Pantamera Flickor Division 5 (2015/16)

Gruppspel
Pantamera Flickor Division 5 A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-09-27 09:15 247031005 Vattjoms IK - Klockarbergets BK Jennie Renström, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2015-09-27 17:30 247031001 Klockarbergets BK - Ankarsvik BK William Engström, Fredrik Nensén Njurundahallen
2015-10-03 09:30 247031003 Gullänget-Kroksta IBS - Moälvens IBK Oscar Hermansson, Javier Lindström Nolaskolan
2015-10-03 11:00 247031002 Örnsköldsvik IBK - Sundsvall City IBC U Oscar Hermansson, Javier Lindström Nolaskolan
2015-10-03 14:00 247031004 Gullänget-Kroksta IBS - Sundsvall City IBC U Göran Edlund Nolaskolan
2015-10-09 18:15 247031010 Sundsvall City IBC U - Ankarsvik BK Andreas Bjurman, Robert Lundqvist Hagahallen
2015-10-10 10:00 247031007 Moälvens IBK - Klockarbergets BK Emma Hägglöf, Göran Edlund Nolaskolan
2015-10-10 10:15 247031006 Ankarsvik BK - Vattjoms IK William Engström, Andreas Bjurman Hagahallen
2015-10-10 11:30 247031008 Gullänget-Kroksta IBS - Örnsköldsvik IBK Göran Edlund, Emma Hägglöf Nolaskolan
2015-10-10 14:30 247031009 Örnsköldsvik IBK - Klockarbergets BK Göran Edlund, Emma Hägglöf Nolaskolan
2015-10-17 10:00 247031013 Klockarbergets BK - Örnsköldsvik IBK Peterson Lugero, Alexander Andersson Njurundahallen
2015-10-17 10:15 247031012 Ankarsvik BK - Moälvens IBK Andreas Bjurman, Hugo Torell Hagström Vibacke Alnö Sundsvall
2015-10-17 11:30 247031011 Vattjoms IK - Sundsvall City IBC U Anders Johansson, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2015-10-17 13:45 247031014 Ankarsvik BK - Örnsköldsvik IBK Hugo Torell Hagström, Andreas Bjurman Vibacke Alnö Sundsvall
2015-11-07 10:00 247031018 Gullänget-Kroksta IBS - Ankarsvik BK Emma Hägglöf, Maria Dahlin Nolaskolan
2015-11-07 11:30 247031016 Örnsköldsvik IBK - Vattjoms IK Emma Hägglöf, Maria Dahlin Nolaskolan
2015-11-07 14:30 247031017 Örnsköldsvik IBK - Ankarsvik BK Per Söderlind, Oscar Hermansson Nolaskolan
2015-11-07 16:00 247031015 Moälvens IBK - Vattjoms IK Oscar Hermansson, Per Söderlind Nolaskolan
2015-11-07 16:15 247031019 Sundsvall City IBC U - Klockarbergets BK Henrik Persson, Fanny Svedin Hagahallen
2015-11-22 09:30 247031020 Vattjoms IK - Gullänget-Kroksta IBS Tomas Lindberg, Alexander Bergman Matfors Sporthall
2015-11-22 10:00 247031021 Moälvens IBK - Örnsköldsvik IBK Javier Lindström, Elin Lindgren Nolaskolan
2015-11-22 12:45 247031023 Ankarsvik BK - Sundsvall City IBC U Henrik Persson, Hugo Torell Hagström Hagahallen
2015-11-22 13:00 247031022 Klockarbergets BK - Gullänget-Kroksta IBS Kenny Windahl, Fredrik Nensén Njurundahallen
2015-12-06 11:30 247031025 Moälvens IBK - Sundsvall City IBC U Javier Lindström, Göran Edlund Nolaskolan
2015-12-06 13:00 247031027 Gullänget-Kroksta IBS - Ankarsvik BK Javier Lindström, Göran Edlund Nolaskolan
2015-12-06 13:30 247031024 Vattjoms IK - Klockarbergets BK Alexander Bergman, Yngwe Lindström Matfors Sporthall
2015-12-06 14:30 247031026 Örnsköldsvik IBK - Sundsvall City IBC U Per Söderlind, Maria Dahlin Nolaskolan
2015-12-06 16:00 247031028 Moälvens IBK - Ankarsvik BK Per Söderlind, Maria Dahlin Nolaskolan
2015-12-13 10:45 247031029 Ankarsvik BK - Klockarbergets BK Jesper Doherty, Patrick Cederblad Vibacke Alnö Sundsvall
2015-12-13 10:45 247031030 Sundsvall City IBC U - Örnsköldsvik IBK Jan Lindberg, William Engström Hagahallen
2015-12-13 13:30 247031032 Vattjoms IK - Örnsköldsvik IBK Alexander Bergman, Yngwe Lindström Matfors Sporthall
2015-12-13 14:30 247031031 Moälvens IBK - Gullänget-Kroksta IBS , Thilip Nadarajah Nolaskolan
2015-12-19 10:45 247031037 Sundsvall City IBC U - Klockarbergets BK Fanny Svedin, Peter Munthe Hagahallen
2015-12-19 11:00 247031033 Vattjoms IK - Ankarsvik BK Alexander Bergman, Anders Johansson Matfors Sporthall
2015-12-20 10:00 247031035 Örnsköldsvik IBK - Gullänget-Kroksta IBS Elin Lindgren, Boo Hydling Örnsköldsviks Sporthall
2015-12-20 10:00 247031036 Vattjoms IK - Moälvens IBK Leo Torell Hagström, Hampus Hernell Matfors Sporthall
2015-12-20 17:00 247031034 Klockarbergets BK - Moälvens IBK Robert Lundqvist, Urban Berglund Njurundahallen
2016-01-09 08:30 247031040 Klockarbergets BK - Sundsvall City IBC U Yngwe Lindström, Jennie Renström Njurundahallen
2016-01-09 11:15 247031038 Gullänget-Kroksta IBS - Vattjoms IK Göran Norberg, Göran Edlund Skyttis Arena
2016-01-09 13:30 247031041 Moälvens IBK - Vattjoms IK Per Söderlind, Oscar Hermansson Skyttis Arena
2016-01-09 16:30 247031039 Örnsköldsvik IBK - Moälvens IBK Ivica Matanovic, Stefan Nyberg Skyttis Arena
2016-01-23 10:30 247031045 Moälvens IBK - Örnsköldsvik IBK Thilip Nadarajah, Javier Lindström Skyttis Arena
2016-01-23 11:30 247031044 Klockarbergets BK - Vattjoms IK Kenny Windahl, Fredrik Strandlund Njurundahallen
2016-01-23 12:45 247031042 Sundsvall City IBC U - Gullänget-Kroksta IBS Jesper Doherty, William Sjöström Höglunda
2016-01-23 17:15 247031043 Ankarsvik BK - Gullänget-Kroksta IBS Jesper Doherty, William Sjöström Höglunda
2016-02-06 12:00 247031046 Gullänget-Kroksta IBS - Klockarbergets BK Maria Dahlin, Stefan Nyberg Skyttis Arena
2016-02-06 15:00 247031048 Moälvens IBK - Klockarbergets BK , Maria Dahlin Skyttis Arena
2016-02-06 16:30 247031047 Sundsvall City IBC U - Ankarsvik BK Jesper Doherty, William Sjöström Skönsbergshallen
2016-02-14 12:45 247031049 Sundsvall City IBC U - Moälvens IBK Pierre Björklund, Yngwe Lindström Hagahallen
2016-02-14 13:00 247031050 Örnsköldsvik IBK - Vattjoms IK Per Söderlind, Oscar Hermansson Höglandshallen Örnsköldsvik
2016-02-14 16:30 247031052 Gullänget-Kroksta IBS - Vattjoms IK Andreas Nyman, Fredrik Söderholm Örnsköldsviks Sporthall
2016-02-14 17:00 247031051 Ankarsvik BK - Moälvens IBK Andreas Bjurman, Robert Lundqvist Höglunda
2016-02-20 09:45 247031054 Sundsvall City IBC U - Vattjoms IK Jesper Doherty, William Engström Höglunda
2016-02-20 13:00 247031053 Klockarbergets BK - Ankarsvik BK Andreas Bjurman, Peterson Lugero Njurundahallen
2016-02-20 13:00 247031055 Gullänget-Kroksta IBS - Moälvens IBK Göran Edlund, Patrik Nilsson Höglandshallen Örnsköldsvik
2016-02-28 10:30 247031057 Gullänget-Kroksta IBS - Örnsköldsvik IBK Stefan Nyberg, Maria Dahlin Höglandshallen Örnsköldsvik
2016-02-28 11:15 247031056 Ankarsvik BK - Vattjoms IK William Engström, Urban Berglund Höglunda
2016-02-28 12:00 247031058 Moälvens IBK - Sundsvall City IBC U Maria Dahlin, Stefan Nyberg Höglandshallen Örnsköldsvik
2016-02-28 15:00 247031059 Gullänget-Kroksta IBS - Sundsvall City IBC U Göran Norberg, Maria Dahlin Höglandshallen Örnsköldsvik
2016-03-19 10:45 247031063 Ankarsvik BK - Örnsköldsvik IBK William Östling, Viktor Berglund Vibacke Alnö Sundsvall
2016-03-19 14:30 247031061 Klockarbergets BK - Örnsköldsvik IBK Hugo Wikholm, Julia Holmlund Njurundahallen
2016-03-19 16:00 247031062 Vattjoms IK - Sundsvall City IBC U Thomas Eriksson, Jan Öberg Matfors Sporthall
2016-03-19 17:00 247031060 Klockarbergets BK - Gullänget-Kroksta IBS Jonathan Persson, Julia Holmlund Njurundahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis