall FBC Hjälmared
12 − 3 − 9 − 12 − 1,00

1011 Tommy Savander IBK Gurkstaden Västerås H3
12 − 8 − 4 − 12 − 1,00

1012 Gustav Ågren IBK Hallsta H3
12 − 5 − 7 − 12 − 1,00

1013 Kim Fröjd-Arvidsson Knäppmora AIK H3
12 − 5 − 7 − 12 − 1,00

1014 Christian Björklund Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
12 − 4 − 8 − 12 − 1,00

1015 Thomas Hultqvist Rottne IF
13 − 3 − 10 − 13 − 1,00

1016 Leo Ghafari Lomma FBC H3
13 − 9 − 4 − 13 − 1,00

1017 Johan Mattsson IBK Finn - Lund
13 − 5 − 8 − 13 − 1,00

1018 Sam Knijnenburg Galagowear FBC Södertälje
13 − 4 − 9 − 13 − 1,00

1019 Nils Ådahl IBK Uppsala Teknologer U
13 − 5 − 8 − 13 − 1,00

1020 Abdi Ahmed Sävens BK
13 − 8 − 5 − 13 − 1,00

1021 Felix Brewitz Tibro IBK
13 − 5 − 8 − 13 − 1,00

1022 Naj Lomjabok Karlsson Nora IBK H3
13 − 6 − 7 − 13 − 1,00

1023 Fredrik Thydell Förslövs IF
14 − 10 − 4 − 14 − 1,00

1024 Jonas Perlkvist Alunda IBF U
14 − 8 − 6 − 14 − 1,00

1025 Simon Winbo IBF Horsby
14 − 9 − 5 − 14 − 1,00

1026 John Burman Tibro IBK
14 − 8 − 6 − 14 − 1,00

1027 Edvin Medin Barkarö SK H3
14 − 8 − 6 − 14 − 1,00

1028 Tim Karlsson Westerviks IBK
16 − 6 − 10 − 16 − 1,00

1029 David Ågren Gropens IF H3
18 − 11 − 6 − 17 − 0,94

1030 Rasmus Lindberg Nora IBK H3
18 − 11 − 6 − 17 − 0,94

1031 Linus Rehnström Gropens IF H3
18 − 9 − 8 − 17 − 0,94

1032 Erik Jonasson Skutskärs IBK
17 − 3 − 13 − 16 − 0,94

1033 Fredrik Ohlsson Moheda IBK
16 − 6 − 9 − 15 − 0,94

1034 Albin Olsson Fliseryds IBK
16 − 8 − 7 − 15 − 0,94

1035 Jon Åsberg Hagunda IBF
16 − 6 − 9 − 15 − 0,94

1036 Martin Lindh Skutskärs IBK
16 − 5 − 10 − 15 − 0,94

1037 Martin Rydell KFUM Örebro H3
16 − 9 − 6 − 15 − 0,94

1038 Egil Svensson Väster IBK Örebro H3
16 − 5 − 10 − 15 − 0,94

1039 Mathias Gidbark IBS Svedala H3
15 − 7 − 7 − 14 − 0,93

1040 Rasmus Berglund Bankeryds Skid o MK
15 − 10 − 4 − 14 − 0,93

1041 Oskar Snickars Vimmerby IBK B
15 − 8 − 6 − 14 − 0,93

1042 William Granath IBK Uppsala Teknologer U
15 − 8 − 6 − 14 − 0,93

1043 Björn Aspenlind Stenhagens KK
15 − 3 − 11 − 14 − 0,93

1044 Andreas Berglind IBK Hallsta H3
15 − 8 − 6 − 14 − 0,93

1045 David Skaremark KFUM Örebro H3
15 − 6 − 8 − 14 − 0,93

1046 Joakim Gustafsson Stenhagens KK
14 − 6 − 7 − 13 − 0,93

1047 Hampus Bergholm Alunda IBF U
14 − 6 − 7 − 13 − 0,93

1048 Kevin Johansson IBK Gurkstaden Västerås H3
14 − 7 − 6 − 13 − 0,93

1049 Victor Baldemark Västerås IBS
14 − 5 − 8 − 13 − 0,93

1050 Lukas Magnusson Rottne IF
13 − 9 − 3 − 12 − 0,92

1051 Filip Älverdal Värnamo IK
13 − 7 − 5 − 12 − 0,92

1052 Eric Segerby Malmö FBC H3
13 − 8 − 4 − 12 − 0,92

1053 Johan Forslund IBK Finn - Lund
13 − 5 − 7 − 12 − 0,92

1054 Nichlas Staberg Skogås/Trångsunds IBK
13 − 4 − 8 − 12 − 0,92

1055 Gustav Öberg IBK Uppsala Teknologer U
13 − 8 − 4 − 12 − 0,92

1056 Vincent Myhrberg Rasbo IK U
13 − 5 − 7 − 12 − 0,92

1057 Alfred Näverstedt Sävens BK
13 − 5 − 7 − 12 − 0,92

1058 Daniel Andersson Sala IBF H3
13 − 11 − 1 − 12 − 0,92

1059 Erik Flink IK Råby Västerås H3
13 − 7 − 5 − 12 − 0,92

1060 Marcus Emil Olsson KaRo IBF
12 − 6 − 5 − 11 − 0,92

1061 Felix Lindblad Malmö FBC H3
12 − 8 − 3 − 11 − 0,92

1062 Alexander Rydberg IBK Finn - Lund
12 − 4 − 7 − 11 − 0,92

1063 Markus Falk Högalids IF
12 − 8 − 3 − 11 − 0,92

1064 Jonas Weiderstål Nyman Fullersta IBK
12 − 6 − 5 − 11 − 0,92

1065 Jakob Mårth Tungelsta IF (A)
12 − 5 − 6 − 11 − 0,92

1066 Aron Berglund Stenhagens KK
12 − 8 − 3 − 11 − 0,92

1067 Lowe Solhovd IBK Uppsala Teknologer U
12 − 6 − 5 − 11 − 0,92

1068 Daniel Nyborg Gottsunda IBF
12 − 5 − 6 − 11 − 0,92

1069 Adam Albinsson Öckerö IBK H3
12 − 7 − 4 − 11 − 0,92

1070 Oliver Hedborg Kopparbergs BK H3
12 − 6 − 5 − 11 − 0,92

1071 Alfons Thysell Forsbacka IK
11 − 7 − 3 − 10 − 0,91

1072 Tommy Wiklund Åmots IF
11 − 3 − 7 − 10 − 0,91

1073 Robert Lilja IBF Lokomotiv Avesta
11 − 2 − 8 − 10 − 0,91

1074 Mattias Johansson Tvååkers IBK
11 − 8 − 2 − 10 − 0,91

1075 Tim Apelgren Tvååkers IBK
11 − 7 − 3 − 10 − 0,91

1076 Kristoffer Bäck Tvååkers IBK
11 − 3 − 7 − 10 − 0,91

1077 Melvin Stagmo Bjärreds IBK H3
11 − 8 − 2 − 10 − 0,91

1078 Linus Nivelius Sickla IF
11 − 8 − 2 − 10 − 0,91

1079 Sebastian Eriksson Torkkel Högalids IF
11 − 7 − 3 − 10 − 0,91

1080 Victor Johansson Erikslunds KF
11 − 4 − 6 − 10 − 0,91

1081 Victor Weinberg Tumba GOIF
11 − 7 − 3 − 10 − 0,91

1082 Olof Ekström FBI Tullinge (B)
11 − 4 − 6 − 10 − 0,91

1083 Anton Knutsson Torshälla IBK U-lag
11 − 5 − 5 − 10 − 0,91

1084 Niklas Netz Järna SK
11 − 5 − 5 − 10 − 0,91

1085 Robin Olsen Olsäters SK
11 − 5 − 5 − 10 − 0,91

1086 Linus Frödén Edebäck IBF
11 − 1 − 9 − 10 − 0,91

1087 Johan Nelson Dotteviks IF
11 − 1 − 9 − 10 − 0,91

1088 Mattias Kahlin Grästorps IBK
11 − 7 − 3 − 10 − 0,91

1089 Ivar Johansson FBC Hjälmared
11 − 4 − 6 − 10 − 0,91

1090 David Fagerström IBK Kungälv H3
11 − 6 − 4 − 10 − 0,91

1091 Ted Gustafsson IBK Kungälv H3
11 − 2 − 8 − 10 − 0,91

1092 Buster Häggström Lillån IBK H3 (B-lag)
11 − 9 − 1 − 10 − 0,91

1093 Jim Wiik-Nedrup Brickebackens IF H3
11 − 3 − 7 − 10 − 0,91

1094 Alexander Breisch Forsbacka IK
10 − 7 − 2 − 9 − 0,90

1095 William Forslund IBF Hedemora
10 − 4 − 5 − 9 − 0,90

1096 Jonathan Berglund Forsbacka IK
10 − 2 − 7 − 9 − 0,90

1097 Andree Modari Lomma FBC H3
10 − 3 − 6 − 9 − 0,90

1098 Dennis Hagelin Åkersberga IBF (B)
10 − 5 − 4 − 9 − 0,90

1099 Anders Nystedt Bro IK
10 − 2 − 7 − 9 − 0,90

1100 Lino Montin Enköpings IBK
10 − 3 − 6 − 9 − 0,90

1101 André Lindgren Edebäck IBF
10 − 5 − 4 − 9 − 0,90

1102 Erik Nilsson-Onnerfors Sunne IBK
10 − 5 − 4 − 9 − 0,90

1103 Tobias Johansson Kristinehamns IBF
10 − 4 − 5 − 9 − 0,90

1104 Albin Djup Kristinehamns IBF
10 − 3 − 6 − 9 − 0,90

1105 Andre Johansson Citykamraterna BK
10 − 7 − 2 − 9 − 0,90

1106 Jakob Mentzer IBF Älvstranden H3
10 − 7 − 2 − 9 − 0,90

1107 Gustav Bolander FBC Lerum Utveckling H3
10 − 6 − 3 − 9 − 0,90

1108 Marcus Burman FBC Lerum Utveckling H3
10 − 5 − 4 − 9 − 0,90

1109 Ludvig Gustafsson FBC Lerum Utveckling H3
10 − 4 − 5 − 9 − 0,90

1110 Albin Wahlquist Brickebackens IF H3
10 − 6 − 3 − 9 − 0,90

1111 Thomas Andersson Hjulsbro IK
10 − 3 − 6 − 9 − 0,90

1112 Elias Pettersson IBF Hedemora
9 − 1 − 7 − 8 − 0,89

1113 Fredrik Nilsson IBK Puma
9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

1114 Olle Lundgren Åsa IF
9 − 4 − 4 − 8 − 0,89

1115 Andreas Adolfsson IBK Finn - Lund
9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

1116 Rhodell Esguerra IBK Lund H3
9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

1117 Felix Blom Bjärreds IBK H3
9 − 2 − 6 − 8 − 0,89

1118 Kim Wendt Vetlanda IBF B
9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

1119 Henrik Karlsson 95 IF Ariel
9 − 2 − 6 − 8 − 0,89

1120 Oscar Harjunmaa Sickla IF
9 − 2 − 6 − 8 − 0,89

1121 Linus Karlsson Torshälla IBK U-lag
9 − 6 − 2 − 8 − 0,89

1122 Linus Malm Storvreta IBK U
9 − 8 − 0 − 8 − 0,89

1123 Robin Jonsson Loke IBK
9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

1124 Fredric Lindman Hagunda IBF
9 − 2 − 6 − 8 − 0,89

1125 Ville Pesonen Arvika IBF U
9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

1126 Dennis Perttula Alhem FF
9 − 5 − 3 − 8 − 0,89

1127 David Stenberg Guldstaden IBK
9 − 4 − 4 − 8 − 0,89

1128 Jonathan Bylow Fritsla IF
9 − 1 − 7 − 8 − 0,89

1129 Elias Sahlin Västerås IBS
9 − 7 − 1 − 8 − 0,89

1130 Kalle Mourujärvi Surte IS IBK H3
9 − 6 − 2 − 8 − 0,89

1131 Albin Wistrand Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
9 − 4 − 4 − 8 − 0,89

1132 Simon Rydhen Kumla IBK H3 (B-lag)
9 − 1 − 7 − 8 − 0,89

1133 Kevin Svensson IBF Antvarden
9 − 3 − 5 − 8 − 0,89

1134 Oskar Johansson Pålsboda IBF H3 (B-lag)
18 − 9 − 7 − 16 − 0,89

1135 Anton Näslund IBF Hedemora
8 − 1 − 6 − 7 − 0,88

1136 Adam Stolina Rottne IF
8 − 4 − 3 − 7 − 0,88

1137 Emil Isaksson Torgilsman IBK Lund H3
8 − 2 − 5 − 7 − 0,88

1138 Patrik Henriksson IBK Finn - Lund
8 − 1 − 6 − 7 − 0,88

1139 Simon Rosshagen Åkersberga IBF (B)
8 − 2 − 5 − 7 − 0,88

1140 Lars Bergström Boo IBK
8 − 6 − 1 − 7 − 0,88

1141 Dennis Fagerlund Nykvarns IF U-lag
8 − 4 − 3 − 7 − 0,88

1142 Patrik Vedin Almunge IK
8 − 6 − 1 − 7 − 0,88

1143 Sebastian Rollne Barkarö SK H3
8 − 2 − 5 − 7 − 0,88

1144 Oliwer Nilsson IBK Kungälv H3
8 − 2 − 5 − 7 − 0,88

1145 Fredrik Brevik Kopparbergs BK H3
8 − 4 − 3 − 7 − 0,88

1146 Jonatan Olsson Östra SK
16 − 9 − 5 − 14 − 0,88

1147 Måns Carlsson Vetlanda IBF B
16 − 7 − 7 − 14 − 0,88

1148 Oscar Sandell Vetlanda IBF B
16 − 4 − 10 − 14 − 0,88

1149 Andreas Rundberg Westerviks IBK
16 − 1 − 13 − 14 − 0,88

1150 Mattias Karlsson Carlshamns IBK
15 − 5 − 8 − 13 − 0,87

1151 Tim Grankvist Förslövs IF
15 − 5 − 8 − 13 − 0,87

1152 Mårten Stenbacka Västerås IBS
15 − 4 − 9 − 13 − 0,87

1153 Robin Klinga IBF Lokomotiv Avesta
7 − 3 − 3 − 6 − 0,86

1154 Arnar Bachmann IK Stanstad H3
7 − 1 − 5 − 6 − 0,86

1155 Daniel Samuelsson Erikslunds KF
7 − 4 − 2 − 6 − 0,86

1156 Christian Abrahamsson Telge SIBK U
7 − 5 − 1 − 6 − 0,86

1157 Joel Gusén Rasbo IK U
7 − 5 − 1 − 6 − 0,86

1158 Emil Eriksson Rasbo IK U
7 − 4 − 2 − 6 − 0,86

1159 Herman Henström FBC Hjälmared
7 − 4 − 2 − 6 − 0,86

1160 Jimmy Dunberg Tillberga IK Roosters H3
7 − 4 − 2 − 6 − 0,86

1161 Emil Lennebring Sala IBF H3
7 − 2 − 4 − 6 − 0,86

1162 Emil Abrahamsson Torslanda IBF H3
7 − 5 − 1 − 6 − 0,86

1163 Benjamin Ersson Hakala Solfjäderstaden IBK U-lag
7 − 6 − 0 − 6 − 0,86

1164 Niklas Nordkvist IBK Osby
14 − 8 − 4 − 12 − 0,86

1165 Pierre Ylvenberg Örkelljunga IF
14 − 6 − 6 − 12 − 0,86

1166 Joakim Berglind Hagunda IBF
14 − 7 − 5 − 12 − 0,86

1167 Filip Peterson Storvreta IBK U
14 − 4 − 8 − 12 − 0,86

1168 Pontus Grindberg IBK Elfhög
14 − 5 − 7 − 12 − 0,86

1169 William Gotti Barkarö SK H3
14 − 7 − 5 − 12 − 0,86

1170 Andreas Salomaa IBK Hallsta H3
14 − 6 − 6 − 12 − 0,86

1171 Emil Lindholm IBK Gurkstaden Västerås H3
14 − 6 − 6 − 12 − 0,86

1172 Alfred Olander Örebro SK Ung H3
14 − 10 − 2 − 12 − 0,86

1173 Rasmus Jonsson Fullersta IBK
13 − 4 − 7 − 11 − 0,85

1174 Marcus Simons Bälinge IF
13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

1175 Serdar Camuz Skutskärs IBK
13 − 3 − 8 − 11 − 0,85

1176 Anders Raneskog Smedjans IF
13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

1177 Stevan Arsic FBC Hjälmared
13 − 2 − 9 − 11 − 0,85

1178 August Jakobsson Dahlfjord Sala IBF H3
13 − 6 − 5 − 11 − 0,85

1179 Jonathan Bäckström Halmstads IBK 2
6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1180 Patrik Svensson Bräckans IBK
6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1181 Mattias Bohlin Sundbybergs IK
6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1182 Alexander Lennström Huddinge IBS
6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1183 Hampus Nordling IK Standard U-lag
6 − 1 − 4 − 5 − 0,83

1184 Joel Olofsson FBC Hjälmared
6 − 5 − 0 − 5 − 0,83

1185 Axel Eklund IBK Lockerud Ungdom
6 − 5 − 0 − 5 − 0,83

1186 Victor Johansson Grästorps IBK
6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1187 Tobias Stark Skälby IBK Ung H3
6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1188 Oscar Hedén IBK Kungälv H3
6 − 5 − 0 − 5 − 0,83

1189 Emil Larsson Pixbo Wallenstam IBF H3
6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1190 Johan Henrysson IBK Kungälv H3
6 − 2 − 3 − 5 − 0,83

1191 Viktor Stunz WSK Lindesberg H3 (B-lag)
6 − 5 − 0 − 5 − 0,83

1192 Gabriel Hällqvist Brickebackens IF H3
6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1193 Oliver Thorén Bergs IK U-lag
6 − 3 − 2 − 5 − 0,83

1194 Jonatan Karlsson Gransholms IF
12 − 7 − 3 − 10 − 0,83

1195 Ceasar Beckström Växjö IBK Utveckling B
12 − 4 − 6 − 10 − 0,83

1196 Ale Albinsson Malmö FBC H3
12 − 5 − 5 − 10 − 0,83

1197 Martin Östring Pettersson Råsunda IS
12 − 7 − 3 − 10 − 0,83

1198 Jesper Andersson Tungelsta IF (A)
12 − 6 − 4 − 10 − 0,83

1199 Fredrik Zettergren Västerhaninge IBK (A)
12 − 3 − 7 − 10 − 0,83

1200 Lars Wallberg Guldstaden IBK
12 − 6 − 4 − 10 − 0,83

1201 Axel Lindberg Tibro IBK
12 − 7 − 3 − 10 − 0,83

1202 Tommy Tengblad Grästorps IBK
12 − 5 − 5 − 10 − 0,83

1203 Lukas Bäckman IBK Sala H3
12 − 6 − 4 − 10 − 0,83

1204 Adam Lundqvist Blom Surte IS IBK H3
12 − 5 − 5 − 10 − 0,83

1205 Mathias Larsson Surte IS IBK H3
12 − 1 − 9 − 10 − 0,83

1206 Per Nyberg IBK Wasahus-73 H3
12 − 0 − 10 − 10 − 0,83

1207 Lucas Viktorsson Gropens IF H3
18 − 9 − 6 − 15 − 0,83

1208 Hugo Bergman Kopparbergs BK H3
18 − 8 − 7 − 15 − 0,83

1209 Oliver Pettersson Nora IBK H3
17 − 12 − 2 − 14 − 0,82

1210 Max Andersson Hovmantorps GOIF
11 − 5 − 4 − 9 − 0,82

1211 Kasper Lundmark Bjärreds IBK H3
11 − 5 − 4 − 9 − 0,82

1212 Daniel Bergstedt IBK Lund H3
11 − 2 − 7 − 9 − 0,82

1213 Filip Eidstedt Husqvarna IK
11 − 6 − 3 − 9 − 0,82

1214 Alexander Ekman Vaxholms IBF (A)
11 − 7 − 2 − 9 − 0,82

1215 Robin Karke Råsunda IS
11 − 4 − 5 − 9 − 0,82

1216 Anton Tegelstam Vaxholms IBF (A)
11 − 4 − 5 − 9 − 0,82

1217 Mikko Kaitainen Tumba GOIF
11 − 5 − 4 − 9 − 0,82

1218 Johan Eriksson Västerhaninge IBK (A)
11 − 5 − 4 − 9 − 0,82

1219 Alfred Andersson-Vass Västerhaninge IBK (A)
11 − 4 − 5 − 9 − 0,82

1220 Marcus Fromholz Asplund Nykvarns IF U-lag
11 − 4 − 5 − 9 − 0,82

1221 Johan Stenlund Alhem FF
11 − 4 − 5 − 9 − 0,82

1222 Anton Kamholm Fritsla IF
11 − 8 − 1 − 9 − 0,82

1223 Elias Lindberg Öckerö IBK H3
11 − 5 − 4 − 9 − 0,82

1224 Max Arvidsson Kumla IBK H3 (B-lag)
11 − 4 − 5 − 9 − 0,82

1225 Mattias Gagnert Lillån IBK H3 (B-lag)
11 − 3 − 6 − 9 − 0,82

1226 Andreas Andersson Forserums IF
16 − 8 − 5 − 13 − 0,81

1227 Lucas Hansson Örebro SK Ung H3
16 − 8 − 5 − 13 − 0,81

1228 Anton Andersson Hovmantorps GOIF
5 − 4 − 0 − 4 − 0,80

1229 Gustav Lundström Carlshamns IBK
5 − 3 − 1 − 4 − 0,80

1230 Ludwig Karlsson Väckelsångs IK
5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1231 Erik Myrlöv Sickla IF
5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

1232 Patrik Wretfalk Fullersta IBK
5 − 4 − 0 − 4 − 0,80

1233 Isaac Karlsson Strängnäs IBK U
5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1234 Petter Johansson Arvika IBF U
5 − 3 − 1 − 4 − 0,80

1235 Jonas Segerstedt Citykamraterna BK
5 − 4 − 0 − 4 − 0,80

1236 Patrik Markström Citykamraterna BK
5 − 3 − 1 − 4 − 0,80

1237 Pontus Larsson Kvist IBK Lockerud Ungdom
5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1238 Julius Dickfors IBK Sala H3
5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

1239 Hugo Algotsson Öckerö IBK H3
5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1240 Oscar Jenarp Johansson Torslanda IBF H3
5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

1241 Erik Theander Torslanda IBF H3
5 − 1 − 3 − 4 − 0,80

1242 Gustav Wahlstedt IBF Norrköping
5 − 2 − 2 − 4 − 0,80

1243 Dennis Wigren Forsbacka IK
10 − 1 − 7 − 8 − 0,80

1244 Robin Magnusson IBK Finn - Lund
10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1245 Eric Walfridsson Forserums IF
10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1246 Joel Rossier Högalids IF
10 − 4 − 4 − 8 − 0,80

1247 Wictor Lundholm Vaxholms IBF (A)
10 − 4 − 4 − 8 − 0,80

1248 Marcus Jansson Tungelsta IF (A)
10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1249 Alfred Engbom Fullersta IBK
10 − 3 − 5 − 8 − 0,80

1250 Johnnie Löfqvist Bedarö BK
10 − 1 − 7 − 8 − 0,80

1251 Anton Höglund Torshälla IBK U-lag
10 − 2 − 6 − 8 − 0,80

1252 Alexander Björk Hagunda IBF
10 − 4 − 4 − 8 − 0,80

1253 Anders Olofsson Smedjans IF
10 − 3 − 5 − 8 − 0,80

1254 Axel Henriksson Skogsgymnastikens IBS H3
10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1255 Jakob Nordin Skälby IBK Ung H3
10 − 3 − 5 − 8 − 0,80

1256 Alexander Wilhelmsson Pålsboda IBF H3 (B-lag)
10 − 5 − 3 − 8 − 0,80

1257 Martin Gustafsson Väckelsångs IK
15 − 7 − 5 − 12 − 0,80

1258 Vilhelm Sandberg Växjö IBK Utveckling B
15 − 6 − 6 − 12 − 0,80

1259 Linus Skrubbe IBF Tranås
15 − 9 − 3 − 12 − 0,80

1260 Hugo Sundblad Tillberga IK Roosters H3
15 − 11 − 1 − 12 − 0,80

1261 Jonas Carlsson IBK Hallsta H3
15 − 9 − 3 − 12 − 0,80

1262 Pontus Österling Tillberga IK Roosters H3
15 − 6 − 6 − 12 − 0,80

1263 Benjamin Schiller Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
15 − 6 − 6 − 12 − 0,80

1264 Jesper Henningsson Värnamo IK
14 − 3 − 8 − 11 − 0,79

1265 Mikael Svensson Väckelsångs IK
14 − 3 − 8 − 11 − 0,79

1266 Nicholas Morgan Östra SK
14 − 6 − 5 − 11 − 0,79

1267 Anton Forslund Alunda IBF U
14 − 6 − 5 − 11 − 0,79

1268 Erik Noren Gottsunda IBF
14 − 6 − 5 − 11 − 0,79

1269 Victor Blad Alunda IBF U
14 − 1 − 10 − 11 − 0,79

1270 Jesse Haverinen IK Råby Västerås H3
14 − 1 − 10 − 11 − 0,79

1271 Mikael Andersson KFUM Örebro H3
14 − 9 − 2 − 11 − 0,79

1272 Sebastian Becke IBK Finn - Lund
9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1273 Olsson Linus Borg Sickla IF
9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1274 Markus Bohlin Älvsjö AIK IBF (B)
9 − 3 − 4 − 7 − 0,78

1275 Hampus Lavett Älvsjö AIK IBF (B)
9 − 3 − 4 − 7 − 0,78

1276 Ludvig Elg Järna SK
9 − 6 − 1 − 7 − 0,78

1277 Marcus Gökstorp IK Standard U-lag
9 − 3 − 4 − 7 − 0,78

1278 Björn Pålsson Hagunda IBF
9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1279 Linus Sander Edebäck IBF
9 − 2 − 5 − 7 − 0,78

1280 Jakob Kristofer Holmlund Citykamraterna BK
9 − 2 − 5 − 7 − 0,78

1281 Casper Zeidlitz IBK Lockerud Ungdom
9 − 4 − 3 − 7 − 0,78

1282 Max Hållander IBK Lockerud Ungdom
9 − 3 − 4 − 7 − 0,78

1283 Arvid Gustavsson Boxholms IBK
9 − 5 − 2 − 7 − 0,78

1284 Olle Winst Värnamo IK
13 − 8 − 2 − 10 − 0,77

1285 Jens Ölmedal IBK Finn - Lund
13 − 8 − 2 − 10 − 0,77

1286 Alex Jönsson Lomma FBC H3
13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

1287 Adam Gustafsson Förslövs IF
13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

1288 Patrik Andersson FBI Tullinge (B)
13 − 5 − 5 − 10 − 0,77

1289 Joacim Lindqvist Järna SK
13 − 8 − 2 − 10 − 0,77

1290 Linus Johansson IFK Gnesta U-lag
13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

1291 Markus Johnsson IBK Uppsala Teknologer U
13 − 5 − 5 − 10 − 0,77

1292 Ludvig Kaneberg Storvreta IBK U
13 − 4 − 6 − 10 − 0,77

1293 Viktor Hasselqvist IBK Lockerud Ungdom
13 − 7 − 3 − 10 − 0,77

1294 Alexander Svensson Fröjereds IF
13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

1295 Axel Davidsson Sävens BK
13 − 5 − 5 − 10 − 0,77

1296 August Davidsson Sävens BK
13 − 4 − 6 − 10 − 0,77

1297 Jonas Wågman FBC Vinga H3
13 − 3 − 7 − 10 − 0,77

1298 Filip Larsson-Lindh Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
13 − 6 − 4 − 10 − 0,77

1299 Gustav Eklund Örebro SK Ung H3
17 − 8 − 5 − 13 − 0,76

1300 Daniel Söderberg IBF Hedemora
8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

1301 Martin Warefelt Tvååkers IBK
8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

1302 Andreas Malmberg IK Stanstad H3
8 − 5 − 1 − 6 − 0,75

1303 Joakim Jönsson IBK Lund H3
8 − 5 − 1 − 6 − 0,75

1304 Jacob Gyllenbring Västerhaninge IBK (A)
8 − 3 − 3 − 6 − 0,75

1305 Robin Larsson Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
8 − 1 − 5 − 6 − 0,75

1306 Albin Bergqvist Strängnäs IBK U
8 − 1 − 5 − 6 − 0,75

1307 Filip Elster Arlanda IBK
8 − 2 − 4 − 6 − 0,75

1308 Filip Djerfh Rasbo IK U
8 − 1 − 5 − 6 − 0,75

1309 Jonas Nordén Citykamraterna BK
8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

1310 Edvin Esselin Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
8 − 4 − 2 − 6 − 0,75

1311 Christofer Broberg KFUM Örebro H3
8 − 1 − 5 − 6 − 0,75

1312 Oliver Kellgren IBF Antvarden
8 − 3 − 3 − 6 − 0,75

1313 Hugo Bjelksjö Solfjäderstaden IBK U-lag
8 − 3 − 3 − 6 − 0,75

1314 Elias Lundblad Bergs IK U-lag
8 − 3 − 3 − 6 − 0,75

1315 Albin Andersson / Karlsson Åby IBK Ungdom
8 − 2 − 4 − 6 − 0,75

1316 Jonathan Bergqvist Hovshaga AIF B
12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

1317 Otto Petersson Fliseryds IBK
12 − 6 − 3 − 9 − 0,75

1318 Marcus Björklund Erikslunds KF
12 − 6 − 3 − 9 − 0,75

1319 Andreas Peterback Järna SK
12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

1320 Dick Lyngbrant Arlanda IBK
12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

1321 Simon Tella Skogsgymnastikens IBS H3
12 − 7 − 2 − 9 − 0,75

1322 Fabian Lakander FBC Lerum Utveckling H3
12 − 5 − 4 − 9 − 0,75

1323 Jacob Tärnberg Torslanda IBF H3
12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

1324 Jonathan Viktorsson Gropens IF H3
12 − 4 − 5 − 9 − 0,75

1325 Adam Pettersson Brickebackens IF H3
12 − 1 − 8 − 9 − 0,75

1326 Hugo Simonsson Örebro SK Ung H3
16 − 5 − 7 − 12 − 0,75

1327 Simon Lindström Förslövs IF
15 − 4 − 7 − 11 − 0,73

1328 Pontus Schavon Östra SK
15 − 5 − 6 − 11 − 0,73

1329 Christoffer Granath IBK Uppsala Teknologer U
15 − 7 − 4 − 11 − 0,73

1330 Marcus Norlin Almunge IK
15 − 6 − 5 − 11 − 0,73

1331 Peter Eriksson-Ahlin Enköpings IBK
15 − 5 − 6 − 11 − 0,73

1332 Jonathan Piispanen Enköpings IBK
15 − 4 − 7 − 11 − 0,73

1333 Daniel Persson IK Råby Västerås H3
15 − 5 − 6 − 11 − 0,73

1334 Viktor Flink IK Råby Västerås H3
15 − 5 − 6 − 11 − 0,73

1335 Kristoffer Mosell IBF Lokomotiv Avesta
11 − 6 − 2 − 8 − 0,73

1336 Jonatan Alvarson Tvååkers IBK
11 − 8 − 0 − 8 − 0,73

1337 Ludwig Jannerdahl Högalids IF
11 − 5 − 3 − 8 − 0,73

1338 Niklas Lundkvist Högalids IF
11 − 4 − 4 − 8 − 0,73

1339 David Larsson Fullersta IBK
11 − 5 − 3 − 8 − 0,73

1340 Joakim Zackrisson Sköndals IK A
11 − 5 − 3 − 8 − 0,73

1341 Hugo Suurna Huddinge IBS
11 − 4 − 4 − 8 − 0,73

1342 Linus Axelsson Huddinge IBS
11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

1343 Rasmus Åberg Galagowear FBC Södertälje
11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

1344 Linus Andrén Hultsberg/Björkås IBF
11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

1345 Anders Berglund BK Solbacken
11 − 8 − 0 − 8 − 0,73

1346 Viktor Edström Guldstaden IBK
11 − 4 − 4 − 8 − 0,73

1347 Rasmus Larsson IBK Elfhög
11 − 2 − 6 − 8 − 0,73

1348 Elias Ekelund IBF Horsby
11 − 1 − 7 − 8 − 0,73

1349 Alexander Payman Floda IBK H3
11 − 8 − 0 − 8 − 0,73

1350 Max Hansson-Sjöström IBF Älvstranden H3
11 − 3 − 5 − 8 − 0,73

1351 Linus Molin WSK Lindesberg H3 (B-lag)
11 − 4 − 4 − 8 − 0,73

1352 Joakim Blom Nora IBK H3
11 − 1 − 7 − 8 − 0,73

1353 Simon Danielsson IF Ariel
7 − 1 − 4 − 5 − 0,71

1354 Marcus Hellgren Sundbybergs IK
7 − 4 − 1 − 5 − 0,71

1355 Jens Somnell Erikslunds KF
7 − 4 − 1 − 5 − 0,71

1356 Tobias Samuelsson Vaxholms IBF (A)
7 − 1 − 4 − 5 − 0,71

1357 Daniel Thelander Västerhaninge IBK (A)
7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1358 Erik Pihl Alunda IBF U
7 − 4 − 1 − 5 − 0,71

1359 Marcus Andreassen IBK Uppsala Teknologer U
7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1360 Ola Schüllerqvist Smedjans IF
7 − 5 − 0 − 5 − 0,71

1361 Hannes Hammarbäck Sala IBF H3
7 − 4 − 1 − 5 − 0,71

1362 Fredrik Forsberg Kärra IBK H3
7 − 4 − 1 − 5 − 0,71

1363 Viktor Utriainen FBC Vinga H3
7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1364 Vidar Ander Brickebackens IF H3
7 − 3 − 2 − 5 − 0,71

1365 Björn Jönsson KFUM Örebro H3
7 − 1 − 4 − 5 − 0,71

1366 Wilmer Vesterlund Bergs IK U-lag
7 − 2 − 3 − 5 − 0,71

1367 David Lundqvist IBF Norrköping
7 − 1 − 4 − 5 − 0,71

1368 Lucas Waerme Solfjäderstaden IBK U-lag
7 − 1 − 4 − 5 − 0,71

1369 Max Ericsson Värnamo IK
14 − 8 − 2 − 10 − 0,71

1370 Viktor Rickardsson IBK Osby
14 − 8 − 2 − 10 − 0,71

1371 Johan Hedlund IK Råby Västerås H3
14 − 7 − 3 − 10 − 0,71

1372 David Ohrlander Västerås IBS
14 − 3 − 7 − 10 − 0,71

1373 Adam Nilsson Nora IBK H3
17 − 8 − 4 − 12 − 0,71

1374 Axel Kjellberg Forsbacka IK
10 − 6 − 1 − 7 − 0,70

1375 Fredrik Gunnarsson Bua IF
10 − 6 − 1 − 7 − 0,70

1376 Philip Lövdahl Varla IBK 2
10 − 1 − 6 − 7 − 0,70

1377 Emil Palmenäs IBK Lund H3
10 − 2 − 5 − 7 − 0,70

1378 Johan d.y Carlsson Vimmerby IBK B
10 − 2 − 5 − 7 − 0,70

1379 Tobias Munkhammar Sundbybergs IK
10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

1380 Linus Larsson Erikslunds KF
10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

1381 Fredrik Stålstierna Västerhaninge IBK (A)
10 − 5 − 2 − 7 − 0,70

1382 Gustav Hållenius Sköndals IK A
10 − 4 − 3 − 7 − 0,70

1383 Jonathan Stamming Sköndals IK A
10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

1384 Iskander Sauma Tumba GOIF
10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

1385 Fredrik Aronsson Boo IBK
10 − 1 − 6 − 7 − 0,70

1386 Kim Eriksson Olsäters SK
10 − 4 − 3 − 7 − 0,70

1387 Max Gustafsson Kristinehamns IBF
10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

1388 David Tjernqvist Alhem FF
10 − 5 − 2 − 7 − 0,70

1389 Hilding Martinsson IBK Lockerud Ungdom
10 − 1 − 6 − 7 − 0,70

1390 Anton Eriksson Tillberga IK Roosters H3
10 − 4 − 3 − 7 − 0,70

1391 Julian Strijker Skogsgymnastikens IBS H3
10 − 3 − 4 − 7 − 0,70

1392 Viktor Karlsson Carlshamns IBK
13 − 4 − 5 − 9 − 0,69

1393 Daniel Karlsson Gransholms IF
13 − 3 − 6 − 9 − 0,69

1394 Andreas Åkerberg FBI Tullinge (B)
13 − 3 − 6 − 9 − 0,69

1395 Johannes Hasselkvist Eskilstuna Nyfors IK
13 − 8 − 1 − 9 − 0,69

1396 Emil Eriksson Stenhagens KK
13 − 4 − 5 − 9 − 0,69

1397 David Clement IBK Elfhög
13 − 7 − 2 − 9 − 0,69

1398 Mattias Ahonen IBK Elfhög
13 − 3 − 6 − 9 − 0,69

1399 Jimmie Nilsson Knäppmora AIK H3
13 − 4 − 5 − 9 − 0,69

1400 Adam Lindholm Skogsgymnastikens IBS H3
13 − 4 − 5 − 9 − 0,69

1401 Adam Berg FBC Vinga H3
13 − 7 − 2 − 9 − 0,69

1402 Albin Sjöstedt Örebro SK Ung H3
13 − 7 − 2 − 9 − 0,69

1403 Robert Hakkarainen Forserums IF
16 − 5 − 6 − 11 − 0,69

1404 Robin Öster Skutskärs IBK
16 − 7 − 4 − 11 − 0,69

1405 Hannes Rohlin Stenhagens KK
16 − 6 − 5 − 11 − 0,69

1406 Johan Brugger Väster IBK Örebro H3
16 − 1 − 10 − 11 − 0,69

1407 Adam Holmgren Forsbacka IK
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1408 Simon Ekdahl Carlshamns IBK
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1409 Simon Kannerby Hovshaga AIF B
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1410 Oskar Wallin Onsala IBK 2
6 − 4 − 0 − 4 − 0,67

1411 Hampus Johansson IBK Osby
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1412 Jesper Thedéen Sundbybergs IK
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1413 Tobias Franzén Sundbybergs IK
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1414 Alexander Bullert IK Standard U-lag
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1415 Andreas Lundin Strängnäs IBK U
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1416 Thomas Asp Galagowear FBC Södertälje
6 − 2 − 2 − 4 − 0,67

1417 Daniel Svanberg IK Standard U-lag
6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1418 Mårten Karlsson Torshälla IBK U-lag
6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1419 Ludvig Langemar Strängnäs IBK U
6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1420 Marcus Gozzi Rasbo IK U
6 − 4 − 0 − 4 − 0,67

1421 Lars Hedlund Skellefteå IBS
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1422 Anders Lundberg Guldstaden IBK
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1423 Felix Klahr Fröjereds IF
6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1424 Isak Melin Skogsgymnastikens IBS H3
6 − 4 − 0 − 4 − 0,67

1425 Edvin Svensson Dingle AIK H3
6 − 1 − 3 − 4 − 0,67

1426 Johan Henricsson Torslanda IBF H3
6 − 0 − 4 − 4 − 0,67

1427 Tomas Widfeldt IBF Norrköping
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1428 Karl Bergfeldt Linköping IBK Ungdom U-lag
6 − 3 − 1 − 4 − 0,67

1429 Robert Andersson IBF Ludvika
9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1430 Victor Stenholm Carlshamns IBK
9 − 5 − 1 − 6 − 0,67

1431 Max Pelkonen Lagan IBK B
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

1432 Marcus Johansson Åsa IF
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

1433 Rasmus Torstensson IBK Puma
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

1434 Alexander Edman Kustens IF 2
9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1435 Simon Gutke Varla IBK 2
9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1436 Max Andersson-Nilsson IBS Svedala H3
9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1437 Melker Andersson Husqvarna IK
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

1438 Niclas Blychert Tenhults IF
9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1439 Kasper Almqvist Sickla IF
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

1440 Aron Nilsson Telge SIBK U
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

1441 Albin Elg Järna SK
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

1442 Adam Wall Sunne IBK
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

1443 Carl Nyberg Citykamraterna BK
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

1444 Elias Lindqvist FBC Moröbacke (Utv-lag)
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

1445 Mikael Nilsson FBC Moröbacke (Utv-lag)
9 − 1 − 5 − 6 − 0,67

1446 Markus Olofsson Grästorps IBK
9 − 1 − 5 − 6 − 0,67

1447 Felix Ström FBC Vinga H3
9 − 5 − 1 − 6 − 0,67

1448 Wille Nygren Torslanda IBF H3
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

1449 Andreas Augustsson Öckerö IBK H3
9 − 4 − 2 − 6 − 0,67

1450 Daniel Johansson IBK Kungälv H3
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

1451 Adam Olsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
9 − 2 − 4 − 6 − 0,67

1452 Eric Linder BK Vingen
9 − 5 − 1 − 6 − 0,67

1453 Adrian Christiansen Solfjäderstaden IBK U-lag
9 − 3 − 3 − 6 − 0,67

1454 Andreas Nilsson Rottne IF
12 − 5 − 3 − 8 − 0,67

1455 Jesper Ekström Värnamo IK
12 − 3 − 5 − 8 − 0,67

1456 Oscar Lönefelt Tenhults IF
12 − 7 − 1 − 8 − 0,67

1457 Niclas Lekander Kälvesta FBC
12 − 3 − 5 − 8 − 0,67

1458 William Samuelsson Fullersta IBK
12 − 5 − 3 − 8 − 0,67

1459 Johan Fridell Fullersta IBK
12 − 4 − 4 − 8 − 0,67

1460 Gattas Gaorie Tumba GOIF
12 − 3 − 5 − 8 − 0,67

1461 Rasmus Edling Grästorps IBK
12 − 8 − 0 − 8 − 0,67

1462 Anton Lundgren Fröjereds IF
12 − 5 − 3 − 8 − 0,67

1463 William Junestål IBK Lockerud Ungdom
12 − 4 − 4 − 8 − 0,67

1464 Robin Olsson Sala IBF H3
12 − 4 − 4 − 8 − 0,67

1465 Daniel Ringh Västerås IBS
12 − 4 − 4 − 8 − 0,67

1466 Andreas Zimmerblad Pixbo Wallenstam IBF H3
12 − 5 − 3 − 8 − 0,67

1467 Oscar Ahlsén FBC Lerum Utveckling H3
12 − 3 − 5 − 8 − 0,67

1468 Malte Schmidt Lagan IBK B
15 − 10 − 0 − 10 − 0,67

1469 Liam Pettersson KaRo IBF
15 − 7 − 3 − 10 − 0,67

1470 Edvin Fransson Värnamo IK
15 − 6 − 4 − 10 − 0,67

1471 Alex Jonsson Lagan IBK B
15 − 2 − 8 − 10 − 0,67

1472 Hampus Forsberg Örkelljunga IF
15 − 7 − 3 − 10 − 0,67

1473 Alexander Ritamäki Forserums IF
15 − 8 − 2 − 10 − 0,67

1474 Ludvig Ekberg Bankeryds Skid o MK
15 − 7 − 3 − 10 − 0,67

1475 Joakim Jansson Bälinge IF
15 − 6 − 4 − 10 − 0,67

1476 Martin Löfgren IBK Sala H3
15 − 7 − 3 − 10 − 0,67

1477 Fredrik Åhlberg Kumla IBK H3 (B-lag)
15 − 10 − 0 − 10 − 0,67

1478 Sebastian Andersson Kumla IBK H3 (B-lag)
15 − 4 − 6 − 10 − 0,67

1479 Linus Karlsson Kumla IBK H3 (B-lag)
17 − 7 − 4 − 11 − 0,65

1480 Patric Jönsson Gransholms IF
14 − 8 − 1 − 9 − 0,64

1481 Martin Nilsson Rottne IF
14 − 3 − 6 − 9 − 0,64

1482 Albin Kohlberg Carlshamns IBK
14 − 1 − 8 − 9 − 0,64

1483 Rasmus Henriksen Lomma FBC H3
14 − 5 − 4 − 9 − 0,64

1484 Albin Olin Örkelljunga IF
14 − 3 − 6 − 9 − 0,64

1485 Konrad Jönsson Förslövs IF
14 − 2 − 7 − 9 − 0,64

1486 Sebastian Olsson IBK Elfhög
14 − 7 − 2 − 9 − 0,64

1487 Simon Holmberg Skogsgymnastikens IBS H3
14 − 8 − 1 − 9 − 0,64

1488 Magnus Lundqvist Kumla IBK H3 (B-lag)
14 − 4 − 5 − 9 − 0,64

1489 August Sundquist KFUM Örebro H3
14 − 4 − 5 − 9 − 0,64

1490 Joakim Henricsson WSK Lindesberg H3 (B-lag)
14 − 4 − 5 − 9 − 0,64

1491 Philip Zanden Lomma FBC H3
11 − 6 − 1 − 7 − 0,64

1492 Emil Svensson IF Ariel
11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1493 Emil Holgersson IF Ariel
11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

1494 Robert Bergman Runby IBK
11 − 7 − 0 − 7 − 0,64

1495 Sabri Papalexi Runby IBK
11 − 6 − 1 − 7 − 0,64

1496 Mikael Forstén Åkersberga IBF (B)
11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

1497 Adam Mälberg Skogås/Trångsunds IBK
11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1498 Simon Rolf Marwin Dahl Sköndals IK A
11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

1499 Hampus Lindgren-Jouppi IK Standard U-lag
11 − 6 − 1 − 7 − 0,64

1500 Henrik Davidsson Arvika IBF U
11 − 3 − 4 − 7 − 0,64

1501 Axel Gertsson Tibro IBK
11 − 2 − 5 − 7 − 0,64

1502 Mathias Westholm IBK Hallsta H3
11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

1503 Tobias Westerlund IK Råby Västerås H3
11 − 4 − 3 − 7 − 0,64

1504 Jonathan Tärnberg Torslanda IBF H3
11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1505 Filip Bengtsson Kärra IBK H3
11 − 1 − 6 − 7 − 0,64

1506 Zebastian Moraglio WSK Lindesberg H3 (B-lag)
11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1507 Andreas Riddarström Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1508 Adam Olofsson IBF Antvarden
11 − 5 − 2 − 7 − 0,64

1509 Christian Persson IBF Lokomotiv Avesta
8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1510 Mattias Eriksson IBF Ludvika
8 − 3 − 2 − 5 − 0,63

1511 Christian Byman Strömsbro IF
8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1512 Karl Palbrant Varla IBK 2
8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1513 David Carlsson Tvååkers IBK
8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1514 Hugo Göransson IK Stanstad H3
8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1515 Simon Fasth Husqvarna IK
8 − 0 − 5 − 5 − 0,63

1516 Anders Mörk Sundbybergs IK
8 − 5 − 0 − 5 − 0,63

1517 Viktor Bergqvist Erikslunds KF
8 − 3 − 2 − 5 − 0,63

1518 Victor Jändel-holst Sköndals IK A
8 − 5 − 0 − 5 − 0,63

1519 Joel Ahlby Älvsjö AIK IBF (B)
8 − 3 − 2 − 5 − 0,63

1520 Jacob Ingeström IK Standard U-lag
8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1521 Anton Dahlén Strängnäs IBK U
8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1522 Albin Collin Alunda IBF U
8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1523 Martin Fredriksson Olsäters SK
8 − 0 − 5 − 5 − 0,63

1524 Urban Olofsson Skellefteå IBS
8 − 5 − 0 − 5 − 0,63

1525 Patrik Johnsson Skellefteå IBS
8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1526 Christoffer Hedberg FBC Hjälmared
8 − 5 − 0 − 5 − 0,63

1527 Max Jörlind Sävens BK
8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1528 Simon Berglund FBC Hjälmared
8 − 3 − 2 − 5 − 0,63

1529 Edvin Svensson Brickebackens IF H3
8 − 4 − 1 − 5 − 0,63

1530 Eetu Koskinen Örebro SK Ung H3
8 − 1 − 4 − 5 − 0,63

1531 Joakim Engström Hjulsbro IK
8 − 2 − 3 − 5 − 0,63

1532 Malkolm Rolfsman IBF Norrköping
8 − 1 − 4 − 5 − 0,63

1533 Markus Wilhelmsson IBF Tranås
16 − 3 − 7 − 10 − 0,63

1534 Rasmus Rydberg Gransholms IF
13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

1535 Adam Myrinder Lomma FBC H3
13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

1536 Andreas Wahlström Tenhults IF
13 − 6 − 2 − 8 − 0,62

1537 Joakim Olsson Skogås/Trångsunds IBK
13 − 6 − 2 − 8 − 0,62

1538 Oskar Norrström Almunge IK
13 − 3 − 5 − 8 − 0,62

1539 Elias Särnbäck IBK Elfhög
13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

1540 Kalle Elvin IBK Lockerud Ungdom
13 − 5 − 3 − 8 − 0,62

1541 Ludvig Roselius Bäckman IBK Sala H3
13 − 7 − 1 − 8 − 0,62

1542 Simon Lunnevi Floda IBK H3
13 − 1 − 7 − 8 − 0,62

1543 Johan Brånn Kumla IBK H3 (B-lag)
13 − 6 − 2 − 8 − 0,62

1544 Axel Kronberg KAIS Mora UIF
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1545 Isak Wiman Bua IF
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1546 Anton Johansson Bua IF
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1547 John Graudums Bua IF
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1548 Johan Nilsson Tvååkers IBK
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1549 Patrick Gillsin IBS Svedala H3
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1550 Simon Lundberg Fliseryds IBK
5 − 0 − 3 − 3 − 0,60

1551 Oscar Hammenstål Sickla IF
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1552 Christian Sahlgren Sickla IF
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1553 Daniel Norén Asp Råsunda IS
5 − 0 − 3 − 3 − 0,60

1554 Marcus Möller Eskilstuna Nyfors IK
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1555 Adrian Kivijärvi Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1556 Pontus Cederqvist Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1557 Hannes Söderqvist Rasbo IK U
5 − 3 − 0 − 3 − 0,60

1558 Patrik Ekbom Loke IBK
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1559 Vincent Stenholm IBK Elfhög
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1560 Filip Norgren Sala IBF H3
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1561 Tobias Bengtsson Dingle AIK H3
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1562 Simon Johansson Dingle AIK H3
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1563 Joakim Hagman Brickebackens IF H3
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1564 Melvin Einarsson Örebro SK Ung H3
5 − 0 − 3 − 3 − 0,60

1565 Joakim Johansson BK Vingen
5 − 2 − 1 − 3 − 0,60

1566 Tyrone Svensson Linköping IBK Ungdom U-lag
5 − 1 − 2 − 3 − 0,60

1567 William Christiansson KAIS Mora UIF
10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1568 Andreas Parling Smedjebackens IBK
10 − 2 − 4 − 6 − 0,60

1569 Manne Fornander Strömsbro IF
10 − 1 − 5 − 6 − 0,60

1570 Daniel Lindblom Vaxholms IBF (A)
10 − 5 − 1 − 6 − 0,60

1571 Anton Hjelm Tumba GOIF
10 − 4 − 2 − 6 − 0,60

1572 Pontus Andersson FBI Tullinge (B)
10 − 1 − 5 − 6 − 0,60

1573 Adam Lindersson Nykvarns IF U-lag
10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1574 Lukas Hansson IBF Roslagsalliansen
10 − 5 − 1 − 6 − 0,60

1575 Eric Nordström Arlanda IBK
10 − 4 − 2 − 6 − 0,60

1576 Mikael Johansson Åmotfors IF
10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1577 Anton Stavvik Billingsfors IBK
10 − 2 − 4 − 6 − 0,60

1578 Henrik Burman Skellefteå IBS
10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1579 Peter Lundin Skellefteå IBS
10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1580 Adam Andersson Skälby IBK Ung H3
10 − 3 − 3 − 6 − 0,60

1581 Gustav Holm Pixbo Wallenstam IBF H3
10 − 2 − 4 − 6 − 0,60

1582 Aron Hall Boxholms IBK
10 − 1 − 5 − 6 − 0,60

1583 Daniel Fast IBK Husar
15 − 7 − 2 − 9 − 0,60

1584 Jonas Andersson Bankeryds Skid o MK
15 − 4 − 5 − 9 − 0,60

1585 Adam Thorell Arlanda IBK
15 − 3 − 6 − 9 − 0,60

1586 Alexander Leander IBK Gurkstaden Västerås H3
15 − 3 − 6 − 9 − 0,60

1587 William Gunnarsson IBK Sala H3
15 − 2 − 7 − 9 − 0,60

1588 Gustaf Jansson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
15 − 6 − 3 − 9 − 0,60

1589 Robin Månsson KaRo IBF
12 − 3 − 4 − 7 − 0,58

1590 Axel Lindell Nilsson Huddinge IBS
12 − 2 − 5 − 7 − 0,58

1591 Gustav Boström Nykvarns IF U-lag
12 − 2 − 5 − 7 − 0,58

1592 Lucas Taengh IFK Gnesta U-lag
12 − 2 − 5 − 7 − 0,58

1593 Oscar Sundquist Skellefteå IBS
12 − 4 − 3 − 7 − 0,58

1594 Isac Wänerstig Fröjereds IF
12 − 6 − 1 − 7 − 0,58

1595 Alexander Vårhall Sävens BK
12 − 5 − 2 − 7 − 0,58

1596 Samuel Nystedt Fritsla IF
12 − 2 − 5 − 7 − 0,58

1597 Noel Engvall Fritsla IF
12 − 2 − 5 − 7 − 0,58

1598 Martin Erenstedt IBF Älvstranden H3
12 − 1 − 6 − 7 − 0,58

1599 Tom Gunnarsson Pålsboda IBF H3 (B-lag)
12 − 3 − 4 − 7 − 0,58

1600 Felix Schandersson Hovshaga AIF B
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1601 Oscar Rudstam Tenhults IF
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1602 Daniel Eriksson Sundbybergs IK
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1603 Marcus Nyström Erikslunds KF
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1604 Anders Sköld Telge SIBK U
7 − 0 − 4 − 4 − 0,57

1605 Stefan Eriksson Loke IBK
7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

1606 Tobias Bengtsson Smedjans IF
7 − 4 − 0 − 4 − 0,57

1607 Viktor Berglund FBC Hjälmared
7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

1608 Petter André IBK Lockerud Ungdom
7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

1609 David Frank Sala IBF H3
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1610 Rasmus Hedlund Sala IBF H3
7 − 2 − 2 − 4 − 0,57

1611 Daniel Sternebratt Öckerö IBK H3
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1612 Alexander Olsson Rafalski Dingle AIK H3
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1613 Daniel Antonsson Surte IS IBK H3
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1614 Erik Andreasson IBK Kungälv H3
7 − 1 − 3 − 4 − 0,57

1615 Anthon Zeylon FBC Vinga H3
7 − 0 − 4 − 4 − 0,57

1616 Anton Tannerstad Pålsboda IBF H3 (B-lag)
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1617 Oscar Wilhelmsson Bergs IK U-lag
7 − 3 − 1 − 4 − 0,57

1618 Otto Maxon Jämjö IBK
14 − 2 − 6 − 8 − 0,57

1619 Max Lundqvist Åstorp/Kvidinge IBS H3
14 − 6 − 2 − 8 − 0,57

1620 Jon Larsson Karlsson Örkelljunga IF
14 − 2 − 6 − 8 − 0,57

1621 Andreas Brorsson IBK Osby
14 − 0 − 8 − 8 − 0,57

1622 Oscar Bastman Westerviks IBK
14 − 4 − 4 − 8 − 0,57

1623 William Lindgren Fahimi Bälinge IF
14 − 7 − 1 − 8 − 0,57

1624 Markus Piltorp Smedjans IF
14 − 2 − 6 − 8 − 0,57

1625 Fredrik Thorén IK Råby Västerås H3
14 − 5 − 3 − 8 − 0,57

1626 Marcus Gunnarsson IBK Husar
16 − 6 − 3 − 9 − 0,56

1627 Daniel Larsén Bälinge IF
16 − 5 − 4 − 9 − 0,56

1628 Marcus Broberg Knäppmora AIK H3
16 − 1 − 8 − 9 − 0,56

1629 Robert Andersson IBF Ludvika
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1630 Johan Gunell IBF Lokomotiv Avesta
9 − 2 − 3 − 5 − 0,56

1631 Emil Aronsson IBF Falun Ungdom 2
9 − 1 − 4 − 5 − 0,56

1632 William Strand Hovmantorps GOIF
9 − 1 − 4 − 5 − 0,56

1633 Peter Liljeholm Bua IF
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1634 Martin Bisseberg Kustens IF 2
9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1635 Isak Oskarsson IK Stanstad H3
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1636 Martin Ekelund IBK Lund H3
9 − 0 − 5 − 5 − 0,56

1637 Anton Erickson Östra SK
9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1638 Nikolas Lundström Erikslunds KF
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1639 Christian Haglund Södergren Sickla IF
9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1640 John Fellenius Vaxholms IBF (A)
9 − 2 − 3 − 5 − 0,56

1641 Marcus Hellström Giörtz Älvsjö AIK IBF (B)
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1642 Richard Drott Sköndals IK A
9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1643 Lukas Ferreira Stradiotto Älvsjö AIK IBF (B)
9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1644 Adam Björn Älvsjö AIK IBF (B)
9 − 2 − 3 − 5 − 0,56

1645 Johan Hagelin Sunne IBK
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1646 Hampus Born Hultsberg/Björkås IBF
9 − 1 − 4 − 5 − 0,56

1647 Leif Wennerlöf Citykamraterna BK
9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1648 Emil Fallqvist FBC Hjälmared
9 − 2 − 3 − 5 − 0,56

1649 Ludvig Pettersson IBK Lockerud Ungdom
9 − 0 − 5 − 5 − 0,56

1650 Hampus Åhman Dahl Tillberga IK Roosters H3
9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1651 Samuel Lönnström Knäppmora AIK H3
9 − 3 − 2 − 5 − 0,56

1652 Anton Johansson Torslanda IBF H3
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1653 Adrian Stark IBF Antvarden
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1654 Albert Henriksson Hjulsbro IK
9 − 4 − 1 − 5 − 0,56

1655 Elliot Martinsson Kopparbergs BK H3
18 − 4 − 6 − 10 − 0,56

1656 Dennis Karlsson IBF Lokomotiv Avesta
11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1657 Wille Elheim Väckelsångs IK
11 − 1 − 5 − 6 − 0,55

1658 Viktor Johansson IBK Puma
11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1659 Filip Evergren Malmö FBC H3
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1660 Sebastian Kristensson Förslövs IF
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1661 Ludvig Wu Malmö FBC H3
11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1662 Ossian Thorsson Westerviks IBK
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1663 Linus Hiljanen Husqvarna IK
11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1664 Gabriel Lindbom Huddinge IBS
11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1665 Sam Elkhoury Tumba GOIF
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1666 Jimmie Löfqvist Bedarö BK
11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1667 Lucas Brunzell IFK Gnesta U-lag
11 − 1 − 5 − 6 − 0,55

1668 Lucas Larsson IBF Roslagsalliansen
11 − 5 − 1 − 6 − 0,55

1669 Gustav Delawyer Almunge IK
11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1670 Anton Hansson Billingsfors IBK
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1671 Conny Ölund FBC Moröbacke (Utv-lag)
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1672 Hugo Stridh Fritsla IF
11 − 5 − 1 − 6 − 0,55

1673 Per Lingehed Tibro IBK
11 − 4 − 2 − 6 − 0,55

1674 Sebastian Back Barkarö SK H3
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1675 Jonny Welander Öckerö IBK H3
11 − 5 − 1 − 6 − 0,55

1676 Jacob Johansson FBC Lerum Utveckling H3
11 − 3 − 3 − 6 − 0,55

1677 Daniel Skott Väster IBK Örebro H3
11 − 2 − 4 − 6 − 0,55

1678 Martin Lavesson Moheda IBK
13 − 6 − 1 − 7 − 0,54

1679 Jimmy Kihlberg Värnamo IK
13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

1680 Gustav Åberg Gransholms IF
13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

1681 Max Gustafsson Lagan IBK B
13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

1682 Isac Thelander Lagan IBK B
13 − 2 − 5 − 7 − 0,54

1683 Fredrik Persson Bjärreds IBK H3
13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

1684 Marcus Pettersson Vimmerby IBK B
13 − 0 − 7 − 7 − 0,54

1685 Marcus Krüger Boo IBK
13 − 3 − 4 − 7 − 0,54

1686 Victor Raak IBK Uppsala Teknologer U
13 − 3 − 4 − 7 − 0,54

1687 Filip Vuu Arlanda IBK
13 − 0 − 7 − 7 − 0,54

1688 Emil Whass Sävens BK
13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

1689 Casper Langdell Sävens BK
13 − 3 − 4 − 7 − 0,54

1690 Jacob Wallin Skogsgymnastikens IBS H3
13 − 5 − 2 − 7 − 0,54

1691 Adam Samuelsson Dingle AIK H3
13 − 4 − 3 − 7 − 0,54

1692 Fredrik Birgersson Dingle AIK H3
13 − 3 − 4 − 7 − 0,54

1693 Andreas Ström Hovshaga AIF B
15 − 3 − 5 − 8 − 0,53

1694 Erik Nordlund IBK Husar
15 − 2 − 6 − 8 − 0,53

1695 Filip Blomqvist Almunge IK
15 − 6 − 2 − 8 − 0,53

1696 Daniel Köld Köpings IS Ung H3
15 − 6 − 2 − 8 − 0,53

1697 Albert Stillnert WSK Lindesberg H3 (B-lag)
15 − 5 − 3 − 8 − 0,53

1698 Filip Carlström Storvreta IBK U
17 − 2 − 7 − 9 − 0,53

1699 Oliver Fahlstedt Forsbacka IK
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1700 Johan Lokgård IBF Ludvika
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1701 Ugge Karl Ludvig Rod Karlsson Halmstads IBK 2
6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1702 Henrik Nilsson Båstads GIF
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1703 Pontus Erlandsson IF Ariel
6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1704 Jesper Nilsson Vimmerby IBK B
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1705 Mattias Persson Erikslunds KF
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1706 Casper Mattsson Erikslunds KF
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1707 Michel Berglund Bro IK
6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1708 Viktor Olbrant Erikslunds KF
6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1709 Eric Schmitt Huddinge IBS
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1710 Filip Söderberg Torshälla IBK U-lag
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1711 Oskar Åberg IK Standard U-lag
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1712 Arvid Öhlin Ekbackskyrkans IBK
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1713 Simon Eriksson Järna SK
6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1714 Marcus Glaser Bälinge IF
6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1715 Olle Sjöberg Skutskärs IBK
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1716 Hampus Johansson Gottsunda IBF
6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1717 Christoffer Karlsson Hultsberg/Björkås IBF
6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1718 Marcus Kjellin Billingsfors IBK
6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1719 Henrik Karlsson Sunne IBK
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1720 Hannes Yngve Kristinehamns IBF
6 − 0 − 3 − 3 − 0,50

1721 Benjamin Lundmark Alhem FF
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1722 Martin Korpås Smedjans IF
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1723 Victor Andersson Skälby IBK Ung H3
6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1724 Samuel Hedman Barkarö SK H3
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1725 Jonas Fors Floda IBK H3
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1726 Joacim Ericson Kärra IBK H3
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1727 Noah Kindberg Pixbo Wallenstam IBF H3
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1728 Emil Johansson BK Vingen
6 − 3 − 0 − 3 − 0,50

1729 Linus Gavelin IBF Norrköping
6 − 2 − 1 − 3 − 0,50

1730 Markus Andersson-Yngwe Solfjäderstaden IBK U-lag
6 − 1 − 2 − 3 − 0,50

1731 Max Mori IBF Falun Ungdom 2
8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

1732 Johan Eriksson IBF Ludvika
8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

1733 Joel Qvist Jämjö IBK
8 − 4 − 0 − 4 − 0,50

1734 Johan Widal Kustens IF 2
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1735 Johan Johansson-Bergman Varla IBK 2
8 − 0 − 4 − 4 − 0,50

1736 Samuel Burman Tenhults IF
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1737 Anton Hult Sundbybergs IK
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1738 David Jansson Älvsjö AIK IBF (B)
8 − 3 − 1 − 4 − 0,50

1739 Jesper Peterson Sköndals IK A
8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

1740 Oskar Hagström Strängnäs IBK U
8 − 3 − 1 − 4 − 0,50

1741 Alvar Aav Strängnäs IBK U
8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

1742 Lukas Styrman Skutskärs IBK
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1743 Oliver Ingman Arvika IBF U
8 − 4 − 0 − 4 − 0,50

1744 Magnus Danielsson Guldstaden IBK
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1745 Edvin Scheja Grästorps IBK
8 − 3 − 1 − 4 − 0,50

1746 Gustav Klasson IBF Älvstranden H3
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1747 Joel Forslund Bergs IK U-lag
8 − 4 − 0 − 4 − 0,50

1748 Viktor Lindskog Åby IBK Ungdom
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1749 Danny Chalmers Boxholms IBK
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1750 Johan Andersson Hjulsbro IK
8 − 2 − 2 − 4 − 0,50

1751 Anton Johansson Linköping IBK Ungdom U-lag
8 − 1 − 3 − 4 − 0,50

1752 Linus Osbäck IBF Falun Ungdom 2
10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

1753 Robin Svensson IBK Puma
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

1754 Oskar Olsson Malmö FBC H3
10 − 1 − 4 − 5 − 0,50

1755 Nickolai Larm IBK Husar
10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

1756 Kasper Berglund Bro IK
10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

1757 Kevin Ryrström Huddinge IBS
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

1758 Harald Bälte Älvsjö AIK IBF (B)
10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

1759 Daniel Sundberg Huddinge IBS
10 − 1 − 4 − 5 − 0,50

1760 Emil Lundström Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

1761 Mikael Celik Telge SIBK U
10 − 1 − 4 − 5 − 0,50

1762 Andreas Nyberg Almunge IK
10 − 5 − 0 − 5 − 0,50

1763 Adam Benyahia Bälinge IF
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

1764 Benjamin Hafdell Storvreta IBK U
10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

1765 Ted Törngren IBF Roslagsalliansen
10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

1766 Kalle Enqvist Storvreta IBK U
10 − 1 − 4 − 5 − 0,50

1767 Erik Bergström Sunne IBK
10 − 1 − 4 − 5 − 0,50

1768 Daniel Johansson FBC Hjälmared
10 − 1 − 4 − 5 − 0,50

1769 Love Bridén Västerås IBS
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

1770 Mustafa Salih IK Råby Västerås H3
10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

1771 Adam Widebert FBC Vinga H3
10 − 4 − 1 − 5 − 0,50

1772 John Lundh Floda IBK H3
10 − 3 − 2 − 5 − 0,50

1773 Harald Andersson Lillån IBK H3 (B-lag)
10 − 2 − 3 − 5 − 0,50

1774 Elias Hermansson Solfjäderstaden IBK U-lag
10 − 1 − 4 − 5 − 0,50

1775 Elliot Nielsen Växjö IBK Utveckling B
12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1776 Adam Bengtsson Carlshamns IBK
12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

1777 Simon Ek Östra SK
12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1778 Tobias Åkerblom Sickla IF
12 − 1 − 5 − 6 − 0,50

1779 Michael Wistrand-Johannesson Skogås/Trångsunds IBK
12 − 5 − 1 − 6 − 0,50

1780 Erik Malmgren Skogås/Trångsunds IBK
12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

1781 Daniel Eriksson IK Standard U-lag
12 − 5 − 1 − 6 − 0,50

1782 Jesper Liedström Barkarö SK H3
12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1783 Andreas Ekqvist Köpings IS Ung H3
12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1784 Sixten Landin Skälby IBK Ung H3
12 − 2 − 4 − 6 − 0,50

1785 Rasmus Nacklin WSK Lindesberg H3 (B-lag)
12 − 3 − 3 − 6 − 0,50

1786 Sebastian Taavitsainen IBS Svedala H3
14 − 6 − 1 − 7 − 0,50

1787 Adam Kylberg IBK Finn - Lund
14 − 5 − 2 − 7 − 0,50

1788 Thom Gustafsson Fliseryds IBK
14 − 4 − 3 − 7 − 0,50

1789 Andreas Lundin Bälinge IF
14 − 5 − 2 − 7 − 0,50

1790 Timothy Westlund Enköpings IBK
14 − 3 − 4 − 7 − 0,50

1791 David Svanborg IBF Roslagsalliansen
14 − 3 − 4 − 7 − 0,50

1792 Lucas Joelsson Fröjereds IF
14 − 4 − 3 − 7 − 0,50

1793 Simon Tångring Västerås IBS
14 − 2 − 5 − 7 − 0,50

1794 Joakim Hvidfeldt Knäppmora AIK H3
14 − 2 − 5 − 7 − 0,50

1795 William Olsson Öckerö IBK H3
14 − 6 − 1 − 7 − 0,50

1796 Niclas Prytz KFUM Örebro H3
14 − 2 − 5 − 7 − 0,50

1797 Axel Cato Vetlanda IBF B
16 − 6 − 2 − 8 − 0,50

1798 Albin Liffner Westerviks IBK
16 − 5 − 3 − 8 − 0,50

1799 Anton Jältborn Vetlanda IBF B
16 − 4 − 4 − 8 − 0,50

1800 Jonathan Granström Bankeryds Skid o MK
16 − 3 − 5 − 8 − 0,50

1801 Emil Nilsson Kopparbergs BK H3
16 − 3 − 5 − 8 − 0,50

1802 Martin Hedborg Kopparbergs BK H3
18 − 6 − 3 − 9 − 0,50

1803 Jacob Wiberg Lagan IBK B
15 − 5 − 2 − 7 − 0,47

1804 Adam Carlstedt Östra SK
15 − 2 − 5 − 7 − 0,47

1805 Roger Carlsson IBF Roslagsalliansen
15 − 6 − 1 − 7 − 0,47

1806 Nils Wallin Alunda IBF U
15 − 3 − 4 − 7 − 0,47

1807 Oscar Edbom Enköpings IBK
15 − 0 − 7 − 7 − 0,47

1808 Simon Andersson IBK Hallsta H3
15 − 2 − 5 − 7 − 0,47

1809 Felix Böös Carlshamns IBK
13 − 5 − 1 − 6 − 0,46

1810 Vilhelm Dahl Värnamo IK
13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1811 Edwin Jonsson Hovshaga AIF B
13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1812 Viktor Thelander Lagan IBK B
13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

1813 Oskar Runsten KaRo IBF
13 − 2 − 4 − 6 − 0,46

1814 Hugo Stjernqvist IBK Osby
13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

1815 Mattias Bolin Båstads GIF
13 − 2 − 4 − 6 − 0,46

1816 Johan Forsman IBK Lund H3
13 − 2 − 4 − 6 − 0,46

1817 Gustav Zachrisson Åstorp/Kvidinge IBS H3
13 − 1 − 5 − 6 − 0,46

1818 Ludvig Kylberg Forserums IF
13 − 5 − 1 − 6 − 0,46

1819 Ted Bruzelius Boo IBK
13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

1820 Johan Magnusson Eskilstuna Nyfors IK
13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

1821 Carl Eidnert Hagunda IBF
13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1822 Markus Sjöberg Rasbo IK U
13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1823 Henrik Mourujärvi Tillberga IK Roosters H3
13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

1824 Mattias Larsson IBK Sala H3
13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

1825 Isak Overud FBC Lerum Utveckling H3
13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1826 Jimmy Larsson Torslanda IBF H3
13 − 4 − 2 − 6 − 0,46

1827 Andreas Pettersson Kopparbergs BK H3
13 − 3 − 3 − 6 − 0,46

1828 Rasmus Wiklund Åmots IF
11 − 5 − 0 − 5 − 0,45

1829 Hampus Torlabo IBK Puma
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1830 Henrik Nordström Malmö FBC H3
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1831 Ola Johansson Örkelljunga IF
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1832 Adam Lergeborg IF Ariel
11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

1833 Mattias Sonestedt Husqvarna IK
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1834 Dennis Pettersson Bedarö BK
11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1835 Simon Montenius FBI Tullinge (B)
11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1836 Jim Rönnqvist Boo IBK
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1837 Noah Oxhagen Bedarö BK
11 − 0 − 5 − 5 − 0,45

1838 Linus Hernebjörk Järna SK
11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1839 Lucas Mejenqvist Torshälla IBK U-lag
11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1840 Daniel Gustafsson Ekbackskyrkans IBK
11 − 1 − 4 − 5 − 0,45

1841 Ulf Pettersson IBF Roslagsalliansen
11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

1842 Johan Jansson Billingsfors IBK
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1843 Henrik Berggren Olsäters SK
11 − 1 − 4 − 5 − 0,45

1844 Oskar Sjöblom Arvika IBF U
11 − 1 − 4 − 5 − 0,45

1845 Klas Starkenberg Guldstaden IBK
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1846 Simon Larsson Smedjans IF
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1847 Johannes Sörman Sala IBF H3
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1848 Anton Sederström Pixbo Wallenstam IBF H3
11 − 4 − 1 − 5 − 0,45

1849 Jacob Carlander-Oskarsson Dingle AIK H3
11 − 3 − 2 − 5 − 0,45

1850 Filip Arvidsson Kumla IBK H3 (B-lag)
11 − 2 − 3 − 5 − 0,45

1851 Robin Forsgren Strömsbro IF
9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1852 Pontus Kristensson KAIS Mora UIF
9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1853 Dennis Jans IBF Hedemora
9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1854 Max Normark Varla IBK 2
9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1855 Jens Larsson Båstads GIF
9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1856 Andreas Evaldsson Tenhults IF
9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1857 Kasper Tellander Ekbackskyrkans IBK
9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1858 Ted Henningsson Galagowear FBC Södertälje
9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1859 Martin Edlund Ekbackskyrkans IBK
9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1860 Olle Mattsson Gottsunda IBF
9 − 4 − 0 − 4 − 0,44

1861 Markus Lundqvist Stenhagens KK
9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1862 Isak Åkerström IBK Uppsala Teknologer U
9 − 0 − 4 − 4 − 0,44

1863 Marcus Schultz Sunne IBK
9 − 4 − 0 − 4 − 0,44

1864 Johan Gustafsson Åmotfors IF
9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1865 Oscar Ryen Hultsberg/Björkås IBF
9 − 1 − 3 − 4 − 0,44

1866 Rasmus Eidmén IBK Sala H3
9 − 3 − 1 − 4 − 0,44

1867 Alexander Norkola Barkarö SK H3
9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1868 Måns Wettermark Örebro SK Ung H3
9 − 2 − 2 − 4 − 0,44

1869 Casper Runesson Hovmantorps GOIF
16 − 4 − 3 − 7 − 0,44

1870 Hampus Thyrén Forserums IF
16 − 3 − 4 − 7 − 0,44

1871 Emil Isaksson Östra SK
16 − 2 − 5 − 7 − 0,44

1872 Mårten Lidberg Skutskärs IBK
16 − 2 − 5 − 7 − 0,44

1873 Joel Karlsson Strömsbro IF
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1874 Elliot Johansson Varla IBK 2
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1875 Casper Hultin Vetlanda IBF B
7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1876 Ludwig Björklund Åkersberga IBF (B)
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1877 Felix Dimberg Sundbybergs IK
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1878 Patrik Nilsson Bedarö BK
7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1879 Marcus Bergsman Älvsjö AIK IBF (B)
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1880 Mikael Centervärn IK Standard U-lag
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1881 Emil Bylund Eskilstuna Nyfors IK
7 − 0 − 3 − 3 − 0,43

1882 Douglas Dammert Storvreta IBK U
7 − 0 − 3 − 3 − 0,43

1883 Adam Kisterud Arvika IBF U
7 − 3 − 0 − 3 − 0,43

1884 Christian Nielsen Smedjans IF
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1885 Daniel Mariedahl IBK Gurkstaden Västerås H3
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1886 Max Gardh IBK Hallsta H3
7 − 0 − 3 − 3 − 0,43

1887 Henrik Gustafsson Tillberga IK Roosters H3
7 − 0 − 3 − 3 − 0,43

1888 Viktor Örnhammar Örebro SK Ung H3
7 − 2 − 1 − 3 − 0,43

1889 Viktor Bolling Boxholms IBK
7 − 1 − 2 − 3 − 0,43

1890 Jesper Ericsson Hjulsbro IK
7 − 0 − 3 − 3 − 0,43

1891 Jonathan Olsson IBS Svedala H3
14 − 4 − 2 − 6 − 0,43

1892 Peter Nyberg IBS Svedala H3
14 − 4 − 2 − 6 − 0,43

1893 Algot Sundlöv IBK Husar
14 − 6 − 0 − 6 − 0,43

1894 Casper Liakos Vetlanda IBF B
14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1895 Isak Ekström Enköpings IBK
14 − 5 − 1 − 6 − 0,43

1896 Kim Eriksson Skutskärs IBK
14 − 3 − 3 − 6 − 0,43

1897 Simon Ågestedt IBF Horsby
14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1898 Jacob Lindberg Fröjereds IF
14 − 2 − 4 − 6 − 0,43

1899 Johan Nilsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
14 − 4 − 2 − 6 − 0,43

1900 Jonny Makdesi Örebro SK Ung H3
14 − 3 − 3 − 6 − 0,43

1901 August Svensson Värnamo IK
12 − 4 − 1 − 5 − 0,42

1902 Kristoffer Yngberg Rottne IF
12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

1903 Adam Adler IF Ariel
12 − 1 − 4 − 5 − 0,42

1904 Andreas Konstantinou Kälvesta FBC
12 − 5 − 0 − 5 − 0,42

1905 Johan Gustafsson IBK Lockerud Ungdom
12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

1906 Johan Lindström Sala IBF H3
12 − 2 − 3 − 5 − 0,42

1907 Rasmus Gyllenhammar FBC Lerum Utveckling H3
12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

1908 Gabriel Östlund Väster IBK Örebro H3
12 − 3 − 2 − 5 − 0,42

1909 Axel Backström Storvreta IBK U
17 − 5 − 2 − 7 − 0,41

1910 William Lundgren IBF Roslagsalliansen
17 − 1 − 6 − 7 − 0,41

1911 Filip Ragnarsson Väster IBK Örebro H3
17 − 4 − 3 − 7 − 0,41

1912 Alexander Lind IBF Falun Ungdom 2
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1913 Hampus Karlsson Lagan IBK B
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1914 Oskar Olsén Växjö IBK Utveckling B
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1915 Jesper Eriksson Halmstads IBK 2
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1916 Markus Andersson Halmstads IBK 2
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1917 David Malone Varla IBK 2
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1918 Oscar Berntsson Tvååkers IBK
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1919 Max Nilsson IK Stanstad H3
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1920 David Elmeke Vetlanda IBF B
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1921 Anton Pihlkvist Husqvarna IK
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1922 Fabian Sundberg Älvsjö AIK IBF (B)
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1923 Jacob Granstedt Bedarö BK
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1924 Albin Ekendahl Tungelsta IF (A)
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1925 Gustav Borg Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1926 David Hansen Torshälla IBK U-lag
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1927 Noël Klarberg IBK Uppsala Teknologer U
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1928 Linus Asplund Skutskärs IBK
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1929 Anton Widmark Loke IBK
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1930 Andreas Runermark Alunda IBF U
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1931 Jesper Hallin Arlanda IBK
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1932 Martin Gustavsson Kristinehamns IBF
5 − 2 − 0 − 2 − 0,40

1933 Nicklas Jacobsson Skellefteå IBS
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1934 Peter Widblom Alhem FF
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1935 Magnus Öhrn Torslanda IBF H3
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1936 Jens Karlsson Lillån IBK H3 (B-lag)
5 − 1 − 1 − 2 − 0,40

1937 Albin Livén WSK Lindesberg H3 (B-lag)
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1938 Erik Sandström Linköping IBK Ungdom U-lag
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1939 Manne Sandberg IBF Norrköping
5 − 0 − 2 − 2 − 0,40

1940 Andreas Källving IBF Ludvika
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1941 Dennis Lundwall IBF Lokomotiv Avesta
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1942 Jonathan Wrååk Gransholms IF
10 − 1 − 3 − 4 − 0,40

1943 Viktor Johnsson Hovmantorps GOIF
10 − 0 − 4 − 4 − 0,40

1944 Oskar Hallenheim Vaxholms IBF (A)
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1945 Fors Erik Brodahl Sundbybergs IK
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1946 Tomas Jerlenius Åkersberga IBF (B)
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1947 Johan Anton Holewa Tungelsta IF (A)
10 − 4 − 0 − 4 − 0,40

1948 Marcus Holmberg FBI Tullinge (B)
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1949 Leo Skogfält Huddinge IBS
10 − 0 − 4 − 4 − 0,40

1950 Samuel Hammar Strängnäs IBK U
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1951 Filip Luning Stenhagens KK
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1952 Per Gunnarsson Arlanda IBK
10 − 0 − 4 − 4 − 0,40

1953 Lucas Krave Billingsfors IBK
10 − 4 − 0 − 4 − 0,40

1954 Gabriel Backman Hultsberg/Björkås IBF
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1955 Richard Nilsson Myhrman Åmotfors IF
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1956 Felix Klein-Zetterström Edebäck IBF
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1957 Henrik Tönnsen Edebäck IBF
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1958 Patrik Andersson Sunne IBK
10 − 1 − 3 − 4 − 0,40

1959 Gustav Johansson Skellefteå IBS
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1960 Arvid Marklund Guldstaden IBK
10 − 1 − 3 − 4 − 0,40

1961 David Karlsson BK Solbacken
10 − 0 − 4 − 4 − 0,40

1962 Tomas Forsman Skellefteå IBS
10 − 0 − 4 − 4 − 0,40

1963 Jacob Bärndal Tibro IBK
10 − 4 − 0 − 4 − 0,40

1964 Eric Blom Fröjereds IF
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1965 Adam Eriksson IBK Sala H3
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1966 Johan Edlund IBK Hallsta H3
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1967 Mikael Johansson IBF Älvstranden H3
10 − 3 − 1 − 4 − 0,40

1968 Mats Stenson Pixbo Wallenstam IBF H3
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1969 Marcus Bergstrand Hjulsbro IK
10 − 4 − 0 − 4 − 0,40

1970 Henrik Lindbert Åby IBK Ungdom
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1971 Sam Larsson Hjulsbro IK
10 − 2 − 2 − 4 − 0,40

1972 William Nilsson Växjö IBK Utveckling B
15 − 4 − 2 − 6 − 0,40

1973 Edwin Bernhardsson Lagan IBK B
15 − 2 − 4 − 6 − 0,40

1974 Andreas Söderström Värnamo IK
15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

1975 Johan Bergstrand Fliseryds IBK
15 − 4 − 2 − 6 − 0,40

1976 Hampus Nilsson IBK Husar
15 − 2 − 4 − 6 − 0,40

1977 Dennis Jansson IBF Roslagsalliansen
15 − 3 − 3 − 6 − 0,40

1978 Andreas Eriksson Gottsunda IBF
15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

1979 Marcus Jansson Bälinge IF
15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

1980 Carl Mikael Gustafsson Sala IBF H3
15 − 2 − 4 − 6 − 0,40

1981 Sam Mansoori IBK Hallsta H3
15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

1982 Henry Grönvall KFUM Örebro H3
15 − 1 − 5 − 6 − 0,40

1983 Felix Svensson KaRo IBF
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1984 Emil Jönsson Åstorp/Kvidinge IBS H3
13 − 4 − 1 − 5 − 0,38

1985 Oscar Svensson Silfverhielm Skogås/Trångsunds IBK
13 − 1 − 4 − 5 − 0,38

1986 Joakim Kun Eskilstuna Nyfors IK
13 − 0 − 5 − 5 − 0,38

1987 David Eklöv Järna SK
13 − 0 − 5 − 5 − 0,38

1988 Max Kivelä Bälinge IF
13 − 4 − 1 − 5 − 0,38

1989 Adam Österlund Gottsunda IBF
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1990 Nicklas Jansson Almunge IK
13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

1991 Pontus Widén IBK Uppsala Teknologer U
13 − 1 − 4 − 5 − 0,38

1992 Niklas Sohlberg IBK Sala H3
13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

1993 David Ahlin Sala IBF H3
13 − 2 − 3 − 5 − 0,38

1994 Pontus Tjäderbäck Pålsboda IBF H3 (B-lag)
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1995 Viktor Ringström Gropens IF H3
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1996 Rasmus Wass Kopparbergs BK H3
13 − 3 − 2 − 5 − 0,38

1997 Alexander Carlberg Forsbacka IK
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

1998 Mattias Hellström Strömsbro IF
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

1999 Jeff Axelsson Lagan IBK B
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2000 Ludvig Trofast Hovshaga AIF B
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2001 Johan Kristiansson Tvååkers IBK
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2002 William Setterdahl Westerviks IBK
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2003 Petter Karlqvist Vetlanda IBF B
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2004 Mattias Munter Bro IK
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2005 Peter Lundstedt Sickla IF
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2006 Sioutas Theodor Dahlgren Tumba GOIF
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2007 Marcus Zingmark Ekbackskyrkans IBK
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2008 Fabian Samuelsson IBF Roslagsalliansen
8 − 3 − 0 − 3 − 0,38

2009 Gustaf Eriksson Gottsunda IBF
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2010 Jakob Nyström Arvika IBF U
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2011 Gustav Johansson Arvika IBF U
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2012 Elias Olsson Sunne IBK
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2013 Oskar Röös Kristinehamns IBF
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2014 Erik Lundqvist Citykamraterna BK
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2015 Andreas Hallin Skellefteå IBS
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2016 Ronny Larsson Guldstaden IBK
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2017 Johan Vestlund Skogsgymnastikens IBS H3
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2018 Robin Lundin Väster IBK Örebro H3
8 − 2 − 1 − 3 − 0,38

2019 Simon Gustafsson Pålsboda IBF H3 (B-lag)
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2020 Melvin Svartling Solfjäderstaden IBK U-lag
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2021 Jerry Hjort Hjulsbro IK
8 − 1 − 2 − 3 − 0,38

2022 Christoffer Hagström IBF Antvarden
8 − 0 − 3 − 3 − 0,38

2023 Jesper Ståhlbrand Barkarö SK H3
16 − 2 − 4 − 6 − 0,38

2024 Robin Nilsson Knäppmora AIK H3
16 − 1 − 5 − 6 − 0,38

2025 Andreas Danielsson IBF Hedemora
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2026 Malte Steinbach Jämjö IBK
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2027 Wilhelm Jönsson KaRo IBF
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2028 Samuel Strand Hovmantorps GOIF
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2029 Johan Karlsson Rottne IF
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2030 Martin Nilsson IK Stanstad H3
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2031 Fredrik Johansson Åstorp/Kvidinge IBS H3
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2032 Jonathan Lagerquist Östra SK
11 − 0 − 4 − 4 − 0,36

2033 Tobias Hagelin Åkersberga IBF (B)
11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

2034 Marcus Ogeborg Västerhaninge IBK (A)
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2035 Jimmy Källström Tumba GOIF
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2036 Kristofer Eriksson Sköndals IK A
11 − 0 − 4 − 4 − 0,36

2037 Melvin Karlsson Ekbackskyrkans IBK
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2038 Filip Lindström IBF Roslagsalliansen
11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

2039 Rasmus Joons Skutskärs IBK
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2040 Robin Holmer Dotteviks IF
11 − 4 − 0 − 4 − 0,36

2041 Oscar Hauger Dotteviks IF
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2042 Daniel Jansson Billingsfors IBK
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2043 Elias Karlsson FBC Moröbacke (Utv-lag)
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2044 Joel Sivedal Fritsla IF
11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

2045 Benjamin Thuresson Grästorps IBK
11 − 2 − 2 − 4 − 0,36

2046 Kristofer Cammersand IBF Horsby
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2047 Sam Quinn Öckerö IBK H3
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2048 Daniel Allansson Kärra IBK H3
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2049 Olle Stillnert WSK Lindesberg H3 (B-lag)
11 − 4 − 0 − 4 − 0,36

2050 Oliver Kriström Lillån IBK H3 (B-lag)
11 − 1 − 3 − 4 − 0,36

2051 Tobias Bobeck Linköping IBK Ungdom U-lag
11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

2052 Tim Lindqvist Linköping IBK Ungdom U-lag
11 − 3 − 1 − 4 − 0,36

2053 Hugo Bäckström Växjö IBK Utveckling B
14 − 2 − 3 − 5 − 0,36

2054 Mikael Reszke Moheda IBK
14 − 0 − 5 − 5 − 0,36

2055 Simon Lange IBK Uppsala Teknologer U
14 − 2 − 3 − 5 − 0,36

2056 William Thuuri Enköpings IBK
14 − 1 − 4 − 5 − 0,36

2057 Axel Stäveryd Fröjereds IF
14 − 1 − 4 − 5 − 0,36

2058 Viking Hagman Öckerö IBK H3
14 − 1 − 4 − 5 − 0,36

2059 Emil Larsson Pålsboda IBF H3 (B-lag)
14 − 3 − 2 − 5 − 0,36

2060 Philip Jansson Gropens IF H3
14 − 2 − 3 − 5 − 0,36

2061 Max Karlsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
14 − 1 − 4 − 5 − 0,36

2062 Emil Trogen IBF Roslagsalliansen
17 − 5 − 1 − 6 − 0,35

2063 Vilhelm Back Stenhagens KK
17 − 3 − 3 − 6 − 0,35

2064 Elias Fahlström Gropens IF H3
17 − 2 − 4 − 6 − 0,35

2065 Martin Ingvarsson Värnamo IK
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2066 Anton Svensson Gransholms IF
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2067 Andreas Grotte Kustens IF 2
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2068 David Boqvist Halmstads IBK 2
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2069 Tim Nilsson Bua IF
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2070 Hampe Gustavsson Malmö FBC H3
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2071 Simon Holgersson Husqvarna IK
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2072 Stig Lagerwall Fliseryds IBK
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2073 Markus Lindblom Bankeryds Skid o MK
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2074 Hugo Hultsved Åkersberga IBF (B)
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2075 Simon Erlandsson Sundbybergs IK
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2076 Joakim Einerth Erikslunds KF
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2077 Gustaf Bergqvist Boo IBK
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2078 Andreas Derdak FBI Tullinge (B)
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2079 Håkan Hammarberg Boo IBK
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2080 Anton Carlsson Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2081 Fredrik Licke Nykvarns IF U-lag
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2082 Jonas Tygesén Galagowear FBC Södertälje
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2083 Kristoffer Norrman Arlanda IBK
6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

2084 Isak Nilsson Alunda IBF U
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2085 Emil Hakkarainen Olsäters SK
6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

2086 Ola Stenberg Alhem FF
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2087 Hugo Eriksson Fröjereds IF
6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

2088 Jalmar Sandberg IBF Horsby
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2089 Filip Waldenstedt Torslanda IBF H3
6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

2090 Martin Björnåsen Pixbo Wallenstam IBF H3
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2091 Pontus Frykenstrand Surte IS IBK H3
6 − 0 − 2 − 2 − 0,33

2092 Robin Nyström Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
6 − 2 − 0 − 2 − 0,33

2093 Andreas Holmsved Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
6 − 1 − 1 − 2 − 0,33

2094 Joakim Ek Rottne IF
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2095 William Stenström Jämjö IBK
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2096 Jack Lagerstedt Tvååkers IBK
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2097 Robin Redlund Tvååkers IBK
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2098 Cristian Nilsson Lomma FBC H3
9 − 3 − 0 − 3 − 0,33

2099 Lucas Andrén Förslövs IF
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2100 Markus Wettby Råsunda IS
9 − 3 − 0 − 3 − 0,33

2101 Jonas Ahlblom Runby IBK
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2102 Alexander Tistam Högalids IF
9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

2103 Mattias Stålered Västerhaninge IBK (A)
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2104 Kim Tuvgren IK Standard U-lag
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2105 Gustav Fält IBK Uppsala Teknologer U
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2106 Mattias Patrik Robert Thorsén Stenhagens KK
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2107 Oskar Karlsson Åmotfors IF
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2108 Fredrik Svensson Kristinehamns IBF
9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

2109 Filip Hedlund Alhem FF
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2110 Johan Eriksson Guldstaden IBK
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2111 Tore palm IBK Lockerud Ungdom
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2112 Anton Stridh IBK Lockerud Ungdom
9 − 2 − 1 − 3 − 0,33

2113 Elliot Fredäng Pixbo Wallenstam IBF H3
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2114 Anton Fröström Floda IBK H3
9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

2115 Sebastian Skoglund WSK Lindesberg H3 (B-lag)
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2116 Alexander Johansson Åby IBK Ungdom
9 − 1 − 2 − 3 − 0,33

2117 Philip Widen IBF Norrköping
9 − 0 − 3 − 3 − 0,33

2118 Hampus Sandberg KaRo IBF
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2119 Andreas Jakobsson Rottne IF
12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

2120 Malkolm Landréus Sickla IF
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2121 Felix Öiangen Huddinge IBS
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2122 Thom Linné Boo IBK
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2123 Erik Andreasson Skogås/Trångsunds IBK
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2124 Max Kuurne Huddinge IBS
12 − 0 − 4 − 4 − 0,33

2125 Anton Wänblad Arlanda IBK
12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

2126 Joakim Tambour-Fjärwall Grästorps IBK
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2127 Tobias Klasson IBF Horsby
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2128 Martin Skånberg Kärra IBK H3
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2129 Sixten Ljungklint-Ekman FBC Lerum Utveckling H3
12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

2130 Jakob Holm Nora IBK H3
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2131 Lukas Öqvist Väster IBK Örebro H3
12 − 3 − 1 − 4 − 0,33

2132 Marcus Vallin Brickebackens IF H3
12 − 2 − 2 − 4 − 0,33

2133 Andreas Liedberg Örebro SK Ung H3
12 − 1 − 3 − 4 − 0,33

2134 Pontus Kvist Gransholms IF
15 − 1 − 4 − 5 − 0,33

2135 Anders Nilsson IBS Svedala H3
15 − 4 − 1 − 5 − 0,33

2136 Erik Olofsson Båstads GIF
15 − 0 − 5 − 5 − 0,33

2137 Alexander Jones IBF Tranås
15 − 3 − 2 − 5 − 0,33

2138 Simon Karlsson IBK Husar
15 − 0 − 5 − 5 − 0,33

2139 Dennis Larsson Lillån IBK H3 (B-lag)
15 − 4 − 1 − 5 − 0,33

2140 Adrian Leander-Edh Moheda IBK
16 − 3 − 2 − 5 − 0,31

2141 Linus Lindberg Alunda IBF U
16 − 4 − 1 − 5 − 0,31

2142 Alexander Wallin Pålsboda IBF H3 (B-lag)
16 − 1 − 4 − 5 − 0,31

2143 Albin Axelsson Lagan IBK B
13 − 0 − 4 − 4 − 0,31

2144 Ville Johansson Åstorp/Kvidinge IBS H3
13 − 2 − 2 − 4 − 0,31

2145 Lukas Bielsten Malmö FBC H3
13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

2146 Ronny Ottosson Fliseryds IBK
13 − 0 − 4 − 4 − 0,31

2147 Nils Johansson Bedarö BK
13 − 1 − 3 − 4 − 0,31

2148 Edwin Moback IFK Gnesta U-lag
13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

2149 Mathias Haane Tibro IBK
13 − 2 − 2 − 4 − 0,31

2150 Mats Sandling IBK Gurkstaden Västerås H3
13 − 4 − 0 − 4 − 0,31

2151 Jonatan Kedebro IK Råby Västerås H3
13 − 0 − 4 − 4 − 0,31

2152 Niclas Zärnblom IBK Kungälv H3
13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

2153 Anders Gunnarsson KFUM Örebro H3
13 − 3 − 1 − 4 − 0,31

2154 Robin Johnsson WSK Lindesberg H3 (B-lag)
13 − 0 − 4 − 4 − 0,31

2155 Hampus Westberg Strömsbro IF
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2156 Jerry Johansson Jämjö IBK
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2157 Joel Lindström Carlshamns IBK
10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2158 Hampus Holm Hovmantorps GOIF
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2159 David Pockar Hovmantorps GOIF
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2160 Jesper Gullers Bjärreds IBK H3
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2161 Christoffer Lindahl Östra SK
10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

2162 Johan Öhlin Erikslunds KF
10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

2163 Tobias Björkman Sköndals IK A
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2164 Dennis Babic Västerhaninge IBK (A)
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2165 Tobias Eklund Ekbackskyrkans IBK
10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2166 Torgny Karlsson Ekbackskyrkans IBK
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2167 Gabriel Bilic Torshälla IBK U-lag
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2168 Simon Darnell IBF Roslagsalliansen
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2169 Daniel Stockfors Arlanda IBK
10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2170 Christian Adamsson Kristinehamns IBF
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2171 Frans Ignberg Skellefteå IBS
10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2172 Felix Tidén IBF Horsby
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2173 Joel Andersson Smedjans IF
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2174 Fredrik Augustsson Torslanda IBF H3
10 − 2 − 1 − 3 − 0,30

2175 Elias Karlholm FBC Lerum Utveckling H3
10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

2176 Johan Deréus Thorn IBK Kungälv H3
10 − 0 − 3 − 3 − 0,30

2177 Pontus Jonsson Örebro SK Ung H3
10 − 3 − 0 − 3 − 0,30

2178 Tommi Kokko Gidelius WSK Lindesberg H3 (B-lag)
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2179 Tor Averland Linköping IBK Ungdom U-lag
10 − 1 − 2 − 3 − 0,30

2180 Felix Ahl KFUM Örebro H3
17 − 2 − 3 − 5 − 0,29

2181 Viktor Andersson Jämjö IBK
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2182 Filip Magnusson Hovshaga AIF B
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2183 Max Bengtsson Kustens IF 2
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2184 Tobias Wallberg Onsala IBK 2
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2185 Viggo Backman Varla IBK 2
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2186 Christopher Jeansson Båstads GIF
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2187 Simon Johansson IK Stanstad H3
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2188 Adam Jones Vimmerby IBK B
7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2189 Johannes Kalling Östra SK
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2190 Emil Sandahl Vetlanda IBF B
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2191 Pontus Lövgren Husqvarna IK
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2192 Mikael Sjöstrand Högalids IF
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2193 Niklas Johnsson Galagowear FBC Södertälje
7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2194 Martin Tolén IK Standard U-lag
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2195 Daniel Larsson Storvreta IBK U
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2196 Emanuel Carlsson FBC Moröbacke (Utv-lag)
7 − 2 − 0 − 2 − 0,29

2197 Joakim Lindqvist FBC Moröbacke (Utv-lag)
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2198 Olof Palm Citykamraterna BK
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2199 Robin Marcusson Skellefteå IBS
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2200 Christopher Granberg Sävens BK
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2201 Oliwer Winderståhl Tibro IBK
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2202 Anders Johansson Tibro IBK
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2203 Gustav Thorin IBK Elfhög
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2204 Viktor Lindberg IBK Hallsta H3
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2205 Arvid Laveno-Ling Öckerö IBK H3
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2206 Demmian Barasin Andersson Pixbo Wallenstam IBF H3
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2207 Marcus Ekshagen IBK Wasahus-73 H3
7 − 1 − 1 − 2 − 0,29

2208 Max Sahlén WSK Lindesberg H3 (B-lag)
7 − 0 − 2 − 2 − 0,29

2209 Erik Svensson IF Ariel
14 − 1 − 3 − 4 − 0,29

2210 Oskar Hasselblad Bankeryds Skid o MK
14 − 1 − 3 − 4 − 0,29

2211 Tony Andersson IBF Roslagsalliansen
14 − 1 − 3 − 4 − 0,29

2212 Philip Frölin Tibro IBK
14 − 0 − 4 − 4 − 0,29

2213 Hampus Sundström Kumla IBK H3 (B-lag)
18 − 3 − 2 − 5 − 0,28

2214 Marcus Jansson IBF Lokomotiv Avesta
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2215 Filip Sundin KaRo IBF
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2216 Hampus Larsson Bjärreds IBK H3
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2217 Mattias Avander IBK Osby
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2218 Robert Marklund IBK Finn - Lund
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2219 Sten-Åke Åkesson Bjärreds IBK H3
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2220 Hampus Johansson Åstorp/Kvidinge IBS H3
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2221 Edwin Morin IK Stanstad H3
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2222 Oscar Wennerholm Vetlanda IBF B
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2223 Markus Rosenlind Kälvesta FBC
11 − 3 − 0 − 3 − 0,27

2224 Fredrik Lundholm Vaxholms IBF (A)
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2225 Gustav Andrén Sickla IF
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2226 Pontus Dargren Kälvesta FBC
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2227 Mathias Berg Råsunda IS
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2228 Karl Ekman Bedarö BK
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2229 Christian Schoultze Skogås/Trångsunds IBK
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2230 Viktor Lundqvist Tungelsta IF (A)
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2231 Jonas Jonsson Telge SIBK U
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2232 Victor Prytz Järna SK
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2233 Caleb Björnler Eskilstuna Nyfors IK
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2234 David Bhannini Nykvarns IF U-lag
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2235 Arvid Svensson Billingsfors IBK
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2236 Jakob Bååth Edebäck IBF
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2237 Kazem Afshar Grästorps IBK
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2238 Linus Bäckman Skogsgymnastikens IBS H3
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2239 Otto Broberg Floda IBK H3
11 − 3 − 0 − 3 − 0,27

2240 Kristoffer Welinder Öckerö IBK H3
11 − 0 − 3 − 3 − 0,27

2241 Sebastian Arokiam Väster IBK Örebro H3
11 − 2 − 1 − 3 − 0,27

2242 Christoffer Fridlund Boxholms IBK
11 − 1 − 2 − 3 − 0,27

2243 Adam Bogren Förslövs IF
15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

2244 Pontus Alm IK Stanstad H3
15 − 1 − 3 − 4 − 0,27

2245 Glenn Lindberg Arlanda IBK
15 − 2 − 2 − 4 − 0,27

2246 Jonatan Lennkvist Barkarö SK H3
15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

2247 Marcus Eriksson IBK Sala H3
15 − 0 − 4 − 4 − 0,27

2248 Johan Fredriksson Pålsboda IBF H3 (B-lag)
15 − 3 − 1 − 4 − 0,27

2249 Martin Olsson Åmots IF
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

2250 David Fjellström IBF Hedemora
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2251 Mikael Asker IBF Ludvika
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2252 Calle Yxell Carlshamns IBK
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2253 Axel Risfelt Onsala IBK 2
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2254 Ivar Svahn Bua IF
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2255 Oscar Larsson Örkelljunga IF
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

2256 David Persson Lomma FBC H3
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2257 Mark Ericsson IBK Lund H3
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2258 Albin Frostfelt Östra SK
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2259 Johannes Birath Husqvarna IK
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2260 Fredrik Jonsson Vaxholms IBF (A)
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2261 Jimmy Lindqvist Sickla IF
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2262 Teodor Avesson Älvsjö AIK IBF (B)
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

2263 Mikael Johansson Boo IBK
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2264 Pontus Sivegård Tumba GOIF
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2265 Oscar Grunder Eskilstuna Nyfors IK
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2266 Martin Perlström Dotteviks IF
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2267 Ola Enros Alhem FF
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2268 Daniel Bogren Skogsgymnastikens IBS H3
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2269 Rasmus Andersson Skälby IBK Ung H3
8 − 1 − 1 − 2 − 0,25

2270 Hugo Jerlström Pålsboda IBF H3 (B-lag)
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2271 Lucas Lorin Solfjäderstaden IBK U-lag
8 − 2 − 0 − 2 − 0,25

2272 Henric Lundqvist IBF Norrköping
8 − 0 − 2 − 2 − 0,25

2273 Mattias Thorén Lomma FBC H3
12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

2274 Tom Wennerström Fliseryds IBK
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2275 Martin Rylander Vetlanda IBF B
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2276 Viktor Edlund Tenhults IF
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2277 Isak Amundsson Högalids IF
12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

2278 Karl Hestreus Galagowear FBC Södertälje
12 − 3 − 0 − 3 − 0,25

2279 Jesper Frisk Björkmyr Galagowear FBC Södertälje
12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2280 Alfons Sjöman IBK Uppsala Teknologer U
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2281 Wiberg Carl-Magnus Sundström Enköpings IBK
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2282 Ludvig Matton IBK Uppsala Teknologer U
12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2283 Alexander Olofsson IBK Lockerud Ungdom
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2284 Kristoffer Jandelius Barkarö SK H3
12 − 0 − 3 − 3 − 0,25

2285 Jakob Engström FBC Lerum Utveckling H3
12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

2286 Erik Tobiasson Torslanda IBF H3
12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

2287 Adnan Mehmedagic Surte IS IBK H3
12 − 2 − 1 − 3 − 0,25

2288 Tim Ericsson Molin Gropens IF H3
12 − 1 − 2 − 3 − 0,25

2289 Jakob Gunnarsson Skutskärs IBK
16 − 2 − 2 − 4 − 0,25

2290 Anton Luomaniemi Knäppmora AIK H3
16 − 0 − 4 − 4 − 0,25

2291 David Molander Väster IBK Örebro H3
16 − 0 − 4 − 4 − 0,25

2292 Jonas Uskali KaRo IBF
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2293 Robbin Grönberg IBS Svedala H3
13 − 3 − 0 − 3 − 0,23

2294 Oscar Montelius IBK Lund H3
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

2295 Marcus Fischer Tenhults IF
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

2296 Per Kallin IBF Roslagsalliansen
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2297 Felix Holmström Arlanda IBK
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

2298 Robin Florbäck Fritsla IF
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2299 Noa Andersson Sävens BK
13 − 2 − 1 − 3 − 0,23

2300 Rasmus Langdell Sävens BK
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

2301 Oscar Eriksson IBK Sala H3
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

2302 Simon Walan FBC Vinga H3
13 − 1 − 2 − 3 − 0,23

2303 Andreas Berglund KAIS Mora UIF
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2304 Jesper Klintin Hovmantorps GOIF
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2305 Ivar Delefelt Hovshaga AIF B
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2306 Filip Malmgren Tvååkers IBK
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2307 Karl Hjelmland Vimmerby IBK B
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2308 Daniel Hallander Erikslunds KF
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2309 Henrik Dagerskog Sundbybergs IK
9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2310 Carl Olsson Huddinge IBS
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2311 Patrick Sundberg Skogås/Trångsunds IBK
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2312 Johan Nordström Sköndals IK A
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2313 Fredrik Arnerstad Tumba GOIF
9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2314 Albin Riddargård Persson Åmotfors IF
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2315 Sebastian Ekman Sunne IBK
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2316 Erik Augustsson Billingsfors IBK
9 − 0 − 2 − 2 − 0,22

2317 Simon Lundmark FBC Moröbacke (Utv-lag)
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2318 Lucas Moschos Fröjereds IF
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2319 Philip Lundblad IK Råby Västerås H3
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2320 Johan Karlsson Västerås IBS
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2321 Linus Lundin Torslanda IBF H3
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2322 Marcus Schörling Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2323 Jonas Tenselius Brickebackens IF H3
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2324 Tim Gustavsson Solfjäderstaden IBK U-lag
9 − 2 − 0 − 2 − 0,22

2325 Fabian Gombas Solfjäderstaden IBK U-lag
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2326 Emil Bärefalk Åby IBK Ungdom
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2327 Jakob Peterson Linköping IBK Ungdom U-lag
9 − 1 − 1 − 2 − 0,22

2328 Per-Anders Andersson Örebro SK Ung H3
18 − 2 − 2 − 4 − 0,22

2329 Alfred Andersson Växjö IBK Utveckling B
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2330 Elof Malmkvist Väckelsångs IK
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2331 Filip Olin Örkelljunga IF
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2332 Viktor Fredriksson Åstorp/Kvidinge IBS H3
14 − 1 − 2 − 3 − 0,21

2333 Petter Leander Vimmerby IBK B
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2334 Filip Törner Kumla IBK H3 (B-lag)
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2335 Filip Jonsson Brickebackens IF H3
14 − 2 − 1 − 3 − 0,21

2336 Julius Dickfors IBF Lokomotiv Avesta
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2337 Clas Hellsten Smedjebackens IBK
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2338 Jacob Sjöström Strömsbro IF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2339 Sebastian Christiansen Hovshaga AIF B
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2340 Tobias Svensson Carlshamns IBK
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2341 Adam Johansson Väckelsångs IK
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2342 Daniel Petrovski Hovshaga AIF B
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2343 Emil Malmborg Värnamo IK
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2344 Karl Isak Boqvist Halmstads IBK 2
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2345 Linus Berntsson Bua IF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2346 Theo Jönne Kustens IF 2
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2347 Carl Andersson Vimmerby IBK B
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2348 Viktor Zetterling IF Ariel
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2349 Adam Arnedal Tenhults IF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2350 Jonas Björkman Råsunda IS
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2351 Marc Andersson Sickla IF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2352 William Klasson Älvsjö AIK IBF (B)
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2353 Christian Wiklund Älvsjö AIK IBF (B)
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2354 Johan Söderqvist Alunda IBF U
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2355 Carl Runnegård Rasbo IK U
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2356 Fredrik Toll Arlanda IBK
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2357 Melker Johansson Alunda IBF U
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2358 Jacob Axelsson Rasbo IK U
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2359 Oskar Dahlberg Åmotfors IF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2360 Victor Lejroth Arvika IBF U
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2361 Josef Långberg BK Solbacken
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2362 Martin Gustavsson Fröjereds IF
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2363 Anton Staf Torslanda IBF H3
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2364 Jonatan Granström Floda IBK H3
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2365 William Klippel Brickebackens IF H3
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2366 Sebastian Mikaelsson Kumla IBK H3 (B-lag)
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2367 Simon Larsson Boxholms IBK
5 − 1 − 0 − 1 − 0,20

2368 Simon Berggren BK Vingen
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2369 Oscar Eliasson Åby IBK Ungdom
5 − 0 − 1 − 1 − 0,20

2370 Leo Widstrand Gransholms IF
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2371 Kasper Mandelholm Växjö IBK Utveckling B
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2372 Martin Lehmann IBK Finn - Lund
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

2373 Karl Andersson Vetlanda IBF B
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2374 Carl Sjöberg Boo IBK
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2375 Marcus Hermansson Bedarö BK
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

2376 Alexander Cronström Fullersta IBK
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2377 Adam Bergström Åmotfors IF
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

2378 Adam Enarsson Billingsfors IBK
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

2379 Victor Bergman Arvika IBF U
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2380 Adam Hedefur Åmotfors IF
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2381 Markus Johansson Fritsla IF
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2382 Carl Thorin IBK Elfhög
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2383 Lenny Berneljung Smedjans IF
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2384 Linus Karlsson Barkarö SK H3
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2385 Emil Andersson IK Råby Västerås H3
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2386 Andreas Eklund Sala IBF H3
10 − 0 − 2 − 2 − 0,20

2387 Dennis Öberg Surte IS IBK H3
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

2388 Andreas Eriksson Floda IBK H3
10 − 1 − 1 − 2 − 0,20

2389 Theodor Norgren Kopparbergs BK H3
10 − 2 − 0 − 2 − 0,20

2390 Pontus Ostrell Väckelsångs IK
15 − 2 − 1 − 3 − 0,20

2391 Hampus Bolmefors Lagan IBK B
15 − 2 − 1 − 3 − 0,20

2392 Adam Färdigh Hovmantorps GOIF
15 − 1 − 2 − 3 − 0,20

2393 Simon Andersson Åstorp/Kvidinge IBS H3
15 − 2 − 1 − 3 − 0,20

2394 Oskar Sjöstedt Åstorp/Kvidinge IBS H3
15 − 2 − 1 − 3 − 0,20

2395 Jesper Bengtsson IBK Husar
16 − 1 − 2 − 3 − 0,19

2396 Martin Persson Knäppmora AIK H3
16 − 3 − 0 − 3 − 0,19

2397 Sebastian Westin Jämjö IBK
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2398 Pontus Werner IK Stanstad H3
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2399 Kevin Ekstrand IBK Osby
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2400 Viktor Wu Malmö FBC H3
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2401 Tobias Tilling Örkelljunga IF
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2402 Casper Westerdahl IBK Lund H3
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2403 Eskil Andersson-Widing Bjärreds IBK H3
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2404 Max Lundmark Bjärreds IBK H3
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2405 John Tullsten Åkersberga IBF (B)
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2406 Jonatan Holmberg Råsunda IS
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

2407 Richard Åhs Skogås/Trångsunds IBK
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2408 Oskar Westling Torshälla IBK U-lag
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2409 Daniel Sandberg Nykvarns IF U-lag
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2410 Isak Breidenskog Alunda IBF U
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2411 Fredrik Törnkvist Edebäck IBF
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

2412 Billy Engström Grästorps IBK
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2413 Viktor Gunnarsson Fritsla IF
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2414 Benjamin Hallberg Fritsla IF
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2415 Joakim Kvist Grästorps IBK
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

2416 Isac Cederholm IBK Sala H3
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2417 Robert Gunnarsson Köpings IS Ung H3
11 − 2 − 0 − 2 − 0,18

2418 Carl Kajsjö Öckerö IBK H3
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2419 Simon Hitzeroth Kärra IBK H3
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

2420 Filip Ekström Lillån IBK H3 (B-lag)
11 − 1 − 1 − 2 − 0,18

2421 Tobias Pettersson Boxholms IBK
11 − 0 − 2 − 2 − 0,18

2422 Ludwig Cederblom IBF Roslagsalliansen
17 − 0 − 3 − 3 − 0,18

2423 Andreas Pettersson Nora IBK H3
17 − 0 − 3 − 3 − 0,18

2424 Isak Jahncke IBF Falun Ungdom 2
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2425 Oliver Collin KAIS Mora UIF
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2426 Per Alfzon Smedjebackens IBK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2427 Robin Borg Smedjebackens IBK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2428 Andreas Karlsson Carlshamns IBK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2429 Elias Jenvén Carlshamns IBK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2430 Jimmy Persson Bräckans IBK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2431 Christoffer Ahl Åsa IF
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2432 Milton Fernström Halmstads IBK 2
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2433 Jonathan Larsson Båstads GIF
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2434 Liam Stagmo Jensen Bjärreds IBK H3
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2435 Nils Bergqvist Bjärreds IBK H3
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2436 Rikard Nilsson IF Ariel
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2437 Robin Gustavsson IF Ariel
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2438 Andreas Kihlgren Kallander Sundbybergs IK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2439 Erik Röring Råsunda IS
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2440 Henrik Berndtson Boo IBK
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2441 Henrik-preet Singh Bedarö BK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2442 Oscar Lundström Telge SIBK U
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2443 Robin Klasson IFK Gnesta U-lag
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2444 David Jonsson Storvreta IBK U
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2445 Simon Kristersson Rasbo IK U
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2446 Magnus Ehrndal Olsäters SK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2447 Simon Nerstedt FBC Hjälmared
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2448 Felix Dahlqvist Dingle AIK H3
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2449 Mathias Erdeös FBC Vinga H3
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2450 Mattias Torstensson IBK Wasahus-73 H3
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2451 Paul Karlsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2452 Carl-Oscar Jansson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2453 Patrick Backman Väster IBK Örebro H3
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2454 Linus Söderlund BK Vingen
6 − 1 − 0 − 1 − 0,17

2455 Viktor Holmkvist Bergs IK U-lag
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2456 Edvin Pettersson Linköping IBK Ungdom U-lag
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2457 Joakim Carlsson Hjulsbro IK
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2458 Christoffer Wirström BK Vingen
6 − 0 − 1 − 1 − 0,17

2459 Tommy Nielsen Moheda IBK
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2460 Lucas Nilsson Jämjö IBK
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2461 David Olesen Bjärreds IBK H3
12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

2462 Robin Ek Östra SK
12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

2463 Kristoffer Ridell Sköndals IK A
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2464 Linus Stockling Fullersta IBK
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2465 Alexander Edelsvärd Järna SK
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2466 Simon Ström Ekbackskyrkans IBK
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2467 Tobias Granberg Rasbo IK U
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2468 Marcus Malmenstedt-Kovaleff Hagunda IBF
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2469 Sebastian Lundberg IBF Roslagsalliansen
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2470 Julius Ögger Gottsunda IBF
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2471 Kim Öström Guldstaden IBK
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2472 Fredrik Lager IBF Horsby
12 − 2 − 0 − 2 − 0,17

2473 Marius Ivarsson Fritsla IF
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2474 Mikael Gunnarsson Dingle AIK H3
12 − 1 − 1 − 2 − 0,17

2475 Mathias Olausson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2476 Anton Fahlgren Väster IBK Örebro H3
12 − 0 − 2 − 2 − 0,17

2477 Gustav Larsson Nora IBK H3
18 − 1 − 2 − 3 − 0,17

2478 Oskar Ström Hovmantorps GOIF
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2479 André Pettersson Åstorp/Kvidinge IBS H3
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2480 Johannes Klintenberg Malmö FBC H3
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2481 Simon Äng IBF Tranås
13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

2482 Niclas Pilwind Skogås/Trångsunds IBK
13 − 1 − 1 − 2 − 0,15

2483 Jesper Laakso Almunge IK
13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

2484 Kristoffer Gustafsson IBK Elfhög
13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

2485 Philip Elofsson IBK Kungälv H3
13 − 0 − 2 − 2 − 0,15

2486 Jacob Jacobsén KAIS Mora UIF
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2487 Simon Utter Strömsbro IF
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2488 Sverker Norlin Jämjö IBK
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2489 Elmer Gustavsson Rottne IF
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2490 Fredrik Yxell Rottne IF
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2491 Olle Engdahl Halmstads IBK 2
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2492 Fredrik Johansson Bräckans IBK
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2493 Teodor Edefors Åsa IF
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2494 Albin Svahn Bua IF
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2495 Erik Mattsson Tenhults IF
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2496 Anton Segerhjelm IF Ariel
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2497 Linus Wilhelmsson Runby IBK
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2498 Mattias Siggelin Sundbybergs IK
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2499 Lukas Sjöholm FBI Tullinge (B)
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2500 Fredrik Thorsén Skogås/Trångsunds IBK
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2501 Fredrik Hell Älvsjö AIK IBF (B)
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2502 William Johansson Strängnäs IBK U
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2503 Petter Johansson Nykvarns IF U-lag
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2504 Jonatan Gustavsson Enköpings IBK
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2505 Lucas Gunnarsson Alunda IBF U
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2506 Jonas Wibjörk Tibro IBK
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2507 Dennis Olsson Tibro IBK
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2508 Samuel Flykt Barkarö SK H3
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2509 Oskar Andersson Skälby IBK Ung H3
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2510 Kasper Beckman Pixbo Wallenstam IBF H3
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2511 Victor Stellrot Pixbo Wallenstam IBF H3
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2512 Gustav Ringhagen Torslanda IBF H3
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2513 Johan Nilsson IBK Kungälv H3
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2514 Emil Arvidsson WSK Lindesberg H3 (B-lag)
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2515 Christian Lindberg Kumla IBK H3 (B-lag)
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2516 Viktor Eriksson Kopparbergs BK H3
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2517 Hans Hall Boxholms IBK
7 − 1 − 0 − 1 − 0,14

2518 Mattias Samuelsson IBF Norrköping
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2519 Calle Petersson Åby IBK Ungdom
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2520 Oscar Wirström BK Vingen
7 − 0 − 1 − 1 − 0,14

2521 Mathias Olsson Carlshamns IBK
14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

2522 Edvin Berg KaRo IBF
14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

2523 Fredrik Jeppsson Malmö FBC H3
14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

2524 Wille Martinsson Förslövs IF
14 − 2 − 0 − 2 − 0,14

2525 Calle Holmstedt IBF Tranås
14 − 1 − 1 − 2 − 0,14

2526 Ludvig Lindhe Storvreta IBK U
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

2527 Jonatan Lie Skälby IBK Ung H3
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

2528 Sebastian Nordlander Tillberga IK Roosters H3
14 − 0 − 2 − 2 − 0,14

2529 Simon Larano Växjö IBK Utveckling B
15 − 2 − 0 − 2 − 0,13

2530 Linus Hilding Värnamo IK
15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2531 Eric Christenson IBS Svedala H3
15 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2532 Ivan Vovk IBK Husar
15 − 2 − 0 − 2 − 0,13

2533 Simon Waltersson IBF Tranås
15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2534 Simon Hellström Storvreta IBK U
15 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2535 Lucas Carlström Storvreta IBK U
15 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2536 Åman Tomas Sala IBF H3
15 − 2 − 0 − 2 − 0,13

2537 Emil Larsson IBK Sala H3
15 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2538 Kim Johansson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
15 − 1 − 1 − 2 − 0,13

2539 Tommy Koivukorpi Väster IBK Örebro H3
15 − 0 − 2 − 2 − 0,13

2540 Sebastian Lundwall IBF Lokomotiv Avesta
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2541 Ted Davidsson Rottne IF
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2542 Jacob Bengtsson Växjö IBK Utveckling B
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2543 John Ohlsson Jämjö IBK
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2544 Simon Linder IBS Svedala H3
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2545 Per Hultsved Åkersberga IBF (B)
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2546 Fredrik Sjöström Åkersberga IBF (B)
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2547 Mikael Westlund Bro IK
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2548 Niklas Nilsson Runby IBK
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2549 Eric Hedrén Åkersberga IBF (B)
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2550 Andreas Höglund FBI Tullinge (B)
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2551 Linus Björklund Eskilstuna Nyfors IK
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2552 Alexander Johnsson Galagowear FBC Södertälje
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2553 Pasi Haahkala Eskilstuna Nyfors IK
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2554 Joakim Johansson Telge SIBK U
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2555 Casper Terner Nykvarns IF U-lag
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2556 Emil Lindblom Storvreta IBK U
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2557 Ola Carlsson Olsäters SK
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2558 Joel Andersson Citykamraterna BK
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2559 Johan Granström Skellefteå IBS
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2560 Johan Wallengren IBK Lockerud Ungdom
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2561 Sebastian Järvinen Västerås IBS
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2562 Andreas Jansson Skogsgymnastikens IBS H3
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2563 Johan Magnusson Tillberga IK Roosters H3
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2564 Kenny Linna Köpings IS Ung H3
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2565 Morgan Emet Köpings IS Ung H3
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2566 Max Ericsson Pixbo Wallenstam IBF H3
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2567 Josef Braahfw IBK Kungälv H3
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2568 Mats Blomberg IBF Älvstranden H3
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2569 Alexander Henriksson Kumla IBK H3 (B-lag)
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2570 Linus Oskarsson Lillån IBK H3 (B-lag)
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2571 Jonathan Forslund BK Vingen
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2572 Kristoffer Ström Boxholms IBK
8 − 1 − 0 − 1 − 0,13

2573 Mattias Carlsson Solfjäderstaden IBK U-lag
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2574 Olliver Franzén IBF Norrköping
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2575 Patrik Lilja Hjulsbro IK
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2576 Sondre Kristiansen BK Vingen
8 − 0 − 1 − 1 − 0,13

2577 Elias Arnolds IBF Roslagsalliansen
16 − 2 − 0 − 2 − 0,13

2578 Pär Karlsson Köpings IS Ung H3
16 − 2 − 0 − 2 − 0,13

2579 Eddie Viippola KaRo IBF
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2580 Kasper Blomkvist Väckelsångs IK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2581 David Pihl Lagan IBK B
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2582 Jonathan Frick Lagan IBK B
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2583 Isak Oderling IK Stanstad H3
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2584 Robin Helander Lomma FBC H3
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2585 Gustaf Nilsson Vimmerby IBK B
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2586 Kim Tegvall Tenhults IF
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2587 Noah Johansson Vetlanda IBF B
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2588 Dennis Lindblom Kälvesta FBC
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2589 Johan Krievins Älvsjö AIK IBF (B)
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2590 Rikard Lindblad Skogås/Trångsunds IBK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2591 Johan Nordahl Bedarö BK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2592 Tor Sundberg Fullersta IBK
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2593 Oliver Karlsson Sunne IBK
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2594 Mattias Carlsson Kristinehamns IBF
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2595 Rickard Johansson Skellefteå IBS
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2596 Jens Engvall Fritsla IF
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2597 Dennis Sjödahl IK Råby Västerås H3
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2598 Marcus Sund Sala IBF H3
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2599 Adam Brandt Skogsgymnastikens IBS H3
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2600 Rasmus Hagman Surte IS IBK H3
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2601 Carl Björklund Pixbo Wallenstam IBF H3
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2602 Pontus Christer Ekdahl IBF Älvstranden H3
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2603 Rasmus Kindstrand IBF Norrköping
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2604 Viktor Tossman Linköping IBK Ungdom U-lag
9 − 1 − 0 − 1 − 0,11

2605 Martin Larsson Möller Linköping IBK Ungdom U-lag
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2606 Fredrik Wass Bergs IK U-lag
9 − 0 − 1 − 1 − 0,11

2607 Daniel Lundin Nora IBK H3
18 − 0 − 2 − 2 − 0,11

2608 Joakim Sundin Forsbacka IK
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2609 Victor Ripström Hovshaga AIF B
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2610 Albin Petersson Gransholms IF
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2611 Hugo Berglin Bua IF
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2612 Ismael Hallbäck IBK Finn - Lund
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2613 Tage Nilsson Åstorp/Kvidinge IBS H3
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2614 Erik Darlin IBK Osby
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2615 Melker Titus IBK Husar
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2616 Simon Bieberbach Vimmerby IBK B
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2617 Philip Engström Erikslunds KF
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2618 Niklas Sudin Runby IBK
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2619 Marcus Heimdahl Kälvesta FBC
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2620 Max Starck-Karlsson Tungelsta IF (A)
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2621 Rasmus Johansson Ekbackskyrkans IBK
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2622 Calle Klang Strängnäs IBK U
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2623 Joakim Ericsson Almunge IK
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2624 Victor Ileklint Rasbo IK U
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2625 Filip Wäpneborg Almunge IK
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2626 Christoffer Leijon Bälinge IF
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2627 Filip Johansson Billingsfors IBK
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2628 Niklas Wilhelmsson Åmotfors IF
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2629 Marcus Johansson Skellefteå IBS
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2630 Anton Marklund Skellefteå IBS
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2631 Alexander Liberg IBK Elfhög
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2632 Kim Kjellqvist Tibro IBK
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2633 Noel Heidenvall Fröjereds IF
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2634 Pablo Benavidez IBK Gurkstaden Västerås H3
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2635 David Jansson Skogsgymnastikens IBS H3
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2636 Anton Enoksson Floda IBK H3
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2637 Marcus Erdeös FBC Vinga H3
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2638 Linus Angermayr Kumla IBK H3 (B-lag)
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2639 Johannes Skoglund WSK Lindesberg H3 (B-lag)
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2640 Gustav Nilsson Lillån IBK H3 (B-lag)
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2641 Mattis Gillstam Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3)
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2642 Niklas Abrahamsson Åby IBK Ungdom
10 − 1 − 0 − 1 − 0,10

2643 Linus Broström IBF Antvarden
10 − 0 − 1 − 1 − 0,10

2644 Jakob Johansson Jämjö IBK
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2645 Mathias Pettersson Hovmantorps GOIF
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2646 Carl-Fredrik Kullenberg IBK Puma
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2647 Jimmy Magnusson Fliseryds IBK
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2648 Edvin Hild-Källman IBF Tranås
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2649 Patrik Zytomierski Högalids IF
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2650 Niklas Häggkvist Kälvesta FBC
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2651 Fredrik Backman Kälvesta FBC
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2652 Daniel Wassinge Skogås/Trångsunds IBK
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2653 Patrich Borgqvist Västerhaninge IBK (A)
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2654 Erik Lemoine Älvsjö AIK IBF (B)
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2655 Aron Scott IBK Uppsala Teknologer U
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2656 William Hellström Hagunda IBF
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2657 Daniel Svensson Sala IBF H3
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2658 Oscar Dafgård Västerås IBS
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2659 Adam Gabrielii Kärra IBK H3
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2660 Samuel Engblom Dingle AIK H3
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2661 Patric Ekdahl IBF Älvstranden H3
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2662 Gustav Bohlin Pixbo Wallenstam IBF H3
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2663 Jesper Lindström IBK Kungälv H3
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2664 Marcus Lönnström WSK Lindesberg H3 (B-lag)
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2665 Johan Eriksson Brickebackens IF H3
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2666 Filip Eriksson Brickebackens IF H3
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2667 Jacob Bengtsson Kumla IBK H3 (B-lag)
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2668 Jacob Augustsson Linköping IBK Ungdom U-lag
11 − 1 − 0 − 1 − 0,09

2669 Emil Lindell Åby IBK Ungdom
11 − 0 − 1 − 1 − 0,09

2670 Matiaz Olsson Örkelljunga IF
12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2671 Fredrik Gustavsson Båstads GIF
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2672 Daniel Arnesson IBK Osby
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2673 Albin Kristiansson Westerviks IBK
12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2674 Robin Hultgren Westerviks IBK
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2675 Theo Franzén Vetlanda IBF B
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2676 Marcus Gren Tumba GOIF
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2677 Magnus Andersson Skogås/Trångsunds IBK
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2678 Lucas Jonsson Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2679 Thomas Tenglin Eskilstuna Nyfors IK
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2680 Albin Skotte Rasbo IK U
12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2681 Felix Hedberg IBF Horsby
12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2682 Adrian Emanuelsson Sävens BK
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2683 Johan Löfgren FBC Hjälmared
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2684 Linus Olsson IBK Elfhög
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2685 Linus Österling Tillberga IK Roosters H3
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2686 Jimmy Lindblom Öckerö IBK H3
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2687 Sebastian Lundgren IBF Älvstranden H3
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2688 Max Spalding Kärra IBK H3
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2689 Rickard Hoffman IBK Kungälv H3
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2690 Joakim Lindberg IBF Älvstranden H3
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2691 Anton Hjort Brickebackens IF H3
12 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2692 Samuel Alfredsson Nora IBK H3
12 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2693 Hugo Elmhäll Värnamo IK
13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2694 Oliver Svensson KaRo IBF
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2695 Axel Stjernkvist Hovmantorps GOIF
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2696 Albin Gunnarsson Hovmantorps GOIF
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2697 Simon Leining Värnamo IK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2698 Alexander Persson Örkelljunga IF
13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2699 Victor Paulsson Förslövs IF
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2700 Jesper Ahnfeldt Westerviks IBK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2701 Isak Mörnstål IBF Tranås
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2702 Marthin Josefsson IF Ariel
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2703 Andreas Eriksson Eskilstuna Nyfors IK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2704 Tobias Lindholm Enköpings IBK
13 − 1 − 0 − 1 − 0,08

2705 Joakim Stenskog Almunge IK
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2706 Acke Hallengren IBF Horsby
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2707 David Hansson Dingle AIK H3
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2708 Marcus Persson Pålsboda IBF H3 (B-lag)
13 − 0 − 1 − 1 − 0,08

2709 Rasmus Sjöholm Jämjö IBK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2710 Edvin Herbertsson KaRo IBF
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2711 Felix Albrekt Väckelsångs IK
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2712 Rasmus Persson Åstorp/Kvidinge IBS H3
14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2713 Mathias Nilsson IK Stanstad H3
14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2714 Jonathan Paulsson Örkelljunga IF
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2715 Simon Lenegård Vimmerby IBK B
14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2716 Algot Bäck IBF Tranås
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2717 Dennis Solander IBK Husar
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2718 Ola Lindholm IBK Elfhög
14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2719 Richard Andersson IBF Horsby
14 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2720 Nicklas Larsson IBK Elfhög
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2721 Dennis Sandén Örebro SK Ung H3
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2722 Martin Stensson KFUM Örebro H3
14 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2723 Arvid Bergstrand Väckelsångs IK
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2724 Simon Åberg Gransholms IF
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2725 Arvid Karlsson Strömberg Väckelsångs IK
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2726 Emil Wannö Söderberg IK Stanstad H3
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2727 Seth Möllebäck IBS Svedala H3
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2728 Melker Berggren Åstorp/Kvidinge IBS H3
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2729 Kasper Pettersson Westerviks IBK
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2730 Patrik Hammar Almunge IK
15 − 0 − 1 − 1 − 0,07

2731 Gustav Eklund Gropens IF H3
15 − 1 − 0 − 1 − 0,07

2732 Linus Åhlen IBF Roslagsalliansen
16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2733 Alexander Fredriksson Knäppmora AIK H3
16 − 0 − 1 − 1 − 0,06

2734 Dustin Appelros Gropens IF H3
18 − 0 − 1 − 1 − 0,06

Den här artikeln handlar om:

Laddar...
Tack för att du väljer att uppgradera ditt konto till Everysport Plus.
Genom att klicka på knappen nedan så kommer din återstående prenumerationstid på Innebandymagazinet ändras till ett konto på Everysport Plus. Vänligen notera att prenumerationstiden skiljer sig åt då priset är annorlunda.
Visa köpvillkor
Gå vidare Stäng
×

1. VILLKORENS TILLÄMPLIGHET

För att få tillgång till plus-tjänsten måste du ingå ett avtal med ESMG genom att registrera dig och betala prenumerationsavgiften.

2. PLUS-TJÄNSTENS INNEHÅLL

ESMG förnyar och förbättrar plus-tjänsten fortlöpande, vilket innebär att vi utan föregående meddelande kan komma att lägga till, förändra och ta bort innehåll och funktioner. ESMG reserverar sig för eventuella skrivfel på någon av våra sajter där det lämnas uppgifter om någon av våra plus-tjänster.

3. PRENUMERATION

Aktivering av plus-tjänsten

Ditt abonnemang startas när du fyller i registreringsformuläret och betalar avgiften för plus-tjänsten. Detta gör att du får tillgång till plus-tjänsten under tiden din prenumeration löper. I det fall ingen prenumerationsavgift utgår för den inledande perioden (som definieras vid din registrering) startas plus-tjänsten när du fyller i registreringsformuläret och registrerar ett betalningsalternativ.

Bekräftelse

Efter att du registrerat dig och betalat avgiften för plus-tjänsten så skickas en bekräftelse till dig via den e-postadress som du har uppgett vid registreringen. Bekräftelsen innehåller villkoren för din prenumeration. De uppgifter som du har angett vid registreringen kommer finnas på ditt konto. Vi ber dig kontrollera att dessa uppgifter stämmer. Om någon uppgift inte är korrekt ska du ändra dessa via ditt konto. Du ansvarar för att kontaktuppgifterna är korrekta.

Åldersgräns

För att teckna upp dig för plus-tjänsten måste du vara minst 18 år. Är du under 18 år krävs förälder eller annan förmyndares godkännande för att du ska få registrera dig och använda plus-tjänsten. Genom att registrera dig och betala avgiften intygar du samtidigt att du har inhämtat ett sådant godkännande från förälder eller annan förmyndare. Du anses alltid försäkra riktigheten av sådana uppgifter som du lämnar om dig själv.

Prenumerationens löptid och uppsägning

Din prenumeration kan antingen vara en tillsvidareprenumeration eller en tidsbestämd prenumeration. Det framgår vid din beställning och registrering för plus-tjänsten om din prenumeration är en tillsvidareprenumeration eller om den är tidsbestämd.

En tillsvidareprenumeration innebär att du får tillgång till plus-tjänsten för en viss tidsperiod (vanligen en (1) månad), vilken förlängs med samma period om du själv inte säger upp prenumerationen innan periodens upphörande. Om du inte vill att din tillsvidareprenumeration förlängs, måste du alltså säga upp prenumerationen 48 timmar innan den aktuella tidsperioden löper ut. Uppsägning kan ske på Min Sida under respektive sajt som du är inloggad på.

En tidsbestämd prenumeration innebär att du får tillgång till plus-tjänsten under den angivna tidsperioden och att prenumerationen därefter upphör per automatik. En tidsbestämd prenumeration kan inte sägas upp i förtid.

ESMG äger rätt att säga upp din prenumeration, oavsett om det är en tillsvidareprenumeration eller en tidsbestämd prenumeration, med trettio (30) dagars varsel. ESMG har även rätt att omedelbart säga upp eller frysa din prenumeration om ESMG misstänker att du bryter mot dessa Villkor.

Avgift för plus-tjänsten

Prenumerationsavgiften för plus-tjänsten utgörs av en vanligen månatlig avgift och betalas alltid i förskott. Om avgiften är annan än en månatlig framgår vid registrering. Aktuell avgift framgår även din vid din registrering. Avgiften som anges inkluderar moms.

ESMG förbehåller sig rätten att ändra avgiften för plus-tjänsten vid tillsvidareprenumerationer. Den ändrade avgiften gäller då från och med nästkommande period, förutsatt att du inte sagt upp din prenumeration innan perioden löpt ut. En tidsbestämd prenumeration påverkas inte av en eventuell prisändring under den avtalade bindningstiden.

4. BETALNINGSALTERNATIV

Klarna Payments

Som betalningslösning använder ESMG Klarna Payments. Klarna Payments presenterar viss information för dig så snart du är identifierad. Vilken information du behöver ange för att uppnå identifiering kan variera mellan olika köptillfällen och kunder. Någon kreditupplysning tas aldrig direkt i Klarna Payments utan vid behov beroende på det betalningsalternativ du har valt. Kreditupplysningar som tas av Klarna påverkar inte din kreditvärdighet och kan inte ses av andra som begär kreditupplysning om dig, till exempel banker. Sedan du har identifierats uppvisar Klarna Payments vilka alternativ som är tillgängliga för just dig. Faktura är förvalt som betalningsalternativ men du kan givetvis fritt välja något av de andra alternativen såsom direktbetalning via bank eller betalning med kort. Vilka alternativ du erbjuds kan växla från tid till annan. Du kan själv välja om du vill skydda din användning av Klarna Payments med en PIN-kod. För information om din betalning kontakta Klarna via https://www.klarna.com/se/kundservice/.

5. ANVÄNDNING AV PLUS-TJÄNSTEN

Plus-tjänsten får endast användas för privat, icke-kommersiellt bruk. Din prenumeration är personlig och dina rättigheter enligt dessa Villkor får inte överlåtas till någon annan. Du ska förvara dina användaruppgifter till ditt konto säkert och oåtkomliga för andra personer. Om du har skäl att misstänka att någon obehörig har tagit del av dina användaruppgifter ska du snarast underrätta ESMG om detta. Du ansvarar själv för skada som orsakas genom att någon obehörig har använt dina uppgifter.

Du får inte heller använda plus-tjänsten så att ESMG eller annan drabbas av olägenhet eller skada. Notera särskilt vad som gäller om rättigheterna till plus-tjänstens innehåll under punkt 6 nedan.

6. IMMATERIELLA RÄTTIGHETER

Allt innehåll som tillhandahålls genom plus-tjänsten, såsom texter, stillbilder och rörliga bilder, grafik, teckningar och datakoder, skyddas av lagen om upphovsrätt (1960:729) och rättigheterna därtill innehas av ESMG eller dess licensgivare. ESMGs varumärken och kännetecken är skyddade av varumärkesrättslig lagstiftning. Att du skapar ett konto och använder plus-tjänsten ger dig ingen rätt att mångfaldiga, kopiera, överlåta, upplåta, överföra eller i annan form utnyttja sådant innehåll som förekommer i plus-tjänsten och ej heller att använda att ESMGs varumärken och kännetecken.

7. BEHANDLING AV PERSONUPPGIFTER

ESMG behandlar dina personuppgifter i enlighet vår personuppgiftspolicy som finns tillgänglig på https://www.esmg.se/personuppgifter/

8. COOKIES

ESMG använder sig av cookies för att ge dig en bättre upplevelse på ESMGs plattformar. Läs mer här: https://www.esmg.se/cookiepolicy/

9. TEKNISKA FÖRUTSÄTTNINGAR

Din tillgång till plus-tjänsten är vid var tid beroende av att du innehar erforderlig hårdvara och mjukvaror, såsom program för webbläsare och e-post, samt abonnemang för Internetanslutning. ESMG åtar sig inget ansvar för din tillgång till hårdvara och mjukvaror och inte heller för funktionaliteten i dessa eller förekommande kostnader som tredje parter, såsom internet- eller mobiltelefonoperatörer, kan betinga sig av dig i anledning av din användning av plus-tjänsten. Plus-tjänsten stöds av de senaste operativsystemen.

10. ANSVARSBEGRÄNSNING

ESMG kan inte hållas ansvarig för plus-tjänstens funktion, tillgänglighet, kvalitet, användbarhet eller säkerhet. Denna ansvarsbegränsning omfattar varje skada, direkt eller indirekt, som kan hänföras till användningen, eller hinder att använda, plus-tjänsten och dess innehåll. ESMG kan inte heller hållas ansvarig för tredje parters innehåll eller information som du kan ha fått del av genom användning av plus-tjänsten.

ESMG har rätt att tillfälligt stänga plus-tjänsten för att genomföra systemunderhåll, uppgradering eller för att vidta andra tekniska åtgärder. ESMG ska, i möjligaste mån, utföra dessa åtgärder med så små störningar som möjligt för dig. ESMG ansvarar inte för skada eller förlust som du kan anse dig lida av på grund av plus-tjänstens begränsningar i tillgång enligt ovan.

11. LÄNKAR

Plus-tjänsten kan innehålla länkar till andra webbplatser som kontrolleras av tredje part. ESMG ansvarar inte för innehåll och överföringar från sådana länkade webbplatser.

12. VILLKORSÄNDRING

ESMG har rätt att ändra dessa Villkor. En villkorsändring träder i kraft tidigast trettio (30) dagar efter det att ändrade villkor har meddelats dig via den e-postadress som du har uppgett vid registrering för plus-tjänsten. Om du inte godtar villkorsändringen kan du inom ovan nämnda 30-dagarsfrist säga upp din prenumeration. En uppsägning kan göras via e-post till kundtjanst@esmg.se. Om du inte sagt upp din prenumeration eller om du använder plus-tjänsten efter det att de nya villkoren trätt i kraft, innebär detta att du anses ha accepterat de nya ändrade villkoren.

13. ÅNGERRÄTT

Om du tecknar en prenumeration som privatperson, har du rätt att ångra ditt köp. Om du vill utnyttja din ångerrätt, måste du meddela oss inom 14 dagar från din beställning av plus-tjänsten. Du kan meddela oss genom att kontakta ESMGs kundtjänst via kundtjanst@esmg.se. På Konsumentverkets hemsida (www.konsumentverket.se) finns en blankett som du kan använda dig av för att utnyttja din ångerrätt.

Om prenumerationen redan är betald vid utövande av ångerrätten kommer vi att återbetala prenumerationsavgiften. Eftersom betalning för plus-tjänsten sker via Klarna Payments, så återbetalas avgiften via Klarna.

14. MEDDELANDEN

Du accepterar att ESMG kan komma att kontakta dig genom den e-postadress du angett vid din registrering, i syfte att informera dig om villkorsändringar eller andra meddelanden hänförliga till din prenumeration eller till plus-jänsten.

Vi använder även din e-post för att skicka dig meddelanden som avser direktmarknadsföring, såsom nyhetsbrev, information och erbjudanden om ESMGs olika tjänster och varumärken. Om du inte vill ta del av dessa meddelanden kan du avanmäla dig antingen genom att använda länken för avanmälan längst ned i mejlet eller genom att ändra kontoinställningar på Min Sida.

15. TILLÄMPLIG LAG OCH TVISTELÖSNING

Dessa Villkor ska tolkas och tillämpas i enlighet med svensk lag. Eventuell tvist ska avgöras av svensk allmän domstol, med Stockholms tingsrätt som första instans. Tvist kan också prövas av Allmänna reklamationsnämnden, vars beslut är en rekommendation till parterna om hur tvisten bör lösas.

16. KONTAKTUPPGIFTER

Du är alltid välkommen att kontakta ESMG via kundtjanst@esmg.se

Ange din värdekod:

Lös in värdekod Stäng
×

Välkommen till vårt lag!

Som plus-medlem har du nu tillgång till ALLT material på Innebandymagazinet.se

Tack, ditt köp är nu genomfört. Du har nu tillgång till ALLT material på Hockeysverige, FotbollDirekt, Innebandymagazinet och Svenska Fans (bannerfritt). Vänligen gå in på mina sidor för att se hur lång tid du har innestående på din prenumeration.

×

Grattis, du har nu blivit medlem!

Framöver kommer du få nyhetsbrev från Hockeysverige, glöm inte att du även kan bli plusmedlem för att få tillgång till ALLT material på sajten