Bjärehovhallen

Adress
Folkungavägen 4, 237 34 Bjärred





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-15 14:15 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303001 Bjärreds IBK P11 - Lomma FBC P12
2022-10-15 15:15 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303002 Lomma FBC P12 - Frosta IBF P11/12
2022-10-15 16:15 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303003 Frosta IBF P11/12 - Bjärreds IBK P11
2022-10-16 09:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405001 Bjärreds IBK P12-1 - IBK Lund P2012 NV
2022-10-16 10:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405002 IBK Lund P2012 NV - Malmhaug IBF P12/13-2
2022-10-16 11:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405003 Malmhaug IBF P12/13-2 - Bjärreds IBK P12-1
November
2022-11-20 09:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403016 Bjärreds IBK P12-2 - Lomma FBC P12
2022-11-20 10:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403017 Lomma FBC P12 - Malmhaug IBF P12/13
2022-11-20 11:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403018 Malmhaug IBF P12/13 - Bjärreds IBK P12-2
2022-11-20 12:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001025 Bjärreds IBK F11/12 - Lönsboda IBK F11-12
2022-11-20 13:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001026 Häljarps SK F11/12 - IBK Lund F2012/13 SÖ
2022-11-20 14:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001027 IBK Lund F2012/13 SÖ - Bjärreds IBK F11/12
2022-11-20 15:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001028 Lönsboda IBK F11-12 - Häljarps SK F11/12
2022-11-20 16:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001029 IBK Lund F2012/13 SÖ - Lönsboda IBK F11-12
2022-11-20 17:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001030 Bjärreds IBK F11/12 - Häljarps SK F11/12
2022-11-27 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303012 Bjärreds IBK P14:2 - FC Helsingborg P14 svart
2022-11-27 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303013 Bjärreds IBK P14:1 - Hofterups IBF P13 Svart
2022-11-27 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303014 IBK Lund P2013 NV - Bjärreds IBK P14:2
2022-11-27 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303015 Hofterups IBF P13 Svart - IBK Lund P2013 SÖ
2022-11-27 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303016 FC Helsingborg P14 svart - IBK Lund P2013 NV
2022-11-27 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303017 IBK Lund P2013 SÖ - Bjärreds IBK P14:1
December
2022-12-04 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302025 Bjärreds IBK P13-1 - Malmö FBC P13 Riseberga
2022-12-04 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302026 Bjärreds IBK P13-2 - Gårdarike IBK P/F13-14
2022-12-04 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302027 Malmö FBC P13 Riseberga - Höllvikens IBF P13-14
2022-12-04 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302028 Gårdarike IBK P/F13-14 - Malmhaug IBF P14/15
2022-12-04 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302029 Höllvikens IBF P13-14 - Bjärreds IBK P13-1
2022-12-04 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302030 Malmhaug IBF P14/15 - Bjärreds IBK P13-2
2022-12-04 11:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101037 Bjärreds IBK F13/14 - Kävlinge IBK F13/15
2022-12-04 11:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101038 Malmö FBC F13-14 Toftanäs - Lomma FBC F13-15
2022-12-04 12:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101039 Kävlinge IBK F13/15 - IBK Lund F2014 Sandby
2022-12-04 12:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101040 Lomma FBC F13-15 - Palmstaden IK F13/14
2022-12-04 13:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101041 IBK Lund F2014 Sandby - Bjärreds IBK F13/14
2022-12-04 13:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101042 Palmstaden IK F13/14 - Malmö FBC F13-14 Toftanäs
2022-12-11 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303029 Bjärreds IBK P14:3 - Bjärreds IBK P14:2
2022-12-11 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303030 Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden S - Bjärreds IBK P14:1
2022-12-11 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303031 Bjärreds IBK P14:2 - Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden M
2022-12-11 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303032 Bjärreds IBK P14:1 - IBK Landskrona P13
2022-12-11 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303033 Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden M - Bjärreds IBK P14:3
2022-12-11 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303068 IBK Landskrona P13 - Malmö FBC F/P13-14 Slottsstaden S
2022-12-11 12:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303037 Bjärreds IBK P11 - Lomma FBC P11-2
2022-12-11 13:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303038 Lomma FBC P11-2 - FC Helsingborg P11
2022-12-11 14:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303039 FC Helsingborg P11 - Bjärreds IBK P11
Januari
2023-01-15 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303049 Bjärreds IBK P11 - IBK Lund P2011 SÖ
2023-01-15 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303050 IBK Lund P2011 SÖ - IBK Landskrona P12
2023-01-15 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303051 IBK Landskrona P12 - Bjärreds IBK P11
2023-01-28 14:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403055 Bjärreds IBK P12-2 - IK Stanstad P13
2023-01-28 15:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403056 IK Stanstad P13 - Höllvikens IBF P12
2023-01-28 16:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403057 Höllvikens IBF P12 - Bjärreds IBK P12-2
2023-01-29 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303051 Bjärreds IBK P14:1 - IBK Lund P2013 NV
2023-01-29 09:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303052 Bjärreds IBK P14:2 - IBK Lund P2013 SÖ
2023-01-29 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303053 IBK Lund P2013 NV - Bjärreds IBK P14:3
2023-01-29 09:45 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303054 IBK Lund P2013 SÖ - IBK Landskrona P13
2023-01-29 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303055 Bjärreds IBK P14:3 - Bjärreds IBK P14:1
2023-01-29 10:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303070 IBK Landskrona P13 - Bjärreds IBK P14:2
2023-01-29 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001076 Bjärreds IBK F11/12 - Röke IBK F10-12
2023-01-29 13:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001077 Röke IBK F10-12 - Palmstaden IK F11/12/13
2023-01-29 14:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001078 Palmstaden IK F11/12/13 - Bjärreds IBK F11/12
Februari
2023-02-03 19:45 Pantamera Flickor B 132021062 Bjärreds IBK F06/08-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F07/08
2023-02-04 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001102 Bjärreds IBK - Skurups IBK A
2023-02-04 17:45 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041022 Bjärreds IBK P07-2 - Åstorp/Kvidinge IBS P 07/08
2023-02-05 10:00 USM Flickor 16 Grupp 16 580375001 Bjärreds IBK - FC Helsingborg
2023-02-05 11:10 USM Flickor 16 Grupp 16 580375002 Häljarps SK - IBK Lund
2023-02-05 13:10 USM Flickor 16 Grupp 16 580375003 FC Helsingborg - IBK Lund
2023-02-05 14:20 USM Flickor 16 Grupp 16 580375004 Bjärreds IBK - Häljarps SK
2023-02-05 16:20 USM Flickor 16 Grupp 16 580375005 Häljarps SK - FC Helsingborg
2023-02-05 17:30 USM Flickor 16 Grupp 16 580375006 IBK Lund - Bjärreds IBK
2023-02-11 14:00 Pantamera Flickor E Svår Vår 132026025 Bjärreds IBK F09/10 - VV-84 SK Bjuv 09-11
2023-02-11 16:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043035 Bjärreds IBK P07-1 - IK Stanstad P07
2023-02-12 18:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062029 Bjärreds IBK P09 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P09/10
2023-02-13 19:30 Herrar Div 2 Skåne 131001111 Bjärreds IBK - IBK Lund A
2023-02-14 19:00 Pantamera Flickor A 132020066 Bjärreds IBK F06/08-1 - Malmhaug IBF F06/08
2023-02-15 20:15 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041037 Bjärreds IBK P07-2 - FC Helsingborg P07-2
2023-02-16 19:00 Juniorallsvenskan H DJ18 580738079 Bjärreds IBK/Lomma FBC - FBC Engelholm
Mars
2023-03-04 14:30 Pantamera Flickor A 132020071 Bjärreds IBK F06/08-1 - Häljarps SK F06/07
2023-03-04 16:30 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043042 Bjärreds IBK P07-1 - IBK Lund P2007/08 Sandby
2023-03-05 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302061 Bjärreds IBK P13-2 - IK Stanstad P13 - 2
2023-03-05 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302062 Bjärreds IBK P13-1 - Palmstaden IK P13
2023-03-05 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302063 IK Stanstad P13 - 2 - IBK Genarp PF15/16
2023-03-05 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302064 Palmstaden IK P13 - IK Stanstad P13 - 1
2023-03-05 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302065 IBK Genarp PF15/16 - Bjärreds IBK P13-2
2023-03-05 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302066 IK Stanstad P13 - 1 - Bjärreds IBK P13-1
2023-03-05 11:45 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062077 Bjärreds IBK P09 - IBS Svedala P09
2023-03-05 13:30 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041040 Bjärreds IBK P07-2 - Eslövs IBF FP06/08
2023-03-05 15:30 Pantamera Flickor E Svår Vår 132026033 Bjärreds IBK F09/10 - Häljarps SK F09/10
2023-03-05 18:00 Herrar Div 2 Skåne 131001117 Bjärreds IBK - IBK Genarp
2023-03-11 14:30 Pantamera Flickor B 132021084 Bjärreds IBK F06/08-2 - Lönsboda IBK F06-10
2023-03-12 09:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001115 Bjärreds IBK F11/12 - Gantofta IBK F11-2
2023-03-12 10:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001116 Häljarps SK F11/12 - Röke IBK F10-12
2023-03-12 11:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001117 Röke IBK F10-12 - Bjärreds IBK F11/12
2023-03-12 12:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001118 Gantofta IBK F11-2 - Häljarps SK F11/12
2023-03-12 13:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001119 Röke IBK F10-12 - Gantofta IBK F11-2
2023-03-12 14:00 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001120 Bjärreds IBK F11/12 - Häljarps SK F11/12
2023-03-12 16:00 Pantamera Pojkar E (P10) Svår Vår 131073026 Bjärreds IBK P10 - FBC Engelholm P10
2023-03-12 18:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043045 Bjärreds IBK P07-1 - IBS Svedala P 07
2023-03-15 20:15 Pantamera Flickor A 132020078 Bjärreds IBK F06/08-1 - IK Stanstad F05-07
2023-03-18 13:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405079 Bjärreds IBK P12-1 - Eslövs IBF FP12/13
2023-03-18 14:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405080 Åkarps IBK P12/13 - IBK Lund P2012 S
2023-03-18 15:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405081 IBK Lund P2012 S - Bjärreds IBK P12-1
2023-03-18 16:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405082 Eslövs IBF FP12/13 - Åkarps IBK P12/13
2023-03-18 17:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405083 IBK Lund P2012 S - Eslövs IBF FP12/13
2023-03-18 18:00 Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel 133405084 Bjärreds IBK P12-1 - Åkarps IBK P12/13
2023-03-19 09:30 Pantamera Flickor E Svår Vår 132026045 Bjärreds IBK F09/10 - Malmö FBC F10-11
2023-03-19 11:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062088 Bjärreds IBK P09 - Malmö FBC P09/10-2
2023-03-19 13:00 Pantamera Pojkar B (P07) Mellan 131041046 Bjärreds IBK P07-2 - IBK Osby P07
2023-03-19 15:00 Herrar Div 2 Skåne 131001127 Bjärreds IBK - Röke IBK
2023-03-19 17:30 Pantamera Pojkar E (P10) Svår Vår 131073030 Bjärreds IBK P10 - Munka-Ljungby IBK P10/11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis