Pojkar 95 (2010/11)

Gruppspel
Pojkar 95 Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 12:00 1006511003 Floda IBK - Partille IBS 1 7 - 1 Håkan Engquist, Jesper Axelsson Alléhallen
2010-10-03 12:20 1006511006 IF Marin Väst 1 - IBF Älvstranden :1 2 - 6 Amir Huseinovic, Oscar Carestam Hall Of Flame
2010-10-23 12:00 1006511002 Dingle AIK - Warberg IBF P95 4 - 10 Karl-Olof Carlin Munkedals I-H
2010-10-10 11:00 1006511012 Warberg IBF P95 - IF Marin Väst 1 7 - 1 Christoffer Söderström, Jan Schön Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2010-10-10 13:30 1006511011 IBF Backadalen Röd - Pixbo Wallenstam IBF 1 2 - 8 Daniel Bedö, Viktor Insgård Skälltorpsskolan
2010-10-10 15:50 1006511008 Lindome IBK Grön - Dingle AIK 15 - 1 Jasmin Dzanic, Adnan Dzanic Almåshallen B
2010-10-16 12:00 1006511014 Dingle AIK - IBF Backadalen Röd 5 - 2 Christer Höglind, Jonathan Sandström Munkedals I-H
2010-10-17 14:10 1006511015 Floda IBK - Lindome IBK Grön 2 - 5 Tony Cederholm, Henrik Haglund Alléhallen
2010-10-17 17:10 1006511017 Pixbo Wallenstam IBF 1 - IBF Älvstranden :1 2 - 4 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Wallenstam Arena
2010-10-23 09:10 1006511023 Partille IBS 1 - Pixbo Wallenstam IBF 1 1 - 10 Amir Huseinovic, Oscar Carestam Lexby Idrottshall
2010-10-24 12:30 1006511024 Lindome IBK Grön - IF Marin Väst 1 4 - 2 Tomas Levin, Ulf Lindqvist Almåshallen B
2010-10-24 13:30 1006511021 IBF Backadalen Röd - Floda IBK 3 - 6 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Skälltorpsskolan
2010-10-24 18:50 1006511020 IBF Älvstranden :1 - Dingle AIK 3 - 2 Amir Huseinovic, Daniel Fathi-Najafi
2010-11-07 10:10 1006511027 Floda IBK - Warberg IBF P95 6 - 8 Fredrik Wallhede, Hillevi Söderberg Alléhallen
2010-11-07 15:10 1006511029 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Lindome IBK Grön 4 - 5 Eleonore Green, Tarek El Abtah Wallenstam Arena
2010-11-07 16:40 1006511030 IF Marin Väst 1 - Partille IBS 1 2 - 3 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Hall Of Flame
2010-11-13 08:00 1006511031 Partille IBS 1 - Dingle AIK 7 - 6 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Lexby Idrottshall
2010-11-13 09:10 1006511035 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Warberg IBF P95 4 - 3 Tobias Almroth, Emil Strand Wallenstam Arena
2010-11-14 13:10 1006511032 IBF Älvstranden :1 - Floda IBK 5 - 7 Amir Huseinovic, Oscar Carestam
2010-11-14 13:30 1006511036 IBF Backadalen Röd - IF Marin Väst 1 3 - 2 Andreas Rolén, Gustav Glansén Skälltorpsskolan
2010-11-21 09:00 1006511042 Lindome IBK Grön - IBF Älvstranden :1 3 - 0 Adnan Tongur, Milan Siljegovic Almåshallen B
2010-11-21 12:40 1006511040 IBF Backadalen Röd - Partille IBS 1 4 - 4 Emil Strand, Tobias Almroth Skälltorpsskolan
2011-02-20 12:00 1006511038 Dingle AIK - Pixbo Wallenstam IBF 1 3 - 6 Wiro Bergman, Mikael Molldén Munkedals I-H
2010-11-27 13:30 1006511048 Partille IBS 1 - IBF Älvstranden :1 2 - 8 Tobias Almroth, Emil Strand Jonsereds Idrottshall
2010-11-28 12:00 1006511045 Floda IBK - IF Marin Väst 1 7 - 1 Milan Siljegovic, Daniel Margell Alléhallen
2010-12-18 11:00 1006511047 Warberg IBF P95 - Lindome IBK Grön 5 - 4 Mattias Torbiörnson, Christoffer Söderström Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2010-12-04 13:10 1006511049 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBF 1 2 - 3 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Alléhallen
2010-12-05 12:40 1006511052 IBF Backadalen Röd - Lindome IBK Grön 1 - 8 Josef Nilsson, Josef Nilsson Skälltorpsskolan
2010-12-09 20:00 1006511054 IBF Älvstranden :1 - Warberg IBF P95 1 - 4 Adnan Tongur, Adnan Tongur
2011-02-26 16:00 1006511051 Dingle AIK - IF Marin Väst 1 4 - 5 Richard Berndtsson, Martin Andersson Munkedals I-H
2010-12-12 09:00 1006511059 Lindome IBK Grön - Partille IBS 1 3 - 5 Tobias Lindqvist, Ulf Lindqvist Almåshallen B
2010-12-12 15:40 1006511057 IF Marin Väst 1 - Pixbo Wallenstam IBF 1 1 - 3 Emil Strand, Emil Strand Hall Of Flame
2010-12-12 16:30 1006511058 Warberg IBF P95 - IBF Backadalen Röd 10 - 0 Fredrik Eriksson, Filip Källqvist Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2010-12-19 11:10 1006511065 Partille IBS 1 - Warberg IBF P95 4 - 3 Daniel Margell, Daniel Margell, Daniel Margell Lexby Idrottshall
2010-12-19 14:40 1006511064 IBF Backadalen Röd - IBF Älvstranden :1 1 - 6 Adam Jällfält, Adam Jällfält Skälltorpsskolan
2010-12-19 16:40 1006511062 Floda IBK - Dingle AIK 8 - 5 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Alléhallen
2011-01-15 13:50 1006511069 Partille IBS 1 - Floda IBK 4 - 7 Fredrik Bergstrand, Goran Kuduzovic Lexby Idrottshall
2011-01-16 13:00 1006511072 IBF Älvstranden :1 - IF Marin Väst 1 2 - 4 Adnan Tongur, Therese Magnusson
2011-01-16 14:00 1006511068 Warberg IBF P95 - Dingle AIK 6 - 4 Andrea Chung, Peter Öhman Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2011-01-22 12:00 1006511074 Dingle AIK - Lindome IBK Grön 2 - 3 Mikael Molldén, Martin Andersson Munkedals I-H
2011-01-22 19:00 1006511077 Pixbo Wallenstam IBF 1 - IBF Backadalen Röd 3 - 1 Bjarne Wesenlund, Magnus Persson Wallenstam Arena
2011-01-23 15:30 1006511078 IF Marin Väst 1 - Warberg IBF P95 3 - 8 Martin Johansson, Viktor Insgård Hall Of Flame
2011-01-27 18:10 1006511081 Lindome IBK Grön - Floda IBK 4 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Ekenhallen
2011-01-30 13:50 1006511083 IBF Älvstranden :1 - Pixbo Wallenstam IBF 1 1 - 2 Mårdman Jimmy Olsson, Jasmin Dzanic
2011-03-19 17:00 1006511080 IBF Backadalen Röd - Dingle AIK 5 - 7 Besim Mehmedagic, Oscar Carestam Skälltorpsskolan
2011-02-05 09:10 1006511089 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Partille IBS 1 5 - 1 Tomas Levin, Milan Siljegovic Wallenstam Arena
2011-02-05 12:00 1006511086 Dingle AIK - IBF Älvstranden :1 1 - 8 Oskar Bohlin, Richard Berndtsson Munkedals I-H
2011-02-06 15:20 1006511087 Floda IBK - IBF Backadalen Röd 8 - 2 Josef Nilsson, Milan Siljegovic Alléhallen
2011-02-06 15:40 1006511090 IF Marin Väst 1 - Lindome IBK Grön 0 - 6 Viktor Insgård, Martin Johansson Hall Of Flame
2011-02-13 11:30 1006511093 Warberg IBF P95 - Floda IBK 8 - 6 Jonas Apelqvist, Christoffer Söderström Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2011-02-26 18:30 1006511095 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBF 1 8 - 6 Tarek El Abtah, Adem Can Almåshallen B
2011-03-12 16:40 1006511096 Partille IBS 1 - IF Marin Väst 1 4 - 0 Erik Carlsson, Joel Gustafsson Lexby Idrottshall
2011-02-06 12:00 1006511101 Warberg IBF P95 - Pixbo Wallenstam IBF 1 4 - 8 Peter Öhman, Andrea Chung Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2011-02-26 12:00 1006511097 Dingle AIK - Partille IBS 1 4 - 4 Martin Andersson, Richard Berndtsson Munkedals I-H
2011-02-26 14:00 1006511098 Floda IBK - IBF Älvstranden :1 5 - 2 Emil Strand, Tobias Almroth Alléhallen
2011-02-27 11:30 1006511102 IF Marin Väst 1 - IBF Backadalen Röd 3 - 2 Hillevi Söderberg, Adam Jällfält Hall Of Flame
2011-03-03 20:10 1006511108 IBF Älvstranden :1 - Lindome IBK Grön 4 - 4 Christoffer Esteban Hernandez, Dejan Cesto
2011-03-06 11:40 1006511104 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Dingle AIK 7 - 5 Milan Siljegovic, Jervand Hakopian Wallenstam Arena
2011-03-22 18:45 1006511106 Partille IBS 1 - IBF Backadalen Röd 5 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Kristinedal Idrottscenter
2011-03-06 14:20 1006511111 IF Marin Väst 1 - Floda IBK 3 - 12 Lazo Cesto, Henry Tames Hall Of Flame
2011-03-06 15:20 1006511114 IBF Älvstranden :1 - Partille IBS 1 4 - 3 Jesper Axelsson, Pierre Eberhard Berg
2011-03-06 15:50 1006511113 Lindome IBK Grön - Warberg IBF P95 8 - 1 Tarek El Abtah, Erik Sjöstedt Skånhällaskolan
2011-03-12 10:10 1006511115 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Floda IBK 3 - 4 Besim Mehmedagic, Tobias Lindqvist Wallenstam Arena
2011-03-13 11:20 1006511118 Lindome IBK Grön - IBF Backadalen Röd 8 - 0 Adem Can, Adnan Tongur Almåshallen B
2011-03-13 14:00 1006511120 Warberg IBF P95 - IBF Älvstranden :1 1 - 1 Hampus Kjellin, Tobias Herbertzon Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2011-03-13 16:40 1006511117 IF Marin Väst 1 - Dingle AIK 8 - 2 Torbjörn Zahner, Jesper Axelsson Hall Of Flame
2011-03-19 08:00 1006511123 Pixbo Wallenstam IBF 1 - IF Marin Väst 1 6 - 0 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Wallenstam Arena
2011-03-19 10:00 1006511125 Partille IBS 1 - Lindome IBK Grön 0 - 3 Gustav Glansén, Andreas Rolén Lexby Idrottshall
2011-03-30 18:45 1006511124 IBF Backadalen Röd - Warberg IBF P95 4 - 7 Henry Tames, Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2011-03-26 12:00 1006511128 Dingle AIK - Floda IBK 3 - 9 Malin Hedlund Karlsson, Emelie Axelsson Munkedals I-H
2011-03-26 16:00 1006511131 Warberg IBF P95 - Partille IBS 1 6 - 4 Jan Schön, Christoffer Söderström Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2011-03-27 13:20 1006511130 IBF Älvstranden :1 - IBF Backadalen Röd 9 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK Grön 16 12 2 2 91-37 54 38
2. Pixbo Wallenstam IBF 1 16 12 0 4 80-45 35 36
3. Floda IBK 16 11 1 4 100-60 40 34
4. Warberg IBF P95 16 11 1 4 91-62 29 34
5. IBF Älvstranden :1 16 8 2 6 64-45 19 26
6. Partille IBS 1 16 6 2 8 52-74 -22 20
7. IF Marin Väst 1 16 4 0 12 37-79 -42 12
8. Dingle AIK 16 2 1 13 58-106 -48 7
9. IBF Backadalen Röd 16 1 1 14 34-99 -65 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 95 Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 13:15 1006512004 IBK Göteborg - Lindås IBK Lindås P-95 2 3 - 1 Martin Johansson, Viktor Insgård Svingelns Sporthall
2010-10-02 13:50 1006512005 Pixbo Wallenstam IBF Redfox - Marstrands IBK 2 3 - 3 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Wallenstam Arena
2010-10-03 11:20 1006512002 Kärra IBK - Öckerö IBK 4 - 0 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Kärra Sporthall
2010-10-03 11:30 1006512001 Landvetter IBK - IBF Backadalen Svart 6 - 12 Christian Jensen, Erik Carlsson Önnerödshallen
2010-10-09 11:10 1006512007 Partille IBS 2 - Landvetter IBK 4 - 2 Emil Strand, Tobias Almroth Lexby Idrottshall
2010-10-09 14:20 1006512012 Öckerö IBK - IF Marin Väst 2 4 - 5 Tarek El Abtah Hedenskolans Idrottshall
2010-10-10 11:10 1006512008 Lindås IBK Lindås P-95 2 - Kärra IBK 8 - 5 Adnan Tongur, Adem Can Lindås Waves Arena
2010-10-10 14:40 1006512011 IBF Backadalen Svart - Pixbo Wallenstam IBF Redfox 5 - 6 Martin Johansson, Viktor Insgård Skälltorpsskolan
2010-10-16 11:30 1006512016 IBK Göteborg - Partille IBS 2 9 - 1 Milan Siljegovic, Torbjörn Zahner Svingelns Sporthall
2010-10-17 10:00 1006512013 Landvetter IBK - Öckerö IBK 0 - 6 Therese Magnusson, Ulf Jonasson Önnerödshallen
2010-10-17 13:20 1006512014 Kärra IBK - IBF Backadalen Svart 3 - 6 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2010-10-17 13:30 1006512018 IF Marin Väst 2 - Marstrands IBK 2 10 - 2 Goran Kuduzovic, Fredrik Bergstrand Hall Of Flame
2010-10-23 08:00 1006512023 Partille IBS 2 - Pixbo Wallenstam IBF Redfox 2 - 5 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Lexby Idrottshall
2010-10-23 14:10 1006512022 Öckerö IBK - IBK Göteborg 1 - 3 Adem Can, Daniel Fathi-Najafi Hedenskolans Idrottshall
2010-10-23 15:30 1006512024 Lindås IBK Lindås P-95 2 - IF Marin Väst 2 5 - 7 Tarek El Abtah, Mika Pulkkinen Lindås Waves Arena
2010-10-24 16:20 1006512019 Marstrands IBK 2 - Landvetter IBK 4 - 2 Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Munkegärdehallen
2010-11-06 15:00 1006512029 Pixbo Wallenstam IBF Redfox - Lindås IBK Lindås P-95 2 1 - 3 Amir Huseinovic, Peter Novakovic Wallenstam Arena
2010-11-07 11:10 1006512026 Kärra IBK - Marstrands IBK 2 7 - 0 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Kärra Sporthall
2010-11-07 12:00 1006512028 IBK Göteborg - IBF Backadalen Svart 6 - 2 Apilou Dragin, Fredrik Sävestrand Svingelns Sporthall
2010-11-07 17:50 1006512030 IF Marin Väst 2 - Partille IBS 2 9 - 6 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Hall Of Flame
2010-11-13 08:00 1006512035 Pixbo Wallenstam IBF Redfox - Öckerö IBK 0 - 4 Tobias Almroth, Emil Strand Wallenstam Arena
2010-11-13 09:10 1006512031 Partille IBS 2 - Kärra IBK 5 - 3 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Lexby Idrottshall
2010-11-14 13:20 1006512033 Lindås IBK Lindås P-95 2 - Landvetter IBK 8 - 2 Tomas Levin, Narcis Hadziselimovic Lindås Waves Arena
2010-11-14 14:40 1006512036 IBF Backadalen Svart - IF Marin Väst 2 3 - 11 Gustav Glansén, Andreas Rolén Skälltorpsskolan
2010-11-14 15:10 1006512034 Marstrands IBK 2 - IBK Göteborg 3 - 8 Pontus Ekengränd, Christer Carlberg Munkegärdehallen
2010-11-21 13:50 1006512040 IBF Backadalen Svart - Partille IBS 2 4 - 5 Emil Strand, Tobias Almroth Skälltorpsskolan
2010-11-21 15:30 1006512039 IF Marin Väst 2 - IBK Göteborg 2 - 2 Joel Gustafsson, Erik Carlsson Hall Of Flame
2010-11-24 19:30 1006512041 Öckerö IBK - Marstrands IBK 2 2 - 5 Joakim Amri Nilsson, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2010-12-02 19:10 1006512038 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBF Redfox 4 - 9 Adem Can, Adem Can Kärra Sporthall
2010-11-27 11:00 1006512047 Öckerö IBK - Lindås IBK Lindås P-95 2 2 - 0 Milan Siljegovic, Jesper Axelsson Hedenskolans Idrottshall
2010-11-27 14:10 1006512044 Pixbo Wallenstam IBF Redfox - Landvetter IBK 8 - 0 Jasmin Dzanic, Adem Can Wallenstam Arena
2010-11-28 14:00 1006512043 IBK Göteborg - Kärra IBK 6 - 2 Torbjörn Zahner, Josef Nilsson Svingelns Sporthall
2010-11-28 17:20 1006512046 Marstrands IBK 2 - IBF Backadalen Svart 7 - 6 Amir Huseinovic, Oscar Carestam Munkegärdehallen
2010-12-04 15:10 1006512053 Partille IBS 2 - Marstrands IBK 2 2 - 3 Jasmin Dzanic, Jasmin Dzanic Lexby Idrottshall
2010-12-05 11:45 1006512050 Landvetter IBK - IBK Göteborg 2 - 8 Tomas Levin, Ulf Lindqvist Landvetter Idrottshall
2010-12-05 13:30 1006512051 Kärra IBK - IF Marin Väst 2 1 - 2 Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2010-12-18 16:00 1006512052 IBF Backadalen Svart - Lindås IBK Lindås P-95 2 2 - 2 Adnan Tongur, Adnan Tongur Skälltorpsskolan
2010-12-11 11:00 1006512058 Öckerö IBK - IBF Backadalen Svart 4 - 4 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hedenskolans Idrottshall
2010-12-12 13:10 1006512055 Kärra IBK - Landvetter IBK 9 - 1 Christer Carlberg, Nicholas Winberg Kärra Sporthall
2010-12-12 14:30 1006512057 IF Marin Väst 2 - Pixbo Wallenstam IBF Redfox 10 - 0 Emil Strand, Emil Strand Hall Of Flame
2010-12-12 14:40 1006512059 Lindås IBK Lindås P-95 2 - Partille IBS 2 4 - 3 Mika Pulkkinen, Adem Can Lindås Waves Arena
2010-12-17 20:00 1006512063 Pixbo Wallenstam IBF Redfox - IBK Göteborg 2 - 3 Maximilian Ziegler, Daniel Bedö Wallenstam Arena
2010-12-19 12:20 1006512065 Partille IBS 2 - Öckerö IBK 5 - 4 Daniel Margell, Daniel Margell, Daniel Margell Lexby Idrottshall
2010-12-19 15:30 1006512066 Marstrands IBK 2 - Lindås IBK Lindås P-95 2 2 - 3 Henry Tames, Fredrik Bergstrand Munkegärdehallen
2010-12-19 18:50 1006512061 Landvetter IBK - IF Marin Väst 2 3 - 12 Fredrik Sävestrand, Daniel Bedö Landvetter Idrottshall
2011-01-14 18:10 1006512068 Öckerö IBK - Kärra IBK 6 - 4 Henrik Lord Johansson, Hampe Gustavsson Hedenskolans Idrottshall
2011-01-16 13:30 1006512067 IBF Backadalen Svart - Landvetter IBK 10 - 3 Oscar Carestam, Tomas Levin Skälltorpsskolan
2011-01-16 16:40 1006512071 Marstrands IBK 2 - Pixbo Wallenstam IBF Redfox 3 - 1 Erik Carlsson, Joel Gustafsson Munkegärdehallen
2011-01-16 17:00 1006512070 Lindås IBK Lindås P-95 2 - IBK Göteborg 2 - 2 Eleonore Green, Kent Österström Lindås Waves Arena
2011-01-22 20:10 1006512077 Pixbo Wallenstam IBF Redfox - IBF Backadalen Svart 3 - 3 Magnus Persson, Bjarne Wesenlund Wallenstam Arena
2011-01-23 11:10 1006512074 Kärra IBK - Lindås IBK Lindås P-95 2 6 - 1 Kent Österström, Eleonore Green Kärra Sporthall
2011-01-23 12:20 1006512073 Landvetter IBK - Partille IBS 2 4 - 7 Joakim Amri Nilsson, Adem Can Önnerödshallen
2011-01-23 14:20 1006512078 IF Marin Väst 2 - Öckerö IBK 3 - 2 Viktor Insgård, Martin Johansson Hall Of Flame
2011-01-25 18:15 1006512079 Öckerö IBK - Landvetter IBK 5 - 1 Torbjörn Zahner, Jesper Axelsson Hedenskolans Idrottshall
2011-01-29 10:10 1006512082 Partille IBS 2 - IBK Göteborg 1 - 6 Emil Strand, Tobias Almroth Lexby Idrottshall
2011-01-30 11:20 1006512084 Marstrands IBK 2 - IF Marin Väst 2 1 - 7 Viktor Insgård, Tomas Levin Munkegärdehallen
2011-01-30 13:50 1006512080 IBF Backadalen Svart - Kärra IBK 3 - 5 Eleonore Green, Kent Österström Skälltorpsskolan
2011-02-05 11:30 1006512089 Pixbo Wallenstam IBF Redfox - Partille IBS 2 7 - 6 Milan Siljegovic, Erik Carlsson Wallenstam Arena
2011-02-05 18:45 1006512090 IF Marin Väst 2 - Lindås IBK Lindås P-95 2 3 - 1 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Hall Of Flame
2011-02-06 11:00 1006512085 Landvetter IBK - Marstrands IBK 2 1 - 10 Hillevi Söderberg, Alf Björkner Landvetter Idrottshall
2011-02-06 12:00 1006512088 IBK Göteborg - Öckerö IBK 8 - 1 Apilou Dragin, Milan Siljegovic Svingelns Sporthall
2011-02-13 11:20 1006512092 Marstrands IBK 2 - Kärra IBK 5 - 1 Narcis Hadziselimovic, Jasmin Dzanic Munkegärdehallen
2011-02-13 12:10 1006512095 Lindås IBK Lindås P-95 2 - Pixbo Wallenstam IBF Redfox 6 - 0 Milan Siljegovic, Torbjörn Zahner Lindås Waves Arena
2011-02-23 20:00 1006512094 IBF Backadalen Svart - IBK Göteborg 2 - 4 Adem Can, Jesper Axelsson Skälltorpsskolan
2011-03-25 20:00 1006512096 Partille IBS 2 - IF Marin Väst 2 5 - 7 Jervand Hakopian, Besim Mehmedagic Ugglumshallen
2011-02-26 12:00 1006512101 Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBF Redfox 2 - 1 Torbjörn Zahner, Milan Siljegovic Hedenskolans Idrottshall
2011-02-27 12:15 1006512100 IBK Göteborg - Marstrands IBK 2 2 - 4 Tarek El Abtah, Kim Nielsen Torpahallen
2011-02-27 12:20 1006512097 Kärra IBK - Partille IBS 2 7 - 1 Adnan Tongur, Adem Can Kärra Sporthall
2011-02-27 12:20 1006512099 Landvetter IBK - Lindås IBK Lindås P-95 2 1 - 19 Linda Emanuelsson, Linda Lindskog Landvetter Idrottshall
2011-02-27 12:40 1006512102 IF Marin Väst 2 - IBF Backadalen Svart 6 - 3 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Hall Of Flame
2011-03-03 19:10 1006512107 Marstrands IBK 2 - Öckerö IBK 6 - 4 David Holmquist, Rasmus Durgé Munkegärdehallen
2011-03-05 11:30 1006512105 IBK Göteborg - IF Marin Väst 2 8 - 1 Fredrik Wallhede, Linus Melander Svingelns Sporthall
2011-03-05 19:00 1006512104 Pixbo Wallenstam IBF Redfox - Kärra IBK 6 - 5 Adam Jällfält, Viktor Insgård Mölnlycke Idrottshall
2011-03-06 09:10 1006512106 Partille IBS 2 - IBF Backadalen Svart 5 - 4 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2011-03-05 18:00 1006512113 Lindås IBK Lindås P-95 2 - Öckerö IBK 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Oscar Carestam Lindås Waves Arena
2011-03-06 09:00 1006512110 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBF Redfox 0 - 6 Victor Fundberg, Linda Emanuelsson Önnerödshallen
2011-03-06 13:20 1006512109 Kärra IBK - IBK Göteborg 1 - 14 Pontus Carlander, Andreas Carlander Kärra Sporthall
2011-03-09 20:10 1006512112 IBF Backadalen Svart - Marstrands IBK 2 2 - 8 Tobias Lindqvist, Viktor Insgård Skälltorpsskolan
2011-03-13 13:30 1006512116 IBK Göteborg - Landvetter IBK 10 - 1 Erik Carlsson, Joel Gustafsson Torpahallen
2011-03-13 14:40 1006512118 Lindås IBK Lindås P-95 2 - IBF Backadalen Svart 7 - 2 Alf Björkner, Viktor Insgård Lindås Waves Arena
2011-03-13 15:10 1006512119 Marstrands IBK 2 - Partille IBS 2 4 - 3 Tobias Lindqvist, Tomas Levin Munkegärdehallen
2011-03-13 17:50 1006512117 IF Marin Väst 2 - Kärra IBK 4 - 1 Jesper Axelsson, Torbjörn Zahner Hall Of Flame
2011-03-19 11:10 1006512125 Partille IBS 2 - Lindås IBK Lindås P-95 2 0 - 6 Andreas Rolén, Gustav Glansén Lexby Idrottshall
2011-03-20 08:30 1006512121 Landvetter IBK - Kärra IBK 6 - 8 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Landvetter Idrottshall
2011-03-20 13:10 1006512123 Pixbo Wallenstam IBF Redfox - IF Marin Väst 2 2 - 8 Pontus Carlander, Josef Nilsson Mölnlycke Idrottshall
2011-03-20 14:40 1006512124 IBF Backadalen Svart - Öckerö IBK 3 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adem Can Skälltorpsskolan
2011-03-25 20:00 1006512129 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBF Redfox 7 - 0 Josef Nilsson, Mika Pulkkinen Torpahallen
2011-03-26 13:00 1006512131 Öckerö IBK - Partille IBS 2 7 - 1 Kim Nielsen, Torbjörn Zahner Hedenskolans Idrottshall
2011-03-27 15:10 1006512127 IF Marin Väst 2 - Landvetter IBK 8 - 1 Apilou Dragin, Adem Can Hall Of Flame
2011-03-27 15:10 1006512132 Lindås IBK Lindås P-95 2 - Marstrands IBK 2 7 - 4 Martin Erenstedt, Tobias Martinsson Askims Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IF Marin Väst 2 18 16 1 1 115-50 65 49
2. IBK Göteborg 18 15 2 1 109-29 80 47
3. Lindås IBK Lindås P-95 2 18 11 2 5 87-47 40 35
4. Marstrands IBK 2 18 11 1 6 74-71 3 34
5. Öckerö IBK 18 7 2 9 59-57 2 23
6. Pixbo Wallenstam IBF Redfox 18 7 2 9 60-74 -14 23
7. Kärra IBK 18 7 0 11 76-83 -7 21
8. Partille IBS 2 18 6 0 12 62-95 -33 18
9. IBF Backadalen Svart 18 3 4 11 76-94 -18 13
10. Landvetter IBK 18 0 0 18 36-154 -118 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis