Kirsebergs Sporthall

Adress
Östra Fäladsgatan 60, 21224 Malmö





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-22 10:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303010 Malmö FBC P12 Husie - IBK Lund P2011 SÖ
2022-10-22 11:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303011 IBK Lund P2011 SÖ - Malmhaug IBF P12/13
2022-10-22 12:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303012 Malmhaug IBF P12/13 - Malmö FBC P12 Husie
November
2022-11-12 09:00 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303016 Malmö FBC P10 Slottsstaden - Bjärreds IBK P11
2022-11-12 09:50 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303017 Bjärreds IBK P11 - Malmö FBC P12 Husie
2022-11-12 10:40 Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel 133303018 Malmö FBC P12 Husie - Malmö FBC P10 Slottsstaden
2022-11-13 14:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404013 Malmö FBC P11 Husie - Malmhaug IBF P12/13-1
2022-11-13 15:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404014 Malmhaug IBF P12/13-1 - IBK Genarp PF 13/14
2022-11-13 16:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404015 IBK Genarp PF 13/14 - Malmö FBC P11 Husie
2022-11-20 13:00   Uppskj. Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062025 Malmö FBC P09/10-2 - FC Cimrishamn P/F09-11
December
2022-12-03 15:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060031 Malmö FBC P09/10 - Munka-Ljungby IBK P09/10
2022-12-04 15:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062034 Malmö FBC P09/10-2 - Hofterups IBF P09/10
2022-12-09 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005065 Malmö FBC C - Eslövs IBF B
2022-12-11 13:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011065 Malmö FBC - Skoghalls IBK
2022-12-16 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005069 Malmö FBC C - Palmstaden IK B
2022-12-17 13:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062043 Malmö FBC P09/10-2 - Bjärreds IBK P09
2022-12-18 15:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060041 Malmö FBC P09/10 - Gårdarike IBK P09
Januari
2023-01-14 15:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011081 Malmö FBC - Warberg IC
2023-01-15 15:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060046 Malmö FBC P09/10 - IBK Landskrona P09
2023-01-20 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005082 Malmö FBC C - Hofterups IBF
2023-01-21 14:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062055 Malmö FBC P09/10-2 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P09/10
2023-01-27 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022058 Malmö FBC - IBK Genarp
2023-01-28 13:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403055 Malmö FBC P13 Riseberga - Malmhaug IBF P14/15
2023-01-28 13:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403056 Malmö FBC P13-14 Kirseberg - IK Stanstad P14
2023-01-28 14:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403057 Malmhaug IBF P14/15 - Häljarps SK P13/14/15
2023-01-28 14:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403058 IK Stanstad P14 - IBK Landskrona P13
2023-01-28 15:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403059 Häljarps SK P13/14/15 - Malmö FBC P13 Riseberga
2023-01-28 15:00 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403060 IBK Landskrona P13 - Malmö FBC P13-14 Kirseberg
2023-01-28 16:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005096 Malmö FBC C - Gårdarike IBK
2023-01-29 13:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår 131050058 Malmö FBC P07/08-2 - Skurups IBK /IBK Genarp P08
Februari
2023-02-04 13:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062062 Malmö FBC P09/10-2 - Höllvikens IBF P09-10
2023-02-05 14:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060061 Malmö FBC P09/10 - IBK Lund P2009 L
2023-02-10 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005106 Malmö FBC C - Skurups IBK B
2023-02-11 15:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022066 Malmö FBC - Eslövs IBF
2023-02-12 14:30 Pantamera Flickor B 132021066 Malmö FBC F06-08 - Häljarps SK F07/08
2023-02-18 13:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060071 Malmö FBC P09/10 - Lomma FBC P09
2023-02-19 15:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062073 Malmö FBC P09/10-2 - Västra Ingelstad IS PF09-10
2023-02-25 15:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011119 Malmö FBC - FBC Partille
Mars
2023-03-04 14:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404067 Malmö FBC P11 Husie - Vakant lag
2023-03-04 15:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404068 Vakant lag - Palmstaden IK P11/12/13
2023-03-04 16:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404069 Palmstaden IK P11/12/13 - Malmö FBC P11 Husie
2023-03-09 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022080 Malmö FBC - IBK Lund
2023-03-10 19:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005125 Malmö FBC C - IK Stanstad
2023-03-11 13:00 Pantamera Pojkar D (P09) Södra 131062084 Malmö FBC P09/10-2 - Kävlinge IBK P09/10
2023-03-12 14:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060081 Malmö FBC P09/10 - FBC Engelholm P09
2023-03-12 16:00 Pantamera Herrjunior 18 Södra Skåne 131022082 Malmö FBC - Frosta IBF
2023-03-19 15:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår 131050087 Malmö FBC P07/08-2 - Höllvikens IBF P08/09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis