Pantamera FK3 RÖD (08-09) VIBF (2021/22)

Gruppspel
Pantamera FK3 RÖD (08-09) VIBF
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-16 10:00 212012002 Kungsörs IBK 07-10 FK3 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 3 - 4 Tobias Söderberg, Lars Flink Sporthallen Kungsör A
2021-10-16 11:30 212012001 IBK Sala 09 FK3 - Västerås IBS Ung 08-09 FK3 1 - 7 Yan Stephy Kouandio, Burak Unsal Sporthallen Lärkan
2021-10-17 15:00 212012003 Romfartuna GOIF 09 FK3 - Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 3 - 1 Isak Halén, Casper Vare Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-10-23 09:45 212012005 Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 - IBK Sala 09 FK3 7 - 1 Louise Dalestig, Moltas Gunnarsson Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-10-24 15:00 212012006 Romfartuna GOIF 09 FK3 - Kungsörs IBK 07-10 FK3 11 - 0 Mohamed Abdirisak, Moltas Gunnarsson Wenströmska Skolan
2021-11-20 12:15 212012004 Västerås IBS Ung 08-09 FK3 - IBK Hallsta 09 FK3 9 - 1 Yan Stephy Kouandio, Ayub Aden Klövernhallen Plan 1
2021-10-31 10:30 212012008 Västerås IBS Ung 08-09 FK3 - Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 3 - 4 Viktor Ericsson, Moltas Gunnarsson Mälarenergi Arena A
2021-10-31 13:30 212012009 IBK Sala 09 FK3 - Kungsörs IBK 07-10 FK3 11 - 0 Ludvig Hjalmar, Conrad Hjelm Sporthallen Lärkan
2021-11-07 11:00 212012007 IBK Hallsta 09 FK3 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 10 - 2 Viktor Ericsson, Casper Vare Sporthallen Hallstahammar
2021-11-13 09:45 212012010 Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 - IBK Hallsta 09 FK3 4 - 2 Alfred Nässling, Elliot Solig Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-11-14 10:00 212012012 Kungsörs IBK 07-10 FK3 - Västerås IBS Ung 08-09 FK3 3 - 12 Andre Hagelin, Joel Andersson Sporthallen Kungsör A
2021-11-14 15:00 212012011 Romfartuna GOIF 09 FK3 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 9 - 0 Isak Halén, Isak Hessel Wenströmska Skolan
2021-11-16 18:45 212012015 Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 - IBK Sala 09 FK3 1 - 15 Marcus Karppinen, Oliver Dahmberg Önsta Skolan
2021-11-16 19:00 212012013 IBK Hallsta 09 FK3 - Romfartuna GOIF 09 FK3 1 - 4 Edvin Vare, Viktor Ericsson Sporthallen Hallstahammar
2021-11-20 09:15 212012014 Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 - Kungsörs IBK 07-10 FK3 3 - 0 Tobias Söderberg, Thomas Kallin Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-11-21 10:00 212012018 Västerås IBS Ung 08-09 FK3 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 3 - 1 Viktor Ericsson, Alfred Nässling Klövernhallen Plan 1
2021-11-21 16:00 212012016 Kungsörs IBK 07-10 FK3 - IBK Hallsta 09 FK3 0 - 5 Henrik Brehmer, Joel Andersson Sporthallen Kungsör A
2021-11-21 16:45 212012017 IBK Sala 09 FK3 - Romfartuna GOIF 09 FK3 0 - 5 David Hildingstam, Moltas Gunnarsson Sporthallen Lärkan
2021-11-27   Uppskj. 212012021 Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 Uppskj. Elliot Solig, Viktor Ericsson Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-11-28 13:00 212012019 IBK Hallsta 09 FK3 - IBK Sala 09 FK3 8 - 3 Viktor Ericsson, Isak Halén Sporthallen Hallstahammar
2021-11-28 15:00 212012020 Romfartuna GOIF 09 FK3 - Västerås IBS Ung 08-09 FK3 2 - 5 Isak Hessel, Oliver Dahmberg Wenströmska Skolan
2021-12-04 10:15 212012024 Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 - Romfartuna GOIF 09 FK3 2 - 2 Henrik Brehmer, Elliot Solig Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-12-05 10:15 212012023 Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 - Kungsörs IBK 07-10 FK3 3 - 5 Edvin Vare, Mohamed Abdirisak Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-12-05 12:00 212012022 Västerås IBS Ung 08-09 FK3 - IBK Sala 09 FK3 7 - 5 Mohamed Abdirisak, Oliver Dahmberg Klövernhallen Plan 1
2021-12-11 15:00 212012025 IBK Hallsta 09 FK3 - Västerås IBS Ung 08-09 FK3 2 - 2 Casper Vare, Oliver Dahmberg Nibblehallen
2021-12-12 13:00 212012027 Kungsörs IBK 07-10 FK3 - Romfartuna GOIF 09 FK3 2 - 8 Andre Hagelin, Joel Andersson Sporthallen Kungsör A
2021-12-12 14:00 212012026 IBK Sala 09 FK3 - Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 2 - 1 Ivar Halt, Yan Stephy Kouandio Sporthallen Lärkan
2021-12-18 13:00 212012030 Kungsörs IBK 07-10 FK3 - IBK Sala 09 FK3 3 - 5 Andre Hagelin, Philip Rimsten Sporthallen Kungsör A
2021-12-21 19:50 212012028 Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 - IBK Hallsta 09 FK3 1 - 8 Fernando Rocabado, Oliver Dahmberg Önsta Skolan
2022-01-22   Uppskj. 212012029 Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 - Västerås IBS Ung 08-09 FK3 Uppskj. Mälarenergi Arena B
2022-01-05 19:00 212012033 Västerås IBS Ung 08-09 FK3 - Kungsörs IBK 07-10 FK3 8 - 3 Oliver Dahmberg, Isak Halén Klövernhallen Plan 1
2022-01-11 18:00 212012031 IBK Hallsta 09 FK3 - Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 1 - 7 Francisco Contreras, Oliver Dahmberg Sporthallen Hallstahammar
2022-01-11 18:45 212012032 Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 - Romfartuna GOIF 09 FK3 1 - 16 Louise Dalestig, Viktor Ericsson Önsta Skolan
2022-01-08 10:00 212012035 Kungsörs IBK 07-10 FK3 - Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 0 - 7 Andre Hagelin, Joel Andersson Sporthallen Kungsör A
2022-01-09 15:00 212012034 Romfartuna GOIF 09 FK3 - IBK Hallsta 09 FK3 4 - 2 Albin Andersson, Oliver Dahmberg Wenströmska Skolan
2022-01-30 15:00 212012036 IBK Sala 09 FK3 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 Sporthallen Lärkan
2022-01-15 09:45 212012039 Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 - Västerås IBS Ung 08-09 FK3 0 - 6 Alfred Nässling, Edvin Vare Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-01-16 10:00 212012037 IBK Hallsta 09 FK3 - Kungsörs IBK 07-10 FK3 WO (5 - 0) Sporthallen Hallstahammar
2022-01-16 15:00 212012038 Romfartuna GOIF 09 FK3 - IBK Sala 09 FK3 5 - 0 David Hildingstam, Isak Halén Wenströmska Skolan
2022-01-22   Uppskj. 212012042 Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 - Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 Uppskj. Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2022-01-22 13:00 212012040 IBK Sala 09 FK3 - IBK Hallsta 09 FK3 3 - 4 Ivar Halt, Yan Stephy Kouandio Sporthallen Lärkan
2022-01-23   Uppskj. 212012041 Västerås IBS Ung 08-09 FK3 - Romfartuna GOIF 09 FK3 Uppskj. Klövernhallen Plan 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Romfartuna GOIF 09 FK3 11 9 1 1 69-14 55 28
2. Västerås IBS Ung 08-09 FK3 10 8 1 1 62-22 40 25
3. Rönnby IBK Ung 08-09 FK3 9 6 1 2 36-14 22 19
4. IBK Hallsta 09 FK3 12 6 1 5 49-39 10 19
5. IBK Sala 09 FK3 11 4 0 7 46-48 -2 12
6. Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 9 1 0 8 13-75 -62 3
7. Kungsörs IBK 07-10 FK3 12 1 0 11 19-82 -63 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis