Ludvigbergsskolan

Adress
Vretasvägen 18, 818 34 Valbo
Telefon
026-179710 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-29 09:30 Pojkar Grön Gästrikland (14-) B (Lätt) 22/23 052019006 Valbo AIF P13 Grön - Gävle GIK P13 Blå
2022-10-29 10:30 Pojkar Grön Gästrikland (14-) B (Lätt) 22/23 052019007 Valbo AIF P13 Vit - Högbo AIK Vit
2022-10-29 11:30 Pojkar Grön Gästrikland (14-) B (Lätt) 22/23 052019008 Högbo AIK Grön - Sandvikens AIK P2014 vit
2022-10-29 12:30 Pojkar Grön Gästrikland (14-) B (Lätt) 22/23 052019009 Gävle GIK P13 Blå - Valbo AIF P13 Grön
2022-10-29 13:30 Pojkar Grön Gästrikland (14-) B (Lätt) 22/23 052019010 Högbo AIK Grön - IK Huge P13 Vit
2022-10-29 14:30 Pojkar Grön Gästrikland (14-) B (Lätt) 22/23 052019011 Högbo AIK Vit - Sandvikens AIK P2014 vit
December
2022-12-11 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009080 Valbo IBF F10-11 Vit - Valbo IBF F10-11 Svart
2022-12-11 10:00 Flickor Blå Gästrikland (11-13) B 22/23 052017038 Valbo IBF F12-13 Vit - IK Sätra F10-12 Svart
2022-12-18 10:00 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009081 Valbo IBF F10-11 Svart - IK Sätra F10-12
Januari
2023-01-15 10:00 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009038 Valbo IBF F10-11 Vit - IK Huge F10
2023-01-22 10:00 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009083 Valbo IBF F10-11 Svart - Gävle GIK F11
2023-01-29 10:00 Flickor Blå Gästrikland (11-13) B 22/23 052017065 Valbo IBF F12-13 Vit - Valbo IBF F12-13 Svart
2023-01-29 12:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009045 Valbo IBF F10-11 Vit - FBC Bollnäs F09-11
2023-01-29 15:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg/Dalarna 030098068 Valbo IBF - IBF Borlänge
Februari
2023-02-04 12:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009085 Valbo IBF F10-11 Svart - Sandvikens AIK F2011-12
2023-02-05 10:00 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009050 Valbo IBF F10-11 Vit - Strömsbro IF F11/12
2023-02-25 12:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009087 Valbo IBF F10-11 Svart - Strömsbro IF F11/12
2023-02-26 09:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009060 Valbo IBF F10-11 Vit - Gävle GIK F11
Mars
2023-03-04 09:30 Flickor Grön Gästrikland 052021025 Valbo IBF 14/15 - Gävle GIK F14/15
2023-03-04 10:30 Flickor Grön Gästrikland 052021026 IK Huge F2014 - Strömsbro IF F14-15
2023-03-04 11:30 Flickor Grön Gästrikland 052021027 Sandvikens AIK F2013/2014 svart - Sandvikens AIK F2013/2014 vit
2023-03-04 12:30 Flickor Grön Gästrikland 052021028 Gävle GIK F14/15 - Strömsbro IF F14-15
2023-03-04 13:30 Flickor Grön Gästrikland 052021065 Valbo IBF 14/15 - Sandvikens AIK F2013/2014 vit
2023-03-04 14:30 Flickor Grön Gästrikland 052021066 IK Huge F2014 - Sandvikens AIK F2013/2014 svart
2023-03-05 12:30 Flickor Blå Gästrikland (11-13) B 22/23 052017082 Valbo IBF F12-13 Vit - Norrsundets IF F11-14
2023-03-19 10:00 Pantamera Flickor Röd Division 1/2 Gävleborg/Dalarna 030098101 Valbo IBF - KAIS Mora UIF 08
2023-03-19 12:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (10-11) 22/23 052009071 Valbo IBF F10-11 Vit - Storviks IF F10/11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis