Gruvrisskolan

Adress
Tingsvägen 35, 791 56 Falun
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-23 14:45 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997007 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Blå
2022-10-29 09:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708001 IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB Svart
2022-10-29 10:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708002 LI20 IBF - IBF Säter 1
2022-10-29 11:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708003 IBF Falun UoB Svart - LI20 IBF
2022-10-29 12:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708004 IBF Säter 1 - IBF Falun UoB Rosa
2022-10-29 13:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708005 IBF Falun UoB Svart - IBF Säter 1
2022-10-29 14:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708006 LI20 IBF - IBF Falun UoB Rosa
2022-10-30 09:45 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702010 Samuelsdals IF - Bjursås IK
2022-10-30 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701009 Samuelsdals IF - Hälsinggårdens AIK
2022-10-30 13:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997014 Samuelsdals IF - LI20 IBF
2022-10-30 14:45 Flickor Blå Division 3 (12) 039705005 Samuelsdals IF - Envikens IF
November
2022-11-06 10:45 Pantamera Flickor Ljusröd Division 4 (11) 039706009 Samuelsdals IF - IBF Borlänge
2022-11-06 12:15 Flickor Blå Division 3 (12) 039705010 Samuelsdals IF - KFUM Falun
2022-11-06 13:45 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702020 Samuelsdals IF - Nås IF
2022-11-13 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701022 Samuelsdals IF - Bjursås IK
2022-11-20 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701030 Samuelsdals IF - Krylbo AIS
2022-11-20 13:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997028 Samuelsdals IF - IBF Ludvika
2022-11-20 14:45 Pantamera Flickor Ljusröd Division 4 (11) 039706012 Samuelsdals IF - KFUM Falun
2022-11-27 12:45 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702040 Samuelsdals IF - IBF Säter
2022-11-27 14:45 Flickor Blå Division 3 (12) 039705020 Samuelsdals IF - Sundborns GOIF
2022-11-30 09:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708037 Samuelsdals IF - Ornäs IK
2022-11-30 10:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708038 Hälsinggårdens AIK - IBF Hedemora
2022-11-30 11:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708039 Ornäs IK - Hälsinggårdens AIK
2022-11-30 12:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708040 IBF Hedemora - Samuelsdals IF
2022-11-30 13:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708041 Ornäs IK - IBF Hedemora
2022-11-30 14:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708042 Hälsinggårdens AIK - Samuelsdals IF
December
2022-12-03 09:30 Flickor Grön Division 2 030911031 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB Rosa
2022-12-03 10:30 Flickor Grön Division 2 030911032 IBF Ludvika - Vakant
2022-12-03 11:30 Flickor Grön Division 2 030911033 IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika
2022-12-03 12:30 Flickor Grön Division 2 030911034 Vakant - Samuelsdals IF
2022-12-03 13:30 Flickor Grön Division 2 030911035 IBF Falun UoB Rosa - Vakant
2022-12-03 14:30 Flickor Grön Division 2 030911036 IBF Ludvika - Samuelsdals IF
2022-12-04 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701046 Samuelsdals IF - IBF Hedemora
2022-12-04 11:45 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997042 Samuelsdals IF - Söderbärke Goif
2022-12-04 13:15 Flickor Blå Division 3 (12) 039705024 Samuelsdals IF - Krylbo AIS
2022-12-04 14:45 Pantamera Flickor Ljusröd Division 4 (11) 039706016 Samuelsdals IF - Envikens IF
2022-12-10 09:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707061 Samuelsdals IF - Borlänge IBK
2022-12-10 10:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707062 IBF Falun UoB Rosa - KFUM Falun Svart
2022-12-10 11:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707063 Borlänge IBK - IBF Falun UoB Rosa
2022-12-10 12:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707064 KFUM Falun Svart - Samuelsdals IF
2022-12-10 13:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707065 Borlänge IBK - KFUM Falun Svart
2022-12-10 14:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707066 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF
2022-12-11 11:15 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702060 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom och Barn
2022-12-11 13:15 Pantamera Flickor Ljusröd Division 4 (11) 039706020 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF
2022-12-11 14:45 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997048 Samuelsdals IF - Malungs IBK
Januari
2023-01-14 09:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707085 KFUM Falun Röd - Samuelsdals IF
2023-01-14 10:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707086 IBF Borlänge - KFUM Falun Svart
2023-01-14 11:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707087 Samuelsdals IF - IBF Borlänge
2023-01-14 12:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707088 KFUM Falun Svart - KFUM Falun Röd
2023-01-14 13:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707089 Samuelsdals IF - KFUM Falun Svart
2023-01-14 14:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707090 IBF Borlänge - KFUM Falun Röd
2023-01-15 13:15 Flickor Blå Division 3 (12) 039705030 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom och Barn
2023-01-15 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701062 Samuelsdals IF - IBF Borlänge P11
2023-01-21 09:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708091 KFUM Falun Svart - IBF Falun UoB Rosa
2023-01-21 10:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708092 IBF Gagnef - IBF Hedemora
2023-01-21 11:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708093 IBF Falun UoB Rosa - IBF Gagnef
2023-01-21 12:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708094 IBF Hedemora - KFUM Falun Svart
2023-01-21 13:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708095 IBF Falun UoB Rosa - IBF Hedemora
2023-01-21 14:30 Pojkar Grön Division 2 (14) 039708096 IBF Gagnef - KFUM Falun Svart
2023-01-22 12:45 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702080 Samuelsdals IF - Envikens IF
2023-01-22 14:45 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997058 Samuelsdals IF - IBF Säter
2023-01-28 09:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707079 IBF Falun UoB Rosa - IBF Säter
2023-01-28 10:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707080 Borlänge IBK - Sundborns GOIF
2023-01-28 11:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707081 IBF Säter - Borlänge IBK
2023-01-28 12:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707082 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa
2023-01-28 13:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707083 IBF Säter - Sundborns GOIF
2023-01-28 14:30 Pojkar Blå Division 4 (13) 039707084 Borlänge IBK - IBF Falun UoB Rosa
2023-01-29 13:15 Pantamera Flickor Ljusröd Division 4 (11) 039706029 Samuelsdals IF - IBF Gagnef
Februari
2023-02-05 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701077 Samuelsdals IF - Sundborns GOIF
2023-02-11 09:30 Flickor Blå Division 4 (13) 039710049 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB
2023-02-11 10:30 Flickor Blå Division 4 (13) 039710050 IBF Borlänge - IBF Ludvika
2023-02-11 11:30 Flickor Blå Division 4 (13) 039710051 IBF Falun UoB - IBF Borlänge
2023-02-11 12:30 Flickor Blå Division 4 (13) 039710052 IBF Ludvika - Samuelsdals IF
2023-02-11 13:30 Flickor Blå Division 4 (13) 039710053 IBF Falun UoB - IBF Ludvika
2023-02-11 14:30 Flickor Blå Division 4 (13) 039710054 IBF Borlänge - Samuelsdals IF
2023-02-12 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701084 Samuelsdals IF - Rättviks IBF
2023-02-12 13:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997068 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Vit
2023-02-12 14:45 Flickor Blå Division 3 (12) 039705043 Samuelsdals IF - IBF Säter
2023-02-26 12:45 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702107 Samuelsdals IF - LI20 IBF
2023-02-26 14:45 Pantamera Flickor Ljusröd Division 4 (11) 039706039 Samuelsdals IF - IBF Borlänge
Mars
2023-03-12 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Division 4 (11) 039701096 Samuelsdals IF - IBF Säter
2023-03-12 13:15 Pantamera Pojkar Röd Division 4 (10) 039997087 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF
2023-03-12 14:45 Pantamera Flickor Ljusröd Division 4 (11) 039706042 Samuelsdals IF - KFUM Falun
2023-03-19 12:45 Pojkar Blå Division 3 (12) 039702123 Samuelsdals IF - IBF Ludvika P11
2023-03-19 14:45 Flickor Blå Division 3 (12) 039705055 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis