Pojkar Blå (2018/19)

Gruppspel
Pojkar Blå Klass A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 11:45 168000005 Pershagens SK - Strängnäs IBK Mikael Andersson, Mattias Lönnborg Pershagens Sporthall
2018-10-13 13:00 168000003 Katrineholms IBF Vit - Torshälla IBK Röd Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Valla Sporthall
2018-10-14 13:15 168000004 Onyx IBS - Torshälla IBK Anton Hänström, Gabriel Cakici Rosvalla C-hall
2018-10-20 10:00 168000007 Strängnäs IBK - Onyx IBS Joacim Hansson, Karl-Gustav Bergström Thomas Arena
2018-10-21 10:00 168000009 Torshälla IBK Röd - Järna SK Adam Åsén, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2018-10-21 11:30 168000008 Torshälla IBK - Katrineholms IBF Vit Ludvig Carlsson, Adam Åsén Skjulstahallen A
2018-10-27 11:30 168000013 Järna SK - Torshälla IBK Adam Lönnborg, Molly Samuelsson Hölö Allaktivitetshall
2018-10-28 11:30 168000014 Katrineholms IBF Vit - Strängnäs IBK Felicia Rask, Daniel Jävergren Duveholmshallen B
2018-10-28 15:30 168000015 Pershagens SK - Onyx IBS Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Pershagens Sporthall
2018-11-10 09:30 168000020 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Aarre Hietanen, Göran Engfors Thomas Arena
2018-11-10 14:00 168000019 Pershagens SK - Torshälla IBK Röd Josef Johancsik, Dennis Wagermark Pershagens Sporthall
2018-11-11 10:00 168000016 Järna SK - IFK Mariefred Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2018-11-17 09:00 168000021 Strängnäs IBK - Järna SK Robin Hynninen, Niclas Andersson Thomas Arena
2018-11-18 10:00 168000022 Torshälla IBK - Pershagens SK Felix Wernqvist, Hampus Larsson Skjulstahallen A
2018-11-18 11:30 168000023 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS Hampus Larsson, Adam Åsén Skjulstahallen A
2018-11-24 12:30 168000030 IFK Mariefred - Torshälla IBK Röd Kjell Rolin, Josef Johancsik Hammarens IP
2018-11-25 11:30 168000029 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Jonas Holm, Aarre Hietanen Thomas Arena
2018-11-25 12:45 168000027 Onyx IBS - Järna SK Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Rosvalla C-hall
2018-12-01 12:30 168000034 IFK Mariefred - Pershagens SK Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-12-02 12:30 168000031 Torshälla IBK - Onyx IBS Hampus Larsson, Michael Amberg Skjulstahallen A
2018-12-02 14:00 168000033 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK Hampus Larsson, Michael Amberg Skjulstahallen A
2018-12-02 14:45 168000032 Järna SK - Katrineholms IBF Vit Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Hölö Allaktivitetshall
2018-12-08 12:00 168000038 Strängnäs IBK - Järna SK Robin Hynninen, Mats Jernmo Thomas Arena
2018-12-09 13:00 168000040 Torshälla IBK Röd - IFK Mariefred Ludvig Carlsson, Linus Broberg Skjulstahallen A
2018-12-09 16:30 168000037 Pershagens SK - Katrineholms IBF Vit Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Pershagens Sporthall
2018-12-15 12:00 168000043 Katrineholms IBF Vit - Onyx IBS Daniel Jävergren, Karl-Gustav Bergström Valla Sporthall
2018-12-16 10:00 168000042 Järna SK - Pershagens SK Ingela Hedlund, Göran Engfors Hölö Allaktivitetshall
2018-12-16 11:30 168000041 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK Hampus Larsson, Linus Broberg Skjulstahallen B
2019-01-13 10:30 168000048 Torshälla IBK Röd - Katrineholms IBF Vit Albin Von Carlsburg, Hampus Larsson Skjulstahallen A
2019-01-13 12:00 168000047 Torshälla IBK - Onyx IBS Hampus Larsson, Albin Von Carlsburg Skjulstahallen A
2019-01-13 13:30 168000046 Strängnäs IBK - Pershagens SK Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2019-01-19 11:00 168000055 Pershagens SK - IFK Mariefred Aarre Hietanen, Mats Hällgren Pershagens Sporthall
2019-01-19 12:30 168000054 Onyx IBS - Strängnäs IBK Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Ramdalens Sportcenter
2019-01-20 10:30 168000052 Järna SK - Torshälla IBK Röd Fredrik Licke, Sigge Maurer Hölö Allaktivitetshall
2019-01-20 18:00 168000053 Katrineholms IBF Vit - Torshälla IBK Felicia Rask, Håkan Rask Valla Sporthall
2019-01-26 11:15 168000056 Onyx IBS - Pershagens SK , Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2019-01-27 13:30 168000057 Strängnäs IBK - Katrineholms IBF Vit Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2019-02-03 11:30 168000062 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Hampus Larsson, Linus Broberg Skjulstahallen A
2019-02-03 13:00 168000063 Torshälla IBK Röd - Pershagens SK Hampus Larsson, Linus Broberg Skjulstahallen A
2019-02-03 14:45 168000061 Onyx IBS - Katrineholms IBF Vit Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C-hall
2019-02-09 13:00 168000069 Pershagens SK - Torshälla IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Pershagens Sporthall
2019-02-09 17:00 168000068 Onyx IBS - Torshälla IBK Röd Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Gripenskolan
2019-02-10 10:00 168000066 Järna SK - Strängnäs IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2019-02-16 14:00 168000073 IFK Mariefred - Torshälla IBK Röd Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Hammarens IP
2019-02-17 11:00 168000072 Järna SK - Onyx IBS Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2019-02-17 16:00 168000071 Torshälla IBK - Pershagens SK Ludvig Carlsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2018-03-09 00:00 168000091 Pershagens SK - Torshälla IBK Inst. Pershagens Sporthall
2019-03-03 09:00 168000090 Torshälla IBK Röd - Katrineholms IBF Vit Hampus Larsson, Linus Broberg Skjulstahallen A
2019-03-10 11:30 168000076 Katrineholms IBF Vit - Järna SK Mikael Samuelsson, Molly Samuelsson Duveholmshallen A
2019-03-10 15:00 168000079 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Röd Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2019-03-16 10:00 168000083 Katrineholms IBF Vit - Pershagens SK Felicia Rask, Håkan Rask Duveholmshallen C
2019-03-16 11:30 168000082 Järna SK - Strängnäs IBK Kjell Rolin, Ingela Hedlund Hölö Allaktivitetshall
2019-03-23 10:00 168000087 Pershagens SK - Järna SK Kjell Rolin, Josef Johancsik Pershagens Sporthall
2019-03-23 11:00 168000088 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Röd Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Thomas Arena
2019-03-24 11:15 168000050 Katrineholms IBF Vit - Torshälla IBK Lena Widegren, Jan Berg Valla Sporthall
2019-03-30 09:45 168000077 Onyx IBS - Katrineholms IBF Vit Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Rosvalla Arena
2019-03-31 15:30 168000080 Torshälla IBK - Järna SK Hampus Larsson, Ludvig Carlsson Skjulstahallen B
Pojkar Blå Klass B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:00 168005009 Strängnäs IBK - Katrineholms IBF Vit Felix Wernqvist, Göran Engfors Thomas Arena
2018-10-06 10:15 168005004 IFK Gnesta - Järna SK Viktor Taavitsainen, Niclas Andersson Frejahallen
2018-10-06 10:30 168005008 Onyx IBS Oxelösund - Malmköpings IBF Mikael Samuelsson, Molly Samuelsson Ramdalens Sportcenter
2018-10-06 11:30 168005154 Telge SIBK - Ekbackskyrkans IBK Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2018-10-06 12:00 168005003 Katrineholms IBF Svart - Onyx IBS Orange Felicia Rask, Julia Rask Duveholmshallen A
2018-10-06 12:30 168005005 Nykvarns IF Svart - Trosa Edanö IBK Fredrik Licke, Mathias Lindvall Björkestahallen
2018-10-06 13:00 168005007 Onyx IBS Svart - Mesta IBK Mikael Samuelsson, Molly Samuelsson Rosvalla B-hall
2018-10-07 15:45 168005002 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart/Vit Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-10-13 10:30 168005018 Onyx IBS Oxelösund - Strängnäs IBK Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Ramdalens Sportcenter
2018-10-13 11:30 168005012 Järna SK - IFK Mariefred Patrik Andersén, Sigge Maurer Hölö Allaktivitetshall
2018-10-13 12:00 168005016 Malmköpings IBF - Nykvarns IF Vit Filip Broström, Karl-Gustav Bergström Malmköpings Sporthall
2018-10-14 10:00 168005013 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Svart Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hedebyhallen
2018-10-14 11:30 168005010 Nykvarns IF Svart/Vit - Telge SIBK Mathias Lindvall, Filip Broström Björkestahallen
2018-10-14 11:30 168005155 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Orange , Aarre Hietanen Vingåkers Sporthall
2018-10-14 12:30 168005017 Katrineholms IBF Vit - Onyx IBS Svart Adam Lönnborg, Mattias Lönnborg Valla Sporthall
2018-11-17 12:30 168005015 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart Hampus Larsson, Karl-Gustav Bergström Skjulstahallen B
2018-10-20 09:15 168005020 Nykvarns IF Svart/Vit - Järna SK Martin Dalsgard, Ivan Wahlström Björkestahallen
2018-10-20 09:30 168005024 IFK Gnesta - Malmköpings IBF Fredrik Licke, Peter Sigurbjörnsson Frejahallen
2018-10-20 13:45 168005026 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Martin Dalsgard, Ivan Wahlström Björkestahallen
2018-10-20 13:45 168005027 Onyx IBS Svart - Onyx IBS Oxelösund Gabriel Cakici, Josef Cakici Rosvalla Arena
2018-10-21 10:00 168005023 Katrineholms IBF Svart - Mesta IBK Molly Samuelsson, Mikael Samuelsson Duveholmshallen A
2018-10-21 10:15 168005019 Telge SIBK - Onyx IBS Orange Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2018-10-21 11:30 168005156 Ekbackskyrkans IBK - Trosa Edanö IBK Julia Rask, Felicia Rask Vingåkers Sporthall
2018-10-21 13:45 168005025 Nykvarns IF Svart - Katrineholms IBF Vit Fredrik Licke, Ivan Wahlström Björkestahallen
2018-10-27 10:00 168005028 Järna SK - Telge SIBK Adam Lönnborg, Molly Samuelsson Hölö Allaktivitetshall
2018-10-27 11:00 168005034 Strängnäs IBK - IFK Gnesta Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Thomas Arena
2018-10-27 11:30 168005033 Mesta IBK - Katrineholms IBF Svart Ludvig Carlsson, Jan Berg Vilsta Sporthall
2018-10-27 12:00 168005032 Malmköpings IBF - IFK Mariefred Linus Broberg, Göran Engfors Malmköpings Sporthall
2018-10-28 10:30 168005035 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF Svart Arne Brattehag, Sigge Maurer Ramdalens Sportcenter
2018-10-28 10:45 168005036 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Vit Emil Moberg, Anton Hänström Rosvalla Arena
2018-10-28 11:30 168005157 Katrineholms IBF Vit - Ekbackskyrkans IBK Niclas Andersson, Karl-Gustav Bergström Duveholmshallen A
2018-11-18 11:00 168005029 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange Leo Lindh, Emil Onestam Hedebyhallen
2018-12-01 15:30 168005040 Nykvarns IF Svart/Vit - Malmköpings IBF Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2018-12-02 14:45 168005158 Nykvarns IF Vit - Ekbackskyrkans IBK Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2018-12-08 10:00 168005044 IFK Gnesta - Onyx IBS Svart Oscar Gärling, Jan Berg Frejahallen
2018-12-08 12:00 168005039 Onyx IBS Orange - Mesta IBK , Josef Cakici Rosvalla Arena
2018-12-08 14:45 168005042 IFK Mariefred - Strängnäs IBK Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-12-09 15:00 168005045 Katrineholms IBF Vit - Nykvarns IF Svart Molly Samuelsson, Mikael Samuelsson Valla Sporthall
2018-12-09 16:30 168005043 Katrineholms IBF Svart - Onyx IBS Oxelösund Molly Samuelsson, Mikael Samuelsson Valla Sporthall
2018-12-09 17:30 168005037 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Emil Lindhe, Daniel Edlund Wasa Sporthall
2018-12-08 10:45 168005159 Onyx IBS Oxelösund - Ekbackskyrkans IBK , Josef Cakici Rosvalla Arena
2018-12-15 09:30 168005050 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Svart/Vit Christian Engfors, Felix Wernqvist Thomas Arena
2018-12-15 11:00 168005054 Nykvarns IF Svart - IFK Gnesta Fredrik Licke, Amanda Sigurbjörnsson Björkestahallen
2018-12-15 11:30 168005047 Mesta IBK - Trosa Edanö IBK Martin Dalsgard, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2018-12-15 12:00 168005048 Malmköpings IBF - Järna SK Lena Widegren, Jan Berg Malmköpings Sporthall
2018-12-15 14:00 168005053 Nykvarns IF Vit - Katrineholms IBF Svart Amanda Sigurbjörnsson, Patrik Andersén Björkestahallen
2018-12-16 11:30 168005049 Katrineholms IBF Vit - Onyx IBS Orange Mikael Samuelsson, Molly Samuelsson Duveholmshallen A
2018-12-16 14:15 168005052 Onyx IBS Svart - IFK Mariefred Adrian Lindberg, Aarre Hietanen Ramdalens Sportcenter
2019-01-12 09:30 168005055 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit Jennifer Boyaci, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2019-01-12 11:30 168005057 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Vit Leo Lindh, Emil Moberg Hedebyhallen
2019-01-12 12:30 168005062 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart Christian Engfors, Göran Engfors Hammarens IP
2019-01-13 09:45 168005059 Onyx IBS Orange - Onyx IBS Oxelösund Admir Brkic, Niclas Andersson Rosvalla C-hall
2019-01-13 10:00 168005060 Nykvarns IF Svart/Vit - Onyx IBS Svart Mats Hällgren, Ivan Wahlström Björkestahallen
2019-01-13 11:30 168005058 Järna SK - Strängnäs IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2019-01-13 11:30 168005063 Katrineholms IBF Svart - IFK Gnesta Felicia Rask, Julia Rask Duveholmshallen A
2019-01-13 11:30 168005160 Ekbackskyrkans IBK - Mesta IBK Christian Engfors, Göran Karlsson Vingåkers Sporthall
2019-01-19 08:15 168005070 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart/Vit Martin Dalsgard, Oscar Gärling Frejahallen
2019-01-19 10:00 168005067 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Ramdalens Sportcenter
2019-01-19 10:00 168005069 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Orange Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Björkestahallen
2019-01-19 12:00 168005064 Malmköpings IBF - Telge SIBK Daniel Jävergren, Felicia Rask Malmköpings Sporthall
2019-01-20 09:00 168005068 Järna SK - Onyx IBS Svart Fredrik Licke, Sigge Maurer Hölö Allaktivitetshall
2019-01-20 15:00 168005065 Katrineholms IBF Vit - Mesta IBK Felicia Rask, Håkan Rask Valla Sporthall
2019-01-20 15:15 168005161 Nykvarns IF Svart - Ekbackskyrkans IBK Mathias Lindvall, Mats Jernmo Björkestahallen
2019-01-20 16:30 168005072 Katrineholms IBF Svart - IFK Mariefred Håkan Rask, Felicia Rask Valla Sporthall
2019-01-26 09:45 168005080 Nykvarns IF Svart/Vit - Katrineholms IBF Svart Felix Ögren, Viggo Claesson Björkestahallen
2019-01-26 10:00 168005079 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta , Niclas Andersson Ramdalens Sportcenter
2019-01-26 10:30 168005077 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit Gustav Hall, Joonas Kiiski Hedebyhallen
2019-01-26 11:00 168005073 Telge SIBK - Katrineholms IBF Vit Mats Hällgren, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-01-26 11:30 168005075 Mesta IBK - Onyx IBS Oxelösund Ludvig Carlsson, Jan Berg Skjulstahallen A
2019-01-26 12:00 168005074 Malmköpings IBF - Strängnäs IBK Daniel Jävergren, Karl-Gustav Bergström Malmköpings Sporthall
2019-01-27 10:00 168005078 Järna SK - Nykvarns IF Svart Jesper Asplund, Robin Hynninen Hölö Allaktivitetshall
2019-01-27 11:30 168005162 Ekbackskyrkans IBK - IFK Mariefred Aarre Hietanen, Karl-Gustav Bergström Vingåkers Sporthall
2019-01-27 13:00 168005087 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Mats Hällgren, Dennis Wagermark Frejahallen
2019-02-02 09:00 168005082 Strängnäs IBK - Telge SIBK Fredrik Wernqvist, Felix Wernqvist Thomas Arena
2019-02-02 09:45 168005085 Nykvarns IF Vit - Mesta IBK Adam Lönnborg, Ingela Hedlund Björkestahallen
2019-02-02 12:30 168005083 Onyx IBS Oxelösund - Katrineholms IBF Vit Camilla Örnebro, Josef Cakici Ramdalens Sportcenter
2019-02-02 14:45 168005089 IFK Mariefred - Onyx IBS Orange Michaela Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hammarens IP
2019-02-03 15:15 168005088 Katrineholms IBF Svart - Järna SK Niclas Andersson, Daniel Edlund Duveholmshallen A
2019-02-24 11:30 168005163 Ekbackskyrkans IBK - Nykvarns IF Svart/Vit Aarre Hietanen, Karl-Gustav Bergström Vingåkers Sporthall
2019-03-03 09:30 168005084 Onyx IBS Svart - Malmköpings IBF Felicia Berglund, Daniel Jävergren, Ej offentliggjord Rosvalla C-hall
2019-02-09 10:00 168005093 Katrineholms IBF Vit - Nykvarns IF Vit Molly Samuelsson, Mikael Samuelsson Duveholmshallen A
2019-02-09 10:30 168005097 Trosa Edanö IBK - IFK Mariefred Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Hedebyhallen
2019-02-09 11:00 168005099 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Svart/Vit Niclas Andersson, Gabriel Cakici Ramdalens Sportcenter
2019-02-09 11:30 168005095 Mesta IBK - IFK Gnesta Hampus Larsson, Linus Broberg Skjulstahallen A
2019-02-09 12:00 168005094 Malmköpings IBF - Nykvarns IF Svart Daniel Jävergren, Jan Berg Malmköpings Sporthall
2019-02-10 11:00 168005092 Strängnäs IBK - Onyx IBS Svart Fredrik Wernqvist, Felix Wernqvist Karinslundshallen
2019-02-10 12:00 168005164 Ekbackskyrkans IBK - Järna SK Anton Carlsson, Göran Karlsson Vingåkers Sporthall
2019-02-10 13:45 168005091 Telge SIBK - Onyx IBS Oxelösund Jennifer Boyaci, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-02-16 10:45 168005101 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund Henrik Dahlgren, Fredrik Licke Björkestahallen
2019-02-16 12:00 168005104 Malmköpings IBF - Katrineholms IBF Svart Niclas Andersson, Jan Berg Malmköpings Sporthall
2019-02-16 12:30 168005105 IFK Mariefred - Mesta IBK Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Hammarens IP
2019-02-17 09:00 168005102 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Peter Sigurbjörnsson, Dennis Wagermark Björkestahallen
2019-02-17 11:30 168005103 IFK Gnesta - Katrineholms IBF Vit Oscar Gärling, Göran Karlsson Frejahallen
2019-02-17 12:00 168005108 Onyx IBS Orange - Järna SK Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla Arena
2019-02-17 13:15 168005100 Onyx IBS Svart - Telge SIBK Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla Arena
2019-03-02 13:30 168005107 Nykvarns IF Svart/Vit - Trosa Edanö IBK Kjell Rolin, Josef Johancsik Björkestahallen
2019-03-09 10:30 168005111 Onyx IBS Oxelösund - IFK Gnesta Sigge Maurer, Arne Brattehag Ramdalens Sportcenter
2019-03-09 11:30 168005113 Katrineholms IBF Vit - IFK Mariefred Daniel Jävergren, Mikael Samuelsson Duveholmshallen B
2019-03-09 11:30 168005115 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart/Vit Lena Widegren, Göran Engfors Skjulstahallen B
2019-03-09 16:15 168005110 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Svart Niclas Andersson, Liam Bodingh Rosvalla C-hall
2019-03-10 09:30 168005166 Ekbackskyrkans IBK - Malmköpings IBF Aarre Hietanen, Karl-Gustav Bergström Vingåkers Sporthall
2019-03-10 10:00 168005117 Trosa Edanö IBK - Järna SK Sigge Maurer, Leo Lindh Hedebyhallen
2019-03-10 13:30 168005112 Strängnäs IBK - Katrineholms IBF Svart Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Karinslundshallen
2019-03-10 14:00 168005109 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit Fredrik Licke, Mathias Lindvall Västergård Arena A
2019-03-16 10:00 168005125 Järna SK - Mesta IBK , Ingela Hedlund Hölö Allaktivitetshall
2019-03-16 11:00 168005124 Onyx IBS Orange - Malmköpings IBF Gabriel Cakici, Josef Cakici Rosvalla Arena
2019-03-16 12:30 168005121 IFK Mariefred - Onyx IBS Oxelösund Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2019-03-16 14:30 168005167 Strängnäs IBK - Ekbackskyrkans IBK Inst. Thomas Arena
2019-03-16 14:45 168005123 Nykvarns IF Svart/Vit - Katrineholms IBF Vit Mattias Lönnborg, Adam Lönnborg Björkestahallen
2019-03-17 10:45 168005118 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Felix Ögren, Fredrik Licke Björkestahallen
2019-03-17 13:00 168005119 IFK Gnesta - Nykvarns IF Vit Oscar Gärling, Josef Johancsik Frejahallen
2019-03-17 13:00 168005120 Katrineholms IBF Svart - Onyx IBS Svart Håkan Rask, Göran Engfors Valla Sporthall
2019-03-23 09:30 168005129 Nykvarns IF Vit - IFK Mariefred Fredrik Licke, Felix Ögren Björkestahallen
2019-03-23 10:00 168005131 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF Svart/Vit Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Ramdalens Sportcenter
2019-03-23 10:30 168005127 Telge SIBK - IFK Gnesta Jennifer Boyaci, Agnes Lundberg Västergård Arena A
2019-03-23 12:30 168005168 Onyx IBS Svart - Ekbackskyrkans IBK Inst. Ramdalens Sportcenter
2019-03-23 13:30 168005134 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK Simon Johansson, Daniel Jävergren Malmköpings Sporthall
2019-03-24 10:00 168005133 Katrineholms IBF Vit - Järna SK Lena Widegren, Niclas Andersson Valla Sporthall
2019-03-24 12:00 168005132 Onyx IBS Orange - Strängnäs IBK Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla C-hall
2019-03-24 12:30 168005128 Nykvarns IF Svart - Katrineholms IBF Svart Henrik Dahlgren, Fredrik Licke Björkestahallen
2019-03-30 10:00 168005136 Katrineholms IBF Svart - Telge SIBK Duveholmshallen A
2019-03-30 11:00 168005142 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Leo Lindh, Kjell Rolin Hedebyhallen
2019-03-30 11:30 168005144 Mesta IBK - Malmköpings IBF Ludvig Carlsson, Linus Broberg Skjulstahallen A
2019-03-30 12:15 168005140 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Vit Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla Arena
2019-03-30 13:30 168005169 IFK Gnesta - Ekbackskyrkans IBK Inst. Frejahallen
2019-03-30 14:00 168005139 Nykvarns IF Svart/Vit - Onyx IBS Svart Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Björkestahallen
2019-03-30 14:45 168005138 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2019-03-31 10:00 168005141 Järna SK - Onyx IBS Oxelösund Mats Hällgren, Kjell Rolin Hölö Allaktivitetshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis