Spelprogram - Klubbhuset P-14 Piff Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK P14 Mikaela Stefansson Mikaela.stefansson@icloud.com Lila/gul, Svart, Svart
FBC Partille P 14 Blå Peter Powell powelldpeter@gmail.com 0728-852737 Svart, Svart, Svart
FBC Partille P 14 Vit Peter Powell powelldpeter@gmail.com 0728-852737 Svart, Svart, Svart
Hindås IBK P14 Tommy Runhammar tommy_runan@hotmail.com 0763-106145 Svart, Svart, Svart
IBK Kungälv P14 svart Anna Engholm anna.engholm@ibkkungalv.se 070-9904869 Vit, Svart, Svart
IBK Kungälv P14 vit Anna Engholm anna.engholm@ibkkungalv.se 070-9904869 Vit, Svart, Svart
Landvetter IBK P14 vit Daniel Rålid daniel.ralid@hotmail.com 0703-944554 Ljusblå/vit-randig/Svart/Svart
Lindås IBK P14 Grön Per Westerlund per.westerlund@acreto.se +46 707 929518 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås IBK P14 Vit Per Westerlund per.westerlund@acreto.se +46 707 929518 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Mölndals IBF P14 Röd, Svart, Svart
Pixbo IBK P14 Röd Rickard Axelsson rickard.axelsson@yahoo.se 0725123370 Rödvit, Röd, Röd
Pixbo IBK P14 Svart Rickard Axelsson rickard.axelsson@yahoo.se 0725123370 Rödvit, Röd, Röd
Pixbo IBK P14 Vit Rickard Axelsson rickard.axelsson@yahoo.se 0725123370 Rödvit, Röd, Röd
Utbynäs SK P14 BLÅ Johan Humlén mailatilljohan@gmail.com Gul, Blå, Gul
Utbynäs SK P14 GUL Johan Humlén mailatilljohan@gmail.com Gul, Blå, Gul
Öckerö IBK P14/15 Oscar Wallström oscar.wallstrom@gmail.com 0735269696 Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2024-01-13 09:00 1 Pixbo IBK P14 Vit - FBC Partille P 14 Blå Charlie Norin, Kai Fridolf Wallenstam Arena B
2024-01-13 10:00 1 Pixbo IBK P14 Röd - Hindås IBK P14 Anton Sköld, Tage Sandquist Wallenstam Arena B
2024-01-13 10:00 1 Eken IBK P14 - Öckerö IBK P14/15 Melker Kjellberg, Noel Hylén Ekenhallen 1
2024-01-13 12:00 1 Pixbo IBK P14 Svart - Utbynäs SK P14 BLÅ Ej offentliggjord, Klara Olofsson Wallenstam Arena B
2024-01-14 10:00 1 Utbynäs SK P14 GUL - Lindås IBK P14 Vit Olivia Tornberg, Linus Engman Kviberg Arena B
2024-01-14 11:00 1 Lindås IBK P14 Grön - Landvetter IBK P14 vit Ludwig Dahlin, Wilhelm Hellsten Askims Sporthall
2024-01-14 14:45 1 IBK Kungälv P14 vit - Mölndals IBF P14 Alvin Andersson, Noel Embretsén Kastellegårdshallen
2024-01-14 16:30 1 FBC Partille P 14 Vit - IBK Kungälv P14 svart Elvis Moholi, Arvid Biörnerud Partillebohallen
Omgång 2
2024-01-20 09:00 2 Eken IBK P14 - Pixbo IBK P14 Röd Ludwig Ahlström, Alfons Wikander Ekenhallen 1
2024-01-20 10:00 2 Mölndals IBF P14 - FBC Partille P 14 Vit Johan Östberg, Johan Elmeklo Katrinebergshallen
2024-01-20 14:15 2 Öckerö IBK P14/15 - Lindås IBK P14 Grön Nova Davidson Ringius, Philip Tindvall Hedenskolans Idrottshall
2024-01-20 14:50 2 Hindås IBK P14 - IBK Kungälv P14 vit Halina Karnili Hindås Idrottshall
2024-01-21 08:00 2 Landvetter IBK P14 vit - Utbynäs SK P14 GUL Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall Pinntorps Idrottshall
2024-01-21 09:00 2 Utbynäs SK P14 BLÅ - Pixbo IBK P14 Vit Mathias Hannu Kviberg Arena B
2024-01-21 10:30 2 Lindås IBK P14 Vit - Pixbo IBK P14 Svart Wilhelm Hellsten, Oliver Nilzon Askims Sporthall
2024-01-21 12:45 2 IBK Kungälv P14 svart - FBC Partille P 14 Blå Alvin Andersson, Noah Persson-Hedström Kastellegårdshallen
Omgång 3
2024-02-03 10:00 3 FBC Partille P 14 Blå - Mölndals IBF P14 Matilda Lindqvist, Elvis Moholi Qvisthallen
2024-02-03 11:00 3 FBC Partille P 14 Vit - Hindås IBK P14 Matilda Lindqvist, Elvis Moholi Qvisthallen
2024-02-03 14:30 3 Pixbo IBK P14 Vit - IBK Kungälv P14 svart Casper Nyström, Gry Axelsson Wallenstam Arena B
2024-02-03 15:30 3 Pixbo IBK P14 Svart - Landvetter IBK P14 vit Gry Axelsson, Gry Axelsson Wallenstam Arena B
2024-02-04 11:30 3 Lindås IBK P14 Grön - Pixbo IBK P14 Röd Vince Perzon, Oliver Smith Askims Sporthall
2024-02-04 12:00 3 Utbynäs SK P14 BLÅ - Lindås IBK P14 Vit Lejla Jakic, Moa Lundgren Torpahallen
2024-02-04 12:45 3 IBK Kungälv P14 vit - Eken IBK P14 Noah Persson-Hedström, Alvin Andersson Kastellegårdshallen
2024-02-04 13:00 3 Utbynäs SK P14 GUL - Öckerö IBK P14/15 Nils Biörnerud, Arvid Biörnerud Torpahallen
Omgång 4
2024-02-24 09:00 4 Landvetter IBK P14 vit - Utbynäs SK P14 BLÅ , Lina Lind Pinntorps Idrottshall
2024-02-24 10:00 4 Mölndals IBF P14 - IBK Kungälv P14 svart Johan Östberg, Nils Pihlblad Katrinebergshallen
2024-02-24 10:00 4 FBC Partille P 14 Vit - Eken IBK P14 Noel Aruvald, Matilda Lindqvist Qvisthallen
2024-02-24 10:00 4 Pixbo IBK P14 Röd - Utbynäs SK P14 GUL Theo Jonestål, Theo Jonestål Wallenstam Arena B
2024-02-24 12:00 4 Pixbo IBK P14 Svart - Öckerö IBK P14/15 Casper Nyström, Casper Nyström Wallenstam Arena B
2024-02-24 14:50 4 Hindås IBK P14 - FBC Partille P 14 Blå Halina Karnili Hindås Idrottshall
2024-02-25 09:30 4 Lindås IBK P14 Vit - Pixbo IBK P14 Vit Jakob Bengtsson, Lucas Dahlin Askims Sporthall
2024-02-25 10:30 4 Lindås IBK P14 Grön - IBK Kungälv P14 vit Jakob Bengtsson, Lucas Dahlin Askims Sporthall
Omgång 6
2024-03-02 09:00 6 Landvetter IBK P14 vit - Pixbo IBK P14 Vit Simon Enger, David Landers Pinntorps Idrottshall
2024-03-02 10:00 6 Eken IBK P14 - IBK Kungälv P14 svart Kasper Degerman, Noel Hylén Ekenhallen 1
2024-03-02 10:00 6 FBC Partille P 14 Blå - Lindås IBK P14 Grön Moa Marmin, Felix Törn Qvisthallen
2024-03-02 13:40 6 Hindås IBK P14 - Mölndals IBF P14 Lina Lind, Halina Karnili Hindås Idrottshall
2024-03-02 14:30 6 Öckerö IBK P14/15 - Lindås IBK P14 Vit Philip Tindvall Hedenskolans Idrottshall
2024-03-02 15:45 6 Pixbo IBK P14 Röd - Utbynäs SK P14 BLÅ Esther Schill, Elsa Arvidsson Wallenstam Arena B
2024-03-03 10:00 6 Utbynäs SK P14 GUL - FBC Partille P 14 Vit Olivia Tornberg, Moa Solberg Andersson Torpahallen
2024-03-03 12:45 6 IBK Kungälv P14 vit - Pixbo IBK P14 Svart Noah Persson-Hedström, Alvin Andersson Kastellegårdshallen
Omgång 7
2024-03-09 10:20 7 Pixbo IBK P14 Svart - FBC Partille P 14 Vit Elvira Flöjner, Gry Axelsson Wallenstam Arena A
2024-03-09 11:00 7 Landvetter IBK P14 vit - Öckerö IBK P14/15 Halina Karnili, Lina Lind Pinntorps Idrottshall
2024-03-09 11:00 7 Mölndals IBF P14 - Eken IBK P14 Felix Östberg, Victoria Tobisson Lind Aktiviteten A-Hall
2024-03-09 11:20 7 Pixbo IBK P14 Vit - Hindås IBK P14 Moa Wallén, Klara Olofsson Wallenstam Arena A
2024-03-09 13:00 7 FBC Partille P 14 Blå - Utbynäs SK P14 GUL Emil Häggsten, Matilda Lindqvist Qvisthallen
2024-03-10 11:00 7 Utbynäs SK P14 BLÅ - IBK Kungälv P14 vit , Olivia Tornberg Kviberg Arena B
2024-03-10 11:30 7 Lindås IBK P14 Vit - Pixbo IBK P14 Röd Wilhelm Hellsten, Melker Norin Askims Sporthall
2024-03-10 12:45 7 IBK Kungälv P14 svart - Lindås IBK P14 Grön Alvin Andersson, Noah Persson-Hedström Kastellegårdshallen
Omgång 8
2024-03-16 09:00 8 FBC Partille P 14 Vit - Utbynäs SK P14 BLÅ Noel Aruvald, Moa Marmin Qvisthallen
2024-03-16 10:00 8 Eken IBK P14 - Hindås IBK P14 Konrad Jorpes Ekenhallen 1
2024-03-16 10:00 8 FBC Partille P 14 Blå - Pixbo IBK P14 Svart Noel Aruvald, Moa Marmin Qvisthallen
2024-03-16 11:00 8 Pixbo IBK P14 Röd - Landvetter IBK P14 vit Klara Olofsson, Elsa Arvidsson Wallenstam Arena B
2024-03-16 13:30 8 Öckerö IBK P14/15 - Pixbo IBK P14 Vit Melvin Stenberg, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2024-03-17 10:00 8 Utbynäs SK P14 GUL - IBK Kungälv P14 svart Olivia Tornberg, Viggo Lundbäck Kviberg Arena B
2024-03-17 12:45 8 IBK Kungälv P14 vit - Lindås IBK P14 Vit Alvin Andersson Kastellegårdshallen
2024-03-17 15:30 8 Lindås IBK P14 Grön - Mölndals IBF P14 Simon Bengtsson, Melker Norin Askims Sporthall
Omgång 9
2024-03-23 11:00 9 Landvetter IBK P14 vit - IBK Kungälv P14 vit Pinntorps Idrottshall
2024-03-23 11:10 9 Mölndals IBF P14 - Utbynäs SK P14 GUL Felix Östberg, Robin Niklasson Aktiviteten A-Hall
2024-03-23 13:00 9 Hindås IBK P14 - Lindås IBK P14 Grön Lina Lind Hindås Idrottshall
2024-03-23 13:30 9 Öckerö IBK P14/15 - Pixbo IBK P14 Röd Philip Tindvall, Melvin Stenberg Hedenskolans Idrottshall
2024-03-23 14:00 9 Pixbo IBK P14 Vit - Eken IBK P14 Theo Jonestål, Max Enström Wallenstam Arena B
2024-03-24 10:00 9 Utbynäs SK P14 BLÅ - FBC Partille P 14 Blå Freja Linderoth, Moa Solberg Andersson Kviberg Arena B
2024-03-24 14:45 9 IBK Kungälv P14 svart - Pixbo IBK P14 Svart Noah Persson-Hedström, Alvin Andersson Kastellegårdshallen
2024-03-24 15:00 9 Lindås IBK P14 Vit - FBC Partille P 14 Vit Simon Bengtsson, Tage Nyström Askims Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis