Pojkar klass 6 (04-05) (2015/16)

Gruppspel
Pojkar klass 6 (04-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-11 11:00 050405003 Gävle GIK - Valbo AIF Tommy Hellstrand, Gustav Hellstrand Kunskapsskolans Sporthall
2015-10-11 13:00 050405001 Andersbergs IBK P04 - Forsbacka IK Ehsan Ghorbani Pour, Ali Gohrbani Pour Andersbergs Sporthall
2015-10-11 13:00 050405006 Norrsundets IF - Sandvikens AIK Göran Karlsson Norrsundets Sporthall
2015-10-11 15:00 050405005 IBK Runsten - Skutskärs IBK Marcus Svedinger, Oskar Simryd Nynäshallen
2015-10-18 12:15 050405010 Valbo AIF - Forsbacka IK Alexander Westberg, Elias Löfgren Valbo Sportcenter
2015-10-18 13:00 050405011 Norrsundets IF - Andersbergs IBK P04 Magnus Undén, Martin Stenberg Norrsundets Sporthall
2015-10-18 14:00 050405009 Storviks IF - Gävle GIK Andreas Sjöberg, Petter Lundgren Parkhallen
2015-10-18 15:15 050405007 Sandvikens AIK - IBK Runsten Joakim Karlsson, Johan Leijding Bessemerhallen
2015-10-25 09:00 050405015 Gävle GIK - Skutskärs IBK Robert Brodin, Daniel Ekman-Hedberg Kunskapsskolans Sporthall
2015-10-25 11:00 050405013 Andersbergs IBK P04 - Valbo AIF Jan Byqvist, Andreas Sjöberg Andersbergs Sporthall
2015-10-25 11:15 050405017 IBK Runsten - Norrsundets IF Louise Mälby, Johan Leijding Valbo Sportcenter
2015-10-25 14:00 050405014 Forsbacka IK - Storviks IF Magnus Undén, Johan Leijding Forsbackahallen
2015-11-07 10:30 050405021 Skutskärs IBK - Forsbacka IK Thomas Sterner, Hampus Andersson Rotskärsskolans Sporthall
2015-11-07 14:00 050405023 Valbo AIF - IBK Runsten Marcus Svedinger, Petter Lundgren Ludvigbergsskolan
2015-11-07 15:15 050405020 Sandvikens AIK - Gävle GIK Roger Morin, Martin Stenberg Bessemerhallen
2015-11-08 10:15 050405029 Valbo AIF - Storviks IF Andreas Sjöberg, Almedina Sörell Valbo Sportcenter
2015-11-08 13:30 050405027 Gävle GIK - Norrsundets IF Elias Löfgren, Johan Leijding Kunskapsskolans Sporthall
2015-11-08 14:00 050405026 Forsbacka IK - Sandvikens AIK Nicole Hådal, Louise Mälby Forsbackahallen
2016-01-24 10:15 050405025 Andersbergs IBK P04 - Skutskärs IBK Daniel Ekman-Hedberg, Ehsan Ghorbani Pour Andersbergs Sporthall
2015-11-15 10:00 050405033 Sandvikens AIK - Andersbergs IBK P04 Almedina Sörell, Roger Collin Bessemerhallen
2015-11-15 11:00 050405032 Norrsundets IF - Forsbacka IK Göran Karlsson Norrsundets Sporthall
2015-11-15 14:00 050405031 IBK Runsten - Gävle GIK Alexander Westberg, Gustav Hellstrand Nynäshallen
2015-12-06 15:45 050405035 Storviks IF - Andersbergs IBK P04 Almedina Sörell, Andreas Sjöberg Parkhallen
2015-11-22 10:00 050405037 Andersbergs IBK P04 - Norrsundets IF Ehsan Ghorbani Pour, Johan Leijding Andersbergs Sporthall
2015-11-22 11:00 050405041 Valbo AIF - Skutskärs IBK Jan Byqvist, Jakob Stefansson Ludvigbergsskolan
2015-11-22 14:00 050405038 Forsbacka IK - IBK Runsten Petter Lundgren, Oskar Simryd Forsbackahallen
2015-11-22 14:00 050405040 Storviks IF - Sandvikens AIK Jan Byqvist, Johan Leijding Parkhallen
2015-11-29 10:00 050405047 Skutskärs IBK - Storviks IF Roger Morin, Göran Karlsson Rotskärsskolans Sporthall
2015-11-29 11:45 050405046 Sandvikens AIK - Valbo AIF Roger Collin, Vincent Beronius Bessemerhallen
2015-11-29 15:00 050405044 IBK Runsten - Andersbergs IBK P04 Jakob Westerlund, Petter Lundgren Nynäshallen
2015-12-06 14:00 050405050 Forsbacka IK - Gävle GIK Elias Löfgren, Hampus Andersson Forsbackahallen
2015-12-06 14:00 050405053 Valbo AIF - Norrsundets IF Johan Leijding, Jan Byqvist Nynäshallen
2016-01-17 12:00 050405051 Skutskärs IBK - IBK Runsten Gustav Hellstrand, Oliver Parment Rotskärsskolans Sporthall
2015-12-13 10:00 050405055 Gävle GIK - Andersbergs IBK P04 Johan Leijding, Tomas Hallenberg Kunskapsskolans Sporthall
2015-12-13 13:00 050405058 Norrsundets IF - Storviks IF Jan Byqvist, Tomas Hallenberg Norrsundets Sporthall
2015-12-13 13:30 050405059 Sandvikens AIK - Skutskärs IBK Almedina Sörell, Andreas Sjöberg Bessemerhallen
2016-01-10 12:00 050405063 Skutskärs IBK - Norrsundets IF Gustav Hellstrand, Tommy Hellstrand Rotskärsskolans Sporthall
2016-01-10 12:00 050405064 Storviks IF - IBK Runsten , Martin Brolin Parkhallen
2016-01-17 12:15 050405070 Valbo AIF - Gävle GIK Vincent Beronius, Louise Mälby Valbo Sportcenter
2016-01-17 13:30 050405067 Sandvikens AIK - Norrsundets IF Oskar Simryd, Ehsan Ghorbani Pour Bessemerhallen
2016-01-17 14:00 050405071 Forsbacka IK - Andersbergs IBK P04 Magnus Undén, Hampus Andersson Forsbackahallen
2016-01-24 10:00 050405075 Gävle GIK - Storviks IF Rikard Karlsson, Magnus Undén Kunskapsskolans Sporthall
2016-01-24 11:15 050405077 IBK Runsten - Sandvikens AIK Jacob Holmström, Almedina Sörell Träffen Arena
2016-01-24 14:00 050405074 Forsbacka IK - Valbo AIF Mats Stefansson, Jakob Stefansson Forsbackahallen
2016-02-07 12:00 050405081 Skutskärs IBK - Gävle GIK Jacob Larsson, Oscar Larsson Rotskärsskolans Sporthall
2016-02-07 12:15 050405083 Valbo AIF - Andersbergs IBK P04 Richard Öhneskog, Reine Schröder Valbo Sportcenter
2016-02-07 13:00 050405079 Norrsundets IF - IBK Runsten , Martin Brolin Norrsundets Sporthall
2016-02-07 14:30 050405082 Storviks IF - Forsbacka IK Henrik Hultin-Öberg, Roger Collin Parkhallen
2016-02-13 12:00 050405085 Andersbergs IBK P04 - Storviks IF Jacob Larsson, Louise Mälby Andersbergs Sporthall
2016-02-13 14:00 050405086 Forsbacka IK - Skutskärs IBK Reine Schröder, Martin Stenberg Forsbackahallen
2016-02-13 16:15 050405089 IBK Runsten - Valbo AIF Elias Löfgren, Louise Mälby Träffen Arena
2016-02-13 17:30 050405087 Gävle GIK - Sandvikens AIK Joakim Karlsson, Göran Karlsson Kunskapsskolans Sporthall
050405093 Sandvikens AIK - Forsbacka IK
2016-02-14 12:00 050405094 Skutskärs IBK - Andersbergs IBK P04 Tomas Hallenberg, Reine Schröder Rotskärsskolans Sporthall
2016-02-14 12:30 050405095 Storviks IF - Valbo AIF Louise Mälby, Nicole Hådal Parkhallen
2016-02-14 13:00 050405092 Norrsundets IF - Gävle GIK Mats Stefansson, Hampus Andersson Norrsundets Sporthall
2016-02-21 10:00 050405099 Gävle GIK - IBK Runsten Elias Löfgren, Louise Mälby Kunskapsskolans Sporthall
2016-02-21 12:45 050405097 Andersbergs IBK P04 - Sandvikens AIK Jacob Holmström, Hampus Andersson Andersbergs Sporthall
2016-02-21 14:00 050405098 Forsbacka IK - Norrsundets IF Louise Mälby, Tomas Hallenberg Forsbackahallen
050405106 Sandvikens AIK - Storviks IF
2016-02-27 12:00 050405107 Skutskärs IBK - Valbo AIF , Jonas Tidsjö Rotskärsskolans Sporthall
2016-02-27 13:15 050405104 IBK Runsten - Forsbacka IK Martin Stenberg, Louise Mälby Nynäshallen
2016-02-28 11:00 050405109 Andersbergs IBK P04 - IBK Runsten Jan Byqvist, Louise Mälby Andersbergs Sporthall
2016-02-28 14:45 050405112 Storviks IF - Skutskärs IBK Rikard Karlsson, Robert Brodin Parkhallen
2016-02-28 16:00 050405113 Valbo AIF - Sandvikens AIK Hampus Andersson, Martin Stenberg Valbo Sportcenter
2016-03-12 11:30 050405115 Gävle GIK - Forsbacka IK Martin Stenberg, Reine Schröder Kunskapsskolans Sporthall
2016-03-12 13:00 050405118 Norrsundets IF - Valbo AIF Göran Karlsson Norrsundets Sporthall
2016-03-13 11:00 050405121 Andersbergs IBK P04 - Gävle GIK Louise Mälby, Jan Byqvist Andersbergs Sporthall
2016-03-13 12:00 050405123 Skutskärs IBK - Sandvikens AIK Rikard Karlsson, Anders Löfgren Rotskärsskolans Sporthall
2016-03-13 13:00 050405124 Storviks IF - Norrsundets IF Erik Lindberg, Magnus Nordahl Parkhallen
2016-03-20 11:15 050405131 Norrsundets IF - Skutskärs IBK Jan Byqvist, Johan Leijding Norrsundets Sporthall
2016-03-20 13:30 050405130 IBK Runsten - Storviks IF Hampus Andersson, Ehsan Ghorbani Pour Nynäshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis