Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (2014) (2023/24)

Gruppspel
Pojkar Blå Division 2 Gästrikland 2013
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 17:30 055103001 Gävle GIK P13 Blå - Åmots IF P 12/13 , Gabriel Hermansson Sörbyskolan
2023-10-22 09:30 055103004 IK Huge P12 Blå - Strömsbro IF P13 Hugo Jonsson, Alfons Eriksson Alfahallen - Gavlehov
2023-10-22 10:00 055103005 Storviks IF P 13-14 - IK Huge P13 Blå Daniel Blomkvist, Martin Brolin Parkhallen 1
2023-10-22 15:00 055103003 Högbo AIK P 2013 Vit - Valbo AIF P13 Grön Gabriel Hermansson, Torbjörn Ström Ludvigbergsskolan
2023-10-28 11:30 055103009 Strömsbro IF P13 - Högbo AIK P 2013 Grön Alva Engvall, Sophia Nilsson Stigslunds Idrottshall
2023-10-29 09:30 055103010 Storviks IF P 13-14 - Högbo AIK P 2013 Vit Gustav Åström, Albin Åström Parkhallen 1
2023-10-29 09:30 055103012 IK Sätra P12 - IK Huge P13 Blå Alfons Eriksson, Mattias Dahlqvist Alfahallen - Gavlehov
2024-02-17 11:00 055103008 Valbo AIF P13 Grön - Åmots IF P 12/13 Melvin Mickelsson, Melvin Persson Valbo Sportcentrum
2023-11-04 10:00 055103013 Valbo AIF P13 Grön - Gävle GIK P13 Blå Gustav Åström, Melvin Persson Ludvigbergsskolan
2023-11-04 12:15 055103017 Högbo AIK P 2013 Vit - IK Sätra P12 Johan Zetterlund, Alisa Canovic Parkhallen 1
2023-11-05 11:45 055103018 IK Huge P12 Blå - IK Huge P13 Blå Inst. Sjöängsskolan
2023-11-05 13:30 055103015 Åmots IF P 12/13 - Storviks IF P 13-14 Göran Norell, Leo Norell Kuxahallen
2023-11-11 16:30 055103024 IK Huge P12 Blå - Högbo AIK P 2013 Vit Göran Norell, Leo Norell Hemlingborg idrottshall
2023-11-18 09:30 055103020 Storviks IF P 13-14 - Valbo AIF P13 Grön Astrid Gailleton Tänglander, Erik Lindberg Parkhallen 1
2023-11-18 12:45 055103022 IK Sätra P12 - Åmots IF P 12/13 Miraj Umer, Omar Alaydi Träffen Arena
2023-11-18 14:15 055103023 IK Huge P13 Blå - Högbo AIK P 2013 Grön Rasmus Sjöberg, Andreas Sjöberg Sjöängsskolan
2023-11-18 17:30 055103019 Strömsbro IF P13 - Gävle GIK P13 Blå Melvin Mickelsson, Oscar Olsson Stigslunds Idrottshall
055103030 Högbo AIK P 2013 Grön - Högbo AIK P 2013 Vit Parkhallen 1
2023-11-25 10:00 055103027 Valbo AIF P13 Grön - IK Sätra P12 Albin Åström, Noel Fredriksson Ludvigbergsskolan
2023-11-26 12:00 055103029 Åmots IF P 12/13 - IK Huge P12 Blå , Martin Brolin Kuxahallen
2023-12-31 00:00 055103025 Gävle GIK P13 Blå - Storviks IF P 13-14
2023-12-09 12:45 055103032 IK Sätra P12 - Storviks IF P 13-14 Elias Heino, Omar Alaydi Träffen Arena
2023-12-09 17:30 055103034 IK Huge P12 Blå - Valbo AIF P13 Grön Jack Sjödin Larsson, Oscar Lundberg Hemlingborg idrottshall
2023-12-10 13:00 055103036 Åmots IF P 12/13 - Högbo AIK P 2013 Grön Leo Norell, Göran Norell Kuxahallen
2023-12-10 15:00 055103033 IK Huge P13 Blå - Strömsbro IF P13 Oscar Olsson, Miraj Umer Sjöängsskolan
2023-12-16 09:30 055103041 Valbo AIF P13 Grön - Högbo AIK P 2013 Grön Melvin Persson, Ida Lundin Valbo Sportcentrum
2023-12-16 10:30 055103040 Strömsbro IF P13 - Högbo AIK P 2013 Vit Justin Martinez, Mats Fernlund Stigslunds Idrottshall
2023-12-16 13:30 055103037 Gävle GIK P13 Blå - IK Sätra P12 Nicke Andersson, Ahmad Taha Vallbackskolan
2023-12-17 11:15 055103039 Storviks IF P 13-14 - IK Huge P12 Blå Oscar Lundberg, Ahmad Taha Parkhallen 1
2024-01-13 09:00 055103046 Högbo AIK P 2013 Grön - Storviks IF P 13-14 Göran Norell, Leo Norell Bessemerhallen
2024-01-14 12:30 055103044 IK Huge P12 Blå - IK Sätra P12 Albin Nord, Omar Alaydi Sjöängsskolan
2024-01-14 13:00 055103047 Åmots IF P 12/13 - Strömsbro IF P13 Leo Norell, Göran Norell Kuxahallen
2024-01-14 14:15 055103043 IK Huge P13 Blå - Gävle GIK P13 Blå Albin Nord, Oscar Olsson Sjöängsskolan
2024-01-20 09:30 055103049 Gävle GIK P13 Blå - IK Huge P12 Blå Justin Martinez, Mats Fernlund Hemlingborg idrottshall
2024-01-20 12:45 055103051 IK Sätra P12 - Högbo AIK P 2013 Grön Anton Berg Nääs, Noel Fredriksson Träffen Arena
2024-01-20 15:30 055103054 Strömsbro IF P13 - Valbo AIF P13 Grön Omar Alaydi, Sophia Nilsson Stigslunds Idrottshall
2024-01-21 09:45 055103050 IK Huge P13 Blå - Högbo AIK P 2013 Vit Milo Zarotti, Filip Bonnevier Nynäshallen
2024-02-03 09:00 055103056 Högbo AIK P 2013 Grön - IK Huge P12 Blå Anton Berg Nääs, Albin Åström Arena Jernvallen
2024-02-03 11:15 055103055 Högbo AIK P 2013 Vit - Gävle GIK P13 Blå Anton Berg Nääs, Albin Åström Arena Jernvallen
2024-02-03 15:30 055103060 Strömsbro IF P13 - Storviks IF P 13-14 Omar Alaydi, Oscar Lundberg Stigslunds Idrottshall
2024-02-04 13:00 055103057 Åmots IF P 12/13 - IK Huge P13 Blå Sam Almén-Eklöf, Oscar Olsson Kuxahallen
2024-02-10 09:15 055103062 Högbo AIK P 2013 Vit - Åmots IF P 12/13 Alisa Canovic, Ida Lundin Arena Jernvallen
2024-02-10 10:30 055103065 IK Sätra P12 - Strömsbro IF P13 Jihad Joudeh, Noel Norén Träffen Arena
2024-02-10 14:15 055103061 Gävle GIK P13 Blå - Högbo AIK P 2013 Grön Omar Alaydi, Jack Sjödin Larsson Vallbackskolan
2024-03-17 14:45 055103064 IK Huge P13 Blå - Valbo AIF P13 Grön Noel Fredriksson, Johannes Ehn Sjöängsskolan
2024-02-24 09:30 055103069 IK Huge P13 Blå - IK Sätra P12 Ahmad Taha, Ahmad Taha Hemlingborg idrottshall
2024-02-24 10:00 055103068 Högbo AIK P 2013 Grön - Strömsbro IF P13 Leo Norell, Johan Zetterlund Bessemerhallen
2024-02-24 12:30 055103067 Gävle GIK P13 Blå - Högbo AIK P 2013 Vit Rasmus Wengelin, Jack Sjödin Larsson Vallbackskolan
2024-02-25 10:30 055103071 Valbo AIF P13 Grön - IK Huge P12 Blå Vincent Lind, Gustaf Wallinder Valbo Sportcentrum
2024-03-09 10:30 055103075 IK Sätra P12 - Gävle GIK P13 Blå Torbjörn Ström, Nicke Andersson Träffen Arena
2024-03-09 10:30 055103077 Strömsbro IF P13 - Åmots IF P 12/13 Herman Dahlgren, Rasmus Wengelin Stigslunds Idrottshall
2024-03-10 055103074 IK Huge P12 Blå - Högbo AIK P 2013 Grön Novahallen - Gavlehov
2024-03-10 09:15 055103073 Högbo AIK P 2013 Vit - IK Huge P13 Blå Albin Åström, Gustav Åström Arena Jernvallen
2024-03-16 09:30 055103079 Gävle GIK P13 Blå - IK Huge P12 Blå Miraj Umer, Omar Alaydi Hemlingborg idrottshall
2024-03-16 09:30 055103080 Högbo AIK P 2013 Grön - IK Sätra P12 Gustav Åström, Gustav Åström Arena Jernvallen
2024-03-16 11:00 055103083 Valbo AIF P13 Grön - Högbo AIK P 2013 Vit Justin Martinez, Mats Fernlund Valbo Sportcentrum
2024-03-17 10:00 055103082 Storviks IF P 13-14 - Strömsbro IF P13 Pär Hedlund, Phichet Phaetaya Parkhallen 1
Pojkar Blå Division 2 Gästrikland 2014
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-21 10:15 055104005 Sandvikens AIK P2014 vit - IK Huge P13 Vit Melvin Persson, Johan Zetterlund Arena Jernvallen 2
2023-10-22 10:00 055104003 Norrsundets IF P14-15 - Strömsbro IF P14 Orange Leo Norell, Göran Norell Bergby Sporthall
2023-10-22 13:30 055104004 Strömsbro IF P14 Blå - Sandvikens AIK P2014 svart Daniel Blomkvist, Herman Dahlgren Stigslunds Idrottshall
2023-10-22 15:00 055104002 IBK Runsten P14 - Valbo AIF P14 Grön Omar Alaydi, Ahmad Taha Sjöängsskolan
2023-10-22 17:30 055104001 Gävle GIK P14 Röd - Valbo AIF P14 Vit Torbjörn Ström, Melvin Persson Sörbyskolan
2023-10-28 12:30 055104009 IK Huge P13 Vit - Sandvikens AIK P2014 svart Tim Westerlund, Emil Stenberg Sjöängsskolan
2023-10-28 14:15 055104010 Sandvikens AIK P2014 vit - Norrsundets IF P14-15 Gustav Åström, Alisa Canovic Arena Jernvallen
2023-10-29 09:30 055104007 Strömsbro IF P14 Orange - Gävle GIK P14 Röd Linn Hedkvist, Nicki Thornberg Wallin Testebo Arena
2023-10-29 11:00 055104006 Valbo AIF P14 Vit - Gävle GIK P14 Blå Gustaf Wallinder, Vincent Lind Valbo Sportcentrum
2023-10-29 17:30 055104008 Strömsbro IF P14 Blå - IBK Runsten P14 Oscar Olsson, Melvin Mickelsson Stigslunds Idrottshall
2023-11-11 11:00 055104015 Norrsundets IF P14-15 - Sandvikens AIK P2014 svart Anders Löfgren, Mats Sjöqvist Bergby Sporthall
2023-11-12 10:00 055104012 Valbo AIF P14 Vit - Strömsbro IF P14 Orange Melvin Persson, Albin Nord Ludvigbergsskolan
2023-11-12 12:30 055104014 IBK Runsten P14 - Sandvikens AIK P2014 vit Oscar Olsson, Johannes Ehn Sjöängsskolan
2023-11-12 15:30 055104013 Gävle GIK P14 Röd - IK Huge P13 Vit Mats Fernlund, Anton Hanstorp Alfahallen - Gavlehov
2023-11-12 16:45 055104011 Gävle GIK P14 Blå - Valbo AIF P14 Grön Hjalmar Hedman, Filip Bonnevier Novahallen - Gavlehov
2023-11-25 10:00 055104020 Norrsundets IF P14-15 - IBK Runsten P14 Adam Hoek, Michael Hoek Bergby Sporthall
2023-11-25 12:30 055104018 IK Huge P13 Vit - Valbo AIF P14 Vit Albin Åström, Gustav Åström Hemlingborg idrottshall
2023-11-26 09:30 055104016 Strömsbro IF P14 Orange - Gävle GIK P14 Blå Ida Lundin, Omar Alaydi Testebo Arena
2023-11-26 11:00 055104017 Strömsbro IF P14 Blå - Valbo AIF P14 Grön Gustav Åström, Albin Åström Stigslunds Idrottshall
2023-11-26 12:00 055104019 Sandvikens AIK P2014 svart - Gävle GIK P14 Röd Astrid Gailleton Tänglander, Alisa Canovic Bessemerhallen
2023-12-10 09:30 055104022 Strömsbro IF P14 Orange - IK Huge P13 Vit Gabriel Lindström, Mats Fernlund Testebo Arena
2023-12-10 09:30 055104023 Valbo AIF P14 Grön - Sandvikens AIK P2014 vit Noel Fredriksson, Melvin Persson Ludvigbergsskolan
2023-12-10 11:00 055104024 Valbo AIF P14 Vit - Sandvikens AIK P2014 svart Melvin Persson, Noel Fredriksson Ludvigbergsskolan
2023-12-10 11:45 055104021 Gävle GIK P14 Blå - Strömsbro IF P14 Blå Gustav Åström, Albin Åström Sörbyskolan
2023-12-10 14:00 055104025 Gävle GIK P14 Röd - IBK Runsten P14 Gustav Åström, Albin Åström Sörbyskolan
2023-12-16 12:30 055104026 IK Huge P13 Vit - Gävle GIK P14 Blå Mats Fernlund, Justin Martinez Sjöängsskolan
2023-12-17 09:15 055104027 Sandvikens AIK P2014 vit - Strömsbro IF P14 Blå Linn Hedkvist, Nicki Thornberg Wallin Bessemerhallen
2023-12-17 10:45 055104028 Sandvikens AIK P2014 svart - Strömsbro IF P14 Orange Linn Hedkvist, Nicki Thornberg Wallin Bessemerhallen
2023-12-17 12:30 055104030 IBK Runsten P14 - Valbo AIF P14 Vit , Jack Sjödin Larsson Sjöängsskolan
2023-12-17 15:00 055104029 Valbo AIF P14 Grön - Norrsundets IF P14-15 Melvin Mickelsson, Melvin Persson Valbo Sportcentrum
2024-01-14 09:30 055104034 Strömsbro IF P14 Orange - IBK Runsten P14 Hjalmar Hedman, Filip Bonnevier Testebo Arena
2024-01-14 13:30 055104031 Gävle GIK P14 Blå - Sandvikens AIK P2014 vit Rasmus Sjöberg, Andreas Sjöberg Vallbackskolan
2024-01-14 15:00 055104032 IK Huge P13 Vit - Sandvikens AIK P2014 svart Omar Alaydi, Ahmad Taha Hemlingborg idrottshall
2024-01-14 15:30 055104035 Valbo AIF P14 Grön - Gävle GIK P14 Röd Melvin Persson, Anton Berg Nääs Ludvigbergsskolan
2024-02-04 13:00 055104033 Strömsbro IF P14 Blå - Norrsundets IF P14-15 Gustav Lundberg, Oscar Lundberg Alfahallen - Gavlehov
2024-01-28 11:00 055104040 Valbo AIF P14 Vit - Strömsbro IF P14 Blå Melvin Persson, Albin Nord Valbo Sportcentrum
2024-01-28 11:45 055104037 Norrsundets IF P14-15 - Sandvikens AIK P2014 vit Leo Norell, Göran Norell Bergby Sporthall
2024-01-28 12:00 055104039 Gävle GIK P14 Röd - Valbo AIF P14 Grön Noel Norén, Miraj Umer Novahallen - Gavlehov
2024-01-28 12:30 055104038 IBK Runsten P14 - IK Huge P13 Vit Justin Martinez, Gabriel Lindström Sjöängsskolan
2024-02-04 10:30 055104036 Sandvikens AIK P2014 svart - Gävle GIK P14 Blå Nicke Andersson, Omar Alaydi Bessemerhallen
2024-02-11 09:30 055104044 Strömsbro IF P14 Blå - Valbo AIF P14 Vit Rasmus Wengelin, Noel Norén Stigslunds Idrottshall
2024-02-11 11:00 055104045 Valbo AIF P14 Grön - Strömsbro IF P14 Orange Elias Heino, Ida Markusson Valbo Sportcentrum
2024-02-11 12:30 055104042 Sandvikens AIK P2014 svart - IBK Runsten P14 Gustaf Wallinder, Vincent Lind Bessemerhallen
2024-02-11 14:15 055104043 Sandvikens AIK P2014 vit - Gävle GIK P14 Röd Vincent Lind, Gustaf Wallinder Bessemerhallen
2024-02-11 17:30 055104041 Gävle GIK P14 Blå - Norrsundets IF P14-15 Noel Norén, Ida Markusson Vallbackskolan
2024-02-18 09:30 055104050 Strömsbro IF P14 Orange - IK Huge P13 Vit Martin Brolin, Johan Näslund Testebo Arena
2024-02-18 10:30 055104049 Valbo AIF P14 Grön - Strömsbro IF P14 Blå Gustaf Wallinder, Vincent Lind Valbo Sportcentrum
2024-02-18 11:30 055104047 Gävle GIK P14 Röd - Norrsundets IF P14-15 Gustav Lundberg, Rasmus Wengelin Sörbyskolan
2024-02-18 12:00 055104048 Valbo AIF P14 Vit - Sandvikens AIK P2014 vit Vincent Lind, Gustaf Wallinder Valbo Sportcentrum
2024-02-18 12:30 055104046 IBK Runsten P14 - Gävle GIK P14 Blå Miraj Umer, Jihad Joudeh Sjöängsskolan
2024-02-24 12:30 055104053 Sandvikens AIK P2014 svart - Valbo AIF P14 Grön Leo Norell, Göran Norell Bessemerhallen
2024-02-25 10:30 055104054 Sandvikens AIK P2014 vit - Strömsbro IF P14 Orange Natalia Nurminen, Alisa Canovic Bessemerhallen
2024-02-25 15:00 055104055 IK Huge P13 Vit - Strömsbro IF P14 Blå Rasmus Wengelin, Mats Fernlund Hemlingborg idrottshall
2024-03-15 00:00 055104052 Norrsundets IF P14-15 - Gävle GIK P14 Röd
2024-03-15 18:30 055104051 Gävle GIK P14 Blå - Valbo AIF P14 Vit Justin Martinez, Mats Fernlund Novahallen - Gavlehov
2024-03-03 11:00 055104056 Norrsundets IF P14-15 - IK Huge P13 Vit Göran Norell, Leo Norell Bergby Sporthall
2024-03-09 15:30 055104060 IK Huge P13 Vit - Sandvikens AIK P2014 vit Jihad Joudeh, Omar Alaydi Sjöängsskolan
2024-03-10 09:30 055104057 Gävle GIK P14 Blå - Valbo AIF P14 Vit Rasmus Wengelin, Jihad Joudeh Sörbyskolan
2024-03-10 10:00 055104061 Valbo AIF P14 Grön - IBK Runsten P14 Albin Nord, Noel Fredriksson Ludvigbergsskolan
2024-03-10 10:30 055104059 Sandvikens AIK P2014 svart - Strömsbro IF P14 Blå Molly Ek, Astrid Gailleton Tänglander Bessemerhallen
2024-03-10 11:45 055104058 Gävle GIK P14 Röd - Strömsbro IF P14 Orange Jihad Joudeh, Rasmus Wengelin Sörbyskolan
2024-03-16 12:30 055104064 Sandvikens AIK P2014 vit - Valbo AIF P14 Grön Natalia Nurminen, Alisa Canovic Bessemerhallen
2024-03-17 09:30 055104065 Strömsbro IF P14 Blå - Gävle GIK P14 Blå Milo Zarotti, Rasmus Wengelin Novahallen - Gavlehov
2024-03-17 09:30 055104066 Strömsbro IF P14 Orange - Norrsundets IF P14-15 Justin Martinez, Mats Fernlund Testebo Arena
2024-03-17 11:00 055104062 Valbo AIF P14 Vit - Gävle GIK P14 Röd Astrid Gailleton Tänglander, Molly Ek Valbo Sportcentrum
2024-03-17 12:30 055104063 IBK Runsten P14 - Sandvikens AIK P2014 svart Torbjörn Ström, Jack Sjödin Larsson Sjöängsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis