Spelprogram - Pantamera P Div. 20

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF /CSÅ Jesper Lind jeppelindh@gmail.com 073-690 44 57 Svart, Svart, Svart
Hörnefors IF Christina Strong c_johansson80@hotmail.com 0702896724 Röd, Röd, Röd
IBF Dalen Liselotte Boström liselotte.bostrom@gmail.com 0703061517 Svart, Svart, Svart
Röbäcks IF /Röd Olof Schäfer ohschafer@hotmail.com 0702060785 Röd, Blå, Röd
Sandåkerns SK /Vit Michael Liljenberg liljan26@hotmail.com 0703860731 Vit, Röd, Röd
Umeå City IBF /Thorén Sofia Forsén sofia.forssen@gmail.com 0706779401 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 11:30 1 Umeå City IBF /Thorén - Gimonäs Umeå IF /CSÅ , Alexander Pärnänen Vildmannahallen
2023-10-21 13:30 1 Röbäcks IF /Röd - IBF Dalen , Ludvig Bjuhr Elofssonhallen
2023-10-21 14:30 1 Sandåkerns SK /Vit - Hörnefors IF Elias Grabbe, Patric Önander Musköten 2
Omgång 2
2023-11-11 2 Umeå City IBF /Thorén - Hörnefors IF Vildmannahallen
2023-11-11 2 Sandåkerns SK /Vit - IBF Dalen Midgårdshallen
Omgång 3
2023-11-25 13:30 3 Sandåkerns SK /Vit - Röbäcks IF /Röd Nova Boman, Ally Jeppsson Musköten 2
2023-11-26 12:00 3 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF /CSÅ , Mats Lodesjö Bråvallahallen
2023-11-26 15:30 3 Umeå City IBF /Thorén - IBF Dalen , Mats Lodesjö Vildmannahallen
Omgång 4
2023-12-02 4 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Sandåkerns SK /Vit Midgårdshallen
2023-12-03 4 Röbäcks IF /Röd - Umeå City IBF /Thorén Elofssonhallen
Omgång 5
2023-12-10 12:30 5 Umeå City IBF /Thorén - Sandåkerns SK /Vit Klara Roos, Sebastian Arnlund Vildmannahallen
2023-12-10 14:30 5 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Röbäcks IF /Röd Klara Roos, Sebastian Arnlund Vildmannahallen
2023-12-10 15:30 5 Hörnefors IF - IBF Dalen Maja Bergsdorf, Lucas Bergsdorf Bråvallahallen
Omgång 6
2023-12-16 6 Röbäcks IF /Röd - Hörnefors IF Elofssonhallen
2023-12-17 6 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Jubileumshallen Teg
Omgång 7
2024-01-21 13:00 7 IBF Dalen - Röbäcks IF /Röd Elias Norén, Mikael Lodesjö Jubileumshallen Teg
2024-01-21 13:30 7 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Umeå City IBF /Thorén Ludvig Bjuhr, Thor Nordendahl Umeå Energi Arena Vatten
2024-01-21 14:30 7 Hörnefors IF - Sandåkerns SK /Vit Maja Bergsdorf, Lucas Bergsdorf Bråvallahallen
Omgång 8
2024-01-27 8 Hörnefors IF - Umeå City IBF /Thorén Bråvallahallen
2024-01-28 8 IBF Dalen - Sandåkerns SK /Vit Umeå Energi Arena Väst
Omgång 9
2024-02-04 12:00 9 Röbäcks IF /Röd - Sandåkerns SK /Vit Alexander Pärnänen, Theodor Pärnänen Elofssonhallen
2024-02-04 14:30 9 IBF Dalen - Umeå City IBF /Thorén , Erik Hörnros Jubileumshallen Teg
2024-02-04 14:30 9 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Hörnefors IF Linus Moritz, Hjalmar Rydberg Sjöfruhallen
Omgång 10
2024-02-24 10 Umeå City IBF /Thorén - Röbäcks IF /Röd Vildmannahallen
2024-02-24 10 Sandåkerns SK /Vit - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Musköten 2
Omgång 11
2024-03-16 11 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - IBF Dalen Sjöfruhallen
2024-03-17 11 Hörnefors IF - Röbäcks IF /Röd Bråvallahallen
Omgång 12
2024-03-23 15:30 12 Röbäcks IF /Röd - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Elofssonhallen
2024-03-23 15:30 12 Sandåkerns SK /Vit - Umeå City IBF /Thorén Musköten 1
2024-03-24 13:30 12 IBF Dalen - Hörnefors IF Jubileumshallen Teg

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis