Blå P05 (2015/16)

Gruppspel
Pantamera Pojkar klass 6 (05) norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-17 11:15 039003003 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF Svart 9 - 11 Erik Stubbans-Julin, Johan Borg Gyllehallen
2015-10-17 14:00 039003004 IBF Leksand - KAIS Mora UIF Röd 6 - 13 Isac Oscarsson, Senad Omerbasic Leksandshallen B
2015-10-18 11:00 039003002 Digers BK - Malungs IBK Svart 5 - 16 Carl Tara-Eriksson, Martin Sjödin Orsa Sporthall
2016-01-17 11:45 039003001 IBF Borlänge 2 - Malungs IBK Vit 13 - 7 Anders Arnberg, Malin Arnberg Gyllehallen
2015-10-24 12:00 039003008 IBF Leksand - IBF Borlänge 18 - 4 , Senad Omerbasic Leksandshallen B
2015-10-25 10:00 039003007 KAIS Mora UIF Röd - Digers BK 16 - 1 Madelene Rydin, Lovisa Litzén Idre Fjäll Arena B
2015-10-25 11:30 039003006 KAIS Mora UIF Svart - Malungs IBK Vit 14 - 5 Martina Torstensson, Lovisa Litzén Idre Fjäll Arena B
2015-12-05 10:00 039003005 Malungs IBK Svart - IBF Borlänge 2 12 - 6 Jonas Johnsson, Daniel Neby Blå Hallen
2015-10-31 10:15 039003009 IBF Borlänge 2 - KAIS Mora UIF Svart 3 - 16 , Daniel Larsson Honefshallen
2015-11-01 11:00 039003010 Malungs IBK Svart - KAIS Mora UIF Röd 4 - 12 Oscar Lindgren, Jonas Johnsson Blå Hallen
2015-11-01 11:00 039003012 Digers BK - IBF Borlänge 12 - 3 Magnus Sjödin, Martin Sjödin Orsa Sporthall
2015-11-01 12:30 039003011 Malungs IBK Vit - IBF Leksand 3 - 11 Daniel Neby, Oscar Lindgren Blå Hallen
2015-11-14 16:00 039003014 IBF Leksand - KAIS Mora UIF Svart 6 - 2 Isac Oscarsson, Mattias Hedberg Leksandshallen B
2015-11-15 11:30 039003013 KAIS Mora UIF Röd - IBF Borlänge 2 14 - 5 , Lovisa Abrahamsson Idre Fjäll Arena B
2015-12-06 15:30 039003016 Digers BK - Malungs IBK Vit 4 - 16 Carl Tara-Eriksson, Martin Sjödin Orsa Sporthall
2016-01-17 10:15 039003015 IBF Borlänge - Malungs IBK Svart 5 - 6 Anders Arnberg, Malin Arnberg Gyllehallen
2015-11-18 18:00 039003020 Malungs IBK Svart - Malungs IBK Vit 4 - 3 Oscar Lindgren, Jonas Johnsson Blå Hallen
2015-11-21 11:30 039003019 KAIS Mora UIF Svart - Digers BK 12 - 6 Robin Bjelkesten, Carl Halvarsson Idre Fjäll Arena B
2015-11-21 13:00 039003018 KAIS Mora UIF Röd - IBF Borlänge 13 - 7 Robin Bjelkesten, Carl Halvarsson Idre Fjäll Arena B
2015-11-22 12:45 039003017 IBF Borlänge 2 - IBF Leksand 3 - 22 Torbjörn Aspman, Torbjörn Aspman Gyllehallen
2015-11-29 11:00 039003024 Malungs IBK Svart - KAIS Mora UIF Svart 4 - 9 Daniel Neby, Oscar Lindgren Blå Hallen
2015-11-29 11:45 039003021 IBF Borlänge - IBF Borlänge 2 10 - 10 Anders Arnberg, Malin Arnberg Gyllehallen
2015-11-29 12:30 039003023 Malungs IBK Vit - KAIS Mora UIF Röd 7 - 5 Jonas Johnsson, Daniel Neby Blå Hallen
2016-01-10 14:00 039003022 Digers BK - IBF Leksand 4 - 11 Carl Tara-Eriksson, Martin Sjödin Orsa Sporthall
2015-12-12 14:30 039003027 IBF Leksand - Malungs IBK Svart 14 - 7 Michelle Unger, Senad Omerbasic Leksandshallen B
2015-12-13 15:00 039003028 KAIS Mora UIF Röd - KAIS Mora UIF Svart 8 - 8 Matilda Robertsson, Mikaela Hjerpe Idre Fjäll Arena
2016-01-17 15:45 039003026 IBF Borlänge - Malungs IBK Vit 5 - 9 Daniel Larsson, Daniel Larsson Gyllehallen
2016-03-20 12:45 039003025 IBF Borlänge 2 - Digers BK 22 - 1 Jonatan Åcerclinth, Jonatan Åcerclinth Gyllehallen
2015-12-05 13:30 039003029 Malungs IBK Vit - IBF Borlänge 2 16 - 4 Jonas Johnsson, Daniel Neby Blå Hallen
2016-01-16 11:00 039003030 Malungs IBK Svart - Digers BK 11 - 9 Daniel Neby, Oscar Lindgren Blå Hallen
2016-01-16 11:00 039003032 KAIS Mora UIF Röd - IBF Leksand 4 - 7 Michelle Unger, Dan Svensson Idre Fjäll Arena B
2016-01-16 12:45 039003031 KAIS Mora UIF Svart - IBF Borlänge 6 - 5 Alva Arnqvist, Madelene Rydin Idre Fjäll Arena B
2016-01-17 14:15 039003033 IBF Borlänge 2 - Malungs IBK Svart 4 - 7 Daniel Larsson, Daniel Larsson Gyllehallen
2016-01-23 11:45 039003036 IBF Borlänge - IBF Leksand 7 - 9 Torbjörn Aspman, Torbjörn Aspman Honefshallen
2016-01-24 11:00 039003034 Malungs IBK Vit - KAIS Mora UIF Svart 2 - 4 Oscar Lindgren, Jonas Johnsson Blå Hallen
2016-01-24 11:00 039003035 Digers BK - KAIS Mora UIF Röd 8 - 14 Carl Tara-Eriksson, Martin Sjödin Orsa Sporthall
2016-02-06 12:00 039003038 KAIS Mora UIF Röd - Malungs IBK Svart 12 - 3 Lucas Towell, Erik Helander Idre Fjäll Arena B
2016-02-06 12:15 039003040 IBF Borlänge - Digers BK 9 - 2 Anders Arnberg, Malin Arnberg Gyllehallen
2016-02-06 13:30 039003037 KAIS Mora UIF Svart - IBF Borlänge 2 12 - 3 Lucas Towell, Erik Helander Idre Fjäll Arena B
2016-02-07 14:15 039003039 IBF Leksand - Malungs IBK Vit 9 - 2 Emma Nordqvist, Michelle Unger Leksandshallen B
2015-12-05 14:45 039003043 Malungs IBK Svart - IBF Borlänge 8 - 11 Daniel Neby, Oscar Lindgren Blå Hallen
2016-02-13 12:30 039003044 Malungs IBK Vit - Digers BK 18 - 7 Oscar Lindgren, Jonas Johnsson Blå Hallen
2016-02-13 13:30 039003042 KAIS Mora UIF Svart - IBF Leksand 4 - 6 Martina Torstensson, Ellen Saras Idre Fjäll Arena B
2016-02-13 14:45 039003041 IBF Borlänge 2 - KAIS Mora UIF Röd 10 - 13 Viktor Snöborgs, Viktor Snöborgs Honefshallen
2016-02-17 18:00 039003048 Malungs IBK Vit - Malungs IBK Svart 15 - 3 Jonas Johnsson, Daniel Neby Blå Hallen
2016-02-20 11:15 039003046 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF Röd 7 - 9 Tomo Karagulov, Tomo Karagulov Maserhallen
2016-02-20 13:00 039003047 Digers BK - KAIS Mora UIF Svart 4 - 13 Carl Tara-Eriksson, Martin Sjödin Orsa Sporthall
2016-02-21 10:30 039003045 IBF Leksand - IBF Borlänge 2 6 - 5 Michelle Unger, Agnes Roos Leksandshallen B
2016-02-27 10:15 039003049 IBF Borlänge 2 - IBF Borlänge 6 - 5 Jonatan Åcerclinth, Jonatan Åcerclinth Honefshallen
2016-02-27 11:00 039003051 KAIS Mora UIF Röd - Malungs IBK Vit 6 - 3 Mikaela Hjerpe, Erik Helander Idre Fjäll Arena
2016-02-27 12:45 039003052 KAIS Mora UIF Svart - Malungs IBK Svart 4 - 5 Mikaela Hjerpe, Erik Helander Idre Fjäll Arena
2016-02-28 13:00 039003050 IBF Leksand - Digers BK 14 - 3 Mattias Hedberg, Mattias Hedberg Leksandshallen B
2015-12-05 11:15 039003054 Malungs IBK Vit - IBF Borlänge 9 - 7 Oscar Lindgren, Jonas Johnsson Blå Hallen
2016-03-12 13:00 039003053 Digers BK - IBF Borlänge 2 5 - 11 Magnus Sjödin, Martin Sjödin Orsa Sporthall
2016-03-12 15:00 039003056 KAIS Mora UIF Svart - KAIS Mora UIF Röd 9 - 12 Lovisa Litzén, Madelene Rydin Idre Fjäll Arena B
2016-03-13 11:00 039003055 Malungs IBK Svart - IBF Leksand 4 - 11 Jonas Johnsson, Daniel Neby Blå Hallen
Pantamera Pojkar klass 6 (05) södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-04-30 00:00 039004085 Söderbärke Goif - Bjursås IK Joacim Svensson, Martin Alander Söderbärke Sporthall
2015-10-17 10:45 039004006 IBF Säter - KFUM Falun 2 - 19 Hampus Hjärtfors, Jonatan André Skönvikshallen
2015-10-17 12:15 039004001 Bjursås IK - Vika IF 6 - 9 Nathalie Jansson, Minda Helders Bjursåsskolans gymnastiksal
2015-10-18 09:00 039004004 IBF Hedemora - Samuelsdals IF 4 - 4 William Långdahl, Jakob Hellström Vikmanshyttans sporthall
2015-10-18 09:15 039004002 Hälsinggårdens AIK - Sundborns GOIF 2 - 4 Hampus Jansson, Arvid Hedin Haraldsbo Sporthall
2015-10-18 12:00 039004003 IBF Falun Ungdom - Smedjebackens IBK 13 - 1 Sandra Boman, Izabel Norell Guide Arena 1
2015-10-18 13:00 039004005 IBF Ludvika - Krylbo AIS 7 - 4 Joacim Svensson, Martin Alander Lorensbergaskolan
2015-10-24 11:00 039004086 IBF Hedemora - Söderbärke Goif 13 - 6 William Långdahl, Jakob Hellström Vikmanshyttans sporthall
2015-10-24 11:15 039004007 Sundborns GOIF - Bjursås IK 26 - 4 Oscar Hannersjö, Björn Lundqvist Sundbornshallen
2015-10-25 10:00 039004010 Krylbo AIS - IBF Falun Ungdom 1 - 16 Samuel Nissinen-Eriksson, Julius Dickfors Kopparhallen
2015-10-25 12:00 039004012 IBF Säter - IBF Ludvika 8 - 6 Emma Romlin, Rebecca Eriksson Skönvikshallen
2015-10-25 13:15 039004009 Samuelsdals IF - Hälsinggårdens AIK 1 - 15 Hampus Jansson, Arvid Hedin Gruvrisskolan
2015-10-25 13:45 039004011 KFUM Falun - IBF Hedemora 17 - 1 Malin Jonsson, Amanda Yakoub Lugnet D
2015-10-25 15:30 039004008 Smedjebackens IBK - Vika IF 7 - 17 , Tonni Boström Bergahallen
2015-10-31 12:15 039004014 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF 15 - 3 Karin Wingqvist, Ellen Stålnäbb Sundbornshallen
2015-11-01 09:00 039004018 IBF Hedemora - IBF Ludvika 5 - 2 Josefin Gävert, Isabella Hedman Vasahallen
2015-11-01 09:30 039004017 IBF Falun Ungdom - IBF Säter 9 - 7 Daniel Pettersson, Minda Helders Guide Arena 2
2015-11-01 15:45 039004015 Vika IF - Krylbo AIS 6 - 7 William Jansson, Villiam Wikberg Haraldsbo Sporthall
2015-11-07 10:15 039004016 Hälsinggårdens AIK - KFUM Falun 9 - 10 Daniel Hedin, Martin Jansson Haraldsbo Sporthall
2015-11-07 11:00 039004087 Söderbärke Goif - IBF Falun Ungdom 4 - 18 Joacim Svensson, Martin Alander Söderbärke Sporthall
2015-11-08 13:00 039004013 Bjursås IK - Smedjebackens IBK 5 - 17 , Karin Wingqvist Bjursåsskolans gymnastiksal
2015-11-14 10:45 039004022 IBF Säter - Vika IF 6 - 9 Hampus Hjärtfors, Jonatan André Skönvikshallen
2015-11-14 11:15 039004019 Samuelsdals IF - Bjursås IK 7 - 9 Sandra Boman, Izabel Norell Gruvrisskolan
2015-11-14 15:45 039004021 KFUM Falun - Sundborns GOIF 30 - 0 Arvid Hedin, Villiam Wikberg Slätta Sporthall
2015-11-15 11:00 039004020 Krylbo AIS - Smedjebackens IBK 11 - 7 Samuel Nissinen-Eriksson, Julius Dickfors Kopparhallen
2015-11-15 11:30 039004024 IBF Hedemora - IBF Falun Ungdom 3 - 4 Julia Forslund, Josefin Gävert Vasahallen
2015-11-15 14:30 039004023 IBF Ludvika - Hälsinggårdens AIK 2 - 7 Joe Larsson, Joe Larsson Lorensbergaskolan
2015-11-21 10:15 039004030 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun Ungdom 5 - 9 Karin Wingqvist, Alice Eriksson Haraldsbo Sporthall
2015-11-21 11:45 039004029 Vika IF - IBF Hedemora 11 - 3 Karin Wingqvist, Alice Eriksson Haraldsbo Sporthall
2015-11-21 14:00 039004027 Smedjebackens IBK - IBF Säter 4 - 12 Joe Larsson, Joe Larsson Bergahallen
2015-11-21 14:15 039004025 Bjursås IK - Krylbo AIS 4 - 9 Daniel Pettersson, Daniel Pettersson Bjursåsskolans gymnastiksal
2015-11-21 14:30 039004088 IBF Ludvika - Söderbärke Goif 19 - 4 Joacim Svensson, Martin Alander Lorensbergaskolan
2015-11-21 16:45 039004026 Samuelsdals IF - KFUM Falun 4 - 19 Daniel Pettersson, Daniel Pettersson Gruvrisskolan
2015-11-22 12:45 039004028 Sundborns GOIF - IBF Ludvika 5 - 7 Karin Wingqvist, Alice Eriksson Sundbornshallen
2015-11-28 11:00 039004089 Söderbärke Goif - Hälsinggårdens AIK 2 - 30 Simon Jansson, Simon Jansson Söderbärke Sporthall
2015-11-29 09:30 039004033 IBF Ludvika - Samuelsdals IF 7 - 11 Simon Jansson, Simon Jansson Lorensbergaskolan
2015-11-29 10:00 039004034 IBF Hedemora - Smedjebackens IBK 8 - 5 William Långdahl, Jakob Hellström Vikmanshyttans sporthall
2015-11-29 10:00 039004035 IBF Falun Ungdom - Sundborns GOIF 5 - 7 , Daniel Pettersson Guide Arena 2
2015-11-29 11:15 039004036 Hälsinggårdens AIK - Vika IF 6 - 8 Daniel Hedin, Martin Jansson Haraldsbo Sporthall
2015-11-29 13:45 039004032 IBF Säter - Krylbo AIS 8 - 9 Lina Björk, Rebecca Eriksson Skönvikshallen
2015-11-29 16:15 039004031 KFUM Falun - Bjursås IK 21 - 1 William Jansson, Villiam Wikberg Lugnet D
2015-12-12 12:00 039004041 Smedjebackens IBK - Hälsinggårdens AIK 7 - 14 Joe Larsson, Joe Larsson Bergahallen
2015-12-12 13:45 039004038 KFUM Falun - IBF Ludvika 19 - 0 , Daniel Pettersson Slätta Sporthall
2015-12-12 14:15 039004037 Bjursås IK - IBF Säter 5 - 18 Sandra Boman, Minda Helders Bjursåsskolans gymnastiksal
2015-12-13 12:45 039004039 Krylbo AIS - IBF Hedemora 8 - 6 Samuel Nissinen-Eriksson, Julius Dickfors Kopparhallen
2015-12-13 15:45 039004040 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom 6 - 8 Daniel Hedin, Martin Jansson Gruvrisskolan
2015-12-13 16:15 039004042 Sundborns GOIF - Vika IF 9 - 7 Björn Lundqvist, Oscar Hannersjö Sundbornshallen
2015-12-13 09:30 039004090 IBF Säter - Söderbärke Goif 19 - 1 Hampus Hjärtfors, Jonatan André Skönvikshallen
2016-01-09 11:00 039004091 Söderbärke Goif - Samuelsdals IF 1 - 22 Joe Larsson, Simon Jansson Söderbärke Sporthall
2016-01-16 13:30 039004043 IBF Ludvika - Bjursås IK 5 - 6 Simon Jansson, Simon Jansson Ludvika Sporthall
2016-01-16 14:30 039004045 IBF Falun Ungdom - KFUM Falun 4 - 4 Malin Jonsson, Amanda Yakoub Guide Arena 2
2016-01-16 15:15 039004046 Hälsinggårdens AIK - Krylbo AIS 15 - 4 William Jansson, Villiam Wikberg Haraldsbo Sporthall
2016-01-17 10:30 039004044 IBF Hedemora - IBF Säter 0 - 9 Rebecca Eriksson, Emma Romlin Vasahallen
2016-01-17 12:45 039004048 Sundborns GOIF - Smedjebackens IBK 11 - 7 Ellen Stålnäbb, Mathilda Wik Sundbornshallen
2016-01-17 13:15 039004047 Vika IF - Samuelsdals IF 9 - 7 Hampus Jansson, Arvid Hedin Haraldsbo Sporthall
2016-01-23 09:00 039004051 IBF Säter - Hälsinggårdens AIK 4 - 11 Emma Romlin, Daniel Larsson Skönvikshallen
2016-01-23 10:30 039004050 IBF Ludvika - IBF Falun Ungdom 4 - 11 Joe Larsson, Joe Larsson Lorensbergaskolan
2016-01-23 14:15 039004049 Bjursås IK - IBF Hedemora 2 - 16 Nathalie Jansson, Minda Helders Bjursåsskolans gymnastiksal
2016-01-23 14:30 039004054 Smedjebackens IBK - Samuelsdals IF 6 - 12 Bergahallen
2016-01-24 11:00 039004053 Krylbo AIS - Sundborns GOIF 3 - 7 Tomo Karagulov, Julius Dickfors Kopparhallen
2016-01-30 14:15 039004052 KFUM Falun - Vika IF 13 - 9 Linus Isberg, Leo Holmström Slätta Sporthall
2016-02-21 00:00 039004092 Sundborns GOIF - Söderbärke Goif WO (5 - 0) Björn Lundqvist, Oscar Hannersjö Sundbornshallen
2016-02-06 10:15 039004056 Hälsinggårdens AIK - IBF Hedemora 11 - 1 William Jansson, Villiam Wikberg Haraldsbo Sporthall
2016-02-06 11:15 039004060 Samuelsdals IF - Krylbo AIS 5 - 6 Malin Jonsson, Amanda Yakoub Gruvrisskolan
2016-02-06 12:00 039004057 IBF Ludvika - Vika IF 2 - 4 Samuel Nissinen-Eriksson, Julius Dickfors Lorensbergaskolan
2016-02-06 14:30 039004059 Smedjebackens IBK - KFUM Falun 2 - 18 Simon Jansson, Simon Jansson Bergahallen
2016-02-07 11:00 039004055 IBF Falun Ungdom - Bjursås IK 19 - 4 Nathalie Jansson, Minda Helders Guide Arena 2
2016-02-07 11:00 039004093 Söderbärke Goif - Vika IF 2 - 24 Tonni Boström, Tonni Boström Söderbärke Sporthall
2016-02-07 16:15 039004058 Sundborns GOIF - IBF Säter 8 - 16 Björn Lundqvist, Oscar Hannersjö Sundbornshallen
2016-02-13 14:00 039004064 IBF Ludvika - Smedjebackens IBK 8 - 2 Simon Jansson, Simon Jansson Lorensbergaskolan
2016-02-14 09:30 039004063 IBF Hedemora - Sundborns GOIF 6 - 9 William Långdahl, Jakob Hellström Vasahallen
2016-02-14 11:00 039004062 IBF Falun Ungdom - Vika IF 4 - 6 Nathalie Jansson, Minda Helders Guide Arena 2
2016-02-14 12:15 039004061 Bjursås IK - Hälsinggårdens AIK 6 - 14 William Jansson, Villiam Wikberg Bjursåsskolans gymnastiksal
2016-02-14 12:30 039004066 Krylbo AIS - KFUM Falun 2 - 14 Samuel Nissinen-Eriksson, Julius Dickfors Kopparhallen
2016-02-14 13:30 039004065 IBF Säter - Samuelsdals IF 11 - 2 Rebecca Eriksson, Emma Romlin Skönvikshallen
2016-02-14 16:00 039004094 Smedjebackens IBK - Söderbärke Goif 16 - 4 Simon Jansson, Simon Jansson Bergahallen
2016-02-20 10:00 039004069 Smedjebackens IBK - IBF Falun Ungdom 4 - 10 Torbjörn Aspman, Johan Forsström Bergahallen
2016-02-20 12:45 039004070 Samuelsdals IF - IBF Hedemora 6 - 6 Leo Holmström, Leo Holmström Gruvrisskolan
2016-02-20 13:15 039004072 KFUM Falun - IBF Säter 14 - 4 Larssa Wattberg, Larssa Wattberg Slätta Sporthall
2016-02-20 16:15 039004067 Vika IF - Bjursås IK 25 - 7 Björn Lundqvist, Oscar Hannersjö Sundbornshallen
2016-02-21 11:00 039004095 Söderbärke Goif - KFUM Falun 2 - 35 Tonni Boström, Tonni Boström Söderbärke Sporthall
2016-02-21 13:30 039004071 Krylbo AIS - IBF Ludvika 5 - 7 Samuel Nissinen-Eriksson, Julius Dickfors Kopparhallen
2016-02-21 14:15 039004068 Sundborns GOIF - Hälsinggårdens AIK 4 - 3 Björn Lundqvist, Oscar Hannersjö Sundbornshallen
2016-02-27 09:45 039004075 Hälsinggårdens AIK - Samuelsdals IF 11 - 4 Daniel Pettersson, Daniel Pettersson Haraldsbo Sporthall
2016-02-27 10:30 039004078 IBF Ludvika - IBF Säter 6 - 10 Joacim Svensson, Martin Alander Lorensbergaskolan
2016-02-27 14:15 039004073 Bjursås IK - Sundborns GOIF 8 - 10 Hampus Jansson, Arvid Hedin Bjursåsskolans gymnastiksal
2016-02-27 16:15 039004074 Vika IF - Smedjebackens IBK 22 - 4 Björn Lundqvist, Björn Lundqvist Sundbornshallen
2016-02-28 10:00 039004076 IBF Falun Ungdom - Krylbo AIS 8 - 3 Daniel Hedin, Martin Jansson Guide Arena
2016-02-28 10:00 039004077 IBF Hedemora - KFUM Falun 4 - 8 William Långdahl, Jakob Hellström Vasahallen
2016-03-06 16:00 039004096 Krylbo AIS - Söderbärke Goif 19 - 9 Samuel Nissinen-Eriksson, Julius Dickfors Kopparhallen
2016-03-12 10:45 039004083 IBF Säter - IBF Falun Ungdom 6 - 6 Viktor Snöborgs, Hampus Hjärtfors Skönvikshallen
2016-03-12 12:45 039004080 Samuelsdals IF - Sundborns GOIF Daniel Pettersson, Linus Isberg Gruvrisskolan
2016-03-12 14:30 039004079 Smedjebackens IBK - Bjursås IK 15 - 6 Joacim Svensson, Simon Jansson Bergahallen
2016-03-13 11:00 039004084 IBF Ludvika - IBF Hedemora 7 - 7 Joacim Svensson, Martin Alander Lorensbergaskolan
2016-03-13 13:45 039004082 KFUM Falun - Hälsinggårdens AIK 7 - 3 Sandra Boman, Daniel Pettersson Lugnet D
2016-03-19 11:30 039004081 Krylbo AIS - Vika IF 4 - 12 Samuel Nissinen-Eriksson, Julius Dickfors Kopparhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis