Herrar Division 2 Skåne (2011/12)

Gruppspel
Herrar Division 2 Skåne
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-09-28 19:30 1113120004 Åstorp/Kvidinge IBS - Malmö FBC Ungdom 9 - 2 Roger Persson, Ola Nilsson Åstorps Sporthall
2011-09-30 19:15 1113120002 Falken IBF - Förslövs IF 3 - 8 Tony Hellborg, Martin Persson Landskrona Idrottshall
2011-10-02 13:00 1113120001 Gårdarike IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 23 - 4 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Vellinge Sporthall
2011-10-02 13:45 1113120005 IK SödraDal - Frosta IBF 9 - 2 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Lunds Idrottshall
2011-10-02 14:00 1113120003 FC Ramlösa - Willands IBK 4 - 8 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Norrehedshallen
2011-10-02 16:00 1113120006 Bjärreds IBK - Malmhaug KFUM IBF 3 - 10 Peter Kellgren, Dennie Lind Bjärehovhallen
2011-10-07 19:30 1113120012 Förslövs IF - Bjärreds IBK 5 - 8 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Förslövs Idrottshall
2011-10-07 20:00 1113120007 Willands IBK - Gårdarike IBK 13 - 6 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Fjälkinge Sporthall
2011-10-07 20:00 1113120011 Munka Ljungby IBK Akademi - IK SödraDal 4 - 10 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Munkahallen
2011-10-08 13:30 1113120009 Frosta IBF - FC Ramlösa 5 - 7 Tony Hellborg, Martin Persson Höörs Idrottshall
2011-10-09 15:30 1113120010 Malmhaug KFUM IBF - Åstorp/Kvidinge IBS 4 - 5 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Kulladals Sporthall
2011-10-09 16:30 1113120008 Malmö FBC Ungdom - Falken IBF 7 - 6 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Kirsebergs Sporthall
2011-10-13 19:45 1113120017 IK SödraDal - Malmhaug KFUM IBF 5 - 6 Daniel Jakobsen, Simon Broman Lunds Idrottshall
2011-10-13 20:00 1113120014 Falken IBF - Munka Ljungby IBK Akademi 5 - 4 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Landskrona Idrottshall
2011-10-13 20:00 1113120018 Bjärreds IBK - Frosta IBF 13 - 5 Peter Kellgren, Dennie Lind Bjärehovhallen
2011-10-14 19:45 1113120016 Åstorp/Kvidinge IBS - Willands IBK 4 - 1 Tony Hellborg, Martin Persson Åstorps Sporthall
2011-10-14 20:00 1113120013 Gårdarike IBK - Förslövs IF 7 - 4 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Vellinge Sporthall
2011-10-14 20:15 1113120015 FC Ramlösa - Malmö FBC Ungdom 6 - 5 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Idrottens Hus A
2011-10-20 20:00 1113120022 Förslövs IF - Åstorp/Kvidinge IBS 3 - 9 Sigge Svensson Martell, Thomas Eriksson Förslövs Idrottshall
2011-10-21 19:30 1113120019 Frosta IBF - Gårdarike IBK 6 - 3 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Höörs Idrottshall
2011-10-21 20:00 1113120021 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Ramlösa 3 - 15 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Munkahallen
2011-10-21 20:00 1113120023 Willands IBK - IK SödraDal 7 - 3 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Fjälkinge Sporthall
2011-10-23 15:30 1113120020 Malmhaug KFUM IBF - Falken IBF 10 - 5 Peter Kellgren, Dennie Lind Kulladals Sporthall
2011-10-23 17:45 1113120024 Malmö FBC Ungdom - Bjärreds IBK 9 - 1 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Kirsebergs Sporthall
2011-10-26 19:30 1113120028 Åstorp/Kvidinge IBS - Munka Ljungby IBK Akademi 12 - 4 Roger Persson, Ola Nilsson Åstorps Sporthall
2011-10-28 19:15 1113120026 Falken IBF - Frosta IBF 9 - 7 Petter Niklasson, Simon Broman Landskrona Idrottshall
2011-10-28 20:00 1113120025 Gårdarike IBK - Malmhaug KFUM IBF 6 - 8 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Vellinge Sporthall
2011-10-28 20:15 1113120027 FC Ramlösa - Förslövs IF 5 - 12 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Idrottens Hus A
2011-10-29 16:30 1113120030 Bjärreds IBK - Willands IBK 2 - 10 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Bjärehovhallen
2011-10-30 17:15 1113120029 IK SödraDal - Malmö FBC Ungdom 13 - 3 Peter Kellgren, Dennie Lind Lunds Idrottshall
2011-11-11 19:30 1113120034 Frosta IBF - Åstorp/Kvidinge IBS 2 - 13 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Höörs Idrottshall
2011-11-11 20:00 1113120031 Willands IBK - Falken IBF 10 - 5 Peter Kellgren, Dennie Lind Fjälkinge Sporthall
2011-11-12 14:00 1113120036 Munka Ljungby IBK Akademi - Bjärreds IBK 10 - 8 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Munkahallen
2011-11-13 13:45 1113120035 IK SödraDal - Förslövs IF 10 - 8 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Lunds Idrottshall
2011-11-13 15:30 1113120032 Malmhaug KFUM IBF - FC Ramlösa 8 - 6 Jan Lord, Rickard Nilsson Kulladals Sporthall
2011-11-13 18:15 1113120033 Malmö FBC Ungdom - Gårdarike IBK 4 - 10 Peter Kellgren, Dennie Lind Kirsebergs Sporthall
2011-11-18 19:15 1113120038 Falken IBF - IK SödraDal 5 - 9 Martin Matti, Daniel Bedö Landskrona Idrottshall
2011-11-18 20:00 1113120037 Gårdarike IBK - FC Ramlösa 12 - 5 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Vellinge Sporthall
2011-11-18 20:00 1113120040 Munka Ljungby IBK Akademi - Willands IBK 1 - 11 Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Munkahallen
2011-11-18 20:00 1113120042 Malmö FBC Ungdom - Malmhaug KFUM IBF 4 - 5 e.förl. Tony Hellborg, Martin Persson Kirsebergs Sporthall
2011-11-19 15:00 1113120039 Bjärreds IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 2 - 5 Peter Kellgren, Dennie Lind Bjärehovhallen
2011-11-19 15:00 1113120041 Förslövs IF - Frosta IBF 8 - 3 Peter Dahlberg, Mattias Linell Förslövs Idrottshall
2011-11-25 19:30 1113120046 Frosta IBF - Munka Ljungby IBK Akademi 7 - 5 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Höörs Idrottshall
2011-11-25 19:45 1113120043 Åstorp/Kvidinge IBS - Falken IBF 12 - 4 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Åstorps Sporthall
2011-11-25 20:00 1113120048 Willands IBK - Malmhaug KFUM IBF 4 - 9 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Fjälkinge Sporthall
2011-11-26 16:45 1113120044 IK SödraDal - Gårdarike IBK 13 - 5 Tony Hellborg, Martin Persson Lunds Idrottshall
2011-11-27 12:30 1113120045 FC Ramlösa - Bjärreds IBK 7 - 5 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Högastenshallen
2011-12-21 20:00 1113120047 Förslövs IF - Malmö FBC Ungdom 6 - 4 Ola Nilsson, Tony Olsson Förslövs Idrottshall
2011-12-01 20:00 1113120051 Falken IBF - Bjärreds IBK 2 - 7 Daniel Böcker, Mattias Linell Landskrona Idrottshall
2011-12-02 20:00 1113120052 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmö FBC Ungdom 3 - 13 Tony Hellborg, Martin Persson Munkahallen
2011-12-02 20:00 1113120053 Willands IBK - Frosta IBF 9 - 6 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Fjälkinge Sporthall
2011-12-04 13:00 1113120050 Gårdarike IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 7 - 12 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Vellinge Sporthall
2012-01-10 20:00 1113120049 FC Ramlösa - IK SödraDal 4 - 11 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Högastenshallen
2012-02-28 20:00 1113120054 Malmhaug KFUM IBF - Förslövs IF 6 - 2 Martin Matti, Daniel Bedö Kulladals Sporthall
2011-12-06 20:00 1113120059 Malmö FBC Ungdom - Willands IBK 3 - 4 e.förl. Peter Dahlberg, Petter Niklasson Kirsebergs Sporthall
2011-12-07 20:00 1113120058 Förslövs IF - Munka Ljungby IBK Akademi 15 - 7 Sigge Svensson Martell, Tony Olsson Förslövs Idrottshall
2011-12-08 20:00 1113120057 Bjärreds IBK - IK SödraDal 7 - 15 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Bjärehovhallen
2011-12-08 20:30 1113120060 Malmhaug KFUM IBF - Frosta IBF 8 - 3 Daniel Böcker, Mattias Linell Kulladals Sporthall
2011-12-09 19:15 1113120055 Falken IBF - Gårdarike IBK 7 - 12 Tony Hellborg, Martin Persson Landskrona Idrottshall
2011-12-09 19:45 1113120056 Åstorp/Kvidinge IBS - FC Ramlösa 7 - 3 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Åstorps Sporthall
2011-12-16 20:00 1113120064 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmhaug KFUM IBF 4 - 12 Anders Lindberg, Henrik Lundgren Munkahallen
2011-12-16 20:00 1113120065 Willands IBK - Förslövs IF 9 - 6 Eddy Olsson, Dragan Zaharijev Fjälkinge Sporthall
2011-12-17 15:30 1113120066 Frosta IBF - Malmö FBC Ungdom 4 - 10 Tony Hellborg, Martin Persson Höörs Idrottshall
2011-12-18 12:00 1113120062 FC Ramlösa - Falken IBF 8 - 7 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Idrottens Hus A
2011-12-18 13:45 1113120063 IK SödraDal - Åstorp/Kvidinge IBS 2 - 3 Daniel Böcker, Rickard Nilsson Lunds Idrottshall
2011-12-19 20:00 1113120061 Gårdarike IBK - Bjärreds IBK 13 - 6 Daniel Böcker, Rickard Nilsson Vellinge Sporthall
2012-01-12 20:00 1113120068 Förslövs IF - Falken IBF 6 - 5 e.förl. Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Förslövs Idrottshall
2012-01-12 20:00 1113120071 Frosta IBF - IK SödraDal 6 - 8 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Höörs Idrottshall
2012-01-13 20:00 1113120067 Munka Ljungby IBK Akademi - Gårdarike IBK 6 - 13 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Munkahallen
2012-01-13 20:00 1113120069 Willands IBK - FC Ramlösa 9 - 4 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Fjälkinge Sporthall
2012-01-15 15:30 1113120072 Malmhaug KFUM IBF - Bjärreds IBK 7 - 4 Peter Kellgren, Dennie Lind Kulladals Sporthall
2012-01-15 17:30 1113120070 Malmö FBC Ungdom - Åstorp/Kvidinge IBS 3 - 10 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Kirsebergs Sporthall
2012-01-20 19:15 1113120074 Falken IBF - Malmö FBC Ungdom 7 - 6 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Landskrona Idrottshall
2012-01-20 19:45 1113120076 Åstorp/Kvidinge IBS - Malmhaug KFUM IBF 7 - 3 Tony Hellborg, Martin Persson Åstorps Sporthall
2012-01-20 20:00 1113120073 Gårdarike IBK - Willands IBK 7 - 6 Daniel Böcker, Rickard Nilsson Vellinge Sporthall
2012-01-22 13:45 1113120077 IK SödraDal - Munka Ljungby IBK Akademi 11 - 2 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Lunds Idrottshall
2012-01-22 16:00 1113120078 Bjärreds IBK - Förslövs IF 7 - 6 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Bjärehovhallen
2012-01-22 18:00 1113120075 FC Ramlösa - Frosta IBF 6 - 7 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Idrottens Hus A
2012-01-26 20:00 1113120083 Malmhaug KFUM IBF - IK SödraDal 7 - 7 Roger Persson, Ola Nilsson Kulladals Sporthall
2012-01-26 20:00 1113120084 Frosta IBF - Bjärreds IBK 11 - 4 Mikael Bohman, Per-Ivar Kullman Höörs Idrottshall
2012-01-27 20:00 1113120080 Munka Ljungby IBK Akademi - Falken IBF 5 - 7 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Munkahallen
2012-01-27 20:00 1113120082 Willands IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 6 - 7 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Fjälkinge Sporthall
2012-01-28 14:45 1113120079 Förslövs IF - Gårdarike IBK 10 - 9 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Förslövs Idrottshall
2012-01-28 17:00 1113120081 Malmö FBC Ungdom - FC Ramlösa 9 - 7 Peter Kellgren, Dennie Lind Kirsebergs Sporthall
2012-01-31 19:45 1113120089 IK SödraDal - Willands IBK 7 - 8 Tony Hellborg, Martin Persson Lunds Idrottshall
2012-02-02 19:30 1113120087 FC Ramlösa - Munka Ljungby IBK Akademi 6 - 5 Martin Matti, Daniel Bedö Idrottens Hus A
2012-02-02 20:00 1113120090 Bjärreds IBK - Malmö FBC Ungdom 4 - 5 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Bjärehovhallen
2012-02-03 20:00 1113120085 Gårdarike IBK - Frosta IBF 7 - 5 Peter Kellgren, Dennie Lind Vellinge Sporthall
2012-02-03 20:00 1113120088 Åstorp/Kvidinge IBS - Förslövs IF 9 - 8 Tony Hellborg, Martin Persson Åstorps Sporthall
2012-02-14 20:15 1113120086 Falken IBF - Malmhaug KFUM IBF 4 - 6 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Landskrona Idrottshall
2012-02-09 19:30 1113120091 Malmhaug KFUM IBF - Gårdarike IBK 9 - 2 Peter Kellgren, Dennie Lind Kulladals Sporthall
2012-02-10 20:00 1113120094 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS 1 - 11 Fredrik Roos, Rickard Nilsson Munkahallen
2012-02-11 12:00 1113120092 Frosta IBF - Falken IBF 7 - 7 Tony Hellborg, Petter Niklasson Höörs Idrottshall
2012-02-11 12:45 1113120096 Willands IBK - Bjärreds IBK 7 - 4 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Fjälkinge Sporthall
2012-02-11 15:00 1113120093 Förslövs IF - FC Ramlösa 9 - 6 Mikael Bohman, Per-Ivar Kullman Förslövs Idrottshall
2012-02-12 18:00 1113120095 Malmö FBC Ungdom - IK SödraDal 4 - 7 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Kirsebergs Sporthall
2012-02-16 20:00 1113120102 Bjärreds IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 11 - 3 Peter Kellgren, Dennie Lind Bjärehovhallen
2012-02-17 19:15 1113120097 Falken IBF - Willands IBK 9 - 10 e.förl. Tony Hellborg, Martin Persson Landskrona Idrottshall
2012-02-17 20:00 1113120099 Gårdarike IBK - Malmö FBC Ungdom 9 - 12 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Vellinge Sporthall
2012-02-17 20:00 1113120100 Åstorp/Kvidinge IBS - Frosta IBF 5 - 6 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Åstorps Sporthall
2012-02-19 12:00 1113120098 FC Ramlösa - Malmhaug KFUM IBF 3 - 8 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Idrottens Hus A
2012-02-19 17:00 1113120101 Förslövs IF - IK SödraDal 9 - 10 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Förslövs Idrottshall
2012-02-24 20:00 1113120106 Willands IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 20 - 3 Tony Hellborg, Martin Persson Fjälkinge Sporthall
2012-02-25 13:00 1113120105 Åstorp/Kvidinge IBS - Bjärreds IBK 15 - 6 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Åstorps Sporthall
2012-02-25 14:00 1113120107 Frosta IBF - Förslövs IF 11 - 7 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Höörs Idrottshall
2012-02-26 15:30 1113120108 Malmhaug KFUM IBF - Malmö FBC Ungdom 3 - 2 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Kulladals Sporthall
2012-02-26 16:45 1113120104 IK SödraDal - Falken IBF 10 - 6 Tomor Gashi, Tomor Gashi, Leon Fuchs Lunds Idrottshall
2012-02-26 19:00 1113120103 FC Ramlösa - Gårdarike IBK 11 - 11 Kevin Cardell, Jesper Landén Idrottens Hus A
2012-03-02 20:00 1113120110 Gårdarike IBK - IK SödraDal 5 - 8 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Vellinge Sporthall
2012-03-02 20:00 1113120112 Munka Ljungby IBK Akademi - Frosta IBF 1 - 7 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Munkahallen
2012-03-03 15:00 1113120111 Bjärreds IBK - FC Ramlösa 7 - 4 Rickard Nilsson, Mikael Bohman Bjärehovhallen
2012-03-03 17:00 1113120109 Falken IBF - Åstorp/Kvidinge IBS 5 - 8 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Landskrona Idrottshall
2012-03-04 15:30 1113120114 Malmhaug KFUM IBF - Willands IBK 3 - 4 Daniel Jakobsen, Simon Broman Kulladals Sporthall
2012-03-04 18:00 1113120113 Malmö FBC Ungdom - Förslövs IF 6 - 2 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Kirsebergs Sporthall
2012-03-07 20:00 1113120120 Förslövs IF - Malmhaug KFUM IBF 5 - 9 Peter Kellgren, Dennie Lind Förslövs Idrottshall
2012-03-09 19:45 1113120116 Åstorp/Kvidinge IBS - Gårdarike IBK 11 - 4 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Åstorps Sporthall
2012-03-10 13:30 1113120119 Frosta IBF - Willands IBK 8 - 12 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Höörs Idrottshall
2012-03-10 16:00 1113120118 Malmö FBC Ungdom - Munka Ljungby IBK Akademi 9 - 4 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Kirsebergs Sporthall
2012-03-10 16:45 1113120115 IK SödraDal - FC Ramlösa 11 - 4 Peter Kellgren, Dennie Lind Lunds Idrottshall
2012-03-11 16:00 1113120117 Bjärreds IBK - Falken IBF 8 - 4 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Bjärehovhallen
2012-03-16 19:30 1113120126 Frosta IBF - Malmhaug KFUM IBF 3 - 5 Mikael Bohman, Per-Ivar Kullman Höörs Idrottshall
2012-03-16 20:00 1113120121 Gårdarike IBK - Falken IBF 7 - 8 e.förl. Rickard Bjelk, Kevin Prahl Vellinge Sporthall
2012-03-16 20:00 1113120124 Munka Ljungby IBK Akademi - Förslövs IF 4 - 9 Kevin Cardell, Jesper Landén Munkahallen
2012-03-16 20:00 1113120125 Willands IBK - Malmö FBC Ungdom 5 - 6 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Fjälkinge Sporthall
2012-03-17 17:30 1113120122 FC Ramlösa - Åstorp/Kvidinge IBS 5 - 7 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Idrottens Hus A
2012-03-18 13:30 1113120123 IK SödraDal - Bjärreds IBK 15 - 8 Daniel Jakobsen, Simon Broman Lunds Idrottshall
2012-03-21 19:30 1113120129 Åstorp/Kvidinge IBS - IK SödraDal 8 - 6 Tony Olsson, Roger Persson Åstorps Sporthall
2012-03-25 18:00 1113120127 Bjärreds IBK - Gårdarike IBK 8 - 18 Håkan Bondesson, Roger Jönsson Bjärehovhallen
2012-03-25 18:00 1113120128 Falken IBF - FC Ramlösa 4 - 11 Peter Dahlberg, Petter Niklasson Landskrona Idrottshall
2012-03-25 18:00 1113120130 Malmhaug KFUM IBF - Munka Ljungby IBK Akademi 16 - 2 Rikard Ohlin, Fredrik Pramberg Kulladals Sporthall
2012-03-25 18:00 1113120131 Förslövs IF - Willands IBK 5 - 8 Tony Hellborg, Martin Persson Förslövs Idrottshall
2012-03-25 18:00 1113120132 Malmö FBC Ungdom - Frosta IBF 7 - 4 Per-Ivar Kullman, Mikael Bohman Kirsebergs Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. Åstorp/ Kvidinge IBS 22 21 0 (0) 1 189-87 102 63
2. Malmhaug KFUM IBF 22 17 2 (1) 3 162-90 72 54
3. IK SödraDal 22 16 1 (0) 5 200-121 79 49
4. Willands IBK 22 15 2 (2) 5 181-112 69 49
5. Malmö FBC Ungdom 22 11 2 (0) 9 133-129 4 35
6. Gårdarike IBK 22 10 2 (0) 10 196-176 20 32
7. Förslövs IF 22 8 1 (1) 13 153-155 -2 26
8. FC Ramlösa 22 7 1 (0) 14 137-170 -33 22
9. Frosta IBF 22 7 1 (0) 14 125-163 -38 22
10. Bjärreds IBK 22 7 0 (0) 15 133-186 -53 21
11. Falken IBF 22 4 4 (1) 14 124-178 -54 17
12. Munka Ljungby IBK Akademi 22 1 0 (0) 21 85-251 -166 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis