Pojkar Klass 8 (-03-04-05) (2013/14)

Gruppspel
Pojkar Klass 8 (-03-04-05)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-26 10:00 1305596005 Norrsundets IF - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Norrsundets Sporthall
2013-10-26 16:00 1305596003 IBK Runsten - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
2013-10-27 08:30 1305596006 Andersbergs IBK - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Andersbergs Sporthall
2013-10-27 11:00 1305596001 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U Vit FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Valbo Sportcentrum
2013-11-02 15:00 1305596009 Forsbacka IK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2013-11-03 13:15 1305596011 Sandvikens AIK U Vit - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2013-11-10 14:30 1305596007 Sandvikens AIK U Svart - Strömsbro IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-11-09 12:00 1305596015 IBK Runsten - Skutskärs IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2013-11-10 12:15 1305596018 Andersbergs IBK - Forsbacka IK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Andersbergs Sporthall
2013-11-17 11:00 1305596017 Norrsundets IF - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Norrsundets Sporthall
2013-11-16 12:30 1305596024 Skutskärs IBK - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
2013-11-16 15:00 1305596019 Forsbacka IK - Strömsbro IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Forsbackahallen
2013-11-16 16:30 1305596023 Sandvikens AIK U Svart - Norrsundets IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-11-17 12:30 1305596021 Sandvikens AIK U Vit - IBK Runsten FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-11-23 10:00 1305596029 Norrsundets IF - Skutskärs IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Norrsundets Sporthall
2013-11-24 09:00 1305596030 Andersbergs IBK - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2013-11-24 13:00 1305596025 Strömsbro IF - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2013-11-30 09:30 1305596032 Gävle GIK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2013-12-01 08:30 1305596036 Sandvikens AIK U Vit - Andersbergs IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-12-01 13:30 1305596033 Skutskärs IBK - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
2013-12-07 10:30 1305596042 Skutskärs IBK - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
2013-12-07 17:00 1305596040 Sandvikens AIK U Vit - Sandvikens AIK U Svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2013-12-08 09:45 1305596037 Strömsbro IF - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2
2014-01-11 10:00 1305596044 Norrsundets IF - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Norrsundets Sporthall
2014-01-11 13:30 1305596048 Sandvikens AIK U Svart - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-01-11 15:00 1305596046 Forsbacka IK - Sandvikens AIK U Vit FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Forsbackahallen
2014-01-12 17:00 1305596045 IBK Runsten - Andersbergs IBK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2014-01-18 10:00 1305596053 Sandvikens AIK U Svart - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-18 10:30 1305596049 IBK Runsten - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-01-18 11:40 1305596052 Sandvikens AIK U Vit - Skutskärs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-01-25 09:15 1305596060 Gävle GIK - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-01-26 08:30 1305596057 Andersbergs IBK - Norrsundets IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-02-08 10:00 1305596059 Skutskärs IBK - Sandvikens AIK U Svart FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
2014-02-01 15:00 1305596066 Forsbacka IK - Skutskärs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2014-02-02 11:00 1305596064 Sandvikens AIK U Vit - Gävle GIK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-02 14:00 1305596061 Strömsbro IF - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Träffen Arena
2014-02-08 15:00 1305596071 Forsbacka IK - Norrsundets IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Forsbackahallen
2014-02-09 10:00 1305596072 Gävle GIK - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Kunskapsskolans Sporthall
2014-02-09 11:30 1305596069 Sandvikens AIK U Svart - IBK Runsten FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Bessemerhallen
2014-02-09 15:00 1305596067 Sandvikens AIK U Vit - Strömsbro IF FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen
2014-02-15 10:00 1305596077 Norrsundets IF - Sandvikens AIK U Vit FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Norrsundets Sporthall
2014-02-16 12:00 1305596073 Strömsbro IF - Sandvikens AIK U Svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2014-02-16 12:00 1305596075 IBK Runsten - Forsbacka IK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Ludvigbergsskolan
2014-02-15 13:00 1305596081 Skutskärs IBK - IBK Runsten FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Rotskärs sporthall
2014-03-08 11:30 1305596083 Gävle GIK - Norrsundets IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Kunskapsskolans Sporthall
2014-03-08 15:00 1305596084 Forsbacka IK - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Forsbackahallen
2014-03-15 09:30 1305596089 Norrsundets IF - Sandvikens AIK U Svart FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Norrsundets Sporthall
2014-03-16 09:00 1305596087 IBK Runsten - Sandvikens AIK U Vit FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Valbo Sportcentrum
2014-03-16 09:00 1305596090 Andersbergs IBK - Skutskärs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Andersbergs Sporthall
2014-03-16 11:30 1305596085 Strömsbro IF - Forsbacka IK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1
2014-02-23 11:30 1305596094 Skutskärs IBK - Norrsundets IF FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Rotskärs sporthall
2014-03-23 11:15 1305596096 Strömsbro IF - Gävle GIK FD 2 FD 2, FD 1 FD 1 Testebo Arena
2014-03-23 16:00 1305596095 Sandvikens AIK U Svart - Andersbergs IBK FD 1 FD 1, FD 2 FD 2 Bessemerhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis