Pantamera Flickor Division 7 (2015/16)

Gruppspel
Pantamera Flickor Division 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-11-07 12:00 247051011 Timrå IBC 05-07 - Sundsvalls IBF U Haga 05-06 William Engström, Tim Nylander Njurundahallen
2015-11-07 13:30 247051013 IBK Härnösand 05-06 - Timrå IBC 05-07 William Engström, Tim Nylander Njurundahallen
2015-11-07 14:15 247051014 Sundsvalls IBF U Haga 05-06 - Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 William Engström, Tim Nylander Njurundahallen
2015-11-08 10:15 247051001 Sundsvalls IBF U Nord 05-06 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå Hanna Svanström, Tomas Lindberg Sticksjö Sundsvall
2015-11-08 11:00 247051002 Örnsköldsvik IBK 05 - Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 Julia Holmlund, Tomas Lindberg Sticksjö Sundsvall
2015-11-08 11:45 247051003 Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå - Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 Julia Holmlund, Hanna Svanström Sticksjö Sundsvall
2015-11-08 12:30 247051004 Moälvens IBK 05 B - Sundsvalls IBF U Nord 05-06 Hanna Svanström, Tomas Lindberg Sticksjö Sundsvall
2015-11-08 13:15 247051005 Ankarsvik BK 06-07 - Örnsköldsvik IBK 05 Julia Holmlund, Tomas Lindberg Sticksjö Sundsvall
2015-11-08 14:00 247051006 Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit Julia Holmlund, Hanna Svanström Sticksjö Sundsvall
2015-11-08 14:45 247051007 Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 - Moälvens IBK 05 A Hanna Svanström, Fanny Svedin Sticksjö Sundsvall
2015-11-08 15:30 247051008 Fränsta IK 05-06 - Moälvens IBK 05 B Julia Holmlund, Fanny Svedin Sticksjö Sundsvall
2015-11-08 16:15 247051009 Moälvens IBK 05 A - Ankarsvik BK 06-07 Julia Holmlund, Hanna Svanström Sticksjö Sundsvall
2015-11-08 17:00 247051010 Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit - Fränsta IK 05-06 Hanna Svanström, Fanny Svedin Sticksjö Sundsvall
2015-11-22 09:00 247051026 Örnsköldsvik IBK 05 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå Isac Rönkä, Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2015-11-22 09:30 247051016 Sundsvalls IBF U Nord 05-06 - Sundsvalls IBF U Haga 05-06 Albin Skoglund, Arvid Larsson Landgrenshallen
2015-11-22 09:45 247051027 Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit - Moälvens IBK 05 A Isac Rönkä, Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2015-11-22 10:15 247051017 Timrå IBC 05-07 - Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 Albin Skoglund, Arvid Larsson Landgrenshallen
2015-11-22 10:30 247051028 Moälvens IBK 05 B - Örnsköldsvik IBK 05 Emma Hägglöf, Isac Rönkä Parkskolan Ö-vik
2015-11-22 11:00 247051018 Sundsvalls IBF U Haga 05-06 - Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 Daniel Selander, André Selander Landgrenshallen
2015-11-22 11:15 247051029 Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå - Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit Isac Rönkä, Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2015-11-22 11:45 247051019 IBK Härnösand 05-06 - Sundsvalls IBF U Nord 05-06 Daniel Selander, André Selander Landgrenshallen
2015-11-22 12:00 247051030 Moälvens IBK 05 A - Moälvens IBK 05 B Isac Rönkä, Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2015-11-22 12:30 247051020 Ankarsvik BK 06-07 - Timrå IBC 05-07 André Selander, Daniel Selander Landgrenshallen
2015-11-22 13:15 247051021 Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 - Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 Daniel Selander, André Selander Landgrenshallen
2015-11-22 14:00 247051221 Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 - Ankarsvik BK 06-07 André Selander, Daniel Selander Landgrenshallen
2015-11-22 14:45 247051023 Fränsta IK 05-06 - IBK Härnösand 05-06 Arvid Larsson, Albin Skoglund Landgrenshallen
2015-11-22 15:30 247051025 Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 - Fränsta IK 05-06 Albin Skoglund, Arvid Larsson Landgrenshallen
247051045 Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 - Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 Inst. Skönsbergshallen
2015-11-28 09:30 247051031 Timrå IBC 05-07 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå Amanda Gidlöf, Boo Hydling Nolaskolan
2015-11-28 10:15 247051032 Örnsköldsvik IBK 05 - Sundsvalls IBF U Haga 05-06 Amanda Gidlöf, Emma Hägglöf Nolaskolan
2015-11-28 11:00 247051033 Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå - Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 Emma Hägglöf, Boo Hydling Nolaskolan
2015-11-28 11:45 247051034 Moälvens IBK 05 B - Timrå IBC 05-07 Amanda Gidlöf, Boo Hydling Nolaskolan
2015-11-28 12:15 247051041 Sundsvalls IBF U Nord 05-06 - Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 Patrick Cederblad, Viktor Berglund Skönsbergshallen
2015-11-28 12:30 247051035 IBK Härnösand 05-06 - Örnsköldsvik IBK 05 Emma Hägglöf, Amanda Gidlöf Nolaskolan
2015-11-28 13:00 247051042 Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 - Fränsta IK 05-06 William Östling, Viktor Berglund Skönsbergshallen
2015-11-28 13:15 247051036 Sundsvalls IBF U Haga 05-06 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit Boo Hydling, Emma Hägglöf Nolaskolan
2015-11-28 13:45 247051043 Ankarsvik BK 06-07 - Sundsvalls IBF U Nord 05-06 William Östling, Patrick Cederblad Skönsbergshallen
2015-11-28 14:00 247051037 Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 - Moälvens IBK 05 A Amanda Gidlöf, Boo Hydling Nolaskolan
2015-11-28 14:30 247051044 Fränsta IK 05-06 - Ankarsvik BK 06-07 Patrick Cederblad, Viktor Berglund Skönsbergshallen
2015-11-28 14:45 247051039 Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit - Moälvens IBK 05 B Emma Hägglöf, Amanda Gidlöf Nolaskolan
2015-11-28 15:30 247051222 Moälvens IBK 05 A - IBK Härnösand 05-06 Boo Hydling, Emma Hägglöf Nolaskolan
2015-12-20 12:30 247051051 Timrå IBC 05-07 - Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 Viktor Berglund, William Östling Timrå Sporthall
2015-12-20 13:15 247051052 IBK Härnösand 05-06 - Sundsvalls IBF U Haga 05-06 Viktor Berglund, Tim Nylander Timrå Sporthall
2015-12-20 14:00 247051074 Sundsvalls IBF U Haga 05-06 - Timrå IBC 05-07 William Östling, Tim Nylander Timrå Sporthall
2015-12-20 14:45 247051054 Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 - IBK Härnösand 05-06 William Östling, Viktor Berglund Timrå Sporthall
2015-12-20 15:30 247051071 Timrå IBC 05-07 - IBK Härnösand 05-06 Viktor Berglund, Tim Nylander Timrå Sporthall
2016-01-09 11:30 247051056 Örnsköldsvik IBK 05 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit Maria Dahlin, Emma Hägglöf Örnsköldsviks Sporthall
2016-01-09 12:15 247051057 Moälvens IBK 05 B - Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå Maria Dahlin, Emma Hägglöf Örnsköldsviks Sporthall
2016-01-09 13:00 247051058 Moälvens IBK 05 A - Örnsköldsvik IBK 05 Javier Lindström, Thilip Nadarajah Örnsköldsviks Sporthall
2016-01-09 13:30 247051046 Sundsvalls IBF U Nord 05-06 - Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 Hanna Svanström, Julia Holmlund Höglunda
2016-01-09 13:45 247051059 Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit - Moälvens IBK 05 B Thilip Nadarajah, Boo Hydling Örnsköldsviks Sporthall
2016-01-09 14:15 247051047 Ankarsvik BK 06-07 - Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 Julia Holmlund, Hanna Svanström Höglunda
2016-01-09 14:30 247051060 Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå - Moälvens IBK 05 A Javier Lindström, Boo Hydling Örnsköldsviks Sporthall
2016-01-09 15:00 247051048 Fränsta IK 05-06 - Sundsvalls IBF U Nord 05-06 Hanna Svanström, Julia Holmlund Höglunda
2016-01-09 15:45 247051049 Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 - Ankarsvik BK 06-07 Julia Holmlund, Hanna Svanström Höglunda
2016-01-09 16:30 247051050 Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 - Fränsta IK 05-06 Hanna Svanström, Julia Holmlund Höglunda
2016-01-17 10:00 247051061 Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå - Fränsta IK 05-06 Thilip Nadarajah, Oscar Hermansson Parkskolan Ö-vik
2016-01-17 10:45 247051062 Moälvens IBK 05 A - Sundsvalls IBF U Nord 05-06 Oscar Hermansson, Thilip Nadarajah Parkskolan Ö-vik
2016-01-17 11:30 247051063 Fränsta IK 05-06 - Örnsköldsvik IBK 05 Thilip Nadarajah, Oscar Hermansson Parkskolan Ö-vik
2016-01-17 12:15 247051064 Ankarsvik BK 06-07 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå Emma Hägglöf, Isac Rönkä Parkskolan Ö-vik
2016-01-17 13:00 247051065 Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 - Moälvens IBK 05 A Emma Hägglöf, Isac Rönkä Parkskolan Ö-vik
2016-01-17 13:45 247051066 Örnsköldsvik IBK 05 - Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 Emma Hägglöf, Isac Rönkä Parkskolan Ö-vik
2016-01-17 14:30 247051067 Sundsvalls IBF U Nord 05-06 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit Isac Rönkä, Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2016-01-17 15:15 247051068 Moälvens IBK 05 B - Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 Stefan Nyberg, Per Söderlind Parkskolan Ö-vik
2016-01-17 16:00 247051069 Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit - Ankarsvik BK 06-07 Stefan Nyberg, Per Söderlind Parkskolan Ö-vik
2016-01-17 16:45 247051070 Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 - Moälvens IBK 05 B Stefan Nyberg, Per Söderlind Parkskolan Ö-vik
2016-02-06 09:30 247051076 Sundsvalls IBF U Haga 05-06 - Fränsta IK 05-06 William Östling, Robert Lundqvist Höglunda
2016-02-06 10:15 247051223 Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 - Sundsvalls IBF U Nord 05-06 Robert Lundqvist, Viktor Berglund Höglunda
2016-02-06 11:00 247051078 Fränsta IK 05-06 - Timrå IBC 05-07 Viktor Berglund, William Östling Höglunda
2016-02-06 11:45 247051079 Ankarsvik BK 06-07 - Sundsvalls IBF U Haga 05-06 Robert Lundqvist, William Östling Höglunda
2016-02-06 12:00 247051086 Örnsköldsvik IBK 05 - Moälvens IBK 05 B Emma Hägglöf, Patrik Nilsson Parkskolan Ö-vik
2016-02-06 12:30 247051081 Timrå IBC 05-07 - Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 Robert Lundqvist, Viktor Berglund Höglunda
2016-02-06 12:45 247051087 Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit - Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå Patrik Nilsson, Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2016-02-06 13:15 247051082 Sundsvalls IBF U Nord 05-06 - Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 Viktor Berglund, William Östling Höglunda
2016-02-06 13:30 247051088 Moälvens IBK 05 B - Moälvens IBK 05 A Patrik Nilsson, Oscar Hermansson Parkskolan Ö-vik
2016-02-06 14:00 247051227 Sundsvalls IBF U Haga 05-06 - Timrå IBC 05-07 William Östling, Robert Lundqvist Höglunda
2016-02-06 14:15 247051089 Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå - Örnsköldsvik IBK 05 Oscar Hermansson, Patrik Nilsson Parkskolan Ö-vik
2016-02-06 14:45 247051083 IBK Härnösand 05-06 - Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 Viktor Berglund, Robert Lundqvist Höglunda
2016-02-06 15:00 247051090 Moälvens IBK 05 A - Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit Oscar Hermansson, Patrik Nilsson Parkskolan Ö-vik
2016-02-06 15:30 247051084 Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 - Ankarsvik BK 06-07 William Östling, Viktor Berglund Höglunda
2016-02-06 16:15 247051085 Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 - IBK Härnösand 05-06 William Östling, Robert Lundqvist Höglunda
2016-02-14 10:15 247051224 Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå - Örnsköldsvik IBK 05 Emma Hägglöf, Maria Dahlin Parkskolan Ö-vik
2016-02-14 11:00 247051092 Moälvens IBK 05 A - Timrå IBC 05-07 , Maria Dahlin Parkskolan Ö-vik
2016-02-14 11:45 247051094 IBK Härnösand 05-06 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2016-02-14 12:30 247051095 Sundsvalls IBF U Haga 05-06 - Moälvens IBK 05 A Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2016-02-14 13:15 247051096 Örnsköldsvik IBK 05 - Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 , Boo Hydling Parkskolan Ö-vik
2016-02-14 14:00 247051097 Timrå IBC 05-07 - Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit Boo Hydling, Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2016-02-14 14:45 247051225 Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 - IBK Härnösand 05-06 , Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2016-02-14 15:30 247051098 Moälvens IBK 05 B - Sundsvalls IBF U Haga 05-06 , Emma Hägglöf Parkskolan Ö-vik
2016-02-14 16:15 247051099 Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit - IBK Härnösand 05-06 Per Söderlind, Oscar Hermansson Parkskolan Ö-vik
2016-02-14 17:00 247051100 Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 - Moälvens IBK 05 B Per Söderlind, Oscar Hermansson Parkskolan Ö-vik
2016-02-21 00:00 247051102 Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 - Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 Julia Holmlund, Jennie Renström Höglunda
2016-02-21 10:30 247051101 Sundsvalls IBF U Nord 05-06 - Ankarsvik BK 06-07 Jennie Renström, Hanna Svanström Höglunda
2016-02-21 11:30 247051103 Ankarsvik BK 06-07 - Fränsta IK 05-06 Julia Holmlund, Hanna Svanström Höglunda
2016-02-21 12:15 247051104 Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 - Sundsvalls IBF U Nord 05-06 Jennie Renström, Hanna Svanström Höglunda
2016-02-21 13:00 247051105 Fränsta IK 05-06 - Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 Julia Holmlund, Jennie Renström Höglunda
247051072 Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 - Sundsvalls IBF U Haga 05-06 Sticksjö Sundsvall
2016-03-05 09:15 247051106 Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 - Timrå IBC 05-07 Julia Holmlund, Hampus Hernell Höglunda
2016-03-05 10:00 247051107 Sundsvalls IBF U Haga 05-06 - IBK Härnösand 05-06 Jonathan Persson, Hampus Hernell Höglunda
2016-03-05 10:00 247051111 Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 - Sundsvalls IBF U Nord 05-06 Urban Berglund, Robert Lundqvist Fränsta Sporthall
2016-03-05 10:45 247051112 Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 - Ankarsvik BK 06-07 Urban Berglund, Robert Lundqvist Fränsta Sporthall
2016-03-05 10:45 247051226 Timrå IBC 05-07 - Sundsvalls IBF U Haga 05-06 Julia Holmlund, Jonathan Persson Höglunda
2016-03-05 11:30 247051109 IBK Härnösand 05-06 - Sundsvalls IBF U G-holm 05-06 Hampus Hernell, Julia Holmlund Höglunda
2016-03-05 11:30 247051113 Sundsvalls IBF U Nord 05-06 - Fränsta IK 05-06 Urban Berglund, Robert Lundqvist Fränsta Sporthall
2016-03-05 12:00 247051116 Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit - Örnsköldsvik IBK 05 Isac Rönkä, Patrik Nilsson Parkskolan Ö-vik
2016-03-05 12:15 247051114 Ankarsvik BK 06-07 - Sundsvalls IBF U S-malm 1 05-06 Urban Berglund, Robert Lundqvist Fränsta Sporthall
2016-03-05 12:45 247051117 Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå - Moälvens IBK 05 B Patrik Nilsson, Isac Rönkä Parkskolan Ö-vik
2016-03-05 13:00 247051115 Fränsta IK 05-06 - Sundsvalls IBF U S-malm 2 05-06 Urban Berglund, Robert Lundqvist Fränsta Sporthall
2016-03-05 13:30 247051118 Örnsköldsvik IBK 05 - Moälvens IBK 05 A Isac Rönkä, Patrik Nilsson Parkskolan Ö-vik
2016-03-05 14:15 247051119 Moälvens IBK 05 B - Gullänget-Kroksta IBS 05 Vit , Patrik Nilsson Parkskolan Ö-vik
2016-03-05 15:00 247051120 Moälvens IBK 05 A - Gullänget-Kroksta IBS 05 Blå Patrik Nilsson, Isac Rönkä Parkskolan Ö-vik

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis