Herrar Division 4 (2021/22)

Gruppspel
Herrar Division 4 Västra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-15 19:30 181400002 Grums IBK - BK Vålberg 15 - 6 Nicklas Mattsson, Robert Andersson Grums Sporthall
2021-10-15 20:00 181400003 Mangskog SK - Åmotfors IF U 9 - 5 Peter Berntsson, Lars Room Strandhallen
2021-10-15 20:00 181400005 Lekvattnets BK - Tösse IF 4 - 6 Ahmad Alzain, Patrick Norberg Stjernehallen
2021-10-17 17:00 181400001 Åmåls IBK U - Olsäters SK U 11 - 2 Sören Johansson, Albin Lämmel Karlbergshallen Åmål
2021-10-22 20:00 181400008 Billingsfors IBK - Mangskog SK 14 - 3 Ronny Malmgren, Björn Svensson Billingsfors Bollhall
2021-10-23 12:00 181400006 Olsäters SK U - Lekvattnets BK 3 - 9 Björn Svensson, Robin Särén Deje Sporthall A
2021-10-23 15:30 181400009 Åmotfors IF U - Grums IBK 7 - 11 Leif Lillberg, Morgan Vallberg Gärdeshallen
2021-10-23 17:00 181400010 BK Vålberg - Åmåls IBK U 12 - 7 Mats Andersson, Johan Friman Klubbhuset Arena
2021-10-29 20:00 181400014 Mangskog SK - Tösse IF 8 - 10 Stefan Elmersson, Leif Lillberg Strandhallen
2021-10-30 15:00 181400011 Olsäters SK U - BK Vålberg 3 - 15 Patrik Gottfridsson, Johan Friman Deje Sporthall A
2021-10-30 15:00 181400013 Grums IBK - Billingsfors IBK 3 - 14 Mats Andersson, Roger Schmidt Grums Sporthall
2021-10-31 16:00 181400012 Åmåls IBK U - Åmotfors IF U 12 - 2 Johan Friman, Nicklas Johansson Karlbergshallen Åmål
2021-11-05 19:30 181400020 Tösse IF - Billingsfors IBK 7 - 9 Magnus Fransson, Leif Pettersson Karlbergshallen Åmål
2021-11-05 20:00 181400017 Mangskog SK - Åmåls IBK U 4 - 8 Leif Lillberg, Stefan Elmersson Strandhallen
2021-11-06 13:30 181400016 Grums IBK - Olsäters SK U 6 - 0 Peter Berntsson, Björn Svensson Grums Sporthall
2021-11-07 18:00 181400019 Lekvattnets BK - Åmotfors IF U 9 - 2 Filip Eriksson, Fredrik Sjöberg Stjernehallen
2021-11-12 20:00 181400022 Billingsfors IBK - Lekvattnets BK 6 - 4 Magnus Fransson, Leif Pettersson Billingsfors Bollhall
2021-11-14 14:30 181400021 Åmåls IBK U - Grums IBK 5 - 6 Olof Olsson, Leif Pettersson Karlbergshallen Åmål
2021-11-24 20:00 181400024 BK Vålberg - Mangskog SK 17 - 6 Peter Berntsson, Lars Room Stavdal Hyrcity Arena
2022-02-20 13:00 181400025 Olsäters SK U - Tösse IF 5 - 10 Emil Ahlström, Isac Lindell-Green Deje Sporthall A
2021-11-19 19:30 181400029 Tösse IF - BK Vålberg 7 - 12 Christoffer Risberg, Christian Fröding Karlbergshallen Åmål
2021-11-26 20:00 181400026 Mangskog SK - Olsäters SK U 14 - 4 Lars Room, Peter Berntsson Strandhallen
2021-11-26 20:00 181400030 Billingsfors IBK - Åmotfors IF U 20 - 2 Björn Svensson, Ronny Malmgren Billingsfors Bollhall
2021-11-28 18:00 181400028 Lekvattnets BK - Åmåls IBK U 5 - 8 Anders Ekelund-Carlsson, Patrick Norberg Stjernehallen
2021-12-04 13:00 181400033 Åmotfors IF U - Tösse IF 4 - 6 Erik Magnusson, Leif Lillberg Gärdeshallen
2021-12-04 13:30 181400035 Olsäters SK U - Billingsfors IBK 2 - 13 Christoffer Frykestam, Gabriel Nääs Deje Sporthall A
2021-12-04 15:00 181400032 Grums IBK - Mangskog SK 13 - 4 Morgan Vallberg, Sören Johansson Grums Sporthall
2021-12-05 18:45 181400034 BK Vålberg - Lekvattnets BK 9 - 7 Alfred Särnehed, Björn Svensson Klubbhuset Arena
2021-12-10 19:30 181400038 Tösse IF - Grums IBK 5 - 4 e.förl. Mikael Johansson, Sören Johansson Karlbergshallen Åmål
2021-12-10 19:30 181400039 Billingsfors IBK - Åmåls IBK U 7 - 0 Leif Pettersson, Olof Olsson Billingsfors Bollhall
2021-12-11 13:00 181400040 Åmotfors IF U - BK Vålberg 8 - 9 Morgan Vallberg, Lars Room Gärdeshallen
2021-12-12 18:00 181400037 Lekvattnets BK - Mangskog SK 5 - 4 Nicklas Mattsson, Christoffer Frykestam Stjernehallen
2021-12-18 17:30 181400042 Grums IBK - Lekvattnets BK 14 - 4 Leif Pettersson, Magnus Fransson Grums Sporthall
2021-12-19 13:00 181400045 Olsäters SK U - Åmotfors IF U 4 - 11 Nicklas Mattsson, Mats Andersson Deje Sporthall A
2021-12-19 14:00 181400041 Åmåls IBK U - Tösse IF 7 - 6 Olof Olsson, Sören Johansson Karlbergshallen Åmål
2021-12-19 18:00 181400044 BK Vålberg - Billingsfors IBK 8 - 11 Mats Andersson, Henrik Jansson Stavdal Hyrcity Arena
2022-01-08 13:00 181400048 Åmotfors IF U - Mangskog SK 8 - 5 Lars Room, Peter Berntsson Gärdeshallen
2022-01-08 15:00 181400046 Tösse IF - Lekvattnets BK 6 - 7 Björn Svensson, Alfred Särnehed Karlbergshallen Åmål
2022-01-09 17:30 181400049 BK Vålberg - Grums IBK 2 - 7 Leif Pettersson, Sören Johansson Colorama Arena
2022-03-05 13:00 181400050 Olsäters SK U - Åmåls IBK U 5 - 7 Mats Andersson, Roger Schmidt Deje Sporthall A
2022-01-20 20:00 181400055 Lekvattnets BK - Olsäters SK U 4 - 7 Filip Eriksson, Fredrik Sjöberg Stjernehallen
2022-01-29 19:30 181400053 Mangskog SK - Billingsfors IBK 6 - 8 Lars Room, Leif Lillberg Strandhallen
2022-03-05 16:00 181400052 Grums IBK - Åmotfors IF U 8 - 7 Raimon Strömberg, Björn Svensson Grums Sporthall
2022-03-06 15:00 181400051 Åmåls IBK U - BK Vålberg 4 - 5 Magnus Fransson, Leif Pettersson Karlbergshallen Åmål
2022-01-22 13:00 181400059 Åmotfors IF U - Åmåls IBK U 8 - 2 Lars Room, Stefan Elmersson Gärdeshallen
2022-01-22 15:00 181400057 Tösse IF - Mangskog SK 12 - 5 Sören Johansson, Nicklas Mattsson Karlbergshallen Åmål
2022-02-09 19:30 181400060 BK Vålberg - Olsäters SK U 17 - 7 Anders Nilsson, Raimon Strömberg Klubbhuset Arena
2022-02-18 19:30 181400058 Billingsfors IBK - Grums IBK 10 - 3 Alfred Särnehed, Björn Svensson Billingsfors Bollhall
2022-01-21 19:30 181400062 Billingsfors IBK - Tösse IF 6 - 5 Leif Pettersson, Olof Olsson Billingsfors Bollhall
2022-01-29 13:30 181400065 Olsäters SK U - Grums IBK 1 - 10 Patrick Norberg, Anders Ekelund-Carlsson Deje Sporthall A
2022-02-04 19:30 181400063 Åmotfors IF U - Lekvattnets BK 6 - 7 Peter Berntsson, Lars Room Gärdeshallen
2022-02-20 16:00 181400061 Åmåls IBK U - Mangskog SK 6 - 7 e.förl. Magnus Fransson, Leif Pettersson Karlbergshallen Åmål
2022-02-12 12:00 181400075 Olsäters SK U - Mangskog SK 8 - 10 Mats Andersson, Roger Schmidt Deje Sporthall A
2022-02-12 15:30 181400073 Åmotfors IF U - Billingsfors IBK 3 - 18 Lars Room, Peter Berntsson Gärdeshallen
2022-02-12 16:15 181400074 BK Vålberg - Tösse IF 6 - 9 Björn Svensson, Anders Leander Klubbhuset Arena
2022-02-13 15:00 181400071 Åmåls IBK U - Lekvattnets BK 2 - 1 Magnus Fransson, Olof Olsson Karlbergshallen Åmål
2022-02-25 19:30 181400079 Tösse IF - Åmotfors IF U 16 - 5 Björn Svensson, Anders Leander Karlbergshallen Åmål
2022-02-25 20:00 181400076 Mangskog SK - Grums IBK 9 - 10 e.förl. Lars Room, Erik Magnusson Strandhallen
2022-02-25 20:00 181400080 Billingsfors IBK - Olsäters SK U WO (5 - 0) Billingsfors Bollhall
2022-02-27 18:00 181400078 Lekvattnets BK - BK Vålberg 11 - 10 Lars Room, Peter Berntsson Stjernehallen
2022-03-12 13:00 181400087 Lekvattnets BK - Grums IBK 6 - 5 Fredrik Sjöberg, Filip Eriksson Stjernehallen
2022-03-12 13:00 181400088 Tösse IF - Åmåls IBK U 8 - 11 Albin Lämmel, Johan Friman Karlbergshallen Åmål
2022-03-12 13:00 181400089 Billingsfors IBK - BK Vålberg 9 - 5 Olof Olsson, Mikael Johansson Billingsfors Bollhall
2022-03-12 13:00 181400090 Åmotfors IF U - Olsäters SK U 9 - 5 Stefan Elmersson, Leif Lillberg Gärdeshallen
2022-03-18 20:00 181400067 Mangskog SK - BK Vålberg 7 - 13 Stefan Elmersson, Leif Lillberg Strandhallen
2022-03-19 14:00 181400066 Grums IBK - Åmåls IBK U 5 - 4 e.förl. Alfred Särnehed, Björn Svensson Grums Sporthall
2022-03-20 13:00 181400070 Tösse IF - Olsäters SK U 10 - 2 Sören Johansson, Rebecca Bräck Karlbergshallen Åmål
2022-03-20 15:00 181400069 Lekvattnets BK - Billingsfors IBK 3 - 5 Patrick Norberg, Ali Husseini Stjernehallen
2022-04-03 16:00 181400081 Åmåls IBK U - Billingsfors IBK 8 - 7 Leif Pettersson, Magnus Fransson Karlbergshallen Åmål
2022-04-03 16:00 181400082 Grums IBK - Tösse IF 13 - 10 Björn Svensson, Alfred Särnehed Grums Sporthall
2022-04-03 16:00 181400083 Mangskog SK - Lekvattnets BK 7 - 4 Peter Berntsson, Lars Room Strandhallen
2022-04-03 16:00 181400084 BK Vålberg - Åmotfors IF U 11 - 3 Albin Lämmel, Simon Morén Colorama Arena
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Billingsfors IBK 16 15 0 (0) 1 162-62 100 45
2. Grums IBK 16 10 3 (2) 3 133-94 39 35
3. BK Vålberg 16 10 0 (0) 6 157-121 36 30
4. Åmåls IBK U 16 9 2 (0) 5 102-90 12 29
5. Tösse IF 16 8 1 (1) 7 133-108 25 26
6. Lekvattnets BK 16 7 0 (0) 9 90-100 -10 21
7. Mangskog SK 16 4 2 (1) 10 108-145 -37 15
8. Åmotfors IF U 16 4 0 (0) 12 90-152 -62 12
9. Olsäters SK U 16 1 0 (0) 15 58-161 -103 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Herrar Division 4 Östra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-15 19:30 181401004 Skattkärrs IK U - Karlskoga IBF U 11 - 6 Roger Schmidt, Mats Andersson Stavdal Hyrcity Arena
2021-10-15 19:30 181401005 SK Örnen - Kristinehamns IBF U 8 - 5 Jörgen Grändefors, Robin Särén Molkoms Sporthall
2021-10-16 14:00 181401001 IFK Heden - Karlstads IBK 4 - 12 Anders Nilsson, Raimon Strömberg Väse Sporthall
2021-10-16 14:00 181401002 Karlskoga FBC - Storfors IBF 6 - 7 Vilmer Jonsson, Sebastian Falk-Asplund Bergslagshallen
2021-10-16 17:00 181401003 Edebäck IBF U - IBF Lesjöfors 7 - 6 Robin Särén, Jörgen Grändefors Ekshärads Sporthall
2021-10-22 19:00 181401009 IBF Lesjöfors - Karlskoga FBC 4 - 7 Robin Särén, Jörgen Grändefors Lesjöforshallen
2021-10-22 19:30 181401006 Karlstads IBK - Kristinehamns IBF U 13 - 5 Peter Berntsson, Lars Room Klubbhuset Arena
2021-10-22 19:30 181401007 SK Örnen - Skattkärrs IK U 6 - 10 Raimon Strömberg, Adrian Blomquist Molkoms Sporthall
2021-10-22 19:30 181401008 Karlskoga IBF U - Edebäck IBF U 21 - 3 Simon Morén, Sebastian Falk-Asplund Karlbergshallen A Karlskoga
2021-10-22 20:00 181401010 Storfors IBF - IFK Heden 14 - 4 Johan Brunzell, Kim Persson Storfors Sporthall
2021-10-29 19:30 181401011 Karlstads IBK - Storfors IBF 8 - 6 Roger Schmidt, Peter Berntsson Stavdal Hyrcity Arena
2021-10-30 10:00 181401015 Kristinehamns IBF U - Skattkärrs IK U 6 - 15 Johan Friman, Sebastian Falk-Asplund Brogårdshallen
2021-10-30 14:00 181401012 IFK Heden - IBF Lesjöfors 17 - 4 Gabriel Gunnarsson, Sebastian Falk-Asplund Väse Sporthall
2021-10-30 14:00 181401013 Karlskoga FBC - Karlskoga IBF U 4 - 13 Nicklas Johansson, Christoffer Risberg Bergslagshallen
2021-10-30 14:00 181401014 Edebäck IBF U - SK Örnen 8 - 7 e.förl. Jörgen Grändefors, Robin Särén Ekshärads Sporthall
2021-11-06 14:00 181401016 Karlskoga FBC - Karlstads IBK 11 - 12 Kim Persson, Sebastian Falk-Asplund Bergslagshallen
2021-11-06 14:00 181401017 Edebäck IBF U - IFK Heden 9 - 8 Robin Särén, Nicklas Johansson Ekshärads Sporthall
2021-11-06 14:00 181401020 SK Örnen - Karlskoga IBF U 8 - 5 Johan Friman, Christoffer Risberg Molkoms Sporthall
2021-11-21 11:15 181401018 Skattkärrs IK U - Storfors IBF 19 - 0 Christoffer Risberg, Sebastian Falk-Asplund Colorama Arena
2022-02-23 20:00 181401019 Kristinehamns IBF U - IBF Lesjöfors 7 - 3 Raimon Strömberg, Sebastian Falk-Asplund Brogårdshallen
2021-11-10 19:00 181401022 Karlskoga IBF U - Kristinehamns IBF U 8 - 7 Johan Friman, Roger Schmidt Karlbergshallen A Karlskoga
2021-11-12 19:00 181401023 IBF Lesjöfors - Skattkärrs IK U 3 - 9 Anders Ekelund-Carlsson, Patrick Norberg Lesjöforshallen
2021-11-12 19:30 181401024 Storfors IBF - Edebäck IBF U 8 - 4 Kim Persson, Johan Brunzell Storfors Sporthall
2021-11-12 19:30 181401025 Karlstads IBK - SK Örnen 7 - 6 Robin Haugeneset, Adrian Blomquist Klubbhuset Arena
2021-11-13 14:00 181401021 IFK Heden - Karlskoga FBC 8 - 6 Mats Andersson, Kim Persson Väse Sporthall
2021-11-17 19:30 181401027 Skattkärrs IK U - Karlskoga FBC 11 - 3 Ronny Malmgren, Björn Svensson Colorama Arena
2021-11-20 10:30 181401028 Kristinehamns IBF U - IFK Heden 7 - 10 Simon Morén, Vilmer Jonsson Brogårdshallen
2021-11-20 12:00 181401029 SK Örnen - Storfors IBF 8 - 6 Isac Lindell-Green, Emil Ahlström Molkoms Sporthall
2021-11-21 14:00 181401026 Edebäck IBF U - Karlstads IBK 6 - 16 Robin Särén, Jörgen Grändefors Ekshärads Sporthall
2021-11-21 15:00 181401030 Karlskoga IBF U - IBF Lesjöfors 13 - 3 Sebastian Falk-Asplund, Simon Morén Karlbergshallen A Karlskoga
2021-12-03 19:00 181401033 IBF Lesjöfors - SK Örnen 1 - 10 Robin Särén, Alfred Särnehed Lesjöforshallen
2021-12-03 19:30 181401034 Storfors IBF - Kristinehamns IBF U 6 - 9 Vilmer Jonsson, Sebastian Falk-Asplund Storfors Sporthall
2021-12-04 15:30 181401031 IFK Heden - Skattkärrs IK U 6 - 18 Raimon Strömberg, Mats Andersson Väse Sporthall
2021-12-04 16:00 181401032 Karlskoga FBC - Edebäck IBF U 5 - 3 Johan Brunzell, Kim Persson Bergslagshallen
2021-12-05 19:00 181401035 Karlstads IBK - Karlskoga IBF U 6 - 12 Gabriel Blomquist, Adrian Blomquist Stavdal Hyrcity Arena
2021-12-10 19:30 181401036 Skattkärrs IK U - Karlstads IBK 6 - 5 e.förl. Alfred Särnehed, Björn Svensson Klubbhuset Arena
2021-12-10 19:30 181401039 Karlskoga IBF U - IFK Heden 19 - 8 Roger Schmidt, Kim Persson Karlbergshallen A Karlskoga
2021-12-11 13:00 181401040 IBF Lesjöfors - Storfors IBF 5 - 11 Jonas Snäll, Anders Leander Lesjöforshallen
2021-12-11 13:30 181401038 SK Örnen - Karlskoga FBC 13 - 1 Melker Falkenström, Sören Johansson Molkoms Sporthall
2021-12-11 16:30 181401037 Kristinehamns IBF U - Edebäck IBF U 6 - 7 Björn Svensson, Sören Johansson Brogårdshallen
2021-12-17 19:30 181401045 Karlstads IBK - IBF Lesjöfors 13 - 5 Andrea Mizser, Henrik Jansson Klubbhuset Arena
2021-12-17 20:00 181401044 Storfors IBF - Karlskoga IBF U 11 - 12 e.förl. Johan Brunzell, Kim Persson Storfors Sporthall
2021-12-18 18:00 181401043 Edebäck IBF U - Skattkärrs IK U 7 - 8 e.förl. Ahmad Alzain, Patrick Norberg Ekshärads Sporthall
2021-12-19 15:00 181401041 IFK Heden - SK Örnen 5 - 12 Anders Nilsson, Adrian Blomquist Väse Sporthall
2022-02-12 14:00 181401042 Karlskoga FBC - Kristinehamns IBF U 3 - 8 Emil Persson, Albin Lämmel Bergslagshallen
2022-01-07 19:00 181401046 Kristinehamns IBF U - SK Örnen 10 - 5 Kim Persson, Lars Larsson Brogårdshallen
2022-01-07 19:30 181401049 Storfors IBF - Karlskoga FBC 9 - 5 Christoffer Frykestam, Simon Morén Storfors Sporthall
2022-01-07 19:30 181401050 Karlstads IBK - IFK Heden 9 - 7 Björn Svensson, Marcus Kjellström Colorama Arena
2022-01-09 17:00 181401047 Karlskoga IBF U - Skattkärrs IK U 3 - 2 Anders Leander, Roger Schmidt Karlbergshallen A Karlskoga
2022-03-08 19:00 181401048 IBF Lesjöfors - Edebäck IBF U 2 - 10 Anders Ekelund-Carlsson, Patrick Norberg Lesjöforshallen
2022-01-15 14:00 181401051 IFK Heden - Storfors IBF 6 - 10 Gabriel Gunnarsson, David Granström Väse Sporthall
2022-02-06 14:00 181401053 Edebäck IBF U - Karlskoga IBF U 1 - 13 Ali Husseini, Anders Ekelund-Carlsson Ekshärads Sporthall
2022-02-09 19:30 181401052 Karlskoga FBC - IBF Lesjöfors 9 - 1 Roger Schmidt, Mats Andersson Bergslagshallen
2022-02-09 19:30 181401054 Skattkärrs IK U - SK Örnen 8 - 10 Anders Leander, Björn Svensson Stavdal Hyrcity Arena
2022-02-16 20:00 181401055 Kristinehamns IBF U - Karlstads IBK 5 - 12 Christoffer Frykestam, Raimon Strömberg Brogårdshallen
2022-01-21 19:30 181401060 Storfors IBF - Karlstads IBK 6 - 8 Albin Lämmel, Emil Persson Storfors Sporthall
2022-01-22 16:00 181401059 IBF Lesjöfors - IFK Heden 6 - 16 Jörgen Grändefors, Simon Morén Lesjöforshallen
2022-02-04 19:30 181401056 Skattkärrs IK U - Kristinehamns IBF U 6 - 7 e.förl. Emil Ahlström, Isac Lindell-Green Colorama Arena
2022-02-21 19:30 181401057 SK Örnen - Edebäck IBF U 16 - 7 Melker Falkenström, Gabriel Gunnarsson Molkoms Sporthall
2022-03-26 14:00 181401058 Karlskoga IBF U - Karlskoga FBC 15 - 4 Kim Persson, Lars Larsson Karlbergshallen A Karlskoga
2022-01-29 14:30 181401061 IFK Heden - Edebäck IBF U 23 - 7 Kim Persson, Lars Larsson Väse Sporthall
2022-01-29 16:00 181401062 Karlskoga IBF U - SK Örnen 7 - 5 Anders Leander, Björn Svensson Karlbergshallen A Karlskoga
2022-01-30 14:00 181401063 IBF Lesjöfors - Kristinehamns IBF U 7 - 10 Simon Morén, Jörgen Grändefors Lesjöforshallen
2022-02-05 16:00 181401065 Karlstads IBK - Karlskoga FBC 7 - 2 Emil Ahlström, Lars Larsson Klubbhuset Arena
2022-02-25 19:30 181401064 Storfors IBF - Skattkärrs IK U 6 - 9 Jörgen Grändefors, Ali Husseini Storfors Sporthall
2022-02-11 19:00 181401073 IBF Lesjöfors - Karlskoga IBF U 2 - 13 Jörgen Grändefors, Simon Morén Lesjöforshallen
2022-02-18 20:00 181401074 Storfors IBF - SK Örnen 5 - 8 Patrick Norberg, Anders Ekelund-Carlsson Storfors Sporthall
2022-02-19 14:00 181401071 IFK Heden - Kristinehamns IBF U 10 - 5 Emil Ahlström, Isac Lindell-Green Väse Sporthall
2022-02-19 14:00 181401072 Karlskoga FBC - Skattkärrs IK U 3 - 7 Simon Morén, Mats Andersson Bergslagshallen
2022-02-27 18:00 181401075 Karlstads IBK - Edebäck IBF U 6 - 3 Mats Andersson, Raimon Strömberg Stavdal Hyrcity Arena
2022-03-04 19:30 181401084 Storfors IBF - IBF Lesjöfors 10 - 2 Vilmer Jonsson, William Grefve Storfors Sporthall
2022-03-04 19:30 181401085 Karlstads IBK - Skattkärrs IK U 3 - 5 Anders Leander, Adrian Blomquist Stavdal Hyrcity Arena
2022-03-04 20:00 181401083 Edebäck IBF U - Kristinehamns IBF U 6 - 7 e.förl. Anders Ekelund-Carlsson, Patrick Norberg Ekshärads Sporthall
2022-03-05 15:00 181401081 IFK Heden - Karlskoga IBF U 4 - 13 Albin Lämmel, Johan Friman Väse Sporthall
2022-03-05 15:30 181401082 Karlskoga FBC - SK Örnen 6 - 11 Kim Persson, Adrian Blomquist Bergslagshallen
2022-03-11 19:45 181401086 Skattkärrs IK U - Edebäck IBF U 20 - 4 Anders Nilsson, Adrian Blomquist Stavdal Hyrcity Arena
2022-03-11 19:45 181401087 Kristinehamns IBF U - Karlskoga FBC 5 - 3 Mats Andersson, Roger Schmidt Brogårdshallen
2022-03-11 19:45 181401088 SK Örnen - IFK Heden 11 - 9 Ahmad Alzain, Johan Brunzell Molkoms Sporthall
2022-03-11 19:45 181401089 Karlskoga IBF U - Storfors IBF 14 - 4 Björn Svensson, Anders Leander Karlbergshallen A Karlskoga
2022-03-11 19:45 181401090 IBF Lesjöfors - Karlstads IBK 3 - 11 Patrick Norberg, Anders Ekelund-Carlsson Lesjöforshallen
2022-03-16 20:00 181401069 Kristinehamns IBF U - Karlskoga IBF U OW (0 - 5) Gabriel Gunnarsson, David Granström Brogårdshallen
2022-03-18 19:30 181401068 Skattkärrs IK U - IBF Lesjöfors 17 - 0 Mats Andersson, Adrian Blomquist Stavdal Hyrcity Arena
2022-03-18 19:30 181401070 SK Örnen - Karlstads IBK 9 - 7 Patrik Gottfridsson, Gabriel Nääs Molkoms Sporthall
2022-03-19 14:00 181401066 Karlskoga FBC - IFK Heden 8 - 14 William Grefve, Vilmer Jonsson Bergslagshallen
2022-03-19 15:00 181401067 Edebäck IBF U - Storfors IBF 5 - 6 Jörgen Grändefors, Patrick Norberg Ekshärads Sporthall
2022-04-03 12:00 181401076 Edebäck IBF U - Karlskoga FBC 9 - 5 Simon Morén, Anders Ekelund-Carlsson Ekshärads Sporthall
2022-04-03 12:00 181401077 Skattkärrs IK U - IFK Heden 18 - 4 Albin Lämmel, Henrik Jansson Colorama Arena
2022-04-03 12:00 181401078 Kristinehamns IBF U - Storfors IBF 5 - 10 Johan Brunzell, Johan Friman Brogårdshallen
2022-04-03 12:00 181401079 SK Örnen - IBF Lesjöfors 16 - 4 Gabriel Gunnarsson, David Granström Molkoms Sporthall
2022-04-03 12:00 181401080 Karlskoga IBF U - Karlstads IBK 13 - 11 Alfred Särnehed, Björn Svensson Karlbergshallen A Karlskoga
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Karlskoga IBF U 18 15 1 (1) 2 205-94 111 47
2. Skattkärrs IK U 18 13 3 (2) 2 199-82 117 44
3. SK Örnen 18 13 1 (0) 4 169-111 58 40
4. Karlstads IBK 18 13 1 (0) 4 166-114 52 40
5. Storfors IBF 18 9 1 (0) 8 135-137 -2 28
6. Kristinehamns IBF U 18 6 2 (2) 10 114-137 -23 22
7. IFK Heden 18 7 0 (0) 11 163-188 -25 21
8. Edebäck IBF U 18 5 3 (1) 10 106-183 -77 19
9. Karlskoga FBC 18 3 0 (0) 15 91-157 -66 9
10. IBF Lesjöfors 18 0 0 (0) 18 61-206 -145 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis