Bessemerhallen

Adress
Sveavägen 16D, 811 40 Sandviken
Telefon
026-241110 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2022-11-20 12:30 Pojkar Blå Div 2 Gästrikland (12-13) A (Svår) 22/23 052012011 Sandvikens AIK P2012/13 - IBK Runsten P12
2022-11-26 12:45 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004045 Sandvikens AIK P2010 - IBK Njutånger P09-11/FBC Bollnäs
2022-11-27 10:30 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977031 Sandvikens AIK - IBF Falun Utveckling
December
2022-12-04 13:00 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976074 Sandvikens AIK - Sundborns GOIF
2022-12-10 11:00 Pojkar Blå Div 2 Gästrikland (12-13) A (Svår) 22/23 052012014 Sandvikens AIK P2012/13 - Storviks IF P10/11
2022-12-10 13:00 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977037 Sandvikens AIK - KAIS Mora UIF
2022-12-11 11:00 Pantamera Pojkar Blå Div 1 Gästrikland (11-12) A (Svår) 22/23 052010023 Sandvikens AIK P11 - Valbo AIF P11
2022-12-11 12:30 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991064 Sandvikens AIK - IBF Hedemora
2022-12-18 12:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009034 Sandvikens AIK F2011-12 - IK Sätra F10-12
2022-12-18 15:30 Pantamera Pojkar Röd Div 2 Gävleborg (08-09) 22/23 052003052 Sandvikens AIK P08 - Gävle GIK P09/10 Röd
Januari
2023-01-14 10:00 Pojkar Blå Div 2 Gästrikland (12-13) A (Svår) 22/23 052012016 Sandvikens AIK P2012/13 - Valbo AIF P12 Vit
2023-01-14 11:30 Pantamera Pojkar Blå Div 1 Gästrikland (11-12) A (Svår) 22/23 052010028 Sandvikens AIK P11 - Strömsbro IF P11
2023-01-14 13:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996038 Sandvikens AIK - Hudik/Björkberg IBK
2023-01-14 15:15 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991078 Sandvikens AIK - Samuelsdals IF
2023-01-15 16:30 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977042 Sandvikens AIK - LI20 IBF /Rättviks IBF
2023-01-21 10:00 Pantamera Pojkar Blå Div 1 Gästrikland (11-12) A (Svår) 22/23 052010032 Sandvikens AIK P11 - IK Huge P11
2023-01-22 12:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009044 Sandvikens AIK F2011-12 - Storviks IF F10/11
2023-01-22 14:45 Pantamera Pojkar Röd Div 2 Gävleborg (08-09) 22/23 052003065 Sandvikens AIK P08 - Söderhamns IBF Pojkar 2007/2008
2023-01-22 17:00 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991084 Sandvikens AIK - IBK Runsten
2023-01-28 10:00 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009048 Sandvikens AIK F2011-12 - IK Huge F10
2023-01-28 12:15 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004077 Sandvikens AIK P2010 - Strömsbro IF P09
2023-01-29 14:45 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996045 Sandvikens AIK - Andersbergs IBK
2023-01-30 19:30 Pantamera Damjuniorer GUD (03-05) 039977052 Sandvikens AIK - Strömsbro IF
Februari
2023-02-04 10:30 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004084 Sandvikens AIK P2010 - IK Sätra P08-09
2023-02-05 12:30 Pantamera Pojkar Blå Div 1 Gästrikland (11-12) A (Svår) 22/23 052010039 Sandvikens AIK P11 - IK Sätra P10-11
2023-02-05 14:00 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996050 Sandvikens AIK - IBF Falun Ungdom och Barn
2023-02-05 16:15 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991094 Sandvikens AIK - LI20 IBF
2023-02-12 12:30 Pantamera Pojkar Blå Div 1 Gästrikland (11-12) A (Svår) 22/23 052010042 Sandvikens AIK P11 - Hofors IBK P11
2023-02-12 14:00 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009055 Sandvikens AIK F2011-12 - Valbo IBF F10-11 Vit
2023-02-18 09:30 Flickor Grön Gästrikland 052021049 Sandvikens AIK F2013/2014 svart - Valbo IBF 14/15
2023-02-18 10:30 Flickor Grön Gästrikland 052021050 Sandvikens AIK F2013/2014 vit - Strömsbro IF F14-15
2023-02-18 11:30 Flickor Grön Gästrikland 052021051 IK Huge F2014 - Gävle GIK F14/15
2023-02-18 12:30 Flickor Grön Gästrikland 052021052 Gävle GIK F14/15 - Strömsbro IF F14-15
2023-02-18 13:30 Flickor Grön Gästrikland 052021063 IK Huge F2014 - Sandvikens AIK F2013/2014 svart
2023-02-18 14:30 Flickor Grön Gästrikland 052021064 Sandvikens AIK F2013/2014 vit - Gävle GIK F14/15
2023-02-19 12:30 Pantamera Flickor Röd Division 3 (09) Gävleborg/Dalarna 039996060 Sandvikens AIK - Gävle GIK
2023-02-19 14:45 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991104 Sandvikens AIK - IBF Borlänge
Mars
2023-03-04 10:00 Pojkar Blå Div 2 Gästrikland (12-13) A (Svår) 22/23 052012023 Sandvikens AIK P2012/13 - IBK Runsten P12
2023-03-04 11:30 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004103 Sandvikens AIK P2010 - Gävle GIK P09/10 Blå
2023-03-05 12:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009061 Sandvikens AIK F2011-12 - FBC Bollnäs F09-11
2023-03-05 14:45 Pantamera Pojkar Röd Div 2 Gävleborg (08-09) 22/23 052003093 Sandvikens AIK P08 - Gävle GIK P08
2023-03-12 12:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009066 Sandvikens AIK F2011-12 - Gävle GIK F11
2023-03-12 14:45 Pantamera Pojkar Röd Division 1 (07) Gävleborg/Dalarna 039991123 Sandvikens AIK - Valbo AIF
2023-03-19 11:00 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (09-10) 22/23 052004110 Sandvikens AIK P2010 - IBK Runsten P09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis