Träningsmatcher Dam (2022/23)

Övriga matcher
Träningsmatch Dam
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-08-14 13:30 169020005 FBC Katrineholm A-lag - Bergs IK Dam A 3 - 3 Fredrik Wernqvist, Christian Johnsson Duveholmshallen A
2022-08-14 16:00 169020009 Trosa Edanö IBK D1 - FBI Tullinge Dam Div 1 2 - 3 Admir Brkic, Magnus Appelkvist Hedebyhallen
2022-08-16 19:30 169020010 Telge SIBK Allsvenskan - Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan 3 - 2 Jonas Holm, Christer Avasjö Västergård Arena A
2022-08-17 19:30 169020001 Trosa Edanö IBK D1 - Nykvarns IBF Ungdom A-lag 0 - 6 Mats-Ola Svensson, Magnus Appelkvist Hedebyhallen
2022-08-21 11:00 169020002 FBC Katrineholm U-lag - Södermanland F17 3 - 2 , Aarre Hietanen Duveholmshallen A
2022-08-21 14:00 169020003 FBC Katrineholm A-lag - Södermanland F17 7 - 0 , Aarre Hietanen Duveholmshallen A
2022-08-28 18:00 169020006 FBC Katrineholm A-lag - Alunda IBF Dam 5 - 4 , Aarre Hietanen Duveholmshallen A
2022-09-18 14:00 169020004 Trosa Edanö IBK D1 - Surahammars IBF Damer Div 1 1 - 6 Dennie Rydén, Albin Aro Rydén Hedebyhallen
2022-09-21 19:00 169020011 IK Standard Dam - Strängnäs IBK DAM 1 - 11 Anton Carlsson, Göran Karlsson Volvo CE Arena A2
2022-10-03 18:00 169020007 Onyx IBS D1 - Södermanland F17 Bemir Brkic, Rasmus Widén Rosvalla Arena A
2022-10-10 18:30 169020008 Telge SIBK D1 - Södermanland F17 Inst. Västergård Arena A
2022-10-30 11:15 169020012 Södermanlands IBF F16 2006 - Östergötland F 16 5 - 3 Hampus Larsson, Sigge Maurer Rosvalla B-hall
2022-10-30 15:15 169020013 Södermanland F17 - Östergötland F 16 1 - 2 Rasmus Widén, Bemir Brkic Rosvalla B-hall
2022-11-22 20:00 169020014 IFK Gnesta Damlag - Södermanlands IBF F16 2006 4 - 10 Jesper Asplund, Richard Himberg Gnesta Sporthall
2022-12-20 19:15 169020018 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Södermanland F16 3 - 3 Bemir Brkic, Rasmus Widén Furuborghallen
2022-12-30 12:00 169020015 Södermanland F16 - Örebro F 16 1 - 2 Mauricio Diaz, Linus Broberg Skjulstahallen A
2022-12-30 14:00 169020016 Örebro F 16 - Dalarna F 16 10 - 2 Bemir Brkic, Rasmus Widén Skjulstahallen A
2022-12-30 16:00 169020017 Dalarna F 16 - Södermanland F16 1 - 4 Bemir Brkic, Rasmus Widén Skjulstahallen A
2023-01-16 19:00 169020019 Nykvarns IBF Ungdom DJ - Huddinge IBS USM F16 Inst. Björkestahallen
2023-04-02 15:30 169020020 IFK Gnesta Damlag - Strängnäs IBK DAM 5 - 9 Magnus Appelkvist, Mats-Ola Svensson Gnesta Sporthall
2023-04-11 19:30 169020021 Nykvarns IBF Ungdom JAS - Huddinge IBS Dj19 1 5 - 3 Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Furuborghallen
2023-05-01 10:00 169020022 Trosa Edanö IBK F 07/08 - Huddinge IBS Röd-Medel-Svår-Södra (C) (F07 Röd) 5 - 4 Magnus Appelkvist, Sigge Maurer Hedebyhallen
2023-05-01 12:00 169020023 Trosa Edanö IBK F 07/08 - Huddinge IBS Röd-Medel-Svår-Södra (C) (F07 Röd) 1 - 5 Magnus Appelkvist, Sigge Maurer Hedebyhallen
2023-05-07 11:00 169020024 Trosa Edanö IBK F 07/08 - Hjulsbro IK 07/09 Vit 7 - 3 Alva Mannström, Sigge Maurer Hedebyhallen
2023-05-07 13:00 169020025 Trosa Edanö IBK F 07/08 - Hjulsbro IK 07/09 Vit 5 - 0 , Sigge Maurer Hedebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis